Thread: Iz raznih novina III

  1. #29801
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Ja sam postavio clanak,nit cu sam sebe banovat nit treba drugi da me banuje.Ne znam zasto bi neko vjerovao u nesto ako postavi link sa nekim sadrzajem,kakva je to logika? Valjda moze da se postavi link a da to na linku smatra uzasom.I nisi ti odje jarane zaduzen da bilo koga banujes,na forumu.

    Link sam postavio,da ljudi vide dokle ide manipulacije,sirenje naci-fasizma u vidu najekstremnijih lazi i potpuno izmisljenih prica,od strane,to posebno naglasavam,medija koje nekontrolise DPS/ANB,nego ih je ANB/DPS osnovala! A radi se o portalu IN4S. I radi se o 90% stvari u CG koje imaju prefiks "srpsko"/"srpski"/"srpska"! Dakle ovakve izmisljenje clanke ne pise Gojko Raicevic iz IN4S,nego ih pisu specijalci iz ANB,pa ovome posalju na Viber,pa ih on objavi,pa ih Tanjug prenese,a znamo ciji je Tanjug,i ko kontrolise miedije u Srbiju,i u kakvim je odnosima taj koji kontrolise medije u Srbiji,sa onima koji su osnivaci IN4S i svih drugih kvazi srpskih udbaskih pcelarsko-guslarskih udruzenja.
    Nijesam obratio paznju da si ti postavio. Da jesam, ponovo bih morao pogledati da vidim jesam li sta pogresno vidio. A onda bih te, kao nekog koga smatram razumnim i sagovornikom, pitao, zar je moguce da ne vodis racuna o svojoj mentalnoj higijeni i da uopste citas takve vijesti.

    Bez obzira sto cemo se sloziti oko tvoje ocjene o izvoru ovakve "vijesti", mislim da dijeljenjem iste samo doprinosis cilju onog od koga je potekla.

    No, nemoj da se zestis. Iako nijesam vidio da si ti u pitanju, pogresno si me shvatio. Pazljivo procitaj sta sam napisao. Govorio sam o onome ko povjeruje u to, ili jos gore, u skladu sa cijom agendom je sirenje takve vijesti.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  2. #29802
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default



    Како им га рече Рањо...
    Полакоте!

  3. #29803
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    "...partijskim sledbenicima koji sebe smatraju patriotama, a ćute o zlodjelima...". Zar nije Ranko i sebe prozvao ovom rečenicom?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #29804
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_del View Post


    Како им га рече Рањо...
    Bravo za Draginju.


    Najzad nova kulturna i uljudna faca na celu neke stranke na politickoj sceni Crne Gore.

  5. #29805
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Nijesam obratio paznju da si ti postavio. Da jesam, ponovo bih morao pogledati da vidim jesam li sta pogresno vidio. A onda bih te, kao nekog koga smatram razumnim i sagovornikom, pitao, zar je moguce da ne vodis racuna o svojoj mentalnoj higijeni i da uopste citas takve vijesti.

    Bez obzira sto cemo se sloziti oko tvoje ocjene o izvoru ovakve "vijesti", mislim da dijeljenjem iste samo doprinosis cilju onog od koga je potekla.

    No, nemoj da se zestis. Iako nijesam vidio da si ti u pitanju, pogresno si me shvatio. Pazljivo procitaj sta sam napisao. Govorio sam o onome ko povjeruje u to, ili jos gore, u skladu sa cijom agendom je sirenje takve vijesti.
    Takve vijesti ne citam,slucajno sam naleceo na naslov na srbijanskom sajtu,u stilu "Crnogorske usta*e u skolama kolju drugove iz skolske klupe srpske nacionalnosti",pa me to naceralo da kliknem.

    Ja sam iznad linka napisao "Prenosi (inace prorezimski) IN4S",time sam sceo da kazem da je sami portal lazan,njihovi clanci lazni,svadjalacki,izmisljeni,lazno nacionalisticki,a ono udbaski.

    E sad se dolazi do jedne novinarske dileme, kojom se nekad bave profi novinari, da li neki izuzetno ruzni dogadjaj, vijest, informaciju, precutati potpuno, kao da ne postoji, ili je objaviti u negativnom kontekstu, tj. sta je bolje za drustvo.

    Licno sam taj link postavio bio, i to na 2 podforuma, jer mislim da nema ni najesktremnijeg srpskog nacionaliste u PG i CG, koji ce povjerovat u jedno slovo toga clanka, koji redovno posjecuju i obozavaju taj portal. Da bi sami vidjeli ko je i sto je ono sto citaju i kakav je portal dje se informisu, i cemu on sluzi - laznom nacionalizmu u sluzbi zastite vlasti. Takodje da bi oni VELIKI Crnogorci koji na taj i slicne portale gledaju kao neke cetnicke zavjerenike, svatili da od toga nema nista, vec da se ide do kraja perverznosti i bizarnosti u izmisljanju samo da bi se narod krvio. Mislim da taj clanak treba da procita sto vise ljudi, da svati koje je dno dna IN4S, ovaj clanak, ovakvog gadluka, psihopatije i najbolesnijih konstrukcija nikad ni Informer nije objavio. Ono sto je lose je sto su ga prenijeli svi mediji u Srbiji a 99.99% tamosnjih citalaca povjerovalo u to, jer su oni najugrozeniji narod na svijetu, posle Indijanaca. Tako da je clanak u sustini napisan uglavnom za citaoce u Srbiji, sto opet govori o misiji IN4S-a da ispiraju mozgove i u regionu, ne samo u CG, a koji je isto sto i Srpska RTV, osnovana od strane DPSa/ANBa. Da nema Srpske RTV, IN4Sa, Mandica i Amfilohija, DPS bi bio na deponiji istorije odavno.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  6. #29806
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,089
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Danas izbori u Albaniji. Pazite stil prvog covjeka drzave.


    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Last edited by nexus4; 30-06-19 at 08:50.


  7. #29807
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    A on ovo radi fore radi, samo da bi se pricalo o njemu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  8. #29808
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    ЕКСКЛУЗИВНО: ДК пропитује Роћена као ”малог од палубе” и тражи да му погура уговор од 170 милиона (ВИДЕО)
    https://www.in4s.net/ekskluzivno-dk-...miliona-video/

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  9. #29809
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ja nesto ne vidjeh tu dominaciju nad Roćenom, ali ajde, ka srpski portali.

  10. #29810
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,417
    Thanks Thanks Given 
    5,553
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    plot twist..

    IT ineznjer koji sredjuje telefone politicarima je u stvari DK...
    "Dule, eo ti telefon, instaliraj mi fejzbuk, vajles i podesi mi da mogu poslat Telegram preko telefona"
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  11. #29811
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Ja nesto ne vidjeh tu dominaciju nad Roćenom, ali ajde, ka srpski portali.
    Pa nema vala neke dominacije.

    Ali ako jedan biznismen ima slobodu da "pogura" privatnu investiciju preko ambasadora, kanalima privatnim a ne zvanicnim ....

    Ono to je bas normalno.
    Podsjeticu da je austrijska vlada pala samo zato sto se premijer pjan *****o pred ribom

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  12. #29812
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    A on ovo radi fore radi, samo da bi se pricalo o njemu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    On ovim postupkom pokazuje da je potpuno nebitan i da se državne funkcije dijele mimo izbora ... sve i da je go izašao da glasa opet bi pobijedio ...
    deuscroix

  13. #29813
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ovi izbori u Albaniji su izuzetno vazni za CG

    Jer sta se tamo desi imamo isti scenario odje za Parlamentarne izbore.

    Jer Rama istu taktiku gura kao DPS

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #29814
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kako domaći mediji ne prenose lokalne izbore u Albaniji pokušaću da prenesem djelić atmosfere i najvažnije vijesti. Današnji izbori u Albaniji važni su za CG jer je politička situacija tamo skoro pa identična onoj kod nas.
    - Opozicija bojkotuje parlament
    - Institucije sistema su zarobljene od strane vladajuće većine
    - Korupcija izjeda društvo

    - Glavni argument vladajuće većine je da opozicija "radi protiv države" ( zvuči poznato?)
    - Opozicija zahtjeva slobodne izbore i rješavanje brojnih afera a jedan dio je nalik našoj aferi "Koverat" tj. "Snimak".
    Pa šta se to danas dešava u Albaniji ?
    - Lokalni izbori u 65 Opština od kojih u 31 Opštini građani mogu glasati za samo 1 kandidata tj. partiju (vladajuću partiju Edi Rame).
    - U gradu Pogradec na 20 izbornih mjesta nijesu došli predstavnici izborne komisije i glasanje nije započeto na vrijeme. Ovi predstavnici koji bojkotuju izbore biće zamijenjeni drugima i glasanje će nastaviti po planu
    - Zbog mogućih nasilnih sukoba angažovani su komandosi koji obezbjeđuju 84 važna objekta izmedju ostalih i ambasade. Oko 9000 policajaca obezbjedjuje izbore a oko 5000 specijalaca su u stanju pripravnosti.
    - Izborni dan u Draču na glasačkom mjestu u selu Katund i Ri počeo je sa nasiljem, tom prilikom polomljena je glasačka kutija i došlo je do sukoba izmedju opozicije i policije.
    - U selu Qerret (Drač) došlo je do sukoba kada je Shaban Tafa jedan od funkcionera Raminih socijalista udario dvanaestogodišnjeg dječaka koji je vikao "Rama odlazi".
    - Bivši predsjednik Bujar Nišani izjavio je da je demokratija u Albaniji pala i uporedio socijalističku partiju Edi Rame sa komunističkom partijom i represijom Envera Hodže
    - U selu Lazaret koje broji 2374 glasača do 11:00 ni jedna jedina osoba nije izašla na glasanje.
    - Kasno prošle noći u selu Buškaš u Ulez administrativnoj jedinici došlo je do eksplozije na glasačkom mjestu. Povrijedjenih nije bilo ali je glasački materijal i mjesto za glasanje uništeno.
    - Gradonačelnica Skadra - Voltana Ademi iz opozicione Demokratske partije - je suočena sa krivičnom prijavom - narušavanje izbornog prava - pošto je naredila blokiranje 53 glasačka mjesta u Skadru(većinom u školama)
    - Edi Paloka, bivši poslanik ispred opozicione Demokratske partije optužio je funkcionere vladajuće partije za kupovinu glasova (video u prilogu) (zvuči poznato?)
    - Izlaznost na izborima do 11:00 je oko 12% javlja Centralna izborna komisija
    - Bivši poslanik Demokratske partije Tritan Shehu optužio je KZAZ - Komisiju izbornih jedinica, da lažira izlaznost i apelovao na medije da ne prenose lažne podatke.

    U toku dana ću vas obavještavati kako se odvija izborni proces. Da ponovim još jednom - današnji izbori u Albaniji su mnogo važni za CG javnost, jer nas čeka nešto slično sledeće godine.



    Last edited by Gandalf_White; 30-06-19 at 12:01.
    One Ring to Rule them all...

  15. #29815
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default



    Opozicija glasa na ulicama

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  16. #29816
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ponositi sin CG.
    Prvi medju jednakima
    Direktor CKM i najveci medju crnogorcima



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  17. #29817
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    boze, koliko gadan lik! Rijetko odvratan i rijetko mrzan...casti mi Gandalfe, zabranila bih ti da ovu njusku postavljjas jer kad god naletim na post sa njegovim likom steški mi se...kad vidim da on maše crnogorstvom bas dobijem želju da se zamozapalim
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #29818
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,084
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Đe ima da se kupi ovakva mušema? Pitam za majku.

  19. #29819
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    boze, koliko gadan lik! Rijetko odvratan i rijetko mrzan...casti mi Gandalfe, zabranila bih ti da ovu njusku postavljjas jer kad god naletim na post sa njegovim likom steški mi se...kad vidim da on maše crnogorstvom bas dobijem želju da se zamozapalim
    E ovaj tip ti moze sve zavrsiti u ovoj prsloj drzavi.
    Direktnu vezu sa Milom i Acom ima. Svake godine uzme sto dvjesta hiljada za promociju CG hahahhaaahaha

    Vidji ga bolan na sta lici

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  20. #29820
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    meni nije jasna ta veza nikako...mislim, da je on mangup, da je neki žestoki mangup, da je bilo što što odvaja makar i u negativnom smislu (osim što odvratnošu odvaja), razumjela bih..ali on je kafe kuvarica (da oproste kafe kuvarice, ne vrijeđam ih, nego predstavljam koliki mu je uticaj)...ja mislim da on samo slusa naređenja, sad hodaj, sad sjedi, sad napiši sad izjavi...ali za poslusnost nije morao da bude direktor CKM...mogao je da bude....kafe kuvarica...nije mi jasan on a jos manje oni koji su ga proizveli u CKM...čus on i kultura! Ah mene!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #29821
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Đe ima da se kupi ovakva mušema? Pitam za majku.
    de ti je hešteg #pitamzamajku :lolblue:
    ima i boljih musti u njegovoj kolekciji sacekaj, ne trci, bice i ljepših
    p.s. oli ti doodit u podgoricu?!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #29822
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Dzabe mu sve pare ovog svijeta, ko god ga zna od prije 15 god, uvjek ce mu ostat Miskov potrcko i da ne navodim sta sve. Eto ima i neku korist od prepaid patriotizma osim finansijke, bar ga vise niko ne maltretira tuda po ulica.
    Forever young, i want to be forever young

  23. #29823
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,089
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ovi izbori u Albaniji su izuzetno vazni za CG

    Jer sta se tamo desi imamo isti scenario odje za Parlamentarne izbore.

    Jer Rama istu taktiku gura kao DPS

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Oni su barem uspjeli 2013. da promjene vlast.
    Ova dps prica pije vodu po cijelom balkanu. Istu pricu guraju i Taci i Vucic.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk


  24. #29824
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Juce Milo indirektno podrza Veliku Albaniju. Kaze za sta ce jednom narodu dvije drzave.

  25. #29825
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,084
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    de ti je hešteg #pitamzamajku :lolblue:
    ima i boljih musti u njegovoj kolekciji sacekaj, ne trci, bice i ljepših
    p.s. oli ti doodit u podgoricu?!
    Šaljem poruku.

Page 1193 of 1402 FirstFirst ... 193693109311431183118911901191119211931194119511961197120312431293 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •