Page 1098 of 1402 FirstFirst ... 9859899810481088109410951096109710981099110011011102110811481198 ... LastLast
Results 27,426 to 27,450 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #27426
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Opet to pljuvanje na normalne stvari kad je u pitanju Crna Gora
    I dalje nam je taksi najjeftiniji u Evropi
    I plate su nam najmanje u evorpi. Da su evropske cijene, ugasili bi sve taxi sluzbe.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  2. #27427
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  3. #27428
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,640
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    E stvarno te ne razumijem.

    Po tebi je normalno da drzava insistira da se naplacuje start, cime ce samo nama taksi da poskupi, a drzava ionako ne umije da naplati porez od taksista I da ih natjera da svaki racun se kuca sa PDV-om.

    Meni je u toj prici sve nenormalno...

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    nisu do kraja riješili ni situaciju sa tzv divljim taksistima a ne da kucaju račun sa PDV-om.

    ja znam neke ljude koji potroše po 4-5e dnevno na taksi, sada to ide dakle na 8-9e. plus što će vjerovatno svima start biti 1e.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #27429
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    podržavam, ne može se kroz grad proć jer svako taksijem ide, prošetajte malo
    She is only here to annoy herself!

  5. #27430
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Душанка је преквалификована.
    Полакоте!

  6. #27431
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Ja ne razumijem sto ce se rijesit uvodjenjem starta?

  7. #27432
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    nista.....

  8. #27433
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,978
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dok god nam je javni prevoz ovakav (užasan je blaga riječ) taksi je bolje sredstvo. u skoro svim zemljama Evrope taj dio je uredno regulisan pa je sasvim normalno da je taksi skup. kod nas je karta za autobus koji ide kroz PG 0.9e ukoliko se ne varam, pri tome 99% autobusa i kombija su u užasnom stanju, autobusi kasne dosta često i nisu toliko redovni, stajališta su polomljena itd
    i onda se ljudi odlučuju za taksi jer za 2-3e te može prebaciti s kraja na kraj grad praktično.
    minimum 5god je aktuelna priča da će se javni prevoz u PG srediti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Javi prevoz se nece srediti dok ne krene da se finansira iz sredstava budzeta. Normalni gradovi koji su servis gradjana vode gradski prevoz ukoliko privatnici to nece da rade kako treba. Ali da bi imao dobar gradski prevoz treba da se ulozi nekoliko desetina miliona eura, a onda bi i operatovni troskovi bili visoki u pocetku, jer tesko da bi cak i na pozitivnu 0 bilo poslovanje. Naravno da u budzetu grada i drzave nece da se daju pare za to, nego se dodijele linije bravima od privatnika koji veze nemaju sa prevoznickim biznisom , nego im je jedini izvor prihoda cijena karte, koja je preskupa. Za pg je realna cijena prevoza 30c. I to da se vozis do 2 sata na istu kartu, a ne da za drugu liniju odma placas opet kartu.
    No ko o cemu, mi o javnom prevozu u Pg... u Pnom Pen je bolje regulisano...

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  9. #27434
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dok god nam je javni prevoz ovakav (užasan je blaga riječ) taksi je bolje sredstvo. u skoro svim zemljama Evrope taj dio je uredno regulisan pa je sasvim normalno da je taksi skup. kod nas je karta za autobus koji ide kroz PG 0.9e ukoliko se ne varam, pri tome 99% autobusa i kombija su u užasnom stanju, autobusi kasne dosta često i nisu toliko redovni, stajališta su polomljena itd
    Tačno tako !!
    Autobusi su nam u užasnom stanju, a stajališta ni klupu nemaju
    Da si plaćao kartu umjesto što se švercuješ bilo bi bolje
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #27435
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Tačno tako !!
    Autobusi su nam u užasnom stanju, a stajališta ni klupu nemaju
    Da si plaćao kartu umjesto što se švercuješ bilo bi bolje
    I dalje nijesi objasnio zasto je normalno da drzava obavezuje taksi udruzenja da uvedu start, kada ni postojece prihode taksista ne uspijeva da oporezuje (sem pausalno). Naime, jos nijesu uspjeli da natjeraju taksiste da izdaju pdv racune.

    Dakle, ovim novim nametom samo gradjanima poskupljuju taksi usluge, a drzava od toga nema nista.

    Sta je tu normalno??

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  11. #27436
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Sto bi reko Gandalf, ovo je nervno.
    Glasaju o zakljucenju ugovora sa likividiranom firmom.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  12. #27437
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,978
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ticke-interese

    Djukanović je u emisiji "Intervju" na Televiziji Crne Gore, koja će biti emitovana večeras, kazao da na protestima u Podgorici nije primijetio crnogorske zastave

    1047 pregleda5 komentar(a)

    Share

    Twitter

    Facebook



    Viber



    Đukanović (Foto: Boris Pejović)MINA News13. mart 2019, 16:11 h
    Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović rekao je da razumije nezadovoljstvo pojedinih građana, ali je istakao da bi trebalo da vode računa o tome da ne budu zloupotrebljeni za različite političke interese.
    Đukanović je u emisiji "Intervju" na Televiziji Crne Gore, koja će biti emitovana večeras, kazao da na protestima u Podgorici nije primijetio crnogorske zastave.
    "Na ovim protestima, kao što ste vidjeli, nijesmo primijetili nijednu crnogorsku zastavu, za razliku od državnih zastava koje možete vidjeti na protestima i u Srbiji i u Albaniji“, kazao je Đukanović.



    Auuu, kakvo je ovo manipulisanje sa pominjanjem zastava. Ovo je neki novi fashizam, nacizam, kako li ga nazvati, svakoga bi satro samo da ostane na vlast.... pakao...

  13. #27438
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,786
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Normalno da ce on da lozi tamo dje je i do sad uspijevao tako da se ne prica o razlogu protesta nego o zastavama odbrani tekovina itd.
    Sto je ili bolje koga je narucivao u sobu u Dubai za vise hiljada eura ne smije biti tema iako je to platio DK a onda u kompenzaciju dobijao 5 puta vise nasih para.

    Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  14. #27439
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,086
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Opa, nekin novi momenti, sad Srbi i Albanci mogu da se dogovore i rasparcaju CG.

  15. #27440
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Ne vjerujem da ovakve price pale kod naroda! Cime se hrane ovi ljudi? Bunikom u pm!

    Poslato s Jadrana

  16. #27441
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Smorio je poslije 10 minuta pa sam batalio gledanje. Nista pametno za cut no bukvalno na postavljeno pitanje on odgovara pitanjem ka' picousti iz Srbije. Na pitanje kako komentarise to sto ima dosta mladih na proteste on veli kod nas u depesu ima dosta mladih svi su ispod 30 godina, svaka cast, znam neke mlade nade depesa Bara, u Spuz ima vise nevinih koji leze no u te mlade koji nam vode grad.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  17. #27442
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    I dalje nijesi objasnio zasto je normalno da drzava obavezuje taksi udruzenja da uvedu start
    Ne interesuje me priča "da li je normalno, ili ne". Ni meni ne zvuči normalno ali je tako svuđe u svijetu. Pardon, lažem.
    Postoje izuzeci poput Finske koja je u Julu prošle godine !! prestala sa regulisanjem tarifa za taksi službe. Po tvojoj logici Finska je do prošle godine bila manita država
    http://www.helsinkitimes.fi/finland/...assengers.html


    Ako te interesuje da saznaš ČINJENICE umjesto prazne paušalne priče (u šta sumljam) evo ti o regulaciji i deregulaciji u svijetu pa se informiši,
    http://www.taxi-library.org/kang0898.htm .Dokument je iz 98 god. pa fali Finska, možda još neke zemlje
    Neke zemlje imaju dobra iskustva, a neke loša


    PS.
    A ti meni nisi odgovorio kako očekuješ da funkcioniše javni prevoz kada se švercuješ umjesto da platiš kartu

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sta je tu normalno??
    Kao što rekoh samo sam iznio podatak kako je u svijetu. O tome da li je normalno ili ne se ti zanimaj
    Last edited by Rakun; 13-03-19 at 23:09.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #27443
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Opet to pljuvanje na normalne stvari kad je u pitanju Crna Gora
    I dalje nam je taksi najjeftiniji u Evropi
    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ne interesuje me priča "da li je normalno, ili ne". Ni meni ne zvuči normalno ali je tako svuđe u svijetu


    Kao što rekoh samo sam iznio podatak kako je u svijetu. O tome da li je normalno ili ne se ti zanimaj
    Pa ti si napisao da je to normalno, ne ja.

    Ja sam ustvrdio da nije, a ti sad neku desetu pricu.

    Nego, interesnatno mi je da si preskocio dio "kada ni postojece prihode taksista ne uspijeva da oporezuje (sem pausalno). Naime, jos nijesu uspjeli da natjeraju taksiste da izdaju pdv racune.

    Dakle, ovim novim nametom samo gradjanima poskupljuju taksi usluge, a drzava od toga nema nista."

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  19. #27444
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja sam ustvrdio da nije, a ti sad neku desetu pricu.
    TI si ustvrdio da NIJE !!
    Eto vidiš, Svijet kaže da jeste

    Ponavljem ČINJENICE
    Postoje izuzeci poput Finske koja je u Julu prošle godine !! prestala sa regulisanjem tarifa za taksi službe. Po tvojoj logici Finska je do prošle godine bila manita država
    http://www.helsinkitimes.fi/finland/...assengers.html


    Ako te interesuje da saznaš ČINJENICE umjesto prazne paušalne priče (u šta sumljam) evo ti o regulaciji i deregulaciji u svijetu pa se informiši,
    http://www.taxi-library.org/kang0898.htm .Dokument je iz 98 god. pa fali Finska, možda još neke zemlje
    Neke zemlje imaju dobra iskustva, a neke loša

    Imaš stav feministkinje. Na stranu ČINJENICE, moje MIŠLJENJE je ono što se računa . Doduše tu se ne razlikuješ od 96% forumaša


    PS.
    A ti meni nisi odgovorio kako očekuješ da funkcioniše javni prevoz kada se švercuješ umjesto da platiš kartu
    Last edited by Rakun; 13-03-19 at 23:18.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #27445
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    TI si ustvrdio da NIJE !!
    Eto vidiš, Svijet kaže da jeste

    Ponavljem ČINJENICE
    Postoje izuzeci poput Finske koja je u Julu prošle godine !! prestala sa regulisanjem tarifa za taksi službe. Po tvojoj logici Finska je do prošle godine bila manita država
    http://www.helsinkitimes.fi/finland/...assengers.html


    Ako te interesuje da saznaš ČINJENICE umjesto prazne paušalne priče (u šta sumljam) evo ti o regulaciji i deregulaciji u svijetu pa se informiši,
    http://www.taxi-library.org/kang0898.htm .Dokument je iz 98 god. pa fali Finska, možda još neke zemlje
    Neke zemlje imaju dobra iskustva, a neke loša

    Imaš stav feministkinje. Na stranu ČINJENICE, moje MIŠLJENJE je ono što se računa . Doduše tu se ne razlikuješ od 96% forumaša


    PS.
    A ti meni nisi odgovorio kako očekuješ da funkcioniše javni prevoz kada se švercuješ umjesto da platiš kartu
    Ja sam napisao da nije normalno regulisati cijenu taxi prevoza, na nacin da ih obavezujes da povecaju cijene, kada nemas nacin da ubires prihode od toga.

    Bas da vidim da Finskoj taksista ne izda PDV racun, ko to kod nas ni jedan ne izdaje.

    Eto ti sam pomenu primjer Finske. Oni ukidaju regulaciju a mi je uvodimo, jel I to logicno???

    Nisam se vozio javnim prevozom od srednje skole, tako da ne znam o cemu pricas.

    Inace pricha se da ovo drzava radi nakon lobiranja odredjenih vlasnika taxi vozila, a koji su od skoro u tom poslu, jer ostali iz udruzenja ne zele to da prihvate.
    E sad posto to nijesu uspjeli da nametnu u okviru udruzenja, ufatili su vezu kod drzavnih organa da to ucine umjesto njih.
    Ako je ovo istina, a rekose mi da jeste, vidji dje smo kao drzava I u cijem interesu rade nasi javni funkcioneri.

    A ti ili si rod sa nekima od tih ili se pravis lud.

    Kako moze bit normalno da nameces povecanje cijene usluga koju u isto vrijeme ne mozes, ne umijes ili ne smijes, da oporezujes????



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  21. #27446
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    TI si ustvrdio da NIJE !!
    Eto vidiš, Svijet kaže da jeste


    Imaš stav feministkinje. Na stranu ČINJENICE, moje MIŠLJENJE je ono što se računa
    Ti se bas ne salis jel ?
    Evo stizu cinjenice :

    1. U PG do 2005-06 postojali su taksisti koji su a) ubijali sa cijenama b) divlji taksisti koji su funkcionisali kao gradski prevoz.

    2. 05/06 odredjeni subjekti otvaraju vise taxi firmi od kojih je vecina prvo godinu dvije iskljucivo prala pare. Kasnije su vidjeli koliko je lukrativan posao pa su otisli full legalu.

    3. PG ima oko 2000 taxi vozila (registrovanih i divljih) sto je preko 1 taxi na 100 stanovnika sto je van svake pameti.

    4. Zbog cega je to tako ? Prvo i osnovno nepostonanje gradskog prevoza i infrastrukture za isti. Dok su gradjevinci pljackali i gradili dje su stigli sa DPS aminovanjem razvoj grada nije pratila infrastruktura. Gradski prevoz PG bi rijesilo 20 novih buseva na 6-7 linija.

    5. Nezaposlenost bi naglo skocila jer drzava nema ideju sta sa tim ljudima. Skoro sva taxi vozila rade duplu smjenu znaci 2 vozaca na jedno vozilo. Kada se na to dodaju dispeceri, mehanicari, autoperionice, prodavnice djelova. Dolazimo do zakljucka da je taxi biznis zavidna ekonomija koja u zatvorenom sistemu zaposljava(direktno i indirektno 4-5k ljudi)

    6. Taxi je svuda skuplji od gradskog prevoza bez kod nas. Jer mi prevoz nemamo. Ova odluka za start bi bila opravdana da drzava od svake taxi voznje prihoduje makar PDV. Ovako se uvodjenjem starta taj novac poklanja vlasnicima taxi vozila. Jer ni radnik nece dobiti nista od toga ni drzava.

    7. Pravilno bi bilo da drzava uredi gradski saobracaj i naplatu poreza pa onda tek da diktira cijene (zamisli neko ti diktira minimalnu cijenu neakcizne robe alo !!! A u BD 30 godina ne mogunda se izbore sa debilima koji naplacuju 8eur km u sezoni)

    8. Dalje standardizacija taxi vozila i vozaca ako ce start biti eur. Jer sada svako moze biti taksista pa i alkos ili narkoman. A auto moze biti raga koja pozelis samo da se kotrlja.


    I tako dalje i tako blize.


    Smorio sam se kucajuci ovo jer ne vjerujem da neko moze da brani bogacenje zadriglih DPS majmuna naustrb gradjana, drzave i radnika.

    Nerealno

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 13-03-19 at 23:31.
    One Ring to Rule them all...

  22. #27447
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    TI si ustvrdio da NIJE !!
    Eto vidiš, Svijet kaže da jeste

    Ponavljem ČINJENICE
    Postoje izuzeci poput Finske koja je u Julu prošle godine !! prestala sa regulisanjem tarifa za taksi službe. Po tvojoj logici Finska je do prošle godine bila manita država
    http://www.helsinkitimes.fi/finland/...assengers.html


    Ako te interesuje da saznaš ČINJENICE umjesto prazne paušalne priče (u šta sumljam) evo ti o regulaciji i deregulaciji u svijetu pa se informiši,
    http://www.taxi-library.org/kang0898.htm .Dokument je iz 98 god. pa fali Finska, možda još neke zemlje
    Neke zemlje imaju dobra iskustva, a neke loša

    Imaš stav feministkinje. Na stranu ČINJENICE, moje MIŠLJENJE je ono što se računa . Doduše tu se ne razlikuješ od 96% forumaša


    PS.
    A ti meni nisi odgovorio kako očekuješ da funkcioniše javni prevoz kada se švercuješ umjesto da platiš kartu
    I od silnih primjera ti navede Finsku koja je ukinula takse. Ajde daj primjere dje drzava odredjuje minimalnu cijenu usluge taksi vozila. Sve I da ima takvih primjera, siguran sam da nema u drzavama koje ne umiju da naplate pdv od taksista.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  23. #27448
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    I od silnih primjera ti navede Finsku koja je ukinula takse. Ajde daj primjere dje drzava odredjuje minimalnu cijenu usluge taksi vozila. Sve I da ima takvih primjera, siguran sam da nema u drzavama koje ne umiju da naplate pdv od taksista.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    USA na primjer i sve zemlje koje nisu na spisku kojeg sam linkovao, što čini oko 180 zemalja
    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    siguran sam
    Najvažnije je da si ti siguran U SVOJE MIŠLJENJE
    Last edited by Rakun; 13-03-19 at 23:39.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #27449
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Nije uopste sporno poskupljenje taksija(iako ga koristim svaki dan), sporna je cijena gradskog prevoza, o tome bi trebalo da se prica.

  25. #27450
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    USA na primjer i sve zemlje koje nisu na spisku kojeg sam linkovao, što čini oko 180 zemalja
    Jeste, bice da je Amerika na federalnom nivou uredila minimalnu cijenu taksi voznje po kilometru I minimalnu cijenu starta.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

Page 1098 of 1402 FirstFirst ... 9859899810481088109410951096109710981099110011011102110811481198 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •