Thread: Iz raznih novina III

  1. #30651
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    ako te istorijski bas zanima, od pojave javnog sibikanja naroda uvedenog od Knjaza Danila. od tog trenutka vecina naroda je ovakva
    ko nije mogao da trpi taj je isao odavde.
    nista se promijenilo nije osim vladara.
    od tada zivimo na mitovima casti obraza i postenja

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  2. #30652
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Od kad je Crne Gore onaj ko ima mrvu obraza i minimum kičme ovdje je manjina jeste bio je i biće do groba pa bio on Crnogorac Srbin Albanac ili sta god.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  3. #30653
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    jer su gomila isfrustriranih sisica koje sire muda tamo dje smiju.
    zasto mi idu na zivce, sto ce neki kukavac da dobije ovaj tretman pendrecenja od tog policajca, za istu stvar parkiranja ispred vrata, samo ako progovori tom policajcu
    jer mu moze biti. jer ce gomila ljudi da ga tada podrzi. pa evo na ovoj temi mozda 15 ljudi je bas aktivno, a njih 5 ce da otvoreno podrzi tog policajca za "akciju"
    ali kad kumara opali samar, dugo to odzvanja

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ne daj Bože da ja ili ti dođemo na aerodrom, parkiramo đe je zabranjeno i da na opomenu policajca izađemo i zaždimo mu šamarčinu...Kako bi se bačali sa nama u podrumima , kako bi dobro osjetili svaku čizmu policijsku po leđima, glavi i stomaku... A o ovakvom jadovu policajcu ne treba trošiti riječi koji je dozvolio da ga ovakvi pljaskaju i tresu sline o njega. Isti prizor sam gledao u PG đe je pljuvao u lice saobraćajca jedan od lokalnim našmrkanih "mangupa" a ovaj jadov stoji mirno i posmatra dok ga ovaj pljuje, naebava sve u familiji i odlazi lupnjavom vrata kola i potpisivanjem... A onda dođe taj isti i izduši na nekog momčića

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  4. #30654
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Đe je tome policajcu palica da ga dobro iskroji posle toga šamara??? Brdo svjedoka, direktan napad na njega, bez problema je mogao da ga izlomi da dana ne odgovara - zašto nije?!

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Kako bi ga u demokratsku ameriku odrali, 10 godina bi u zatvor zavrsio.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  5. #30655
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    pa naravno. isfrustrirani likovi koji se boje svog lada, pa frustracije iskaljuju na ostalom narodu.
    i onda ih neko nazove kerovima i tad su najjaci. i oni i cuvari tradicionalnih CG vrijednosti.
    i ovdje i na ostalim CG portalima

    i da ponovim.
    danas saznajemo da su poslije 6 mjeseci saznali ko je tukao caku i da je policija prva krenula na navijace koji su iza ograde sa suzavcem i pendrecina
    Last edited by Hell Raiser; 09-08-19 at 11:23.

  6. #30656
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Što je Hell ustao na lijevu nogu jutros:-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  7. #30657
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Kako bi ga u demokratsku ameriku odrali, 10 godina bi u zatvor zavrsio.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
    Bio bi upucan odmah. Poslije bi postavljali pitanja

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  8. #30658
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    a nisam. cisto da se podsjetimo pisanije od prije pola godine i zastitnika opasaca ovdje na forumu. kad se nasiroko objasnjavalo da su policajci u pravu i da treba tako

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  9. #30659
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Bio bi upucan odmah. Poslije bi postavljali pitanja

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    a ne treba gando. i ne bi ga niko upucao, vec bi mu odrapili kaznu da mu ne padne napamet vise.
    sva moja pisanja o policiji se svode na promjenu svijesti da je policija serif, sudija i dzelat
    i promjena svijesti da je za caku ok pendrek i razbjena glava a za bana su dobre i institucije

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  10. #30660
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ta profesija , časna profesija policije je degradirana kao i sve na ovim prostorima... Da se poslanici ponašaju ovako kao naši...Politicki milje CG je najteži oblik gadluka. Ovo kod nas je dno dna. Samo da se covjek truje čitajući vijesti svaki dan i ništa drugo. Fuj

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  11. #30661
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ne procitah detaljno, ovih danas sam u guzvi nekoj, jesu li Banu uzeli krv da vide jel bio drogiran ili u alkoholisanom stanju?? :-)

    Mada, stvarno sam u guzvu ovih dana, ne pratim previse sto se desava.

    Zbilja, da se I ja pridruzim malo Hellu, valjalo bi svi oni sto su ovuda pisali da Pipun treba da ide u tvorza zbog napada na policajca, jer su nasi policajci svetinje I to je bio atak na drzavu (to gurkanje), treba li sad ovoga kumarinog brata osuditi na zatvorsku kaznu zbog samaranja tih istih policajaca???

    Ili ce pak vas biti strah da napisete sto mislite, da ne bi slucajno ko saznao sto pisete pa da ne ostanete bez posla u ovoj slobodnoj I demokratskoj drzavi???


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 09-08-19 at 11:57.

  12. #30662
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    https://investitor.me/2019/08/09/tre...-iz-crne-gore/

    Dok se opozicija roka ko je prava opozicija, DPS se smjeska sa strane a mladi pakuju kofere

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  13. #30663
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li forumas Lepetanac o ovom misljenje?
    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    a sta je iznenadjujuce. ovdje su pojedini romane ispisali kako policija radi posao sa navijacima, kako su zasluzili, kako bi ih u evropi ubili za tako nesto
    aa Ban samarcinu i tisina. ni rijeci

    ali oni nisu za DPS, nego su ono bas protiv, nego mi ne vidimo. sad gledah 4 strane price oko navijaca i branjenja policije

    a ovamo jedan samar moze da ucuti sav nazovi opozicioni dio ovog foruma.
    o moralnim nacelima dosta govori da ce opet da se pomame kod sledeceg cake

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  14. #30664
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,038
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    a nisam. cisto da se podsjetimo pisanije od prije pola godine i zastitnika opasaca ovdje na forumu. kad se nasiroko objasnjavalo da su policajci u pravu i da treba tako

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ma znam sve. Nego si inače više staložen pa mi to smiješno. ;-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  15. #30665
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ma znam sve. Nego si inače više staložen pa mi to smiješno. ;-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    evo cu ti priznati da si u pravu. izgleda da jesam ustao na lijevu nogu jutros.
    vec sam dva puta reagovao malo grublje na poslu. iako znam kao i ovdje sta cu da cujem kao izgovor. i nisu me razocarali po tom pitanju. i opet me izbacilo iz ravnoteze

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. #30666
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ja samo ne znam o kakvoj politici Demokrata i URA-e pričamo. Ako neko zna šta je njihova politika, neka slobodno napiše. Za 4 godine, ove partije su jedino vizuelno uspjele da se profilišu.

    E ovo kad cujem digne mi se kosa na glavi.

    Sto bi ti, da kazu mi smo ultra crnogorci ili mi smo ultra srbi, ili mi smo ultra nato orijentisani ili volimo majku rusiju. Sta hoces ti zapravo, da se i dalje komatamo oko retardiranih stvari na kojima pociva 30 godisnja vlast DPS-a .

    Druze pa kompletan moto stranke je da nema podjela i realno mozemo svi mi nesmetano zivjeti u ovoj zemlji, kakvi god da su ti stavovi oko ovoga gore. Mene ne treba da zanima smatras li ti sebe Namekijancem ili Kriptoncem ili Srbinom.

    Bore se protiv vlasti lopova, zalazu se za bolji standard ljudi sto je najvaznije od svega, je li tebi treba nesto vise od ovoga?. A to sto nasem narodu odgovaraju samo nekakvi ULTRASI koji imaju radikalne stavove oko svega je razlog sto smo u rupi sa ovim amebama na vlasti
    Sate sate sate

  17. #30667
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default


    E ovako su sprovodili dvadesetogodisnju djevojku zbog napada na sluzbeno lice-ona doduse nije zalijepila samar nego je navodno stipnula sudiju za ruku
    Poslanik Knezevic je zbog guranja sa specijalcem osudjen na 7 mjeseci a kasnije na 4 mjeseca koja je odrapio u Spuzu.
    Evo zivo me zanima oce li Dejo Ban ici u zatvor,vrlo vjerovatno da se ni snimak pojaviti nece iako je kompletan dio gdje se incident dogodio pokriven kamerama.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  18. #30668
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Vjerovatno ce mu dat nanogicu koji mjesec i to je to.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  19. #30669
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    U medjuvremenu mi nastavljamo nasu borbu

    https://www.vijesti.me/zabava/zaniml...jeca-i-gradnja
    Nije Nacionalni park da nacija njime šeta i koristi ga za prodaju piva i kreveta
    Već je on blago cijelog svijeta
    A nacija je tu da ga čuva oda vandala i protuva.

    Naše a svjetsko, svjetsko a naše
    Tud nek samo vitez hoda i jaše
    Vjerom u Svjetost života vođen i praćen
    a ostali ljudi nek pušte na miru
    stijenje i bilje
    medjeda i vuka
    Jer tvrda i gruba ljudska je ruka
    i premnoga bića od nje umiru


    One Ring to Rule them all...

  20. #30670
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,716
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,880
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Bio bi upucan odmah. Poslije bi postavljali pitanja

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Možda, ponavljam možda, ne bi, verbalno možeš šta god hoćeš, ali fizički dodirnuti policajca... ne bi znao što ga je snašlo, u svakom slučaju.
    Bahatost, primitivizam, nepriznavanje institucija,... nešto novo? Nažalost, ne... Glavna primjesa, kao i uvjek, selektivna primjena zakona (zašto li, zaboga, mislim da će i ovdje tako biti? Demanti? Vidjećemo.)

  21. #30671
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Možda, ponavljam možda, ne bi, verbalno možeš šta god hoćeš, ali fizički dodirnuti policajca... ne bi znao što ga je snašlo, u svakom slučaju.
    Bahatost, primitivizam, nepriznavanje institucija,... nešto novo? Nažalost, ne... Glavna primjesa, kao i uvjek, selektivna primjena zakona (zašto li, zaboga, mislim da će i ovdje tako biti? Demanti? Vidjećemo.)
    Znas kako, sto je nama domovina to je njima imovina. Oni to tako dozivljavaju, ne kao mi koji volimo I postujemo ovu drzavu I iz tih nekih pobuda je dozivljavamo kao svoju, vec kao nesto sto njima pripada u vlasnickom smislu.... oni je dozivljavaju kao svoj imetak I sve nas pa I policiju I druge drzavne organe, I ko je onda tu jedan smrdljivi policajac da njemu, EJ NJEMU KOJI JE KUMARA, kaze da ne smije nedje da se parkira.......

    E moji Crnogorci, sta smo sebi dozvolili.
    Da nam policiju samaraju neke skorojevicke vucibatine.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  22. #30672
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Izgubili smo se onda kad smo se, umesto da pitamo kako, pitali zašto. Konačno smo izgubljeni sad kad se, umesto da pitamo kuda, pitamo kako”...

    Nađu se kod mene Pekićevi citati na raznim mjestima, ima ih u svim rokovnicima i fasciklama. Valjda zbog toga što već godinama čitam uglavnom njegove knjige. Obično lako uspijem da povežem zbog čega sam baš tu misao zabilježila baš tada, ali ovoga puta ne mogu.

    Listajući prije nekoliko dana zapisnik sa prvog sastanka pokreta Odupri se i crnogorske opozicije, nađoh ovaj citat na poleđini prve stranice. Kojim je povodom na samom početku, ne mogu da se sjetim.

    Da sam ga našla na posljednjoj stranici zapisnika, ne bih morala da nagađam...

    ***

    Kakvo je to razočarenje bilo, mislim na sastanak ne na citat. A bila sam ubijeđena da znam sve o našoj opoziciji...

    Skoro četiri sata usaglašavanja uslova za zajedničku akciju u plenumu. Dogovoreni su samo minimalni, za više od toga opozicija nije bila sposobna. Nije ni danas.

    Te noći u martu činilo mi se da ne umije. Četiri mjeseca kasnije očigledno je da neće, ne bar svi. Zato bi, prije početka bilo kakvih promjena u Crnoj Gori, bilo humano da većina opozicionih vođa i poslanika promijeni sebe.

    Kad srastu sa funkcijom, političari to rijetko čine svojom voljom. Da rade na sebi mogu ih, i to samo masovnim bojkotom, natjerati jedino njihovi birači. Ali oni, nažalost, posljednjih godina sve više liče na ove za koje glasaju...

    ***

    Da imam sačuvan zapisnik sa tog sastanka, mjesecima mi nije padalo na um. Trudim se da zaboravim i cijelo pobunjeničko proljeće, između ostalog i zbog griže savjesti što nijesam učinila više. Može biti da nijesam bila ni kapac, ali naknadna pamet ne opravdava, samo razjašnjava...

    Sad jasnije vidim koliko je čudno to vječito nadanje vječitih pobunjenika, iako ih vječita većina svaki put porazi. Uprkos tome, tračak nade ponovo se probudi, i to ne samo kad za pobunu nema dovoljno uslova, nego čak i kad je jasno da je sve uzalud.
    Na kakvu god promjenu sad pomislim, vidim da je Crna Gora za svaku zakasnila. Nijesam bila nerealna ni kad su protesti bili najmasovniji, niti sam se - za razliku od većine - nadala da će režim biti ozbiljno načet prije zime. Ali jesam da će do ljeta biti okrnjen bar neki od njegovih stubova...

    ***

    Nekoliko sedmica prije ljeta protesta više - nije bilo. Nije izdržala ni opozicija, ni građani, ni pokret Odupri se. Ko je koliko pogriješio, namjerno ili iz neznanja, valjalo bi da analiziraju neki znaveniji i nepristrasniji od mene.

    Ukoliko iskustvo sa ovogodišnjih protesta ne posluži ničemu, naredne godine imaćemo još jedne izbore na kojima neće imati što da se bira.
    Opet će izaći sva opozicija, opet će imati više poslanika nego depees i - opet neće doći na vlast. Otkud znam? Pa, sami su najavili tokom posljednje parlamentarne debate uoči odlaska na raspust.

    Ispostavilo se da je na javnoj sceni previše opozicionara koji se uopšte ne trude da preuzmu glasove bar za ona tri-četiri mandata koji vode na vlast. Važno je samo da njihova partija bude najjača u - opoziciji.

    ***

    - Zastiđe je kako su protesti očerupani pojedinačnim interesima opozicionih partija - objasnila je ukratko profesorica Božena Jelušić njihov odnos prema Sporazumu o budućnosti.

    Zato mi se čini da pokret Odupri se uzalud poziva opozicionare na još jedno okupljanje.
    Da su svi iskreno htjeli zajedništvo - ujedinjenje im niko nije ni tražio - ne bi usred protesta dozvolili da stranka na ivici cenzusa započne predaju opozicionog Kotora depeesovcima i na kraju smijeni opozicionog gradonačelnika Vladimira Jokića.

    Kad su se u medijima pojavili prvi simptomi tog udruženog poduhvata, malo je ko umio da predvidi njegove teške posljedice. Ne toliko po opoziciju, ima ona devet života i vazda se nekako dočeka na noge. Nego po proteste i pokret Odupri se.

    ***

    Da je opozicija podržavala Sporazum o budućnosti makar sa trećinom energije koju je emitovala posljednjih dana skupštinskog zasijedanja, Crna Gora bi danas izgledala bar malo drugačije. Pod uslovom da su svi potpisi stavljeni jednako iskreno.

    Na prvom sastanku opozicije i Odupri se, predstavnik DF-a je tvrdio da “tehnička vlada odlaže pad režima”. U parlamentu su krajem jula podnijeli amandman o njoj, kao neophodnom oruđu za obaranje režima.

    Demokrate su u martu tu vladu smatrale glavnim preduslovom za sve ostale promjene, sad je ona samo jedna od mogućnosti.

    ***

    Front je prošle godine ušao u Odbor za izmjenu izbornih zakona sa depeesom. Sad kad postoji šansa da u novoj verziji sličnog odbora budu i Demokrate - odbija da učestvuje.
    Sve vrijeme, plenarnim sjednicama parlamenta prisustvuje bezuslovno, iako su predstavnici Fronta 27. marta dali riječ vođama pokreta Odupri se da će u Skupštinu ući isključivo povodom presude za državni udar.

    Demokrate sad obećavaju kako neće učestvovati u radu tzv. briselskog odbora ako to ne učini i ostatak opozicije. Taj ostatak, međutim, prethodno nijesu ni obavijestile da će u Skupštini ponovo aktivirati tzv. briselski plan.

    ***

    Zaklinjanje u Sporazum postalo je jednako besmisleno kao i masovne optužbe za njegovo kršenje. Zato što je on suštinski obesmišljen i prije potpisivanja. Onog trenutka kad je većina opizicionara podržala zahtjev Fronta da se iz njega izbaci bojkot parlamenta.

    Dosljedne bojkotu ostale su samo Demokrate i URA.

    - Sa čim ćemo izaći pred građane ako izbrišemo bojkot - pitao je jedan od vođa protesta ostatak opozicije. Nijesu odgovorili!

    Izašli smo s onim što smo imali. Sa zahtjevom za ostavkama od kojih nije ni moglo biti ništa.

    Zato što sva opozicija nije imala isti cilj, ni proljetos niti bilo kada.

    Zato što građani ni nakon 30 godina nijesu shvatili da crnogorski Dan D neće trajati 24 sata nego najmanje toliko mjeseci.

    Zato što pokret Odupri se nije mogao da manjak iskustva, podrške i novca nadoknadi samo voljom, trudom i entuzijazmom.

    ***

    Zamalo zaboravih Vladu građanskog jedinstva. Koju i podržavaoci i protivnici zovu tehničkom. Iako tehnička može postati i Vlada premijera D.M. u slučaju njegove ostavke. Jezička nedoumica ili politički projekat? Ne znam, teško su dokučive ove egzibicije evropskih diplomata, domaće vlasti i opozicije sa tzv. briselskim planom još od prošle godine. S tendencijom da rezultat izbora i jubilarne 2020. ostane isti...

    P.S. Evropski političari uoči svih izbora saučestvuju u nekim istorijskim promjenama našeg zakonodavstva. Depees svaki put nađe masu rupa za prevaru i pokrade glasove. Opozicija nikad ne prizna izborni rezultat. Uprkos svemu, ili baš zbog toga, iz Evrope uvijek stignu poruke da su “protekli izbori bili najdemokratskiji izbori do sada”... Do kada, ne zavisi od njih nego od nas, ali mi smo se “izgubili onda kad smo se, umesto da pitamo kako, pitali zašto, a konačno smo izgubljeni sad kad se, umesto da pitamo kuda, pitamo kako”... Ponovih, nije zgorega, Borislav Pekić je pola života proveo u rodnom mjestu evropske demokratije...

    Ratka

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 09-08-19 at 15:42.
    One Ring to Rule them all...

  23. #30673
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    tako mi ratkine naknadne pameti. "izasli smo pred gradjane sa onim sa cim smo imali... "
    imali ste vi iza sebe 20 000 ljudi, samo sto niste imali hrabrosti da nastavite
    nego ste podlegli tome da je DF taj koji vam organizuje proteste



    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  24. #30674
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    https://portalanalitika.me/clanak/34...iMn5X2VutPkFJQ

    Definitivno smrde ove Demokrate, ovo je strasno sta cine u zadnje vrijeme.. 8-)


  25. #30675
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

Page 1227 of 1402 FirstFirst ... 227727112711771217122312241225122612271228122912301231123712771327 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 23:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 09:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 01:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-06, 00:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •