Page 1024 of 1402 FirstFirst ... 245249249741014102010211022102310241025102610271028103410741124 ... LastLast
Results 25,576 to 25,600 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #25576
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post


    Ma ja smao primijetih, nista strasno, lise sto se luckeov post izgubi nedje. Ali nebitno. Ti znas da ja volim kad se diskusija malo rasiri :mrgreen::mrgreen:
    Lucke je sam obrisao svoj post...sto to neće da kaže to je njegov problem...mada ne znam zasto ga je obrisao jer je posle skoro pa cijei sadržaj posta prepriča i on i mnogi drugi....inače čisto da se zna, nikada nijesam ni ja niti bilo ko od moderatora obrisali post zato što je kao njegov sadržaj "opasan" za bilo koju političku grupaciju, jedino offtopikarenje, ili vrijeđanje ili odgovore na brisane postove...isto kao što mislite da sam luckeov post ja obrisala....ne nestaju postovi ne brinite, lucke ima problem sa tim postom, ne administracija
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #25577
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Lucke je sam obrisao svoj post...sto to neće da kaže to je njegov problem...mada ne znam zasto ga je obrisao jer je posle skoro pa cijei sadržaj posta prepriča i on i mnogi drugi....inače čisto da se zna, nikada nijesam ni ja niti bilo ko od moderatora obrisali post zato što je kao njegov sadržaj "opasan" za bilo koju političku grupaciju, jedino offtopikarenje, ili vrijeđanje ili odgovore na brisane postove...isto kao što mislite da sam luckeov post ja obrisala....ne nestaju postovi ne brinite, lucke ima problem sa tim postom, ne administracija
    Lucke nidje nije ni napisao da mu je administracija obrisala post imam svoje razloge...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  3. #25578
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Lucke, krvomutnice jedan. :lolblue::lolblue::lolblue:
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  4. #25579
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nece covjek da ga zovu na informativne razgovore zbog pisanja po forumu.


    Medjutim, dobro jutro Vilajcani...

    Jeste li platili reket vodji ?



    Говорећи о видео снимку на којем се види како бившем градоначелнику Подгорице Славољубу Стијеповићу даје коверат пун евра, Кнежевић је рекао да то није усамљен случај, те да је кеш разним функционерима увијек давао у договору са Ђукановићем






    Предсједник „Атлас групе“ Душко Кнежевић поновио је да Мило Ђукановић и његова Демократска партија социјалиста желе да му отму имовину, те да је то једини разлог због чега се нашао на удару црнорског режима.

    У разговору за Српски телеграф, Кнежевић је казао да је Ђукановића финансирао пуних 25 година, да је био највећи донатор ДПС, али и да је свако ко је желио да има бизнис у Црној Гори морао да даје новац „Првој фамилији“.



    Говорећи о видео снимку на којем се види како бившем градоначелнику Подгорице Славољубу Стијеповићу даје коверат пун евра, Кнежевић је рекао да то није усамљен случај, те да је кеш разним функционерима увијек давао у договору са Ђукановићем.

    Он је бившем пријатељу и предсједнику Црне Горе послао поруку – „без борбе се нећу предати, знам како се побјеђује„.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  5. #25580
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Banana state gdje batinasi vladaju

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  6. #25581
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Vidji Rocena i Mila... Zajedno znaju 3 rijeci engleskog ahhahahahaaha
    Otisli da pricaju o znanju i obrazovanju

    Nerno

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    vidji im narukvice ka da su na exit

  7. #25582
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,300
    Thanked in
    2,005 Posts

    Default

    Milaš nam nešto učestalo fura pinki aksesoare. Još se priča o onom violet šalu sa govora u čast komitima u NK

    Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  8. #25583
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,359
    Thanks Thanks Given 
    1,337
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...vije-elektrane


    Ugasili su Atlas, sad je na redu Hipotekarna.

    Dae vjecna!
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  9. #25584
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A to sto ce Milačić da rilja za istom sofrom sa Putinom- to nista , a ?

    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  10. #25585
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Mislis li obraza ti da ce ga pustit za isti taulins njim? :lolblue::lolblue:
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  11. #25586
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...vije-elektrane


    Ugasili su Atlas, sad je na redu Hipotekarna.

    Dae vjecna!
    Ali pazi ovo.


    Pokloni ti stric 2 poslovna od 450 kvadrata(stecenih kriminalom) zajedno za milion ipo eura kredita.
    Sto ce reci da je procijenjena vrijednost kvadrata tih prostora 3.333 eur po kvadratu.

    Banka obicno procjenjuje nekretninu za 20% manje sto ce dalje reci da Blazov kvadrat poslovnog vrijedi oko 4000 eur

    Obicnom gradjaninu se stan od 70 000 eur procijeni na 50, prepise polisu osiguranja na banku, mora imati platu 800+ eur i stalni radni odnos i ponedje ziranta

    A Zhoblica onda za te pare izgradi mini hidroelektranu koja unistiti rijeku i sela gdje se gradi, pobije svu ribu i zivuljke, unisti poljoprivredu i jos vise otjera ljude sa sela.

    Sjedi kuci dok voda protice kroz elektranu i pravi struju koju mu placaju gradjani CG po vecim cijenama od trzisne.

    Iskreno mislim da Zhoblica zivi CG san. Lezi a pare kapaju (bukvalno)
    Procitajte ovo jos jednom i skontajte koliki maloumnik moras da budes i glasas DPS.


    Cuo sam Zhobla ne spava ne zna kako ce vrnut kredit ahhahahahahahahahah

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  12. #25587
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ovako je Milo sina ucio

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  13. #25588
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,954
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,668
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Hb gadna, a meni su za poslovni od 120m2 nudili 80 000e, plus dobri bas bilansi... hahahahahahahahha

    Dok nlb, erste lagano su nudile 150k i masu niže kamate..

  14. #25589
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    deuscroix

  15. #25590
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Eo Dule odreagovao. Veli pojma nema sta se dogadja nije u njegovoj nadleznosti ... Ok

    "Dodao je da je za njega važno da su depoziti građana sigurni i da se interesovanje investitora za ulaganje u našu zemlju ne smanjuje.

    Na pitanje o eventualnom stečaju u Atlas banci, predsjednik Marković je kazao da ukoliko se to desi, garantovani depoziti kod te banke su 97 miliona eura i u Fondu ima tog kao i novca potrebnog za depozite u IBM banci."

    A u stvari ako dodje do kolapsa Atlasa kao sto hoce i u jos jednoj od banaka sledece 15 godina nece biti isplate depozita

    FUN FACT - Revizorska kuća koja je radila reviziju privatnih Atlas i IBM banke a kojoj, prema riječima guvernera Centralne banke Crne Gore, prijeti oduzimanje licence, radila je i reviziju državnog Fonda za zaštitu depozita, koji, gle čuda, treba da isplati male deponente IBM i Atlas banke, ukoliko proglase stečaj u toj banci.

    Za vašu informaciju, Fonda za zaštitu depozita (FZD) je počeo sa radom 2003. godine, dakle prije 15 godina). Na grafiku koji smo pripremili nalaze se podaci o kapitalu od 2009. godine. Zanimljivo je da se kapital FZD-a akumulirao 15 godina (nije isplaćivana dividenda) i on prema našim projekcijama na kraju 2018. godine iznosi 110 miliona eura.

    Juče smo čuli da je za isplatu deponenata u IBM i Atlas banci (ukoliko dođe do stečaja u njoj) kojima su garantovani depoziti (depoziti do 50.000 eura), neophodno 110 miliona eura, što je identičan iznos kapitala FZD-a! Kao što vidite, brojke su mistične (i zato dolaze na kraju priče) - ono što se sakupljalo 15 godina ili 65.700 dana može se nonšalantno “prosuti” za svega 25 radnih dana.

    Veoma je važno da napišemo sljedeće: mali deponenti biti isplaćeni do potonjeg centa zbog toga FZD ima zaključen “Stand-by” aranžmanu sa Evropskom bankom za obnovu i razvoj (EBRD) koji bi, za slučaj nedostatka sredstava kod isplate garatnovanog depozita bio korišten do iznosa od 30 miliona eura. Dakle, ukupna sredstva kojima FZD može raspolagati iznose preko 140 miliona eura.

    Ukoliko se pak otvori stečaj u Atlas banci, kapital FZD-a će, na kraju 2019. godine, pasti na svega 20-ak miliona eura, Pravo pitanje za Vladu je sljedeće: sa koliko novca će se dokapitalizovati FZD, što će biti novi, neplanirani odliv iz budžeta.

    Mala poslastica za kraj - ista revizorska kuća koja je radila revizorske izvještaje privatnih Atlas i IBM banke kao i državnog Fonda za zaštitu depozita, radila je i reviziju - državnih Plantaža. A znate da njihov lager od 48 miliona eura zvuči - prenaduvano.




    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  16. #25591
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,014
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    http://informer.rs/vesti/politika/41...usije-beogradu

    Samo da Pipun ne popije koju vishe pa da pokaki sve ovo sjutra...
    ...

  17. #25592
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ne moze ovo

    Gahaagagagaggagahahahaha

    https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=2kis2CkfHj4
    One Ring to Rule them all...

  18. #25593
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Sudeci po pismenosti, bice da je zavrsio dok je Migo bio ministar obrazovanja
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  19. #25594
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Pre$ednik MZ Karabusko polje.

    Neverica

    Eo Borba neko je njima javio hahahaa

    Last edited by Gandalf_White; 16-01-19 at 18:52.
    One Ring to Rule them all...

  20. #25595
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,796
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,316
    Thanked in
    2,168 Posts

    Default

    Dikej 2000 sati, a Karleuša pala zbog 30 sekundi. Što ti je život...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  21. #25596
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,403
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Evo nesto lijepo za promjenu. Bravo Kristina.

    https://www.rferl.org/a/montenegro-f.../29691770.html
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  22. #25597
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Blam

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  23. #25598
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Isto je i kod nas. SPC saucesnik DPS 30 godina. Tj. Oni su saucesnici ko god je na vlasti, samo da je vlast. Jer promjena vlasti nije dobra za biznis


    Di Kej opet nova objava. Milova kuca na tudje ime od 2000 kvadrata i ja sam te poveo.

    Dominejshn sa hintovima. Ovo je bukvalno samo za ljude koji se sjecaju afera i znaju o cemu prica

    One Ring to Rule them all...

  24. #25599
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Bolje da je uzeo duvanski ili dakic u pg... kakva bi se na tim temeljima I zidinama palata napravila (za ponos cg), I to jeftinije od svih njihovih izbora... no... moda je cesto na granici kicha pa ubrzo postane kich…
    Estetika je ipak moja specijalnost ..

    Hvala Lepo

  25. #25600
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Eo Dule odreagovao. Veli pojma nema sta se dogadja nije u njegovoj nadleznosti ... Ok

    "Dodao je da je za njega važno da su depoziti građana sigurni i da se interesovanje investitora za ulaganje u našu zemlju ne smanjuje.

    Na pitanje o eventualnom stečaju u Atlas banci, predsjednik Marković je kazao da ukoliko se to desi, garantovani depoziti kod te banke su 97 miliona eura i u Fondu ima tog kao i novca potrebnog za depozite u IBM banci."

    A u stvari ako dodje do kolapsa Atlasa kao sto hoce i u jos jednoj od banaka sledece 15 godina nece biti isplate depozita

    FUN FACT - Revizorska kuća koja je radila reviziju privatnih Atlas i IBM banke a kojoj, prema riječima guvernera Centralne banke Crne Gore, prijeti oduzimanje licence, radila je i reviziju državnog Fonda za zaštitu depozita, koji, gle čuda, treba da isplati male deponente IBM i Atlas banke, ukoliko proglase stečaj u toj banci.

    Za vašu informaciju, Fonda za zaštitu depozita (FZD) je počeo sa radom 2003. godine, dakle prije 15 godina). Na grafiku koji smo pripremili nalaze se podaci o kapitalu od 2009. godine. Zanimljivo je da se kapital FZD-a akumulirao 15 godina (nije isplaćivana dividenda) i on prema našim projekcijama na kraju 2018. godine iznosi 110 miliona eura.

    Juče smo čuli da je za isplatu deponenata u IBM i Atlas banci (ukoliko dođe do stečaja u njoj) kojima su garantovani depoziti (depoziti do 50.000 eura), neophodno 110 miliona eura, što je identičan iznos kapitala FZD-a! Kao što vidite, brojke su mistične (i zato dolaze na kraju priče) - ono što se sakupljalo 15 godina ili 65.700 dana može se nonšalantno “prosuti” za svega 25 radnih dana.

    Veoma je važno da napišemo sljedeće: mali deponenti biti isplaćeni do potonjeg centa zbog toga FZD ima zaključen “Stand-by” aranžmanu sa Evropskom bankom za obnovu i razvoj (EBRD) koji bi, za slučaj nedostatka sredstava kod isplate garatnovanog depozita bio korišten do iznosa od 30 miliona eura. Dakle, ukupna sredstva kojima FZD može raspolagati iznose preko 140 miliona eura.

    Ukoliko se pak otvori stečaj u Atlas banci, kapital FZD-a će, na kraju 2019. godine, pasti na svega 20-ak miliona eura, Pravo pitanje za Vladu je sljedeće: sa koliko novca će se dokapitalizovati FZD, što će biti novi, neplanirani odliv iz budžeta.

    Mala poslastica za kraj - ista revizorska kuća koja je radila revizorske izvještaje privatnih Atlas i IBM banke kao i državnog Fonda za zaštitu depozita, radila je i reviziju - državnih Plantaža. A znate da njihov lager od 48 miliona eura zvuči - prenaduvano.




    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

    Дуле је још и казао да није фер како медији више причају о 100.000 еура које је узео Стијеповић него о 22 милиона које је обезбиједила држава за исплату депозита у ИБМ банци.

    Баш медији нису фер...
    Полакоте!

Page 1024 of 1402 FirstFirst ... 245249249741014102010211022102310241025102610271028103410741124 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •