Page 158 of 1402 FirstFirst ... 581081481541551561571581591601611621682082586581158 ... LastLast
Results 3,926 to 3,950 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #3926
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ne sporim Vam znanje, jer sa alkoholom imam veze kao posmatrac, ali da pivo sluze u De na 0.25 e zaista ne vidjeh nigdje, u Engleskoj nikad manje od neke ogromne krigle, a za Cesku da ne pricam..Po regionu nigdje.. Vjerovatno oni nemaju pojma sta je sta cim narucuju to sto piju.. I jeftinije i vece flase od ovih koje sluze Podgoricanima.. Meni je samo smijesno vidjeti, a eto Vi kazete da tako treba i da je to ok, sto opet nije ni u pitanju, i nema veze sa mojom zeljom da vidim strance iz tih drzava i momenat kad im parfemcic NK piva stave na sto.
    A sto se tice mog "predstavljanja", nisam, niti mi pada na pamet.. Ja uvijek istaknem da pisem kao obican, jednostavan gradjanin, nis vis..Sasvim dovoljno. Ostali su experti za sve i svasta i mnogi to kazu, od dresure do ... cega sve ne. Ja - a-a.
    Necu da kazem koja je marka u pitanju dok ne popricam za razlog takve "doze" i cijene sa onima koji znaju, ne bi bilo korektno da krivim proizvodjaca zbog cijene formirane u kaficu. Bas gledam racun i sto je zanimljivo za Coca Colu pise kolicina i cijena, za vodu marka i cijena ali bez kolicine iako postoji prostor za tu info.
    Sto se tice optuzbe za "trolovanje", e zaista to nisam ocekivala od Vas... cccc... I ja grijesim u procjeni. Obican gradjanin, eto...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 31-08-15 at 00:59.

  2. #3927
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ne sporim Vam znanje, jer sa alkoholom imam veze kao posmatrac, ali da pivo sluze u De na 0.25 e zaista ne vidjeh nigdje, u Engleskoj nikad manje od neke ogromne krigle, a za Cesku da ne pricam..Po regionu nigdje.. I jeftinije i vece flase od ovih koje sluze Podgoricanima..
    Kada naručujete pivo birate da li želite točeno ili flaširano. Iste su veličine krigli u Češkoj, Engleskoj i u Crnoj Gori.

    Kao što mi možemo naručiti mali NIK od 0.25 (fantastično pivo) tako i jedan Čeh može naručiti češki Budweiser od 0.25 . Tako da bih Vas molio da ne pljujete po našim proizvodima na osnovu Vaše ničim utemeljene procjene.


    Ne rekoste koja to crnogorska voda košta 1.2€ za bočicu od 0.2
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #3928
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Mozda ste u pravu, mozda i niste, jer ja sam samo posmatrac, ali opet kazem to ne mijenja i nece promijeniti moj utisak.


    Hvala Lepo

  4. #3929
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Mozda ste u pravu, mozda i niste, jer ja sam samo posmatrac, ali opet kazem to ne mijenja i nece promijeniti moj utisak.


    Hvala Lepo
    Vi ste posmatrač koji uopšte ne posmatra već iznosi neke paušalne ocjene.
    I postoji rizik da ćete nekoj uticajnijoj ličnosti prenijeti vaše u potpunosti neutemeljeno viđenje zbog čega ćete samo oštetiti Crnu Goru


    Ponavljam pitanje
    KOJA JE CRNOGORSKA MARKA FLAŠIRANE VODE TOLIKO SKUPA DA KOŠTA 1.2 € ZA 0.2 l ? Kada sam bio zadnji put kući Evian nije počeo da otapa snijeg sa Durmitora
    Last edited by Rakun; 31-08-15 at 01:18.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #3930
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ja i uticajne licnosti? Ma otkud.. Svasta od Vas..
    Otkud Vam to da moj utisak tipicnog laika za alkoholna pica, posebno da iznesem uzivaocima ili expertima moze znaciti ista.. Ma molim Vas ne pretjerujte sa dramom.
    Ima ovdje valjda respektabilnih osoba raznih experata, politicara, aktivista i ko zna cega sve, mladih nada, koje ce o svemu govoriti expertski, kao recimo Vi, i Vi imate duznost da takvim predstavljanjem obrazlozite strucno sta je sta. Mi koji smo laici, ne znamo nista, sticemo vizuelne utiske, ili samo posmatramo bukve po CG... nismo sami sebi nacrtali te obaveze.
    Hvala Lepo

  6. #3931
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    KOJA JE CRNOGORSKA MARKA FLAŠIRANE VODE TOLIKO SKUPA DA KOŠTA 1.2 € ZA 0.2 l ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #3932
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    A otkud skupo to.. E svasta... Skupa je Coca Cola 0,25 za 1.90e, a voda od 0,2 za 1.20e je sitnica za Podgoricu..

    Hvala Lepo

  8. #3933
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by maja View Post
    a otkud skupo to.. E svasta... Skupa je coca cola 0,25 za 1.90e, a voda od 0,2 za 1.20e je sitnica za podgoricu..

    hvala lepo
    Koja voda je u pitanju ??
    Kako su se vaša saznanja do sada pokazala kao pogrešna u 100% slučajeva najpametnije bi Vam bilo da ne pišete vaše mišljenje o crnogorskim proizvodima i/ili cijenama u Crnoj Gori.


    Pišete i lažete ( DA rekao sam vam tu nepopularnu riječ) iz čiste malicioznosti


    Hvala LIJepo
    Last edited by Rakun; 31-08-15 at 01:36.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #3934
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Meni je drago da ste Vi ubijedjeni da ja ne govorim istinu, i da gresim u 100% "slucajeva".. Ne znam kojih ali OK.... Nesto mi lakse kad znam da Vi znate.. Divno cak.
    Sto boldujete slova? Imate li problem sa vidom?
    Sad se mislim da li Vi uopste vidite sto ja pisem.
    P.s. Da se ne naprezete vise nepotrebno, ja odoh spat'..
    pa-pa..
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 31-08-15 at 01:39.

  10. #3935
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Sad se mislim da li Vi uopste vidite sto ja pisem.
    Čitam i ne mogu da vjerujem
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #3936
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ma sto se opterecujete.. Sve je kao sto Vi mislite da jeste, ali to kod mene ne mijenja moj utisak.
    Rado bih popricala o tim Vasim utiscima i kao obican laik, ali zaista je kasno..
    Laku noc
    I.. ne budite cicija, svratite do Pg i narucite flasiranu vodu.. Patrije radi.
    A sta cu ja nadalje narucivati, to je vec moj izbor.
    Hvala Lepo

  12. #3937
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Previse se smjeskaj majo, sumnjivo mi je to

    poslato paukom
    istrajan budi.

  13. #3938
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Čitam i ne mogu da vjerujem
    Sundjer Bob hakovao Maju , Hahaha
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #3939
    Join Date
    Jul 2015
    Location
    Niksic
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crna Gora izbacuje Njegosa iz obrazovnog sistema "jer je previse Srbovao"?


  15. #3940
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem da se rakun primio da sa tom zenom sjedi iko ko sa politikom i ekonomijom ima vise veze od, bez uvrede, konobara iz drumske kafane na putu pg-kolasin

  16. #3941
    Join Date
    Jul 2015
    Location
    Niksic
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mila ruše u septembru?

    V. KADIĆ | 31. avgust 2015. 08:45 | Komentara: 0
    Janko Vučinić za “Novosti”o vrućoj političkoj jeseni i organizovanju "građanske neposlušnosti". Pad vlade će biti epilog protesta opozicije, civilnog sektora i ojađenih građana





    Vlada Mila Đukanovića će pasti! To će biti epilog predstojećih protesta opozicije, civilnog sektora i ojađenih građana.Ovo u razgovoru za "Novosti" ističe Janko Vučinić, lider Radničke partije Crne Gore, članice Demokratskog fronta, nekadašnji sindikalni vođa nikšićkih železaraca. Na pitanje čime potkrepljuje te prognoze, naš sagovornik navodi brojne namete koje je režim natovario na grbaču naroda, kao i procvat kriminala i korupcije.- Odnarođena i kriminogena vlast opljačkala je narod i državu i nametnula potpuno iskrivljen sistem društvenih vrednosti. Crnogorsko društvo je za 27 godina vladavine DPS doživelo materijalni i moralni pad. Kroz procese tranzicije koju su vodili Đukanović i njegova bulumenta, velika društvena imovina opljačkana je i preselila se u privatne džepove. Protesti će biti početak kraja takve politike i polaganja računa narodu za ono što je urađeno - opljačkano, uništeno i izneseno iz zemlje svih ovih godina.Ima li onda ova Vlada legitimitet da upravlja državom?LAŽNI OPOZICIONARI- Narod je prepoznao lažne opozicionare i njihovo odsustvo neće naškoditi protestima. Naprotiv, bolje je da se takvi ne pojave! Posle onog što je u Crnoj Gori pokazala afera "Snimak" više je nego jasno da se na izborima koje organizuje DPS ne može promeniti vlast, nego samo doći do prekompozicije u opozicionim klupama, upozorava Janko Vučinić.
    - Vlast koja je proistekla iz pokradene i prekrojene izborne volje građana Crne Gore nema taj legitimitet. Nova vlast će se ustanoviti na osnovu istinske izborne volje naroda, a ne kao do sada izbornim krađama i prevarama uz pretnje i pritiske ostvarenim mafijaško-udbaškim metodama.Nekadašnjaradnička klasa dovedena je do prosjačkog štapa.- Pored svih podela istinski postoji samo jedna - da je jedan mali broj građana, koji je blizak vlasti, izuzetno materijalno bogat i obezbeđen, dok su ostali na ivici životne egzistencije ili su već zašli u duboko siromaštvo i bedu. Svima nam je nametnuta borba za goli život i strah zbog ekonomske nesigurnosti i zavisnosti od najamnina koje zarađuju na nesigurnim radnim mestima. Omladina, studenti i intelektualci nemaju nikakvu perspektivu u Crnoj Gori. Oni imaju dve mogućnosti, a to su da odu iz zemlje "trbuhom za kruhom" ili da ostanu da se bore za društvo u kojem će biti slobodni i uvaženi i imati dostojan posao i život a ne da budu sluge kod kriminalaca koji su opljačkali sopstveni narod i sada se predstavljaju biznismenima i krupnim kapitalistima.Šta će onda kod naroda prevagnuti?- Na protestima ćemo videti da li strah od vlastodržaca i mafije ili volja i želja za slobodom i poštenim radom i životom. Duboko sam uveren da crnogorski narod ovaj režim nije trpio zbog straha nego što je bio obmanut i naivno verovao u njihova obećanja o boljem životu. Narod više nema kud nego na ulicu. Premijer je saopštio da očekuje da Crna Gora dostigne dohodak zemalja EU u 2060. godini! Mi ćemo mu sa protesta poručiti da postoji prečica da dostignemo taj dohodak mnogo pre, a prečica je put kojim će ići Crna Gora ali bez njega i DPS.
    NE U NATO- Stav Radničke partije po pitanju članstva u NATO je jasan - ne u NATO! Za nas je to vojna sila koja je u službi i zaštite krupnog kapitala zbog čijeg interesa izbijaju svetske krize i ratovi. Radnička partija ne želi da bude poslušnik takvih moćnika i sve priče o političkoj stabilnosti i prosperitetu Crne Gore ulaskom u NATO su laži, kaže Vučinić.


  17. #3942
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    623
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    http://www.klix.ba/biznis/privreda/a...soka/150830007

    Ne znam koliko je tacno....ali za razliku od nasih ekonomista bar prica tako da ga covjek razumije.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  18. #3943
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    E da, obzirom da volim keks "Domacica", gdje god putujem kupim kutiju.. Nisam obracala paznju do kupovine u CRO jer se iznenadih jako nizom cijenom u odnosu na CG, i to u Konzumu koji ima fine cijene.. Cudno mi, kalkulisem kune-euro, nista mi nije jasno, dok ne bacih pogled na gramazu.. Cudno, ista kutija, format, isti dizajn, ali tamo jeftinije puno, a gramaza veca..
    U CG pakovanje od 220g , a u ZG 300g..
    Cijena 9 kuna (1,25e) 300g, a u PG radnji e2.40 - 220g...
    Alal vjera...tako i treba.

    Hvala Lepo
    Nije mi bilo teško slikati kad neko bezočno laže da ga demantujem.
    ako laže palma ne laže urma
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #3944
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    A sad slijedi da se ne misli na banini domacicu

  20. #3945
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Forumski Mis View Post
    Crna Gora izbacuje Njegosa iz obrazovnog sistema "jer je previse Srbovao"?

    Naime srpske novine imaju taj običaj da stave nešto ovako na naslovnici, a tekst je deseta stvar. U tekstu piše da crnogorski udžbenici ne tretiraju Njegoša kao srpskog pisca i to je sve. Dotični osim u Srbiji nikad nije ni smatran srpskim piscem.
    E sad ostaje pitanje da li si namjerno izostavio tekst kao što vjerujem da jesi

    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 31-08-15 at 12:40.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #3946
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    G. Rakun, jel' Vama neko nekad radio u sluzbi za zastitu Ustavnog poretka?

    Hvala Lepo

  22. #3947
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    "Vladikinog" i to na naslovnoj, mada nepismeni krezubaši koji čitaju novosti svakako ni ne znaju kako je pravilno
    She is only here to annoy herself!

  23. #3948
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Izgleda da dopisnik novosti iz Crne Gore mora bar par puta nedeljno da dokazuje svoje srpstvo i zaradi tu dnevnicu tako sto ce dostaviti tekstove koji sadrze obaveznu dozu ugrozenosti srpstva i blacenja Crne Gore
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #3949
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Evo sad poslah da mi donesu pakovanje Domacice "original", i citam da taj "original" od 220g za CG prave u Bosni. HAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAA
    Vidim i kartonska kutija desetog "kvaliteta" i nesto sira "radi utiska".
    Kad mi to slikaju nakacicu foto uz ovaj tekst.
    Da, rekose da su napravili razliku u cijeni akcijski pa je crna cokolada preko 2e a obicna sad 1.5e... To u CRO nema razlike. Sve vrste su pod istom cijenom kao sto stavih u prethodnim postovima sa linkom Konzum kataloga. Na 1kg je bas dramaticna kalkulacija.

    Hvala Lepo

  25. #3950
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,168
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Evo sad poslah da mi donesu pakovanje Domacice "original", i citam da taj "original" od 220g za CG prave u Bosni. HAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAA
    Vidim i kartonska kutija desetog "kvaliteta" i nesto sira "radi utiska".
    Kad mi to slikaju nakacicu foto uz ovaj tekst.
    Da, rekose da su napravili razliku u cijeni akcijski pa je crna cokolada preko 2e a obicna sad 1.5e... To u CRO nema razlike. Sve vrste su pod istom cijenom kao sto stavih u prethodnim postovima sa linkom Konzum kataloga. Na 1kg je bas dramaticna kalkulacija.

    Hvala Lepo
    Moguće da sam glup,citam ali uopšte ne kapiram ovaj post..

Page 158 of 1402 FirstFirst ... 581081481541551561571581591601611621682082586581158 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •