Page 626 of 1402 FirstFirst ... 1265265766166226236246256266276286296306366767261126 ... LastLast
Results 15,626 to 15,650 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #15626
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    @Alno1 oprosti mi sto ne procitah onaj duzi post, vidjeh samo da je o cpc i vec mi nesto dolje zapuca..

    No sto velis to, od opozicije ti se povrace, jer su seljacine, debili i goveda bolesna, a kad neko za Mila kaze da je mafijas, tebi trebaju dokazi? Ali ga ne branis ti.. I neka cini Milo sta hoce, kazes, nek vlada dok je ziv, makar mu pristaje, fino ga je vidjet, ima harizmu i pojavu? Hahah

    Gospodo, ako vam je trebala definicija klasicnog milogorca (stari liberal), ne trazite dalje.


  2. #15627
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Opozicija je posla u "racku" od kad je ovizi presao sa nacionalisticke na gradjansku opciju, a gando od kad je i Patricija postala opozicionar
    Pa dobro, znamo da ti volis da lazuckas po malo, ali nije da ti necemo dati sansu da se iskobeljas. Pa kao i drugim mudrovima, izvoli i nadji moj citat dje sam rekao da sam glasao neku nacionalisticku opciju. A ja cu ti naci od prije 10 godina moje postove koji svjedoce suprotno. To sto ja na Srbe gledam kao na bratski narod i sto to vi dukljancici-montenegrini nikako ne mozete da svarite, no su vam blizi oslobodioci talijani, albanci, hrvati.. to je vasa mukica


  3. #15628
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ih....neka sad ...
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  4. #15629
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    A sad neka, a? Pa sto se kurčiš, kad ne znas da letis?


  5. #15630
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A okle....samo srbi znaju da lete....zato su nebeski narod
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  6. #15631
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Nit je crnogorac nit srbin. Nasa pavlakica neutralna


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  7. #15632
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    ih, kako polece soko, pa nisko.. oni.. I dje je taj citat, surutkice nase?


  8. #15633
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ja ih glasa nikad nisam,ako mi ne vjerujesh,nemoj,ali tako je kako je,da necu da dovedem ona goveda bolesna umjesto njega,a ne brate pa nek vlada dok je živ,makar ga je fino vidjet,jedini koji po meni iz te nazovi opozicije zasluzuje neku jaku funkciju je Dritan,ali moze je sanjat izgleda.eto tako,Bechić isto,a ono ostalo ni za predsjednika ulaza.
    Pa ti glasaj za Dritana.

    Jel to neka priča "neću da glasam uru/bečića.. jer je Pipun penal", kakve veze imaju ura i demokrate sa df-om, na glasačkom listiću su svi u posebnim kolonama, od dps-a, preko ure do df-a
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  9. #15634
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    http://portalanalitika.me/clanak/277...na-sva-pitanja

    Pazi kakva bolest. Teret dokazivanja je na njemu.


  10. #15635
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    http://portalanalitika.me/clanak/277...na-sva-pitanja

    Pazi kakva bolest. Teret dokazivanja je na njemu.
    Ali najjaca stvar... Ljudi jedu u Kotor. Skidaju micu, pisu krivicne, pojacali su prihode od 30 do 150% zavisno od sektora, smanjili troskove od 30-50% u zavisnosti od org. jedinice. I ne znaju sta ce da im nadju i veli jokic Srbin ima drzavljanstvo...

    Veli problem je to veliki posto cijela HGI i BS nemajU - hrvaCko, bosnjacko i tursko drzavljanstvo


    Nema trolova ka' u DPS. Ali sve im teze prolazi prica, samo se njihovi glasaci pale na to.

    Danas mi glasac DPS i simptazier govori - sad ce veli poceti da uzimaju ovima, nema vise da se krade i to

    To im je prica sad
    One Ring to Rule them all...

  11. #15636
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    @Alno1 oprosti mi sto ne procitah onaj duzi post, vidjeh samo da je o cpc i vec mi nesto dolje zapuca..

    No sto velis to, od opozicije ti se povrace, jer su seljacine, debili i goveda bolesna, a kad neko za Mila kaze da je mafijas, tebi trebaju dokazi? Ali ga ne branis ti.. I neka cini Milo sta hoce, kazes, nek vlada dok je ziv, makar mu pristaje, fino ga je vidjet, ima harizmu i pojavu? Hahah

    Gospodo, ako vam je trebala definicija klasicnog milogorca (stari liberal), ne trazite dalje.
    Chitacesh kako ti se neće,nana..a ko ti ga zapuca...nije za ovu temu,aj na tvoju temu tamo-Tipovi...nabildovani ti pashu,cijenim
    ...

  12. #15637
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Pa ti glasaj za Dritana.

    Jel to neka priča "neću da glasam uru/bečića.. jer je Pipun penal", kakve veze imaju ura i demokrate sa df-om, na glasačkom listiću su svi u posebnim kolonama, od dps-a, preko ure do df-a
    Na izbore godinama nisam bio,a kad bih znao da ce on sam na listi bit,bih vrlo rado.
    ...

  13. #15638
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci Kotor procvjetao... jel ka i Berane ili bolje ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  14. #15639
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,380
    Thanks Thanks Given 
    748
    Thanks Thanks Received 
    2,208
    Thanked in
    1,671 Posts

    Default

    Lijepo li vas je posmatrat'.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  15. #15640
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Nego, da se vratimo ozbiljnim temama.

    Sjajan prilog Tatjane Debeljević u večerašnjem dnevniku RTCG, u kojem se nadležni pozivaju da preuzmu odgovornost za ovaj ekološki incident, koji prijeti da ugrozi čitav ekosistem tog područja. Ovo je samo produkt godina nemara, korupcije i nesposobnosti. Prilog je od 3.10 min. http://rtcg.me/tv/emisije/informativ...-16072017.html


    A kakvi kadrovi rukovode našim resursima najbolje svjedoči biografija prvog čovjeka Uprave za vode:

    "Završio je fakultet za menadžment i Ekonomski fakultet u Podgorici. Paralelno sa fakultetom stekao je i licence brokera, dilera, investicionog savjetnika i investicionog menadžera penzionog fonda.Zahvaljujući licencama od 2005-2008 zaposlen je na radnom mjestu broker, diler u “Market broker” a.d. Bijelo Polje.Od početka 2009. godine preuzeo je radno mjesto investicioni menadžer penzionog fonda u DZU “Market invest” a.d., a zatim i funkciju izvršnog direktora u istom Društvu.U toku redovnog poslovanja na radnom mjestu broker, diler, investicioni menadžer i izvršni direktor Društva za upravljanje penzionim fondom stekao je iskustvo u poslovima upravljanja i raspolaganja finansijskim sredstvima, poslovima alokacije i raspodjele sredstava, kao i računovodstvenim poslovima. Ima aktivno znanje engleskog jezika uz poznavanje rada na računaru. Od 01.09.2015.godine imenovan je za vršioca dužnosti direktora Uprave za vode. I da dodam, istaknuti je član Bošnjačke stranke.

    Pa onda ti neko dođe i priča o harizmi. Zapravo, u ovom slučaju je harizma vjerovatno i najbolja referenca.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  16. #15641
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Chitacesh kako ti se neće,nana..a ko ti ga zapuca...
    Obavezni predmet o nvo cpc i deda mrazu? Kako rece ono, da se poklonim kad mu ime pomenem?


  17. #15642
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Obavezni predmet o nvo cpc i deda mrazu? Kako rece ono, da se poklonim kad mu ime pomenem?
    Ne nana,pokloni se Ristu i poljubi mu...
    ...

  18. #15643
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    a to ces ti, samo li dunu neki drugi vjetrovi. A ja.. petokraka i mantije nikad nisu isli zajedno


  19. #15644
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Duva tebi u vugla bash jako,nikakva mi nisi inspiracija za sprdnju,josh juche ti rekoh,no tebi se crtat mora,a moja se slova moraju zaslužit,ćao nana.
    ...

  20. #15645
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    petokraka i mantije nikad nisu isli zajedno
    Isto se za vrijeme tog represivnog, totalitarnog režima sa najvećim neprijateljem srBstva otvori više teoloških škola nego od tad do danas
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #15646
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ali od kad nijesam cuo ovaj izraz-nana...vrh, neka si im reka...
    Ja glasam za DPS...
    Mene jednostavno boli k za sve njih... samo stvari posmatram racionalno- ja sam porijeklom sa Cetinja... i tamo imam masu nekakvih placeva, parcela, livada i tako toga... i nista od toga nijesam prodao jer cekam neko bolje vrijeme za te nekretnine... a ne dam plac u siri centar ct za 40 eura ka u Murtovinu... ili da dam plac na Njeguse i Lovcen za 5-6 eura, kao da je u Lijevu Rijeku...
    Ne nana, ako mogu kvadrat zemlje na Sveti Stefan da placaju po 1000 eura, vala i moj u Donji Kraj vrijedi 100...
    A pogledaj kolko se radi na Ct... putevi su najbitniji, evo me za 10 min od centra na Njeguse... a tamo imam hektare...
    Putevi i samo putevi... neka no su mi probili put u jedno.selo okld mi je baba, sad treba da mi isplate nesto para za to sto su zauzeli... a ja nemam pojma ni dje je to, ali evo dobih put do te zemlje...
    Sto mene boli k sto na cetinje nema posla...ja na ct ne zivim i ne vjerujem da cu ikad zivjet, ali da zivim titograd i primorje su mi na 20 minuta... ne znam sto se taj narod buni...
    I koga da ja glasam? Ove cetnikuse...? Zaebavas li ti to mene druze... ako becic dodje na vlast, ili bilo ko od ovih srba, cetinje je ugaseno...
    Last edited by karamazov; 17-08-17 at 00:31.

  22. #15647
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    A sto e ovo, ovaj gandalf oce da rusi dps... ada to je prikriveni srbin vazda bio... ovo su mu fore kao ne voli srbe i rhse tako to
    Cus crnogorac sa zabljaka... a ne nooo...

  23. #15648
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Apsulutno nerealno.
    Jos da cujem od druge generacije da napise "sacuvali su mir i daju mi penziju", i krug je zatvoren

  24. #15649
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    A sto e ovo, ovaj gandalf oce da rusi dps....

    Dobar sam brojevima i pronalaskom malverzacija...

    Kako cu da im stavljam salamuru usta... Pro bono znaci volonterski nema problema...
    Last edited by Gandalf_White; 17-08-17 at 07:54.
    One Ring to Rule them all...

  25. #15650
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Na izbore godinama nisam bio,a kad bih znao da ce on sam na listi bit,bih vrlo rado.
    A vala i jesi u pravu. Ima čovjek tu neku harizmu, a i vidi se da je vjernik. Tj. nije bitno je li vjernik, bitno je da je u CPC jer se vidi da je Miraš svetiji od Rista, iako su stvarno i jedan i drugi ljudine. I plus je ispravio istorijske nepravde, i od početka se borio za to, i vječno mu hvala za to. U stvari nije od početka, no su u početku liberali dobijali batine i bivali hapšeni, ali ka' da jes jer harizma. I to što veliš za debate. Evo ja garantujem da mu niko na crtu ne može izać'! Mislim moram ja garantovat' jer ima 10 godina da nije imao ni jednu jedinu debatu, ili da je otišao kod drugog novinara sem objektivnog Šukovića, ali evo kad vam ja kažem, valjda moja nešto vrijedi ođe.

    I evo javno da ti priznam, svaka ti čast što si pokazivao po Beogradu člansku kartu LSCG-a, za to je trebala hrabrost! No si ipak trebao doć' ovamo da glasaš za njih umjesto što si šetao, možda bi uzeli preko 6% te godine. No dosta je što si internet liberal, bar meni.

Page 626 of 1402 FirstFirst ... 1265265766166226236246256266276286296306366767261126 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •