Page 1085 of 1402 FirstFirst ... 8558598510351075108110821083108410851086108710881089109511351185 ... LastLast
Results 27,101 to 27,125 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #27101
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Ako Marković i Lukšić stvarno imaju veze sa rušenjem Đukanovića i ako stvarno neko od njih želi da bude sultan umjesto sultana... Sve i da uspiju u tome, bojim se da ih čeka brzo otriježnjenje. Jer onog momenta kad ode Đukanović, ide i DPS, nadam se da niko ko podržava DPS ne gaji iluziju da će se desiti bilo šta drugačije. Jer istog momenta kad šef napušti kormilo, nastaje borba za prevlast unutar partije i koji god tu ispliva na čelo partije ima da bude ka Uroš nejaki.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  2. #27102
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Možda nema keša kao pojedini, ali Marković ima ključnu prednost, policiju i službu...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  3. #27103
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ako Marković i Lukšić stvarno imaju veze sa rušenjem Đukanovića i ako stvarno neko od njih želi da bude sultan umjesto sultana... Sve i da uspiju u tome, bojim se da ih čeka brzo otriježnjenje. Jer onog momenta kad ode Đukanović, ide i DPS, nadam se da niko ko podržava DPS ne gaji iluziju da će se desiti bilo šta drugačije. Jer istog momenta kad šef napušti kormilo, nastaje borba za prevlast unutar partije i koji god tu ispliva na čelo partije ima da bude ka Uroš nejaki.
    Upravo to, to je ona situacija kad obezglavis hobotnicu, pipci sami padaju i raspadaju se
    Forever young, i want to be forever young

  4. #27104
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...imo-sa-drzavom

    Hrabrenje pokolebanih članova i simpatizera partije ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #27105
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Je li uobičajeno da subotom sastanče i izdaju duga saopštenja kako je sve u najboljem redu?

  6. #27106
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Je li uobičajeno da subotom sastanče i izdaju duga saopštenja kako je sve u najboljem redu?
    Interesantno, zar ne ? To, i uvjeravanje obadvojice kako velika sloga i harmonija vlada među njima


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #27107
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/zabava/kultur...zen-je-sibanju

    Pogađa me svijest o tome da je čovjek na ovim prostorima često zarobljen pogrešnim političkim odlukama, nečijom bahatošću, nestručnošću, glupošću, nemogućnošću da nesmetano živi i materijalizuje svoje talente, konstantno u egzistencijalnim problemima, dugovima, nedovoljnim primanjima, kontantno u nemogućnosti da isplanira život, da se ekonomski stabilizuje, da se osjeti zaštićeno, spokojno, da stane na svoje noge. Često imaš osjećaj da ti je neko nešto uskratio, da je tvoja sudbina u rukama nepoštenih koji ti ne žele dobro. Teško je izbjeći osjećaj frustracije i sačuvati mentalno zdravlje.

    Amin.

  8. #27108
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Pa tesko biti uspjesan DPS biznismen
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...rance-i-vlasti

    Poklone ti zemlju i komunalije a ti onda odfuserises objekat. Ulozeno prvo 20 000 pa jos 45 000 i ni to izgleda nece biti dovoljno
    A objekat prokisnjavao kad je napravljen.
    Aerodrom Podgorica.....

  9. #27109
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    https://www.vijesti.me/zabava/kultur...zen-je-sibanju

    Pogađa me svijest o tome da je čovjek na ovim prostorima često zarobljen pogrešnim političkim odlukama, nečijom bahatošću, nestručnošću, glupošću, nemogućnošću da nesmetano živi i materijalizuje svoje talente, konstantno u egzistencijalnim problemima, dugovima, nedovoljnim primanjima, kontantno u nemogućnosti da isplanira život, da se ekonomski stabilizuje, da se osjeti zaštićeno, spokojno, da stane na svoje noge. Često imaš osjećaj da ti je neko nešto uskratio, da je tvoja sudbina u rukama nepoštenih koji ti ne žele dobro. Teško je izbjeći osjećaj frustracije i sačuvati mentalno zdravlje.

    Amin.
    Dobrodošli u kapitalizam.
    Posted 30 years ago.

  10. #27110
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    https://www.vijesti.me/zabava/kultur...zen-je-sibanju

    Pogađa me svijest o tome da je čovjek na ovim prostorima često zarobljen pogrešnim političkim odlukama, nečijom bahatošću, nestručnošću, glupošću, nemogućnošću da nesmetano živi i materijalizuje svoje talente, konstantno u egzistencijalnim problemima, dugovima, nedovoljnim primanjima, kontantno u nemogućnosti da isplanira život, da se ekonomski stabilizuje, da se osjeti zaštićeno, spokojno, da stane na svoje noge. Često imaš osjećaj da ti je neko nešto uskratio, da je tvoja sudbina u rukama nepoštenih koji ti ne žele dobro. Teško je izbjeći osjećaj frustracije i sačuvati mentalno zdravlje.

    Amin.
    ovo sve zapoce jednog lijepog dana 1989,godine,kada tri musketara,prosetase lagano i slikase se za poster promotivni sa parolom"godine pocinju Januarom"
    poslije toga vise februar nije svitao.....
    od pomenute trojke,jedan pise knjige,i odmara,drugi je u BG,odmara i on,a treci je sa nama.
    tada te 1989,godine,radile su fabrike,primale se plate,zimnice,mnoge firme davahu i 13-tu platu......imasmo dvije dobre pomorske kompanije....
    a sad svi vidimo kako je i sto je...i dje smo....

  11. #27111
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ako Marković i Lukšić stvarno imaju veze sa rušenjem Đukanovića i ako stvarno neko od njih želi da bude sultan umjesto sultana... Sve i da uspiju u tome, bojim se da ih čeka brzo otriježnjenje. Jer onog momenta kad ode Đukanović, ide i DPS, nadam se da niko ko podržava DPS ne gaji iluziju da će se desiti bilo šta drugačije. Jer istog momenta kad šef napušti kormilo, nastaje borba za prevlast unutar partije i koji god tu ispliva na čelo partije ima da bude ka Uroš nejaki.
    Ne treba biti posebno pametan da bi se došlo do tog zaključka, tako da mislim da će Marković i Lukšić jahati na milovim talasima do zadnjeg trena. Puštiće oni njega niz vodu u jednom trenu ali mislim da smo još daleko od tog događaja

    Mislim da će se DPS ponovo pocijepati na dvije partije
    Last edited by Rakun; 25-02-19 at 00:59.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #27112
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Je li se ovo Lukšić uzima kao nešto relevantan, molim vas?

  13. #27113
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...rance-i-vlasti

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #27114
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jasper View Post
    Je li se ovo Lukšić uzima kao nešto relevantan, molim vas?
    Nijesmo mi, no ovaj autor sa politiko portala.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  15. #27115
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  16. #27116
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    https://fosmedia.me/infos/ekonomija/...sti-80-miliona

    Davanje na zakup crnogorskih aerodroma neophodno je zbog toga što postojeći kapaciteti ne odgovaraju potrebama turističke i ukupne privrede, a koncesionar će, osim uloženih sredstava, obezbijediti i strani menadžment, sa ozbiljnim znanjem u ovoj oblasti, koji će naše aerodrome postaviti u rang evropskih, poručio je ministar saobraćaja i pomorstva Osman Nurković.
    https://investitor.me/2019/02/24/sis...omu-podgorica/

    Sistem za odleđivanje aviona predviđen je planom nabavki za Aerodrom Podgorica a radi se o investiciji od najmanje pola miliona eura, saopštili su iz preduzeća Aerodromi Crne Gore.
    https://portalanalitika.me/clanak/32...rhu-marketinga

    Agencija za elektronske komunikacije i poštansku djelatnost trebalo bi do juna ove godine da uspostavi registar koji sadrži telefonske brojeve i e-mail adrese korisnika koji ne žele da primaju elektronske poruke, odnosno telefonske pozive u svrhu direktnog marketinga.

  17. #27117
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Okej, vjerovatno su neki postovi obrisani ili pomjereni na drugi podforum, tako da ću ja opaliti dupli post

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...ovica-i-mugose

    Poslanik SDP-a Raško Konjević uputio je inicijativu za kontrolno saslušanje ministra finansija Darka Radunovića i direktora Poreske uprave Miomira M. Mugoše povodom primjene Zakona o reprogramu poreskih potraživanja. Cilj saslušanja je da se utvrdi da li se on primjenjuje jednako na sve poreske dužnike koji krše obaveze i zašto se u neke kompanije, poput Vektrine grupacije, ne uvode stečajevi iako su dužne deset miliona eura, a kasne i sa plaćanjem rata iz reprograma. Poreska je pokrenula uvođenje stečaja u nekoliko većinom manjih i kompanija bez imovine.

  18. #27118
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  19. #27119
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Francuska smatra da Srbija ima evropsku perspektivu. Svojom istorijom, civilizacijom i sudbinom, ona je deo Evrope", rekla je u intervjuu za "Politiku" Loazo, koja danas boravi u poseti Beogradu.

    Ona je naglasila da je Srbija, uz Crnu Goru, među zemljama koje su najviše napredovale na putu ka EU, otvaranjem 16 od 35 poglavlja.

    "Ali pošto smo mi vaši prijatelji, dužni smo da vam kažemo istinu: sadašnje stanje Evropske unije ne omogućava nova pridruživanja u zadovoljavajućim uslovima - kako za samu EU, tako i za nove države koje bi joj se pridružile", poručila je Loazo.

    https://www.blic.rs/vesti/politika/h...wk4?ref=fbblic



    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  20. #27120
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    https://www.vijesti.me/zabava/kultur...zen-je-sibanju

    Pogađa me svijest o tome da je čovjek na ovim prostorima često zarobljen pogrešnim političkim odlukama, nečijom bahatošću, nestručnošću, glupošću, nemogućnošću da nesmetano živi i materijalizuje svoje talente, konstantno u egzistencijalnim problemima, dugovima, nedovoljnim primanjima, kontantno u nemogućnosti da isplanira život, da se ekonomski stabilizuje, da se osjeti zaštićeno, spokojno, da stane na svoje noge. Često imaš osjećaj da ti je neko nešto uskratio, da je tvoja sudbina u rukama nepoštenih koji ti ne žele dobro. Teško je izbjeći osjećaj frustracije i sačuvati mentalno zdravlje.

    Amin.
    Ovdje se coek prikazuje kao zrtva drugih, a ne sopstvenih izbora. Ja ne vjerujem da smo icije zrtve osim sopstvenih izbora. Tako da... ko ne umije da bira, ne zasluzuje da zivi bolje.

  21. #27121
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    sami pali,sami se ubili i to jos traje...

  22. #27122
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/ekonomija/uvodi-s...skom-vodovodu/

    U organizaciji Izvršnog direktora DOO Vodovod i kanalizacija, Zorana Pajovića u prostorijama Vodovoda i kanalizacije održan je sastanak sa predstavnicima kompanije FOLDANA DEBT COLLECTION, koja se bavi pružanjem usluge naplate potraživanja, piše Jedro Bar.
    Polazeći od opredjeljenosti da konstantno poboljšavamo naš rad u planu je potpisivanje ugovora sa kompanijom FOLDANA DEBT COLLECTION kako bi smo uveli novi momentum i kvalitet u ovom veoma značajnom segment funkcionisanja našeg društva i ostvarili još bolji rezultat naplate naših potraživanja u narednom periodu.
    Utjerivači dugova, really? Kako ovo funkcioniše, oće li mi ko objasniti?

    Je li ovo neki Mađari drže?

  23. #27123
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  24. #27124
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Iz raznih novina III

    I ajmo ponovo o namjestenim poslovima i malim hidroelektranama
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-drzavnih-para
    Prvo se ponudil rekonstrukcija za 3 miliona, pa se formalno obalio tender jedinog ponudjaca, da bi isti ponudjac poslije radio isti posao za 5 miliona i ispod puta postavio cijevi za mHE.
    Pa je urnisao gradski vodovod Berane i za te poslove popravke naplatio jos pola miliona
    I sve uspjesni poslovni ljudi i firme.....pa Midu sa mosta da dovedem moze ovako uspjesna da bude

  25. #27125
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Cine ustupke, kao i ovi nasi sa barskim cempresima, da se raja malo smiri, a primarni lopovski mehanizmi nesmetano i dalje rade..


Page 1085 of 1402 FirstFirst ... 8558598510351075108110821083108410851086108710881089109511351185 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •