Page 370 of 1402 FirstFirst ... 2703203603663673683693703713723733743804204708701370 ... LastLast
Results 9,226 to 9,250 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #9226
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,948
    Thanks Thanks Given 
    514
    Thanks Thanks Received 
    1,815
    Thanked in
    660 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Neka ti ta prica mi smo "regionalni lider" lele
    Ex-yu - skup drzava lidera u regionu.

  2. #9227
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/snp-tr...-kotoru-916611

    Dobro je Bečić pobjegao na vrijeme od ove družine inače bi sad već bio kompromitovan za čitav život ... Grijeh bi bilo da Aco ne zaposli Damjanovića u prvu banku i da se Miliću ne otpiše kredit u Atlas banku pa da ih gledamo ka Azru na neka okupljanja sa transparentima "ima da nas nosite na grbaču" ...
    deuscroix

  3. #9228
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Neka ti ta prica mi smo "regionalni lider" lele
    Kakav je region nije neki uspjeh
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #9229
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    OVO MORATE PROČITATI: ZA SVE ROĐENE 1950-TIH, 60-TIH, 70-TIH I 80-TIH GODINA

    PRVO, PREŽIVELI SMO I ROĐENI SMO NORMALNI, IAKO SU NAŠE MAJKE KAD IH JE BOLELA GLAVA PILE ASPIRINE, JELE HRANU IZ KONZERVI, PUŠILE I RADILE DO ZADNJEG DANA TRUDNOĆE I NIKAD NISU BILE TESTIRANE NA DIJABETES… KAO DECA, VOZILI SMO SE U AUTIMA BEZ POJASA I VAZDUŠNIH JASTUKA I NISMO MORALI IMATI KACIGE NA GLAVI ZA VOŽNJU BICIKLOM ILI NA ROŠULAMA… PILI SMO VODU IZ CREVA ZA ZALIVANJE BAŠTE, A NE IZ FLAŠICA KUPLJENIH U VELIKIM TRGOVAČKIM LANCIMA. DELILI SMO FLAŠICU KOKTE, KOLE ILI NARE SA NAŠIM PRIJATELJIMA I

    NIKO

    NIJE UMRO ZBOG TOGA ..

    JELI SMO MLEČNE SLADOLEDE, BELI HLEB I PRAVI PUTER, PILI KOKTE, NARE KOJE SU I TADA BILE PUNE ŠEĆERA, ALI NISMO BILI DEBELI ZATO ŠTO SMO SMO SE STALNO IGRALI NAPOLJE… IZLAZILI SMO IZ KUĆE UJUTRO I IGRALI SE PO CEO DAN, ŽMURKE, GRANIČARA, LOPOVA I PANDURA, KRALJICA 1-2-3, KAUBOJA I INDIJANACA, FANTOMA I SVEGA OSTALOG ŠTO JE SAMO DEČJA MAŠTA BILA U STANJU DA SMISLI, SVE DOK SE NIJE UPALILA ULIČNA RASVETA KOJE IONAKO NIJE BILO PREVIŠE. NERETKO NAS NIKO NIJE MOGAO NAĆI PO CEO DAN, PA JE I RODITELJSKI ŠAMAR BIO DEO VASPITANJA A BEZ ZLOSTAVLJANJA U PORODICI.

    I NIKAD NIJE BILO PROBLEMA …

    PROVODILI SMO ČITAVE DANE PRAVEĆI TRKAČKE DASKE OD OTPADA IZ PODRUMA ILI ŠUPE, SPUŠTALI SE NIZ ULICE ZABORAVLJAJUĆI DA NISMO NAPRAVILI KOČNICE. NAKON PAR PADOVA, SLOMLJENIH PRSTIJU I MODRICA… NAUČILI SMO KAKO DA REŠIMO PROBLEM. MI NISMO IMALI IMAGINARNE PRIJATELJE. MI PRIJATELJE NISMO DODAVALI NEGO IH VREMENOM STICALI !!!!!!!!!!!!!! NISMO IMALI NI PROBLEME S KONCENTRACIJOM U ŠKOLI…

    NAMA NISU DAVALI TABLETE PROTIV HIPERAKTIVNOSTI. MI NISMO IMALI ŠKOLSKOG PSIHOLOGA I VASPITAČA PA SMO IPAK ZAVRŠAVALI NEKAKVE ŠKOLE. NAMA NISU PRODAVALI DROGU ISPRED ŠKOLE … MI NISMO IMALI PLAYSTATION, NINTENDO, X-BOX, NIKAKVE VIDEO IGRICE, NISMO IMALI 99 KANALA NA TELEVIZIJI (SAMO DVA I TO DRUGI TEK OD POPODNE), NISMO IMALI VIDEO REKORDERE, SURROUND SOUND, MOBILNE, KOMPJUTERE, INTERNET, CHAT ROOMS…

    MI SMO IMALI PRIJATELJE I MI SMO IŠLI NAPOLJE I DRUŽILI SE S NJIMA !

    PADALI SMO S DRVEĆA, ZNALI SE ISEĆI NA STAKLO, SLOMITI ZUB, NOGU ILI RUKU, ALI NAŠI RODITELJI NIKADA NISU IŠLI NA SUD ZBOG TOGA. IGRALI SMO SE S LUKOM I STRELOM, GRADILI TVRĐAVE OD SNEGA, BACALI PETARDE ZA NOVU GODINU, ČITALI HRPE CRTANIH ROMANA I SVE SMO TO PREŽIVELI BEZ POSLEDICA!

    VOZILI SMO SE BICIKLOM ILI PEŠKE, DOTRČALI DO PRIJATELJEVE KUĆE, ZVONILI NA VRATA ILI JEDNOSTAVNO ULAZILI U NJIHOVU KUĆU DA SE DRUŽIMO I BUDEMO ZAJEDNO! KAD UPADNEMO U PROBLEME SA ZAKONOM, RODITELJI NISU PLAĆALI KAUCIJU DA NAS IZVUKU. U STVARI, BILI SU ČESTO STROŽI NEGO SAM ZAKON! POSLEDNJIH 50 GODINA SU BILE NAJPLODONOSNIJE GODINE U ISTORIJI SVETA. NAŠE GENERACIJE SU DALE NAJBOLJE PRONALAZAČE I NAUČNIKE DO DANAS. IMALI SMO SLOBODU, PRAVO NA GREŠKE, USPEH I ODGOVORNOST. I NAUČILI SMO ŽIVETI S TIM !

    I TI PRIPADAŠ TOJ GENERACIJI?

    ČESTITAM! MOŽDA ĆEŠ ŽELETI PODELITI OVO S OSTALIMA KOJI SU IMALI SREĆE ODRASTI KAO PRAVA DECA, PRE NEGO ŠTO SU ADVOKATI, DRŽAVE I VLADE POČELI ODREĐIVATI KAKO TREBA ŽIVETI !

    MOŽDA BI BILO DOBRO POSLATI OVU PORUKU I VAŠOJ DECI DA VIDE KAKO SU NJIHOVI RODITELJI ODRASTALI!

    DA BISTE LAKŠE ČITALI, OVAJ MAIL JE NAPISAN VELIKIM SLOVIMA !!

    POZDRAV GENERACIJO I ŽIVELI ! SVAKO OD NAS JE ANĐEO SA SAMO JEDNIM KRILOM, A LETETI MOŽEMO TEK ZAGRLJENI…

    Izvor: magazinkg

  5. #9230
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,041
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    You must spread some Reputation around before giving it to McS again.
    ...

  6. #9231
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Moronski tekst. Autor ignorise cinjenice i zivi u nekoj svojoj realnosti jer kao i svi ostali starcevi sjeca se samo najljepsih stvari iz vremena kad je bio mlad. Kao i svi jugonostalgicari ono sto mu ustvari nedostaje je mladost. Ne zaboravimo i da je autor dio generacije koja nam je donijela ovakvu stvarnost koja mu toliko smeta. Ali naravno da mu nikad nije palo na pamet da je on dio generacije advokata, drzave i vlade koju krivi za danasnje stanje u drzavi. Kakav neopjevani kreten.

    I NE CITA SE LAKSE KAD JE SVE PISANO VELIKIM SLOVIMA.

  7. #9232
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,976
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    OVO MORATE PROČITATI: ZA SVE ROĐENE 1950-TIH, 60-TIH, 70-TIH I 80-TIH GODINA

    PRVO, PREŽIVELI SMO I ROĐENI SMO NORMALNI, IAKO SU NAŠE MAJKE KAD IH JE BOLELA GLAVA PILE ASPIRINE, JELE HRANU IZ KONZERVI, PUŠILE I RADILE DO ZADNJEG DANA TRUDNOĆE I NIKAD NISU BILE TESTIRANE NA DIJABETES… KAO DECA, VOZILI SMO SE U AUTIMA BEZ POJASA I VAZDUŠNIH JASTUKA I NISMO MORALI IMATI KACIGE NA GLAVI ZA VOŽNJU BICIKLOM ILI NA ROŠULAMA… PILI SMO VODU IZ CREVA ZA ZALIVANJE BAŠTE, A NE IZ FLAŠICA KUPLJENIH U VELIKIM TRGOVAČKIM LANCIMA. DELILI SMO FLAŠICU KOKTE, KOLE ILI NARE SA NAŠIM PRIJATELJIMA I

    NIKO

    NIJE UMRO ZBOG TOGA ..

    JELI SMO MLEČNE SLADOLEDE, BELI HLEB I PRAVI PUTER, PILI KOKTE, NARE KOJE SU I TADA BILE PUNE ŠEĆERA, ALI NISMO BILI DEBELI ZATO ŠTO SMO SMO SE STALNO IGRALI NAPOLJE… IZLAZILI SMO IZ KUĆE UJUTRO I IGRALI SE PO CEO DAN, ŽMURKE, GRANIČARA, LOPOVA I PANDURA, KRALJICA 1-2-3, KAUBOJA I INDIJANACA, FANTOMA I SVEGA OSTALOG ŠTO JE SAMO DEČJA MAŠTA BILA U STANJU DA SMISLI, SVE DOK SE NIJE UPALILA ULIČNA RASVETA KOJE IONAKO NIJE BILO PREVIŠE. NERETKO NAS NIKO NIJE MOGAO NAĆI PO CEO DAN, PA JE I RODITELJSKI ŠAMAR BIO DEO VASPITANJA A BEZ ZLOSTAVLJANJA U PORODICI.

    I NIKAD NIJE BILO PROBLEMA …

    PROVODILI SMO ČITAVE DANE PRAVEĆI TRKAČKE DASKE OD OTPADA IZ PODRUMA ILI ŠUPE, SPUŠTALI SE NIZ ULICE ZABORAVLJAJUĆI DA NISMO NAPRAVILI KOČNICE. NAKON PAR PADOVA, SLOMLJENIH PRSTIJU I MODRICA… NAUČILI SMO KAKO DA REŠIMO PROBLEM. MI NISMO IMALI IMAGINARNE PRIJATELJE. MI PRIJATELJE NISMO DODAVALI NEGO IH VREMENOM STICALI !!!!!!!!!!!!!! NISMO IMALI NI PROBLEME S KONCENTRACIJOM U ŠKOLI…

    NAMA NISU DAVALI TABLETE PROTIV HIPERAKTIVNOSTI. MI NISMO IMALI ŠKOLSKOG PSIHOLOGA I VASPITAČA PA SMO IPAK ZAVRŠAVALI NEKAKVE ŠKOLE. NAMA NISU PRODAVALI DROGU ISPRED ŠKOLE … MI NISMO IMALI PLAYSTATION, NINTENDO, X-BOX, NIKAKVE VIDEO IGRICE, NISMO IMALI 99 KANALA NA TELEVIZIJI (SAMO DVA I TO DRUGI TEK OD POPODNE), NISMO IMALI VIDEO REKORDERE, SURROUND SOUND, MOBILNE, KOMPJUTERE, INTERNET, CHAT ROOMS…

    MI SMO IMALI PRIJATELJE I MI SMO IŠLI NAPOLJE I DRUŽILI SE S NJIMA !

    PADALI SMO S DRVEĆA, ZNALI SE ISEĆI NA STAKLO, SLOMITI ZUB, NOGU ILI RUKU, ALI NAŠI RODITELJI NIKADA NISU IŠLI NA SUD ZBOG TOGA. IGRALI SMO SE S LUKOM I STRELOM, GRADILI TVRĐAVE OD SNEGA, BACALI PETARDE ZA NOVU GODINU, ČITALI HRPE CRTANIH ROMANA I SVE SMO TO PREŽIVELI BEZ POSLEDICA!

    VOZILI SMO SE BICIKLOM ILI PEŠKE, DOTRČALI DO PRIJATELJEVE KUĆE, ZVONILI NA VRATA ILI JEDNOSTAVNO ULAZILI U NJIHOVU KUĆU DA SE DRUŽIMO I BUDEMO ZAJEDNO! KAD UPADNEMO U PROBLEME SA ZAKONOM, RODITELJI NISU PLAĆALI KAUCIJU DA NAS IZVUKU. U STVARI, BILI SU ČESTO STROŽI NEGO SAM ZAKON! POSLEDNJIH 50 GODINA SU BILE NAJPLODONOSNIJE GODINE U ISTORIJI SVETA. NAŠE GENERACIJE SU DALE NAJBOLJE PRONALAZAČE I NAUČNIKE DO DANAS. IMALI SMO SLOBODU, PRAVO NA GREŠKE, USPEH I ODGOVORNOST. I NAUČILI SMO ŽIVETI S TIM !

    I TI PRIPADAŠ TOJ GENERACIJI?

    ČESTITAM! MOŽDA ĆEŠ ŽELETI PODELITI OVO S OSTALIMA KOJI SU IMALI SREĆE ODRASTI KAO PRAVA DECA, PRE NEGO ŠTO SU ADVOKATI, DRŽAVE I VLADE POČELI ODREĐIVATI KAKO TREBA ŽIVETI !

    MOŽDA BI BILO DOBRO POSLATI OVU PORUKU I VAŠOJ DECI DA VIDE KAKO SU NJIHOVI RODITELJI ODRASTALI!

    DA BISTE LAKŠE ČITALI, OVAJ MAIL JE NAPISAN VELIKIM SLOVIMA !!

    POZDRAV GENERACIJO I ŽIVELI ! SVAKO OD NAS JE ANĐEO SA SAMO JEDNIM KRILOM, A LETETI MOŽEMO TEK ZAGRLJENI…

    Izvor: magazinkg
    Kako ne volim ovakve retardirace price. U isti kos oni rodjeni 50ih i 80ih... ovo jedino moze da dotakne pozitivno ljude koji jako usko gledaju na svijet i nemaju predstavu o globalnim trendovima i desavanjima. Trebamo li rec kako je prije 200000 godina zlatno bilo, zivjelo se u pecine, lovilo, i drzala stoka, a prije 70 godina su bili najveci svjetski ratovi i cuda. Svako vrijeme nosi dobre strane i ima svoje izazove.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  8. #9233
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Kako ne volim ovakve retardirace price. U isti kos oni rodjeni 50ih i 80ih... ovo jedino moze da dotakne pozitivno ljude koji jako usko gledaju na svijet i nemaju predstavu o globalnim trendovima i desavanjima. Trebamo li rec kako je prije 200000 godina zlatno bilo, zivjelo se u pecine, lovilo, i drzala stoka, a prije 70 godina su bili najveci svjetski ratovi i cuda. Svako vrijeme nosi dobre strane i ima svoje izazove.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
    Lik koji je pisao je veelikiim dijelom u pravu.
    Sad na ulici nećeš naći debelog četrdesetogodišnjaka, ali zato gomilu odromboljenih likova od 20-35 godina koji nemaju snage ni 30m da istrče.

    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #9234
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Realno, da mi se vratit u pećinsko doba...počinuo bi.

    Послато са Redmi Note 2 уз помоћ Тапатока
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  10. #9235
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Lik koji je pisao je veelikiim dijelom u pravu.
    Sad na ulici nećeš naći debelog četrdesetogodišnjaka, ali zato gomilu odromboljenih likova od 20-35 godina koji nemaju snage ni 30m da istrče.
    Mozda u nekoj drugoj drzavi. U Crnoj Gori jedva gledam debele mlade ljude. Skoro iskljucivo stariji imaju stomacinu. Cijela Crna Gora je po teretanama, biciklima i trim stazama.

  11. #9236
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Mozda u nekoj drugoj drzavi. U Crnoj Gori jedva gledam debele mlade ljude. Skoro iskljucivo stariji imaju stomacinu. Cijela Crna Gora je po teretanama, biciklima i trim stazama.
    I ja nešto razmisljan sad, osin par divojaka, ja ne znan ni jednog momka da je debeo. Ovo starije se sve prosulo, godine sta li
    One Ring to Rule them all...

  12. #9237
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    OVO MORATE PROČITATI: ZA SVE ROĐENE 1950-TIH, 60-TIH, 70-TIH I 80-TIH GODINA

    PRVO, PREŽIVELI SMO I ROĐENI SMO NORMALNI, IAKO SU NAŠE MAJKE KAD IH JE BOLELA GLAVA PILE ASPIRINE, JELE HRANU IZ KONZERVI, PUŠILE I RADILE DO ZADNJEG DANA TRUDNOĆE I NIKAD NISU BILE TESTIRANE NA DIJABETES… KAO DECA, VOZILI SMO SE U AUTIMA BEZ POJASA I VAZDUŠNIH JASTUKA I NISMO MORALI IMATI KACIGE NA GLAVI ZA VOŽNJU BICIKLOM ILI NA ROŠULAMA… PILI SMO VODU IZ CREVA ZA ZALIVANJE BAŠTE, A NE IZ FLAŠICA KUPLJENIH U VELIKIM TRGOVAČKIM LANCIMA. DELILI SMO FLAŠICU KOKTE, KOLE ILI NARE SA NAŠIM PRIJATELJIMA I

    NIKO

    NIJE UMRO ZBOG TOGA ..

    JELI SMO MLEČNE SLADOLEDE, BELI HLEB I PRAVI PUTER, PILI KOKTE, NARE KOJE SU I TADA BILE PUNE ŠEĆERA, ALI NISMO BILI DEBELI ZATO ŠTO SMO SMO SE STALNO IGRALI NAPOLJE… IZLAZILI SMO IZ KUĆE UJUTRO I IGRALI SE PO CEO DAN, ŽMURKE, GRANIČARA, LOPOVA I PANDURA, KRALJICA 1-2-3, KAUBOJA I INDIJANACA, FANTOMA I SVEGA OSTALOG ŠTO JE SAMO DEČJA MAŠTA BILA U STANJU DA SMISLI, SVE DOK SE NIJE UPALILA ULIČNA RASVETA KOJE IONAKO NIJE BILO PREVIŠE. NERETKO NAS NIKO NIJE MOGAO NAĆI PO CEO DAN, PA JE I RODITELJSKI ŠAMAR BIO DEO VASPITANJA A BEZ ZLOSTAVLJANJA U PORODICI.

    I NIKAD NIJE BILO PROBLEMA …

    PROVODILI SMO ČITAVE DANE PRAVEĆI TRKAČKE DASKE OD OTPADA IZ PODRUMA ILI ŠUPE, SPUŠTALI SE NIZ ULICE ZABORAVLJAJUĆI DA NISMO NAPRAVILI KOČNICE. NAKON PAR PADOVA, SLOMLJENIH PRSTIJU I MODRICA… NAUČILI SMO KAKO DA REŠIMO PROBLEM. MI NISMO IMALI IMAGINARNE PRIJATELJE. MI PRIJATELJE NISMO DODAVALI NEGO IH VREMENOM STICALI !!!!!!!!!!!!!! NISMO IMALI NI PROBLEME S KONCENTRACIJOM U ŠKOLI…

    NAMA NISU DAVALI TABLETE PROTIV HIPERAKTIVNOSTI. MI NISMO IMALI ŠKOLSKOG PSIHOLOGA I VASPITAČA PA SMO IPAK ZAVRŠAVALI NEKAKVE ŠKOLE. NAMA NISU PRODAVALI DROGU ISPRED ŠKOLE … MI NISMO IMALI PLAYSTATION, NINTENDO, X-BOX, NIKAKVE VIDEO IGRICE, NISMO IMALI 99 KANALA NA TELEVIZIJI (SAMO DVA I TO DRUGI TEK OD POPODNE), NISMO IMALI VIDEO REKORDERE, SURROUND SOUND, MOBILNE, KOMPJUTERE, INTERNET, CHAT ROOMS…

    MI SMO IMALI PRIJATELJE I MI SMO IŠLI NAPOLJE I DRUŽILI SE S NJIMA !

    PADALI SMO S DRVEĆA, ZNALI SE ISEĆI NA STAKLO, SLOMITI ZUB, NOGU ILI RUKU, ALI NAŠI RODITELJI NIKADA NISU IŠLI NA SUD ZBOG TOGA. IGRALI SMO SE S LUKOM I STRELOM, GRADILI TVRĐAVE OD SNEGA, BACALI PETARDE ZA NOVU GODINU, ČITALI HRPE CRTANIH ROMANA I SVE SMO TO PREŽIVELI BEZ POSLEDICA!

    VOZILI SMO SE BICIKLOM ILI PEŠKE, DOTRČALI DO PRIJATELJEVE KUĆE, ZVONILI NA VRATA ILI JEDNOSTAVNO ULAZILI U NJIHOVU KUĆU DA SE DRUŽIMO I BUDEMO ZAJEDNO! KAD UPADNEMO U PROBLEME SA ZAKONOM, RODITELJI NISU PLAĆALI KAUCIJU DA NAS IZVUKU. U STVARI, BILI SU ČESTO STROŽI NEGO SAM ZAKON! POSLEDNJIH 50 GODINA SU BILE NAJPLODONOSNIJE GODINE U ISTORIJI SVETA. NAŠE GENERACIJE SU DALE NAJBOLJE PRONALAZAČE I NAUČNIKE DO DANAS. IMALI SMO SLOBODU, PRAVO NA GREŠKE, USPEH I ODGOVORNOST. I NAUČILI SMO ŽIVETI S TIM !

    I TI PRIPADAŠ TOJ GENERACIJI?

    ČESTITAM! MOŽDA ĆEŠ ŽELETI PODELITI OVO S OSTALIMA KOJI SU IMALI SREĆE ODRASTI KAO PRAVA DECA, PRE NEGO ŠTO SU ADVOKATI, DRŽAVE I VLADE POČELI ODREĐIVATI KAKO TREBA ŽIVETI !

    MOŽDA BI BILO DOBRO POSLATI OVU PORUKU I VAŠOJ DECI DA VIDE KAKO SU NJIHOVI RODITELJI ODRASTALI!

    DA BISTE LAKŠE ČITALI, OVAJ MAIL JE NAPISAN VELIKIM SLOVIMA !!

    POZDRAV GENERACIJO I ŽIVELI ! SVAKO OD NAS JE ANĐEO SA SAMO JEDNIM KRILOM, A LETETI MOŽEMO TEK ZAGRLJENI…

    Izvor: magazinkg
    pozdrav za generaciju.:very_drunk:da smo zdravo!

  13. #9238
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Kako ne volim ovakve retardirace price. U isti kos oni rodjeni 50ih i 80ih... ovo jedino moze da dotakne pozitivno ljude koji jako usko gledaju na svijet i nemaju predstavu o globalnim trendovima i desavanjima. Trebamo li rec kako je prije 200000 godina zlatno bilo, zivjelo se u pecine, lovilo, i drzala stoka, a prije 70 godina su bili najveci svjetski ratovi i cuda. Svako vrijeme nosi dobre strane i ima svoje izazove.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
    Nije to usko gledanje nego je jednostavno tako bilo , i treba se sjetiti ljepsih vremena, pogotovo mi koji smo zivjeli u njima. A ovo da svako vrijeme nosi dobre strane okaci macku o rep

  14. #9239
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Nije to usko gledanje nego je jednostavno tako bilo , i treba se sjetiti ljepsih vremena, pogotovo mi koji smo zivjeli u njima. A ovo da svako vrijeme nosi dobre strane okaci macku o rep
    i ovo je ziva istina.i one price da se sad placaju grijehovi nasih oceva.....a sto cemo mi ostavit svojoj djeci?rasproda se sve,prije se makar stvaralo a sad smo prodaja i rasprodaja....

  15. #9240
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    prije 70 godina su bili najveci svjetski ratovi i cuda.
    Tada si morao ići u rat da bi bio u ratu, a danas si u potencijalnom ratu ako odeš na koncert ili na mjesto gdje je više ljudi
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Mozda u nekoj drugoj drzavi. U Crnoj Gori jedva gledam debele mlade ljude. Skoro iskljucivo stariji imaju stomacinu. Cijela Crna Gora je po teretanama, biciklima i trim stazama.
    Pošto se priča uglavnom svodi na to kako je online život zamijenio nekadašnje življenje mislio sam na čitavi svijet, a ne na 600K komšija
    Last edited by Rakun; 17-12-16 at 16:45.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #9241
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,976
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/uzalud...podobni-916730

    Zavrsio fakultet, nema posa, ceka ga 6 godina. Koje to ima kvalifikacije sa tankim CVjem? Tipicna slika crnogoraca koji misle da zbog fakulteta zasluzuju nesto posebno da im se da. Posla bi ga na kaljenje u emirate, no mu je to sigurno ispod nivoa. On bi menadzer u Šeraton da bude.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  17. #9242
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Moronski tekst. Autor ignorise cinjenice i zivi u nekoj svojoj realnosti jer kao i svi ostali starcevi sjeca se samo najljepsih stvari iz vremena kad je bio mlad. Kao i svi jugonostalgicari ono sto mu ustvari nedostaje je mladost. Ne zaboravimo i da je autor dio generacije koja nam je donijela ovakvu stvarnost koja mu toliko smeta. Ali naravno da mu nikad nije palo na pamet da je on dio generacije advokata, drzave i vlade koju krivi za danasnje stanje u drzavi. Kakav neopjevani kreten.

    I NE CITA SE LAKSE KAD JE SVE PISANO VELIKIM SLOVIMA.
    Da te pitam, posto si sve prokljuvio, sta ces ti navesti kao lijepe stvari i dio odrastanja kad budes pisao ovakvo pismo ili pricao svojoj djeci o zivotu od 2000 ka naprijed? Eto mozes odmah navesti ponesto, samo da vidim u kom pravcu ides

  18. #9243
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Evo da ja pocnem, draga djeco znate li vi da smo imali facebook i brzinu dwnloada od 40mbs , eee kakva su to vremena bila.

  19. #9244
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,041
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Odgovorice ti da je po vazdan sjedio za kompom,ponekad izadje do teretane ako ima para za proteine,znachi dijele proteine.kad vidi zensko ne zna shta da joj kaze,gugla o realnom ponashanju,ako sjedne negdje na pice trazice odmah shifru za wifi,znachi tu dijele i wifi,blenuce u ekran,ma shto ce ti rec,uglavnom blene u ekrane,od manjeg do veceg.
    ...

  20. #9245
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    http://www.vijesti.me/vijesti/uzalud...podobni-916730

    Zavrsio fakultet, nema posa, ceka ga 6 godina. Koje to ima kvalifikacije sa tankim CVjem? Tipicna slika crnogoraca koji misle da zbog fakulteta zasluzuju nesto posebno da im se da. Posla bi ga na kaljenje u emirate, no mu je to sigurno ispod nivoa. On bi menadzer u Šeraton da bude.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
    Ti nemas srca. Cu poslao bi ga na kaljenje a on zavrsio fax i zamisli bruke zive da mu niko ne nudi posao. Cijela Crna Gora zna za njega i ćute. Neće se valjda ponizavati pa da posao sam nadje

  21. #9246
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Odgovorice ti da je po vazdan sjedio za kompom,ponekad izadje do teretane ako ima para za proteine,znachi dijele proteine.kad vidi zensko ne zna shta da joj kaze,gugla o realnom ponashanju,ako sjedne negdje na pice trazice odmah shifru za wifi,znachi tu dijele i wifi,blenuce u ekran,ma shto ce ti rec,uglavnom blene u ekrane,od manjeg do veceg.
    izaso je ispred zgrade sa drugom,ali su se dopisivali na facebook,nisu rijec progovorili,al su bili povezani,i to je iskustvo i uzivanje.nazalost uzivaju ova djeca u tome...

  22. #9247
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Da te pitam, posto si sve prokljuvio, sta ces ti navesti kao lijepe stvari i dio odrastanja kad budes pisao ovakvo pismo ili pricao svojoj djeci o zivotu od 2000 ka naprijed?
    Eeeee, moj sinko. U vrijeme moje mladosti, još kad je đed današnjeg gospodara bio na vlasti mogao si da odeš na koncert bez straha od bombaša samoubica


    A on će mi odgovoriti


    学习语言你老莫隆
    Last edited by Rakun; 17-12-16 at 17:05.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #9248
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,976
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ti nemas srca. Cu poslao bi ga na kaljenje a on zavrsio fax i zamisli bruke zive da mu niko ne nudi posao. Cijela Crna Gora zna za njega i ćute. Neće se valjda ponizavati pa da posao sam nadje
    Ako ga ne zaposle ka menadzera u ovu novu Lipku nista nisu ucinjeli. Veli potrazice hljeb u evropu. Ne znam kako ce nas elitni turizam pretec ako se nastavi ovakav odliv mozgova.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  24. #9249
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    http://www.vijesti.me/vijesti/uzalud...podobni-916730

    Zavrsio fakultet, nema posa, ceka ga 6 godina. Koje to ima kvalifikacije sa tankim CVjem? Tipicna slika crnogoraca koji misle da zbog fakulteta zasluzuju nesto posebno da im se da. Posla bi ga na kaljenje u emirate, no mu je to sigurno ispod nivoa. On bi menadzer u Šeraton da bude.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
    Kakvi su ovo dzabolebaroshi, seere mi se od ovakvih tipova.. 30godina fakultet i 4 jezika a dana radnog staža ili ikakvog iskustva i konstantno ponavlja - nijesu me zvali, nijesu mi nudili ... ona fora ja sam skolovao i samo najbolje za mene odma za menadžera sektora, direktora preduzeca....

    Ovoga bi ja da prodje moju školu, tukli bi se poslodavci oko njega ne bi posao dana cekao.. 18h na noge svaki dan, dok se žive rane ne otvore po stopalima i petama , sa najniže moguće pozicije, a onda poslije mučenja takvog jedno godinu u najnizi menadžment da ga svako jashe... pa poslije još jedno pola godine tu imaš iskustvo i znanje da te svako zaposli.


    Mene je sramota od ovakvih panjeva ljuCkih


    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Da te pitam, posto si sve prokljuvio, sta ces ti navesti kao lijepe stvari i dio odrastanja kad budes pisao ovakvo pismo ili pricao svojoj djeci o zivotu od 2000 ka naprijed? Eto mozes odmah navesti ponesto, samo da vidim u kom pravcu ides

    Nije meni pitanje upućeno ali da ti recem dvije kao neko ko je rodjen u drugoj polovini 80ih.

    Naši stari su gore prošli nego mi... oni su za bolje znali, nama je sve vrh samo kad nijesmo gladni.

    Rat početkom 90ih i sankcije, pa onda rat na Kosovu i sankcije, pa onda prlazak sa marke na euro nasuvo, pa onda vazda to je sin toga i toga "biznismena" njemu mora 5tica iako ne zna za nju. A to je sin DPS funkcionera mora njoj, pa onda Milo/Momo, pa Milo lopove 20 godina.


    Mislim da moja generacija koliko god nemali posla i koliko god obogaljeni od DPS-a, je dosta sposobnija i dosta smo više vidjeli i naučili no naši roditelji.
    Kad je rat poceo, većina nije znala da se snađe, neki ni da prežive, dostina je poslije rata pucala sebi u glavu jer nijesu znali kako da nastave u novom svijetu. Oni koji su znali da se snadju, sada su kontroverzni biznismeni i DPS funkcioneri, oni koji nijesu žive u jednosobnim stanovima svojih staraca sa sinom, snajom i 2 unuka.

    Određene tipove iz moje generacije možeš baciti dje hoćeš snaći ćemo se, jer smo se na ulicu 90ih podigli, Jel rat ? Daj rat... treba da se kolje komsho? Naostri tija noževa ...
    I takvih ima dosta vise nego prije

    Naši stari nijesu umjeli tako
    Last edited by Gandalf_White; 17-12-16 at 17:16.
    One Ring to Rule them all...

  25. #9250
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    imao sam ja sad na brodu momka,tj covjeka,star 32 god,ukrcan preko veze,zavrsio visu u Kotoru ocigledno preko veze,jer nema pojma o nicemu,i to sve nije problem,naucice,ali lik nece da se trudi,ne prihvata nikakav savjet,kaze ja sam zavrsio fakultet,moje je samo da naredjujem a ne da radim....i kapetan ga je lijepo ispratio kuci......
    ne mogu shvatit ovakve likove,da napomenem da je lik prije broda imao posao u Portu,i napustio ga je jer nece da mu naredjuje bilo ko.....

Page 370 of 1402 FirstFirst ... 2703203603663673683693703713723733743804204708701370 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •