Thread: Iz raznih novina III

  1. #29251
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bonvivan1789 View Post
    A tvoj SDP bio 20 godina u koaliciji sa onima koji su pocinili taj genocid. To ti nije smetalo. A ne bogumi posto su kapljale privilegije.
    "Moj" SDP je bio na protestima đe se pjevalo "Sa Lovćena vila kliče oprosti nam Dubrovniče" dok su tvoji kidisali na isti, krali i klali. Danas su eto u nedostatku žrtava ograničeni na slavljenje genocida i rušenje antifašističkih spomenika
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #29252
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ja o ovome pricam , jer je porazno kad neko pravda svoje postupke sa recenicom pa to i DPS radi .
    Isto mi je misljenje za svakog, bez obzira kojoj partiji ko pripadao. Ili cemo kolektivno da se lijecimo od ovog raka ili nas nece bit'.

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    P.S. Zabolje i mene Q sta ti pricas no ajde
    Nemoj sto licno shvatit', ti si pomenut pa sam i tebe u isti kos stavio ali je generalno misljenje, za svakog ponaosob. Jos kad bi brinuo ko sto pise, razbolio bih se brzo.

    Samo je tuzno kad ovako neki 'pattern' izadje na vidjelo, od strane vise ljudi... To onda vec zabrinjava...

    (mislim na, "kad mogu oni.. mozemo i mi", "pa on ne placa porez, necu ni ja", "pa on radi na crno, mogu i ja onda", "on je zaposlio svoga, zasto ja ne bi mogao?" itd. itd.)
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #29253
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja bih ali mi ne moze biti

    Vlado Jokic je 1/1 momak i oko svega smo saglasni osim oko odluke da se zabrane kruzeri u zalivu
    Znači Kotoru ne pridaješ isti značaj kao Žabljaku ?

    Šta bi sa tvojim nedavnom lelekom oko gubitka Tare kao svjetske baštine. Sad kad to isto rade Blečićevi to ide na pauzu ? Bitno je da ne ruši DPS, Demokrate mogu malo da se vježbaju na morskom dobru

    Što reče Lepetanac i Fidel "Kad mogu oni, možemo i mi" tehnika
    Last edited by Rakun; 11-06-19 at 17:27.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #29254
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Znači Kotoru ne pridaješ isti značaj kao Žabljaku ?

    Šta bi sa tvojim nedavnom lelekom oko gubitka Tare kao svjetske baštine. Sad kad to isto rade Blečićevi to ide na pauzu ? Bitno je da ne ruši DPS, Demokrate mogu malo da se vježbaju na morskom dobru

    Ne glupiraj se ne znas o cemu pricas
    One Ring to Rule them all...

  5. #29255
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Samo ti kliči onome ko se trudi da sjebe Kotor. Ako ništa drugo barem će ostati zapisano za šta si bio
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  6. #29256
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Spremite se za invaziju fb botova sa Becicevom zamrznutom facom sa nekog klipa, posto drugo ne znaju. Cestitke Demokratama, u nove pobjede!

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  7. #29257
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    "Moj" SDP je bio na protestima đe se pjevalo "Sa Lovćena vila kliče oprosti nam Dubrovniče" dok su tvoji kidisali na isti, krali i klali. Danas su eto u nedostatku žrtava ograničeni na slavljenje genocida i rušenje antifašističkih spomenika

    Lazno vam je bilo to pjevanje. Dobro ste ga naplatili vec za par godina kada ste zajedno sa Seseljem podrzali Mila Djukanovica za predsjednika Crne Gore. Sjecas se inauguracije na Cetinju, Seselj i Ranko Krivokapic jedan pored drugoga zagrljeni.

    SDP podrzava cak i koljace iz Srebrenice ako im se plati. Cetnicki vojvoda Ranko Krivokapic, sta drugo reci.

    Mada Ranjo je bio i clan KP pa je iscijepao knjizicu. Navikao je Ranko mijenjati kapice.

  8. #29258
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bonvivan1789 View Post
    Lazno vam je bilo to pjevanje. Dobro ste ga naplatili vec za par godina kada ste zajedno sa Seseljem podrzali Mila Djukanovica za predsjednika Crne Gore. Sjecas se inauguracije na Cetinju, Seselj i Ranko Krivokapic jedan pored drugoga zagrljeni.

    Podrzava SDP i koljace iz Srebrenice ako im se plati. Cetnicki vojvoda Ranko Krivokapic, sta drugo reci.

    Mada Ranjo je bio i clan KP pa je iscijepao knjizicu. Navikao je Ranko mijenjati kapice.
    Vo ime oca i sina

    Zajedno sa Šešeljem !!Tako mi ti živio

    Što se tiče članstva u KP i Slavko je bio drug član ( i to član komiteta)

    Tvoji su klali i krali po Konavlama . ČINJENICA
    "Moji" su zajedno sa (tada mojim)LSCG-om protestvovali protiv toga . ČINJENICA
    tvoji u nedostatku krvavog pira slave genocid. ČINJENICA
    tvoji ruše antifašističke spomenike. ČINJENICA
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #29259
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Rakune, nemoj majka mu stara kao za sve da zakljucke donosis za 20 sekundi guglanja i citanja 2-3 novinska natpisa.

    Projekat koji je Jokic potpisao u vezi sa Lukom Kotor je isti kao projekat predlozen od strane SDP-a jos prije 3-4-5 godina.


    S' tim sto je neko htio da pravi privatni vez za kruzere pa im nije odgovaralo da prodje ovo za Luku.

    Pronadji 3-4 novinska natpisa, informisi se, budi jednom temeljan prije nego uzmes za pravo da donosis zakljucke bez cinjenica.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  10. #29260
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Isto mi je misljenje za svakog, bez obzira kojoj partiji ko pripadao. Ili cemo kolektivno da se lijecimo od ovog raka ili nas nece bit'.



    Nemoj sto licno shvatit', ti si pomenut pa sam i tebe u isti kos stavio ali je generalno misljenje, za svakog ponaosob. Jos kad bi brinuo ko sto pise, razbolio bih se brzo.

    Samo je tuzno kad ovako neki 'pattern' izadje na vidjelo, od strane vise ljudi... To onda vec zabrinjava...

    (mislim na, "kad mogu oni.. mozemo i mi", "pa on ne placa porez, necu ni ja", "pa on radi na crno, mogu i ja onda", "on je zaposlio svoga, zasto ja ne bi mogao?" itd. itd.)
    Zajebavam se oko ovog drugog dijela, ali realno i treba da te boli q i mene isto ko sto prica. Ako mu je prica realna i ide necem konstruktivnom , necem sto lici normalnom funkcionisanju opstine kad vec pricamo o njoj mozemo pricati. Ako je prica ovaj je zaposlio 50 a mi samo 10 mene zabolje za toga , za mene su isti samo je razlika u broju.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #29261
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Lijepo se igrajte ili promijenite teren.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #29262
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Zajebavam se oko ovog drugog dijela, ali realno i treba da te boli q i mene isto ko sto prica. Ako mu je prica realna i ide necem konstruktivnom , necem sto lici normalnom funkcionisanju opstine kad vec pricamo o njoj mozemo pricati. Ako je prica ovaj je zaposlio 50 a mi samo 10 mene zabolje za toga , za mene su isti samo je razlika u broju.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

    Ja druze ne znam sta ti hoces od Jokica? Zasto iznosis neistine da je partijski zaposljavao?


    Zaposlio je 30 ljudi koji su uglavnom nositelji funkcija. Ne mislis valjda da je trebao ostaviti da direktori opstinskih preduzeca ostanu iz DPS? Izgleda da ti mislis da je trebao.


    Ja napadam Jokica jer nije zaposljavao.

    Ako su DPS,SDP, HGI i LP zaposlili samo u opstini Kotor oko 600 ljudi, zasto ne bi mogla i opozicija to uraditi?


    Kada je tvoj Tivat u pitanju, skoro da ne postoji osoba koja glasa neku od vladajucih partija a da ne radi u drzavnom organu. Tako je i u Kotoru.

    Vrijeme prolazi a vlast se ne mijenja, njima ide radni staz, plate solidne za nase uslove, mogu raditi nesto sa strane jer im je kratko radno vrijeme.

    Jedva si docekao da iskritikujes Jokica zbog 30 ljudi( I to funkcionera), a desetine hiljada u Tivtu I Kotoru je vec 20 godina partijski zaposljeno.

  13. #29263
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U posebnom postu da napisem...

    U Kotoru i Tivtu, a narocito u Tivtu, skoro pa svi glasaci vladajucih partija( DPS,SD,HGI,SD, pa cak i BS), rade u drzavnim organima ilI minimum opstini.


    A onda dodje lik sa pricom kako sve partije partijski zaposljavaju. A dokaz za tu tvrdnju mu je Jokic koji je zaposlio 30 ljudi koji su uglavnom funkcioneri.

    Da ne govorimo tek o kompletnoj policiji u koju su bukvalno svi primljeni po partijskoj liniji.

    Ali nista je sve ovo za Lepetanca, nego mu je problem Jokic koji je zaposlio 30 funkcionera kada je preuzeo vlast.

    Tako su isprali mozak onom Carevicu, pa covjek zaposlio nekoliko direktora iz DPS-a. Da se prikaze kao demokrata ovakvima kao sto je Lepetanac. Umjesto da je pometlao svakog zaposlenog iz bivse vlasti, Carevic zaposljava iz DPS-a .
    Last edited by bonvivan1789; 11-06-19 at 20:56.

  14. #29264
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    bonvivan1789, potpuno si u pravu.
    Svi koji su eo 30 godina zapošljavani po vladajućoj liniji bi trebalo da dobiju otkaze jer oni koji su svojim glasom ''zaslužili'' posao su saučesnici u održavanju ovog nedemokratskog,nepoštenog lopovskog i bahatog sistema.
    Ako oni 30 godina mogu da nas dijele po raznim osnovama, da nam ne dozvoljavaju da pošteno živimo od svog rada, znanja i obrazovanja samo zato što nismo njihovi glasači a svojim glasačima obezbjeđuju posao i druge benefite onda je potpuno pravedno da kada dođe na vlast neko drugi uradi istu stvar njima.

  15. #29265
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    mislio sam nesto napisati ali onda se sjetih sto je Fidel napisao i da primjenim.
    boli me q sta pises
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #29266
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    bonvivan1789, potpuno si u pravu.
    Svi koji su eo 30 godina zapošljavani po vladajućoj liniji bi trebalo da dobiju otkaze jer oni koji su svojim glasom ''zaslužili'' posao su saučesnici u održavanju ovog nedemokratskog,nepoštenog lopovskog i bahatog sistema.
    Ako oni 30 godina mogu da nas dijele po raznim osnovama, da nam ne dozvoljavaju da pošteno živimo od svog rada, znanja i obrazovanja samo zato što nismo njihovi glasači a svojim glasačima obezbjeđuju posao i druge benefite onda je potpuno pravedno da kada dođe na vlast neko drugi uradi istu stvar njima.

    Konacno da neko podrzi ono sto pisem. Vidi se ko je opozicija.


    Treba ih sve pometlati ako ikada opozicija dodje na vlast. Pa umjesto njih zaposliti opozicionare. To je moj stav.
    U opstinama u kojima opozicija dodje na vlast trebali bi masovno zaposljavati opozicionare i davati im resenja. Da barem imaju otpremninu kada DPS I SD opet pokradu izbore.

    Ali to se nece desiti jer Carevic i Jokic se osjecaju inferiorno i zele se dodvoriti vladajucih biracima.
    Jokic ne zaposljava nikoga a Carevic uglavnom DPS birace zaposljava.
    Last edited by bonvivan1789; 11-06-19 at 22:37.

  17. #29267
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    ako ti je to stav onda pisi propalo. Mora stari na nekog da se zalomi da ovo stane.
    Ja bih najradije doveo 20 stranaca i dao im pare da rukovode ovom drzavom. Doveli bi nas u red za maks 5 godina.
    Ne moze vise sjasi kurta da uzjase murta, mora to da stane. Pod hitno
    jer ako nam je cilj da 100 hiljada parazita zamijenimo sa 100 hiljada parazita onda nismo dalje od majmuna odmakli

  18. #29268
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ne moze vise sjasi kurta da uzjase murta, mora to da stane. i

    Ja ne vidim taj princip" sjasi kurta da uzjase murta" , jer se kod nas nikada vlast nije mijenjala. Jedni te isti imaju privilegije 30 godina, izuzev par malih opstina koje drzi opozicija.

    Ne zelim pravdu za DPS, nego zelim pravdu za crnogorske opozicionare.
    Ne zanima me nikakva kolektivna pravda nakon 20 godina trosenja zajednickih resursa od strane DPS i SD(P). Oni primaju plate samo zato sto pripadaju vladajucim partijama. Od moje djece otimaju hleb.
    Last edited by bonvivan1789; 11-06-19 at 22:48.

  19. #29269
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Moram da ti odam jednu tajnu, opozicija ne postoji.
    Slavko Perovic, mozda se nije prodao ali jbg nesto je i tu bilo sumnjivo
    Bulatovic, Mandic, Danilovic, Medojevic i ko zna koga sam jos zaboravio ista stvar
    Naravno sampion Darko Pajovic

    Moram da ti kazem da sam ubijedjen da Mila u stvari srbi drze na vlast, ne postoji druga matematika
    Vidjecemo sta ce bit sa abazovicem i becicem mada nesto sei tu vrda

    Teke ne sjekiraj se za opoziciju svima im je rodbina na ista radna mjesta, banke i mobilne operatere kao i ovih iz DPS-SDP-SD-Bosnjacka stranka-HDZ

    Ustvari svi rade jbm ti zzajedno kad ovako procitas i druze se piju kafe, govore dobar je to momak, dobra je to djevojka a ti narode sto bi rekla ona ekipa sa bazena

    Sirotiljooooo......urca

  20. #29270
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,421
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,521
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    Cush pravdu za opozicionare. Svasta cu ovdje procitat.
    Last edited by avet; 11-06-19 at 23:00.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  21. #29271
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    ako ti je to stav onda pisi propalo. Mora stari na nekog da se zalomi da ovo stane.
    Ja bih najradije doveo 20 stranaca i dao im pare da rukovode ovom drzavom. Doveli bi nas u red za maks 5 godina.
    Ne moze vise sjasi kurta da uzjase murta, mora to da stane. Pod hitno
    jer ako nam je cilj da 100 hiljada parazita zamijenimo sa 100 hiljada parazita onda nismo dalje od majmuna odmakli
    Ne bih nista dodao

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  22. #29272
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Moram da ti odam jednu tajnu, opozicija ne postoji.
    Slavko Perovic, mozda se nije prodao ali jbg nesto je i tu bilo sumnjivo
    Bulatovic, Mandic, Danilovic, Medojevic i ko zna koga sam jos zaboravio ista stvar
    Naravno sampion Darko Pajovic

    Moram da ti kazem da sam ubijedjen da Mila u stvari srbi drze na vlast, ne postoji druga matematika
    Vidjecemo sta ce bit sa abazovicem i becicem mada nesto sei tu vrda

    Teke ne sjekiraj se za opoziciju svima im je rodbina na ista radna mjesta, banke i mobilne operatere kao i ovih iz DPS-SDP-SD-Bosnjacka stranka-HDZ

    Ustvari svi rade jbm ti zzajedno kad ovako procitas i druze se piju kafe, govore dobar je to momak, dobra je to djevojka a ti narode sto bi rekla ona ekipa sa bazena

    Sirotiljooooo......urca

    Nemoj tu udbasku spiku da su se svi prodali. Cak ni Darko Pajovic se nije prodao, on je oduvijek bio za DPS. Pozitivna je nastala od razocaranih glasaca vlasti koji se nijesu uhljebili.
    Za Pozitivnu se znalo da nece nikada sa opozicijom. To i nije bila opoziciona stranka.


    Ne sjekiram se ja za vodje opozicije nego se sjekiram za obican opozicioni narod. Zbog toga se i zalazem za masovna zaposljavanja opozicionara.


    VI ste mozda razocarani u vase SDP, Pozitivnu i LP, pa sad hocete da pljujemo po svim opozicionim partijama. Nece moci. Navukao vas je Milo sa drzavom kao male mace.

    Briga me za vas, uostalom. Ja se borim za Demokrate, SNP,DF i URA-u.
    Last edited by bonvivan1789; 11-06-19 at 23:28.

  23. #29273
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Zakleo bih se da ti je brat vodja DF, zvucis mi kao on ovo lupam mada sam mozda i pogodio
    Nista od toga stari, toga se necemo igrat.
    Promjena mora da ide na bolje a ne promjena na isto. Ne znaci meni nista ko ce doc na vlast ukoliko taj neko bude samo htio svoju guzicu da podnjivi. Tako da malo razmisli. Mi smo odje da se mijenja skolstvo, sudstvo, zakoni, da stasavaju nove generacije koje ce imat sansu za uspjeh i oporavak ove drzave a ne da se mijenjaju zaposleni pa da imamo istu sudbinu dosadasnju.
    Moras malo sire da gledas ako navijas ili si ovaj odozgo samo radi svoje guzice onda si se preskartao.
    Ne zamjeri ali prica ti je bas ona prava za nikad srece u CG.

    P.S
    Ne kladim se vise ali 50e iskrenih i javno dajem ako nisi glasac DF. Znaci prica ti je prava DF. Da postavite svoje direktore, da se usemite u agencije i da pocne burdikovanje

    Ovo nije namjera da te uvrijedim vec samo citam sta pises



    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk
    Last edited by kaemSe; 11-06-19 at 23:33.

  24. #29274
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    A ko ce nas da zaposli, koji nismo clanovi nijedne stranke?

    Oce li doc' red na nas za jedno 200-300 godina?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #29275
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Evo izgleda nece, sto cemo im koji k.
    Mi samo placamo sve racune, poreze, obaveze, ali jbg takvi su nepotrebni
    Trebas da si zavistan maksimalno od sistema i onda te sistem uvede u ovakvu paranoju od razmisljanja kao kolegu gore
    Onda mislis da je najbolje da se uclanis u partiju i da te bog vidi

Page 1171 of 1402 FirstFirst ... 171671107111211161116711681169117011711172117311741175118112211271 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •