Page 1316 of 1402 FirstFirst ... 31681612161266130613121313131413151316131713181319132013261366 ... LastLast
Results 32,876 to 32,900 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #32876
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Morao sam...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  2. #32877
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    O cemu vi pricate ljudi...
    Kakve investicije, broj skijasa, gostiju, nekakvi unesko, argumenti..
    Aloooo, koga to zanima, koga boli .I.

    Najvaznije pitanje u emisiji sinoc je bila bezbjednost zicare i toga lifta...
    A tu se Popovic pripremio dobro bio...
    Tj, pokrio je svoju guzicu papirima, sjutra sve i da se desi neko ****** gore, niko ga na odgovornost pozvat ne moze...
    Zato kazem da je momak odlican bio...
    A nije on nimalo glup ni naivan, pametniji je od dostine na slicnim i visim funkcijama...

    Bez trolovanja, mislim da mu je Gandalf diga rejting i to dobro, lansirace ga na jedno mjesto pomocnika ministra, tj generalnog direktora relativno brzo...

  3. #32878
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Evo ga brat iz dobrote mora sam je malo doradit

    Послато са SM-N960F помоћу ТапатокаClick image for larger version. 

Name:	20191106_181859.jpg 
Views:	171 
Size:	13.4 KB 
ID:	165194
    Last edited by aleksa111111; 06-11-19 at 17:21.
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  4. #32879
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    O cemu vi pricate ljudi...
    Kakve investicije, broj skijasa, gostiju, nekakvi unesko, argumenti..
    Aloooo, koga to zanima, koga boli .I.
    Znači ne treba da nas zanima zbog čega država planira da uspe 140 miliona naših para (para poreskih obveznika) u skijališta po Bjelasici. Al pazi sad, nije da rade ko svaki normalan domaćin, da krenu od Kolašina i ovog 1600 pa da od prihoda prave žičare na jos jednom vrhu koji je pored 1600, pa da se dobije jedno ozbiljno skijalište koje se naslanja na postojeću infrastrukturu. Pa možda tako vezujući vrh po vrh dodju i do MK. Ne, oni rade 3 odvojena centra sa posebnim infrastrukturim ulaganjima. To đeca ne bi radula. Ulazu 27 miliona u infrastrukturu da bi napravili "centar" sa 3 km staza. Rade ko komunisti... Da i BP i MK dobiju svoje "centre", to što to nema nikakvog ekonomskog smisla, to ih baš briga.

    Ako tebe boli .i. kako trose tvoje i moje pare, meni nije svejedno.

    Država nema para da zadrži aerodrome pa ih daje u koncesiju a ovamo ulaže pare u skijališta. To je @Gandalf_White odlično apostrofirao.

    Samo mi je žao, kad je već ovaj na njega krenuo lično i bezobrazno, što ne priupita Popovića šta ga to preporučuje za radno mjesto koje pokriva. Kakav mu je cv? Šta ga kvalifikuje da vodi projekat od 140 miliona?



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  5. #32880
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Prosuo se mamim sin vishe puta po pitanju žichara sinoć,prvo kaže žichare su stare preko 40g,-pita ga voditeljka jesu li bezbijedne,jesu...moraju se sanirati radi bezbijednsti???A odmah zatim da je na jednoj pukla sajla pa je navodno kriva firma itd itd,znojio se vishe no shto je gela na kosicu stavio chitavo vrijeme.
    ...

  6. #32881
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    623
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Ovo je show i klasicni overkill.
    Morace da na Gandalfa posalju neku vecu govedju glavu.

    Ali me lijepo nasmijao na 1:1:30
    Gandalf mu objasnjava da toliko skijasa nece biti jer sad nema guzvi na postojecim.
    Od svega recenog ovome je mozak obradio samo rijec guzva..... i onda krece da prica kako jeste bilo guzvi ali oni rade na tome da guzvi ne bude, pravice parking i cuda neka.....
    Koji lik....dje ih bre nalaze ovakve.

    Kad god ih neko pita za ekonomsku racunicu toga sto rade, oni pricaju o nekim nemjerljivim multiplikativnim efektima.
    A jedini ocigledan multiplikativni efekat je sve veca zaduzenost drzave.
    Last edited by high; 06-11-19 at 19:05.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  7. #32882
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Veca je misterija ko glasa za takve likove, a svi znamo da ima i puno gorih od ovoga.

  8. #32883
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autoput View Post
    Veca je misterija ko glasa za takve likove, a svi znamo da ima i puno gorih od ovoga.
    Good point...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  9. #32884
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,421
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Gando svaka ti čast. A ovo što te pita za broj noćenja je tako nisko i ružno! Trebao si mnogo oštrije. On je namjerno pripremio spin.

  10. #32885
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autoput View Post
    Veca je misterija ko glasa za takve likove, a svi znamo da ima i puno gorih od ovoga.
    Nema tu nikakve misterije, više puta je to do sada obrađeno, zaključak je da ovaj narod koji kupuju kao brave zaslužuje ovu vlast.

  11. #32886
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johninum View Post
    Gando svaka ti čast. A ovo što te pita za broj noćenja je tako nisko i ružno! Trebao si mnogo oštrije. On je namjerno pripremio spin.
    Cujes... i to onda ide na "Meni je zao sto vi imate tako malo nocenja"

    Ona najbjednija "0 od co'eka" prica. Pih, kakva splacina pokvarena.

    A ovo im je jos jedan od boljih kadrova sto neki kazu, ostale bi kamerman prosuo.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #32887
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Ovi prave skijalista kao da igraju pikado nad kartom Crne Gore dje se zabode strelica tu cemo da gradimo, da mi je znati ko im je savjetnik za ovaj genijalni plan.A druga stvar kad nemas hotela uz stazu kao sto je to Gando objasnio zalud ti sva skijalista koja napravis nece stranac skijas da se prti sa skijama od svog hotela do ski staze
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  13. #32888
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,529
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Nije valjda da niko od forumasha koji su za DPS i satelite nece da pohvali Ganda?

    Prozborite ljudi, nije vas valjda strah...
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  14. #32889
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    623
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Ja cu da ga kritikujem za zavrsetak.

    Govedja glava junior zapeo da prica koliko Austrija ima prihoda od turizma....a Gandalf mu objasnjava na kojoj su visini njihovi ski centri.

    Trebao je da mu kaze....Austrija ima tolike prihode od turizma jer tamo nema DPS-a i tamo je direktor svakog ski centra odlican skijas i domacin covjek.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  15. #32890
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Ja cu da ga kritikujem za zavrsetak.

    Govedja glava junior zapeo da prica koliko Austrija ima prihoda od turizma....a Gandalf mu objasnjava na kojoj su visini njihovi ski centri.

    Trebao je da mu kaze....Austrija ima tolike prihode od turizma jer tamo nema DPS-a i tamo je direktor svakog ski centra odlican skijas i domacin covjek.
    Sve si u pravu ali TV emisija nije mjesto za to, ne na ovoj temi.

    Odma bi se sve okrenulo ka nekom politickom planu i bacilo sjenku na sve druge "opipljivije" probleme predstavljene u samoj emisiji...

    Treba imat' osjecaj kad cime da uletis, nekad da golicas iza uva, nekad sakom o lice a nekad trupacki.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #32891
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Tačno, kod ovakvih stvari treba strogo izbjegavat politiku jer je to njihov teren.
    Samo ih podacima u glavu gađat, dobro je naša Austriju da pomene.

  17. #32892
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post

    Najvaznije pitanje u emisiji sinoc je bila bezbjednost zicare i toga lifta...
    A tu se Popovic pripremio dobro bio...
    Tj, pokrio je svoju guzicu papirima, sjutra sve i da se desi neko ****** gore, niko ga na odgovornost pozvat ne moze...
    Zato kazem da je momak odlican bio...
    A nije on nimalo glup ni naivan, pametniji je od dostine na slicnim i visim funkcijama...
    Slabo si ispratio... Čovjek je bukvalno rekao da će on lično biti odgovoran ako se bilo šta desi...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  18. #32893
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Znaš kako, nijesam mislio onoj amebi da se obracam uopste jer je nebitan lik.
    A nekako sam kontao da je bolje da ga razbijem na svaku temu i dokazem kako se ne pita i koliko je pogresno sve ovo sto se radi nego da trosim vrijeme na ubijanje neceg sto je vec mrtvo

    Kritika usvojena svakako, boze zdravlja sledeci put trupacke ulazim hahahahaha
    Vala činjenicno i multiplikativno ćeš ti direktno imati koristi od žičare nove. I sto ces vise?

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  19. #32894
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,421
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Volio bih da vidim Ministarku nauke kod Komnenića. Mislim da žena radi strašno dobro svoj posao. Nervira me što se to ne vidi od svih ovih ostalih stvari. Niko da pohvali njen rad.

  20. #32895
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Prosto je nevjerovatno da vladajuća koalicija ne može da pronađe bukvalno niti jednog inteligentnog mladog čovjeka koji bi radio za njih ili sa njima. Dakle, svijest omladine je itekako promijenjena. Problem je što ih je manje, pa se čini da ih nema. Ovaj njihov ''podmladak'' ih samo blamira i samo je pitanje dana kad će da nastupi totalni krah, jer ni 5% talentovanog političara kao britvu nemaju ni u najavi.
    Ovaj direktor skijališta je klasičan primjer foliranta i neznalice koju je neko ustoličio da uzima pare ni za šta samo jer je lojalan.

    Koliko kapiram, momak sa dugom kosom je Gandalf sa foruma. Svaka čast. Uništio si ga argumentima i elokventnošću. Naspram tebe je izgledao kao običan miš.
    ima mladih pametnih judi ali pametni ljudi misle svojom glavom...zato partija bira one koji misle njihovom glavom i izvrsvaju zadatke...nijesu mislioci no izvrsitelji...mislim da ne bi nikad nijednom pametnom mladom i starom covjeku palo na pamet da radi i brani neodbranjive i stetne poteze koje pravi naše državno vođstvo i oni uz njih koji se pitaju.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #32896
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Nisam imao živaca da odgledam kompletan video od 2 sata, malo sam preskakao negledljive momente ali sam uhvatio suštinu. Mudreši svaka čast za teme koje otvara ali ovo je trebala prepustiti Komneniću. Mali od skijališta joj se posprdao zglavom floskulama i unaprijed nučenom prezentacijom umjesto konkretnim odgovorima. Komnenić bi upao u onaj svoj psiho mod i stisnuo gosta. Gandaš osvježenje na ekranima (kako vokalno, tako i vizuelno ) potkovan činjenicama ali na momente i malo oprezan da se upusti u 'sukob' (za sljedeće nastupe preporuka da se prebaci u svoj forumski mod ).
    The more things change, the more they stay the same.

  22. #32897
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Nisam imao živaca da odgledam kompletan video od 2 sata, malo sam preskakao negledljive momente ali sam uhvatio suštinu. Mudreši svaka čast za teme koje otvara ali ovo je trebala prepustiti Komneniću. Mali od skijališta joj se posprdao zglavom floskulama i unaprijed nučenom prezentacijom umjesto konkretnim odgovorima. Komnenić bi upao u onaj svoj psiho mod i stisnuo gosta. Gandaš osvježenje na ekranima (kako vokalno, tako i vizuelno ) potkovan činjenicama ali na momente i malo oprezan da se upusti u 'sukob' (za sljedeće nastupe preporuka da se prebaci u svoj forumski mod ).
    Napisa gore Fidel, nije poenta da ides u politicku pricu jer tu oni plivaju i odma lijepe etikete. To radi opozicija svo ovo vrijeme, valjaju se u blatu i narodu je svega toga preko glave. Ono ide reakcija, o ne opet se pljuju.

    Poenta je da se uzdignes iznad tog blata i rokas cinjenicama, postavljas konkretna pitanja i dajes razumljive argumente i kontraargumente. Njima je najteze da plivaju kad su cinjenice na stolu. Daj nacije, vjere, politickog opanjkavanja i njima je osmijeh na licu, to je njihov teren. Traziti podatke, razmjenjivati argumente, davati konkretne predloge, uporedne podatke.... tu oni ne umiju da plivaju.

    To je Gando odradio vrhunski, isto ko i Fidelity kod Komnenica prije neku nedjelju. Doduse Fidelity je imao svoju struku kao temu... zamislite Ganda na temu Crnog jezera ili MHE.... pospremio bi ih sve tamo, a i ovako je.

    Meni je frapantan podatak da smo mi kao drustvo navikli na to da nam investicije od 140 miliona vode likovi koji su iz studentskih klupa zasjeli u direktorska mjesta po partijskoj ili nekoj drugoj licnoj liniji. Ako se kiksa, kiskali su sa nasim parama. Mali ce otici sa funkcije i izio vuk magarca. Mi i nasa djeca cemo vracati kredite.

    Dje je struka???

    Ako nema odje platite nekog iz skijalista u Evropi da vodi ovakve poslove, platiti papreno ali makar sa znamo da takve projekte vode ljudi koji znaju sta rade, a ne oni koji ZABORAVE da pitaju Unesco za gradnju u svjetskoj prirodnoj bastini. I tu je drzava dala pare, islo se na tendere i trt... UNESCO rekao stop. Ko je kriv sto su se nase (poreskih obveznika) pare prosule? Niko ni ne postavlja to pitanje.....

    Pih, iznervirah se.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 06-11-19 at 23:23.

  23. #32898
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Prijatno iznenađenje Gandalf, odgledah čitavu emisiju, bravo!

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    War. War never changes.

  24. #32899
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Napisa gore Fidel, nije poenta da ides u politicku pricu jer tu oni plivaju i odma lijepe etikete. To radi opozicija svo ovo vrijeme, valjaju se u blatu i narodu je svega toga preko glave. Ono ide reakcija, o ne opet se pljuju.

    Poenta je da se uzdignes iznad tog blata i rokas cinjenicama, postavljas konkretna pitanja i dajes razumljive argumente i kontraargumente. Njima je najteze da plivaju kad su cinjenice na stolu. Daj nacije, vjere, politickog opanjkavanja i njima je osmijeh na licu, to je njihov teren. Traziti podatke, razmjenjivati argumente, davati konkretne predloge, uporedne podatke.... tu oni ne umiju da plivaju.
    Apsolutno se slažem sa tim Fidelovim gledištem. Ne govorim o toj vrsti sukoba, mislim na jače repliciranje činjenicama na neistine i izmotavanja drugog gosta (recimo kao na forumu kad kvotuje i razvali npr Rakuna za svaku neistinu). Prihvatam i otežavajući okolnost to što je koncept emisije bezveze pa nema prave interakcije među učesnicima, ali svakako sam stekao utisak da je većinu obraćanja Gandalf odradio iz profila i pogledom uprtim prema voditeljki, umjesto prema Popoviću (daje utisak nekakve distance), kojeg za razliku od Gandalfa vidimio frontal a obraćanje mu većinom ide u smjeru Gandalfa. Možda to u stvarnosti i nije bilo tako, možda su samo pozicija i ugao kamere doprinjeli tom utisku, ali ovo je dosta bitno iz perspektive gledalaca.

    U išćekivanju novih emisija
    Last edited by starwalker; 06-11-19 at 23:57.
    The more things change, the more they stay the same.

  25. #32900
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post

    U išćekivanju novih emisija
    TV Budva večeras kod Ive Bajković u 20:00


    Hvala svima na lijepim riječima, na pozitivnim kritikama.

    Kada ste u emisiji vrijeme protiče izuzetno brzo, i nekada ni ono što ste pripremili ne možete do kraja da izmislite.

    Ja kako ne bismo gubili vrijeme na to što je ova veprina DPS smeće od uticajnog taja čiji je prvi posao bio - direktorsko mjesto - usmjerio sam se na to da objasnim gradjanima koliko loše odluke pivlače sve Vlade do sada i koliko je to neplanski i dubiozno.

    Oni jedva čekaju da krenete na njih, da mogu odmah priču da spuste na ličnu tj. Političku ravan, i onda se ne čuje ono što treba da se čuje.
    Upravo je to ono što opozicija radi sve ove godine.

    Sledeći put majageri palim sagovorniku
    Last edited by Gandalf_White; 07-11-19 at 07:05.
    One Ring to Rule them all...

Page 1316 of 1402 FirstFirst ... 31681612161266130613121313131413151316131713181319132013261366 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •