Page 188 of 1402 FirstFirst ... 881381781841851861871881891901911921982382886881188 ... LastLast
Results 4,676 to 4,700 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #4676
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ovi politicari mladi sto uce od Medojevica me vise podsjecaju na blogere i pogotovo one sa tumblra, totalno irelevantne poremecene osobe sa ivice drsutva, samo im odje neko daje paznju. Ovome prica nidje veze znam da nije bilo tako isto ko u velvet prije toga no vijesti ko najgori tabloid svasta iserinjaju
    rm -rf /

  2. #4677
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne branim nikog ali ovo je toliko prizemno i mizerno sto radi marko milacic.... izbacio je lika sa SINOM i Milom... nidje makar malo obraza da ne petlja djecu u sve ovo... Toliko je gadan da ja nemam rijeci. Politizacija situacije do maksimuma. No dobro svako svoj obraz nosi. Ovom *marku zelim da do vjeka vjekova ostane ovakav coeK!

    Sliku djeteta je zamaglio neko drugi nije *marko!

    Ovakvo ponasanje ce nama svima da se obije o glavu. Jer optuzivat i osudjivat bez dokaza i bez druge strane je katastrofa. marko nije obican gradjanin vec javna licnost koja mora da snosi poslijedice za svoje postupke vise nego li neki obicni gradjanin. No u ovoj banana drzavi sve moze da prodje....
    Last edited by Hari Krisna; 28-12-15 at 14:17.
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  3. #4678
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crka View Post
    Ne branim nikog ali ovo je toliko prizemno i mizerno sto radi chmarko milacic.... izbacio je lika sa SINOM i Milom... nidje makar malo obraza da ne petlja djecu u sve ovo... Toliko je gadan da ja nemam rijeci. Politizacija situacije do maksimuma. No dobro svako svoj obraz nosi. Ovom Chmarku zelim da do vjeka vjekova ostane ovakav coeK!

    Sliku djeteta je zamaglio neko drugi nije Chmarko!

    Ovakvo ponasanje ce nama svima da se obije o glavu. Jer optuzivat i osudjivat bez dokaza i bez druge strane je katastrofa. Chmarko nije obican gradjanin vec javna licnost koja mora da snosi poslijedice za svoje postupke vise nego li neki obicni gradjanin. No u ovoj banana drzavi sve moze da prodje....
    Ne preceruj sad. Na stranu licni animozitet, garantovano je slika sa FB profila i da je slika Public tj. da svako ima pravo da je vidi. Jbga tada se odrices sve privatnosti i ne mozes nikome nista za objavljivanje tih slika. Nikako da se ljudi nauce sta su socijalne mreze.
    Ponekad kad vidim sta napises, nije ni cudo sto se i taj ponasa kao indijanac. Sve se rjesava nasiljem ili bi zatvorili i bacili kljuc jer nam se ne svidja. Jbga demokratija je i marko milacic isto kao i veselin pejovic i milo djukanovic i ..... Sad neka tambura u zatvoru malo, pa mozda mu dodje iz dupeta u glavu. Ovo mu je po sluzbenoj duznosti. Ako se i mali prikljuci tuzbi, proce mnogo gore nego sto se nada

  4. #4679
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ne preceruj sad. Na stranu licni animozitet, garantovano je slika sa FB profila i da je slika Public tj. da svako ima pravo da je vidi. Jbga tada se odrices sve privatnosti i ne mozes nikome nista za objavljivanje tih slika. Nikako da se ljudi nauce sta su socijalne mreze.
    Ponekad kad vidim sta napises, nije ni cudo sto se i taj ponasa kao indijanac. Sve se rjesava nasiljem ili bi zatvorili i bacili kljuc jer nam se ne svidja. Jbga demokratija je i marko milacic isto kao i veselin pejovic i milo djukanovic i ..... Sad neka tambura u zatvoru malo, pa mozda mu dodje iz dupeta u glavu. Ovo mu je po sluzbenoj duznosti. Ako se i mali prikljuci tuzbi, proce mnogo gore nego sto se nada

    Ako ti je nesto public ne znaci da moze da ga uzme neki Chmar i okaci ti dijete u konotaciju poliricku...
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  5. #4680
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,886
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,841
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    ali kako upade marko milacic da se poveze sa pricom jer je neko nekog izbio prije dva dana. on daje izjavu... ispovjest njegovu.
    f6

  6. #4681
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iggy:) View Post
    Ne, ne, ovo je prelijepo. Mjesto je odlično izabrano. Tačno vidim da se radi po nekom mnogo dobro smišljenom i modernom planu razvoja.

  7. #4682
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    legni ispred ulaza na gradiliste da ne mogu bagerima i kamionima uc

  8. #4683
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Kako nije sramota ovoga Dajkovica.Prosuse mu mozak a on Izlazi u javnost.Hajde molim te vi prosutog mozga radite sto ocete ali medju cetiri zida.Molim lijepo.

  9. #4684
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    da ovi sto placaju pokret za neutralnost znaju koliko stete im nanosi Marko Milacic davno bi ga liferovali...
    Nekad se zamislim da radi za ovu drugu stranu

  10. #4685
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,809
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Haha ovaj Dajkovic jedva veli ceka da se oporavi pa da dodje u Braun ponovo jer mu se bas svidja provod tamo, mora da im macine trave daju tamo te bi posle samara i sutiranja opet mecki na rupu:lolblue:
    War. War never changes.

  11. #4686
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crka View Post
    Ako ti je nesto public ne znaci da moze da ga uzme neki Chmar i okaci ti dijete u konotaciju poliricku...
    Da na zalost to snaci upravo to.Objavljivanjem za svaciji pristup fotografija na mrezama znaci da neki milacic moze da to uzme i objavi. Ukoliko ne postoje prerade fotografije sa preradom na politickim osnovama, ili pominjanje te fotografije u politickom smislu, mozes da skaces do sjutra. Nauk za sledeci put. Cak i da isprangijas nekoga tipa MM za objavljivanje slika, zaglavices ti u zatvoru. Licni osjecaj pravde malo sta ima sa zakonom. Mada ni ne vidjeh vas da ste osudili neke druge snimke i uradke ovuda kada se politicki niste slagali sa tim osobama. Nego neka ga, naucicemo se nekad
    Ukratko
    Last edited by Hell Raiser; 28-12-15 at 15:02.

  12. #4687
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    Madrid
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  13. #4688
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Kako je capio ovog menadzera za dupe pa mu jos popio pice,neka je dobio pa ce gledati ko ga vata za dupe sledeci put
    Podgorica Podgoricanima!

  14. #4689
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Da na zalost to snaci upravo to.Objavljivanjem za svaciji pristup fotografija na mrezama znaci da neki milacic moze da to uzme i objavi. Ukoliko ne postoje prerade fotografije sa preradom na politickim osnovama, ili pominjanje te fotografije u politickom smislu, mozes da skaces do sjutra. Nauk za sledeci put. Cak i da isprangijas nekoga tipa MM za objavljivanje slika, zaglavices ti u zatvoru. Licni osjecaj pravde malo sta ima sa zakonom. Mada ni ne vidjeh vas da ste osudili neke druge snimke i uradke ovuda kada se politicki niste slagali sa tim osobama. Nego neka ga, naucicemo se nekad
    Ukratko
    South Park znaci da iole malo mislite glavom tako da se necu nac uvrijedjenim zbog ovog klipa al se samo nadam da ga niste nedje pokupili sa mainstrem medija...

    Ja ovdje ne pricam o zakonu no o ljudskosti. No sam i ja nasao ovom nakaradnom narodu da prosipam ljudskost. Marko Chmar Milacic koristi sliku doticnog i manipulise kako sa njom tako i sa auditorijumom koji ga prati. Momci su se najvjerovatnije potukli i Dajkovic je dobio batine. Svako ko je u mladosti imao kakvu tcu zna da jedan udarac u nos prouzrokuje onoliku krv... I na slikama se vidi da momak nije pretucen no udaren i to najvjerovatnije jedbom u nos...

    Da je momak obican lik iz grada nista od ovoga ne bi bilo... Al posto su opozicionari ajmo da lincujemo lika i da ga povezemo sa udbom... Na pocetku sam rekao da ce na kraju ispast da ga je tukao djukanovic i evo vidimo kako idu stvari...

    Problem je sto u ovakvim situacijama imamo politicara koji je nesto zajeba manje il vise i ne opravdavam nasilje ali nakon toga taj politicar koristi ovu situaciju da promovise kako sebe tako i svoja ubjedjenja...

    Da skratim pricu... Stavite se u poziciju lika... Nek je i pogrijesio i istukao lika bez potrebe... Ovaj ce mu sad zivot sjebat... Da li to znaci da politicar ma kakvi bili mogu da prave probleme i da u strahu od ovoga niko im nista ne smije...

    Sledeci dani ce donijet i nove stvari a milacic & co ce navuc gnijev naroda i ko zna kako ce se ovo zavrsit..
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  15. #4690
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Opet .. Daj da se vrate oni sokaci i kaldrma podgoricka ...stocno pazariste ... da se drva prodaju na trg ... Da se makne asfalt i korito Ribnice preusmjeri ... Da se Hilton srusi ... I Delta ... Nemaju pogled na Radije Dakic oni od krivoga mosta ...


    A, mršte !!!

    Oklen si sljega?

    Arhitekte su iznijele svoje vidjenje ovog problema ali koga briga u ovoj drzavi za strucno misljenje. Neplanska gradjnja je svuda oko nas.
    Last edited by ulicnihodac; 28-12-15 at 15:42.

  16. #4691
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pokazao bih ti , al ne umijes na kartu da gledas 100%
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  17. #4692
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    @crka
    nije ni bila poenta da nikoga uvrijedim, vec da skrenem paznju sta ljudi rade kad je u pitanju online zivot i postojanje. I da to nije samo lokalni problem. Iskreno i taj momak mora malo da pazi. Kao menadzer lokala sigurno zna ko su mu gosti, posebno ti koji su kako tako eksponirani u javnosti. Da li ce neko istuci nekoga kao mene, i nije neka vijest za vecinu gradjana. Ali se moras paziti kad je neko medijski eksponiran, jer to jeste vijest. Pravilno ili ne, ljudska psiha je takva kakva je i ne pada mi na pamet da ispravljam krive drine. Wannabe krimosa ima koliko volis, i policija ih tambura svako malo dje god ufati malo slobodnog vremena da se razmase, ali nisu svi vijest koja svakog interesuje

  18. #4693
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,811
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    http://www.dan.co.me/?nivo=3&rubrika...E6eve%20ku%E6e
    ...Oni su napravili zasjede ispred kuće odbjeglog robijaša, kao i ispred kuće u kojoj živi njegova tetka...
    Stvarno nije fer prema Zindovicu, pa I njemu bi trebalo javiti dje je "ceka"

  19. #4694
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    http://www.dan.co.me/?nivo=3&rubrika...E6eve%20ku%E6e
    ...Oni su napravili zasjede ispred kuće odbjeglog robijaša, kao i ispred kuće u kojoj živi njegova tetka...
    Stvarno nije fer prema Zindovicu, pa I njemu bi trebalo javiti dje je "ceka"
    meni samo nije jasno na koju foru pobjegne zatvorenik koji bi se potom sakrio kući ili kod tetke
    She is only here to annoy herself!

  20. #4695
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lose se izrazih. Migo predstavlja "novu vlast"..

  21. #4696
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    kako nas osramoti djevojka,pih pravi onaj gadni karakter podgoricanke je pokazala,ono dno.
    Sad nas pljuju na sve strane
    http://www.vijesti.me/zivot/crnogors...-izboru-867731
    https://www.facebook.com/Maja-Cukic-...20571/?fref=ts
    Podgorica Podgoricanima!

  22. #4697
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Nema Cukicke da je podgoricanka nego su oni koliko ja znam nedje potez Berane Andrijevica pa je gospodjica mogla taj gadni karakter da pokaze,podgoricki sigurno nije mogla.

    Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  23. #4698
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  24. #4699
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Nema Cukicke da je podgoricanka nego su oni koliko ja znam nedje potez Berane Andrijevica pa je gospodjica mogla taj gadni karakter da pokaze,podgoricki sigurno nije mogla.

    Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
    ne znam okle je,zivjela je blizu mene,citava familija je ovakva.Ali ako cemo iskreno masu djevojaka se ovako ponasa kroz pg,necu da ulazim u klasicnu pricu je li staro podgoricanka ili nije,davno prezvakana tema
    Podgorica Podgoricanima!

  25. #4700
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Na koje mjesto je bila nasa?
    ako nije bila prva ka da je bitno, mislim da je njima gore kad budu prva pratilja nego zadnja da zavrsi
    She is only here to annoy herself!

Page 188 of 1402 FirstFirst ... 881381781841851861871881891901911921982382886881188 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •