Page 564 of 1402 FirstFirst ... 644645145545605615625635645655665675685746146641064 ... LastLast
Results 14,076 to 14,100 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #14076
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovo mi ima smisla

  2. #14077
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Ipak je bolje bit rob Zapada nego Beograda i Moskve. Zamislite kako je sad sve gadno pa onda zamislite kako bi tek bilo da smo pod vlašću Moskve.

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  3. #14078
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Stručnjaci za CdM: Povećanje PDV-a nije mjera štednje, to je nepošteno prema građanima

    "U sjenci NATO integracija, ulaska u NATO, ceremonije, vijest o povećanju PDV-a zapravo je pogurana kao sporedna vijest i simptomatično je što je to urađeno. Pregovori sa MMF-om traju dovoljno dugo da se imalo vremena izvijestiti o ovome i prošle sedmice i ranije. MMF nije institucija koja igra na sopstveni rizik, jer od zemalja sa kojima ulazi u aranžmane traži isključivo tri stvari: otpuštanja, smanjenje zarada i povećanje PDV-a. Svi smo znali da će do ovoga doći. Vlada je svjesno izabrala ovaj datum. To je nepošteno prema građanima. Mi se ne bavimo suštinskim pitanjima, onoga od čega ćemo živjeti. Tempirati ovako nešto i ovako saopštiti građanima je dokaz da se Vlada prema građanima odnosi na najmanje fer način”, kazala nam je ekonomska analitičarka Ana Nives Radović.

    https://www.cdm.me/ekonomija/cijene-...s-siromasniji/
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  4. #14079
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,201
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,309
    Thanked in
    2,012 Posts

    Default

    Crna Gora će od prvobitnog povećanja PDV-a sa 17 na 19 odsto, od Nove godine imati novo i to 21 odsto, ali i veće akcize na gorivo, ugalj, cigarete…

    Logično je da se podsjetimo kultne izjave ljeta gospodnjeg 2015


    Đukanović: Gorivo je luksuz, taksa logičan potez

    “Radi se o proizvodu koji je u našim uslovima pokazatelj višeg kvaliteta života i luksuza i zato mi se čini vrlo logičnim i odgovornim što je Vlada opredjelila da upravo u vremenu kada je došlo do pojeftinjenja cijena goriva, zbog pada cijena nafte na svjetskom tržištu, podigne cijenu i tako obezbijedi dio nedostajućih prihoda kojima bi rješavala deficite i obezbijdila uredno servisiranje kredita za unaprijeđenje putne infrastrukture”
    The more things change, the more they stay the same.

  5. #14080
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Знаш кога бих запалио, оног Ранка посраног и Сдп са причом да су трпјели шта ради дпс (алооо они су трпјели док су уништавали земљу цијелу) само да би дошли до НАТОА посраног па јаоо

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Sate sate sate

  6. #14081
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #14082
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,289
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,643
    Thanked in
    1,285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Kako neko moze ovoliko da ne razmislja?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  8. #14083
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Kako neko moze ovoliko da ne razmislja?
    Briga ih, oni su dosli da (krivo)love rivu i samo ih to zanima.
    Ja ne mogu da vjerujem da policija ne zna ko su ti ljudi.
    Pa mora se ta riba nedje prodat, mislim da nije tesko uci u trag tome.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #14084
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,289
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,643
    Thanked in
    1,285 Posts

    Default

    Look upon my works ye mighty and this pear...

  10. #14085
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Ipak je bolje bit rob Zapada nego Beograda i Moskve. Zamislite kako je sad sve gadno pa onda zamislite kako bi tek bilo da smo pod vlašću Moskve.

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Rob je rob, kome god služio.Nego meni nije samo jasno, zašto pristaješ da budeš rob.Kakva je to svijest? Svi će te se jako iznenaditi koliko je CG bogata zemlja i koliko su nas robovima učinjeli Milo i Brano.Oni su ucjenjeni zbog kriminalnih poslova i normalno je da budu robovi.Posto su oni robovi, žele da i građani CG , vremenom, shvate da je biti rob normalna pojava.Meni nikada nije bilo jasno kako intelektualac može biti za vlast osim ako je poltron i mali čovjek.Čovjek koji ima znanje se bori, traži resenja, pokušava da svima bude bolje a ne krije se u mišiju rupu i čeka. I ne sanjate koliko će se stvari u CG brzo promjeniti kada padne Milo Đukanović i njegova porodica.Prvo zbo ogromnog imetka koji će preći u državne ruke, drugo zbog stavljanje pod demokratsku kontrolu ANB-a, treće zbog brzog i efikasnog procesuiranja kriminalaca i ljudi iz vlčasti koji su bili u sistemu organizovanog kriminala.Onda će robovi shvatiti , kako se može biti i slobodan čovjek.naravno , za sada, daleko je to od njih.
    Naravno ovo se ne odnosi direktno na tebe već uopsteno govorim o stanju duha u državi a oslonio sam se na tvoj post.

  11. #14086
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Pismo Putinu

    Poštovani predsjedniče,

    Želim da se Vam se iskreno, u svoje lično ime, zahvalim na nesebičnoj podršci koju je Rusija u posljednjih nekoliko mjeseci dala Crnoj Gori na njenom evroatlantskom putu, koji je krunisan 5. juna prijemom u punopravno članstvo NATO-a.

    Jedini razlog što se obraćam lično Vama jeste taj što nisam znao na koga da adresiram zahvalnicu - da li na "ruske nacionalističke strukture" koje su povezane sa gospodom Širokovim, odnosno Šišmakovim, i Popovim ili na "moćne ruske oligarhe" koji ne mogu "spontano" da preduzimaju akcije prema drugim zemljama, odnosno bez Vašeg znanja i odobrenja. Svima njima je nemoguće naći adresu.

    Ove prve je naš Specijalni državni tužilac okrivio za organizaciju terorističkog napada i pokušaj antentata na bivšeg premijera Mila Đukanovića, koji pretpostavlja da iza slučaja poznatog kao "državni udar" stoje gore pomenuti moćni oligarsi. Kao što ste ranije u nekoliko navrata primijetili, na Zapadu vlada paranoja od Rusije, tako da je NATO elitama odgovarala verzija zvanične Podgorice o ruskom miješanju u unutrašnje stvari jedne male balkanske države.

    Moram da iskoristim ovu priliku da izrazim sumnju da su stratezi koji stoje iza ruskih obavještajaca, nacionalista, oligarha ili koga li već, veliki ljubitelji votke. U njihovu sklonost alkoholizmu sam posumnjao zbog ovdje opšteprisutne predstave da su oni računali da Demokratski front može smijeniti vlast Đukanovića. Prijatelji me ubjeđuju da se zvanična politika Kremlja upravo oslanja na desničarske snage ili da Rusi nisu mogli naći drugu političku snagu u Crnoj Gori koja bi pristala na ulogu ruskog eksponenta u Crnoj Gori. Moguće.

    Mene čudi što to nisu pokušali preko određenih krugova iz DPS-a ili biznis struktura bliskih toj partiji. Ti Crnogorci ništa ne ljube kao pare, a vole… i Ruse. Bilo bi jednostavnije da su sa njima pokušali da sruše Đukanovića i njegovu nevjerovatno veliku želju da Crnu Goru uvede u NATO. Ostatatak opozicije bi im u rušenju Đukanovića zdušno pomogao i to gratis.

    Biće zapravo da su ruski stratezi veliki trezvenjaci, pa su tzv. "državnim udarom", ako stoje iza toga, poslali samo poruku koju će znati da pročita onaj kome je namijenjena - Zapad, Srbija ili pojednici iz DPS-a.

    Poštovani predsjedniče,

    Iskoristiću ovu priliku i da protestujem što su ruske vlasti na aerodromu u Moskvi zadržale gospodina Miodraga Vukovića. Njemu jedinu satisfakciju može predstavljati to što nije dobio ovoliku medijsku pažnju od kada je negdje u susret referendumu kazao da je visoki zvaničnik EU Havijer Solana baskijski ili katalonski Srbin. Taj isti Solana, pročitah nedavno, koji je kao gensek NATO-a izdao naredbu za bombardovanje SRJ, objavio je pamflet pod naslovom "50 razloga protiv NATO-a" kada je 1982. Španija postala članica tog saveza. Ima nade za Marka Milačića, reći će NATO fanovi.

    Želim i da Vam ovom prilikom prenesem moj utisak o zabrinutosti dijela crnogorskih vladajućih krugova ko se nalazi na crnoj listi Moskve. Ne vjerujem da njih brine to što neće moći na turističke ture ili što će biti zadržani na Šeremetjevu nekoliko sati, već zato što postoji mogućnost da su naše pare iznijeli u Rusiju i da je sada ta imovina pod Vašim sankcijama.

    O tome bi mogao više znati Vaš stručnjak "za saniranje posljedica katastrofa", general sa četiri zvjezdice, Sergej Šojgu. Kako se samo rasrdio jednom u Podgorici kada su u isti kontekt doveli ruske investicije u Crnoj Gori i pranje para: "Kada se tokom sankcija većina vaših para premjestila kod nas u Rusiju, mi nikad nijesmo govorili da je to prljavi ili crni novac dobijen tokom rata". Šojgu je ovdje 2011, kada je boravio posljednji put, pomenuo i da je Oleg Deripaska uložio 300 miliona u KAP. Roćen je poslije nekoliko mjeseci ćutanja i računanja rekao da je riječ o 30 miliona. Jednoj od dvije starne baš ne ide matematika.

    Ako ocijenite da tu ima mesa za novinarsku priču, zamolio bih Vas da prenesite njegovoj ekscelenciji, ambasadoru Gricaju da podatke dostavi nezavisnim medijima u Crnoj Gori. Oni su već osvjedočeni protivnici Crne Gore.
    Poštovani predsjedniče,

    Čini mi se da svijet ide u ku..c, dok Vaš kineski kolega Si Đinping brani slobodnu trgovinu od Trampa, a Soroš postaje novi Če Gevara za autokratske režime. Još će se početi nositi majice sa njegovim likom. Vi u takvom svijetu morate tražiti sunca za Rusiju. Postajete ikona antiglobalizma, pravoslavnog svijeta, klero krugova, homofoba, ... dok sa druge strane nove gvozdene zavjese stoje oni oni koji sebe predstavljaju promoterima liberalne demokratije. I u tom kontekstu gledate na Crnu Goru.

    Međutim, predsjedniče, Rusija je sada, kada smo postali članica NATO-a, sa oproštenjem, ispušila za Luku Bar.

    Luke Bar i Rijeka bile su, prema sjajnoj knjizi "Moskovske godine" ambasadora SFRJ Veljka Mićunovića, jedine strateški interesantne tačke na prostoru ex Jugoslavije za SSSR. Nedavno nam je i Đukanović parafrazirao djelove knjige. To je prva knjiga koju je prvi Crnogorac pomenuo da je pročitao. Samo što je on daleko od Tita, a bogami ni Vi se nijeste primakli Staljinu ili Hruščovu.

    Na kraju:

    Znam da u Rusiji kažu da kad se sa "mečkom počne plesati, mečka odlučuje kada ples prestaje". Ne znam da li to znaju u DF-u ili u DPS-u, ali složićemo se oko toga da crnogorska vlast posljednjih sedmica čačka mečku. Ovdje kažu da se malo kurče od kada sigurno znaju da postajemo članica NATO-a. I, naravno, kreiraju atmosferu o opasnosti od spoljašnjeg neprijatelja Crne Gore kako bi očuvali vlast.

    Iskreno bih Vas zamolio da mečka prestane plesati sa ovima našima, kako iz dijela opozicije, tako i sa ovima iz vlasti, od kojih su neki na visokim funkcijama još od kada ste Vi bili gastarbajter u DR Njemačkoj.

    Ako mečka nastavi da pleše, Đukanović bi to mogao iskoristiti za novi povratak na državnu funkciju, kao faktor stabilnosti. U suprotnom, Ameri bi mu mogli reći da malo sjaše. A to vodi padu DPS-a, bez obzira što crnogorska opozicija trenutno sliči Navaljnome i ostatku ekipe u Rusiji. Duško se ne snalazi na poziciji premijera. Još malo pa ćemo biti dužni kao Grčka…

    Sve u svemu, dovoljni smo sami sebi. U dubokim smo govnima.

    Srdačan pozdrav.

    Vladan Žugić

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my Motorola 8400

  12. #14087
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koji mediokritetski tekst. Napisao 1000 rijeci i nije uspio jasno izraziti stav. Vijesti su bas propale kao medij. Drasticno im je opala citanost.Kolumnisti su im tragikomedija.Imaju lijep dizajn portala pa ih to spasava, ali usli su u trend pada. Televizija im ne vrijedi ni 5 para, ne znam ko to gleda, osim emisije Sadikovica.

    Samo mentalni sklopovi koji drze Vijesti mogu pustiti tako bijednu emisiju kao Dnevnica.Normalan covjek ono ne moze gledati, a kamoli ucestvovati ili emitovati.

  13. #14088
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by start View Post
    Koji mediokritetski tekst. Napisao 1000 rijeci i nije uspio jasno izraziti stav. Vijesti su bas propale kao medij. Drasticno im je opala citanost.Kolumnisti su im tragikomedija.Imaju lijep dizajn portala pa ih to spasava, ali usli su u trend pada. Televizija im ne vrijedi ni 5 para, ne znam ko to gleda, osim emisije Sadikovica.

    Samo mentalni sklopovi koji drze Vijesti mogu pustiti tako bijednu emisiju kao Dnevnica.Normalan covjek ono ne moze gledati, a kamoli ucestvovati ili emitovati.
    Aj objasni ovaj poslednji pasus? Imas takvih emisija i na drugim televizijama koliko god oces.

  14. #14089
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Aj objasni ovaj poslednji pasus? Imas takvih emisija i na drugim televizijama koliko god oces.
    Pa ima i na drugim tv, ali to ja ne mogu gledati.Previse je bijedno. Ako cinis milostinju radi to u tajnosti, a ne svi da vide.U ovom slucaju desetine i stotine hiljada gledalaca.

    Kao da ja dam 1 euro nekome ispred Delte, i onda zaustavim narod da im objasnjavam kako ja cinim dobro djelo.Samo smeca od TV-a i rade takve emisije, sa ciljem povecanja gledanosti. Ako vec zele pomoci, cemu onda prikazivanje emisije? To mogu raditi i u tajnosti.

  15. #14090
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by start View Post
    Pa ima i na drugim tv, ali to ja ne mogu gledati.Previse je bijedno. Ako cinis milostinju radi to u tajnosti, a ne svi da vide.U ovom slucaju desetine i stotine hiljada gledalaca.

    Kao da ja dam 1 euro nekome ispred Delte, i onda zaustavim narod da im objasnjavam kako ja cinim dobro djelo.Samo smeca od TV-a i rade takve emisije, sa ciljem povecanja gledanosti. Ako vec zele pomoci, cemu onda prikazivanje emisije? To mogu raditi i u tajnosti.
    Ne budi naivan. Mislis da bi firme koje ucestvuju davale onolike donacije a da zauzvrat ne dobijaju reklamu?

  16. #14091
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Ne budi naivan. Mislis da bi firme koje ucestvuju davale onolike donacije a da zauzvrat ne dobijaju reklamu?
    Ti si naivan, a ne ja. To nije humana emisija, vec robovlasnicka na stetu ugrozenih porodica. Vijesti ekonomski profitiraju na toj emisiji.

  17. #14092
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,201
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,309
    Thanked in
    2,012 Posts

    Default

    Mladi DPS-a u ekstazi



    The more things change, the more they stay the same.

  18. #14093
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by start View Post
    Ti si naivan, a ne ja. To nije humana emisija, vec robovlasnicka na stetu ugrozenih porodica. Vijesti ekonomski profitiraju na toj emisiji.
    "robovlasnicka na stetu ugrozenih porodica"
    Ovo bi mogli komotno staviti medju forumske hitove.

    Inace, obzirom da postoji koliko hoces emisija, humanitarnih veceri, dobrotvornih koncerata, raznih akcija slicnog tipa kojima se zeli podici svijest kako narodu tako i preduzetnicima da pogledaju svijet oko sebe i da se stvori ta energija da ucinis nesto dobro i pomognes nekome. Naravno jedan od tih podsticaja je i reklama i davanja priznanja ljudima koji su spremni da se odreknu necega i pomognu. I sad ti pored svega toga nadje emisiju Dnevnica da pljujes uz jos sijaset nelogicnih stavova koje izbaci gdje vise licis na nekog trola a ne osoba koja bi zeljela da diskutuje normalno.

    Inace koliko mi se cini emisija Dnevnica je samostalna produkcija a ne emisija TV Vijesti.
    Last edited by Rodion Romanovich; 07-06-17 at 13:44.

  19. #14094
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cus Vijesti podizu svijest od humanitarnom radu, a dnevno protiv crkve izbace 5 tekstova.Nikada nijesu objavili jedan jedini tekst da je Crkva nekome pomogla.
    A onda rade emisije u kojima javno oznacavaju ljude kojima su pomogli, uz profit od gledanosti i reklama.

    Ja nijesam protiv toga sto oni rade, vec sam protiv javnog objavljivanja.Neka eventualno napisu imena ljudi, ali ne show od slikavanja da rade.

  20. #14095
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Mladi DPS-a u ekstazi



    Удбини синови.

  21. #14096
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ovaj video ispred Vlade je stvarno transfer blama, kakav bljuc.
    Ovo nema nidje jos jednom smo dokazali kakav smo narod

  22. #14097
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by start View Post
    Cus Vijesti podizu svijest od humanitarnom radu, a dnevno protiv crkve izbace 5 tekstova.Nikada nijesu objavili jedan jedini tekst da je Crkva nekome pomogla.
    A onda rade emisije u kojima javno oznacavaju ljude kojima su pomogli, uz profit od gledanosti i reklama.

    Ja nijesam protiv toga sto oni rade, vec sam protiv javnog objavljivanja.Neka eventualno napisu imena ljudi, ali ne show od slikavanja da rade.
    "dnevno protiv crkve izbace 5 tekstova."

    Brate moj. Sta reci, koju poruku poslati!?

    Smor mi je oko gluposti se raspravljati ali ocigledno si politicki ostrascen i udaras po svemu bez mnogo predznanja o onome sta pises.

  23. #14098
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Kljuc Djukanoviceve vladavine ne lezi u podrsci njegovih pristalica vec u njihovim opozicionim antipodima sto se cesto moze i ovdje primijetiti. Ako je projekcija jedan zaposleni cetiri glasa mislim da na jednog opozicionog aktivistu po kafana i internetu ide minimum 5 glasova za DPS.

  24. #14099
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ovaj naslov sam po sebi zaslužuje da se istakne.

    "Vlada mora da sanira pogubne politike koje je opozicija kreirala"
    http://www.vijesti.me/vijesti/vlada-...reirala-941191
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  25. #14100
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Ovaj naslov sam po sebi zaslužuje da se istakne.



    http://www.vijesti.me/vijesti/vlada-...reirala-941191
    Ahahahahahahaha pakao.

    Moze li mi neko objasnit ovo, trudim se svaki put kad vidim naslov ali ne mogu skontat o cemu se radi.

    Znaci opozicija je kriva a sta se misli na ovo za majke sa troje djece ili?

    Ps, ukidose li naknade zvanicno, zna li se?

Page 564 of 1402 FirstFirst ... 644645145545605615625635645655665675685746146641064 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •