Page 972 of 1402 FirstFirst ... 47287292296296896997097197297397497597698210221072 ... LastLast
Results 24,276 to 24,300 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #24276
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    saće, samo novogodisnja snizenja da prodju.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. #24277
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Opet izvlacis iz konteksta

    Ali kao sto rekoh nebitno je apsolutno.

    Vidim koliko pojma nemas pa ne bih ulazio u dalju raspravu nego bih te zamolio da zines i kazes lepo aaAaaaAaa

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Naravno, kad nestane argumenata, sve što preostaje je primitivizam i to onaj na nivou pubertetlije u začetku.

    Kad neko ko za Ratka Mladića kaže da je jedini srpski junak meni kaže da nemam pojma, onda ću to shvatiti kao kompliment. Čisto da ne bude da i to vadim iz konteksta

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...o-Mladic/page7

  3. #24278
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Da ne bude ovo sa Medom kao kad se gasio LSCG pa je pričao, iz pouzdanih izvora, da je Slavko uzeo pare od Mila. Miško Đukić bio voljan da mu da prostor da iznese svoja saznanja na radiju Free Montenegro, a Medo pred emisiju rekao da mu je to neko bez imena i prezimena poslao na mail Da nije slao i kakve pare za Nigeriju kad su ga nešto oko pranja novca čačkali?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #24279
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Naravno, kad nestane argumenata, sve što preostaje je primitivizam i to onaj na nivou pubertetlije u začetku.

    Kad neko ko za Ratka Mladića kaže da je jedini srpski junak meni kaže da nemam pojma, onda ću to shvatiti kao kompliment. Čisto da ne bude da i to vadim iz konteksta

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...o-Mladic/page7
    Hahahahha

    Pricali smo o ovome postu prije 4-5 godina. Jer si na isti nacin satjeran u cosak sopstvenim neznanjem, povrsnoscu i neinformisanoscu ,udbaskim metodama krenes da kopas iz proslosti... vidi ti se ta crta DPS vojnika, izrazena je dosta, ne moras ni da krijes.

    Kao sto sam tada rekao a kao sto svi znaju nacin na koji se salim to je bilo klasicno trolovanje, pa ako pazljivije krenes kopati vidjeces i bosnjacku fazu, i albansku i prosrpsku i svakojaku ipak sam tu 15 godina



    Bog cuva Srbe ajd :*
    Last edited by Gandalf_White; 05-12-18 at 00:18.
    One Ring to Rule them all...

  5. #24280
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Tokom zime još više dić tu struju da se još više distanciramo od ove sirotinje ispod.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #24281
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Hahahahha

    Pricali smo o ovome postu prije 4-5 godina. Jer si na isti nacin satjeran u cosak sopstvenim neznanjem, povrsnoscu i neinformisanoscu ,udbaskim metodama krenes da kopas iz proslosti... vidi ti se ta crta DPS vojnika, izrazena je dosta, ne moras ni da krijes.

    Kao sto sam tada rekao a kao sto svi znaju nacin na koji se salim to je bilo klasicno trolovanje.
    [/IMG]
    Klasično trolovanje, veliš?

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...12#post3658912

    Nije lEpo to što lažeš. Jedino si potrefio za vrijeme tih postova, čega se i ja dobro sjećam. Iskreno, prije toga sam mislio da si samo jedan od mnogobrojnih koji bi svu nekrst pod nož, no ubrzo si me ubijedio da zapravo blage veze nemaš i da pišeš gluposti iz nehata. Konstantno se prosipaš.

    Udbaške metode? DPS vojnik? Opa. Ni sam ne vjeruješ u to, ali jedino ti je to preostalo. Nema se argumenata, znam, pa onda ajmo sa etiketama.

  7. #24282
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Klasično trolovanje, veliš?

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...12#post3658912

    Nije lEpo to što lažeš. Jedino si potrefio za vrijeme tih postova, čega se i ja dobro sjećam. Iskreno, prije toga sam mislio da si samo jedan od mnogobrojnih koji bi svu nekrst pod nož, no ubrzo si me ubijedio da zapravo blage veze nemaš i da pišeš gluposti iz nehata. Konstantno se prosipaš.

    Udbaške metode? DPS vojnik? Opa. Ni sam ne vjeruješ u to, ali jedino ti je to preostalo. Nema se argumenata, znam, pa onda ajmo sa etiketama.

    Takoe u pravu si . Ja se prosipam. Najbolji dokaz tome je da kao i prije 5 godina kad se stisne sa konkretnom pricom trazi se nesto da se diskredituje licnost. A ne ono sto se pise i "prosipanje" u pisanju.
    Da pratis sta se pise i da nijesi tu zbog ostalih motiva, skontao bi kakav je stil/smisao za humor/trol mode. Ali sta cemo...
    Nije ti tada poslo za rukom a eo nece ni sad.
    Obozavam padobrance kao sto si ti sto ulete sa vremena na vrijeme da odbrane shefove

    Ae da se ne ljubimo :*


    P.S.


    Gledam i na ovoj temi prije 5 godina. zahukta se rasprava o korupciji, DPS pljachci itd , amnesiac tisina, nikad posta na temu i ona se izleti ovako padobranski sa kao bombom, "necete vjerovati sta je uradio" kurir style

    Doshao na diskreditaciju

    Haos
    Last edited by Gandalf_White; 05-12-18 at 01:39.
    One Ring to Rule them all...

  8. #24283
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Cekajte samo da pocnu ove propele na Mozuri da vrte, Milovog malog, vidjecete onda koliko smo ispred ovih zemalja treceg svijeta!
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  9. #24284
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Takoe u pravu si . Ja se prosipam. Najbolji dokaz tome je da kao i prije 5 godina kad se stisne sa konkretnom pricom trazi se nesto da se diskredituje licnost. A ne ono sto se pise i "prosipanje" u pisanju.
    Da pratis sta se pise i da nijesi tu zbog ostalih motiva, skontao bi kakav je stil/smisao za humor/trol mode. Ali sta cemo...
    Nije ti tada poslo za rukom a eo nece ni sad.
    Obozavam padobrance kao sto si ti sto ulete sa vremena na vrijeme da odbrane shefove

    Ae da se ne ljubimo :*


    P.S.


    Gledam i na ovoj temi prije 5 godina. zahukta se rasprava o korupciji, DPS pljachci itd , amnesiac tisina, nikad posta na temu i ona se izleti ovako padobranski sa kao bombom, "necete vjerovati sta je uradio" kurir style

    Doshao na diskreditaciju

    Haos
    Čekaj, čekaj, ne ide to tako. Slažeš pa izignorišeš. Dakle, ranije nijesi napisao da si trolovao zato što jednostavno nijesi trolovao. Dakle, lagao si. Ako si čovjek, stani iza svojih riječi ili reci da si tada bio naivan u svojim ubjeđenjima, a ne se vadiš na trolovanje. To ne da je neljudski već i kukavički. Ne laskaj sebi da umiješ da troluješ, nijesi ti taj kapacitet. Sve što umiješ je ono peckanje koje si pomenuo kad imaš te višenacionalne faze, no malo se ko tu primi jer si dosadan a nije smiješno.

    Druga stvar. Ja sam na ovom pdf-u napisao na stotine postova. No bila su to druga vremena i mnogo kvalitetniji forumaši, a sad su primat preuzeli takvi kao ti sa crno-bijelom slikom. Uđem i volim pročitati postove kimmija, ASC-a, wulfyja, nevjerovatno duhovite NHM-a i remarka, ima još da ne nabrajam sve, ali oni napišu pokoji post, dok većina postova pripadne tebi i tebi sličnima sa razmišljanjem(!?) na nivou prosječnog komentatora na portalima. Posljednji put sam prije neke izborne kampanje bio baš aktivan upravo prije 4 godine, premda sam prorijedio prije toga. Tu sam bio kristalno jasan

    https://forum.cdm.me/search.php?searchid=16899767

    Fora je što vidim na pollu da smo bili na istoj strani, a pišeš da sam krenuo da te diskreditujem. Ponovo laž. Zna se razlog moga reagovanja jer sam zapamtio da si ljubitelj lika i (ne)djela onog krvoloka, no kad si napisao odgovor shvatio sam da nijesi nacionalšovinista, već jednostavno blage veze nemaš. Moji naredni postovi su bili on topic i citiraj post đe sam skretao sa teme ili na bilo koji način bio pro-depeesovski do kraja teme jer u suprotnom opet lažeš.

    Nakon tih izbora se zna što se desilo i odlučio sam da se nipošto ne deklarišem, te sam postovanje na ovom podforumu smanjio na najmanju moguću mjeru. Sve što bih nakon toga napisao bi se moglo shvatiti kao neko pravdanje tebi što bi bilo samoponižavanje. Oni koji su meni interesantni na forumu odlično znaju moje razmišljanje i to mi je dovoljno. O takvim kao ti davno je sve rekao Jal Cargo koga ovom prilikom pozdravljam đe god da je, s tom razlikom što smo sad daleko od izborne kampanje i ti ne mrziš Crnu Goru nego si, jednostavno, prevara.

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...78#post2888978
    Last edited by amnesiac; 05-12-18 at 07:28.
    Dick Laurent is dead!

  10. #24285
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Tvoje preference koga volis a koga ne volis da citas su realno tvoj problem.
    Ono sto ti ne mogu dozvoliti je da ne citirajuci moje postove od sada mozes da kazes da pojma nemam.
    Sjetio sam se sad da je ovo ne drugi nego cetvrti put da povlacis ovu temu. I ja svaki put na isti nacin odgovaram.

    Stao sam iza svojih rijeci i kazem sad. Trolovanje je trolovanje i mnogi su se upecali kad sam u raspolozenju pa smo cesto imali rasprave koje traju i po par dana.

    A onda sam odlucio da vise ne trolujem, postalo mi je dosadno da lozim duple naloge i DPS botove. Iz tog razloga ne pisem vise ni na pdf Religija.
    Banovan sam 10 puta,obicno tik pred izbore, jer nekome smeta sta pisem i na koji nacin, jedini sam banovan koji nema duple naloge.
    Sada samo napadam u centar i ne zanima me previse sta misle ljudi nalik tebi, a da ne zaboravimo oko cega se povela rasprava - covjeka kog ne znas, a jednog izuzetno dobrog i postenog momka nazvao si kretenom radi jednog clanka koji si nedje iskopao i mislis da je to dovoljno za diskreditaciju licnosti
    Kao sto rekoh to odrazava neznanje neinformisanost i povrsnost.

    Ovim raspravu sa tobom zakljucujem, jer je ocigledno sta je cilj tvog pisanja, a kao sto rekoh ova vrsta rasprave postala mi je vrlo dosadna. Imas izbor da me blokiras, a ako ti se ne svidjaju moji postovi i ako te boli sto ja borbu nastavljam istim entuzijazmom kao i prije 15 godina kad sam poceo da pisem kao dijete, ne mogu ti pomoci na zalost.

    Zakljucicu poput tebe jer nijesam razumio ovaj dio oko prevare.

    Crnu Goru volim iznad svega i uopste ne razumijem da ti je cak i proslo kroz glavu da mogu da je mrzim.
    Gajim izuzetan animozitet prema vladajucoj strukturi i vjerujem da samo promjenom ovog sistema moze doci do toga da svi zavole ovu drzavu, sto je ujedno i jedini motiv mog pisanja na forumu.

    Sta su tvoji motivi to niti znam niti mi je bitno, iskreno.

    SportCki pozdrav
    Last edited by Gandalf_White; 05-12-18 at 08:35.
    One Ring to Rule them all...

  11. #24286
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Neka ste se momci vi pokačili, ali pitanje je zbog koga. Bez želje da učestvujem u raspravi, moram reći, Demir je čudan tip, i sigurno je jedno, on ne pripada gradjanskom spektru u koji se gura. Ko god je imao neke rabote sa njim, zna da je islamski konzervativac, sa dosta šovinističkih stavova. Njegova 'borba' je jasan dokaz da ili radi za neku sluzbu ili ima neki mesijanski kompleks, kvazi revolucionara.

  12. #24287
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Medo ipak strajkuje gladju

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  13. #24288
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,388
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    E cus elhamdulila hodzic demiri...
    Tog momka i licno znam, taj ima neke podstanare u glavi kunem vi se, u njemu se lomi vise licnosti...

    Znam ga dok je u dps bio, u biracko mjesto pored mojeg je sjedio za kutiju u ime dps.. upira je za dps sa aktivizmom kao da mu je Milo tata...

    Posle je preštampao mozak, pokusao da napravi distancu pa otisao u aktivizam kao fora gradjanski iako se i tad znalo da je islamsku fundamentalista, radikal sto god... posle kad je vidjeo da je gradjanska prica propala ili mu je isteko ugovor sa udbom, otvorio pravo lice i usao u vrh BDZa koji kontrolise Zukorlić, a to dovoljno govori...
    Na kraju finiširao otkrivanje pravog lica emigriranjem u istambul prije godinu ipo opt...

    bas nikakvu razliku ne pravim izmedju takvih kao hodzić, šabović, jasavić, redžematović, burdžović itd sa jedne strane i sa druge strane mandić, knežević, bećković, džomić, šešelj, mila sa bioča i ostali velikosrpski nacionalisti itd

    Ista priča drugo pakovanje...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  14. #24289
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/ekonomija/placamo...-poskupljenje/

    Podaci EUROSTATA da plaćamo najskuplju struju u regionu pokrenuli nova/stara pitanja: Zašto je tako? Da li to neko “otima” od građana? Hoće li struja ponovo da poskupi? Sagovornici CdM-a različito ocjenjuju tvrdnje EUROSTAT-a. Dok jedni misle da je ovo posljedica javašluka, da građani dotiraju za biznise pojedinaca, drugi smatraju da građani Crne Gore ne plaćaju najskuplju struju, te napominju kako bi izgradnja Drugog bloka Termoelektrane trajno riješilo ovo pitanje.

  15. #24290
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Pomenuo je i da "iza svega stoji" ministar pravde Zoran Pažin, "jer želi da bude premijer".

    "Hoće da izazove krizu i nove izbore, da bi potom postoa premijer", rekao je Medojević navodeći da je to saznao iz diplomatskih izvora.

    Lud covjek

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #24291
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/polici...miljes-1015212

    Sto bi bilo da se srpska zastava oduzela, a imaju odakle i jednih i drugih oduzimati.
    Da krenemo od Kotora samo

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #24292
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Ja imam utisak da se bas neko igra, stezi da vidimo koliko mogu izdrzat... Pi kakvi smo raspadi

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  18. #24293
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ja imam utisak da se bas neko igra, stezi da vidimo koliko mogu izdrzat... Pi kakvi smo raspadi

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Za ovo trebaju zuti prsluci a ne zbog Mede i Mande.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #24294
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    \
    Na kraju finiširao otkrivanje pravog lica emigriranjem u istambul prije godinu ipo opt...
    Fakultet je zavrsio u Podgorici a kasnije se preselio ne u Istambul nego u Izmir dje je jos jedan fax zavrsio.

    Trenutno zivi u egzilu u Sarajevu ne u Turskoj.

    Nije niko sporio da je vjernik, ali je sporio njegovo clanstvo u DPS-u. Ljudi prave greske, upravo je to bila moja prica od prije dan dva. Ne mogu svi biti bezgresni.
    Mi ako budemo cekali da nas povede bezgresna osoba, nacekacemo se posteno.

    Konkretno za islamski fundamentalizam.

    Kakva je razlika izmedju ljudi od vjere iz SPC i ljudi od vjere iz Islama ?

    Znaci ako neko krsti dijete, ide na bogosluzenja itd on nije religijski fanatik a jeste religijski fanatik neko ko konzumira drugu vjeru konkretno islam?
    Da se razumijemo, moj se stav o religiji se zna, nijesam vjernik, ne razumijem vjernike. Ali ako neko ne ugrozava mene ili ljude oko mene svojom religijom ili ne pokusava da me konvertuje nemam problema.

    Demir je bio jedan od organizatora studentskih protesta, izveo hiljade ljudi na ulicu.
    Demir je uzivo prenosio proteste majki
    Spavao pred skupstinu i uspio da usmjeri tu energiju i prenese desavanja ispred skupstine. Iako od protesta majki nije bilo nista na kraju, ti bi se protesti bez Demira zavrsili treci dan.
    To mu niko ne moze uzeti. Ne znam sta da je napravio samo kroz ovo je uradio dosta i zaduzio zemlju.

    Nemoj da spinujemo molim vas.


    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Pomenuo je i da "iza svega stoji" ministar pravde Zoran Pažin, "jer želi da bude premijer".

    "Hoće da izazove krizu i nove izbore, da bi potom postoa premijer", rekao je Medojević navodeći da je to saznao iz diplomatskih izvora.

    Lud covjek

    Meda su udbasi klasicno navukli.

    Prvo mu proslijedili 5-6 dobrih informacija on je to plasirao, primila se prica.

    A onda mu plasirali par ovako namjestenih informacija i klasicno ga cjikovali

    Zato sad Pzp da izadje ne izbore ne bi imali 100 glasova. Ugassyli su Meda
    Last edited by Gandalf_White; 05-12-18 at 10:28.
    One Ring to Rule them all...

  20. #24295
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Za ovo trebaju zuti prsluci a ne zbog Mede i Mande.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Medo uhapsen, struja ide gore?! I ja mislim da je slucajnost. Jbm ih u usta sve skupa

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  21. #24296
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Medo uhapsen, struja ide gore?! I ja mislim da je slucajnost. Jbm ih u usta sve skupa

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Medo za mjesec dva izadje a struja nikad vise dolje.
    Pridruzujem se cestitkama sa kraja recenice.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #24297
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Lufthansa stiže u Crnu Goru, otvara linije iz Frankfurta i Minhena ka Tivtu

    Ova nova ruta označava istorijski trenutak za Lufthansu i ponosni smo što najavljujemo novu vezu. Budući da je Crna Gora važno tržište sa puno potencijala ...
    Moram priznati da se Svabi znaju zaj**bavati :lolblue:

  23. #24298
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/prazni...centra-1015191

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  24. #24299
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default


    Donji Grbalj vs Gornji Grbalj

  25. #24300
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kad sam probao monstatovu dijetu da zivim od 2 eur dnevno pocetkom ove godine.
    Prva dva dana ekstra ono frka je malo poslije 24h ali onda pregladnis.
    Treci dan kako tijelo krade zalihe energije iz jetre puca te adrenalin znaci mozes sta hoces.
    Cetvrti dan ok do navece.
    Peti dan ujutro padanje u nesvijest.
    Sesti i sedmi dan beznadje, gubis se ne mozes da razmisljas i spavas.
    Osmi dan opet u nesvijest.
    Deveti dan na infuziju
    Deseti dan na infuziju
    Jedanaesti dan doktor rekao da ce u dobrotu da me zatvori ako nastavim
    Dvanaesti dan si dobio nagon da na sljedećim izborima glasaš za DPS

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 05-12-18 at 17:22.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 972 of 1402 FirstFirst ... 47287292296296896997097197297397497597698210221072 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 23:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 09:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 01:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-06, 00:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •