Page 961 of 1402 FirstFirst ... 46186191195195795895996096196296396496597110111061 ... LastLast
Results 24,001 to 24,025 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #24001
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poaro View Post
    ...mogu da se posvete nauci , tehnologiji itd.
    Ili biranju Trampa za predsjednika... Just sayin'...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  2. #24002
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Nas je bas kao zutih mrava pa je tesko prebrojati glasacke listice.

    Ovo se uvodi sa iskljucivom namjerom zloupotreba. Cujes da se glasa putem telefona. Treba li neko da povjeruje da bi u tom slucaju postojala tajnost glasanja?
    Dje su sad nasi programeri i developeri? To su uglavnom ljudi koji ne zavise od ove vlasti, a njihova rijec bi bila rijec najkompetentnijeg vjestaka za ovaj slucaj. Ako oni mogu da provale, dekriptuju ko je za koga glasao, dovidjenja. To je onda cak i neustavno. A ja vec vidim bizarnu situaciju, koja je vrlo moguca, da svi glasaci rezima dobiju instrukciju da glasaju preko interneta, kako bi svako ko fizicki dodje na biracko mjesto bio strijeljan.


  3. #24003
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    To ti je u praksi jos manje izlaznosti nego do sad koja je ionako realno niska.

    A glasace ovi iz dijaspore lakse, da im se ne placaju putni troskovi nego samo da se pomogne malo za taj glas i to je to.

    Komoditet i usteda na prvom mjestu.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #24004
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Čuš, čuš...



    Prosječna plata u Crnoj Gori je 510 eura.

    Od 28 država Evropske unije samo Bugarska ima nižu prosječnu platu od nas - oko 450 eura, dok je 27 država ispred nas.

    Prosječna plata u Evropskoj uniji kao cjelini je oko 1760 eura - 3 i po puta veća od naše.

    ------------------------------

    Da uz ovo dodamo da smo mi prosječnu platu od 500 eura dostigli još 2010. godine.
    Od tada na ovamo plate stagniraju, a u međuvremenu rastu cijene goriva, struje, hrane, diže se PDV sa 17% na 21%, itd, što dovodi do toga da u zadnjih 8 godina imamo pad životnog standarda građana jer danas tih 500 eura imaju osjetno manju kupovnu moć nego 2010. godine.
    Last edited by ASC; 27-11-18 at 16:25.

  5. #24005
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Ja do skoro nisam kapirao cemu sluze sve te prazne price i propagande...

    O zdrvatsvu pricaju sve najbolje a u fazi raspada je, ko nema para za privatne bolnice/klinike taj ga je ugasio.
    O bezbjednosti da je na visokom nivou a svako malo neka ubistva, auta lete u vazduh, kriminal cvijeta.
    O skolskim reformama i obrazovanju kao da je primjer drugima a cijeli sistem je sprdnja nadaleko.
    itd. itd.

    A onda ukapiram koliko se ljudi lozi na ovu pricu i to prima kao fakat i realno stanje... I to postane zvanicna informacija za 'svijet' i 'investitore'...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #24006
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,225
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Te prazne priče i propaganda služe za prosječnog glasača. Takvih je makar 90%. Priču sličnog nivoa istinitosti i smisla koriste i opozicione partije, samo što su manje uspješne.

    Što se tiče elektronskog glasanja, muka na glasače dps-a e će morat da uče da koriste računar. Inače, imam samo jedno pitanje: ne računajući aktivnosti dpsovih izborne kerova i kerova satelita, na koji način se obezbjeđuje tajnost glasanja? Da neke glave porodice ne uzimaju lične od oca, majke, žene, brata i sličnih potčinjenih likova?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. #24007
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Te prazne priče i propaganda služe za prosječnog glasača. Takvih je makar 90%. Priču sličnog nivoa istinitosti i smisla koriste i opozicione partije, samo što su manje uspješne.
    Ja sam ubijedjen da te price ne prolaze ni kod 5% najneobrazovanijih glasaca, vec sluze samo da bi se umirila savjest zbog glasanja iz licnog interesa, koliko god taj interes jadan bio. Skoro svi glasaci vladajucih partija glasaju iz nekog licnog interesa, a te pricice su samo magla za tudje, a i njihove oci. Slazes sam sebe, mirnija ti je savjest.


  8. #24008
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,225
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Prolaze, prolaze. Vazda sam govorio da potpuno razumijem svakog glasača koji ima lični interes da glasa ovu ili onu partiju, ali kad ih vidiš kako pjene braneći budalaštine koje su čuli iz usta svojih voljenih vođa, jasno je koliko je sati. Razumio bih da kažu ja sam za dps/df/upišipoželji jer su "bolji od ovih drugih" i da na tome završe priču. Em obavili svoju partijsku dužnost da se izjasne, em malo branili ove svoje. One slike đe ljudi maze slike i grle političare sa suzama u očima treba postavljat svakih deset dana. Čisto da se ne zaboravi, a da nije 1918.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #24009
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Kao sto rekoh, bio sam ubjedjen da ne prolaze ali definitivno prolaze mnogo vise nego i sto bi normalan co'ek mogao da zamisli...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #24010
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Ja ne znam kako radijatora nije sramota da ovako lazinja o stvarima koje su jasne i djetetu od 10 godina jedino ako je covjek izgubio svaki dodir sa stvarnoscu obicnih gradjana sto i mozda jes razlog kod vecine njih koji odavno nisu radili za normalnu platu i bez funkcionerskih priviliegija.Milo je lagao kad je bio premijer ali je i on znao koju laz moze provuc neukom narodu a zbog koje bi mu se sprdali
    Last edited by goldfinger; 27-11-18 at 18:58.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  11. #24011
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Što-da neće kojeg birača razočarati pa da izgubi koji glas zbog ovoga?
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  12. #24012
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Prolaze, prolaze. Vazda sam govorio da potpuno razumijem svakog glasača koji ima lični interes da glasa ovu ili onu partiju, ali kad ih vidiš kako pjene braneći budalaštine koje su čuli iz usta svojih voljenih vođa, jasno je koliko je sati. Razumio bih da kažu ja sam za dps/df/upišipoželji jer su "bolji od ovih drugih" i da na tome završe priču. Em obavili svoju partijsku dužnost da se izjasne, em malo branili ove svoje. One slike đe ljudi maze slike i grle političare sa suzama u očima treba postavljat svakih deset dana. Čisto da se ne zaboravi, a da nije 1918.
    Ti sto maze slike politicara i placu grleci ih je taman tih 5%, mada ja mislim da nije ni toliko, kada se oduzmu placenici. Ni 3%. To sto brane budalastine je upravo ono sto rekoh, smirivanje savjesti. Znas kako, znam ih PREVISE! Bas ih puno znam. Nekad sam ja mislio: "Zaboga, jel moguce da su ovi ljudi ovako glupi.." A onda, kad sam ih bolje upoznao, provalim da SVAKI od njih ima neku glupost kojom je "zaduzen" da do kraja zivota ljubi ruku sto ga hrani. Nevjerovatna doslednost i lojalnost, ali njemu znaci taj posao sinu. Znaci mu skinuta krivicna prijava. Znaci mu oprost dugova, pozicija na poslu, unapredjenje... Ali najvise se trguje sa radnim mjestima. A kad vec padnu maske i znamo motive, slijedi prica: "Ja ne prevrcem korito iz kojeg ijem.." Ali na prvu loptu bi rekao covjek on sve zivo vjeruje sto ovi laprdaju. Okle, zna on odlicno kakve su to lazavine, ali ajd zivi sa savjescu da si protiv svega toga, a glasas ih svaki put. Onda ti ne ostaje nista drugo nego silom na sramotu trazit trn u tudjem oku, pored sve balvana u svom.


  13. #24013
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Moras da znas da vecina starih ljudi voli Mila jer nas je NATO bombardovanje zaobislo.
    Prezivjeli su jedan rat i samo su zeljeli da ga izbjegnu.
    Naprimer moj djed i baba se kunu u Mila.
    Nista im nije dao sto nisu zasluzili.
    Nego imaju dobre penzije i gledaju tv i vj svemu.
    Jedan dan gledaju ono sudjenje oko drzavnog udara i ne vj s koliko emocija.Znaci slijeoi ljudi.
    Onda zakrpili par rupa u ulicu i veli mi. "Aha vidis.Dps Ovo je zbog toga." Rekoh sto si prolupao ,to te sleduje To placamo.
    Ne bi pricali s mnom da im Mila pljujem

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  14. #24014
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Čuš, čuš...



    Prosječna plata u Crnoj Gori je 510 eura.


    .

    Khm, Prime Minister, a medijana zarade?
    The more things change, the more they stay the same.

  15. #24015
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,225
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Milo je lagao kad je bio premijer ali je i on znao koju laz moze provuc neukom narodu a zbog koje bi mu se sprdali
    40 000 people like this.


    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Moras da znas da vecina starih ljudi voli Mila jer nas je NATO bombardovanje zaobislo.
    Prezivjeli su jedan rat i samo su zeljeli da ga izbjegnu.

    A odakle i taj jedan rat? Ili su srećni što im je Đura oprostio što ih je tukao? Zato i velim da je većina naroda takva da im priča prolazi.


    EDIT: Izgleda smo već zaboravili da dps vlada od 1989. i da je od tada rođena i stasala gomila glasača koji ne znaju kako izgleda ne biti pod dpsom. Samo one đečine koja se učlanjuje u partije pa eto više od tih 5% koji vjeruju u budalaštine. Njihovi roditelji su ti koji su im obezbijedili tako lagodan život i oni su ti koji sebe tješe. Đeca su iskreni vjernici.
    Last edited by NHM; 27-11-18 at 20:07.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  16. #24016
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Stvarno vjerujes da ta djeca trce za DPS-om zbog njihovog programa i politike? Koliko ih poznajes? Brate, to je indoktrinacija koja kaze: "Bez DPS-a nema posla za tebe, dijete.. i nema penzije za tebe, stari!"


  17. #24017
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,225
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Poznajem ih koliko oćeš. Pa kad još uzmu da drve politiku, svakome se do čela digao od uzbuđenja. Bilo muško, bilo žensko. Mrtvi zadvoljni i ponosni na sebe.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #24018
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poaro View Post
    Razlika je to sto Amerika nema problem da polovina stanovnika ne priznaje i mrzi svoju zemlju , zastavu , himnu , slavi engleske okupatore i sanja da Amerika ponovo bude dio Britanije i sprema nasilno rusenje vlasti u saradnji sa britanskim sluzbama . Posto nemaju takvih debila , mogu da se posvete nauci , tehnologiji itd.
    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Objasnio. Samo kad pogledamo starost države poređenje ne stoji. Amerika je nastala od kad su se osamostalili, mi smo bili država praktično 1000 godina prije nego smo okupirani.
    Poenta - naši su veća ***** od hipotetičkih USA govana
    Ево само да ти, Ракун и слични уловите све "државне непријатеље", има да се посветимо науци и технологији и за малтене годину дана просјечна плата ће бити већа не само од просјечне плате у неким земљама ЕУ, како рече наш драги премијер, већ од просјечне плате у већини земаља ЕУ.

    #дајевјечна
    #никадвише1918
    #чуварипоштења
    #мило
    #дпс

  19. #24019
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    3,126
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    Cudno ?

    http://www.vijesti.me/vijesti/kako-j...-obalu-1014154

    Nema komentara mora da je fake news

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  20. #24020
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Dje su i sta rade nase pare ?


    Mans

    Uprava splitske kompanije „Skladgradnja“ koja izvodi radove na autoputu je napustila Crnu Goru nakon što je ova kompanija radnicima ostala dužna nekoliko zarada. Podaci Istraživačkog centra MANS pokazuju da je ova hrvatska kompanija od Ministarstva pomorstva saobraćaja dobila saglasnost da učestvuje u „poslu vijeka“ uprkos činjenici da je njen vlasnik, Slaven Žužul od strane hrvatskih istražnih organa više puta bio optuživan upravo za malverzacije sa izgradnjom autoputa i neisplaćivanjem zarada radnicima.

    Da je „Skladgradnja“ napustila Crnu Goru potvrđuje i nalaz inspekcije rada koja je po inicijativi MANS kontrolisala isplatu zarada u toj kompaniji.

    „Pozivom na broj telefona administrativne radnice Zorice Milašinović dobila sam informaciju da se poslodavci nalaze u Hrvatskoj jer ne izvode nikakve radove na trasi autoputa. Telefonskim putem sam kontaktirala Slavena Žužula, direktora društva u Hrvatskoj koji je obećao da će do kraja mjeseca isplatiti sve zaostale zarade o čemu ću sačiniti zapisnik po njegovom dolasku u Crnu Goru“, navela je u odgovoru MANS-u inspektorka rada Sonja Rakonjac.

    [http://www]

    Slaven Žužul

    Ovakav način poslovanja Slavena Žužula je već poznat hrvatskom tužilaštvu koje je u junu ove godine podiglo optužnicu protiv njega jer više od godinu dana nije isplaćivao zarade radnicima splitske Skladgradnje i fudbalskog kluba Split. Pored toga, ime Slavena Žužula se u Hrvatskoj vezuje za utaje poreza, malverzacije sa subvencijama i učešće u aferama oko izgradnje hrvatskih autoputeva. Skladgradnja je od 2003. za vrijeme Vlade Iva Sanadera, počela dobijati poslova na gradnji hrvatskog autoputa kao podizvođač radova, a dotad je bila kooperant brodogradilištima, Brodosplita i Brodotrogira. Prihodi Skladgradnje rasli su od 2003. do 2008. godine, a Žužul je čak tri puta bio pritvaran zbog sumnje u izvlačenje novca iz Hrvatskih autocesta (HAC), Autoceste Rijeka – Zagreb i Brodosplita. Prema navodima hrvatskih medija Slavena Žužula je sa Sanaderom povezao njegov rođak Miomir bivši ministar vanjskih poslova, nakon čega su im poslovi krenuli.

    Najpoznatija afera koja se vezuje za poslove ove splitske kompanije jeste upravo njeno učešće u poslovima izgradnje tunela Sveti Rok i Mala Kapela na novom hrvatskom autoputu A1. Sredinom 2016. godine je protiv čelnika HAC-a podignuta optužnica da su upravo Slavenu Žužulu i njegovoj kompaniji „Skladgradnja“ na tenderu namjestili posao farbanja pomenutih tunela koji je on naplatio za 2.3 miliona eura više nego što je bila realna cijena za taj posao.

    Uprkos svemu tome, kineska kompanija CRBC je upravo tu kompaniju predložila, a Ministarstvo saobraćaja prihvatilo kao podizvođača na gradnji prioritetne dionice Smokovac-Mateševo.

    Prvu saglasnost za angažovanje „Skladgradnje“ je izdao datašnji ministar saobraćaja Ivan Brajović, krajem 2015. godine. Tada je bilo predviđeno da ova kompanija gradi tunel „Mateševo“, te mostove „Tara 1“ i „Tara 2“, kao i petlju „Mateševo“ na samom kraju ove dionice autoputa.

    Narednu saglasnost je potpisao takođe Brajović i to svega nekoliko dana nakon što su hrvatski državni organi podigli optužnicu protiv Žužula i „Skladgradnje“. Ovoj kompaniji su bile izdate još dvije saglasnosti koje je izdao novi ministar Osman Nurković.

    Zanimljivo je da je „Skladgradnji“ povjeren posao podizvođača na najosjetljivijem dijelu dionice autoputa uz rijeku Taru a da niko u Ministarstvu saobraćaja nije imao potrebu da provjeri o kakvoj se kompaniji radi, a kamoli da utvrdi da se u Hrvatskoj vode brojni postupci upravo zbog učestvovanja na poslovima na izgradnji autoputa.

    Skladgradnja je do sada za poslove na autoputu potpisala podizvođačke ugovore vrijedne 42 miliona eura, ali nije poznato koliko im je isplaćeno, jer je sva dokumentacija o tim isplatama proglašena tajnom.

    Dejan Milovac
    Biljana Matijašević



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  21. #24021
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    3,126
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poaro View Post
    Razlika je to sto Amerika nema problem da polovina stanovnika ne priznaje i mrzi svoju zemlju , zastavu , himnu , slavi engleske okupatore i sanja da Amerika ponovo bude dio Britanije i sprema nasilno rusenje vlasti u saradnji sa britanskim sluzbama . Posto nemaju takvih debila , mogu da se posvete nauci , tehnologiji itd.
    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Objasnio. Samo kad pogledamo starost države poređenje ne stoji. Amerika je nastala od kad su se osamostalili, mi smo bili država praktično 1000 godina prije nego smo okupirani.
    Poenta - naši su veća ***** od hipotetičkih USA govana


    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  22. #24022
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crane_operator View Post
    Cudno ?

    http://www.vijesti.me/vijesti/kako-j...-obalu-1014154

    Nema komentara mora da je fake news

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Ne znam sta bi rika na ovo...

    Osim mozda koliko ovakvih tipova ce po novom zakonu o kupovini drzavljanstva da nam postanu sugradjani

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  23. #24023
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    3,126
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ne znam sta bi rika na ovo...

    Osim mozda koliko ovakvih tipova ce po novom zakonu o kupovini drzavljanstva da nam postanu sugradjani

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    2000 tacno koliko je predvidjeno Jos samo da vidimo dje ce pare zavrsit

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  24. #24024
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_del View Post
    Ево само да ти, Ракун и слични уловите све "државне непријатеље", има да се посветимо науци и технологији и за малтене годину дана просјечна плата ће бити већа не само од просјечне плате у неким земљама ЕУ, како рече наш драги премијер, већ од просјечне плате у већини земаља ЕУ.

    #дајевјечна
    #никадвише1918
    #чуварипоштења
    #мило
    #дпс
    Upravo.Da je tvoj Milo sredio svoje glasače (tvoj korpus) koji su ga doveli tu đe je danas bi bilo neuporedivo bolje, ali i dalje mu trebaš
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #24025
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Upravo.Da je tvoj Milo sredio svoje glasače (tvoj korpus) koji su ga doveli tu đe je danas bi bilo neuporedivo bolje, ali i dalje mu trebaš
    Zato je SDP vazda bio za interese Crne Gore, pa cak i kad je trebalo podrzat pariju koja unistava Crnu Goru.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

Page 961 of 1402 FirstFirst ... 46186191195195795895996096196296396496597110111061 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 23:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 09:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 01:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-06, 00:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •