Thread: Iz raznih novina III

  1. #32376
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne bi se zakleo da je poslanik DPSa DPSovac?? E ovo stvarno vrijedi procitati :-)

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Nešto mi se ne ponaša tako

    Evo iznio je svoje i protiv volje Markovića

    Voditelj emisije "U centar" Andrija Nikolić i potpredsjednik Vlade Crne Gore Duško Marković snimljeni su kako dogovaraju dio razgovora uoči te emisije.
    Na snimku koji je postavljen na YouTube servis a koji kruži društvenim mrežama, može se čuti šta razgovaraju Nikolić i Marković, dok je mikrofon upaljen prije početka same emisije.
    Transkript razgovora:
    Nikolić: Hoćemo li ga pomenut'?
    Marković: Ti možeš ali ja neću... Samo ako tebi to nešto znači..
    Nikolić: Znači..
    Marković: Ti ga pomeni onda..
    Nikolić: Ok... Samo da ga ja...
    Marković:... Dobro, ti ga pomeni.. A ja ći imati jedan ovako dosta neutralan
    stav...
    Nikolić: Dobro, ok..
    Marković:.. I ja neću ulaziti... Ali ako tebi znači..
    Nikolić: Ok.. Meni znači.. Samo da ga ne zaobiđemo..
    Nikolić: Možemo (dovikuje režiji i razgovor kreće uživo)....
    Nikolić (opet Markoviću): Samo znači
    Marković: Ajde..
    Nikolić: To je punilo juče i danas..
    Marković: Aha..
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...emu-ce-pricati
    Inače radi se o Milovom razgovoru sa tadašnjim potpredsjednikom USA Bidenom koji nije baš pohvalio vladavinu prava u Crnoj Gori
    Last edited by Rakun; 14-10-19 at 13:15.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #32377
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,791
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,314
    Thanked in
    2,166 Posts

    Default

    Ponaša se kao Milo, bukvalno je preuzeo njegovu gestikulaciju i način govora. Nezavisno od njegovog dpsovanja, uvijek je imao klošarski nastup. Nađi snimak neke njegove emisije, ponaša se kao da je izbačen iz Zabjela republike zbog previše zabjelskog ponašanja.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  3. #32378
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ponaša se kao Milo, bukvalno je preuzeo njegovu gestikulaciju i način govora. Nezavisno od njegovog dpsovanja, uvijek je imao klošarski nastup. Nađi snimak neke njegove emisije, ponaša se kao da je izbačen iz Zabjela republike zbog previše zabjelskog ponašanja.
    Al ga ubode. Ako je iko klošar u našim medijima onda je to Komnenić

    Što se tiče gledanja ne moram ić na YT,pola godine sam u BG, a pola u PG. Gledao sam i njega i Komnenića i Šukovića (ovog zadnjeg baš davno, mislio sam da se povukao).

    Za Nikolića imamo dokaz u vidu snimka i transkripta da isćera svoje i protiv premijera . Dok ne čuh da je Komnenić pomenuo partijska zapošljavanja svojih ljubimaca ili daleko bilo onu sprdnju oko luke Kotor
    Last edited by Rakun; 14-10-19 at 13:27.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #32379
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Saglasan sa NHM vezano za Komnenića, posebno u dijelu koji se odnosi na prekidanje - upada u riječ tačno đe ne treba, i što je još gore, komentar je po pravilu toliko promašen da gosta potpuno poremeti da ne može misao da završi. Naravno, upadanje u riječ ima smisla kad ti je gost npr. Mišo Stanišić, ali raditi isto sa ljudima koji imaju što da kažu samo guši diskusiju.

    Babo Natale, isto sam i ja primijetio. Vidite li, veli, kako sam se pripremio za emisiju, znam sve podatke. Aj ne z'ebaj Kao da je poznavanje podataka nekakav dokaz stručnosti, posebno u doba interneta. Ali tu dolazimo do šireg problema crnogorske medijske scene, a to je izbor sasagovornika - uvijek se pozivaju isti ljudi, i stručnjacima predstavljaju oni koji su najglasniji i oni koje mediji najviše reklamiraju. Koje to naučno dostignuće ima Božo Mihailović da bi se smatrao stručnjakom? Koju to modernu ekonomsku teoriju zagovara? To što je izdao knjigu po kojoj se obrazuju generacije ekonomista? Kao da je teško izdati knjigu ako imaš resurse, posebno kod nekog domaćeg izdavača. Aj ti objavi rad u naučnom časopisu uz recenziju stručnjaka iz te oblasti, baćo moj.

    Na tom Ekonomskom ima bar 10 ljudi koji su u naučnim krugovima mnogo prisutniji od profesora Mihailovića. Što nije voditelj nekoga od njih kontaktirao za gostovanje u emisiji (a veli jes 10, kojih?)? Ah da, pozivaju se samo oni koji se godinama vrte na TV.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  5. #32380
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Al ga ubode. Ako je iko klošar u našim medijima onda je to Komnenić

    Što se tiče gledanja ne moram ić na YT,pola godine sam u BG, a pola u PG. Gledao sam i njega i Komnenića i Šukovića (ovog zadnjeg baš davno, mislio sam da se povukao).

    Za Nikolića imamo dokaz u vidu snimka i transkripta da isćera svoje i protiv premijera . Dok ne čuh da je Komnenić pomenuo partijska zapošljavanja svojih ljubimaca ili daleko bilo onu sprdnju oko luke Kotor
    Jes vala, nagrdio je Markovica time sto se dogovarao sto ce da pricaju u emisiji :-):-)

    Dakle poslanik DPSa u skupstinskim klupama nije DPSovac??? Sta je onda DPSovac??

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  6. #32381
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,791
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,314
    Thanked in
    2,166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Al ga ubode. Ako je iko klošar u našim medijima onda je to Komnenić

    Što se tiče gledanja ne moram ić na YT,pola godine sam u BG, a pola u PG. Gledao sam i njega i Komnenića i Šukovića (ovog zadnjeg baš davno, mislio sam da se povukao).

    Za Nikolića imamo dokaz u vidu snimka i transkripta da isćera svoje i protiv premijera . Dok ne čuh da je Komnenić pomenuo partijska zapošljavanja svojih ljubimaca ili daleko bilo onu sprdnju oko luke Kotor

    U zadnjih minimum 20 godina Milo nije gostovao ni u jednoj crnogorskoj emisiji bez unaprijed pripremljenih pitanja i odgovora. Misliš li da bi ga ovaj njegov klon smio pitat išta mimo pitanja koja su unaprijed odobrena? Ako imaš transkript i snimak, siguran sam da je Milo imao sasvim razumno objašnjenje na svako "nezgodno" Nikolićevo pitanje.

    Rakune, mojne da me zaebavaš, života ti.


    EDIT: Viđeh da je kimmi uletio sa postom. Zar nije Nikolić postao poslanik u istom sazivu kad i Marković premijer? Nije ga mogao intervjuisat kao premijera. Zakleo bih se da je Rakun mislio na Mila.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. #32382
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema dobrog novinara u CG, to je sve jad i cemer.

    Najbolji novinar je bila Rada Pejovic, sa RTCG, ukinuli su joj emisiju. Ona je gostima za jednu emisiju postavljala u prosjeku po 100 pitanja, dok Darko Sukovic uspije obraditi 7-8 pitanja za 2h trajanja njegove emisije.
    Svo vrijeme ode na njegove monologe kako navija za Bilbao, "od danas smo srbi", 1918.god., braca Bulatovic poginula za kralja Nikolu, Antena M radila u strahu, tomos spc i Sveti Sava prolazio Crnom Gorom....Jednom je govorio u svojoj emisiji 7 minuta stvari nevezane za temu.

  8. #32383
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    U zadnjih minimum 20 godina Milo nije gostovao ni u jednoj crnogorskoj emisiji bez unaprijed pripremljenih pitanja i odgovora. Misliš li da bi ga ovaj njegov klon smio pitat išta mimo pitanja koja su unaprijed odobrena? Ako imaš transkript i snimak, siguran sam da je Milo imao sasvim razumno objašnjenje na svako "nezgodno" Nikolićevo pitanje.

    Rakune, mojne da me zaebavaš, života ti.
    Grijesis.

    Zaboravio si emisiju na Prvoj dje ga je Markovic iz Dana maltretirao, Radulovic iz Monitora gubio vrijeme na nekakve dugacke uvode bez poente I ona druga dva "novinara" ato su pitali sto mu je odgovaralo.

    Tad je bilo prigustilo I morao je. To je jedini izuzetak.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  9. #32384
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,791
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,314
    Thanked in
    2,166 Posts

    Default

    Može bit, to nisam ni gledao. Mada to što si naveo znači da je cijela situacija bila razvodnjena time što je neudobnost mogla da traje četvrtinu vremena, odnosno toliko koliko ga je Marković pitao.

    EDIT: Kako god da se okrene, Nikolić ga nije preznojavao.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #32385
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Može bit, to nisam ni gledao. Mada to što si naveo znači da je cijela situacija bila razvodnjena time što je neudobnost mogla da traje četvrtinu vremena, odnosno toliko koliko ga je Marković pitao.
    Otprilike

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  11. #32386
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    U zadnjih minimum 20 godina Milo nije gostovao ni u jednoj crnogorskoj emisiji bez unaprijed pripremljenih pitanja i odgovora. Misliš li da bi ga ovaj njegov klon smio pitat išta mimo pitanja koja su unaprijed odobrena? Ako imaš transkript i snimak, siguran sam da je Milo imao sasvim razumno objašnjenje na svako "nezgodno" Nikolićevo pitanje.

    Rakune, mojne da me zaebavaš, života ti.
    Znači po tebi je Nikolić kriv što Milo ne smije da neđe gostuje neđe đe će biti nezgodnih pitanja


    EDIT: Viđeh da je kimmi uletio sa postom. Zar nije Nikolić postao poslanik u istom sazivu kad i Marković premijer? Nije ga mogao intervjuisat kao premijera. Zakleo bih se da je Rakun mislio na Mila.
    Daklen vako

    Nikolić je odbio pripremu pitanja za drugog čovjeka svoje stranke, Komnenić nikad svoje ljubimce nije pitao nezgodna pitanja . Ina kraju po vama Komnenić ispade bolji voditelj !!! Neće da bude baš tako
    I da li ti to ozbiljno porediš Milovu rečitost sa Markovićevom (nepostojećom) Milo je zbog toga na vlasti koliko je većina vas živo, a Marković se juče ispilio i seljačina ne zna đe udara
    Razloge ulaska Nikolića u DPS ne bih nagađao, ali teško imaju veze sa ideologijom(koju DPS nema). Možda je ucijenjen, a možda rade pare
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #32387
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Al ga ubode. Ako je iko klošar u našim medijima onda je to Komnenić

    Što se tiče gledanja ne moram ić na YT,pola godine sam u BG, a pola u PG. Gledao sam i njega i Komnenića i Šukovića (ovog zadnjeg baš davno, mislio sam da se povukao).

    Za Nikolića imamo dokaz u vidu snimka i transkripta da isćera svoje i protiv premijera . Dok ne čuh da je Komnenić pomenuo partijska zapošljavanja svojih ljubimaca ili daleko bilo onu sprdnju oko luke Kotor
    https://www.google.com/amp/s/www.vij...om-otoku%3famp

    Jel mu ovo deda...?
    Ako jeste, momak ima dobar pedigre...
    Sad ga jos vise gotivim...

  13. #32388
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,791
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,314
    Thanked in
    2,166 Posts

    Default

    Rakune, samo baci pogled na to kako priča i gestikuliše Nikolić, pa će ti tvoj post biti jednako nerazumljiv koliko i meni.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #32389
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,517
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Daklen vako

    Nikolić je odbio pripremu pitanja za drugog čovjeka svoje stranke, Komnenić nikad svoje ljubimce nije pitao nezgodna pitanja . Ina kraju po vama Komnenić ispade bolji voditelj !!! Neće da bude baš tako
    I da li ti to ozbiljno porediš Milovu rečitost sa Markovićevom (nepostojećom) Milo je zbog toga na vlasti koliko je većina vas živo, a Marković se juče ispilio i seljačina ne zna đe udara
    Razloge ulaska Nikolića u DPS ne bih nagađao, ali teško imaju veze sa ideologijom(koju DPS nema). Možda je ucijenjen, a možda rade pare
    Nikolic ucjenjen? Ovo mu je fina pozicija za napredak u karijeri, a ujedno predstavlja podmladak DPS-a (zajedno sa Ivanom Vukovicem, Raicevicem, Vukovicke sa sesirom, Janovic itd...). Realno je da Milo i fosili oko njega ne mogu vladati vjecno, pa treba uloziti u mladi kadar.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. #32390
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,073
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    868
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    https://www.google.com/amp/s/www.vij...om-otoku%3famp

    Jel mu ovo deda...?
    Ako jeste, momak ima dobar pedigre...
    Sad ga jos vise gotivim...
    Jes. Čak kad pogledaš fotografije liče se.

  16. #32391
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default Iz raznih novina III

    https://borba.me/df-gradonacelnik-po...-pranje-novca/

    koliko vas je... na funkcionere mislim
    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. #32392
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Daklen vako

    Nikolić je odbio pripremu pitanja za drugog čovjeka svoje stranke, Komnenić nikad svoje ljubimce nije pitao nezgodna pitanja . Ina kraju po vama Komnenić ispade bolji voditelj !!! Neće da bude baš tako
    I da li ti to ozbiljno porediš Milovu rečitost sa Markovićevom (nepostojećom) Milo je zbog toga na vlasti koliko je većina vas živo, a Marković se juče ispilio i seljačina ne zna đe udara
    Razloge ulaska Nikolića u DPS ne bih nagađao, ali teško imaju veze sa ideologijom(koju DPS nema). Možda je ucijenjen, a možda rade pare
    Хахахахаххаха.

  18. #32393
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Saglasan sa NHM vezano za Komnenića, posebno u dijelu koji se odnosi na prekidanje - upada u riječ tačno đe ne treba, i što je još gore, komentar je po pravilu toliko promašen da gosta potpuno poremeti da ne može misao da završi. Naravno, upadanje u riječ ima smisla kad ti je gost npr. Mišo Stanišić, ali raditi isto sa ljudima koji imaju što da kažu samo guši diskusiju.

    Babo Natale, isto sam i ja primijetio. Vidite li, veli, kako sam se pripremio za emisiju, znam sve podatke. Aj ne z'ebaj Kao da je poznavanje podataka nekakav dokaz stručnosti, posebno u doba interneta. Ali tu dolazimo do šireg problema crnogorske medijske scene, a to je izbor sasagovornika - uvijek se pozivaju isti ljudi, i stručnjacima predstavljaju oni koji su najglasniji i oni koje mediji najviše reklamiraju. Koje to naučno dostignuće ima Božo Mihailović da bi se smatrao stručnjakom? Koju to modernu ekonomsku teoriju zagovara? To što je izdao knjigu po kojoj se obrazuju generacije ekonomista? Kao da je teško izdati knjigu ako imaš resurse, posebno kod nekog domaćeg izdavača. Aj ti objavi rad u naučnom časopisu uz recenziju stručnjaka iz te oblasti, baćo moj.

    Na tom Ekonomskom ima bar 10 ljudi koji su u naučnim krugovima mnogo prisutniji od profesora Mihailovića. Što nije voditelj nekoga od njih kontaktirao za gostovanje u emisiji (a veli jes 10, kojih?)? Ah da, pozivaju se samo oni koji se godinama vrte na TV.
    Ja sam se iskreno začudio kad sam čuo u najavi da je Mihailović predsjednik udruženja ekonomista Crne Gore ili tako nešto. On nikada nije bio ni među najboljih 5 profesora na ekonomskom fakultetu. Običan grajač koji je upravo samo galamom i grajanjem i skretao pažnju na sebe. Da ne misli neko da imam nešto protiv čovjeka, daleko od toga. Ovdje samo diskutujemo o stručnosti i kompetentnosti za gostovanje u jednoj emisiji koja je imala sijaset interesantnih tema za diskusiju iz ekonomskog ugla. Onamo je trebao da sjedi neko ko ima hrabrosti da kaže nešto, predloži rješenje, da konstruktivnu kritiku, a ne da mi bifla podatke ministarstva finansija i MONSTAT-a naučene napamet, da mi dokaže kako ga memorija služi i u poznim godinama. Koga briga za to? Mihailović je totalni promašaj od gosta, sva priča koju je pričao je totalno nebitna iz prostog razloga što u niti jednom momentu nije ponudio riješenje ili način kako nešto da se poboljša ili izbjegne. Dakle, došao je da se izreklamira jer čisto sumnjam da je preko 5% ekonomista u CG znalo da je on predsjednik udruženja istih.

    Da se Komnenić makar malo potrudio imao je na Ekonomskom fakultetu makar 5 ljudi koji bi na teme koje su bile zadate itekako imali šta da kažu i da objasne. Te ljude bi vam bilo milina slušati. Neću da ih imenujem sada ovdje na forumu, ali ukoliko ima bivših studenata Ekonomije na UCG-e mogu otprilike pretpostaviti na koga mislim.

    Doduše, moguće je da ti ljudi uopšte ne žele medijsko svijetlo na svoj rad i stvaralaštvo, te da uopšte ne žele da kažu nešto zbog čega bi možda kasnije bili neki predmet proganjanja ili šikaniranja. Tako da je vrlo moguće da je Mihailović bio upravo jedna od rijetkih opcija koja se uopšte htjela i odazvati pozivu za emisiju Načisto.
    Last edited by Babbo Natale; 14-10-19 at 15:51.

  19. #32394
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Ja sam se iskreno začudio kad sam čuo u najavi da je Mihailović predsjednik udruženja ekonomista Crne Gore ili tako nešto. On nikada nije bio ni među najboljih 5 profesora na ekonomskom fakultetu. Običan grajač koji je upravo samo galamom i grajanjem i skretao pažnju na sebe. Da ne misli neko da imam nešto protiv čovjeka, daleko od toga. Ovdje samo diskutujemo o stručnosti i kompetentnosti za gostovanje u jednoj emisiji koja je imala sijaset interesantnih tema za diskusiju iz ekonomskog ugla. Onamo je trebao da sjedi neko ko ima hrabrosti da kaže nešto, predloži rješenje, da konstruktivnu kritiku, a ne da mi bifla podatke ministarstva finansija i MONSTAT-a naučene napamet, da mi dokaže kako ga memorija služi i u poznim godinama. Koga briga za to? Mihailović je totalni promašaj od gosta, sva priča koju je pričao je totalno nebitna iz prostog razloga što u niti jednom momentu nije ponudio riješenje ili način kako nešto da se poboljša ili izbjegne. Dakle, došao je da se izreklamira jer čisto sumnjam da je preko 5% ekonomista u CG znalo da je on predsjednik udruženja istih.

    Da se Komnenić makar malo potrudio imao je na Ekonomskom fakultetu makar 5 ljudi koji bi na teme koje su bile zadate itekako imali šta da kažu i da objasne. Te ljude bi vam bilo milina slušati. Neću da ih imenujem sada ovdje na forumu, ali ukoliko ima bivših studenata Ekonomije na UCG-e mogu otprilike pretpostaviti na koga mislim.

    Doduše, moguće je da ti ljudi uopšte ne žele medijsko svijetlo na svoj rad i stvaralaštvo, te da uopšte ne žele da kažu nešto zbog čega bi možda kasnije bili neki predmet proganjanja ili šikaniranja. Tako da je vrlo moguće da je Mihailović bio upravo jedna od rijetkih opcija koja se uopšte htjela i odazvati pozivu za emisiju Načisto.

    Profesor Mihailovic nije bio neutralan i nedefinisan vec je citavo vrijeme branio resenja vlasti i velicao ekonomsku situaciju u zemlji. Govorio o napretku, rastu bdp i ostalim bajkama. Kao da je u pitanju neki politicar iz dps a ne nezavisni profesor.

    Ljudi su ovdje takvi vjekovima. Imaju neki svoj interes i ne idu protiv vlasti. Zato su Turci vladali ovim prostorima 500 godina. Zato je jedino vazno uci u EU pa da mozemo kao ljudi emigrirati, a ne kao Sirijci ili Afganistanci.
    Crna Gora je propala u drustvenom smislu i nema joj spasa.

  20. #32395
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,335
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Хахахахаххаха.
    Prosuo se zestoko i sada nesto pokusava
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  21. #32396
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Nikolic ucjenjen? Ovo mu je fina pozicija za napredak u karijeri, a ujedno predstavlja podmladak DPS-a (zajedno sa Ivanom Vukovicem, Raicevicem, Vukovicke sa sesirom, Janovic itd...). Realno je da Milo i fosili oko njega ne mogu vladati vjecno, pa treba uloziti u mladi kadar.
    Ja rekoh "Možda je ucijenjen, a možda rade pare"
    U suštini živo me zabolje kakav je kao osoba. Priča je počela od poređenja njega i Komnenića kao voditelja

    Da li si ikada vidio Nikolića da je neprijatan prema sagovorniku ? Ne ni prema najljućim protivnicima DPS-a
    Da li si ikada vidio nepristrasnog Komnenića kkoji ne upada u riječi i ne prekida ? Nisi ni ti niti bilo ko ko j gledao njegovu emisiju
    Last edited by Rakun; 14-10-19 at 16:37.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  22. #32397
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Prosuo se zestoko i sada nesto pokusava
    Bitno je da vas dvoje stvorova ćutite
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #32398
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ja rekoh "Možda je ucijenjen, a možda rade pare"
    Koji je on faktor da bude ucijenjen ili da mu se daju pare? Takvih u dps ima kao pecurki posle kise.

  24. #32399
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balzak View Post
    Koji je on faktor da bude ucijenjen ili da mu se daju pare? Takvih u dps ima kao pecurki posle kise.
    Bio je veoma popularan voditelj i samo kao takav podiže rejting stranke (koja god da je u pitanju). Isto kao što su platili Staloneu i onoj čuvarki plaže da dođu u Crnu Goru da bi podigli rejting nečega
    Last edited by Rakun; 14-10-19 at 16:44.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #32400
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,791
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,314
    Thanked in
    2,166 Posts

    Default

    Iha. Radit kao voditelj za 500-600 eura ili radit za 3 puta više plus naknade za rad u odborima, plus radiš mjesec dana godišnje, ako se uopšte i pojaviš plus kad-tad da ponovo riješi stambeno pitanje plus... Očekujem da uskoro pokaže i svoje zavidne preduzetničke kvalitete osnivanjem neke firme i dobijanjem poslova na potpuno regularan način, u skladu sa zakonom. Ne mora vala plaćat sve doprinose i poreze, neće ga inspekcije maltretirat previše.

    P.S. Ako je popularnost kriterijum, kako se onda guraju likovi koje niko ne može očima viđet: Radulović, Bošković, Goveđa Glava...
    Last edited by NHM; 14-10-19 at 16:50.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 1296 of 1402 FirstFirst ... 296796119612461286129212931294129512961297129812991300130613461396 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •