Page 501 of 1310 FirstFirst ... 4014514914974984995005015025035045055115516011001 ... LastLast
Results 12,501 to 12,525 of 32740

Thread: Iz raznih novina III

Riječ gospodina Draška Đuranovića zbilja nema težinu, makar bila i smislena, a da li je "donacija" jedini razlog za takav doživljaj pomenutog gospodina manje je bitno. Uzgred, nije teško naći nedosljednosti u ponašanju naše opozicije. Nije teško naći ni nepromišljenost, ponekad i glupost...
    Ono što je interesantno je činjenica da čak i takva (nikakva) opozicija uspijeva dobro zabrinuti vlast.

Quote Originally Posted by McS View Post
    Covjek koji nije procitao tekst negativno kvalifikuje one koji su ga procitali !?... kontroverzan tip.
    Samo uzivaj u tekstovima Draska Donacije. Njegova gospodja je kostala nas budzet skoro pa meleon a njegov portal koji cita 16 ljudi dobija duplo vece donacije minimum od svih ostalih medija koji su citaniji. Bravo svima koji cijene njegove tekstove.

Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Samo uzivaj u tekstovima Draska Donacije. Njegova gospodja je kostala nas budzet skoro pa meleon a njegov portal koji cita 16 ljudi dobija duplo vece donacije minimum od svih ostalih medija koji su citaniji. Bravo svima koji cijene njegove tekstove.
    Nesto poput rezimskog kera chush mene kera, novinara Darka Shupkovica koji sa Antenom M pokupi sve moguce donacije, tendere i projekte. Samo za jednu jedinu emisiju o PG dobija 15 000 eur godisnje taj strasni novinar. Projekto i donacije se prave namjenski da se njemu pomogne. Da ne pricamo za ostalo... Pi..

A Drale Donacija... Rekao bih sad 2-3 nego ne bi bilo lijepo za procitati... Samo jos jedno Pi je dovoljno. Veliki rodoljub koji sa familijom kida od sise koja ga dojila

#SamoJako
    One Ring to Rule them all...

Trilerson tražio od senatora da ratifikuju Protokol

22/03/2017 08:01
    Izvor: MINA

Američki državni sekretar, Reks Tilerson, zatražio je u pismu od lidera američkog Senata, da ratifikuju Protokol o članstvu Crne Gore NATO-u, navodeći da je to u interesu Sjedinjenih Američkih Država (SAD).
    Kako navodi Rojters, koji je imao uvid u pismo od 7. marta, Trilerson je naveo da bi članstvo Crne Gore u NATO podstaklo integraciju, demokratske reforme, trgovinu, bezbjednost i stabilnost među njenim susjedima.

Rojters navodi da se Moskva protivi daljem širenju NATO-a, a američko odgađanje ratifikacije Protokola o pristupanju Crne Gore Alijansi pokrenulo je pitanja o tome da li će se administracija predsjednika Donalda Trampa usprotiviti Rusiji, uprkos željama Trampa za boljim odnosima sa Moskvom.
    Članice NATO vide prijem Crne Gore kao način da se suzbiju nastojanja Rusije da proširi svoj uticaj na Balkanu, navodi Rojters.

Tilerson je u pismu lideru republikanske većine u Senatu, Miču Mekonelu, naveo da bi bilo od ogromne pomoći kada bi Senat na vrijeme zakazao glasanje o ratifikaciji do učešća Trampa na samitu NATO u maju.
    “Učešće Crne Gore na samitu NATO u maju kao punopravne članice, a ne posmatrača, poslaće snažan signal o transatlantskom jedinstvu. U velikom je interesu SAD-a kada bi se ratifikovao protokol o članstvu Crne Gore”, napisao je Tilerson u pismu.

Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nesto poput rezimskog kera chush mene kera, novinara Darka Shupkovica koji sa Antenom M pokupi sve moguce donacije, tendere i projekte. Samo za jednu jedinu emisiju o PG dobija 15 000 eur godisnje taj strasni novinar. Projekto i donacije se prave namjenski da se njemu pomogne. Da ne pricamo za ostalo... Pi..

A Drale Donacija... Rekao bih sad 2-3 nego ne bi bilo lijepo za procitati... Samo jos jedno Pi je dovoljno. Veliki rodoljub koji sa familijom kida od sise koja ga dojila

#SamoJako

Najbitnije je da Fuksanovic sa srpskom tv ne muze pare iz CG budzeta....
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

evo ga opet placeni DPS ovac da se sprda srpskom potlacenom narodu u CG. e paaaa
    f6

You must spread some Reputation around before giving it to acs again.

Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Najbitnije je da Fuksanovic sa srpskom tv ne muze pare iz CG budzeta....
    Pa jes, kad može on, što onda ne bi mogli ni ova dvojica.

Nikad sreće od nas.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

Kakvo je ono smeće od televizije.

Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Pa jes, kad može on, što onda ne bi mogli ni ova dvojica.

Nikad sreće od nas.
    Ali je bitan odnos sredstava koji je dobio Fuksanovic - a koji su dobili PortalAnalitika i AntenaM ,ali nema tog izvjestaja ... nece Gando da ga nadje

Ne vidim da iko odje promovise Gnojka i ove iz Srpske TV i seruje njihovo smece koje je podjednako smecu Draska Donacije i njegove gospodje. Poreza 900 000 oprosteno. Ista stvar se desava i sa Darkom Supkovic Stankovicem. Gomila lopova i branitelja crnogorske nacije koji muzu budzet po uzoru na Marovićija. Sem sto je Supkovic nije valjda smio ni imenom da potpise tekstove u Monitor 90ih nego se krio iza izmisljenog lika. FUJ.

Ko ostaje kao moralna vertikala da zaslužuje pare iz budžeta? Baš me zanima koji je to reper u CG.

Nikolaidis
    She is only here to annoy herself!

Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Sem sto je Supkovic nije valjda smio ni imenom da potpise tekstove u Monitor 90ih nego se krio iza izmisljenog lika. FUJ.
    Može detalji za nas mlade jele?
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

http://aa.com.tr/ba/turska/erdogan-t...da-radi/777104

Ističući kako Turska nije zemlja kojom se može dirigovati šta da radi, poigravati s njenim ponosom zatvaranjem vrata njenim ministrima i napadima na njene građane, predsjednik Erdogan je kazao kako je ta praksa Evrope opasna i vodi ka tome da sutra više niko, pa ni Evropljani ne mogu slobodno hoditi ulicama.

Quote Originally Posted by McS View Post
    Ko ostaje kao moralna vertikala da zaslužuje pare iz budžeta? Baš me zanima koji je to reper u CG.
    Svi novinari Monitora. Pola novinara vijesti, trecina Dana.

Sead Sadikovic, Mirko Boskovic....

Mogli bi do sjutra nabrajati. Ali nase vidjenije novinare sponzorise EU ili Norveska vlada ili Rokafeler fondacija a ne Vlada Cg iz budzeta gradjana. Jer Vladi CG odgovaraju smecarski mediji bez kriticke misli kao sto su : Antena M, Portal Analitika, Informer, Pink, CDM itd

#SamoJako

Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Komnenića finansiraju Njemci. Preko 2000 eura mu je plata
    Znas kako, novinar je u razvijenim zemljama gospodin, zasticen svim pravima i zakonima. Kod nas se novinarstvo (uglavnom) svodi na copy paste ili prevod stranih vijesti ili prenosenje dopisa, nezavisnog istrazivackog skoro da nema.

Kad sam zavrsavao novinarstvo mislio sam (kao i vecina kolega) da ce biti mjesta za nas u ovoj zemlji da neometano radimo svoj posao. Vrlo malo broj je uspio. Ja sam odmah odustao posto niko nece da te plati za to sto radis, tj nece da finansira tvoj projekat. Nemaju od toga nikakvih prihoda a nemas ni ti nego bukvalno volonterski radis. Ubiju omladinu od starta da treba biti poslusan i bez kriticke misli i stvaraju generacije novih Shupkovica...

Zato mi je milo da cujem (iako ne vjerujem) da Komnen prima 2000, da je srece i drzave primao bi vise nego poslanici...

Mogli bi do sjutra nabrajati. Ali nase vidjenije novinare sponzorise EU ili Norveska vlada ili Rokafeler fondacija a ne Vlada Cg iz budzeta gradjana. Jer Vladi CG odgovaraju smecarski mediji bez kriticke misli kao sto su : Antena M, Portal Analitika, Informer, Pink, CDM itd

#SamoJako
    Nemoj tako da pljujes te "crnogorske" medije vidis da te odma stavljaju u suportni kos.
    Pinkova propaganda stvarno pali kod dps glasaca. Svi isto misle , svi imaju iste kapacitete, onaj sto umije da se uloguje na forum ( zahtijeva min informaticke pismenosti ) je jednak po razmisljanju onome sto je zavrsio 4 razreda osnovne. Svi su na isti kalup

Hahahahahahah Marko Milacic se upravo javio iz marice...

Ocima ga ne mogu vidjet ali mu za ovo kapu skidam

Vatrena kugla slobode

Upravo dao izjavu u policiji. Čeka se izjašnjenje tužioca. Evo izjave:

To veče krenuo prema kući, preko mosta Blaža Jovanovića, međutim na mostu se dogodila nevjerovatna scena, nešto slično čudu: grupa ljudi je zakrčila saobraćaj, ljudi koji su po svemu ličili na Atlantiđane - pripadnike drevne, mitske, napredne civilizacije - jer su na mostu pjevali, čitali poeziju, slikali i pričali o slobodi.

Ja sam se, kao i mnogi drugi, šokiran, zaustavio i gledao tu nevjerovatnu scenu. U jednom trenutku, i to smo svi koji smo bili tu vidjeli, na vrhu mosta Milenijum pojavila se velika vatrena kugla koja je krenula prema nama. Ona je letjela duž rijeke Morače i išla pravo prema nama. Zatim je prošla ispod Blažovog mosta, spustila se do rijeke, i izgubila se u njoj. Mislili smo da je potpuno nestala ali je izašla neokrnjena i naglo se pojavila na mostu između svih nas.

Vatrena kugla se zatim odvojila na nekoliko manjih vatrenih kugli koje su se pretvorile: u štafelaj, gitaru, papire sa govorima i mikrofon. Neka viša sila nas je onda sve pozvala da se primaknemo toj vatrnoj kugli-mikrofonu, pa sam i ja uradio isto. Riječi su same izlazile i ja se ne sjećam svega što sam kazao, osim da ćemo "blokirati cijelu Crnu Goru". Cijelo vrijeme svi smo, pa i ja, osjećali neku neopisivu iskonsku sreću.

Nakon otprilike sat, kugla je opet postala veća, jedna, i nekim neartikulisanim glasom nas sve pozvala da pođemo do majki ispred Skupštine i da će nas ona tamo čekati. Mi smo je pratili, svo vrijeme u šoku. Nakon što smo došli do majki, vatrena kugla nas je tamo čekala, među njima, treperila je jače nego ranije, povećavala se i u jednom trenutku samo kazala: "Vidimo se uskoro na nekom drugom mjestu, na ulici. Budite sloboda!"

Nakon toga se vinula u nebo i nestala. Poslije toga gubim svako pamćenje i sledeće čega se sjećam jeste moja majka koja mi kaže - "Majka je država. Slušajte majke"!

Pazi izjave potpisane hahahahahahhahaahahha

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 22-03-17 at 13:31.

Svi novinari Monitora do 1997, posle pola njih. Vijesti dva novinara a za papir Dan 0 novinara.

Tu vec dolazimo do cifre od 10+ novinara koji ne primaju centa od novca gradjana.

Darko Shupkovic je za 3 godine od 2010 do 2013 samo za reklamiranje od vlade dobio 150 000eur. Tu nijesu ukljucene donacije javnih preduzeca. Recimo zadnje 2 godine Plantaze uprkos zakonu o slobodnom pristupu informacijama ne daju podatak koliko placaju za emisiju "Ziva istina". Spekulise se izmedju 50i70 000 eur godisnje.

Opstina PG Anteni M uplacuje 15 000 godisnje za emisiju o gradu, Tivatska 3000, Budva 6000 itd itd.

Antena M je 8 ili 9 radio po slusanosti u CG a dobija 30 puta vise novca od drugoplasiranog...

E sad cime je to dobri nash Da$un to zasluzio?

Sead Sadikovic je bogotac istrazivackog novinarstva, objektivnog i neposrednog od vlasti nikada nije prihodovao centa

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 22-03-17 at 14:22.

Vidis ne smetaju mu pare poreskih obaveznika- tu su svi ravnopravni,i ko je bio za suverenu i onaj za zajednicku drzavu-kad pare daju svi su dobrodosli😀

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

http://www.vijesti.me/vijesti/podgor...ci-usli-930068

Zemljo moja.. nema se sa plate masinovodji ili strucnim licima, za remont vozova.

Ali ima da SD po Ramadama tovi Vujicu Lazovica morskijem plodovima od para Zeljeznice

#SamoJako

Pljuvaci Crne Gore zasluzuju svaki cent iz budzeta a svaka afirmacija Crne Gore je za osudu!?

Samouvjereno naprijed.

Page 501 of 1310 FirstFirst ... 4014514914974984995005015025035045055115516011001 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

1. institucija