Page 1324 of 1402 FirstFirst ... 32482412241274131413201321132213231324132513261327132813341374 ... LastLast
Results 33,076 to 33,100 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #33076
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Zna li ko kakav je epilog događaja od ljetos kada je Ban pljuvao i šamarao policajca u Tivtu?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Sem onog snimka dje ban udara policajca iza saobracajnog znaka i kasnije prica sa njim i ostalima i odlazi ... za sad nista.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  2. #33077
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Sem onog snimka dje ban udara policajca iza saobracajnog znaka i kasnije prica sa njim i ostalima i odlazi ... za sad nista.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jesu li ga poslali po kazni u Plužine što se drznuo da opominje uglednog Bana?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  3. #33078
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Mislim da jesu. I valjda mu djecu ispisali iz
    Skole a u kucu mu parkiraju trajekt.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  4. #33079
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Naravno da su povlašćeniji. Koji to silni posao obavlja jedan inspektor čast izuzecima kojih je malo. Vozi službena kola, ne razmišlja od 250 eura registracije kao profesor, oni koji nemaju službena uglavnom i ne registruju svoja privatna vozila. Ne plaćaju gorivo, zimske gume i ne popravljaju kola, pa samim tim uštede godišnje minimum 1000 eura. O tome kako rade svoj posao, presmiješno je komentarisat. U mom ulazu je privatno živio diler pred kojim su glave spuštali pripadnici mup-a koji žive u istom ulazu, koji su znali čime se bavi jer je svakog dana bilo po 2-3 koji su krizirali čekajući istog.
    Tvoje shvatanje profesije profesora je tipičan primjer razmišljanja osoba koje su imale problematično obrazovanje i nesppremnost ili nesposobnost kvalitetnog sticanja znanja, što se lako može i shvatiti prostim razmišljanjima koja "isijavaju" iz tebe. Doduše, čitav život se uči pa nikad nije kasno i za tebe. Jedan profesor takođe mora prenositi znanje raznoj balafurdiji, tatinim sinovima i maminim princezama koje na profesore gledaju kao na tranje, zato je i sve ovako naopako. Nije da je posao inspektora ili policajca lak , nije ni lak građevinskom radniku pa mu ne daju stanove kojima je cijena po kvadratu upola manja od tržišne. Ovdje imamo situaciju da je velika većina tih mupovaca obezbijeđena nekretninom, a ovanpride im dođe kao poklon sa čijom prodajom završavaju svoj mučan život i idu ranije u penziju od jednog profesora. Po čemu to molim te?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Hmmmm...
    Da znas da si u pravu...
    Ozbiljno ti kazem, nacerao si me na razmisljanje, ima logike to sto pricas... vidi se da si obrazovan i inteligentan covjek...
    Iskustvo jbg, ne zamjeri mi sto ponekad pisem gluposti...

    Potpuno sam zaboravio da imaju sluzbena kola... i to njemacka, Astre, kazu da su se bas dobro pokazale... nema veze sto njih 10oro duze ta jedna kola...

    A previdjeh i cinjenicu da imaju benificirani radni staz, brao, brao... idu u penziju 10 godina ranije, ako je docekaju, ako ih prije toga ne spuca neki klosar ili pocisti neka hronicna bolest...
    Jes da taj inspektor efektivno radi 3x vise od nastavnika (bukvalno !!) i da mu je svaki dan glava u torbu, ali nema veze, benificirani staz je benificirani staz...
    Nije ni profesorima lako, sto jes, jes, treba puvat u prkno tim tatinim i maminim sinovima, mozda ce im roditelji valjat sjutra nesto, a ko zna dje ce nasljednici da zasjednu..

    Znas, nije nam drustvo tako naopako zbog toga sto su profesori sami sebe srozali na najnize grane i napravili sprdnju od profesije... problem je sto imamo masu nekakvih buntovnika, kako na forumu, tako i u stvarnom zivotu... ne volje ljudi da ih neko sputava, ne vole miliciju iako su odavno prestali da biju... ono, vise se nekako solidarisu sa kriminalcima nego sa organima reda... acab, 1312 i te fore, to je moderno dan danas...

    A mozda su to i kompleksi neki... opet taj mupovac moze ponesto da zavrsi, pa onda vole malo da se kuurce, sire, jos mladji neki inspektor koji vata te piickice po lokalima, o sajovcima da ne pricam, oni su spremni samo tako...
    Primijetio sam da cak i taste vise vole te inspektore nego one menadzercice sto deru kod privatnika i puvaju gazdi u prkno svaki dan...
    Bas ne znam...

    Ali prija mi diskusija sa tobom, stvarno covjek moze nesto da nauci, iskustvo i mudrost prosto isijavaju iz tebe, dobro si rekao... samim tim je osoba poput tebe dovoljno kompetenta da komentarise rad policije i njihove rezultate...
    Samo me buni, imao si dilera u ulaz, narkomane sto kriziraju pred ulaz, a imas djecu... sto ga nijesi prijavio... da budes odgovoran gradjanin, pusti miliciju... stvorio sam bio neku sliku o tebi kao moralnom covjeku, koji ne voli nepravdu, prosipa se neko postenje, a ovamo zmuris na narkomaniju u sopstvenom ulazu... sad ne znam sto da mislim o tebi...
    Samo znam da je taj Konik stvarno uzasno mjesto za zivot, evo i ti si potvrdio...

    Da sumiram, u pravu si za sve, posao profesora je ipak mnogo tezi i odgovorniji, i te stanove je trebalo prije dat njima nego miliciji... ali jbg, tako je kako je...

    P.S. za gradjevinske radnike-fizikalce ne znam, ali inzenjeri u Bemax masovno zakljucuju ugovore na 10 godina i dobijaju sranove dzabe... dvosobne...
    Last edited by karamazov; 08-11-19 at 21:00.

  5. #33080
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ma e, policija na ovim prostorima je inače poznata po tome da im je glava u torbi svaki dan... Ja vjerujem da 99,9% inspektora ne bi smjelo nekog dilera da uhapsi, a da ne pita smije li ili dobije odobrenje od samog vrha. To što desetoro vozi jedna kola to nekom drugom pričaj. Sami su krivi što im je ćutanje i poslušnost jača strana ali đe nađe meni da pričaš te srceparajuće priče o stresovima policije... Čega sam se sve naslušao od devesesetih naovamo...Ima stvarno časnih ljudi i dalje ali takvi se osjećaju na poslu kao prase u Teheranu...Fala sistemu što je tako. Već ti rekoh, idealan si profil za nekog aktivistu partije, mogu ti sredit da te zovnu da isloristiš potencijal. Vidjoh da si pisao što ga nisam prijavio...pa druže kada policajci pognu glavu dok o tome pričamo kada se sretnemo, što da ti pričam dalje...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Last edited by Director; 08-11-19 at 21:50.

  6. #33081
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Prvo, ne mozes covjeka tek tako da uhapsis... to treba da bude organizovana i koordinisana akcija, da prvo vide sa kim radi, od koga nabavlja drogu, formiraju predmet i onda mu ulete...
    Drugo, kakve ima veze to sto ga ti policajci ne hapse... to sigurno nijesu bili inspektori za droge... mozda rade na kradje, krvne delikte, neki potpuno drugi odsjek...
    To je isto kao da reces da te operise dermatolog umjesto hirurga...
    Razmisli malo prije nego sto pocnes da pises...

    Da se nijesi predomislio za onaj stan u zgradu mupa, ovaj ga prodaje 1150, veliki dvosoban stan, spustio bi cijenu sigurno...

  7. #33082
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    http://rtcg.me/vijesti/ekonomija/258...u-regionu.html


    Građani Crne Gore, sa dohotkom od 53,48 hiljada dolara (USD) po stanovniku, najbogatiji su u regionu, izuzimajući Hrvatsku i Sloveniju, pokazao je izvještaj Kredit svisa.

    ovo mora da je Monstat radio


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Čega 53 hiljade dolara po glavi stanovnika?????
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  8. #33083
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Usao je ovdje Sinavatra sa dohodkom od 5 milijardi pa. am je podigao prosjek on i jos nekolicina slicnih.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  9. #33084
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Nego, Mugi kupio stan od 150 kvadrata...
    Sto bi sa onom pricom da bjezi i da rasprodaje sve sto ima?

  10. #33085
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Radnik Mupa je povlasceniji od nastavnika...??????
    Koja je muka druze, to sto su ljudi dobili stan za 600 eura a ti moras da ga platis 1200...
    Je li u tome problem...

    Ova nastavnica/profesorica sto li vec, obzirom da ima dosta godina staza, a sigurno ima punu normu, ispod 600-700e mjesecno ne primi...
    U cemu je problem i koji su razlozi sto joj ostaje manje od 50 mjesecno, u to necu da ulazim...

    I vidim da se nesto solidarisete sa prosvjetnim radnicima...
    Prosjecna plata 500-600 eura, 4 slobodna mjeseca godisnje, radno vrijeme u prosjeku 4-5 casova po 45 minuta dnevno...
    Ovo pricam za nekog profesora geografije/istorije, 90% ovih sto jezike i tehnicke predmete predaju zarade jos toliko od privatnih casova...
    I poredis ih sa radnicima Mupa...
    Poznajes li mozda nekog policajca/inspektora... a ima ih itekako skolovanih, nemoj mislit da nema...
    Pa svaki dan provode po ulicama sa bagrom bjelosvjetskom, stavljajuci glavu u torbu...
    A kad se desi neko ubistvo ili slicno ******, a takvih sranja je zadnjih godina dosta, po mjesec dana ih kuci ne gledaju no su cijeli dan po terenu... od toga im isplate 10% prekovremenih
    Za tu istu platu koju primi nastavnik sto je studirao 10 godina, zaposlio se preko veze i sad prenosi to silno "znanje" na nasu djecu...
    Ali je izgleda problem sto su mupovci dobili stanove za 600 eura...
    I neko pita zbog cega su zasluzniji od nastavnika...
    Ni po cemu vala...
    uf, izbjegavam da se pecam na ova tvoja trolovanja, al ovo nisam moga preskocit koliko je bezobrazno.
    znaci, nastavnici su bili losi studenti koji studiraju po 10 godina i jedva zavrse fakultete, pa na kraju svi preko veze dobiju posao?
    bas, bas degutantno.
    ima li inspektora sto su studirali po 10 god i preko veze dobili posao?
    nose glave u torbama inspektori?
    kad si cuo da se kod nas desilo neko ubistvo policajca?
    necu da generalizujem, al ima ih masu (znam samo po Nk slucajeva) dje dileri rade za njih, osnovna svrha im je da zastite ove smradove sa vlasti, biju protetante, namjestaju sebi aukcije vozila (da i tu sa strane zarade po par stotina) itd.
    pa Koprivica je bio nacelnik u Nk, od plate od maksimum 1000e je dosao do toga da mu sin sad dize zgrade. kako nece, u kucu mu dolazio jedan iz ova 2 klana na slavu, a tip je sad na jos nekoj jacoj poziciji u MUP.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #33086
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,037
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Ooo, Koprivica je u ratu stekao kapital, nije od plate ne boj se.

  12. #33087
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    a znaci time je zaduzio vlast, fino je i to znati :-D
    inace mu je zet kriminalac (da ga ne imenujem sad) iz jednog od klanova.
    Forever young, i want to be forever young

  13. #33088
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    ...
    One Ring to Rule them all...

  14. #33089
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,037
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    a znaci time je zaduzio vlast, fino je i to znati :-D
    inace mu je zet kriminalac (da ga ne imenujem sad) iz jednog od klanova.
    https://www.vijesti.me/zabava/u-udes...nji-niksicanin

    Sin mu je tad bio u autu. Ima i za njega finih priča čime se bavi itd.

  15. #33090
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Prvo, ne mozes covjeka tek tako da uhapsis... to treba da bude organizovana i koordinisana akcija, da prvo vide sa kim radi, od koga nabavlja drogu, formiraju predmet i onda mu ulete...
    Drugo, kakve ima veze to sto ga ti policajci ne hapse... to sigurno nijesu bili inspektori za droge... mozda rade na kradje, krvne delikte, neki potpuno drugi odsjek...
    To je isto kao da reces da te operise dermatolog umjesto hirurga...
    Razmisli malo prije nego sto pocnes da pises...

    Da se nijesi predomislio za onaj stan u zgradu mupa, ovaj ga prodaje 1150, veliki dvosoban stan, spustio bi cijenu sigurno...
    Čovječe ti ne kapiraš koliko su svi oni nesigurni ako trebaju nešto da otkriju ili ako saznaju. To je javna tajna. Pa odakle mnogim inspektorima bogatstvo? Od bijednih plata? Vjeruj mi , gledao sam i lika koji je jedan od organizatora sve te priče. Govorili su mi ljudi da ima samo u kvartu par stanova, a tek da vidis damu sa kojom je diler živio, zaposlena u privatnoj jakoj firmi do 17h, poslije na usluzi partneru da izlazi i sačekuje mušterije. Takvih sam primjera znao samo ja jedno četvoro za zadnjih 10 godina. Dok sam se zabavljao sa jednom curom u sred centra je živio diler koji je držao psa , kako dođem da je dovezem kolima, sjednemo i pričamo po sat vremena u kolima i u tih sat, svake noći iz mraka na parkingu vidiš svake noći iste stvari, lik izađe u šetnju sa psom i razdijeli kome što treba. Nemoguće je da to nijedan inspektor nije znao... Za stan u MUP-ovoj zgradi nisam zainteresovan jer je kvalitetom ispod ovog đe trenutno živim. Pazi to je sasvim dobra gradnja ali ja sam svoje riješio. Ako se ti misliš oko tog stana provjeri pa odluči sam valja li za tebe.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  16. #33091
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,386
    Thanks Thanks Given 
    1,802
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    [QUOTE=Dutch;5229612]https://www.vijesti.me/zabava/u-udes...nji-niksicanin

    Sin mu je tad bio u autu.

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...a-sa-mujovicem
    A sa sinom gujo, hahah..... Koliko samo pojedini znaju o poslovima doticnog, nego cute, cak I ovi u spuzu... Vise od 10 godina su "drzali" divlji prelaz ispod Vracenovica....
    Last edited by mrgo; 08-11-19 at 23:13.

  17. #33092
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    https://www.vijesti.me/zabava/u-udes...nji-niksicanin

    Sin mu je tad bio u autu. Ima i za njega finih priča čime se bavi itd.
    da, sjecam se ovoga.
    ima prica, nije da su bez pokrica. balavac, a dize zgrade po Nk, sve na posteno zaradili :-D
    Forever young, i want to be forever young

  18. #33093
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Kako nam se DK ukopa sa tizovanjem. Tizujemo i kad je nevolja...
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  19. #33094
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    samo mi za' Sabrije i Ivana da ne prosetaju malo Roterdamom, treba ih poslat makar da nam docaravaju atmosferu ostalih zemalja ucesnika.



    NAKON OSAM GODINACrna Gora 2020. neće imati predstavnika na Eurosongu?

    Ovu informaciju objavilo je nekoliko sajtova poput escextra.com i wiwibloggs.com, koji se bave dešavanjima vezanim za Evroviziju

    3774 pregleda14 komentar(a)

    Grupa D mol (Foto: Andres Putting)Mirela Hodžić8. novembar 2019, 13:06
    Nakon osam godina, Crna Gora 2020. godine neće imati svog predstavnika na najpopularnijem muzickom takmicenju Eurosong, koje će se održati u holandskom gradu Roterdamu sredinom maja.
    Ovu informaciju objavilo je nekoliko sajtova poput escextra.com i wiwibloggs.com, koji se bave dešavanjima vezanim za Evroviziju, ali na zvaničnom sajtu te muzičke manifestacije još uvijek nije objavljena ova vijest.
    Do sada, tim povodom, nije objavljeno ni zvanično saopštenje Javnog servisa, koji bira predstavnika Crne Gore za Eurosong i odlučuje o učešću.
    Crna Gora je od nezavisnosti, odnosno 2007. godine učestvovala na Eurosongu tri godine, da bi 2010. i 2011. napravila pauzu.
    Prvi predstavnik nakon toga bio je Rambo Amadeus 2012, a potom su pod zastavom Crne Gore na tom muzičkom takmičenju nastupali između ostalih i klapa Who See, Sergej Ćetković, Nenad Knežević Knez, Slavko Kalezić, Vanja Radovanović, grupa D mol.




    Forever young, i want to be forever young

  20. #33095
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Je li moguce ovo sto citam...
    Prozivate Duska Koprivicu, jednog od najboljih i najpostenijih policajaca u drzavu...
    Bio je sef za JRM ali su ga makli cini mi se, ne znam dje je sad...
    Gospodin najveci, bio i ostao...
    Crnogorski Herkul Poaro sa onim brcicima...

    Okle pare inspektorima?
    A okle pare nastavnicima...??
    Jedna je od spremanja djaka napravila bruka kucu kod K.crkve na Konik...
    Ne daju djeci petice ako kod njih ne idu na casove...
    Prosvetarska mafija...
    Last edited by karamazov; 08-11-19 at 23:39.

  21. #33096
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,386
    Thanks Thanks Given 
    1,802
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/drustvo/vucinovic-i...rzo-reagovati/
    Bas me zanima sta je ovo dvoje moglo da konstatuje.

  22. #33097
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Uopšte ne znam ko je puknuti lik.

    Inače, otkad je Stamatović novinar? Ja ga se sjećam kao nacionalističkog istoričarskog smećara, novinar ne vjerujem da je ikad bio.

    Vjerovatno se misli na Jovana Stamatovica iz Pobjede, jedan je od autora knjige "Premijer pobjednickog duha".

  23. #33098
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    ...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. #33099
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    jel te zvao na kafu jes

    ali pazi imena čuš rajka firma alivodić :lolblue:

    došli do sumnje da je A.T. otvorio više od 12 lažnih Fejsbuk profila pod nazivima: „Vladimir Petrović“, „Risto Radović“, „Sergey Volkov“, „Ana Uskoković“, „Adriatic PG“, „Slaven Radunović“, „Vasović Vera“, „Natalije Jovana Suarez“, „Rajka Firma Alivodić“, „Necko Radović“, „Lana Milošević“, „Veljko Radusinović“ i drugi.
    She is only here to annoy herself!

  25. #33100
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Cao, sam aco tabas, pjevac iz podgorice.

    nothing comes from violence and nothing ever could

Page 1324 of 1402 FirstFirst ... 32482412241274131413201321132213231324132513261327132813341374 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 23:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 09:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 01:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-06, 00:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •