Page 552 of 1402 FirstFirst ... 524525025425485495505515525535545555565626026521052 ... LastLast
Results 13,776 to 13,800 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #13776
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mandic i Radunovic oslobodjeni optuzbe za drzavni udar. Dobro rece jedan na fb sinoc (inace opozicionar srbin) ovo su milovi ljudi i sad im dize rejting opet da bi zavadali Demokrate koje su u usponu. Vidjecemo...

  2. #13777
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    A sa druge strane događaja od juče: http://www.vijesti.me/caffe/suprug-p...ih-dama-939511 KEK

    __________________________________________


    Quote Originally Posted by bego84 View Post
    Mandic i Radunovic oslobodjeni optuzbe za drzavni udar. Dobro rece jedan na fb sinoc (inace opozicionar srbin) ovo su milovi ljudi i sad im dize rejting opet da bi zavadali Demokrate koje su u usponu. Vidjecemo...
    A u drugim vijestima, nebo je plave boje..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  3. #13778
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Gdje će se zaustaviti Srbi ?
    Ali im smeta kad braća Hrvati hoće da proglase Stepinca za sveca
    Rehabilitovan četnički komandant Nikola Kalabić


    Viši sud u Valjevu, sudija dr Dragan Obradović, doneo je rešenje kojim je usvojen zahtev za rehabilitaciju Nikole Kalabića, nekadašnjeg komandanta Gorske garde Jugoslovenske vojske u otadžbini, potvrđeno je agenciji Beta u Višem javnom tužilaštvu.

    Rešenjem o rehabilitaciji sud je utvrdio da se od trenutka donošenja ništavim smatra sedam odluka Državne komisije za utvrđivanje ratnih zločina okupatora i njihovih pomagača tokom Drugog svetskog rata, donetih od marta do septembra 1945.

    Sud je oglasio ništavim i četiri odluke Zemaljske komisije za utvrđivanje ratnih zločina okupatora i njihovih pomagača tokom Drugog svetskog rata donete od aprila do oktobra 1945. koje se odnose na Nikolu Kalabića.

    Ništavim se smatra i rešenje Sreskog suda u Mionici od 11. septembra 1946. kojim je Kalabiću konfiskovana nepokretna imovina.

    Ništave su i sve pravne posledice ovih odluka, konstatovano je u rešenju Višeg suda u Valjevu i navedeno da se rehabilitovano lice, Nikola Kalabić, smatra neosuđivanim.

    Rešenje o rehabilitaciji nosi datum 27. april 2017. i urađeno je na 36 kucanih strana.

    Zahtev za rehabilitaciju je pre pet godina podnela Kalabićeva unuka Vesna Dragojević iz Valjeva, koja je tokom ovog postupka vratila porodično prezime i sada se preziva Kalabić.

    Rešenje o rehabilitaciji Kalabića je prvostepeno, protiv njega se može izjaviti žalba Apelacionom sudu u Beogradu u roku od 30 dana.

    Viši tužilac u Valjevu rekao je agenciji Beta da će se svakako žaliti Apelacionom sudu u Beogradu.

    Kalabić je tokom rata bio jedan od najistaknutijih četničkih komandanata, kome se stavlja odgovornost više masakara koji su počinili pripadnici Korpusa gorske garde u kosmajskom, smederevskom i aranđelovačkom kraju tokom druge polovine 1943. i prve polovine 1944., kao što je masakr u Drugovcu.

    Prema prihvaćenoj verziji, Kalabića su posle rata zarobili pripadnici Ozne i prihvatio je da sarađuje u operaciji hapšenja Dragoljuba Mihailovića.

    Postupak pred Višim sudom trajao je pet godina, a prethodio mu je postupak pred Osnovnim sudom u Valjevu, kojim je utvrđeno, uz pomoć relevantnih svedoka iz poratnog vremena, da je Kalabić ubijen u jednoj pećini u klisuri reke Gradac kod Valjeva i da prema tome nije mogao ni da izda Mihailovića.
    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #13779
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,717
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Pa valjda i jeste poenta da se čitav taj dogadjaj u trajanju od 2-3 sek. pretvori u zajebanciju a ne u to što pojedini zamišljaju ... sama politika i stradanje toliko ljudi u poslednjih 5-6 god. je toliko sumorna slika svijeta da bi glupo bilo sve svodit na nivo sukoba ... još priče kako će Marković vratit Trampu sa ovo guranje su toliko budalaste da je glupo i komentarisat a oni koji su pratili peticiju za referendum u Holandiji evo sad mogu pratit ovu peticiju oko izvinjenja ... čisto da se zanimaju
    Citat jednog komentara na vijest o gurkanju:

    " a mozes li zamisliti alternativnu stvarnost da je Marković skočio: "To ćeš tamo đe si naučio, oca ti *****!" i pljas, pljas, mrš! On bi postao heroj čovječanstva, a Crna Gora nepregledna ravnica...."



    Sent from my Motorola 8400

  5. #13780
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default



    2 godine za ubistvo. Kakvo sudstvo, svaki dan sve vece i vece dubine doticu.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  6. #13781
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    saobraćajka vrijedi riječi "pješakinja"
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #13782
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,697
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    133
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Obraz okidjen, crni Dule.
    Kakvi crni, ćutučino jedna, Duško je srećnik kad ga je zapalo da su toliko malo, naveliko stupi na svjetku političku pozornicu. Osim toga, postupio je promišljeno i sa dužnim dostojanstvom... Svaka mu čast!

    - M -

  8. #13783
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Ćutučino,ahahahhaahaha
    A stari svaka ti je na mjesto
    ...

  9. #13784
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Interesantno je da niko ne pominje glavnu poentu iz presude. Sudija je naglasio kako je tužilac izvukao iz konteksta Slavenov govor i namontirao ga na druge recenice odnosno da je snimak tužilaštva bio nepotpun i da su spojeni samo oni djelovi koji bi optužene diskvalifikovao, iako su i tužilaštvo i odbrana imali originalni integralni ISTI snimak. U prevodu tužilaštvo je svjesno htjelo da sakrije potpunu istinu da bi se optuženi poslali u zatvor. Sreća odbrane je što je ovo 21 vijek pa su mobilni radili non stop inače bibili osuđeni.Sjetite se Martinovića, niko ne bi ni pomenuo ovaj slučaj da nije zabilježan sa mobilnog.Opasna je tužilaštvo jedne države koje se ovim bavi.Ovaj tužilac i svi koju su učestvovali u pokusaju prevare sa lažnim dokazima moraju odgovarati kada se smjeni vlast.Ne smije se zaboraviti da npr-Čađenović i dalje leži u zatvoru zbog optužbe REKLA -KAZALA!Treba poslije smjene vlasti i procesuirati one koji su naredili da se koristi prekomjerna hemijska sredstva, koji su onako krvnički tukli narod.Svi ti ljudi se MORAJU kazniti, jer ti krvoloci ne smiju ostati na slobodi.Državni udar 2 je najveća sramota za pravosudje. Vidjećete u živo te silne dokaze katnića kada bude suđenje.Obratite pažnu na dokazni materijal koji se tiče djevojke Kneževića, odlazaka u Moskvu lidera opozicije ...svakog poštenog čovjeka će biti stid takve optužbe tužilaštva bez obzira što misli o DF-u i njihovim liderima.

  10. #13785
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dahslobode View Post
    Treba poslije smjene vlasti i procesuirati one koji su naredili da se koristi prekomjerna hemijska sredstva, koji su onako krvnički tukli narod.
    U PRAVU SI !! Trebaju stajat mirno i glumiti živu ogradu dok kokteli lete prema njima. Umjesto da se ugledaju na kolege iz EU zemalja Grčke, Francuske, Njemačke naše džukele biju narod koji "mirno" protestuje
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #13786
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Evo ga guranje u raznim talk show emisijama

    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #13787
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Ne znam koliko se koktela viđelo iz Beograda, ali ja koji sam bio tamo sam vidio jedan, koji je pritom napravio "požar" 2m ispred policajaca, 2x manji nego što bi naložio za roštilj. Opet, mi koji nismo bili u Beogradu smo imali priliku da prisustvujemo babi koja je ležala na podu i davila se, navijaču koji je odvukao skroz do mosta i smirivao je, da bi neki genijalac bacio još jedan suzavac tačno ispred njih. Isto tako se moglo primijetiti da je sem 30ak huligana (ubačenih ili neubačenih, nije bitno) bilo i bar 10-15 hiljada ljudi, od kojih mnogo đedova i baba sa kojima ne znam šta je bilo, i nije mi jasno kako niko od njih nije izgubio život u onom haosu.
    Suzavac se koristi za rastjerivanje Rakune, ne da podaviš narod da ne može da ode kući. I sigurno ne bacaš suzavac sa obije strane mosta, efektivno zarobljavajući 150-200 ljudi koji su bježali pretpostavljam kućama. Među tih 150-200 ljudi je bilo najmanje dva asmatičara koja lično poznajem, i da je bilo ko od njih dvoje umro od posljedica, bila bi kriva isključivo policija.
    No, opet, lako je suditi događaju gledajući ono što ti mediji serviraju u Beogradu, realnost je ipak malo drugačija, i apsolutno je bilo prekomjerne upotrebe hemijskih sredstava, kao i ispaljivanje kanistera paralelno sa zemljom direkt u ljude.

    Jedno ću se složiti sa tobom, a to je da je policijska brutalnost globalni problem, ne samo crnogorski . Čovjeku daš malo moći, i on će biti manji čovjek jako brzo. Edit: S' tim što u pomenutim zemljama postoji odgovornost, i insistira se na snošenju odgovornosti. Kod nas su ispaštala 3 čovjeka, dok je.. koliko bješe? ... 14 tuklo Martinovića?

    Što se konkretne presude tiče, drago mi je da se poštuje zakon, ali mi isto tako nije drago da Radunović nije iza rešetaka. To veče je više puta pomenuo građanski rat, i on i Mandić (dok su ostali govornici bili umjereni), a samo par minuta nakon Radunovićeve izjave da uskoro neće moći da kontroliše masu (Do te izjave savršeno mirnu. Jedina interakcija sa policijom je bila "Bacite štitove!") je pala prva ograda. Je li to bilo dogovoreno sa huliganima, pa su se malo preračunali jer 99% nas nije došlo da se bije sa policijom, ili je to bilo samoinicijativno ili dogovoreno sa drugom stranom ne znam, ali te riječi nisu bile prikladne i nadao sam se da će ispaštati zbog njih.
    Last edited by LostInHollywood; 27-05-17 at 02:45.

  13. #13788
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Ne znam koliko se koktela viđelo iz Beograda, ali ja koji sam bio tamo sam vidio jedan, koji je pritom napravio "požar" 2m ispred policajaca, 2x manji nego što bi naložio za roštilj. Opet, mi koji nismo bili u Beogradu smo imali priliku da prisustvujemo babi koja je ležala na podu i davila se, navijaču koji je odvukao skroz do mosta i smirivao je, da bi neki genijalac bacio još jedan suzavac tačno ispred njih. Isto tako se moglo primijetiti da je sem 30ak huligana (ubačenih ili neubačenih, nije bitno) bilo i bar 10-15 hiljada ljudi koji, od kojih mnogo đedova i baba sa kojima ne znam šta je bilo, i nije mi jasno kako niko od njih nije izgubio život u onom haosu.
    Suzavac se koristi za rastjerivanje Rakune, ne da podaviš narod da ne može da ode kući. I sigurno ne bacaš suzavac sa obije strane mosta, efektivno zarobljavajući 150-200 ljudi koji su bježali pretpostavljam kućama. Među tih 150-200 ljudi je bilo najmanje dva asmatičara koja lično poznajem, i da je bilo ko od njih dvoje umro od posljedica, bila bi kriva isključivo policija.
    No, opet, lako je suditi događaju gledajući ono što ti mediji serviraju u Beogradu, realnost je ipak malo drugačija, i apsolutno je bilo prekomjerne upotrebe hemijskih sredstava, kao i ispaljivanje kanistera paralelno sa zemljom direkt u ljude.

    Jedno ću se složiti sa tobom, a to je da je policijska brutalnost globalni problem, ne samo crnogorski . Čovjeku daš malo moći, i on će biti manji čovjek jako brzo.

    Što se konkretne presude tiče, drago mi je da se poštuje zakon, ali mi isto tako nije drago da Radunović nije iza rešetaka. To veče je više puta pomenuo građanski rat, i on i Mandić (dok su ostali govornici bili umjereni), a samo par minuta nakon Radunovićeve izjave da uskoro neće moći da kontroliše masu je pala prva ograda. Je li to bilo dogovoreno sa huliganima, pa su se malo preračunali jer 99% nas nije došlo da se bije sa policijom, ili je to bilo samoinicijativno ili dogovoreno sa drugom stranom ne znam, ali te riječi nisu bile prikladne i nadao sam se da će ispaštati zbog njih.
    Ni manje ni više nego 10-15 hiljada ljudi ? Možeš li eventualno da linkuješ neki članak iz nečega nezavisnog (može i iz regiona), a da nije IN4S, Kurir, Srpski Telegraf i sl. u kom se kaže da je bilo 10-15 hiljada ljudi.
    I pored toga što si se složio da i policija u daleko civilizovanijim zemljama postupa isto kao naša ti očekuješ da se svjetske krive drine ispravljaju u Crnoj Gori !!

    Meni je žao što nisu uhapšeni onoga momenta kad su preskočili ogradu, kamo li kad je ono pseto reklo "nećemo moći da kontrolišemo masu" i tako zapalilo situaciju
    Last edited by Rakun; 27-05-17 at 03:08.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #13789
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ni manje ni više nego 10-15 hiljada ljudi ? Možeš li eventualno da linkuješ neki članak iz nečega nezavisnog (može i iz regiona), a da nije IN4S, Kurir, Srpski Telegraf i sl. u kom se kaže da je bilo 10-15 hiljada ljudi. n
    Vjerovao ili ne, ne mogu, i čudno mi je da ne mogu. Mada imaš RTCG članak o 5000 ljudi na platou između pravnog i ekonomskog na koncertu Džibonija ako se dobro sjećam, i imaš istu brojku kojom se figuriše na pomenutom protestu. Pogledaj slike i jednog i drugog pa mi ti kaži tvoju iskrenu procjenu.
    Ovo je sad anegdotičan dokaz, ali je masi trebalo sat i po da sa Trga Nezavisnosti dođe do ispred Skupštine, i da i dalje ne mogu svi da stanu, već da nas sa bine 3 ili 4 puta mole da se sklonimo prema mostu da bi napravili mjesta.
    Edit: Ja sam siguran da je bilo preko 10-15 hiljada, ali eto ta brojka je neka dosta niža procjena.


    I pored toga što si se složio da i policija u daleko civilizovanijim zemljama bije svoje demonstrante kad pretjeraju ti očekuješ da pacifikacija krene od baš nas ili možda smatraš da francuski, grčki i njemački pendreci manje bole
    Ni slučajno ne očekujem to, koliko god da smo lideri u regionu po svemu. Ono što očekujem je utvrđivanje odgovornosti za korišćenje prekomjerne sile, kako je i počela ova rasprava.

    Meni je žao što nisu uhapšeni onoga momenta kad su preskočili ogradu, kamo li kad je ono pseto reklo "nećemo moći da kontrolišemo masu" i tako zapalilo situaciju
    Pravo da ti kažem, i meni. Ja tamo sigurno nisam došao da bi Mandić i Slaven zauzeli parlament, i dan danas mi nije jasno zašto nisam okrenuo leđa i otišao kući u tom trenutku. Morbidna radoznalost valjda.
    Last edited by LostInHollywood; 27-05-17 at 03:11.

  15. #13790
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Vjerovao ili ne, ne mogu, i čudno mi je da ne mogu. Mada imaš RTCG članak o 5000 ljudi na platou između pravnog i ekonomskog na koncertu Džibonija ako se dobro sjećam, i imaš istu brojku kojom se figuriše na pomenutom protestu. Pogledaj slike i jednog i drugog pa mi ti kaži tvoju iskrenu procjenu.
    Narvno da ne možeš, zato što tražiš cifre 10.000+
    Evo po meni najnezavisniji medij u regionu (N1 ) kaže 5000, a imali su svoje reportere na licu mjesta
    http://rs.n1info.com/a103251/Svet/Re...Podgorici.html
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #13791
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Evo ja ti kažem šta sam ja svojim očima vidio, ali naravno da imaš pravo da ne vjeruješ tamo nekom anonimusu sa foruma. Pitaj nekoga ko je bio, pusti licitiranje sa mnom koji su nezavisni a koji pristrasni mediji, ja još ni jedan ne nađoh ni globalno, a ne u regionu.

  17. #13792
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Evo ja ti kažem šta sam ja svojim očima vidio, ali naravno da imaš pravo da ne vjeruješ tamo nekom anonimusu sa foruma. Pitaj nekoga ko je bio, pusti licitiranje sa mnom koji su nezavisni a koji pristrasni mediji, ja još ni jedan ne nađoh ni globalno, a ne u regionu.
    I ja svojim očima vidio čitavu Crnu Goru na mitinzima Narodne Sloge
    Naravno da ne možeš naći ni globalno zato što tražiš 10.000+ protestanata, zaobilaziš npr. Rojters zato što dotični kaže "nekoliko hiljada".
    Last edited by Rakun; 27-05-17 at 03:40.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #13793
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Ne tražim ništa niti sam tražio bilo šta večeras, opusti se, samo unaprijed znam da niko kome bi ti povjerovao nije figurisao tim brojem. Poenta mog posta nije da ne mogu da nađem članak ni lokalno ni globalno, već da smatram da ne postoji ni jedan jedini nepristrasni medij o kojem god događaju da se radi, valjda jer nepristrasnost nije u ljudskoj prirodi.

  19. #13794
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Jednostavno me interesuju samo nepristrasni mediji poput naših Vijesti i Monitora, srpskog B92 (zato što Vučina najmanje utiče na njega), balkanske N1, Al Jazira ili nekog zapadnog medija. Mislim da je to krajnje fer
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #13795
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Jednostavno me interesuju samo nepristrasni mediji poput naših Vijesti i Monitora, srpskog B92 (zato što Vučina najmanje utiče na njega), balkanske N1, Al Jazira ili nekog zapadnog medija. Mislim da je to krajnje fer
    Sad već zvučiš kao da nikad nisi pročitao ni jedan jedini članak iz pomenutih medija. To što se viđenje novinara iz tih medija poklapaju sa tvojim ne znači da su nepristrasni. Znam osobu koja vjeruje da je "Minut, dva" dobar izvor informacija, i drugu osobu koja kupuje i čita samo Dan. Republikanci vjeruju da je Fox nepristrasan, a Demokrate isto kažu za CNN. Plot twist? Niko nije u pravu, i do nepristrasne istine se užasno teško dolazi.
    Ja konkretno čitam Vijesti i Cdm samo da vidim šta se dešava, i dobijam ospice svaki put kad autori "začine" članak svojim mišljenjem, ili raznim "suptilnim" insinuacijama. Ne mislim da dobijam apsolutnu istinu, ali bar nisu Pobjeda ili IN4S.

  21. #13796
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    U što nam se nesrećno školstvo odavno pretvorilo.


    http://www.vijesti.me/vijesti/tenzij...e-dao-5-939617

  22. #13797
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default Iz raznih novina III

    Procitah jutros. Kao da je nesto novo da se traze petice na kraju godine. Pritisci na nastavnike od roditelja pa i direktora. Nego ce sad jos skola odgovarat, jer je mali pod stresom sto nije luca.

    Kako tata lijepo uci dijete da mora bit kako on zeli pa makar i silom. Puj.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  23. #13798
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Što veli, htio je da ode od kuće...
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  24. #13799
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Na jednoj strani imaš debilne roditelje koji nisu svjesni kako će da najebu od podmlatka koji vaspitavaju na taj način i nastavnici koji itekako gledaju čije je dijete u pitanju kada ocjenjuju.

  25. #13800
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa ok ja mislim da je ovaj slučaj klasično kompleksašenje roditelja da se makar po nečemu izdvajaju. A tu si u pravu obzirom đe pokušavaju to da završe.
    Poštoo djeca nikad nijesu kriva već samo roditelji, onda bi trebalo ovakve i slične pojave riješit da se roditelji ne miješaju u školske metode. Ali to podrazumijeva sve roditelje.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

Page 552 of 1402 FirstFirst ... 524525025425485495505515525535545555565626026521052 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 23:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 09:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 01:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-06, 00:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •