Page 451 of 1402 FirstFirst ... 351401441447448449450451452453454455461501551951 ... LastLast
Results 11,251 to 11,275 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #11251
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ne znam zasto se uopste prepucavate ovdje. Sudjenje ce biti javno a tuzilastvo ce morati da predstavi sve dokaze kojima raspolaze.
    prilikom sudjenja za ove sporazume slusali su razgovore dje se cuje kad mandic ili radunovic nebitno neko iz df kaze vozacu aj da se nadjemo prisluskuju necemo preko telefona i na to tuzioc cadjenovic koji je vise nego korumpiran tuzioc bio u osnovnom tuzilastvu konstatuje iz ovoga se vidi da su pravili kriminalnu organizaciju e pa ako je to dokaz onda pola crne gore moze slobodno da privede i optuzi jer pola kad pricaju preko telefona govore necemo preko telefona nego kad se vidimo a kakvo je sudstvo ne bi me cudilo i da prihvate to kao dokaz

  2. #11252
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Evo i Rusi traže dokaze pa da vidimo kako će se sve ovo završiti.


    http://m.cdm.me/politika/lavrov-tvrd...-i-bez-dokaza/

  3. #11253
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    a znaci korumpiran je cadjenovic... sto napravi ulazak u NATO od srba iz crne gore ja ovo jos gledao nisam.
    f6

  4. #11254
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    a znaci korumpiran je cadjenovic... sto napravi ulazak u NATO od srba iz crne gore ja ovo jos gledao nisam.
    lepi ja srbin nisam da dokazujem koliki sam crnogorac i patriota nikad nisam radio niti cu jer to je zabava za plitkoumne kojima je trebalo da dodju milo i krivokapic da otovre oci sto su i ko su da vjekovima prije toga izgleda nisu znali sto su a sto se cadjenovica tice ja ne pricam rekla kazala vec dok sam radio u drzavnom organu gledao sam dje se sluzbenici smiju i zajebavaju pred sudjenjem na kojem su pokrenute tuzbe protiv njih dje govore za njega a lagan je cadjo sa njim nikad problema plus znam jos neke slucajeve koji su vezani za njega a radilo se o krivicnim djelima za koje su trebali da budu optuzeni mnoge bagre i vucibatine pa su se prijave lagano odbacivane a bilo je vise nego dovoljno dokaza ne da se podigne optuznica nego i da se strapju u zatvor a mnoge ljude su o jadu zabavili

  5. #11255
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Evo i Rusi traže dokaze pa da vidimo kako će se sve ovo završiti.


    http://m.cdm.me/politika/lavrov-tvrd...-i-bez-dokaza/
    Samo je nejasno ovakvo prozivanje i upiranje prostom u jednu velesilu jer to moze da donese vise stete nego koristi. Ukrajina je tobos imala pomoc zapada pa znamo kako je prosla. Rusi su fino pomogli kad je bombardovano Kosovo, to je problematicno, sto je njih briga za sve osim sebe. Neka rade svoj posao, bice sudjenje pa kad bude okoncano vidjece se sa kakvim dokazima su raspolagali. Ovdje je previse kontradiktornosti. I naravno da ce Rusi reci fake news, ne nego ce reci da je istina i da su bili umijesani.
    Last edited by Jakuza; 20-02-17 at 12:01.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  6. #11256
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Samo je nejasno ovakvo prozivanje i upiranje prostom u jednu velesilu jer to moze da donese vise stete nego koristi. A ko god misli da ce neko cuvati CG neka pogledaju Ukrajinu i kako je sacuvana. Sto da navlacis muku na sebe ako ne moras.
    ono sto se zaboravlja i sto niko vise ne pominje je ko su grupe koje su usle na dan izbora kad su kamere na granicu bile ugasene 15 min koja obavestajna sluzba ih je poslala a i ovaj nikic cija se izjava dosta koristi takodje rekao da su navodni rusi koji su dosli kod njega ukrajinici koj su radili za englesku obavestajnu sluzbu a zna se sto je engleska sluzba kroz istoriju sve izazvala na balkan i gle cuda koji list sad plasira ovu vijest
    Last edited by Beton; 20-02-17 at 12:07.

  7. #11257
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

  8. #11258
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

  9. #11259
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ipak, može se razumjeti da britanske i američke obavještajne agencije imaju dokaz za saučesništvo Rusije.

    Izvor iz Vlade sinoć*je saopštio: "Ovo je duboko uznemirujuće i dokazi se moraju iskoristiti da bi se osiguralo da okrivljeni za bilo koju navodnu aktivnost budu izvedeni pred lice pravde".



    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #11260
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Aleksandar Vučić o predizbornom spotu - iznajmljen je stari avion i to je koštalo između 200 i 400 evra
    https://www.facebook.com/N1Srbija/vi...8309399207016/

    Ahahahahahaahahahahahahaah ovo je nemoguce, nema rijeci za ovakve stvari. To cak nije ni bio spot, snimljen je njegov san vjerovatno.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  11. #11261
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Evo sve je riješeno, Knežević je bio pod Ostrog da se pomoli, zajedno sa 15 popova istog imena i prezimena 😈😈😈

  12. #11262
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Da se pomoli za rezultate izbora...
    f6

  13. #11263
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Jer covjek veli kroz vojvodinu favele i poredi sa cetinjem. A nije vidio sutomore ili ovo sto sam ja naveo, ili sad bas hodam doma dalmatinskom i pogled mi puca na Malo brdo, kuce neizradjene bez fasada neke tamne boje kao geto u Detroitu, cekas da te zaskoci krek ***** i ubode spricem...
    Sve si ti pobrkao.
    Kao prvo, rekao sam da se Vojjvodina razlikuje od ostatka Srbije i to na bolji nacin ...
    Kao drugo, rekao sam da Cetinje izgleda kao NYC u odnosu na one krajeve SRB kojima sam vozio, putujuci iz CT u Budimpest. Meni se ponekad cinilo da su Srbijanci umjesto ulaganja u poboljsanje infrastukture odlucili su za ulaganja u putokaze "manastir", "crkva", "groblje", kao da vise brinu za mrtve nego sa zive ...

  14. #11264
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vidim pominjete mladog Čađenovića pa me to navede na razmišljanje...
    Momak je snimljen jer su prisluškivani učesnici kriptovane veze. Idući tragom ka njemu počela se razumijevat i njegova, ali i uloga 3-4 najvišia rukovodioca DF-a čije je bezgranično povjerenje uživao...Audio-snimke i dr. materijal ne ostavljaju sumnju u njegovu ulogu.
    Međutim ima nešto žalosno u čitavoj priči...
    Mladog Čađenovića upoznao sam u holu Skupštine 2014. Viđao sam ga tuda više puta ioako nisam znao ko je. Strpljivo bi čekao Mandićev poziv da ga, kad ovaj izađe iz plenarne sale, nekud odveze. Iz nekog razloga mi je prišao, napravio par uvodnih rečenica na neke potpuno banalne teme i predložio mi da me on časti piće. Sem što sam mu na njegovo predstavljanje i ja rekao svoje ime, ne vjerujem da je išta znao o meni. Prvo što mi je zapalo za oko jeste da se jako ponosi što je vozač DF-a i toliko se raspričao uvjeren da će me u nekom trenutku impresionirati. Ono što me počelo od starta zabavljati jeste što je bio uvjeren (vile znaju zašto) da sam i ja nekih njemu sličnih opredjeljenja. Pustio sam ga da priča smješkajući se i klimajući glavom. Htio sam da vidim da li će u nekom trenutku zastati i pitati me štogod. Ne, on je pričao đe sve vozi Mandića i Radunovića, te kako uživa radeći s njima jer ih svuda, navodno, dočekuju neki ljudi koji su njihovi potajni simpatizeri i kad vide Mandića prosto se ohrabre da savladaju strah i to priznaju. Pričao mi je opijeno kako ih Policija prati, te trikove kojima se služe da ih se "otresu" i zavaraju im trag...Dok je on pričao ja sam gledao u ovog priprostog i uočljivo nedovoljno obrazovanog klinca. Vrlo srdačnog, poslušnog, pa i vaspitanog momka, s očiglednim porijekom iz neke časne porodice. Ako mu zanemarim fašizam kojim se očigledno napijao u tom okruženju ovaj momak bi u svakoj drugoj okolnosti mogao biti neko čijeg prijateljstva se ne bi zastidjeli. On je najeklatantniji primjer onih nesretnih zloupotrijebljenih i izmanipulisanih ljudi sa margine koji čine gro članstva i simpatizera ove militantne parapolitičke organizacije.
    Kad sam čuo da je uhapšen sjetio sam ga se i bilo mi ga je gotovo žao iako za neprijateljske i petokolonaške aktivnosti teško da sam prepoznat po razvijenim sentimentima...
    Šteta...baš šteta...
    Negdje drugo, u nekom drugom vremenu...Pošto punoljetstvo obavezuje nek je samo po zakonu.
    Last edited by El Re; 20-02-17 at 18:17.

  15. #11265
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Iskren da budem El Re, kako se priča odvijala mislio sam da ćete se na kraju smuvati .

  16. #11266
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Bogomi kako prolaze dani sve je manja i manja kvota na to da ipak nije sve iskonstruisano...

    Sent From My Galaxy S7
    War. War never changes.

  17. #11267
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Bogomi kako prolaze dani sve je manja i manja kvota na to da ipak nije sve iskonstruisano...

    Sent From My Galaxy S7
    kad se za 2-3 mjeseca sve iznese u javnost, mislim da ce kvota biti 1.0001.... u javnost nije izaslo ni 5% ukupne price i dokaza jer je jos u fazi tajnosti i istrage, i sve cete to znati nakon sto krene sudjenje, i bice jos mnogo toga oko cega ce se ponovo dobro zadrmati nasa javnost.....

    ali i tad opet ce tvrda linija pricati da je namjesteno i iskonstruisano i da je milo platio sluzbe nato drzava, merkelovu, veliku britaniju, vucica itd... jer Crna Gora...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  18. #11268
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Iskren da budem El Re, kako se priča odvijala mislio sam da ćete se na kraju smuvati .
    Starim......Žao mi klince...

  19. #11269
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    kad se za 2-3 mjeseca sve iznese u javnost, mislim da ce kvota biti 1.0001.... u javnost nije izaslo ni 5% ukupne price i dokaza jer je jos u fazi tajnosti i istrage, i sve cete to znati nakon sto krene sudjenje, i bice jos mnogo toga oko cega ce se ponovo dobro zadrmati nasa javnost.....

    ali i tad opet ce tvrda linija pricati da je namjesteno i iskonstruisano i da je milo platio sluzbe nato drzava, merkelovu, veliku britaniju, vucica itd... jer Crna Gora...
    I onda će potpisati sporazum pa biti osuđeni da plate 462€ u budžet.

  20. #11270
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    ElReu žao klinaca?
    Aok mene, nobelom ću se opasti...

  21. #11271
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ne znam je li iskonstruisano ili ne. Ne raspolazem znanjima da jeste, niti onima da nije. A vjerujem i ostali isto ovdje. Jedino mozemo polemisat na osnovu raznih razloga, da jeste ili nije. Ne ulazim duboko u neko razmisljanje o ovome, jer o prici o ovome mogu samo politicari da profitiraju, kako vlast tako i opozicija. Obicna raja ce blejati kao i obicno, neko za mandica, neko za mila, i zivjet od 300e mjesecno.
    Ono sto primjecujem je da jako sporo iznose detalje u javnost. Iz toga se moze zakljuciti da nemaju slucaj, pa pokusavaju da iskonstruisu dokaze i izgrade nesto, ili suprotno, imaju odredjene dokaze, i oprezno traze nove dokaze i cekaju da izadju u javnost sa jakim slucajem. U svakom slucaju vrijeme ne radi u korist tuzilastva, jer sto vise odugovlace izgledaju da su pod jos vecom sumnjom za konstruisanje dogadjaja.

    Sa druge strane ne mozemo rec da se ne lome koplja na balkan za uticaj istoka i zapada, pa tako i na nas saku jada. Gruzija je probala uc u nato, rusija im ulece preko noci sa tenkovima u drzavu. Ocigledno da rusija ima apriracije da ovaj region ne potpadne totalno pod uticaj zapada, tako da ne mogu mislit 100% da nisu preko onih nesretnika htjeli puc da izvrse. I ludje stvari su se desavale u svijet od toga da klepe naseg vladara. Ko zna sto se tu muti i sto tajne sluzbe rade.
    Pokusavam objektivno bez politickih strasti sagledati situaciju kao neko ko nema niti oce da polemise napamet.

  22. #11272
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Nije sve to lako ni dokazati, nije ni ta ekipa sisala vesla pa je sve preko telefona pricala.
    Jedino su bili opusteniji preko tih zasticenih telefona

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #11273
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    da je milo platio sluzbe nato drzava, merkelovu, veliku britaniju, vucica itd... jer Crna Gora...
    Da imaju koristi i jedni i drugi od ovoga imaju. Da je sve čisto nije. Da ima razlog da se sumnja ima. Ova vlast je dala svaki povod za to.
    Kad se već kladimo ja mogu da odmah platim to pivo da zvanična Rusija nema veze sa tim, i da će se sve svesti na to da su to neki koji imaju veze sa Rusijom ili ne znam tome sl.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  24. #11274
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Da imaju opipljive i nepobitne dokaze a ne rekla kazala... Pola godine je proslo popadali bi tipovi a ne ovi klosari


    Alo Sindja i Chadja teroristi...


    Mother of Christ
    #pravdazaMaike
    One Ring to Rule them all...

  25. #11275
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Neka Gandalfe zajebana je to ekipa nije lako to iznijet haha Reka je Katnic za ovoga Velimirovica da je postrojava cetnicku jedinicu na skup kod Berana. E imate sliku kod Nebojse Babovica na fb da vidite kakvo je to postrojavanje sto veli on trafiku ti ne mogu zauzet haha

Page 451 of 1402 FirstFirst ... 351401441447448449450451452453454455461501551951 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •