Thread: Iz raznih novina III

  1. #30551
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    kako da vidis da je frka u DPS - aktivira se DF sa napadima na Demokrate + mobiliziraju se svi DPS botovi koji miruju tokom godine.

    Kad vidim sto se zadnja 2-3 dana radi po forumu, opet mi se uliva neka nada da ce opet bit gusto.
    Ko to drugi komentarise osim mene a da nije odje odavno opoziciono deklarisan? Ko je to mobiliziran od dps podrzavaoca, taguj njihove postove?

    Mozda mene smatras za bota, koji sam 10 godina na ovom forumu i koji sam na sve teme komentarisao i hvalio i kritikovao?
    Last edited by lucke91; 07-08-19 at 15:31.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #30552
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Samo Alternativa braco.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  3. #30553
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Samo Alternativa braco.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Moze i Markova Prava cg po potrebi
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #30554
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ko to drugi komentarise osim mene a da nije odje odavno opoziciono deklarisan? Ko je to mobiliziran od dps podrzavaoca, taguj njihove postove?

    Mozda mene smatras za bota, koji sam 10 godina na ovom forumu i koji sam na sve teme komentarisao i hvalio i kritikovao?
    Nisam na tebe mislio, ti oduvijek simpatises vlast i iznosis svoja misljenja sa kojima se ne slazem cesto, ponekad i da, ali svako ima svoje stavove .

    Mislio sam na tipove poput MEdo_ja, Holiday, lepetanac ... ljudi kojima su pisanje postova na forumu posao ili da se zabrinem kakvi sve glasaju.

    DF necu ni da pomminjem, oni su dotakli dno i stalno pominjanje da su pripadnici SPC dovoljno govori o njihovom hvatanju za slamsku spasa (dovoljno je procirtati poslednji post koji su zakacili i svakome iole prosjecno inteligentnom gradjaninu je jasno o kakvom se soju radi)
    Last edited by djordjije; 07-08-19 at 15:58.

  5. #30555
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Moze i Markova Prava cg po potrebi
    Moze sve sto se ne zove dps

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  6. #30556
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ko je to mobiliziran od dps podrzavaoca, taguj njihove postove?
    Ja...
    Lucke, legendo, znam da oces svu slavu da uzmes za sebe, ali nece moci... ja sam prosao sve stepenice u partiji, od terenskog rada do interneta

  7. #30557
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,808
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Dje mi je marko milacic u svemu ovome


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  8. #30558
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Само нека он настави како је кренуо.

    Народ јесте преглуп и не капира колико су постигле Демократе за ово вријеме колико ретардирадана опозиција за 20 година.

    Свака част што су успјели Европу колико толико на својој страни да ставе.

    Корак по корак и дако цркну дпсовци, не иде ништа преко ноћи.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Polako, evo da ti kazem kao neko ko podrzava njihovo djelovanje.

    Sta su to tacno postigli ?

    Uzeli su Kotor - izgubili su ga, jer nijesu mogli da se dogovore sta i kako
    U BD se kolju sa DF-om jer ne mogu ni jedni ni drugi da sjednu iza zatvorenih vrata i dogovore se sta i kako dalje.
    U HN ne ovaj iz novske liste rekao da Katic mjesecima ignorise njegove dopise povodom smjene funkcionera koji ne rade svoj posao i da ce u septembru obaliti vlast.

    Bojkotuju parlament(sto podrzavam) ne podrzavam da kad su se svi vratili nijesu i oni da guraju neke amandmane, zakone da stvaraju pritiske i sta se vec radi u parlamentu.
    Uspjeli su da se pokolju sa svakom partijom (nejasna mi je strategija potpuno) sa URO-om su rsskrstili, sa SDP-om su se pokomatali, sa DF-om evo pljaste macole.

    A evo kako se krecem i razgovaram sa velikim brojem ljudi svakog dana teza medju gradjanima je sledeca - I vlast i opozicija su isti / koji cu ***** da glasam.
    Dok DF izdaje saopstenja ko je Pozadinac a ko nije, dok demokrate placaju promo u vijestima i sibaju po par stotina eura na sponsored objave gradjani su prepusteni sami sebi.

    Od aprila mjeseca 7 mojih drugara i drugarica su napustili CG, to su sve uceni ljudi i strucnjaci - Nikada se nece vratiti. Buducnost nam ode iz CG
    Plate kuurac
    Penzije ponizavajuce
    Sezona je u potpunom kolapsu sigurno 30% slabija nego lani(ne pricam u svoje ime nego generalno).


    U medjuvremenu ni jedna jebena partija nije glave okrenula da pokusa da spasi Crno jezero, Unesco status durmitora, Bukovicu, Kutsku, Mojansku, Ljestanicu.
    Ni jedna kurcem nije mrdnula da spasi Taru, da odu na Cijevnu i u albanski dio, da odu na Cehotinu, da podju do narodnih kuhinja da vide red u PG na 40 stepeni. ...

    Jebe im se ...

    Mnogo sam razocaran ali nikad necu prestati da se borim protiv ove vlasti a i sto odavno.pricam nije problem samo u DPS-u vec u bolesnom sistemu koji su kreirali.

    Od marta sam izgubio 15 kila i 5 puta primao flashe jer ne mogu da se pohvatam oko posla/familije i odbrane sjevera jer nece niko da pomogne ovom nesretnom narodu.
    Njima je bitno ko je za DPS a ko za njih, ko ce ih glasat a ko nece.

    Ovo sad sto se desava - klanje u opoziciji je klasicna DPS igra da se demoralise ovaj nesretni narod da ne izadje na izbore pa da se formira neka koalicija zdravo tkivo bez DF-a.
    Taman kad je df poceo da pada ispod 10% DPS i sad ovo sa Demokratama ih vraca na 13-4%.

    I jos jedna stvar in ne zaboravite to ako hocete da analizirate politicku situaciju.

    DPS se vodi marginon :

    Nije koliko smo mi jaki nego koliko nam je protivnik slab.

    I tako vladaju 30 godina.

    Demokrate u ovom trenutku su izgubile podrsku SVIH osim partijskih funkcionera i najlojalnijih aktivista. Ne vidim kako je mogu povratiti pa neka EU podrzava po 100 puta.

    Ne zaboravite i da EU nikada nece dozvoliti (pogotovo poslije ove situacije sa rokanjem jzmedju opozicije) da DF idje primirise vlasti.

    A zakljucak se sam namece :

    'Zdravo' tkivo DPS-a poslije kongresa + sd + bs + manjine + sdp + demokrate nekih 10-12 partija vrsi vlast u vladi 'pomirenja'

    To je ono sto je DK pricao a to je dolazilo iz usta EU. I to je sto se politicke situacije tice najrealnija opcija, bilo kakva kombinatorika druga gdje DF vrsi vlast neprihvatljiva je kako za gradjane tako i za EU.

    Moguce je formiranje vise novih partija da poklope ovo nezadovoljstvo. Ali u ovom trenu prije kongresa tesko je ista pricati.

    Nastaje rokanje saS izmedju DPS ali jebe im se jer su cijelu opoziciju sveli ispod 30% podrske i sad imaju manevarsku sposobnost da se izmedju sebe jedu...

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 07-08-19 at 17:14.
    One Ring to Rule them all...

  9. #30559
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Nisam na tebe mislio, ti oduvijek simpatises vlast i iznosis svoja misljenja sa kojima se ne slazem cesto, ponekad i da, ali svako ima svoje stavove .

    Mislio sam na tipove poput MEdo_ja, Holiday, lepetanac ... ljudi kojima su pisanje postova na forumu posao ili da se zabrinem kakvi sve glasaju.

    DF necu ni da pomminjem, oni su dotakli dno i stalno pominjanje da su pripadnici SPC dovoljno govori o njihovom hvatanju za slamsku spasa (dovoljno je procirtati poslednji post koji su zakacili i svakome iole prosjecno inteligentnom gradjaninu je jasno o kakvom se soju radi)
    Poznaješ li ti mene, znaš li čime se bavim i šta radim??? A posebno znaš li za koga ja glasam?
    Ima odje forumasa što znaju i jedno i drugo i treće.
    To sto ti ja realno kažem a šta do tvog mozga ne moze doći nije do mene.
    Kad sam govorio kakve su Demokrate skakali ste, evo se ispostavilo da sam u svemu bio u pravu.
    Njihovo sumnjivo finansiranje u Budvi, dva takva čovjeka su u zatvor zbog pranja para.
    Nepotizam korupcija i partijsko zapošljavanje na lokalnom nivou.
    Svadja sa svima zbog sitnih političkih poena.
    Izigravanje Mojsija ili ti Zaeva preko promo .
    Uloga Krapovica u slavljenu okupacije Crne Gore, i povika da je ovo Srpsko more
    Evo mogao bi da nabrajam do sjutra ,.
    Ako imaš što da polemises sa mnom slobodno , evo napisah ti mnoge stvari pa demantuj. Ali nemoj da me uzimaš usta ako me ne poznaješ i da mi daješ neke kvalifikacije a blage veze o meni nemaš.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #30560
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    @Гандалф

    Па што су ти Демократе криве.

    Сам кажеш да каквим болесницима се боре. Но што ће но ће са свима да се посвађају, би ли ти ишао са ДФ-ом заједно?!

    Одржали су ријеч за све што обећали и ЈЕДИНИ са ДПС ништа немају али баш ништа.

    Није лако било постићи ово што су постигли, укључујући ово задње. А причали су људи и наш приглупи народ да се све шеткају по Европи ово оно.

    Довољно је видјети да се Дпс и Дф ботови пале и морају да их пљувају чак и за добре ствари.

    Треба бити свјестан и знати да није лако борити се против ДПС И ДФ , просто јер ни једни ни други не мисле о нама већ о себи. Доћи ће и томе крај, можда ћемо чекати још али ДПС ће се помрачити један дан и онда ћете сви видјети да дпс чине сплачине продате а такви први бјеже из брода који тоне

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  11. #30561
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Nijesu oni krivi ništa... Većinom se ođe kritikuju samo iz jednog razloga, očekivalo se više od njih, i ljudi su generalno razočarani...

    Svaka zdravorazumska kritika im smeta, ako se ne slažeš sa svime što kažu udbaš si, ako im skreneš pažnju da su im objave na fb u rangu predškolskog uzrasta dps bot si i sl...

    U odnosu na dps su male bebe, tj niko nikad ne može ni prići dps kanceru, ali su daleko od prave alternative... Mogu poslužuti da se konačno skine dps, ali ništa ozbiljnije...

    Ko god više cijeni lojalnost od znanja i iskustva, sa tima nema naprijed...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  12. #30562
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post

    Одржали су ријеч за све што обећали и ЈЕДИНИ са ДПС ништа немају али баш ништа.
    evo ti 5 situacija dje su 1/1 morali iza zatvorenih vrata saradjivati sa DPS-om

    1. Oko 9 ovih amandmana morali su pregovarati, da bi se znalo sta DPS usvaja
    2. Zeljko Aprcovic im je te amandmane predstavljao u Skupstini - covjek koji je 2 nedjelje ranije pajserom obio Opstinu Kotor. To nijesu smjeli da prihvate, lekic ih je mogao prezentovati ili klub nezavisnih poslanika ili kako god
    3. Cijela prica oko amandmana je cuvana do zadnjeg trenutka i nije komunicirano ni za opozicijom ni sa javnosti o tome. Znaci potpuno iza ledja javnosti oni su sve to odradili opet u komunikaciji sa DPS-om.
    4. Nidje se ne pominje tehnicka vlada - jer DPS ne zeli da je oformi prije kongresa - to se isto moralo ispregovarati
    5. Ako su vec prihvatili da ih ponize ovako i DPS i EU a sad i DF mogli su se vratiti u parlament pa objasniti narodu o cemu se radi. Ovako je dogovor da ostanu van da ne bi trpjeli jos vecu politicku stetu i DPS rekao nema problema evo mi cemo umjesto vas


    Tako da pusti to... Ovo je prodaja opozicije, tj. prodaja gradjana. Bez obzira ko bio opozicija. Ako iko ne podnosi DF to sam ja, ali ne radi se odje DF - demokrate. Odje se radi da nema opozicionog ne jedinstva, u to niko ne vjeruje, nego ni najmanjeg zajednickog sadrzaoca jer jedni druge gledaju kao konkurenciju.

    ako je EU stisla i kako smo zbog inacenja izgubili godinu dana - mogli su jos jednom da se zainate i da kazu ok - nista bez tehnicke vlade i da je unesu u amandmane. Ovako su prodali sporazum o buducnosti koji su potpisali pred 20 000 ljudi

    U jednom trenutku Demokrate su isle na 22-23%, poslije spota kongresa, poslije odbijanja da se izjasne o zakonu o slobodi vjeroispovjesti (prvi put se oglasili juce), poslije "kadrovskih" promjena na kongresu, poslije prozivanja intelektualaca po drustvenim mrezama da su udbasi, brisanja ljudi i komentara sa drustvenih mreza, prosipanja po medijima sad je njihov rejtnig na nivou proslih parlamentarnih (izmedju 9 i 10%) a kroz koju nedjelju kako se ovo opoziciono rokanje bude nastavilo i jos dolje.

    Sramno je sta se napravi od opozicione scene za 2 mjeseca losih odluka.


    Ono sto ce pozitivno izaci iz ove price je ono provjetravanje o kome je Becic prije 20 dana pricao.
    I naravno hapsenja... Jedino ako su ludi nijesu trazili neka hapsenja koja se mogu ocekivati, vjerujem da ih je EU trazila. Tako da se makar mozemo nadati da ce popadati par tipova iz sistema.
    Kao sto je bio slucaj pred ulazak u NATO i pred ostale vazne dogadjaje.
    DA vidimo ko je novi Marovic, Kuljaca, Radojicic


    P.S.

    Nadam se da ce biti uzbudljivo na ovom sastanku Odupri se i opozicije danas Da vidimo Pipuna kako se zalijece na opoziciju
    Last edited by Gandalf_White; 07-08-19 at 16:56.
    One Ring to Rule them all...

  13. #30563
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Dje mi je marko milacic u svemu ovome


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Milachaj sa Dajkom pali zelene povrsine da napravi posao ljudima iz zelenila jer kazu ne rade svoj posao kako treba. Njih ukupno 6.

  14. #30564
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    One Ring to Rule them all...

  15. #30565
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default


  16. #30566
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Moze jedno pitanjce (ne trolujem zivota mi)
    Sto ste pojahali ove Demokrate, o cemu se radi...
    Uopste nijesam pratio ova politicka desavanja, totalno sam van svega, pa ako moze u nekim kratkim crtama da mi se objasni...

    Inace, ne pratim politicku scenu jer manje vise znam i provalio sam ko je ko...
    Kad su ove Demokrate bile aktuelne i kad su ih neki forumasi zdusno podrzavali, ja sam govorio da su to *****... znam da moju pricu ne uzimate za ozbiljno, mozda i sa razlogom, ali tako je kako je...
    Na ovom dijelu foruma ima dosta starijih forumasa, iz raznih krajeva Crne Gore, koji doticne ne poznaju bez sto ih vide na tv ili procitaju u novinama...
    Ja npr dosta ljudi iz Demokrata poznajem licno...
    Sa nekima sam studirao, sa nekima sam se druzio, ili imamo zajednicke drugove, a neki su mi cak i komsije...
    Znaci, dno dna, ali ne moze dublje i crnje...
    Propali studenti, poooooltorni, karijeriste, ljudi sto su osudjivani za nasilje u porodici nad roditeljima, dileri, kuvari (nemam nista protiv kuvara ili bilo kojeg zanimanja, ali to su takva ***** od ljudi da se to opisati ne moze)...
    Oni njihovi sastanci, kravate, sektaski kongresi, kukuuu... to sto ima peedera je najmanji problem, tj nije problem uopste...
    Uglavnim, radije bih bio cuvar bidona za 280e nego da mi se ponudi poslanicko mjesto u njihovoj partiji...

    Sa druge strane, susta suprotnost ovima su ljudi koje poznajem iz URA-e... poznajem njih 10ak, sve momci i djevojke za primjer... samo ne znam sto je bilo sa partijom i kako se kotiraju...

    Jos ovo, skoro sam poslovno saradjivao sa jednim od organizatora ovog protesta Odupri se... privatni neki posao, covjek je gledao da me zavrne za male pare... sjeli smo par puta na pice, aaaaaaa, kakva splacina od covjeka, precrn covjek, iskompleksiran, lukav, pun safre, ona sisa mala jadna mizerna, ali nerealno...
    Kuku nama s njima...

    Mada, mi smo kao narod goovna, zemlja lupeza i spijuna, tako da u sustini bolje i ne zasluzujemo...
    Ja sam se pomirio odavno sa tim, radim za sebe, svoj sam gazda i nije mi uopste lose...
    A rekao bih i da na forumu ima ok ljudi... i njima svako dobro zelim, da razvijaju neki privatni posao i da se manje sjekiraju oko politike...
    Ovo je i moja drzava, ja ovdje planiram da docekam starost, a nadam se da ce i moja djeca... nije lako kad covjek pogleda sto se sve radi i kako zivimo a kako smo mogli da zivimo, ali jbg...

    Da bacim neku prognozu, do sad sam za sve bio u pravu...
    Dps ce da vlada jos jedno 6-7 godina lagano, a objektivno ocekujem i 2x toliko...
    Prognoziram da ce SDP sa Draginjom na celu da se vrati iz mrtvih... nece napraviti neki bum, ali nista gori nece biti od ostatka opozicije... a ako i dalje bude imala neke predsjednicke ambicije, mogla bi da ih ostvari, samo ako joj protivkandidat ne bude Lomi...
    Last edited by karamazov; 07-08-19 at 18:02.

  17. #30567
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Krenem da čitam i onda vidim ko piše...

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. #30568
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Brate, ispostuj me, trebalo mi je 7-8 min da ovo iskucam na telefon

  19. #30569
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    130
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo DF minira i #ODUPRISE.

    Sad krad krenu postovi oko oduprise, kako su to izdajnici, propali studenti itd. i da Andrija Vojvoda Mandic, Nebojsa UDBa Medojevic i Peđa nikadpobjedanaizborima Bulatovic imaju potpuno pravo sto bojkotuju i njih kao i sto imaju potpuno pravo da mazu ******* demokrate.

    Muka mi je da trazim postove dje se eksplicitno navodilo da dok df ne izdahne na politickoj sceni, nema boljitka za CG.

    Sad ti isti mijenjaju pricu, pa sad ima neko gori i od DFa.

  20. #30570
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post

    ... nije lako kad covjek pogleda sto se sve radi i kako zivimo a kako smo mogli da zivimo, ali jbg...
    Ovako?

    Jeste....Crna Gora je mogla da bude ka Svajcarska....da umjesto ove gamadi ovdje zive Svajcarci.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  21. #30571
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ma hebes Svajcarsku, tamo je standard ali ladno, jbg...
    Monako druze, Monako smo mogli da budemo, ali najozbiljnije...
    Samo da nijesmo goovna od ljudi

    Quote Originally Posted by Agon View Post
    Evo DF minira i #ODUPRISE.

    Sad krad krenu postovi oko oduprise, kako su to izdajnici, propali studenti itd. i da Andrija Vojvoda Mandic, Nebojsa UDBa Medojevic i Peđa nikadpobjedanaizborima Bulatovic imaju potpuno pravo sto bojkotuju i njih kao i sto imaju potpuno pravo da mazu ******* demokrate.

    Muka mi je da trazim postove dje se eksplicitno navodilo da dok df ne izdahne na politickoj sceni, nema boljitka za CG.

    Sad ti isti mijenjaju pricu, pa sad ima neko gori i od DFa.
    Pojma nemam kakav je stav DFa u vezi njih...
    Taj pokret koliko sam pratio su podrzavali gradjani, obicni narod... izgledalo je kao fina prica
    Za ovoga nijesam ni znao da ima veze sa tim, covjeka sam poznavao od ranije, djelovao mi je kao ok lik...
    Kukuuu, kakvo ***** od covjeka, nerealno, e taj nije aktivan radi boljitka drustva to ti garantujem...
    Prica mu je kao da slusam jednu komsinicu koju zovemo crna skatula, znaci zenetina ona najgora, sisa ljudska razocarana, da te zaebe za male pare, aaaaaa, evo mi je skocio pritisak...
    Ovo pricam iz razloga sto me covjek bas razocarao...
    Mozda su ostali vrhunski ljudi, pojma nemam...
    Mada to je sad neka NVO, bice da se sklapi koji euro (ovaj o kome govorim ce da sklapi malo vise) i svi srecni i zadovoljni...

    DPS je kancer od partije, jel tu nesto sporno?
    DF i Demokrate isto...
    Od svih ovih opozicionih partija, URA mi je djelovala najcistijeni najpostenije, mada sam mozda subjektivan jer su mi neki ljudi dosta dragi...

    Uglavnom, DPS ti lagano osvaja sledece izbore, iako ne znam ni kad se odrzavaju uopste... a mislim da ce i one naredne...
    Svako dobro...
    Last edited by karamazov; 07-08-19 at 18:31.

  22. #30572
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Agon View Post

    Muka mi je da trazim postove dje se eksplicitno navodilo da dok df ne izdahne na politickoj sceni, nema boljitka za CG.

    Sad ti isti mijenjaju pricu, pa sad ima neko gori i od DFa.
    Ja to i dalje tvrdim.


    Ovo sto se trenutno desava u stvari jaca DF.

    Jer ovo je taj politicki glib kojim hrane biracko tijelo.

    Ovo je to sto ih odrzava u zivotu. I evo ih hrane.

    I umjesto da DF ima 5% na sledecim izborima imace 13%.

    Izlasnost umjesto 75% bicr 55-58% i opet idemo u krug.


    Milo lopove, dobro nagojeni iz poslanickih klupa.

    A ti narode jedi *****

    Pi pi pi
    One Ring to Rule them all...

  23. #30573
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ja...
    Lucke, legendo, znam da oces svu slavu da uzmes za sebe, ali nece moci... ja sam prosao sve stepenice u partiji, od terenskog rada do interneta
    Onda se javi za sendvic, nema smisla da te preskocimo
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  24. #30574
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    130
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim

    Da cim shvatimo da SDP i DF fakticki vise nijesu opozicija vec iskljucivo poluge vlasti odnosno lutke u pozoristu Mila Djukanovica, lakse ce nam biti da shvatimo da ovo nijesu opoziciona prepucavanja, vec klasicna prepucavanja Vlast-Opozicija.

  25. #30575
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Brate, ispostuj me, trebalo mi je 7-8 min da ovo iskucam na telefon
    od sve pisanije, ajde i mogu da se slozim sa vecinom....
    ali i ti imas te carsijske price koje se stalno koriste....

    znam, sio... radio... sise i splacine....
    mozda i on o tebi ima isto misljenje, a mozda je on a mozda ti u pravu.....
    ali kafanska prica koja je dobra za dokolicare da je prepricaju kako se njima desila.....
    standardno ponasanje koje si gore opisao

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Page 1223 of 1402 FirstFirst ... 223723112311731213121912201221122212231224122512261227123312731323 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 23:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 09:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 01:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-06, 00:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •