Thread: Iz raznih novina III

  1. #28851
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ta ti je prica kao da si rekao Milo je ukrao milione a Stijepovic stotinu hiljada. Pa zašto bi Stijepovic odgovarao kad je sitan lopov.
    Dokle god odobravas partijsko zaposljavanje potvrđuješ da bi i ti isto uradio.
    Jbg ti si opozicija pa clan dva tri nije bitno, dokle god su tvoji na vlast .

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

    Ne odobravam ja partijsko zaposljavanje, samo kazem da opozicija to ne radi ni priblizno kao DPS.

    Ne znam na sta ciljas, mozda na Kotor ? Pa dan-danas u toj opstini je 90% zaposlenih iz doba DPS-a i SDP-a. Jokic je zaposlio oko 30 novih a ukupan broj zaposlenih je 600.

    DPS I SDP su ustanovili obicaj partijskog zaposljavanja. Toga nije bilo prije 1997.godine.


    Da sam ja bio gradonacelnik Kotora, zaposlio bih oko 3000 ljudi, naravno sve opozicionare. Dao bih im svima resenja za stalno. A ne kao Jokic koji je minimalno zaposljavao. Svejedno ce mu depeesovci spocitavati da jeste.


    I jos jednom da ti napisem ovo. Vise je samo SD zaposlio svojih clanova u Aerodrome nego kompletna opozicija za 30 godina sve svoje clanove u svim zajedno opstinama. Znas ti ovo dobro, nego se pravis "englez".
    Last edited by bonvivan1789; 28-05-19 at 11:55.

  2. #28852
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ne moze da radi ni približno kao DPS jer nema toliko vlast koliko ovi imaju.
    Ne ciljam direktno na ni jednu opstinu, nego u opste je pogresno da se to desava.
    Ja sam vise pricao o stanju svijesti da ce neko raditi i za manju platu samo da je drzavni posao.
    Napomenuo sam tu moju drugaricu jer je to jedan od primjera za koji znam. a ima ih jos, ako ces konkretno moj kolega sa posla kad su demokrate osvojile vlast u Kotoru dao je otkaz kod nas da bi se zaposlio u opstinu Kotor. Znaci nije neko ko je nazaposlen.

    Aj sad ti meni kazi ko garantuje da i tu nije jedno radno mjesto 4 glasa????
    Taj princip sto je DPS uspostavio treba prvo iz glave mijenjati narodu da to nije normalno, prvo poceti od političkih lidera .
    Ako su ovi uspostavili taj sistem moraju li ovi nastaviti???

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #28853
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,964
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Evo mi jutros vele u poresku da mi nijesu zavrsili predmet jer je juce i danas odsutna koleginica koja to radi :-)

    WTF

    Nek zakljuca ko ostane :-)

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  4. #28854
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,048
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bonvivan1789 View Post
    Ne odobravam ja partijsko zaposljavanje, samo kazem da opozicija to ne radi ni priblizno kao DPS.

    Ne znam na sta ciljas, mozda na Kotor ? Pa dan-danas u toj opstini je 90% zaposlenih iz doba DPS-a i SDP-a. Jokic je zaposlio oko 30 novih a ukupan broj zaposlenih je 600.

    DPS I SDP su ustanovili obicaj partijskog zaposljavanja. Toga nije bilo prije 1997.godine.


    Da sam ja bio gradonacelnik Kotora, zaposlio bih oko 3000 ljudi, naravno sve opozicionare. Dao bih im svima resenja za stalno. A ne kao Jokic koji je minimalno zaposljavao. Svejedno ce mu depeesovci spocitavati da jeste.


    I jos jednom da ti napisem ovo. Vise je samo SD zaposlio svojih clanova u Aerodrome nego kompletna opozicija za 30 godina sve svoje clanove u svim zajedno opstinama. Znas ti ovo dobro, nego se pravis "englez".
    Ti izgleda da se pitash napravio bi isti kyrac ,drugo pakovanje.
    ...

  5. #28855
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    https://portalanalitika.me/clanak/33...ilja-crnu-goru

    " religioznost mladih na ovom području veoma visoka, o čemu svjedoči i podatak da se 81,5 odsto ispitanika istraživanja koje je uradio za potrebe doktorskog izjasnilo „religiozan sam“, od čega 60,9 odsto prihvata sve što vjera uči."

    Ako 60,9 odsto prihvata sve što vjera uči, otkud ovoliki nemoral, gramzivost, sebicnost, bahatost, sklonost prevari? Nije valjda da to vjera uci? Bice da mnogi samo vjeruju da vjeruju. Ili varaju da vjeruju.
    Svaki od ovih kriminalaca, prevaranata, narkodilera i sve sto spada u tu olos ide pod Ostrog. Ostavi tamo koji dinar, pokloni se... i smatra da je sprao grijehe sa sebe. Pa onda moze na novu turu, radi se sve i svasta... Pa se ide opet, pokaje se... I tako u krug. Valjda tako umiruju savjest sto li.
    Dok prave vjernike postujem, a ove gorepomenute nikako.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  6. #28856
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ne moze da radi ni približno kao DPS jer nema toliko vlast koliko ovi imaju.
    Ne ciljam direktno na ni jednu opstinu, nego u opste je pogresno da se to desava.
    Ja sam vise pricao o stanju svijesti da ce neko raditi i za manju platu samo da je drzavni posao.
    Napomenuo sam tu moju drugaricu jer je to jedan od primjera za koji znam. a ima ih jos, ako ces konkretno moj kolega sa posla kad su demokrate osvojile vlast u Kotoru dao je otkaz kod nas da bi se zaposlio u opstinu Kotor. Znaci nije neko ko je nazaposlen.

    Aj sad ti meni kazi ko garantuje da i tu nije jedno radno mjesto 4 glasa????
    Taj princip sto je DPS uspostavio treba prvo iz glave mijenjati narodu da to nije normalno, prvo poceti od političkih lidera .
    Ako su ovi uspostavili taj sistem moraju li ovi nastaviti???

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

    Kako moze biti sistem "4 glasa" ako je u Kotoru zaposljeno oko 30 ljudi ? Zaposlili bi ih barem 300 da su htjeli partijsko zaposljavanje.


    Ti hoces da to prestane I da svi sadasnji zaposleni ostanu na radnim mjestima? Ja te potpuno razumijem, ali ja imam drugacije misljenje. Zalazem se da se makar izravna broj zaposlenih. Ako ih je vlast u Kotoru zaposlila 600, ja predlazem da se otpusti polovina da bi opozicija zaposlila svoje. Je l to posten prijedlog ?

    Isto resenje predlazem za policiju, prosvetu, morsko dobro, agencije....
    Last edited by bonvivan1789; 28-05-19 at 12:24.

  7. #28857
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Svaki od ovih kriminalaca, prevaranata, narkodilera i sve sto spada u tu olos ide pod Ostrog. Ostavi tamo koji dinar, pokloni se... i smatra da je sprao grijehe sa sebe. Pa onda moze na novu turu, radi se sve i svasta... Pa se ide opet, pokaje se... I tako u krug. Valjda tako umiruju savjest sto li.
    Dok prave vjernike postujem, a ove gorepomenute nikako.
    tako završavaju i kod sudije jbg
    She is only here to annoy herself!

  8. #28858
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bonvivan1789 View Post
    Kako moze biti sistem "4 glasa" ako je u Kotoru zaposljeni oko 30 ljudi ? Zaposlio bi ih barem 300 da su htjeli partijsko zaposljavanje.


    Ti hoces da to prestane I da svi sadasnji zaposleni ostanu na radnim mjestima? Ja te potpuno razumijem, ali ja imam drugacije misljenje. Zalazem se da se makar izravna broj zaposlenih. Ako ih je vlast u Kotoru zaposlila 600, ja predlazem da se otpusti polovina da bi opozicija zaposlila svoje. Je l to posten prijedlog ?

    Isto resenje predlazem za policiju, prosvetu, morsko dobro, agencije....
    Ahahahah. Nema odje srece.

    Druze ne treba ni jedna partija da zaposljava nikoga. Treba da se gleda struka, a ne ko za koga glasa.

    STOP PARTIJSKOM ZAPOSLJAVANJU.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  9. #28859
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ti izgleda da se pitash napravio bi isti kyrac ,drugo pakovanje.

    A ti bi da ostane sve isto. Oni koji su primljeni po partijskim linijama da vjecno ostanu raditi.


    Mada opozicija je poluretardirana. Dado Scekic u Beranama zaposlio 30 ljudi, a samo Vuka Golubovic 350. A onda se cude zasto opozicija gubi izbore. Umjesto da svakome zivom i mrtvom opozicionaru daju resenje za stalno, Dado Scekic i Vlado Jokic glume pravednike.

    A vidjece kako ce proci na izborima u Kotoru. Izgubice izbore I jos ce ih Depeesovci proglasit da su bas oni najvise partijski zaposljavali. Vec ih klevetaju i sire lazi.

  10. #28860
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ahahahah. Nema odje srece.

    Druze ne treba ni jedna partija da zaposljava nikoga. Treba da se gleda struka, a ne ko za koga glasa.

    STOP PARTIJSKOM ZAPOSLJAVANJU.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

    A sta cemo sa ovima sto su dosad zaposljeni? Sta predlazes?

  11. #28861
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Testiranje, pa ko prodje ostaje, ko ne zadovoljava kriterijume....DOMA

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  12. #28862
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ahahahah. Nema odje srece.

    Druze ne treba ni jedna partija da zaposljava nikoga. Treba da se gleda struka, a ne ko za koga glasa.

    STOP PARTIJSKOM ZAPOSLJAVANJU.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Evo citam i ne vjerujem, veliki opozicionar.
    Znaci predlog je pola pola sa DPSom.
    Koliko njihovih članova toliko i nasih, a sve neradnici hahahaha

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #28863
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Evo citam i ne vjerujem, veliki opozicionar.
    Znaci predlog je pola pola sa DPSom.
    Koliko njihovih članova toliko i nasih, a sve neradnici hahahaha

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    I da se narodu smuci I da kaze: "ma ovo su sve ista vnago".


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  14. #28864
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,048
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    tako završavaju i kod sudije jbg
    I posle vele vjerovatno je sudija ateista,mada kakve su kazne kod nas...

    Quote Originally Posted by bonvivan1789 View Post
    A ti bi da ostane sve isto. Oni koji su primljeni po partijskim linijama da vjecno ostanu raditi.


    Mada opozicija je poluretardirana. Dado Scekic u Beranama zaposlio 30 ljudi, a samo Vuka Golubovic 350. A onda se cude zasto opozicija gubi izbore. Umjesto da svakome zivom i mrtvom opozicionaru daju resenje za stalno, Dado Scekic i Vlado Jokic glume pravednike.

    A vidjece kako ce proci na izborima u Kotoru. Izgubice izbore I jos ce ih Depeesovci proglasit da su bas oni najvise partijski zaposljavali. Vec ih klevetaju i sire lazi.
    Jes,ja bih da ostane sve isto i da ovi koji se partijski zaposhljavaju a to znachi i ti tvoji,ostanu da rade vjecno,ali u Hajnehaj!
    ...

  15. #28865
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    I da se narodu smuci I da kaze: "ma ovo su sve ista vnago".


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Iz korjena sve mijenjati, nikako drugačije.
    Drug mi u HN iz Demokrata , direktor neke firme pri opstini.
    Polovinu neradnika poslao kuci, a sve skoro njihovi glasaci. Zvali ga iz partije moze li to lakse malo, ne moze kaze .
    E to je za postovanje, ako ces da dzabalebaris kuci, cao

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #28866
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,420
    Thanks Thanks Given 
    5,554
    Thanks Thanks Received 
    4,996
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Meni nikad nece biti jasno da neko ce pristati da 'radi' za 400 e , tj da sjedi i ne radi nista dok npr moze nedje za 600 e ali mora raditi tih 8 sati.
    Imam drugaricu pravnicu, ja joj namjestao kod mog druga da radi u struci . Ona je cekala da se zaposli u Kotorskoj opstini za 2 puta manje para. Ali drzavni posao je to.
    Znam ko je tamo na vlast( bio).
    Ne mozes generalizovati. Zna se da dostina privatnih firmi zateze u situacijama kada zena zeli da uzme trudnicko ili porodiljsko. Ta zatezanja se desavaju najcesce u firmama koje radnice osiguravaju na minimalac. Drzavna firma, za zene koje zele da postanu majke, je odlican izbor.

    Quote Originally Posted by bonvivan1789 View Post
    Da sam ja bio gradonacelnik Kotora, zaposlio bih oko 3000 ljudi, naravno sve opozicionare. Dao bih im svima resenja za stalno. A ne kao Jokic koji je minimalno zaposljavao. Svejedno ce mu depeesovci spocitavati da jeste.
    I koja je razlika izmedju tebe i DPS/SD/SDP-a?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. #28867
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ne mozes generalizovati. Zna se da dostina privatnih firmi zateze u situacijama kada zena zeli da uzme trudnicko ili porodiljsko. Ta zatezanja se desavaju najcesce u firmama koje radnice osiguravaju na minimalac. Drzavna firma, za zene koje zele da postanu majke, je odlican izbor.



    I koja je razlika izmedju tebe i DPS/SD/SDP-a?
    Naveo sam i kolegu bivseg kasnije, bez ako on nece ostati trudan. Mada se ozenio prije neki dan, pa je sve moguće.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  18. #28868
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,420
    Thanks Thanks Given 
    5,554
    Thanks Thanks Received 
    4,996
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Naveo sam i kolegu bivseg kasnije, bez ako on nece ostati trudan. Mada se ozenio prije neki dan, pa je sve moguće.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Kolega moze uzet porodiljno odsustvo.

    Pozdrav za Marinu, ako je onda drugarica.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  19. #28869
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Kolega moze uzet porodiljno odsustvo.

    Pozdrav za Marinu, ako je onda drugarica.
    Nidje veze sa imenom, ne generalizujem nego je to opsta pojava kod nas. Samo da je drzavni posao , ne bitno je sta je.
    Tako su u Tivat iz DPSa izmisljali radna mjesta, tipa savjetnik savjetnika i sl.
    160 novozaposlenih u opstini, u komunalno Tivat bukvalno sjede na TA pec.
    Komunalno nikad nije imao problema sa platama ni u doba sankcija, sad im vec pitanje hoce li imati za platu svaki mjesec.

    Dokle god se razmišlja i DPS to radi mi necemo mrdnuti sa mrtve tačke. Ja to odavno pricam ali ako se pomene da je pogresno da isto radi opozicija iako ne bi trebalo onda sam bot.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #28870
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kimmi, Lepetanac i Al No, vjerovatno decenijski opozicionari i krvavi borci protiv vlasti(hahaha), predlazu da nakon smjene vlasti isti ljudi ostanu na svim pozicijama.

    Lepetanac je cak razvio teoriju da opozicija takodje zaposljava, pa mu je isti Jokic koji je zaposlio 30 ljudi i DPS koji je zaposlio 570 radnika u opstini Kotor.

    Neka ljudi sami prosude ko je iskrena opozicija, ja ili njih trojica.

  21. #28871
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post

    Dokle god se razmišlja i DPS to radi mi necemo mrdnuti sa mrtve tačke. Ja to odavno pricam ali ako se pomene da je pogresno da isto radi opozicija iako ne bi trebalo onda sam bot.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

    Problem je sto ti izmisljas da opozicija partijski zaposljava. Lazno si optuzio Jokica da je partijski zaposljavao u Kotoru, a zaposlio je svega 30 ljudi koji su rukovodioci. Ne mislis valjda da je trebao ostaviti stare dps rukovodioce?

    Dakle, nemoj da izmisljas da opozicija partijski zaposljava !!!

  22. #28872
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Jeste izmisljam ja, lazem svasta radim. Jokica ja pomenuo nisam , nego ti.
    Mora da sam i ja rekao da treba po pola zaposljavati ljude sa DPSom.
    Oh wait ....

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #28873
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Jeste izmisljam ja, lazem svasta radim. Jokica ja pomenuo nisam , nego ti.
    Mora da sam i ja rekao da treba po pola zaposljavati ljude sa DPSom.
    Oh wait ....

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

    Po pola sa DPS-om je samo jedan od nacina da se dodje do pravde. A ima ih jos. IlI otpustiti pola depeesovih zaposlenih, ilI otpustiti sve pa ispocetka, ilI otpustiti pola pa zaposliti opoziciju. Bilo koje resenje ja prihvatam. Samo ne prihvatam da sve ostane isto.

    Znaci dodje opozicija na vlast i trebala bi ostaviti zaposlene na Aerodromu kojih je 99% primljeno preko DPS ili SDP ilI HGI? Od cistacice do Orlandica, sve partijski vojnici. Policija od cistacice do ministra sve partijski vojnici SDP ilI DPS.


    A sta ti predlazes? Je l da niko ne ostane bez posla nakon smjene vlasti, osim funkcioneri? Daj neki prijedlog.

  24. #28874
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Super je tvoj predlog, samo po partijskoj liniji.
    Ne treba nikog zaposliti ko zna posao , ko ima iskustva u tom poslu, ko bi mozda i radio .
    Prvo partijska knjižica pa tek onda posao, a ako neko nema partijsku knjižicu nema ni posla.
    To je to , razliku između tvog razmišljanja i DPSov nema.
    Kako ko dodje na vlast da svoje zapisljava, nema druge

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #28875
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Super je tvoj predlog, samo po partijskoj liniji.
    Ne treba nikog zaposliti ko zna posao , ko ima iskustva u tom poslu, ko bi mozda i radio .
    Prvo partijska knjižica pa tek onda posao, a ako neko nema partijsku knjižicu nema ni posla.
    To je to , razliku između tvog razmišljanja i DPSov nema.
    Kako ko dodje na vlast da svoje zapisljava, nema druge

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka


    A ti bi znaci da opozicija zaposljava strucnjake, a ujedno da svi dosadasnji zaposleni od strane DPS-a, a bogami I SDP-a, ostanu na poslu? E bas si pametan.


    Neko se 20 godina muci nemajuci nista od drzave, krpi kraj s krajem radeci kod privatnika. Dok neko uziva u drzavnoj organu 20 godina primajuci platu.I onda kada konacno opozicija dodje na vlast da sve ostane isto? A jos nijednom ne rece da sa Aerodroma treba otpustiti partijske vojnike, no udri po opoziciji. I jos kmecite i gicate se kad vam se kaze da treba zaposljavati opoziciju.


    Evo ljudi citaju forum, pa neka procijene moju i tvoju ljudskost .

Page 1155 of 1402 FirstFirst ... 155655105511051145115111521153115411551156115711581159116512051255 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •