Page 858 of 1402 FirstFirst ... 3587588088488548558568578588598608618628689089581358 ... LastLast
Results 21,426 to 21,450 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #21426
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Srbi vole srbiju
    Albanci albaniju
    A ovdje na forum nesrece nase nece da izgovore crna gora nego kazu tvorevina...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Znaci smeta vam kad je nazovem tvorevinom, a ne smeta vam to sto nas pretekose u svemu evo sad i Srbija, a Albanija jos odavno ? Kad ubrzo budu ispred nas i BiH i Kosovo i tada cu je nazivati tvorevinom, ako neko prikladnije ime ne nadjem, pretpostavljam da ce vam opet to biti glavna smetnja za jacanje institucija i popravljanje ukupnog stanja u tvorevini ? Naravno necu da napisem Crna Gora, jer ne zasluzuje da se uz ovakve pridjeve pise njeno ime, pridjeve koje joj je vasa koalicija nametnula. Kad sam prije godinu dana majstoru naglasio da mu dajem platu kao sto je primaju ljekari, podvukao sam mu da to nije dobro ni malo, na njegovo pitanje je li mislim da njegov rad toliko ne vredi, rekao sam mu da dobro pazi zdravlje jer ubrzo nece imati ko da nas lijeci. Dakle to isto sada da preporucim patriotama, da dobro cuvaju zdravlje, jer nece imati ko da zaskace i zapjeni kad im ovo nazovem tvorevinom.

  2. #21427
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Kamp su zatvorili a jake ste mi junacine ako ste se usrali dece od 12 godina dok vam NATO cuva ledja. A stvarno je simpaticno ovo rezanje na Srbiju, kao da civava laje na vucjaka.
    Meni lično kamp ne smeta, ako ima debilnih roditelja spremnih da đecu uče kako da ubijaju i budu ubijena u korist viših ciljeva i ratnih profitera ko sam ja da im sudim. Što se tiče režanja siguran sam da kao racionalan forumaš znaš da nisi u pravu a i lako je to dokazati.

  3. #21428
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ali oni vole Srbiju a mrze Albaniju a mi smo i dalje tvorevina jer nismo Srbija

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Nijesmo mi tvorevina zato sto nijesmo Srbija, vec zato sto se i dan danas uporedjujemo sa Srbijom, zasto samo sa Srbijom, uporedimo se sa Slovenijom. Davne 1992 godine raspadom SFRJ smo krenuli sa iste startne crte svi, umjesto da trcimo nasu trku mi smo trcali za Srbijom da trcimo njihovu trku, ponekad smo bili toliko brzi da smo ih cak i preticali iako smo trcali njihovu trku. Evo sad nas prestigose polako, ali ipak prestigose, oce i oni da budu drzava, samo izgleda mi ostajemo tvorevina.

    Albaniju ne mrzim, ni jednu Albaniju ne mrzim, jer imaju dvije Albanije, jedna Albanija bulevara i hotela, trznih centara i stranog kapitala i druga Albanija ljepote krajolika i prirode sa zemljoradnjom kao glavnim zanimanjem stanovnika, ova druga je znacajno siromasnija od one prve, ali nazalost obje su ispred nas.

  4. #21429
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Pa oni se odvojili 1992-e, mi 2006-e, nije mala startna razlika. Nikoga ne opravdavdam, ali ne možemo sa Slovenijom i Hrvatskom da se upoređujemo nikako.

  5. #21430
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Iz raznih novina III

    I plus u te dvije drzave nema domacih izdajnika da ih koce, kao kod nas i u BiH


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Ronaldinho; 18-08-18 at 14:45.

  6. #21431
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Pa oni se odvojili 1992-e, mi 2006-e, nije mala startna razlika. Nikoga ne opravdavdam, ali ne možemo sa Slovenijom i Hrvatskom da se upoređujemo nikako.
    Mozemo li sa Albanijom i Srbijom?

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  7. #21432
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Kamp su zatvorili a jake ste mi junacine ako ste se usrali dece od 12 godina dok vam NATO cuva ledja. A stvarno je simpaticno ovo rezanje na Srbiju, kao da civava laje na vucjaka.
    Mislim da ne postoji ni teorijska mogućnost da se neko prepadne od vas, priča je o tome kako fašizam cvjeta kod vas. I Kosovari bjehoše čivave pa vidim "vučijaka" na leđima. Usput rečeno "vučijak" nema veze sa vukovima već sa ovcama
    Last edited by Rakun; 18-08-18 at 15:26.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #21433
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Mozemo li sa Albanijom i Srbijom?
    Što ne bi mogli sa Srbijom? Sličan zatupljeni mentalitet, odvojili se jedni od drugih najkasnije, itd. itd. da ne počinjem sad da nabrajam, kao da ne znaš

    Albanija pffffff, da je sreće, ne bi trebalo.

  9. #21434
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Preko 65% do kraja godine 70

    Nas raste a njima se spusta
    Opet lažeš !!

    Pisali smo o posljednjim brojkama, a ne tvojoj odokativnoj procjeni
    Zabavlja me da se kad je tvoj Vučina u pitanju (bog mu dao dobar porod) oslanjaš na zvaničnu statistiku, a kad je naš Vučina u pitanju daješ nekakve odokativne procjene

    Daklen zvanično javni dug Crne Gore (uključujući autoput) je 60.6%
    zvanično javni dug Srbije je 59%


    Da li će naš do kraja godine dostići 70%. Vjerujem da hoće, ali ne pričam unaprijed
    Last edited by Rakun; 18-08-18 at 15:06.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #21435
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Pa oni se odvojili 1992-e, mi 2006-e, nije mala startna razlika. Nikoga ne opravdavdam, ali ne možemo sa Slovenijom i Hrvatskom da se upoređujemo nikako.

    Ko je nama kriv sto smo trcali njihovu trku cijelih cetrnaest godina, sto smo bjezali od svoje drzave, ko nas je vukao za Srbijom, cini mi se ova ista vlast,ova koju odje podrzavaju, a ona je CG dovela do odje i onda im smeta sto im ovo nazivam tvorevinom.

  11. #21436
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Opet lažeš !!

    Pisali smo o posljednjim brojkama, a ne tvojoj odokativnoj procjeni
    Zabavlja me da se kad je tvoj Vučina u pitanju (bog mu dao dobar porod) oslanjaš na zvaničnu statistiku, a kad je naš Vučina u pitanju daješ nekakve odokativne procjene

    Daklen zvanično javni dug Crne Gore (uključujući autoput) je 60.6%
    zvanično javni dug Srbije je 59%


    Da li će naš do kraja godine dostići 70%. Vjerujem da hoće, ali ne pričam unaprijed
    Ne mlati

    Apsolutno ne znas o cemu pricas i sad se vadis nekim kao tehnikalijama.

    Vlada je izasla sa podatkom da je 65% i da ce izaci na 70% .

    Ne moze se oficijelno obracunati jer 2018 jos nije zavrsena.

    Ne smaraj i ne oduzimaj mi vrijeme nego procitaj prvo i informisi se pa onda

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  12. #21437
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ko je nama kriv sto smo trcali njihovu trku cijelih cetrnaest godina, sto smo bjezali od svoje drzave, ko nas je vukao za Srbijom, cini mi se ova ista vlast,ova koju odje podrzavaju, a ona je CG dovela do odje i onda im smeta sto im ovo nazivam tvorevinom.
    Ne znam ko je kriv ali ti reče da smo svi krenuli sa "iste startne crte" a očigledno nismo.

  13. #21438
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Prodamo Filarmosu Maltezanima
    I na 0,00€ smo. Sprdam se naravno.

    Da smo u buli finansijskoj, jesmo, ali brate da smo gori od Srbije I Albanije nismo.

    Na osnovu kojih parametara to tvrdite?
    GDP per capita? Prosjecne plate I penzije? Rekla kazala?

    Ono, ne znam da nasi ljudi idu da fizikalisu kod njih, a znam za obratno.

    https://www.cia.gov/library/publicat.../2004rank.html

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  14. #21439
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Nema se što poredit sa Srbijom, Hrvatskom i ostalom braćom, sve korumpirano do maksimuma. Kad su komunjare padale Jugoslavija je bila pojam za neku Poljsku ili Češku, a sad bi svi odavde kuću dali za njihove radne dozvole

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  15. #21440
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Nema se što poredit sa Srbijom, Hrvatskom i ostalom braćom, sve korumpirano do maksimuma. Kad su komunjare padale Jugoslavija je bila pojam za neku Poljsku ili Češku, a sad bi svi odavde kuću dali za njihove radne dozvole

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Slozio bih se, mada je Hrvatska, iako u problemima sa nacionalizmom, korupcijom I odlaskom radno sposobnog stanovnista, odmakla u ekonomskom standardu od nas.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  16. #21441
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Prodamo Filarmosu Maltezanima
    I na 0,00€ smo. Sprdam se naravno.

    Da smo u buli finansijskoj, jesmo, ali brate da smo gori od Srbije I Albanije nismo.

    Na osnovu kojih parametara to tvrdite?
    GDP per capita? Prosjecne plate I penzije? Rekla kazala?

    Ono, ne znam da nasi ljudi idu da fizikalisu kod njih, a znam za obratno.

    https://www.cia.gov/library/publicat.../2004rank.html

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Strane investicije, stope rasta, nezaposlenost u albaniji 13% srbiji 14,7% kod nas 19% , pokrivenost uvoza izvozom, broj gostiju(Albanija 7, Srbija 3 CG 2 miliona), stope rasta turizma 10godina, stimulativne mjere i poreske olaksice i stope (albanija), broj fabrika(manje stanovnika imamo ali fabrika nemamo), proizvodnje gotovih prozivoda, stopa razvoja i ulaganja u poljoprivredu, putnu infrastrukturu, javni dug i otplacivanje istog....

    BDPi nam se razlikuju u 10-20% i kad bi se po tome gledalo nalazimo se tik iza Bocvane i Turkmenistana a vjerujem da se kod nas bolje zivi no tamo.
    Sto se tice prosjecnih plata oficijelnih kod nas su sigurno jace ali pricali smo o tome dosta na forumu koliko je ta cifra od 512 eur obicna laz itd jace su plate sigurno ali su i cijene jace kod nas

    Ne znam sta se drugo racuna

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 18-08-18 at 16:57.
    One Ring to Rule them all...

  17. #21442
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Ne znam ko je kriv ali ti reče da smo svi krenuli sa "iste startne crte" a očigledno nismo.
    Kako nijesmo krenuli sa iste startne crte, pa i CG je 1992 godine imala referendum i odlucila se za saveznu republiku takozvanu ili kako smo je vec zvali. Dakle ja ponavljam da smo startovali sa iste crte. Ako ces da budem precizniji jedino su CG i Slovenija imali devizni suficit u poslovanju sa inostranstvom, pogledaj danas sta imamo. No da se ostavimo ekonomije, znaci posvetili smo se projektu velike ili prosirene Srbije, pomagali im da otmu Hrvatskoj Krajinu i Bosni dio teritorije i da se stvara savez srpskih drzava. Posvetili se svemu osim svojoj drzavi i sad kad se ovo stvorilo zahtijevate da ga nazivamo drzavom, a sluzi za bogacenje bjelosvjetskog i domaceg olosa i to podlom otimacinom resursa i svega drugog od ovog naroda, koji je doduse saucesnik i ne treba ga zaliti, naprotiv treba uzivati u njegovim mukama. Uz sve navedeno ne vodi samostalno spoljnu i unutrasnju politiku, oko svega bitnog se pitaju zapadni gospodari, a ocete da se naziva drzavom, e pa nece da ide !

  18. #21443
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,031
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Kako nijesmo krenuli sa iste startne crte, pa i CG je 1992 godine imala referendum i odlucila se za saveznu republiku takozvanu ili kako smo je vec zvali. Dakle ja ponavljam da smo startovali sa iste crte. Ako ces da budem precizniji jedino su CG i Slovenija imali devizni suficit u poslovanju sa inostranstvom, pogledaj danas sta imamo. No da se ostavimo ekonomije, znaci posvetili smo se projektu velike ili prosirene Srbije, pomagali im da otmu Hrvatskoj Krajinu i Bosni dio teritorije i da se stvara savez srpskih drzava. Posvetili se svemu osim svojoj drzavi i sad kad se ovo stvorilo zahtijevate da ga nazivamo drzavom, a sluzi za bogacenje bjelosvjetskog i domaceg olosa i to podlom otimacinom resursa i svega drugog od ovog naroda, koji je doduse saucesnik i ne treba ga zaliti, naprotiv treba uzivati u njegovim mukama. Uz sve navedeno ne vodi samostalno spoljnu i unutrasnju politiku, oko svega bitnog se pitaju zapadni gospodari, a ocete da se naziva drzavom, e pa nece da ide !
    Govoris o referendumu iz 92. koji se odrzao u tako dobrim demokratskim okolnostima da je ista osoba ubacivala po 10 glasackih listica i gdje skoro nikakve provjere glasaca nije bilo

    Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

  19. #21444
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zavedi to pod žrtve tranzicije, kao i ovaj narod sada.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  20. #21445
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Mislim da ne postoji ni teorijska mogućnost da se neko prepadne od vas, priča je o tome kako fašizam cvjeta kod vas. I Kosovari bjehoše čivave pa vidim "vučijaka" na leđima. Usput rečeno "vučijak" nema veze sa vukovima već sa ovcama
    Prvo naucite da se normalno obracate prema skoro 200.000 svojih sugradjana a Srbije i zivotinjskog carstva se mani. Licno mi je zao tih ljudi kada vidim toliku antisrpsku histeriju, poslednji primer je ova devojka od 20 godina. Sva sreca sto sam se rodio bas u Vojvodini i mozda i najzdravijoj sredini od citavog ovog regiona, ovde kad god udjem samo Srbi, Srbi, Srbi, ko da su vam svima oci vadili.

  21. #21446
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Prvo naucite da se normalno obracate prema skoro 200.000 svojih sugradjana a Srbije i zivotinjskog carstva se mani. Licno mi je zao tih ljudi kada vidim toliku antisrpsku histeriju, poslednji primer je ova devojka od 20 godina. Sva sreca sto sam se rodio bas u Vojvodini i mozda i najzdravijoj sredini od citavog ovog regiona, ovde kad god udjem samo Srbi, Srbi, Srbi, ko da su vam svima oci vadili.
    Zamisli,devojka fata (štipa) noktima sudkinju za podlakticu.
    Za tvoju informaciju,najminimalnije kazne dobijaju stranci kod nje(uključujući SRB) od nas domesticus cattaronium.

  22. #21447
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    @Severnjak

    Ajde ovako, Srbima iz Crne Gore su blizi Crnogorci u Crnoj Gori, nego što će im ikad biti Srbi iz Srbije. Mi smo odje isti narod, bez obzira kako ko sebe nazivao. To što oni kažu da su Srbi, da se razumijemo ne sporim im to pravo nikako, nikako ne znači da nijesu Crnogorci. Tačnije, po njima oni su i Crnogorci i Srbi, odnosno po njima je to isto, odnosno Crnogorci su elitni Srbi. Sa druge strane imaš veći dio pravoslavnog stanovništva, među koje spadam i ja, koji sebe smatramo Crnogorcima koji nijesu pripadnici srpskog nacionalnog korpusa, odnosno smatramo svoju naciju posebnom. Upravo Srbi iz Crne Gore mahom Srbe iz Srbije zovu Srbijancima, što neki od Vas doživljavaju kao pogrdan naziv, upravo iz razloga što smatraju da Srbi ne žive samo u Srbiji.

    Ovo interno prepucavanje između nas u Crnoj Gori, đe dio njih ekstremnih moju naciju naziva milogorcima, a dio ovih "mojih" ekstremnih njih naziva posrrbicama, su naše interne pizme i to je to.

    Ne vidim nikakvu antisrpsku histeriju. Čak šta više, mislim da smo mi Crnogorci, na moje zadovoljstvo, mnogo više operisani od nacionalizma od Srba (pri čemu napominjem da kad napišem Srbi mislim na Srbe iz Srbije) i Hrvata. Ne vidim što bi mi morali, 10 godina nakon obnove države, osluškivati što želi SPC, Vučić, ili ne daj bože ona karikatura od Vulina. Ne vodimo istu spoljnu politiku i to se iz aviona vidi, ne vidim u čemu je problem.

    Više iz vaših portala se može nazrijeti nekakva netrpeljivost, nego iz naših. Evo samo zadnjih par dana prvo naslovi: "ubijen Srbin u Bijelom Polje", bem ti ni da ćemo da zaratimo, ne znam o čemu se radi, kad ono pripadnik Crvenih beretki kiksao na zadatku i tom prilikom ubijen u samoodbrani, evo sad oko ove đevojke što je napala sutkinju u Kotoru, ka da smo je uhapsili jer je iz Srbije a ona svetica jadna, znači haos. Da ne pričamo o ovim vašim kvaziportalima (Informer) koji potpiruju onamo dje SNSu odgovara sa naslovima vratiće nam Rusija Kosovo i Crnu Goru. Pa evo prije samo par nedjelja Irinej izjavi da je Srbima u Crnoj Gori gore nego što je bilo Srbima u NDH, a tu izjavu ne bih ni da komentarišem, jer prije svega vrijeđa srpske žrtve u Jasenovcu, da ne idemo dalje.

    Često (jednom godišnje po par dana) sam u Vojvodini i smatram to najpitomijim dijelom Srbije i stvarno sam tamo opušten, a opet ne prođe puno dok me neko ne startuje sa pričom.... kako to da vi Crnogorci sad niste Srbi i sličnim glupostima, njihov doživljaj Crnogorca je ko da sam reko da sam Sremac, e pa nije tako i to je ono što mi najviše smeta gore, ostalo je coool. Obišao sam i one južnije djelove Srbije i to je tuga stvarno, vrijedni ljudi, radni, ogromna imanja gdje nešto gaje a sve im uzmu u bescijenje, puka sirotinja, po selima nema asfalta. Oni su najzatucaniji, mogu reć da su zatucaniji i zadojeniji nacionalizmom od naših po selima po sjeveru Crne Gore, a to je već "uspjeh" sam po sebi. Posebna kategorija su penzioneri kojima je Vučić isprao mozak, znači kao masovna hipnoza gore da vlada, ja se naježim kad pomislim kako odredjeni sa kojima sam u nekim daljim porodičnim vezama razmišljaju i kako nekritički upijaju sve što dolazi sa Pinka, Happyja i RTSa.

    Nego, odoh sa teme, djeluješ kao razuman sagovornik, poenta je da iskreno ne vidim bilo kakvu antisrpsku histeriju u CG. Jedini koji stalno nešto mlate su ovi oko CPC, a SPC im ne ostaje dužna i to ti je to.
    Last edited by kimmi; 18-08-18 at 20:37.

  23. #21448
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Da dodam ja nešto za ovu curu, s obzirom da volim čitati komentare povodom CG primjećujem da su poslije par dana "nikad više u CG histerije" komentatori počeli da se pitaju da li je baš sve bilo kako mama kaže. Iz aviona kojim joj tata pilotira se vidi da se kockice ne slažu i pored njena dva fakulteta i tri jezika. Nadam se da će je u ponedjeljak novčano kazniti i puštiti, pa sledeći put pamet u glavu i manje bahatosti.

  24. #21449
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Za bonuse ima... Za savjetnike i referente ima isto




    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  25. #21450
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Da dodam ja nešto za ovu curu, s obzirom da volim čitati komentare povodom CG primjećujem da su poslije par dana "nikad više u CG histerije" komentatori počeli da se pitaju da li je baš sve bilo kako mama kaže. Iz aviona kojim joj tata pilotira se vidi da se kockice ne slažu i pored njena dva fakulteta i tri jezika. Nadam se da će je u ponedjeljak novčano kazniti i puštiti, pa sledeći put pamet u glavu i manje bahatosti.
    Je li to kažeš za ovu što je fizički napala sudiju da je pušte uz novčanu kaznu? Da nije malo preblago?

Page 858 of 1402 FirstFirst ... 3587588088488548558568578588598608618628689089581358 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •