Page 1374 of 1402 FirstFirst ... 3748741274132413641370137113721373137413751376137713781384 ... LastLast
Results 34,326 to 34,350 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #34326
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kakkooooooo je dobro.. malo im je što su opljackali cijelu opstinu pa sad kradu ulje iz trafostanica hahahahababa

    One Ring to Rule them all...

  2. #34327
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...zovnom-sistemu

    Raste rejting DPS-a, Milo uziva najvecu popularnost, a najvise se vjeruje SPC....:crushed:

    S ovakim narodom nema buducnosti.

  3. #34328
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    'Vjerujte mi na rijec' axaxaxa kako je nama dobro.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #34329
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,020
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...zovnom-sistemu

    Raste rejting DPS-a, Milo uziva najvecu popularnost, a najvise se vjeruje SPC....:crushed:

    S ovakim narodom nema buducnosti.
    Nema je odavno moj Ostoja,spasio si se!
    ...

  5. #34330
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ponavljam pitanje: koje to standarde imamo?

    Crna Gora je prva država uz Švajcarsku koja je uvela motorizovan poštanski prevoz. Da li to znači da imamo najnapredniju poštansku službu (danas)?
    Crna Gora je među prvim državama u Evropi koja je koristila radio prenos. Da li to znači da svo u evropskom vrhu po telekomunikacijama (danas)?
    Crna Gora je bila prva koja se organizovano suprotstavila fašizmu u Evropi. Da li to znači da smo i danas na tom antifašističkom putu?
    Budvanski statut je stariji od mnogih država u Evropi. Da li to znači da je Budva grad sa vladavinom prava?
    Da olakšam, odgovor na sva ova pitanja je ne.


    Sent from my Motorola 8400
    Zaboraviste Crnogorca Nikolu Teslu kojeg nesto ne slavite, ali ok..
    Odgovor je ujedno I pitanje : Zasto nije?

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Mene bi odbilo od EU ukoliko bi postigli demokratske standarde u smislu poštovanja ljudskih prava, odgovornosti svakog pojedinca i jakih institucija i makar 50% ekonomskog standarda jedne Švajvarske. Onda bih rekao ne treba nam. Ovako, ako ostane ovaj truli sistem, bez obzira ko bio na vlasti, piši propalo. Jedina realna opozicija ovom sistemu je EU. Nisu ni oni mutavi pa da prolaze ove priče za malu djecu. Zato i ne mrdamo u pregovorima. Hrvatska je sve završila za 7 godina, a mi ćemo nikad.

    Ne znam o kojim konkretno standardima govoriš? Pretpostavljam da govoriš o periodu prije 1990, ali ni to mi nije baš jasno jer ne znam kako pričati o modernom uređenju kroz prizmu jednopartijskog sistema. Kakvi su to standardi a koje mi na Balkanu imamo u tradiciji? Molim za konkretan odgovor.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ne mozete ocekivati da sa tolikim procentom drzavne birokratije budete nesto sto bi zeljeli da postanete I imate. Neuporedivo.
    Najednostavnije.. U Titogradu niste mogli da gazite travu, a da bi vam to birokratski zabranili danas, u "neznavenju" - potrebno je grupici interesnih pojedinaca da mole EU fondove da bi iskopirali tudje mozgarije (vise I ne prevode sa HR - ide doslovno), zatim da zaposle one koji im kalkulatorsko/politicki odgovaraju, pa da osnuju directorate direktorata direktora, da se izvozaju drzavnom avio kompanijom za seminare, kongrese I bla bla free shopove.. Nekoliko godina telefonirana, uskladjivanja…
    Ma dajte molim vas.. sve ovo odlicno znate, I odgovara vam licno. Prosipanje iz supljeg u prazno.

    Jednostavno, u CG je politika I sve uopsteno… kako kazu neki: "ako ja ne mogu njom vladati - neka je nema niko."
    btw. u CH koju cesto spominjete… samo 13,8% je zaposleno u drzavnom sektoru. Srbija 31%, CRO 31,7.. Slovenija 20,9%.. Albanija 16,6%..




    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 13-12-19 at 17:34.

  6. #34331
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Zaboraviste Crnogorca Nikolu Teslu kojeg nesto ne slavite, ali ok..
    Odgovor je ujedno I pitanje : Zasto nije?



    Ne mozete ocekivati da sa tolikim procentom drzavne birokratije budete nesto sto bi zeljeli da postanete I imate. Neuporedivo.
    Najednostavnije.. U Titogradu niste mogli da gazite travu, a da bi vam to birokratski zabranili danas, u "neznavenju" - potrebno je grupici interesnih pojedinaca da mole EU fondove da bi iskopirali tudje mozgarije (vise I ne prevode sa HR - ide doslovno), zatim da zaposle one koji im kalkulatorsko/politicki odgovaraju, pa da osnuju directorate direktorata direktora, da se izvozaju drzavnom avio kompanijom za seminare, kongrese I bla bla free shopove.. Nekoliko godina telefonirana, uskladjivanja…
    Ma dajte molim vas.. sve ovo odlicno znate, I odgovara vam licno. Prosipanje iz supljeg u prazno.

    Jednostavno, u CG je politika I sve uopsteno… kako kazu neki: "ako ja ne mogu njom vladati - neka je nema niko."
    btw. u CH koju cesto spominjete… samo 13,8% je zaposleno u drzavnom sektoru. Srbija 31%, CRO 31,7.. Slovenija 20,9%.. Albanija 16,6%..




    Hvala Lepo
    Ne znam kakve veze ima tvoj odgovor sa postavljenim pitanjem, ali ajde da ponovim. Koje to standarde mi baštinimo. Kad je to u CG bilo nezavisnosti institucija od ljudi na vlasti?

    Da nema partijskog zaposljavanja ne bi ni bilo potrebe za ovolikim aparatom. Nikad nisam radio u drzavnim organima tako da si promasila adresu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  7. #34332
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    po ovim brojkama reklo bi se da će Albanija brzo napredovati uz svu korupciju
    She is only here to annoy herself!

  8. #34333
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Da sam htjela licno da vam napisem odgovor, ne bih pisala na javni forum.
    Bastina se uci na vrijeme, i ko zna, taj zna.
    Svuda postoje partijska zaposljavanja, I CG nije nikakav izuzetak. Ali, sta se radi preko mjere, e to je za vasu diskusiju.



    Samo vi caskajte.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 13-12-19 at 21:07. Reason: salalala

  9. #34334
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne znam kakve veze ima tvoj odgovor sa postavljenim pitanjem, ali ajde da ponovim. Koje to standarde mi baštinimo. Kad je to u CG bilo nezavisnosti institucija od ljudi na vlasti?

    Da nema partijskog zaposljavanja ne bi ni bilo potrebe za ovolikim aparatom. Nikad nisam radio u drzavnim organima tako da si promasila adresu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    kao da je ikad ista smisleno napisala na ovoj temi. tacno se vidi ona nepovezana prica, tipican za drzavnu upravu, kada odgovaras na nesto sto te niko nije pitao. ili sam dajes svoja pitanja i odgovore na njih.
    ponekad je citirate, pa vidim da je dobro sto je na ignore drzim. bizbija je zanimljivije citati

    on topic:
    ovaj narod je ocigledno zreo za posmatranje. raste rejting DPSu a skoro pola gradjana nezadovoljni pravcem kojim drzava ide.
    kao da neko sa strane vodi ovu drzavu a ne isti taj DPS.
    Last edited by Hell Raiser; 13-12-19 at 17:57.

  10. #34335
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Dobro je, moja je greska.. Ja predajem visoko obrazovanim osobama, pa kad Kazem CG drzavnost, Banovina, Republika, SFRJ, primjer SLO.. odmah te osobe shvate o cemu se prica - zakonodavstvo, privreda, internacionalni odnosi., privredni subjekti, njihova djelovanja, poredjenja sa svjetskim itd. Ne treba im vaspitac iz jaslica da im crta o cemu im govori I na sta im skrece paznju..
    Zato.. Cemu prica o "standardima".
    Nerazumijevanje.

    Hvala Lepo

  11. #34336
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,027
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    prijatno i dovidjenja.

    molim lepo.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  12. #34337
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Dobro je, moja je greska.. Ja predajem visoko obrazovanim osobama, pa kad Kazem CG drzavnost, Banovina, Republika, SFRJ, primjer SLO.. odmah te osobe shvate o cemu se prica - zakonodavstvo, privreda, internacionalni odnosi., privredni subjekti, njihova djelovanja, poredjenja sa svjetskim itd. Ne treba im vaspitac iz jaslica da im crta o cemu im govori I na sta im skrece paznju..
    Zato.. Cemu prica o "standardima".
    Nerazumijevanje.



    Hvala Lepo
    Ti mozes da predajes jedino nesto u resoru Milutina Simovica... na neku od tema: Kako se muzu krave, Uticaj koze na stado ovaca ili nesto slicno...
    Do tada se angazuj od izbora do izbora i troluj do mile volje.....

    Steta sto ovaj forum nema ignore dugme....

  13. #34338
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ups... opet su neki izbori u CG?
    Nisam znala. Sad ce viber chat da presvisne. Ionako dave sami sebe. Ni oni nisu upoznati s tim.
    Sad shvatam sto me zamolise da ne pisem nista.
    Evo, bicu fina I necu vise pisati. Iako sam dobila isti dan upozorenje za ban, nisam znala da je to zbog nekih politickih izbora.


    Bez ljutnje.


    Poz. I uzivajte.


    Hvala Lepo
    There are currently 32 users browsing this thread. (4 members and 28 guests)



  14. #34339
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,080
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by isnogood View Post
    Danilovgrađani pokrenuli peticiju, neće kolektor u centru grada
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...u-centru-grada

    Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
    Danilovgrađani protiv kolektora: Za dva dana 1.001 potpis
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...a-1-001-potpis

    Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka

  15. #34340
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    kao da je ikad ista smisleno napisala na ovoj temi. tacno se vidi ona nepovezana prica, tipican za drzavnu upravu, kada odgovaras na nesto sto te niko nije pitao. ili sam dajes svoja pitanja i odgovore na njih.
    ponekad je citirate, pa vidim da je dobro sto je na ignore drzim. bizbija je zanimljivije citati

    on topic:
    ovaj narod je ocigledno zreo za posmatranje. raste rejting DPSu a skoro pola gradjana nezadovoljni pravcem kojim drzava ide.
    kao da neko sa strane vodi ovu drzavu a ne isti taj DPS.
    Ma strah je ove beskicmenjake i na ispitivanja javnog mjenja reci bilo sta protiv ove sekte na vlasti, a da smo zreli za ispitivanje, odavno.
    Forever young, i want to be forever young

  16. #34341
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...ri-infografika

    Interesantno poredjenje 2012 i 2019 MNAirlines

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  17. #34342
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Zaboraviste Crnogorca Nikolu Teslu kojeg nesto ne slavite, ali ok..
    Odgovor je ujedno I pitanje : Zasto nije?



    Ne mozete ocekivati da sa tolikim procentom drzavne birokratije budete nesto sto bi zeljeli da postanete I imate. Neuporedivo.
    Najednostavnije.. U Titogradu niste mogli da gazite travu, a da bi vam to birokratski zabranili danas, u "neznavenju" - potrebno je grupici interesnih pojedinaca da mole EU fondove da bi iskopirali tudje mozgarije (vise I ne prevode sa HR - ide doslovno), zatim da zaposle one koji im kalkulatorsko/politicki odgovaraju, pa da osnuju directorate direktorata direktora, da se izvozaju drzavnom avio kompanijom za seminare, kongrese I bla bla free shopove.. Nekoliko godina telefonirana, uskladjivanja…
    Ma dajte molim vas.. sve ovo odlicno znate, I odgovara vam licno. Prosipanje iz supljeg u prazno.

    Jednostavno, u CG je politika I sve uopsteno… kako kazu neki: "ako ja ne mogu njom vladati - neka je nema niko."
    btw. u CH koju cesto spominjete… samo 13,8% je zaposleno u drzavnom sektoru. Srbija 31%, CRO 31,7.. Slovenija 20,9%.. Albanija 16,6%..




    Hvala Lepo
    Moglo se pomenuti još primjera koji dokazuju... Šta? Bilo je, no baštinimo li to?

    Koji to pravni standard imamo? Članovi OKG (organizovana kriminalna grupa) priznali višemilionsku učinjenu štetu i... to je to, nadoknada štete, zatvorske kazne, šta to bi? Presuđen slučaj korupcije sestre visokog zvaničnika kod nas je još uvjek u izviđaju. Na pravosnažne presude se pojedini ne obaziru i pritom ne snose nikakve pravne posljedice.

    Koji to ekonomski standard imamo? Zvanično je potrošačka korpa veća od prosječnog primanja... da ne idem dalje.

    Koji to ekološki standard imamo? Plastika, staklo, metal, rasuto smeće... sve ide na istu deponiju. Forsiraju se neekološki projekti (mini hidroelektrane, drugi blok TE,...) i ne rješavaju se ekološke crne tačke.

    O slobodama (medijskim, seksualnim, vjerskim,...), obrazovanju, zdrastvu,... i standardima u tim oblastima drugi put.

    Dakle, o kojim standardima pričamo?
    Konkretno, ako možete.



    Sent from my Motorola 8400
    Last edited by wulfy; 13-12-19 at 19:39.

  18. #34343
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Dragi wulfy,
    Vi ste pametan sagovornik i jeste naveli sve ono sto se zakljucuje u svim CG medijima, na okruglim stolovima itd.. Dakle, otvoreno za sve. Nista "teorije zavjere".
    I ponavljam opet - pametni ste, I razmislite zasto je sve to tako, I zasto je sve otvoreno I javno.

    Dragi wulfy, znam da ste vrijedni odgovora I zato cu vas zamoliti da me ne prozivate, jer se nekima prividjaju "izbori", pa da sa vrijedjanjem I urlikanjem "trol", ne grade sebi politicku karijeru I na vas racun.


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 13-12-19 at 20:29.

  19. #34344
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,622
    Thanked in
    2,277 Posts

    Default

    Sto je ovo, kakve su ovo sifre, kakvi su ovo inka jezici...

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  20. #34345
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,528
    Thanks Thanks Received 
    4,946
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Ljudi, mozda Sveto Marovic troluje kroz Majin profil... :shock:
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  21. #34346
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Kako odmiče vrijeme, postaje sve jasnije da je dodjela državne pomoći preduzeću Montenegro Airlines direktni razlog zašto još uvijek nismo otvorili Poglavlje 8 (Konkurencija), iako smo ispunili početna mjerila.

    Jedan mali podsjetnik o tome što se dešavalo prethodna dva mjeseca:

    Ministarstvu saobraćaja naloženo da privremeno stopira državnu pomoć Montenegro Airlinesu
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...egro-airlinesu

    RJEŠENJE Savjeta agencije za zaštitu konkurencije (18. oktobar 2019)
    1. Pokreće se ispitni postupak utvrđivanja usklađenosti državne pomoći dodijeljene preduzeću MONTENEGRO AIRLINES A.D. Podgorica sa Zakonom o kontroli državne pomoći.

    2. Nalaže se Ministarstvu saobraćaja i pomorstva da u roku od 30 dana od dana prijema ovog rješenja, Agenciji dostavi sve raspoložive podatke i informacije potrebne za ispitivanje usklađenosti državne pomoći dodijeljene preduzeću MONTENEGRO AIRLINES A.D. Podgorica sa Zakonom o kontroli državne pomoći.
    (...)

    ZAKLJUČAK
    Na osnovu svega navedenog, odnosno na osnovu podataka i informacija dostupnih Agenciji u trenutku donošenja ovog rješenja, zaključuje se sljedeće:

    - Ministarstvo saobraćaja i pomorstva (davalac državne pomoći) dodijelilo je kompaniji MA potencijalno neusklađenu državnu pomoć u iznosu od cca 7,2 miliona u 2018. godini, odnosno 5,5 miliona eura u 2019. godini.

    - Ministarstvo saobraćaja i pomorstva, kao davalac državne pomoći, je bilo dužno da prije dodjele državne pomoći Agenciji podnese prijavu na ocjenu usklađenosti sa Zakonom o kontroli državne pomoći.

    (...)
    Ukoliko davalac državne pomoći (Ministarstvo saobraćaja i pomorstva) ne dostavi Agenciji tražene podatke i informacije, Agencija će odlučiti na osnovu raspoloživih podataka i informacija, u roku od 60 dana od dana isteka roka ostavljenog za dostavu podataka.
    http://www.azzk.me/dp/images/docs/_R...ostupka_MA.pdf
    ---------------------------
    Drugi problematičan slučaj je otpis duga Porto Montenegru. A postupak je otvoren tek nakon što je Evropska komisija pokrenula pitanje zakonitosti dodjele državne pomoći.

    Za EK problematično opraštanje milionskih komunalija Portu
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...iatic-marinasa

    'Prethodno se u septembru 2018. Delegacija Evropske unije u CG obratila Agenciji za zaštitu konkurencije i tražila informacije da li je Agencija cijenila usklađenost otpisa duga od strane Opštine Tivat preduzeću Adriatic Marinas, a na osnovu informacija koje su se pojavile u medijima.'
    RJEŠENJE Savjeta agencije za zaštitu konkurencije (21. oktobar 2019)

    1. Pokreće se ispitni postupak utvrđivanja usklađenosti državne pomoći dodijeljene preduzeću Adriatic Marinas d.o.o. Tivat sa Zakonom o kontroli državne pomoći.

    2. Nalaže se Opštini Tivat da u roku od 30 dana od dana prijema ovog rješenja, Agenciji dostavi sve raspoložive podatke i informacije potrebne za ispitivanje usklađenosti državne pomoći dodijeljene preduzeću Adriatic Marinas d.o.o. sa Zakonom o kontroli državne pomoći.
    (...)

    ZAKLJUČAK
    Na osnovu svega navedenog, odnosno na osnovu podataka i informacija dostupnih Agenciji u trenutku donošenja ovog rješenja, zaključuje se sljedeće:

    - Opština Tivat, kao davalac državne pomoći, dodijelila je potencijalno neusklađenu državnu pomoć privrednom društvu Adriatic Marinas d.o.o. u iznosu od oko 5,6 miliona eura.

    - Opština Tivat je, u skladu sa članom 12 Zakona o kontroli državne pomoći, bila dužna da Agenciji dostavi prijavu potencijalne državne pomoći i istu dodijeli tek nakon donošenja odluke Agencije.

    (...)
    Ukoliko davalac državne pomoći (Opština Tivat) ne dostavi Agenciji tražene podatke i informacije, Agencija će odlučiti na osnovu raspoloživih podataka i informacija, u roku od 60 dana od dana isteka roka ostavljenog za dostavu podataka.
    http://www.azzk.me/dp/images/docs/AZ...upka_Tivat.pdf

    Čeka nas zanimljiv januar, budući da rokovi za donošenje odluke Agencije za zaštitu konkurencije po ovim pitanjima ističu 18. odnosno 21. januara 2020.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  22. #34347
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    kao da je ikad ista smisleno napisala na ovoj temi. tacno se vidi ona nepovezana prica, tipican za drzavnu upravu, kada odgovaras na nesto sto te niko nije pitao. ili sam dajes svoja pitanja i odgovore na njih.
    ponekad je citirate, pa vidim da je dobro sto je na ignore drzim. bizbija je zanimljivije citati

    on topic:
    ovaj narod je ocigledno zreo za posmatranje. raste rejting DPSu a skoro pola gradjana nezadovoljni pravcem kojim drzava ide.
    kao da neko sa strane vodi ovu drzavu a ne isti taj DPS.
    Mene iskreno vise brine ovo

    https://imgur.com/a/Xpla8h0

    Pola glasaca nasih vladajucih partija misle da su afere izmisljene. Koliko treba da budes kognitivno disonantan, da ne kazem lud kao struja, da bi u to vjerovao?

  23. #34348
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Ma to su narucene ankete.... to su ti ankete ko sto monstat dolazi do nivoa prosjecne plate od 510 eur.... nidje veze s mozgom

  24. #34349
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Lideri u regionu po samoubistvima
    One Ring to Rule them all...

  25. #34350
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Sta je Letoncima, bio sam tamo, nije mi se ucinjelo da je bas ovako... Mada ne znam ni ovi Madjari čemu slute...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

Page 1374 of 1402 FirstFirst ... 3748741274132413641370137113721373137413751376137713781384 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •