Page 974 of 1402 FirstFirst ... 47487492496497097197297397497597697797898410241074 ... LastLast
Results 24,326 to 24,350 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #24326
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,015
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Pushte njega a Pipuna prebache...i onda da gledam novi klip Kumara
    ...

  2. #24327
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    najjače gašenje bi bilo da pušte Meda iz zatvora u naredna 2 dana


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne moze se nista sa sigurnoscu reci jer je ovo paradoksalna situacija. Ukoliko je DPS pokusao da ovim vrati DF iz mrtvih i sabotira rad odbora za zakonodavstvo uspio je samo u ovom drugom.

    Jer DF ne umije da iskoristi situaciju.

    Ja iskreno ne vjerujem da ce DPS pustiti Meda i Knezevica do nedjelje jer ce onda DF imati politicku polugu da su zbog pritisaka naroda i zutih prsluka to ucinili.

    DF sa druge strane NEMA vise opcija.

    DPS ih potpuno ignorise, ostale partije ih potpuno ignorisu (lise Danilovica).
    Primjeticete da Marka Milacica nema na protestima niti ikog iz njegove partije, niti su se osim inicijalne osude vise oglasavali.


    Jedina opcija DF-u je da u nedelju naprave neki incident, kao sto je ulazak sa narodom u skupstinu. Onda policija najede narod suzavca i onda DF opet ima neku polugu i prostor u medijima. Nema sanse preko 1000 ljudi da izvedu.

    U slucaju da ne iskoriste to u nedjelju na taj nacin, nema vise okupljanja. Nece ih biti ni poslije incidenta ali onda imaju alibi da je narod zastrasen, policijska tortura , medijska zastupljenost, plach kod putina, osude EU...

    Nestrpljivo pratim razvoj situacije jer je ova situacija znak da se desava penzionisanje - Bulatovica, Mandica, vecine Pzp, Janka Vucinica itd...

    Mandic i Knezevic zajedno imaju cenzus uvijek.


    Marko Milacic najveci pobjednik ove situacije sto se tice prelivanja birackog tijela. Od nedjelje zavisi hoce li Prava imati 2% Ili 3.5%


    P.S.
    7 dana im je jedan poslanik u zatvoru a drugi spava u skupstini

    Umjesto konkretnih poteza, performansa preko dana, hitnih sastanaka nedje (EU, Rusija, Srbija), konsolidacija simpatizera po opstinama kako bi dosli na izbore.

    Cijelo rukovodstvo DF-a palamudi po PG i nikakve akcije osim 15 min predvece.

    Bas pojma nemaju
    Last edited by Gandalf_White; 06-12-18 at 22:18.
    One Ring to Rule them all...

  3. #24328
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    DF ovim razvojem situacije nista ne gubi, samo dobija. Vladajuca stranka je u pat poziciji, cini se da su se preigrali.

  4. #24329
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kako Mandića ili Radunovića niko ne dira zbog ovakvih izjava.
    Zato što Medo nije u zatvoru zbog lajanja
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #24330
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakve budale... umjesto samo da prate forum ...
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  6. #24331
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Pozivanje Medojevića na poslanički imunitet je, prema mišljenju Apelacionog suda, neosnovano.

    “Naime, čl. 86 st. 2 Ustava predviđeno je da poslanik ne može biti pozvan na krivičnu i drugu odgovornost ili pritvoren za izraženo mišljenje ili glasanje u vršenju svoje poslaničke funkcije. Međutim, kako i po nalaženju ovoga suda, navedena ustavna odredba garantuje samo onaj imunitet koji štiti poslanika u slučaju davanja mišljenja, odnosno davanja vrijednosnih stavova, to je pravilno tumačenje prvostepenog suda da u konkrentom slučaju nema mjesta za primjenu instituta poslaničkog imnutieta”, navode oni.

    Prilikom saopštavanja pomenutih tvrdnji, ističe se u rješenju Apelacionog suda, Medojević nije izrazio svoje mišljenje kao poslanik.

    “Već je bez zakonskog razloga, odbio da saopšti odlučnu činjenicu koja mu je poznata, čime je suštinski odbio da svjedoči bez zakonskog razloga za to. Osim toga, za ukazati je da navedena ustavna odredba, odnosno institut- poslanički imunitet, štiti poslanike od odgovornosti za davanje mišljenja (ili glasanja u vršenju svoje poslaničke funkcije), ali ne i od odbijanja da saopšti važne činjenice vazane za krivični postupak, odnosno od odbijanja da svjedoči, pa samim tim ni od procesnih kazni koje se mogu izreći svjedoku, u skladu sa zakonom. Iz navednog proizilazi da ne postoji imunitet za izjave učinjene van Skupštine jer izraženo mišljenje ili glasanje treba da je izvršeno u vršenju svog poslaničkog poziva i u samoj Skupštini. Dakle, imunitet se odnosi samo na izjave učinjene u pozivnom- zakonodavnom radu poslanika, odnosno imunitet se odnosi samo na izjave date od momenta otvaranja pa do zaključenja sjednice Skupštine, a ne odnosi se na izjave- tvrdnje učinjene prije i poslije sjednice Skupštine, odnosno ne vezano za sam rad Skupštine”, naglašava se u obrazloženju.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #24332
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,827
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pg020 View Post
    DF ovim razvojem situacije nista ne gubi, samo dobija. Vladajuca stranka je u pat poziciji, cini se da su se preigrali.
    ako df dobija sa medom u zatvor zamisli sto ce tek bit kad i knezevic podje...
    f6

  8. #24333
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default Iz raznih novina III

    Ovo vise smisla nema. Lepetanac interesuje me kad si ovo vec prenio, slazes li se sa ovim ili ne.
    Ovo me ne iznenadjuje od naseg suda, ali je realno sprdnja. Poslanik nije funkcija od 8-16 jer onda i svi mi podlijezemo krivicnom gonjenju za verbalni delikt uvrede jer pljujemo ljude poslije 16:00. S obzirom kakvi likovi upisuju pravni fakultet, nije iznenadjujuce.
    Za to vrijeme u paralelnom univerzumu Knezevicu se izrice kazna smanjenja plate za 10-20% jer je uvrijedio Katnica necim sto je on izjavio medijima. Tj niko se ne sjeca ocigledno vise da je Katnic rekao da je “poznati biznismen” htio da mu podmiti zenu.
    Ni saslusanja ni hapsenja, ni prividjenja Katnica da kaze ko je, ni smjene jer ocigledno ne procesuira taj slucaj...
    Ono sto mi svi ovdje zaboravljamo, a ocigledno i ostali u CG, Medo je optuzbe za korupciju iznio prije nego sto je Mugi i dosao u CG. A svi znamo kako se to zavrsilo...

  9. #24334
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pg020 View Post
    DF ovim razvojem situacije nista ne gubi, samo dobija. Vladajuca stranka je u pat poziciji, cini se da su se preigrali.
    Kakvi... Kontraefekat.

    Satro ih je DPS sa ovim.

    Vidis najbolje po broju okupljenih i po medjima i opoziciji.

    Kao usmrdio sir. Niko 2%

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  10. #24335
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Naime, čl. 86 st. 2 Ustava predviđeno je da poslanik ne može biti pozvan na krivičnu i drugu odgovornost ili pritvoren za izraženo mišljenje ili glasanje u vršenju svoje poslaničke funkcije.

    Nisam pravnik i slabo se razumijem u pravo, ali jel ti ovo dijeluje kao misljenje ili glasanje?

    Nedavno, lider PZP-a je saslušan u tužilaštvu zbog tvrdnji da je bivši gradonačelnik Podgorice Miomir Mugoša platio Katniću 100.000 eura da mu ne određuje pritvor.

    Ranije je Medojević saopštio da se Katnić nalazi na spisku nadležnih državnih organa Hrvatske osumnjičenih za ratne zločine prilikom operacija JNA oko Dubrovnika 1991. i 1992. godine

    Sredinom januara, lider PZP-a je na konferenciji za medije rekao kako ima saznanja da je glavni specijalni tužilac namjeravao da likvidira predsjednicu Vrhovnog suda Vesnu Medenicu i njenu koleginicu Svetlanu Vujanović.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Last edited by lepetanac; 07-12-18 at 08:19.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #24336
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Znam, ali te pitam drugu stvar. Ovo je bas problaticno. Sta je poslanicka funkcija i na sta je ovranicena. Ako poslanik napise nesto na FB ili Izjavi u novinskom clanku, na televiziji ili slicno...
    Jesu li ga novinari zvali kao poslanika ili kao gradjanina... ako izjavi nesto na ulici u toku protesta ili nekog okupljanja...je li mu taj novinar prisao kao bilo kome ili kao nosiocu politickog zivota u CG...
    Nemoj da zamagljujemo ovo glupavim izgovorima

  12. #24337
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja ne znam ni jednog poslanika da je osudjen jer je dao intervju ili zbog mitinga.
    Ovo sto je sa Medojevićem i Kneževićem jer nije hteo da svjedoči.
    Ako kaže Medo da on zna da je Katnic silovao ženu, tuzilastvo ispituje slučaj i zove ga za svjedoka. Nema vise ovo ono, kazi sto znaš. Pazi optuzio je drzavnog tuzioca, nije mala stvar. I to ozbiljne optužbe, pa nek sad ide do kraja kad vec ima informacije.

    Jedino sa cime bi se složio je da je trebalo ispitati i Katnicevu zenu, ko je pokusao da joj smjesti. Zasto to nije prijavila , itd .
    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Znam, ali te pitam drugu stvar. Ovo je bas problaticno. Sta je poslanicka funkcija i na sta je ovranicena. Ako poslanik napise nesto na FB ili Izjavi u novinskom clanku, na televiziji ili slicno...
    Jesu li ga novinari zvali kao poslanika ili kao gradjanina... ako izjavi nesto na ulici u toku protesta ili nekog okupljanja...je li mu taj novinar prisao kao bilo kome ili kao nosiocu politickog zivota u CG...
    Nemoj da zamagljujemo ovo glupavim izgovorima
    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #24338
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ja ne znam ni jednog poslanika da je osudjen jer je dao intervju ili zbog mitinga.
    Ovo sto je sa Medojevićem i Kneževićem jer nije hteo da svjedoči.
    Ovo je konkretan problem.

    NIJESU odbili da svjedoce jer su dali izjave i stavili se na raspolaganje tuzilastvu i tu nema problema.

    Oni su odbili da ODAJU izvore. I to je problem.

    Zamisli novinar koji ima insajdera nedje i tuzilastvo ga prisili da oda izvor. Pa nikad novinarstvo ne bismo imali na planeti



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #24339
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ovo je konkretan problem.

    NIJESU odbili da svjedoce jer su dali izjave i stavili se na raspolaganje tuzilastvu i tu nema problema.

    Oni su odbili da ODAJU izvore. I to je problem.

    Zamisli novinar koji ima insajdera nedje i tuzilastvo ga prisili da oda izvor. Pa nikad novinarstvo ne bismo imali na planeti



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Ne mozes nekoga optuziti za tako ozbiljan zlocin a ne dati informaciju o tome.
    Ako je dosao u tuzilastvo ne znaci da nije odbio da svjedoči.
    Ajde da postavim pitanje ovako:
    Treba li jedan ratni zločinac i silovatelj da obavlja jednu ovakvu funkciju, i da bude na slobodi jer on nece da kaze odakle mu informacije.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #24340
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,453
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,239
    Thanked in
    635 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ovo je konkretan problem.

    NIJESU odbili da svjedoce jer su dali izjave i stavili se na raspolaganje tuzilastvu i tu nema problema.

    Oni su odbili da ODAJU izvore. I to je problem.

    Zamisli novinar koji ima insajdera nedje i tuzilastvo ga prisili da oda izvor. Pa nikad novinarstvo ne bismo imali na planeti



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Znam da je u SAD-u bilo slucajeva dje su novinari koji su sudu odbijali da kažu ime insajdera u predmetima od nacionalne važnosti završavali u zatvoru i držani u istom slično ovo kao Medojević.Poslanik je čovjek koji bi trebalo biti nešto više od obične javne ličnosti i shodno tome mu je dat imunitet ali mu nije dat imunitet da mlati i lažinja kad mu se prohtje nego baš da bude odmjeren u izjavama i da zastupa interese onih koji su ga izabrali.Nažalost obzirom da smo mi parodija od države i poslanici su nam parodija.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  16. #24341
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Samo sto ja pricam ovdje su mozda u pravu ali nisu revnosni u druge slučajeve. E to treba da problematizujemo, oko toga da pricamo.
    http://www.vijesti.me/vijesti/jos-ra...rovica-1015452

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #24342
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ne mozes nekoga optuziti za tako ozbiljan zlocin a ne dati informaciju o tome.
    Ako je dosao u tuzilastvo ne znaci da nije odbio da svjedoči.
    Ajde da postavim pitanje ovako:
    Treba li jedan ratni zločinac i silovatelj da obavlja jednu ovakvu funkciju, i da bude na slobodi jer on nece da kaze odakle mu informacije.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Razumijemo se mi.
    Meda kad vidim nije dobro.

    Ali nije li posao tuzilastva da otvori istragu i pokusa da dodje do operativnih saznanja ?
    Ne mozes se vezati za jednu osobu. Oni su mogli da ispitaju u DB da li ima osnova itd itd
    Mogli su ga natjerati da se javno izvine i kaze da je lagao i mnogo drugih a ne da ga "stave u zatvor"

    Ne vjerujem da je u Evropi zabiljezeno da se poslanik zatvara jer je odbio da svjedoci tj odbio da oda izvore.

    Jos jedna stvar, kako mozes zvati nekoga da svjedoci ako ne postoji postupak ?
    One Ring to Rule them all...

  18. #24343
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Razumijemo se mi.
    Meda kad vidim nije dobro.

    Ali nije li posao tuzilastva da otvori istragu i pokusa da dodje do operativnih saznanja ?
    Ne mozes se vezati za jednu osobu. Oni su mogli da ispitaju u DB da li ima osnova itd itd
    Mogli su ga natjerati da se javno izvine i kaze da je lagao i mnogo drugih a ne da ga "stave u zatvor"

    Ne vjerujem da je u Evropi zabiljezeno da se poslanik zatvara jer je odbio da svjedoci tj odbio da oda izvore.

    Jos jedna stvar, kako mozes zvati nekoga da svjedoci ako ne postoji postupak ?
    Nista mi teze nema nego kad me cerate da branim nesto sto se ni meni ne svidja, rekoh ti jednom ne gledaj sve kroz prizmu DPSa i mrznje prema njemu.

    http://www.vijesti.me/vijesti/sdt-is...atskoj-1015258

    Specijalno državno tužilaštvo formirlao je predmet povodom tvrdnji lidera PzP-a Nebojše Medojevića o tome da je glavni specijalni tužilac Milivoje Katnić tokom 91.i 92. godine počinio ratni zločin protiv civilnog stanovništva, da je osumnjičen za silovanje žene u Konavlima i da je uzimao novac od domicilnog stanovništva da ih ne zlostavlja i muči.

    Nakon izvršenih provjera od strane nadležnih državnih organa Republike Hrvatske, Županijsko državno odvetništvo u Dubrovniku dostavilo je informaciju da lice sa tim i sličnim identifikacionim podacima u periodu od 1991. do 2018. godine nije imalo prijavljeno prebivalište ili boravište na teritoriji opštine Cavtat"

    Ispitivali nista nisu nasli u Hr, pa kazi Medo sto znas ili priznaj da si lagao.
    Eto koliko je jednostavno

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #24344
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Specijalno državno tužilaštvo je u postupku pružanja međunarodne pravne pomoći zatražilo od nadležnih organa Republike Hrvatske - NCB Interpola Zagreb i Državnog odvjetništva Republike Hrvatske provjeru podataka o licu Julijana Kršikapa Petković i predmetnim događajima.
    "Nakon izvršenih provjera od strane nadležnih državnih organa Republike Hrvatske, Županijsko državno odvjetništvo u Dubrovniku dostavilo je informaciju da lice sa tim i sličnim identifikacionim podacima u periodu od 1991. do 2018. godine nije imalo prijavljeno prebivalište ili boravište na teritoriji opštine Cavtat odnosno opštine Konavle, niti je osoba sa tim ili sličnim podacima podnosila krivične prijave u navedenom periodu. Konačno, Specijalno državno tužilaštvo obavještava javnost da se vrše provjere i izviđaji u pravcu utvrđivanja da li su na dubrovačkom području izvršena krivična djela ratnih zločina od strane državljana Crne Gore, pa poziva sve građane, da svoja saznanja prijave Specijalnom tužiocu Lidiji Vukčević koja radi na predmetima ratnih zločina"
    Hrvatska potvrdila da je Medo profesionalni lažov.
    Mislim da mi je bez društvenih mreža ovo nekoliko dana teže nego što nije na Tajlandu ,kao i obično,u ovo doba godine.

  20. #24345
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nista mi teze nema nego kad me cerate da branim nesto sto se ni meni ne svidja, rekoh ti jednom ne gledaj sve kroz prizmu DPSa i mrznje prema njemu.

    http://www.vijesti.me/vijesti/sdt-is...atskoj-1015258

    Specijalno državno tužilaštvo formirlao je predmet povodom tvrdnji lidera PzP-a Nebojše Medojevića o tome da je glavni specijalni tužilac Milivoje Katnić tokom 91.i 92. godine počinio ratni zločin protiv civilnog stanovništva, da je osumnjičen za silovanje žene u Konavlima i da je uzimao novac od domicilnog stanovništva da ih ne zlostavlja i muči.

    Nakon izvršenih provjera od strane nadležnih državnih organa Republike Hrvatske, Županijsko državno odvetništvo u Dubrovniku dostavilo je informaciju da lice sa tim i sličnim identifikacionim podacima u periodu od 1991. do 2018. godine nije imalo prijavljeno prebivalište ili boravište na teritoriji opštine Cavtat"

    Ispitivali nista nisu nasli u Hr, pa kazi Medo sto znas ili priznaj da si lagao.
    Eto koliko je jednostavno

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

    Pa evo vidis da pricamo o istoj stvari.

    Dokazali su da je lagao, nijesu otvarali istragu. Izadje se sa saopstenjem, ostavi se Medojevicu opcija da prizna da je lagao ili da kaze koji su izvori bili.
    On odbije, veliki naslovi po svim medijima : MEDOJEVIC UHVACEN U LAZI

    kraj price...


    A ne da se zatvara poslanik lol

    Znaci to je van svake pameti. Ocigledno pricamo o istoj stvari, samo ne na isti nacin.

    Meni je licno problem sto je doslo do zatvaranja poslanika, pa makar on bio i Medojevic ili Knezevic. I to je trazena rupa u zakonu kako bi se poslanik zatvorio.

    Znaci demokratija, znaci ustav...
    One Ring to Rule them all...

  21. #24346
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/ekonomija/proizvodi...tu-od-januara/

    Proizvodi Bjelasice Rade na tržištu od januara
    https://m.cdm.me/politika/za-politik...-miliona-eura/

    Za politiku se ne štedi: Građani za izborne kampanje dali 1,4 miliona eura

  22. #24347
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pa evo vidis da pricamo o istoj stvari.

    Dokazali su da je lagao, nijesu otvarali istragu. Izadje se sa saopstenjem, ostavi se Medojevicu opcija da prizna da je lagao ili da kaze koji su izvori bili.
    On odbije, veliki naslovi po svim medijima : MEDOJEVIC UHVACEN U LAZI

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Meni je licno problem sto je doslo do zatvaranja poslanika, pa makar on bio i Medojevic ili Knezevic. I to je trazena rupa u zakonu kako bi se poslanik zatvorio.
    Hoćeš da kažeš da je zatvoren u skladu sa zakonom . U čemo je onda problem
    Last edited by Rakun; 07-12-18 at 12:08.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #24348
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/hronika/porodica-iz...ila-160-kradi/

    Sedmočlana porodica iz Podgorice osumnjičena je da je u jednom gradu u Holandiji počinila najmanje 160 provalnih krađa. Obijali su uglavnom automobile, iz kojih su krali vrijedni plijen.

    Glavni osumnjičeni su roditelji, starosti od 43 i 41 godine. Osim njih, porodicu čini i pet mlađih osoba, tri ženske i dvije muške osobe starosti 20, 18, 17, 15 i 11 godina,




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #24349
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post

    Nakon izvršenih provjera od strane nadležnih državnih organa Republike Hrvatske, Županijsko državno odvetništvo u Dubrovniku dostavilo je informaciju da lice sa tim i sličnim identifikacionim podacima u periodu od 1991. do 2018. godine nije imalo prijavljeno prebivalište ili boravište na teritoriji opštine Cavtat"

    Ispitivali nista nisu nasli u Hr, pa kazi Medo sto znas ili priznaj da si lagao.
    Eto koliko je jednostavno

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    I tu je problem i zasto se ne slazemo. I da zato ovo nema veze sa pravom vec politikom. Da se ovo desava izmedju mene i tebe uputili bi te da me tuzis za klevetu.
    Medo je lagao, hrvati su rekli da sa ro nije tacno i da laze. Izvoli pa ga tuzi za klevetu u gradjanskoj parnici dje onda Medo mora da kaze i dokaze ili novcana kazna.
    I tu je sva sustina problema. Jer je novcana kazna a ne zatvor. I zato je ovo problematicno i nema veze sa pravom i pravdom. Da su u pravu, ne bi dali onako debilno objasnjenje “poslanik je poslanik dok je u skupstini ili na sjednici”
    Nemojmo...

  25. #24350
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default Iz raznih novina III

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Hoćeš da kažeš da je zatvoren u skladu sa zakonom . U čemo je onda problem
    Ne kaze da je ihapsen po zakonu, vec da se izigrao zakon koji je predvidjen za poslanike, a da se poziva na neko nemusto objasnjenje zakona koji nazovi moze da se primijeni u ovom slucaju jer je covjek poslanik i tu se primjenjuje zakon koji ih izuzma od ovoga.
    Kao sto rekoh i Lepetancu, da je sve u redu sa ovom odlukom, ne bi se Apelacioni sud pozivao na retardirano objasnjenje koje ocigledno samo crnogorcima moze da prodje
    Davno smo mi postali narod za ozbiljnu psiholosku analizu...

Page 974 of 1402 FirstFirst ... 47487492496497097197297397497597697797898410241074 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •