Page 308 of 1402 FirstFirst ... 2082582983043053063073083093103113123183584088081308 ... LastLast
Results 7,676 to 7,700 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #7676
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milošević je kazao da je leks specijalisom o Vladi izbornog povjerenja ograničen da može da istražuje nezakonitosti od početka ove godine pa je otkrio da je Zoran Jelić od januara do kraja maja koštao Zavod i državni budžet bruto 4.253 eura, a da se ni jednom nije upisao da je došao na posao što rade ostali zaposleni niti postoji trag o njegovom radnom angažovanju.


    On je kazao da je Zoran Jelić bio zaposlen u Zavodu kao samostalni savjetnik i klase za kordinaciju i praćenje procesa rada u Zavodu od kada ga je supruga Vukica zamjenila na mjestu direktora Zavoda sredinom 2012. godine


    Srecne ti bile, dakle nekih 800e mjesecno, a dolazio ga nije na posao...koliko ima drugih ovakvih koji su nezavisni savjetnici, ovo te ono.



  2. #7677
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siraj View Post
    Milošević je kazao da je leks specijalisom o Vladi izbornog povjerenja ograničen da može da istražuje nezakonitosti od početka ove godine pa je otkrio da je Zoran Jelić od januara do kraja maja koštao Zavod i državni budžet bruto 4.253 eura, a da se ni jednom nije upisao da je došao na posao što rade ostali zaposleni niti postoji trag o njegovom radnom angažovanju.


    On je kazao da je Zoran Jelić bio zaposlen u Zavodu kao samostalni savjetnik i klase za kordinaciju i praćenje procesa rada u Zavodu od kada ga je supruga Vukica zamjenila na mjestu direktora Zavoda sredinom 2012. godine


    Srecne ti bile, dakle nekih 800e mjesecno, a dolazio ga nije na posao...koliko ima drugih ovakvih koji su nezavisni savjetnici, ovo te ono.



    Ali saopštenje je za dublju analizu, koliko je ođe ljubavi iskazano prema Jeliću što je ovo.

    "Svoje radne zadatke obavljao je u skladu sa tehnologijom rada institucije. Kao veliki poznavalac prilika i odnosa na tržištu rada veoma je bio aktivan u Zavodu, kada su to dozvoljavale njegove poslanika, pa su se usklađivali radno vrijeme i radni zadaci. G-din Jelić nije imao obavezu da upisuje prisustvo na poslu, što nije ni propisano zakonom. Mada, u Zavodu je bila praksa vođenja evidencije prisustva službenika, što se nije odnosilo na g-dina Jelića, zbog brojnih obaveza i značaja posla koji je obavljao u Skupštini i njenim radnim tijelima. O njegovom angažmanu u Skupštini može posvjedočiti ukupna crnogorska javnost", naveo je Vojinović.

  3. #7678
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,336
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Najjači je raskid ugovora sa takvim stručnjakom za tržište rada taman prije dolaska ovoga Miloševića hahahhaahah
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  4. #7679
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,452
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,239
    Thanked in
    635 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ali saopštenje je za dublju analizu, koliko je ođe ljubavi iskazano prema Jeliću što je ovo.

    "Svoje radne zadatke obavljao je u skladu sa tehnologijom rada institucije. Kao veliki poznavalac prilika i odnosa na tržištu rada veoma je bio aktivan u Zavodu, kada su to dozvoljavale njegove poslanika, pa su se usklađivali radno vrijeme i radni zadaci. G-din Jelić nije imao obavezu da upisuje prisustvo na poslu, što nije ni propisano zakonom. Mada, u Zavodu je bila praksa vođenja evidencije prisustva službenika, što se nije odnosilo na g-dina Jelića, zbog brojnih obaveza i značaja posla koji je obavljao u Skupštini i njenim radnim tijelima. O njegovom angažmanu u Skupštini može posvjedočiti ukupna crnogorska javnost", naveo je Vojinović.
    Ovo je nonsens prvi put čitam da šef viri podređenom iz g##### obično je obrnuto.E moj Vojinovicu pa izadji malo nadisi se vazduha, ljeto je doslo..
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  5. #7680
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,336
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Vojinoviċ je armiji poltrona u CG, danas postavio novi standard.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  6. #7681
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    "Svoje radne zadatke obavljao je u skladu sa tehnologijom rada institucije... "
    1 zaposleni = 4 glasa
    deuscroix

  7. #7682
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,715
    Thanks Thanks Given 
    475
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Ovako ni Tarzan ne voli Acovo dijete...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  8. #7683
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    E taj vojinović i desetine (ili stotine?) takvih se neđe PITA, ODLUČUJE, UPRAVLJA.
    On sprovodi program svoje partije, on je naša lokomotiva na putu za evropu. Njega glasa bakica iz lifta.
    I jednako su Cg uništili vojinovići i đukanovići ili marovići.

  9. #7684
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Nemojte da ste naivni i da padate na opozicionu propagandu.

    Zoran Jelic bi dolazio na posao ali nije mogao od gerilskog rata...

  10. #7685
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Posipani smo benzinom, gađani molotovljevim koktelima, kamenicama što je dodatno izazvalo psihozu kod pripadnika SAJ-a. Žao mi je ako je ko stradao, bilo je vanredno stanje, vodio se gerilski rat, mi smo bili prinuđeni da prvo sačuvamo sebe, pa onda sve ostale”, kazao je Lješković

    Bice da je ovo jedino tacno sto je reka ahhahahha

    A Zakon ga primorava da stavi svoj zivot ispred tudjih. Ahahahahah komedija
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  11. #7686
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Zamisli kad nas ovakvi psihotični tipovi čuvaju od terorista. Teroristi, ubijte me što prije, da ne dođe onaj Lješković da me spašava!
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  12. #7687
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Vidim nema zastitnika lika i djela SAJ-a, da kazu da su to profesionalci hladne glave koji su obuceni godinama za rad u zivotno opasnim situacijama. Imali smo situaciju u Pljevljima, pa evo cujemo i od komandanta jedinice kako se ljudi nose sa "problemima na poslu". Kad opet bude nesto kao u Pljevljima, samo sa taocima, neka se rodbina slobodno pozdravi i pocne crninu da sprema

  13. #7688
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,336
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Gleda čovjek previše filmova 😂
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  14. #7689
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Nije više ni SAJ što je nekad bio, primaju se ljudi preko veze, tatini sinovi.

  15. #7690
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Novi slogan SAJ-a: Prvo svoje d*pe, pa sve ostalo!
    Shit has hit the fan !

  16. #7691
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,715
    Thanks Thanks Given 
    475
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Zamisli kad nas ovakvi psihotični tipovi čuvaju od terorista. Teroristi, ubijte me što prije, da ne dođe onaj Lješković da me spašava!
    U nijednoj iole ozbiljnijoj policiji zemljine kugle se ovakve jedinice ne koriste za razbijanje demonstracija.
    Znam vrlo pouzdano da nikad nista slicno nisu ni vjezbali ni naucili na tu temu,u sto se mogao svako svojim ocima i uvjeriti.
    Medjutim zivimo u skroz divljoj drzavi,tako da kuku leke kasnije je skroz na mjestu.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  17. #7692
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Šta ovo ovi Garčevićevi "ratuju" sa istraživanjima sa USA ambasadom.

    Prije par dana USA ambasada izlazi sa istraživanjem Ipsos-ovim po kojem bi na referendumu ZA/PROTIV bilo egal, i koje je Garčević iskulirao,

    A danas se fale sa Damar-ovim istraživanjem http://www.natomontenegro.me/vijesti...Nepobitna.html đe je ZA 46% a PROTIV 39%.

    Liči mi kao da pokušavaju da opravdaju novac koji su spiskali a da nisu primjetno promijenili javno mnjenje
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  18. #7693
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,254
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Nije više ni SAJ što je nekad bio, primaju se ljudi preko veze, tatini sinovi.
    tatini sinovi ne rade u policiju niti imaju vremena za to, zamisli samo nekoga ko je krka krofne cijeli život da odradi jedan trening koji rade SAJovci nemoj zaebavat
    She is only here to annoy herself!

  19. #7694
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    tatini sinovi ne rade u policiju niti imaju vremena za to, zamisli samo nekoga ko je krka krofne cijeli život da odradi jedan trening koji rade SAJovci nemoj zaebavat
    Što se tiče ovog momka - na koga sam mislio, nikad prstom nije mrdnuo da pribavi sebi nešto, sve mu je dao tata. A šta je to sve? Stan, kola, kafić - izvor zarade, love koliko poželi.
    Tata ga je preko veze ubacio kod njih, jer je tata, jelte, bio nekad visokopozicionirani policajac, koji se bavio, da kažemo, raznim stvarima
    Ali ipak se ne računa, jer taj momak nije jeo krofne cijeli život, nije debeo. - znači da nije tatin sin.
    Izvinjavam se onda.

  20. #7695
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,715
    Thanks Thanks Given 
    475
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Jedan sin bivseg visokopozicioniranog anbovca kojeg su nedje ranije morali primit je bio bas debeo...
    Sprduckanja nije falivalo dokle sam nije uteka ja mislim

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  21. #7696
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Jedan sin bivseg visokopozicioniranog anbovca kojeg su nedje ranije morali primit je bio bas debeo...
    Sprduckanja nije falivalo dokle sam nije uteka ja mislim

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    To je problem, iako ne mislimo na istog 'sina' ili na istog 'tatu', ima ih, ima ih još...
    Ako im to nije dovelo 'jedinicu' do propasti, oće.

  22. #7697
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,924
    Thanks Thanks Given 
    4,773
    Thanks Thanks Received 
    9,791
    Thanked in
    3,714 Posts

    Default

    Po strani kakvi su u glavu i ka ljudi, u SAJ su plate mizerne a treninzi svakodnevni su zestoki. Nesto ne vidim tu "tatine sinove". ANB je nesto drugo i tu cak mi se savrseno i uklapaju...

    Sent from my SM-G930F
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  23. #7698
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Po strani kakvi su u glavu i ka ljudi, u SAJ su plate mizerne a treninzi svakodnevni su zestoki. Nesto ne vidim tu "tatine sinove". ANB je nesto drugo i tu cak mi se savrseno i uklapaju...

    Sent from my SM-G930F
    Ja ih vidim brate, znam da ovaj momak uopšte i ne učestvuje u neke rigorozne treninge. On se tripuje da je u SAJ, to 'voli i želi', ima neke zajedničke aktivnosti sa njima, svi 'nadležni' tamo, ne znam kako se nazivaju, valjda su komandiri, svi znaju ko je njemu tata pa ga poštede neke muke i znoja.

    Mene ovo i ne zanima, ovako neke informacije dodju same do mene. - provjerene.
    Daleko od toga da mu ja zavidim ili da mi je krivo.
    Totalno mi je svejedno i ne intresuje me

    nego čisto onako pomenuh, čudno mi da ljudi pojima nemaju da se ovakve stvari dešavaju kod nas, kao da žive ne znam ni ja dje

  24. #7699
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,452
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,239
    Thanked in
    635 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Ja ih vidim brate, znam da ovaj momak uopšte i ne učestvuje u neke rigorozne treninge. On se tripuje da je u SAJ, to 'voli i želi', ima neke zajedničke aktivnosti sa njima, svi 'nadležni' tamo, ne znam kako se nazivaju, valjda su komandiri, svi znaju ko je njemu tata pa ga poštede neke muke i znoja.

    Mene ovo i ne zanima, ovako neke informacije dodju same do mene. - provjerene.
    Daleko od toga da mu ja zavidim ili da mi je krivo.
    Totalno mi je svejedno i ne intresuje me

    nego čisto onako pomenuh, čudno mi da ljudi pojima nemaju da se ovakve stvari dešavaju kod nas, kao da žive ne znam ni ja dje
    To što on ima oznaku SAJ-a a njegova sprema i psiha nisu na nivou specijalnih jedinica može samo da ugrozi njegov život i njegovih saboraca u situacijama kad stvarno budu morali da intervenišu.Nije to fudbalska liga CG pa ako si neznalica možeš se prošvercovati jer ti tata platio trenera.A i ti isti saborci bi ga šutnuli sa strane kad vide koliko je nesposoban
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  25. #7700
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Slažem se, zato i rekoh da to vodi u propast.
    Sreća pa i nema toliko puno terorističkih aktivnosti po našoj državi pa da su oni toliko i potrebni.
    A ako i nekad bude potrebe za nekim njihovim intervencijama, o tome se bukvalno ćuti.
    Neka bomba postavljena i slično..

Page 308 of 1402 FirstFirst ... 2082582983043053063073083093103113123183584088081308 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •