Page 273 of 1402 FirstFirst ... 1732232632692702712722732742752762772833233737731273 ... LastLast
Results 6,801 to 6,825 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #6801
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Zanimljivo kako se javljaju da komentarisu samo muslimani i nevjernicii to na maliciozan nacin.
    Samo ti odluci ... radi li se o "malicioznim" krvnim zrncima ili samo o "malicioznim" pripadnicima tebi mrske vjeroispovijesti.
    Last edited by A+A; 03-05-16 at 08:10.

  2. #6802
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pirun View Post
    Crnogorci ne trošite zaludu život na ljude koji ne znaju ni kako se zvao brat Isusov. i dok jedni uživaju u otetoj imovini i hramovima izgrađenim za vrijeme najgorega zla i nemaštine, još uvijek sikteći kao i 1991 kada su klali silovali i orgijali u ime Boga predvođeni srpstvom i ostalim glibavim medievalnim idejama, mi Crnogorci smo eto pod kišom, nebom, ceradama, zelen borom i javorom!

    da vidim zeru stida za 90-te pa da rečem eto i u njima stanuje Bog... ali ne... oni su tako ubijeđeni u sebe i u Boga ne vjeruju jer ne bi ovako gazili ljudskost...

    a vi se sprdajte kakvi smo nikakvi, mali, nevažni, nepriznati... nastavljamo matricu predaka. i tada su nam se sprdali svi i Crnogorce potcjenjivali. i nijesmo svi sti nikako. dok je SPC bila predvodnik zla, CPC je branila čojstvo. oni koji su stajali ispred cijevi i ispred noževa su vam isti sa onima koji su hranili šimpanze retorikom mržnje? nepošteno...
    Da ne bude zabune, mislim na vođe pomenutih organizacija i mislim na sadašnje vrijeme, iste gazde imaju i jedni i drugi.

  3. #6803
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Jes, klali i silovali ka u knopr, a jos vise ka u knopr da je bilo u ime Boga.
    Nego, citam danas u Pogrebu, da je u zadnjih 70 godina u cijeloj CG (znaci Pg i Ct) odigrano svega 6 (i slovima sest) predstava radjenih po Sekspirovim dramama. A najjace opravdanje Bulajica, veli, nemamo mi dovoljno glumaca tog kvaliteta, jer kod Sekspira, kaze, treba svi glumci da budu vrhunski, od Hamleta do grobara...

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  4. #6804
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    516
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Česi sve nezadovoljniji Unijom, ali nisu za izlazak

    Česi ubrzano gube povjerenje u Evropsku uniju od izbijanja migrantske krize, ali većina je ipak da Češka ostane u Uniji, pošto pozitivno ocenjuju novac koji im stiže iz zajedničke evropske kase i mogućnost putovanja bez viza i graničnih rampi, studiranja i zaposlenja širom Evrope.



    Prema posljednjoj anketi Centra za istraživanje javnog mnjenja, članstvom Češke u EU zadovoljno je svega 25 odsto anketiranih, ali istovremeno 51 odsto Čeha smatra da njihova zemlja treba svakako da ostane u EU.
    Procenat Čeha zadovoljnih članstvom u Uniji smanjio se u odnosu na istu anketu CVVM 2012. godine za osam odsto.
    Česi najviše na članstvu u EU cene to što mogu da studiraju ili žive i rade u bilo kojoj drugoj članici što je kao prednost istaklo 77 odsto anketiranih, dok 69 odsto kao glavnu prednost navodi novac i donacije iz evropskih fondova.
    U EU Česima najviše smeta pretjerana birokratija, na šta je upozorilo 81 odsto anketiranih, a 74 odsto je ubijeđeno da im život zagorčavaju i suviše ih ograničavaju nepotrebna legislativa i evropske smjernice.
    Izlazak Češke iz EU u programu u Češkoj ima uglavnom vanparlamentarna ekstremna desnica, ali demonstracije na Praznik rada u nedjelju kada su Česi izašli na ulice Praga i Brna da demonstriraju i za takve sitnice kao što je prvomajski poljubac pod trešnjom na brdu iznad Vltave pokazale su da je odziv jako mali, svega preko 100 ljudi kada stranke otvoreno zovu na pohod za izlazak iz EU.

    http://www.cdm.me/svijet/evropa/cesi...isu-za-izlazak




  5. #6805
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Jes, klali i silovali ka u knopr, a jos vise ka u knopr da je bilo u ime Boga.
    Nego, citam danas u Pogrebu, da je u zadnjih 70 godina u cijeloj CG (znaci Pg i Ct) odigrano svega 6 (i slovima sest) predstava radjenih po Sekspirovim dramama. A najjace opravdanje Bulajica, veli, nemamo mi dovoljno glumaca tog kvaliteta, jer kod Sekspira, kaze, treba svi glumci da budu vrhunski, od Hamleta do grobara...

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    bitno je da gorski vijenac igraju svaki drugi dan

  6. #6806
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidim ove zaludjenike oko ove "vjecne vatre" .... Pa me interesuje, od kad je to postao ritual u CG ... Posto nisam siguran dal je ovo druga ili treca godina praktikovanja istog ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  7. #6807
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pirun View Post
    evo hrvatskoga čojstva. da imamo državnike makar bi malu notu poslali... tamo su mučili i iživljavali se nad Crnogorcima.

    Fakt off!

    Izborom lokacije za spomenik 72. bojni Vojne policije ne komemorira se ni bojna, ni njeni poginuli pripadnici, već se ciljano amnestiraju mučitelji, ubojice i njihovi zločini u Lori, da na kraju kao ‘spomen generacijama’ tamo ‘ostane činjenica kako mi za vrijeme Domovinskog rata nismo imali nijedno ubojstvo u našem gradu’

    http://www.portalnovosti.com/fakt-off
    Nisu naši državnici ludi da šalju protestnu notu i tako podsjete narod da su slali Crnogorce da osvajaju nezavisnu državu. Hrvati nisu Loru napunili kidnapovanim Crnogorcima već onima koje je DPS poslao
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #6808
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Vidim ove zaludjenike oko ove "vjecne vatre" .... Pa me interesuje, od kad je to postao ritual u CG ... Posto nisam siguran dal je ovo druga ili treca godina praktikovanja istog ?
    Cini mi se da je druga. Ali to je odavno kod nas, no se nije smjelo od komunista
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  9. #6809
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    I to vam smeta? Lele...

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  10. #6810
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E... E ..... Nije se smjelo od komunista - to je izgovor .

    Nidje vecih nevjernika nije bilo no u CG ... Al' .... Moda je čudo ... Vidjela žaba dje se konji kuju pa ...
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  11. #6811
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Bas zato sto se nije smjelo, ja sam krsten '74 i ako mi je otac bio u partiju, a kum mi je katolik. Ali kad se ne smije, ne smije.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  12. #6812
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    E... E ..... Nije se smjelo od komunista - to je izgovor .

    Nidje vecih nevjernika nije bilo no u CG ... Al' .... Moda je čudo ... Vidjela žaba dje se konji kuju pa ...

    Moda je valjda biti ateista, a starinski je obicaj ici u crkvu.

    U Crnoj Gori do 45.godine nisu postojali ateisti, cak su i prvi domaci komunisti bili svi krsteni.Crna Gora je sve do sredine 19.vijeka bila crkveni posjed kojom je vladala svestenicka porodica.

    Ali pustimo Crnu Goru kad danas u jednoj Americi predsjednik polaze zakletvu nad Jevandjeljem.To je Ustavom propisana obaveza.U 90% americkih saveznih drzava sudija mora biti Hriscanin.Ne moze biti izabran na to mjesto ako je ateista.


    E sad zamisli da u nasoj CG predsjednik drzave mora na inaguraciji polagati zakletvu nad Jevandjeljem,a sudije svih sudova biti deklarisani Hriscani? Sta bi tek tada pisao?
    Last edited by trojka; 02-05-16 at 22:59.

  13. #6813
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Bila crkveni posjed??? Eeeee moj prijatelju....
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  14. #6814
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Bas zato sto se nije smjelo, ja sam krsten '74 i ako mi je otac bio u partiju, a kum mi je katolik. Ali kad se ne smije, ne smije.
    Moja sestra 73će u sred Beograda
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #6815
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojka View Post
    Moda je valjda biti ateista, a starinski je obicaj ici u crkvu.
    Crnogorci nisu nogom kročili u crkvu do WW2

    Quote Originally Posted by trojka View Post
    U Crnoj Gori do 45.godine nisu postojali ateisti, cak su i prvi domaci komunisti bili svi krsteni.
    Vuče se po CdM-u tekst nekog stranog istoričara iz 18tog vijeka u kom se kaže da nije sretao manje religioznu naciju od Crnogoraca. Krštenje je bio neki običaj

    Quote Originally Posted by trojka View Post
    Ali pustimo Crnu Goru kad danas u jednoj Americi predsjednik polaze zakletvu nad Jevandjeljem.To je Ustavom propisana obaveza.U 90% americkih saveznih drzava sudija mora biti Hriscanin.Ne moze biti izabran na to mjesto ako je ateista.
    Navodiš kao primjer zemlju u kojoj 50% građana vjeruje da Anđeli postoje. Što ne uze Saudijsku Arabiju kao primjer kad si već krenuo u tom pravcu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #6816
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moglo se slobodno krstiti, ali ateizam je bio preduslov za clanstvo u KP.Ako nisi bio clan partije onda se nisi mogao baviti politikom i drustvenim radom, a posao se tesko nalazio.Vjernici su diskriminisani jer su se na vodecim polozajima u drustvu mogli nalaziti samo ateisti.

    Drzavna televizija nije cestitala i uopste spominjala Bozic,Vaskrs i Bajram.


    U Ustavu iz 1946. stajala je odredba kako će Jugoslavija poštovati vjerske slobode , a Crkva će biti odvojena od države. To se načelo poštovalo donekle u godinama poslije rata. No, praksa je ubrzo postala drukčija. Nikad nije izričito određeno da član SKJ ne smije biti vjernik ali su upravo zbog toga 7048 člana izbačena u razdoblju 1955.-1958. od čega najviše u SR Hrvatskoj. Član SKJ se nije smio crkveno vjenčatiili krstiti djecu te čak ni prisustvovati takvim slavljima kod svojih rođaka ili prijatelja.
    https://hr.wikipedia.org/wiki/Dr%C5%BEavni_ateizam

  17. #6817
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojka View Post
    Moglo se slobodno krstiti, ali ateizam je bio preduslov za clanstvo u KP.Ako nisi bio clan partije onda se nisi mogao baviti politikom i drustvenim radom, a posao se tesko nalazio.Vjernici su diskriminisani jer su se na vodecim polozajima u drustvu mogli nalaziti samo ateisti.

    Drzavna televizija nije cestitala i uopste spominjala Bozic,Vaskrs i Bajram.


    U Ustavu iz 1946. stajala je odredba kako će Jugoslavija poštovati vjerske slobode , a Crkva će biti odvojena od države. To se načelo poštovalo donekle u godinama poslije rata. No, praksa je ubrzo postala drukčija. Nikad nije izričito određeno da član SKJ ne smije biti vjernik ali su upravo zbog toga 7048 člana izbačena u razdoblju 1955.-1958. od čega najviše u SR Hrvatskoj. Član SKJ se nije smio crkveno vjenčatiili krstiti djecu te čak ni prisustvovati takvim slavljima kod svojih rođaka ili prijatelja.
    https://hr.wikipedia.org/wiki/Dr%C5%BEavni_ateizam
    Odurna LAŽ
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #6818
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Navodiš kao primjer zemlju u kojoj 50% građana vjeruje da Anđeli postoje. Što ne uze Saudijsku Arabiju kao primjer kad si već krenuo u tom pravcu
    Navodim Ameriku kao primjer iz razloga jer je to najsuperiornija zemlja u istoriji civilizacije,zemlja koja je pronasla struju,internet,kompjutere,antibiotike itd.

    Kada predsjednik jedne takve drzave polaze zakletvu nad Jevandjeljem a sudije u skoro svim saveznim drzavama ne smiju biti ateisti, onda se mi u CG pravimo pametni i sprdamo se vjernicima?

  19. #6819
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojka View Post

    U Crnoj Gori do 45.godine nisu postojali ateisti, cak su i prvi domaci komunisti bili svi krsteni.Crna Gora je sve do sredine 19.vijeka bila crkveni posjed kojom je vladala svestenicka porodica.
    nazivno da, ali ono što se u CG praktikovalo do 45e pa i mnogo prije nije baš nikakve veze imalo sa hrišćanstvom (uostalom taman kao ni taj komunizam sa pravim komunizmom)
    She is only here to annoy herself!

  20. #6820
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojka View Post
    Navodim Ameriku kao primjer iz razloga jer je to najsuperiornija zemlja u istoriji civilizacije,zemlja koja je pronasla struju,internet,kompjutere,antibiotike itd.
    USA ni u kom slučaju nije najsuperiornija zemlja u istoriji civilizacije


    Ti ovu zemlju nazivaš najsuperiornijom u istoriji civilizacije:
    According to a study conducted in late April by the U.S. Department of Education and the National Institute of Literacy, 32 million adults in the U.S. can't read. That's 14 percent of the population. 21 percent of adults in the U.S. read below a 5th grade level, and 19 percent of high school graduates can't read.
    U prijevodu
    Po studiji Američkog instituta za pismenost s'kraja Aprila, 32 miliona odraslih građana Amerike ne umije da čita. To je 14% populacije dok 21 % populacije čita na nivou djeteta iz 5tog osnovne. 19% svršenih srednjoškolaca ne zna da čita.

    USA je danas na 40tom mjestu po neonatalnom mortalitetu
    Jedina oblast u kojoj USA prednjači je broj zatvorenika po glavi stanovnika
    Last edited by Rakun; 03-05-16 at 01:52.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #6821
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojka View Post
    Moglo se slobodno krstiti, ali ateizam je bio preduslov za clanstvo u KP.Ako nisi bio clan partije onda se nisi mogao baviti politikom i drustvenim radom, a posao se tesko nalazio.Vjernici su diskriminisani jer su se na vodecim polozajima u drustvu mogli nalaziti samo ateisti.

    Drzavna televizija nije cestitala i uopste spominjala Bozic,Vaskrs i Bajram.


    U Ustavu iz 1946. stajala je odredba kako će Jugoslavija poštovati vjerske slobode , a Crkva će biti odvojena od države. To se načelo poštovalo donekle u godinama poslije rata. No, praksa je ubrzo postala drukčija. Nikad nije izričito određeno da član SKJ ne smije biti vjernik ali su upravo zbog toga 7048 člana izbačena u razdoblju 1955.-1958. od čega najviše u SR Hrvatskoj. Član SKJ se nije smio crkveno vjenčatiili krstiti djecu te čak ni prisustvovati takvim slavljima kod svojih rođaka ili prijatelja.
    https://hr.wikipedia.org/wiki/Dr%C5%BEavni_ateizam
    Evo moj otac je zivi dokaz da je to najobicnija laz. U nasu kucu, od kad je muske glave, za svaki Bozic se badnjak nalagao, pucalo kad pregori, farbala jaja za uskrs i pop dolazio za slavu da pogacu osvesta. Od kad su ristovi popovi poceli da idu po selu i to pjani, u nasu ni jedan ne smije svratit. Tako, da ko je htio mogao je, ko se vlasti u prkno tiska radi licnih interesa, pricao je da se ne smije. A onda su se devedesetih pomamli i sad su visi vjernici no ovo koji su smjeli kad se nije smjelo. E sad jasa takvima necu. Imedju mene i Boga, meni crkva ne treba. Pogotovo ovakva, bilo ristova bilo miraseva.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  22. #6822
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    USA ni u kom slučaju nije najsuperiornija zemlja u istoriji civilizacije


    Ti ovu zemlju nazivaš najsuperiornijom u istoriji civilizacije:


    U prijevodu
    Po studiji Američkog instituta za pismenost s'kraja Aprila, 32 miliona odraslih građana Amerike ne umije da čita. To je 14% populacije dok 21 % populacije čita na nivou djeteta iz 5tog osnovne. 19% svršenih srednjoškolaca ne zna da čita.

    USA je danas na 40tom mjestu po neonatalnom mortalitetu
    Jedina oblast u kojoj USA prednjači je broj zatvorenika po glavi stanovnika
    Bice da je Somalija superiornija. Rakune umijemo i mi izguglat neke stvari, ne moras copy paste da radis i "pamet" da prosipas po forumu...

  23. #6823
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,982
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    To je Rakun. Da smo mi tvrdili da je USA siromašna i nikakva on bi kontrirao. Dobro je imati nekog takvog...

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #6824
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Bice da je Somalija superiornija. Rakune umijemo i mi izguglat neke stvari, ne moras copy paste da radis i "pamet" da prosipas po forumu...
    Švedska, Norveška, Danska, Finska, UK, Francuska, Njemačka... sve daleko superiornije od USofA. USA je samo najuticajnija u smislu nametanja svoje kulture ostatku svijeta
    Last edited by Rakun; 03-05-16 at 04:02.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #6825
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    To je Rakun. Da smo mi tvrdili da je USA siromašna i nikakva on bi kontrirao. Dobro je imati nekog takvog...

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Daleko od toga da mi je prošla kroz mozak misao da su Ameri glup narod. Zapravo sam jedan od rijetkih koji tvrde da su neuporedivo pametniji od nas. Samo činjenica da su za 200 godina napravili najmoćniju i najuticajniju zemlju na planeti dok smo mi za 1000 uspjeli da napravimo najgoru dovoljno govori sama po sebi.
    Ameri su geniji kod uvoza mozgova i pravljenja plodnog tla za njih

    U Archeru sam gledao dobru foru
    Kada je Archer otkrio da je Kriger bivši nacista Melory mu je odgovorila "da sad uđeš u NASU i vikneš Hail Hitler čitava NASA bi digla ruku"
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 273 of 1402 FirstFirst ... 1732232632692702712722732742752762772833233737731273 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •