Page 856 of 1402 FirstFirst ... 3567568068468528538548558568578588598608669069561356 ... LastLast
Results 21,376 to 21,400 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #21376
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nego ja posao Milacic kod ove cure da joj se izvini u ime prave CG?
    Možda se samozapali u znak protesta ispred kapije Spuža.

  2. #21377
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,137
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    A koja je prava istina, posto je valjda ovo laz, zar ne? Ona je stvarno napala sudiju u sred Suda?

    Ako nista, bar Kurir ne laze za ovaj drugi slucaj, koji je stvarno ogromna sramota i ljaga na nas obraz. Emina Adrovic je imala 0,51 promil alkohola u krvi, ali je Sud utvrdio da je ona bila trijezna(?!). Takodje, istraga je odbacila snimak kamere kojom se nedvosmisleno dokazuje sta je Emina uradila i kojom brzinom. Vrh! Kako je lijepo kad ti je tata gazda hotela na Sv. Stefanu..


  3. #21378
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,123
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Ovizi, ta mala je kriva makar da je vozila 50 na sat i da nije imala promila alkohola u krvi, to ne bi trebalo sporiti, ali recenica u kuriru: Ovaj događaj nastavak je neprijateljske politike prema Srbima u Crnoj Gori. Podsetimo, pre samo mesec dana ćerka vlasnika hotela na Svetom Stefanu u divljačkoj vožnji pregazila je momka i devojku iz Srbije, usmrtivši mladića na licu mesta, dok je devojka zadobila izuzetno teške povrede

    ova recenica navodi na pomisao da je ova birala da pokosi bas dvoje iz Srbije...ajde brate malo realnosti! Zatekli su se u pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu...ne komentarišem eventualne očeve veze i pokušaje da spasi šćer i oslobodi krivice...ako ima savjesti nikad se osloboditi neće...a kurir je jedno smeće obično i smeće je vazda i o čemu god da piše!

    Eto im Zakintosa i krađa i ubistava njihovih državljana koji su procesuirani momentalno... ne znam proglasiše li Grke neprijateljima srpske države...ah, ne, oni su braća

    p.s. ne znam je li napala sudiju usred suda, nije valjda šašava, ali baš ne vjerujem da su bili jako fini i pitomi i izazvali grublju reakciju....uostalom, ne vjerujem ni riječ koja je u kuriru napisana! To je KURIR, alo?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #21379
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Nadam se da forumu nema osoba koje se može složiti sa ovim naslovom:

    CRNA GORA PAKAO ZA SRBE!


    Takođe valjda se nike neće složiti da su taj nesrećni momak i đevojka pregaženi zato što su Srbi.

  5. #21380
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,123
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    evo ne znam više?! Izgleda da će se pronaći poneko ko će se složiti...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #21381
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,137
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Takođe valjda se nike neće složiti da su taj nesrećni momak i đevojka pregaženi zato što su Srbi.
    Nope. Ali je istina da se drzava svojski trudi da djevojku oslobodi krivice, odnosno da krivicu svedu na najmanju mogucu mjeru. Takodje je istina da smo medju prve drzave koje su priznale Kosovo. Jbg, Srbi to ne zaboravljaju, a mi jesmo ispali fukare za vijek vjekova. Nista nam to nije trebalo, pola svijeta nije priznalo Kosovo. Nisu cak ni Izrael, ni Spanija. Ali mi smo odmah potrcali. Sad saljemo i vojnike tamo. Sad saljemo i vojnog atasea da uvelica proslavu "Oluje". Ima toga koliko hoces..


  7. #21382
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Glede uspordbi sa NDH,ja sam zaiteresovan za otvaranje jednog "zloglasnog zatvora" da ne kažem logora kao privatno-javno partnerstvo.
    Nadam se da neko čita iz Kurira.Gledamo se

  8. #21383
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa Srbija se priprema da prizna Kosovo, skoro sve Zapadne zemlje su ga priznale, zemlje u okruzenju priznale, zasto bi se mi izdvajali?
    Pominje se Oluja, a Hrvati od 91. ugnjetavani u svojoj zemlji od strane agresora, ali bitno je da se pominje Oluja koja se desila posle 4 godine masakriranja Hrvata


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #21384
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Kad smo već kod saobraćaja da li se novinari ikad raspitaju kakve se kazne dobijaju, evo jedan primjer:

    https://www.cdm.me/wp-content/upload...L-1000x555.jpg

    Odbrana optuženog se zasnivala na tome da je motociklista prešao na njegovu stranu.


    PS: Presuda je 12 mjeseci, da napomenem da oba vozača nisu Srbi, pošto izgleda po mnogima u Crnoj Gori samo Srbi trpe nepravdu.
    Last edited by remark; 17-08-18 at 16:31.

  10. #21385
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Brzo li se dodje od dvoje pregazenih srpskih turista do priznavanja Kosova

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #21386
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Takodje je istina da smo medju prve drzave koje su priznale Kosovo. Jbg, Srbi to ne zaboravljaju, a mi jesmo ispali fukare za vijek vjekova. Nista nam to nije trebalo, pola svijeta nije priznalo Kosovo. Nisu cak ni Izrael, ni Spanija. Ali mi smo odmah potrcali. Sad saljemo i vojnike tamo. Sad saljemo i vojnog atasea da uvelica proslavu "Oluje". Ima toga koliko hoces..
    Zbog čega smo ispali fukare ? Da nije možda zato što su u pitanju Srbi ?
    Da li si ikada čuo da se neki Srbin kaje zbog nekog sraanja koje je Srbija uradila Crnoj Gori(a ima ga svekoliko) ? Ja nisam nikad i ne samo da nisam čuo bilo kakvu osudu već sam čuo samo opravdavanja

    xy puta sam napisao da sam protiv priznavanja Kosova. To nije zbog nekakve ljubavi prema Srbiji i Srbima već je to moj stav u vezi odcjepljivanje svake teritorije koja nema dobar istorijski osnov za to.
    Kako gledam na Kosovo tako sam gledao i na Krajinu u Hrvatskoj.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #21387
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Drugi se prijemeri slikaju jedni s drugima a nas sa pandurima hahahahhaaahhahahahhaha

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  13. #21388
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,137
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    xy puta sam napisao da sam protiv priznavanja Kosova. To nije zbog nekakve ljubavi prema Srbiji i Srbima već je to moj stav u vezi odcjepljivanje svake teritorije koja nema dobar istorijski osnov za to.
    Kako gledam na Kosovo tako sam gledao i na Krajinu u Hrvatskoj.
    Moj Rale, da si ti samo svjestan kakve gluposti pricas.. ali nisi i koji je onda smisao ista ti pojasnjavati? Odma se vidi na kojoj si talasnoj duzini, da te ustvari nikakva istorija i ne zanima, vec, kao tome iz tvog potpisa, neka tvoja. Imas ti neke svoje istorije


  14. #21389
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Srpsko priznanje Kosova ne zavisi samo od Vucica, koliko god imao cvrstu vlast. Prvo mora da se menja Ustav u skupstini za sta treba 2/3 vecina. Mada mi se cini da tu Vucic ne bi imao nekih problema, sa SPS-om i prilepcima ima 160 poslanika a treba mu 167, dovoljne bi mu bile samo manjine koje imaju 9 mesta. Daleko veci problem bi bio da se to overi na referendumu. Tu mu treba sto manja izlaznost a da bi namaknuo potrebnu vecinu ima ukupno tri opcije:

    1) Da ucenjuje glasace sto bi moglo da prodje samo kod onih koji su se zaposlili zbog SNS-a. A to je zapravo jako mali procenat SNS glasaca, realnost je da ogromna vecina njih nema nikakvu korist od SNS-a niti su aktivni u stranci. A cak i da ucenjuju one uhlebljene pitanje je da li bi mogli da ih efikasno kontrolisu, mozda jedino uz slikanje licne karte uz list.
    2) Da kupuju glasove, da li uz one pakete od kilo brasna, sampone i sapune ili bas da plate tih hiljadu, dve, tri dinara. To mozda ne bi bila losa strategija, dosta je siromasnih, narocito medju starima, manjine... Da li bi bas bilo dovoljno za vecinu tesko bi bilo reci.
    3) Da sprovodi jaku medijsku kampanju, da se pitanje na referendumu tako sroci da glasanje za Vucicevu opciju ne bi bila nekakva "izdaja", da se sprovodi kampanja zastrasivanja kako ce drzava ostati bez para, da ce se smanjivati plate, penzije, da ce se desiti neka teska kriza... Tadicu je svojevremeno plasenje 90-ima dosta dobro prolazilo a barem nekakve medijske propagande kojima Vucic suvereno dominira ce sigurno biti.

    Jos je sve to daleko od toga da se stvarno desi. Jasno je da je dosao cas da Vucic ispuni ono zbog cega je na vlasti ali je i njemu jasno da mora da stvori barem nekakav privid da ce to za Srbiju biti nekakav uspeh. Bilo kakva razmena teritorija ali i otcepljenje dela Kosova mi ne deluje kao realna prica, najverovatnija opcija je ZSO a cak i to oklevaju da stave na sto kao konacnu ponudu. U svakom slucaju bez referenduma nece proci.

  15. #21390
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Evo stiže i logično objašnjenje, dečko uhapšene je stojao u mestu a drugi dečko ga je udario otpozadi i zbog toga je dečko uhapšene kažnjen 90 €, jer oni su Srbi i takvo je pravilo, ako si Srbin kriv si.

    https://www.kurir.rs/crna-hronika/31...-da-dozivi-ovo

  16. #21391
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Predrag Azdejković, gej aktivista
    Ne letujte u Crnoj Gori, jer diskriminiše Srbe


    :lolblue:

  17. #21392
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Ozloglašeni zatvor Spuž.... Aog mene....


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  18. #21393
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,024
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,482
    Thanked in
    643 Posts

    Default

    Toliko je ozloglasen da svako malo utekne iz njega

    Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

  19. #21394
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    A ni Sveta ne mogu privest...


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  20. #21395
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Nope. Ali je istina da se drzava svojski trudi da djevojku oslobodi krivice, odnosno da krivicu svedu na najmanju mogucu mjeru. Takodje je istina da smo medju prve drzave koje su priznale Kosovo. Jbg, Srbi to ne zaboravljaju, a mi jesmo ispali fukare za vijek vjekova. Nista nam to nije trebalo, pola svijeta nije priznalo Kosovo. Nisu cak ni Izrael, ni Spanija. Ali mi smo odmah potrcali. Sad saljemo i vojnike tamo. Sad saljemo i vojnog atasea da uvelica proslavu "Oluje". Ima toga koliko hoces..
    Ako bude sve po zakonu djevojci ne gine tri godine zatvora, pa koliko god se ćaća trudio

  21. #21396
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    A ne no milion, kazniće je uslovno i puštiti kod dečka i mame.

  22. #21397
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,137
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ada, nije dzoint imala kod sebe, pa 3 godine da zaglavi. Ovo je samo ubistvo, nesrecan slucaj..


  23. #21398
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ova Srbija nema druge teme osim Crne Gore.

    http://mondo.rs/a1126117/Info/Ex-Yu/...vicu.htmlVulin Markoviću: Nisu ti smetale promene 2008?

  24. #21399
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,024
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,482
    Thanked in
    643 Posts

    Default

    Dobro je oslobadjaju nas uskoro Rusija i Srbija

    http://informer.rs/vesti/politika/39...elikih-razmera

    Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

  25. #21400
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bi me zacudilo da Srbija opet pocne neko ****** na Balkanu. U krvi im je teski nacionalizam i sovinizam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 856 of 1402 FirstFirst ... 3567568068468528538548558568578588598608669069561356 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •