Page 196 of 1402 FirstFirst ... 961461861921931941951961971981992002062462966961196 ... LastLast
Results 4,876 to 4,900 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #4876
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Kroz sta je sve Srbija prosla u zadnjih 20 i kusur godina jos smo i dobri. U Americi nisu prosli ni kroz bombardovanje, ni sankcije niti moraju da se boje od cega ce ziveti dobiju li otkaz niti hoce li naci posao ne ucepe li se u nekoj stranci ili kroz neku vezu pa opet malo po malo stalno neka masovna ubistva i pucnjave po skolama a serijske ubice da ne pominjem.
    Tebi je gazenje useva smesno jer ne zivis od toga a nekome ko je to sve sumnjam da je do smeha. Niti onome kome su provalili u vikendicu i jos isarali zidove je bas do smejanja. Ako bi se imigranti primali nekontrolisano i neograniceno samo bi se dalje PODSTICALA njihova imigracija, onda bi se tako svi selili iz najsiromasnijih zabiti Afrike i Azije u Evropu. Da ne pominjem opet koliki je to problem za BEZBEDNOST.

  2. #4877
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ljudi se sele odavno. Ti to ne znas ni ne vidis jer nikada nijesi nidje izasao. Na primjer 15% francuske cine samo obojeni imigranti, 10% engleske i 8% njemacke isto obojeni. Ovo je prije emigrantske krize. A ovdje nijesu racunati Evropski ekonomski emigranti kao Mi, srbi, Turci, Poljaci, Albanci, Bugari itd itd. Samo crnci i azijati

    Svake godine stotine hiljada ekonomskih emigranata naseli najrazvijenije zemlje svijeta.
    Emigranti su ljudi koji pokrecu ekonomske masinerije sirom svijeta. I to su prve generacije, a onda vec druga generacija su drzavljani zemlje u koju su njihovi roditelji emigrirali. Ta druga generacija je uvijek hard working, try hard generacija. Mislim da je preko 60% doktora u engleskoj hindi i azijati.

    Nego da ne duzim pricu. Podji bilo gdje na zapad pa ces vidjeti crnce, latino, muslimane/arape, sikhe, azijate koji voze skupa auta i zive u kucama o kojima mi mozemo samo da sanjamo.
    Njihovi roditelji su bili emigranti a ti ljudi su sad milioneri.

    Njemacka je 2012 objavila deficit od 2 miliona radnih mjesta...

    Ne primaju oni imigrante da bi ih izdrzavali nego da bi ti isti pokretali industriju. Jer nece njemac da radi u fabrici za minimalac. Sirijac hoce... Njemacki doktor nece da radi u selu od 110 stanovnika - sirijac hoce. Itd itd

    Nego ksenofobija je cudo i postoji samo jedan lijek - putovati i upoznavati ljude van svoje kulture. Sto vise putujem i sto vise ljudi upoznajem zakljucka sam da su najgori Srbi i Kosovari - kradu, lazu, prljavi su itd itd
    Last edited by Gandalf_White; 11-01-16 at 10:10.
    One Ring to Rule them all...

  3. #4878
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Jako poucan tekst. Valjalo bi procitati, da konacno poneko skapira zasto se neke stvari nece desiti. Vezano je za SRB ali je svejedno u pitanju razmisljanje ljudi koji znaju kako finansije u svijetu funkcionisu

    Zamke sklapačke ekonomije


    http://www.vijesti.me/forum/zamke-sk...onomije-869481

    Srbija se bespogovorno vezala za ekonomiju EU, iz različitih ideoloških razloga, stvarajući ekstremnu ekonomsku zavisnost od Brisela. S obzirom na to da zemlje EU pate od sporog ekonomskog rasta, a da su njihove multinacionalne kompanije sve više zainteresovane da prodru na brzorastuća azijska tržišta, tranzicioni region ne može da se osloni samo na strane direktne investicije (SDI) radi otvaranja radnih mesta, a kamoli zbog prenosa tehnologija i efekta prelivanja.Trka sa drugim zemljama u igri subvencionisanja stranih kompanija nema nikakvog ekonomskog smisla. Naprotiv, to je loš pokušaj da se nadomesti trošak investitoru zbog poslovanja
    Last edited by Hell Raiser; 11-01-16 at 12:05.

  4. #4879
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    @ Gandalf


    Ti si skroz promasio poentu sta sam ja hteo da kazem u nastojanju da sebe prikazes kao pretolerantnog. Ja jednu jedinu rec nisam nikada napisao protiv onih koji su se legalno uz sva potrebna dokumenta doselili i uklopili u evropsko drustvo i kulturu, koji normalno rade, obicno poslove koji su ispod casti prosecnom zapadnjaku (mada ima i tih cenjenih zanimanja) ali sa ovim imigrantima se radi o ogromnom broju ljudi cija se pozadina ne zna, medju kojima ko zna ko se sve krije a ogroman deo cine vojno sposobni muskarci. Jako je naivno ocekivati da ce se svi oni raditi i uklopiti se u evropsko drustvo i da svi oni upravo sa tom namerom beze bas u drzave koje imaju najbolju socijalnu politiku za imigrante i gde moze da se zivi samo od socijale. Da Evropa toliko zeli ove imigrante ne bi placala Turskoj 3 milijarde evra da ih zadrzi i da se pobrine za njih. Jednom kada udju u Evropu taj problem se prebacuje iz drzave u drzavu. Znas li koliki je procenat muslimana u EU na socijali? 80 (osamdeset) procenata, od 50 miliona! Ko je lud da toliko prima tolike buduce socijalne slucajeve? A sto ta Nemacka kojoj fale radna mesta pokusava da nametne kvote za prijem izbeglica drugim drzavama i da tako bar deo problema natovare drugima na vrat? Zar ne bi trebalo da budu presrecni sto im stize tolika radna snaga koja ce se savrseno uklopiti u nemacko drustvo? Nego sto evropske drzave i dalje ni za zivu glavu nece da odstupe od te pogubne previse liberalne politike upravo zbog tog etiketiranja kojim se i ti sluzis, niko u javnosti nece da ga obeleze kao rasistu, ksenofoba i ostalo. A i ovi imigranti imaju jake finansijere, kao sto je George Soros npr.

  5. #4880
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Evo ilustracije teze kako "tolerantno" prikrivanje ocigledne cinjenice da su imigranti postali siledzije broj 1 u nekim zemljama Europe vodi k naglom porastu broja silovanja.
    http://narod.hr/eu/o-tome-se-suti-br...-za-deset-puta
    Evo gdje je Svecku doveo "multikulturalizam" http://pamelageller.com/2015/03/when...sts-rape.html/

  6. #4881
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Nisu bliskoistočnjaci ništa više divlji od nas. To su stotine hiljada ljudi(i milioni vjerovatno), i teorijom vjerovatnoće ćete doći do toga da među njima ima silovatelja, ubica, kriminalaca, terotista, ali i doktora, inženjera, porodičnih mirnih ljudi, nekog pekara kome je kašikara ulećela u pekaru pa popizdio i otišao u Evropu.

    Isto tako da uzmeš milion balkanaca, naći ćeš među njima vehabija, silovatelja, ubica, kriminalaca..

    Bježe ljudi od rata i bijede, je li grijeh bježati. Sad zašto idu u bogate države, pa i ja bih prije otišao u Dansku nego u Bugarsku.



    Problem je što svijet trpi fanatike arabijske koji izigravaju sultane, careve, ku***, palce. Većina država na arabijskom poluostrvu su bogatije od prosječne evropske države. I da su to normalne države sa normalnom vlašću, ti Sirijci i Avganistanci bi pomoć prvo kod njih potražili.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  7. #4882
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Isto tako, Švedska je zemlja koja ima veoma zanimljivu definiciju silovanja, za koju mislim da nije bila ista prije 40 godina. Svakako se neću o tome informisati od ovih ljudi.

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Evo gdje je Svecku doveo "multikulturalizam" http://pamelageller.com/2015/03/when...sts-rape.html/
    A ove licemjere neću ni uzimati u obzir. "Activism on behalf of human rights", ma što mi napriča.

  8. #4883
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Isto tako, Švedska je zemlja koja ima veoma zanimljivu definiciju silovanja, za koju mislim da nije bila ista prije 40 godina. Svakako se neću o tome informisati od ovih ljudi.

    A ove licemjere neću ni uzimati u obzir. "Activism on behalf of human rights", ma što mi napriča.
    Ne radi se o "sveckoj definicije silovanja", nego o svedozvoljenosti i divljanju somalijskih, irakskih, arapskih i ostalih "Svedjana","Njemaca", a sad jos ' Hrvata", "Slovenaca", pa uskoro (ne daj Bog) i "Crnogoraca".
    PS Hoce li onda "Srbadija Barska" zaboraviti na pecenje prasetine i pljuvanje po crnogorskoj neovisnosti te ustati u odbranu svih zena, djevojaka i djevojcica sirom CG?

  9. #4884
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Bježe ljudi od rata i bijede, je li grijeh bježati. Sad zašto idu u bogate države, pa i ja bih prije otišao u Dansku nego u Bugarsku.
    Bježe ljudi koji su sjebali svoju zemlju. Tu je i činjenica da su izbjeglice jedno, a migranti nešto sasvim drugo.

    Čitam šta Gandalf piše i ne mogu čudu da se načudim da li je to onaj isti lik koji je pisao da se čovjek u Crnoj Gori može odlično snaći ako radi, a sad piše da je obaveza zapada da primi svaku bagru (tu mislim i na nas)
    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Većina država na arabijskom poluostrvu su bogatije od prosječne evropske države. I da su to normalne države sa normalnom vlašću, ti Sirijci i Avganistanci bi pomoć prvo kod njih potražili.
    Nije cilj da se nasele zemlje u kojima već vlada islam u svom fanatičnom obliku već da se uvede u Evropu

    Sjeti se Gadafijeve priče da će Islam sjebati Evropu upravo na ovaj način
    Last edited by Rakun; 11-01-16 at 17:26.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #4885
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Sada je tamo na stotine hiljada Srba. Kada bi isli tvojom logikom onda bismo ih nazivali pogrdnim imenima jer nisu otisli u neku Albaniju, Bugarsku ili Rumuniju vec su pobjegli u zemlje najveceg standarda iako nijesu imali pravni osnov za to.

    Evo i moji sunarodnici na hiljade ih bjezi za njemacku jet "u CG nema posla" jer je ljepse tamo zivjet od socijale nego odje cuvati ovce.
    90ih godina proslog vijeka zatvori su bili puni ljudi sa Balkana jer su krali i kad je trebalo i kad nije. Ovi imigranti su vise nego mirni i svakome normalnom je tih ljudi zao bez obzira na vjeru ili rasu. Ostali su bez svega i idu dje ce im biti bolje.


    @A+A

    Svodi se na licnu raspravu jer par tipova konstantno pljuje po imigrantima kao da su krivi za sve sto se dogadja. Toliko mrznje bez ikakvog razloga pogotovo od nekoga ko dolazi od nacije koja je prije samo 10godina napravila najveci genocid na tlu evrope u 75godina itd itd.

    Ne volim licimjere i uvijek sam brutalno iskren. To je ta moderna ljevica i duh liberalizma

    Pa uspio ili ne, ja svoju bitku imam
    Gandalfe, jedan si od likova sa kojim se najviše slažem ali si ovdje ispao totalni licemjer

    Ko je pratio tvoje postove mogao je pročitati ISTINU o tome da se svako u Crnoj Gori može snaći pod uslovom DA UPRE KOLIKO MOŽE što si i sad potvrdio tako što si stavio "u CG nema posla" pod znacima navoda. A sad od jednom odobravaš one koji traže ljeba bez motike i smatraš da su napredne zemlje sa svojim radnim i normalnim narodom koji je stvorio svoj mali raj na Zemlji u obavezi da primaju našu neradničku stoku

    I ja sam za to da se pomogne onima kojima treba pomoći, a to su stari, invalidi, žene sa djecom i djeca.
    One mandove bih štapovima potjerao tamo odakle dolaze da poprave svoju zemlju kao što su je umjeli sjebati.

    Migranti u UK traže legalizovanje šerijata i sprovode ga u svojoj zajednici Šta misliš koliko će trebati novim migrantima po Evropi da krenu sa tim ? Živi bili pa vidjeli

    Zgadilo mi se kada sam vidio intervju sa izbjeglicom koji je momak od svojih 25-30 god. i doktor medicine. POŠTUJ ZAKLETVU I MRŠ TAMO ODAKLE SI DOŠAO, SIKTER I LIJEČI SVOJ NAROD !!!!

    Šta misliš koliko među tim izbjeglicama ima fanatika ? Eno se ispostavilo da je onaj kojeg je Mađarica šutirala član Al Kaide
    Šta misliš kako onaj englez koji je skidao glave postade fanatik ? Naučili ga neki Irci u lokalnom Pub-u ili fanatici koje je UK primila ?
    Da li su oni koji pobiše onaj narod u Francuskoj Belgijanci ili migranti koji su se nastanili u Belgiji ?


    Pogle ovog migranta

    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #4886
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Evo ilustracije teze kako "tolerantno" prikrivanje ocigledne cinjenice da su imigranti postali siledzije broj 1 u nekim zemljama Europe vodi k naglom porastu broja silovanja.
    http://narod.hr/eu/o-tome-se-suti-br...-za-deset-puta
    Evo gdje je Svecku doveo "multikulturalizam" http://pamelageller.com/2015/03/when...sts-rape.html/
    Ne radi se o "multikulturalizmu" već o kretenskoj cenzuri na tv, novinama...... i ako zelis saznati sta se desavalo moras ici na na sajtove desnicara dje su i fotografija i sve opisano. Njemci prdnjave kako nedje stampa nije demokratska, objektivna, cenzurisana i trista cuda, a oni tek sad saznaju da je silovano preko 600 djevojaka????? Politicka podobnost ka' u doba socijalizma, a bahata stoka divlja ulicama. Oni sto su iz Crne Gore dosli da bolje zive brzo su spakovani nazad, a ove sto je Merkelka pozvala u goste niko ne dira.

  12. #4887
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Beci: NIJESMO VISE DIO LOKALNE VLASTI, PONASANJE FORCE SKANDALOZNO

    Posted by: Admin on January 13, 2016 in Politika Leave a comment


    Visoki funkcioner Građanskog pokreta URA i odlazeći potpredsjednik Opštine Ulcinj Safet Beci rekao je da ta stranka više nije dio lokalne vlasti.
    „Vlast ne funkcioniše, institucije su paralisane, a što je najgore ne vidim da se neko posebno sjekira oko toga. Valjda nam je ovakva situacija nakon svega postala normalna. Prosto nevjerovatno! Zbog ličnih ambicija i animoziteta nekoliko pojedinaca trpi cijeli grad. Sve u svemu, ovo je jako loše i iz ovog vrtloga moramo što priji izaći. Kada je u pitanju konkretno URA, nijednog trenutka ne umanjujemo sopstvenu odgovornost, prije svega što smo pružili ruku onima koji ne zaslužuju ama baš ništa od nikoga. Što se nas tiče, mi više nismo dio aktuelne vlasti. Sve što budemo radili u narednom periodu biće tehnička podrška oko izglasavanja odluke za privremeno finansiranje koje će, makar na kratko, odblokirati proces i dati vještačko disanje zaposlenima u Opštini i javnim preduzećima čiji je ona osnivač“, rekao je on za „Vijesti“.
    Beci je posebno kritikovao ponašanje Force. „Ono je skandalozno i prevazilazi ukus bilo kakve političke taktike. Naime, od samog početka su navijali da ova vlast ne uspije iako su sami uzurpirali više od 60% iste. Oni upravljaju Skupštinom koja sve koči, oni upravljaju finansijama i predlažu budžet kojeg sami ne podržavaju, vode finansije, pa preko društvenih mreža pitaju treba li glasati rebalans da bi uzeli kredit ili ne treba… To što oni rade je za rubriku ’vjerovali ili ne’. Kriv im je gradonačelnik koga su sami izabrali, a pritom ne pokreću inicijativu za njegovu smjenu, već građane drže kao taoce njihovog budućeg političkog dila sa DPS-om. Prosto, nijesu više vrijedni komentara“, kazao je on.
    Prema njegovim riječima, izbori su najbolje i najpravednije rješenje za izlazak iz ove situacije i URA insistira na tome. „Sve ostalo bilo bi nastavak političke farse u našem gradu, oličene u političkoj trgovini koja je svojstvena albanskim nacionalnim strankama. Da budem potpuno jasan: URA je spremna, i za nove izbore i za odlazak u opoziciju. Jedino na šta nismo spremni je to da i dalje gledamo i legitimišemo svađu naših koalicionih partnera, oko toga ko će biti gradonačelnik, koja skupo košta građane Ulcinja, i za koje se nadamo da im više nikada neće ukazati povjerenje da vladaju“, zaključio je Beci.
    URA se izbacila,da je ne bi koalicioni partneri izbacili iz vlasti.Forca već godinu dana moli DPS da zajedno naprave većinu,tako da će biti kao u pjesmi :....od Ulcinja pa do nakraj Boke...
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  13. #4888
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Danska vlada saopštila je večeras da je postigla dogovor s glavnom opozicionom strankom o nacrtu kontroverznog zakona o oduzimanju dobara i vrednih predmeta od izbeglica kao bi država finansirala njihov boravak u zemlji.
    http://www.021.rs/story/77/126289/Da...ne-stvari.html

    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #4889
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Vjerujem da su isto nekim sličnim zakonom hitlerovci oduzimali novac i ostale vrijednosti (zlatne zube isl.) od jevreja kako bi fašistička Njemačka finansirala njihov boravak na svojoj teritoriji u njihovim čuvenim smještajima za zbrinjavanje aka. koncetracionim logorima. Sramota ako to stvarno izglasaju..

  15. #4890
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kriza... a sve se dva bubrega nosaju.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  16. #4891
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  17. #4892
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,197
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,309
    Thanked in
    2,012 Posts

    Default

    The more things change, the more they stay the same.

  18. #4893
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To sto fali neka daju predlagaci zakona i ovi sto su podrzali.Nece ova drzava nikad napredovati kad narod u svojoj glavi i dalje zivi u komunizmu.Koliko se godisnje para iz budzeta baci na socijalne slucajeve,ljude koji su preko veze zavrsavali penzije i ostale gluposti...Nevjerovatno!Ima li kakvih zakonskih mogucnosti da se ukine ovaj zakon,razumije li se ko u to?

  19. #4894
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,814
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,035
    Thanked in
    1,800 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dacho View Post
    To sto fali neka daju predlagaci zakona i ovi sto su podrzali.Nece ova drzava nikad napredovati kad narod u svojoj glavi i dalje zivi u komunizmu.Koliko se godisnje para iz budzeta baci na socijalne slucajeve,ljude koji su preko veze zavrsavali penzije i ostale gluposti...Nevjerovatno!Ima li kakvih zakonskih mogucnosti da se ukine ovaj zakon,razumije li se ko u to?
    Иначе закон је усвојила опозиција + СДП.
    Има елемената да падне на Уставном суду, али за сада нико није поднио иницијативу за тако нешто.Чак ни ДПС који се противио овом закону.
    Ваљда да искористе бенефите пред изборе.

    Иначе закон није лош, јер је ово снажан подстицај за наталитет и за очување позитивног природног прираштаја.Са друге стране овакава издвајања се могу употпунити само додатним задуживањима.
    Да подсјетим да је буџет за Министарсво одбране (и Војску) ове године 42 милиона еура.

    Па сад ви видите...
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  20. #4895
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,804
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    :lolblue:

    Stanković: Tužilaštvo se zahuktalo, ne može se zaustaviti
    http://www.cdm.me/drustvo/hronika/st...lakse-izgubiti
    War. War never changes.

  21. #4896
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rijetko pratim TV al nocas ufatih Lekica kod ovog glavonje od nikolica....

    Al lekic se tako isprosipao sa nekim krivudanjem i izbjegavanjem odgovora na vecinu pitanja... Cak ga i prvi put vidjeh neuroznog...
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  22. #4897
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,400
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,219
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Pa on jedino to i radi...izbjegava odgovore i krivuda...
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  23. #4898
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valjda mora na nesto dat konkretan odgovor. Valjda glasaci bi zeljeli da znaju dje bi on vodio zemlju? Tobos brani se da za svaka veca pitanja raspise referendum...

    Ne kapiram sto oce? Oce referendum za nato al mu nato je los... Oce u evropu ali evropa je losa... Bas zbinjen lik...
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  24. #4899
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,400
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,219
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Ne kapiram ni ja, pravi je zbunjo. A vidiš onda đe smo kad je imao na izborima toliko glasova...
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  25. #4900
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,590
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,590
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Daković posljednji put viđen u Podgorici


    Nikšićanin Milorad Daković (25) nestao je 11. januara i nikšićka policija u saradnji sa kolegama iz Podgorice preduzima mjere na njegovom pronalasku.
    Dakovićev nestanak prijavila je njegova sestra sa kojom je Milorad pomenutog datuma u ranim jutarnjim časovima otputovao za Podgoricu, gdje je radio u firmi OTP „Faktoring“.
    Po okončanju radnog vremena, Daković je rođaki kazao da treba da svrati u „Deltu“, a dva sata kasnije, oko 18,25 časova, njegov mobilini telefon je bio nedostupan.
    Porodica moli sve koji imaju neke informacije u vezi Dakovićevog nestanka da se obrate najbližoj policijskoj stanici.

    #fakenews

Page 196 of 1402 FirstFirst ... 961461861921931941951961971981992002062462966961196 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •