Page 565 of 1402 FirstFirst ... 654655155555615625635645655665675685695756156651065 ... LastLast
Results 14,101 to 14,125 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #14101
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bego84 View Post
    Ahahahahahahaha pakao.

    Moze li mi neko objasnit ovo, trudim se svaki put kad vidim naslov ali ne mogu skontat o cemu se radi.

    Znaci opozicija je kriva a sta se misli na ovo za majke sa troje djece ili?

    Ps, ukidose li naknade zvanicno, zna li se?
    Ma kakvi, opozicija je kriva za sve, kriva je za sve što je DPS radio za 30 godina.. I sad je došlo vrijeme za naplatu.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #14102
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Ovaj naslov sam po sebi zaslužuje da se istakne.



    http://www.vijesti.me/vijesti/vlada-...reirala-941191
    ovo katnic da ispita odma da se kazne odgovorni

  3. #14103
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    http://www.portalanalitika.me/clanak...zorku-piletine

    Prema podacima kojima raspolaže Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove, analiza jednog uzorka piletine iz uvoza, koji je u januaru ove godine u laboratoriju dostavio veterinarski inspektor, pokazala je prisustvo salmonele, saopšteno je Dnevnim novinama.

  4. #14104
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ^Ta je zalutala nije iz istoga jata.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  5. #14105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Zna li se ko su petoro poginulih kod Golubovaca? Horor...

    Sent from my Redmi Note 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Sell the Vatican, Feed the World!

  6. #14106
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Čudi me kako nema više saobraćajki jer se tom obilaznicom vozi krajnje divljački.

    Podgoričanin kriv
    Last edited by Rakun; 08-06-17 at 17:26.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #14107
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Prevelika tragedija za malenu CG...
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  8. #14108
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,620
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Za nas su autobusi, tramvaji i za avanturiste koji vole da zive na ivici fijakeri i da nam je dosta. Djaole osobe nema da zna da vozi u ovoj drzavi. Znam znam, bas ti koji gledas ovaj komentar ne vidis sebe u toj grupi. Ti si poseban i postujes sva saobracajna pravila. I daleko bilo da pomislim da si nekad vozio pod uticajem alkohola. A i da jesi, ti si poseban i znas tacno sta radis. Ustvari cak bolje vozis kad popijes dvije. Krv bolje cirkulise.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  9. #14109
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drzava, odnosno MUP se ne zeli iz politickih razloga obracunati sa vozacima koji prekoracuju brzinu. Drugog logickog objasnjenja nema.Tako cuvaju socijalni mir, sta li vec.

    Ko prekoraci tri puta brzinu za 20km, dozivotno oduzimanje dozvole.
    Prekoracenje od 40-50km, odmah dozivotno oduzimanje vozacke.
    Za brzinu vecu od 50-80km, kazna zatvora od 3 do 5 godina.
    Prekoracenje vece od 80km, zatvorska kazna od 5 do 10 godina.

  10. #14110
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Za nas su autobusi, tramvaji i za avanturiste koji vole da zive na ivici fijakeri i da nam je dosta. Djaole osobe nema da zna da vozi u ovoj drzavi. Znam znam, bas ti koji gledas ovaj komentar ne vidis sebe u toj grupi. Ti si poseban i postujes sva saobracajna pravila. I daleko bilo da pomislim da si nekad vozio pod uticajem alkohola. A i da jesi, ti si poseban i znas tacno sta radis. Ustvari cak bolje vozis kad popijes dvije. Krv bolje cirkulise.

    Ne želim da stavim sebe ili da izigravam da sam pametnica ili upravo poseban, ali gledajući ljude oko sebe, x puta se zapitah: jesu li oni ludi ili ja što poštujem propise koji se tiču brzine, pune trake, kružnog toka? Uh, ne želim da ulazim uopšte u tu tematiku, jer svi smo mi genijalci i malo nam je falilo da nas čelnici F1 vrbuju..

    A što se tiče danas, sreo sam makar 5 patrola, 3 sa radarom. Nema tu veze ni zakon o saobraćaju ni sami MUP koliko vodeću ulogu ima psiha naših pustih vozača.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  11. #14111
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo je 5 patrola, treba da ih bude 55. Dok se bagra ne iskorijeni. Ali to drzava ne zeli uraditi jer joj nije u interesu.

  12. #14112
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,445
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    632 Posts

    Default

    Sjutra da pocnu da kaznajavaju po zakonu svakoga i da naplacuju kazne odmah bi ih oprali po novina i internetu kako maltretiraju neduzni narod i pune budzet preko njegove grbace.A nije da ne treba, i to da im oduzimaju vozacke i automobile ne bih imao nikakav problem sa tim stavom.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  13. #14113
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Prijatelju, na ovom potezu kuda sam ja danas išao (2 magistralna pravca) bilo ih je 5, a koliko ih je danas bilo aktivno na nivou države ne bih znao.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  14. #14114
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Tradicija treba da se adresira.

    Voženje brzo je dokaz hrabrosti i vještine. Pritom ne poznaju se zakoni fizike i precjenjuju osobine sebe automobila i materijala od kojih su napravljeni.

    Neke osnovne stvari kao okuka puna linija bez straha ikakvog... ja gledah autobus kod danilovgrada prešao na suprotnu traku i vozi ka manit a okuka ispred njega... kako sam se bio okinuo.

    Kako neko može dobit vozačku dozvolu a nisu mu poznate opasnosti?

    Još autobus! Mora je duplo polagat.

    Taj ga nikad više ođe nebi sijedao u nijedan autobus bez sa kartom.

    Ostane ti javni record pa nemožeš naći više ni jedan posa kao vozač.

  15. #14115
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Sjutra da pocnu da kaznajavaju po zakonu svakoga i da naplacuju kazne odmah bi ih oprali po novina i internetu kako maltretiraju neduzni narod i pune budzet preko njegove grbace.A nije da ne treba, i to da im oduzimaju vozacke i automobile ne bih imao nikakav problem sa tim stavom.
    Ma kakvi, treba puštit narod. Najbolji bješe jedan sa CdM-a koji potpuno ozbiljan reče
    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    E ovo je za mene katastrofa.Da ljudi ti dodju na slavu i da ne smiju popit jer ih dzukele cekaju na svaki cosak,a kad su slave svi drotovi su na ulice,posebno predvece.Obraza bez...
    I ovo je na ulicama !!!!!
    Last edited by Rakun; 08-06-17 at 19:57.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #14116
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uvjek sam govorio malo je udesa kakav narod vozi.

    Tuzan dan

  17. #14117
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne uzima drzava veliki novac od kazni, koliko zaradjuje od registracija, akciza na gorivu, djelovima, porezu na prodaju vozila, uvozu....tu drzava uzima novac.To je glavni razlog zasto ne zeli suzbiti brzu voznju. A drugi razlog je politicke prirode, odrzavanje socijalnog mira i glasackog tijela.


    Vozaci su najvece platise i punioci budzeta. Zato ih drzava cuva kao oko u glavi.U tom grmu lezi zec.
    Last edited by start; 08-06-17 at 19:56.

  18. #14118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Postoji nešto što se zove: vozačka kultura.

    Naravno tu država može uraditi mnogo toga kao otvoriti hotline za prijavljivanje manijaka sa autima na ulicu, obezbihediti reedukaciju takvih vozača da nrmogu da voze dok ne dokažu dasu bili ponovo u školu i naučili gdje su pogriješili.

    Ja sam imao sreću da naučim ođe u Kaliforniju. Kako lijepo voze ljudi ođe. Svako te pušta! Nema trke i guženja. Desi se ponekad ali rijetko.

    Voziš čovječe tonu metala. Tona puta 100km na sat masa puta ubrzanje...dovoljno je malo ulja na put da izgubiš kontakt sa površinom i aj zdravo!

    Edukacija ljudi i izgradnja kulture vožnje bi imali više rezultata od rigoroznih kazni. Dat šansu ljudima da se poprave ako neće onda rigorozno.

  19. #14119
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,767
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    988
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Nije naodmet podsjetiti se da preko 20.000 zena,majki ostvarilo je pravo na dozivotnu nadoknadu koja im se sad osporava i oduzima i umjesto da sve dodju i povedu po dva clana familije pa da se vlast usere u gace od straha imamo anemicne proteste sa 50-100 zena.
    Svako ko se nada nekoj promjeni vlasti treba da uzme u obzir ovu cinjenicu-lakse ce mu biti kad Milo opet uzme apsolutnu vlast i krenu vesele kolone da trube ulicama.

  20. #14120
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Postoji nešto što se zove: vozačka kultura.

    Naravno tu država može uraditi mnogo toga kao otvoriti hotline za prijavljivanje manijaka sa autima na ulicu, obezbihediti reedukaciju takvih vozača da nrmogu da voze dok ne dokažu dasu bili ponovo u školu i naučili gdje su pogriješili.

    Ja sam imao sreću da naučim ođe u Kaliforniju. Kako lijepo voze ljudi ođe. Svako te pušta! Nema trke i guženja. Desi se ponekad ali rijetko.

    A jeste, Amerikanci su inace bas poznati kao narod koji dugo razvija kulturu u necemu, a izbjegava ostre rezove! Procitaj zakone Kalifornije i upporedi ih sa nasim zakonima, pa ce ti sve biti jasno.Kakvo crno razvijanje vozacke kulture i slicne gluposti, treba odmah sprovesti represivne mjere i udariti po njima citavim drzavnim aparatom.

  21. #14121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ođe đeca od 16 godina dobijaju vozačku.

    Imali su na hrvatskom knjižicu nrznam 50 lista sa slikom švarcnegera. Daju ti besplatno i listić za polaganje 20-30 pitanja od kojih 5-6 možeš promašiti i onda test vožnje, jedan krug oko DMV.

    Najrigorozniji su za vožnju pod uticajem droga i svakog vikenda lokalna policija pravi zasjede da fata tu pjanu đecu prije no li ubiju nekoga.
    Znate li vi da naprave iznenadne blokade saobraćaja, i auto po auto provjeravaju jel ko popio.

    Reklame na TV i radijo non stop o tome i na putevima reklamiraju hotlinr da zovneš policiju ako vidiš nekog pjan da vozi.

    Sve ovo što sam rekao bio sam upravo vidio ođe. Imaju škole za re edukaciju vozača i sudija sve to kontroliše. I moraš sudiju da ubijediš da si se popravio i shvatio đe si pogriješio.
    Last edited by Ego_and_his_own; 08-06-17 at 20:36.

  22. #14122
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ne znam sto drzava treba da uradi, moguce po pitanju kaznene politike nesto i po pitanju edukacije putem sredstava javnog informisanja. Najgore je od svega sto zakoni nijesu isti za sve, je li prije par godina neki nas ministar turizma ubio covjeka u saobracaju, je li skoro sud oslobodio ministra ivanovica za udaranje one curice i jos ona ispade odgovorna ? Mozda je tu drzava trebala da pokaze da postuje zivote svojih gradjana.

  23. #14123
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,620
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Sjutra da pocnu da kaznajavaju po zakonu svakoga i da naplacuju kazne odmah bi ih oprali po novina i internetu kako maltretiraju neduzni narod i pune budzet preko njegove grbace.A nije da ne treba, i to da im oduzimaju vozacke i automobile ne bih imao nikakav problem sa tim stavom.
    Treba odirati debelo po dzepu. Ovdje se o zivotima radi pa neka se zale i vicu dok ne poplave.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  24. #14124
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,575
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Džaba dranje po džepu kad stoje na mjestima đe će napisati najviše kazni, a ne onamo đe se ludački vozi...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  25. #14125
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,620
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Look upon my works ye mighty and this pear...

Page 565 of 1402 FirstFirst ... 654655155555615625635645655665675685695756156651065 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •