Page 1329 of 1402 FirstFirst ... 32982912291279131913251326132713281329133013311332133313391379 ... LastLast
Results 33,201 to 33,225 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #33201
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Reklo bi se da ovdje neki od šume ne vide stablo. Ništa neobično, zbog takvog sljepila smo kao društvo zaglavljeni u mulju do daljnjeg. Krik ove izmorene žene je poruka i slika upućena javnosti o poražavajućem položaju prosvjetnih radnika - jednog od stubova civilizovanog društva (nama su ti stubovi očito neke druge vrijednosti). Jako, jako tužno je za gledati, kako sudbinu ove žene tako i njeno mrcvarenje od nadobudnih mislilaca koji ne vide i/ili ne žele da razumiju.
    Prosvjetni radnici imaju poražavajući položaj - plata 500+ eur

    95% crne gore radi za 280-320 i oni nisu u poražavajućem položaju

    Seems legit.

  2. #33202
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    kad pricamo o prosvjeti, porazavajuce je da ima onih koji su na zamjeni i po 10godina, nikako ugovor da dobiju i svake godine misle da im je poslednja.
    ako moze da se izvuce podatak koliko je bolovanja bilo i razloge zbog kojih je toliko zamjena.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. #33203
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Mislim da je krajnje nepristojno razglabati o nečijem kreditnom zaduženju, ili još gore, nagađati o privatnim okolnostima usljed kojih je neko ušao u dug. I ne znam šta nije jasno u njenoj priči - evo ja sam dosta slabo propratio ovaj slučaj prethodnih dana, ali mi je suština kristalno jasna: ministarstvo zaduženo za resor obrazovanja nije željelo da podrži jedan očigledno važan skup filozofa - i to sa tričavih 9.000 eura ili koliko već, dok s druge strane dijeli stanove ljudima koji su na funkciji tek nekoliko godina i materijalno su relativno stabilni. Ajmo malo da raspravljamo o tome?

    Ova njena situacija je samo slikovit prikaz života jednog broja ljudi u Crnoj Gori, koji su se vjerujem prepoznali u ovoj priči. Situacija je još dramatičnija kad se uzme u obzir da je ovo žena koja je izvela preko 20 generacija maturanata i koja bi u nekoj drugoj državi bila krem društva. Ona je krem i ovog našeg društva, makar na vrijednosnom nivou.

  4. #33204
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Ne znam sta se desava tacno, zao mi je ove zene jer i ja u familiji imam prosvjetne radnike, ali me kopka Vladova zainteresovanost za ovaj slucaj, covjek nikad ne komentarise odje niti ce vjerovatno ikad nakon sto ova prica prodje.

    Vlado burazere, da joj ti nijesi pozajmio ovo 9 hiljada pa sad ne mozes da izvrsis prinudnu naplatu jer je zena oci javnosti uperila u sebe
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  5. #33205
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,958
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,670
    Thanked in
    948 Posts

    Default

    Mozda ga nije voljela kao djaka

  6. #33206
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default Iz raznih novina III

    nije olimpijada 9000, toliko joj je doslo na naplatu duga.
    nekog. za nesto. od ukupne sume koja je 30000.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  7. #33207
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Koje sume?

  8. #33208
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    Kredita.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. #33209
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Vlado burazere, da joj ti nijesi pozajmio ovo 9 hiljada pa sad ne mozes da izvrsis prinudnu naplatu jer je zena oci javnosti uperila u sebe
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    Evo odjavljujem se, necu vise pisat nista jer vidim da je bas nervozno postalo.

    Samo mi je bio interesantan ovaj politicki spin i htio sam da ispratim do kraja kako bi vidio koliko smo kao drustvo spremni da padnemo ni zbog cega. Od pocetka sam nekako imao osjecaj da nesto nije u redu i stvarno se potrudio da budem objektivan. Doduse, podsjetio sam se i zasto ne pisem ovdje nikad... toliko pokusaja da se loptica prebaci na politicki teren i spinovanja s mojim postovima kako bi se predstavilo da sam rekao nesto sto nisam su dovoljan razlog. Nadam se da ce zena rijesiti svoje probleme...
    Last edited by Vlado; 10-11-19 at 00:04.

  10. #33210
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Konfuzna situacija i ona je ni sa ovim intervjuom a ni onim jos konfuznijim videom ne razjasnjava... To samo moze gore ucinjet sem ako ne skriva ko zna sto.
    Ali i dalje je problem kako mogu da joj uzimaju toliko para na osnovu cega god.. Inace, da li je u Bar smjestaj, a podstanar je, toliko jeftiniji nego bilo dje u PG, da na kraju mjeseca sa putnim troskovima bude jeftiniji i dalje, to mi sad pade na pamet.

    Sto se tice prvog kredita i djeteta to je jasno, njena stvar, reforma sto veli ucinjela stagod al dobro to nije bitno, tu je vec imala kredit i vjerovatno bi mogla zivjet s njim normalno, na kraju krajeva i sin bi joj mogao radit tada pa pokrivat neke troskove, eto danas joj placa stan i racune rekla je pa joj "vraca" da kazemo.
    Problem je sa zdravstvom i sto je morala da se zaduzi zbog sestre, jer u ovu drzavu sanse da prezivis neku bolest su ti ko u srednji vijek, ne desilo se nekom bilo koja teza bolest, a to dok ne osjetite mnogima ne bude jasno, ljudi prodaju sve sto imaju da bi spasili zivote djece, danas je popularno lijecenje SMSom, toga je prije manje ili nije bilo uopste a i danas ne "zaslusi" svako taj SMS, i tu sad gotovo da ima takmicenje na koga ce se narod vise sazalit i dobit novac. To je vjerovatno ukopalo do dana danasnjeg ali ili je trpjela i sad nasla kroz ovo povod da trazi pomoc na neki nacin, ili je ministarstvo stvarno zajebalo, ona se zaduzila dodatno za to i tek tu ukopala. Ovo ne znamo i to bi trebalo razjasnit, PLUS ko joj odobri kredite, kako joj skidaju toliko, to bi prvo trebali vidjet. Pa i da joj je "pokrice" da preko toga trazi pomoc i aj, a s druge strane ako su je stvarno zajebali, bila u situaciju ko sto wulfy opisa gore ili ko zna sto.. al dok se ne razjasni samo ce joj gore bit, makar od forum kriticara. Al vjerujem da je i s ovim prikupila dovoljno sredstava da se makar malo digne iz rupe u kojoj je a sto ce bit vidjecemo..

    Edit: Evo iz dana tekst, pojasni neke stvari a neke i dalje nejasne:


    Koliko vidim dugovi za organizaciju su na teret NVO, pa kako onda nju terete, pa veli pola plate na te kredite stare ok, a ovo ostalo koliko shvatam na rate za osnovne troskove plus dugove za iste jer sve placa na rate, i onda oce i to da uzmu sto ostane? E ne znam.
    P.S. Veli 200e za put joj treba, pa zeno sto se ne preselis kad si podstanar blize poslu? Kad joj muz ne radi, ne vidim kako je vezana za Bar i sta ocekuje. Odje i kad se uvatis za nesto pa ti bude zao onda drugo ide u kontra smjeru. Opasan miks lose ekonomske svijesti, nesrecne situacije i posledica sistema u kojem smo al eo da vidimo dalji tok.
    Last edited by N_L; 10-11-19 at 00:30.
    rm -rf /

  11. #33211
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Konfuzna situacija i ona je ni sa ovim intervjuom a ni onim jos konfuznijim videom ne razjasnjava... To samo moze gore ucinjet sem ako ne skriva ko zna sto.
    Ali i dalje je problem kako mogu da joj uzimaju toliko para na osnovu cega god.. Inace, da li je u Bar smjestaj, a podstanar je, toliko jeftiniji nego bilo dje u PG, da na kraju mjeseca sa putnim troskovima bude jeftiniji i dalje, to mi sad pade na pamet.

    Sto se tice prvog kredita i djeteta to je jasno, njena stvar, reforma sto veli ucinjela stagod al dobro to nije bitno, tu je vec imala kredit i vjerovatno bi mogla zivjet s njim normalno, na kraju krajeva i sin bi joj mogao radit tada pa pokrivat neke troskove, eto danas joj placa stan i racune rekla je pa joj "vraca" da kazemo.
    Problem je sa zdravstvom i sto je morala da se zaduzi zbog sestre, jer u ovu drzavu sanse da prezivis neku bolest su ti ko u srednji vijek, ne desilo se nekom bilo koja teza bolest, a to dok ne osjetite mnogima ne bude jasno, ljudi prodaju sve sto imaju da bi spasili zivote djece, danas je popularno lijecenje SMSom, toga je prije manje ili nije bilo uopste a i danas ne "zaslusi" svako taj SMS, i tu sad gotovo da ima takmicenje na koga ce se narod vise sazalit i dobit novac. To je vjerovatno ukopalo do dana danasnjeg ali ili je trpjela i sad nasla kroz ovo povod da trazi pomoc na neki nacin, ili je ministarstvo stvarno zajebalo, ona se zaduzila dodatno za to i tek tu ukopala. Ovo ne znamo i to bi trebalo razjasnit. Pa i da joj je "pokrice" da preko toga trazi pomoc i aj, a s druge strane ako su je stvarno zajebali, bila u situaciju ko sto wulfy opisa gore ili ko zna sto.. al dok se ne razjasni samo ce joj gore bit. Al vjerujem da je i s ovim prikupila dovoljno sredstava da se malo digne iz rupe u kojoj je a sto ce bit vidjecemo..
    Pratio sam situaciju. Postoji toliko nelogicnosti u citavoj predstavi da ozbiljno sumnjam kako je u pitanju jeftin politicki opozicioni trik u cijem se sredistu ni kriv ni duzan (a vjerovatno ni svjesan) nasao prosvjetni radnik cija je privatna muka iskoristena kako bi se manipulisalo javnoscu na najjeftiniji moguci nacin. Prisustvo jednog od ''najglasnijih'' opozicionih lidera na statusima profesorice Milosevic od samog pocetka samo dodatno podgrijava sumnje.

    Kazem privatna muka jer to koliko ko od nas ima para, sta jede, kad jede, s kim jede su najintimnije privatne stvari koje ne treba da zna citava Crna Gora. Neko ima vise para, neko manje, neko ih ima do krova, neko ih uopste nema, ali dignitet i dostojanstvo Crnogoraca nikad nisu odobravali ovakve stvari. Moglo je da se nema, ali se strogo pazilo da se to ne vidi, a da ne govorim o tome da se naglasava. Ovo su neka cudna vremena u kojima se ja ne snalazim najbolje, ali ne bih da se previse udaljim od teme.

    Gospodja ima problem. I to ne mali. Ima problem sto je duzna vise nego sto moze objektivno da vrati. U 60-im je godinama, ne moze da pojacava tempo rada da bi dodatno zaradjivala (kako su neki sugerisali) i jednostavno je pod ogromnim pritiskom.

    Ona nije socijalni slucaj. Visina njenih primanja tu kategoriju apsolutno iskljucuje. Ona je jednostavno neko za kog se vidi da ne uspijeva da funkcionise u okviru svojih finansijskih mogucnosti. Po prici bi se reklo da je sanjar, da vjeruje u bolje sjutra, reforme i revolucije. Vjerovatno se nekim sanjarenjem vodi i onda kad organizuje Olimpijadu filozofa u Baru vjerujuci ''na rijec'' nekom da ce to sve da plati i podmiri. Ta Olimpijada filozofa je vjerovatno njoj i toj nekolicini ljudi tamo znacila mnogo, svim ostalima prakticno nista. Ja licno nisam ni znao da to postoji niti da se odrzava u Crnoj Gori. Postoje li novinski clanci iz maja ove godine o tome? Makar na nekom od glasila koja se citaju, pa da vidim gdje je propust.

    Sustina je da joj treba pomoc i da treba da joj se pomogne. Ali samo u slucaju ako isprica citavu pricu i istinu. Kad je krenula u ovo neka ga istjera do kraja, a ne sad da se povlaci i da izbjegava odgovore na najbitnija pitanja. Ili jesi ili nisi. Iz ovoga nema nazad, zato do kraja, pa da vidimo.

  12. #33212
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Vozila parkirana nadomak Crnog jezera, a saobraćaj zabranjen: "Klica da podnese ostavku"
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...acaj-sabranjen

    Bahanlije se nastavaljaju
    One Ring to Rule them all...

  13. #33213
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Znači žena duguje 30000e kredita a priča o sinovljevim studijama od prije 15 god i bolesnoj sestri sa penzijom od 50 MARAKA kojih nema evo 18 godina. I sad priča o tome. A o takmičenju kaže - POKROVITELJ je izjavio da je ovo najbolja olimpijada do sad. Koji pokrovitelj? Taj što je platio takmičenje jel, to valjda znači pokrovitelj.

  14. #33214
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Inace sto se takmičenja tice stvarno je to bila velika stvar, vecina nijesu upoznati. Cini mi se da su pobjednici imali pravo bilo dje u Evropu da upisu studije ili tako nesto, izmedju ostalog. Nije bila neka lokalna prevara da se pare uhvate a samo nesto prividno napravi.
    rm -rf /

  15. #33215
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jasper View Post
    Znači žena duguje 30000e kredita a priča o sinovljevim studijama od prije 15 god i bolesnoj sestri sa penzijom od 50 MARAKA kojih nema evo 18 godina. I sad priča o tome. A o takmičenju kaže - POKROVITELJ je izjavio da je ovo najbolja olimpijada do sad. Koji pokrovitelj? Taj što je platio takmičenje jel, to valjda znači pokrovitelj.
    Ja se samo nadam da ce se ova prica razjasniti do kraja, tj da ce imati hrabrosti da je isprica kad je vec krenula u ovo.

    Ono sto mi djeluje kao vjerovatnija varijanta je da nece imati sta da isprica, jer je jednostavno nije niko zavrnuo za pare i nema nikakve pravne odgovornosti. To pozivanje na moralnu odgovornost macku o rep, nece se niko ni okrenuti. Zavrsice se tako sto ce se otvoriti neki ziro-racun da se zeni uplacuje pomoc koliko ko hoce i moze. E od mene nece dobiti ni euro ako mi ne objasni kako je to Filozofijada u Baru njoj zadala zavrsni finansijski udarac i ko joj je sve obecao pare (crno na bijelo) pa je za iste ispalio.

    Sto puta bi postenije bilo da je dosla i rekla da joj treba pomoc i dala broj ziro racuna da joj bivsi djaci uplate, nego sto je ostavila ovo ovako, a narod se napada medjusobno jer ovi dezurni pljuvaci samo traze nesto da bi pljuvali, a ovi koji imaju malo sive mase i ne mogu da povezu nista ispadaju DPS botovi.

  16. #33216
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Ada krenuse onaj dan da lincuju javne izvrsitelje i da im pale kancelarije...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  17. #33217
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    ja sad pročitah tekst iz dana. veći dio plate joj uzimaju izvršitelji zbog duga za stanarinu i za otplatu kredita od 8k. Dio su rate namirnice i odjeca-rate.
    olimpijadu je organizovalo NEVLADINO UDRRUZENJE NASTAVNIKA FILOZOFIJE u cije ime je ona pregovarala sa ministarstvom, a koje je u stvari potrosilo ovih 30k(u koje ne ulazi ishrana učesnika) na olipmijadu i na kraju nju utuzilo.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #33218
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Nijesam se ukljucivao u diskusiju jer ne volim da zauzimam stav na osnovu nepotpunih informacija. Svakako da saosjecam sa profesoricom, jer nije lako biti u takvoj situaciji, ma sto da je bio razlog. Sem toga, zavrsio sam tu podgoricku gimnaziju, koja mi je ostala u naljepsoj uspomeni, tako da ne mogu biti ravnodusan. S druge strane, neke stvari zaista nijesu jasne. Recimo, zasto placa prevoz 200 eura mjesecno za prevoz iz Bara? Mislim da se za toliko moze naci neki manji stan u Podgorici, tako da se barem za taj iznos mogu smanjiti troskovi. Ne znam da li u Crnoj Gori postoji praksa da se zaposlenim placa prevoz? U svakom slucaju, radi se o neprijatnoj situaciji koja pokazuje ruznu i tuznu stranu tranzicije u Crnoj Gori nakon socijalne sigurnosti koja je postojala u SFRJ. Na jednoj strani bahati tajkuni koji se razmecu novcem, na drugoj strani narod koji jedva sastavlja kraj s krajem. Neki moji prijatelji imaju penziju od 200 eura, pa i manje. Kako s time imati pristojan zivot?

  19. #33219
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,528
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Vozila parkirana nadomak Crnog jezera, a saobraćaj zabranjen: "Klica da podnese ostavku"
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...acaj-sabranjen

    Bahanlije se nastavaljaju
    Bila sinoć proslava Explorera za poslovne partnere i saradnike u restoranu.
    Bila je i ova tvoja žrtva, Popović

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  20. #33220
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ada krenuse onaj dan da lincuju javne izvrsitelje i da im pale kancelarije...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Najjaci posao, polozio sam ispit, cekam sledeci konkurs da se prijavim...

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Bila sinoć proslava Explorera za poslovne partnere i saradnike u restoranu.
    Bila je i ova tvoja žrtva, Popović

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Znaci, trebalo je pustit ljude da kisnu i da se kvase po ovoj kisurini....
    Nidje nikoga sad tamo nema, i vukovi su utekli, i sad je problem sto se malo odabrano drustvo parkiralo ispred restorana da se opuste i provesele...
    Od ovih se spijuna opstat ne moze, ja bi sve ovo tuzio, okle nekome pravo da ti slika auto i dje sjedis... pa kad krenes po dzepu da ih udaras, manje bi se kamera vatali...
    Pih...

  21. #33221
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post

    Znaci, trebalo je pustit ljude da kisnu i da se kvase po ovoj kisurini....
    Nidje nikoga sad tamo nema, i vukovi su utekli, i sad je problem sto se malo odabrano drustvo parkiralo ispred restorana da se opuste i provesele...
    Od ovih se spijuna opstat ne moze, ja bi sve ovo tuzio, okle nekome pravo da ti slika auto i dje sjedis... pa kad krenes po dzepu da ih udaras, manje bi se kamera vatali...
    Pih...
    I tako
    One Ring to Rule them all...

  22. #33222
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Kazniće se fizičko lice...
    Što bi rekli rakun i karamazov, dokaži da su Klica&co fizička lica.

  23. #33223
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ajde jos neko pametan da se nadje, pa da predlozi profesorici da se preseli u Pg zbog ustede na putnim troskovima.

    Zena ima bolesnog muza, mamlazi jedni.. vidim ja da i pored upornog ponavljanja da sve razumijete, ne kapirate nista.. nistaaaa...


  24. #33224
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    I tako
    Ja pricam o moralnoj obavezi i humanosti a ti mi citiras odredbu zakona...
    Pa ljudi smo majka mu stara, je li trebalo pustit momke da se kvase po ovakvom vremenu...
    Umjesto da ste zahvalni sto su uopste dosli gore da ostave malo para, prozivate ih po novina

    Jos ovo...
    Ako je jedini dokaz fotografija vozila ispred, a ne znate ko je upravljao vozilom, svaki advokat ce ti to pobit pred sudom za prekrsaje... advokati bukvalno mole i vuku ljude za rukav za takve predmete
    Last edited by karamazov; 10-11-19 at 11:02.

  25. #33225
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ja pricam o moralnoj obavezi i humanosti a ti mi citiras odredbu zakona...
    Pa ljudi smo majka mu stara, je li trebalo pustit momke da se kvase po ovakvom vremenu...

    Jos ovo...
    Ako je jedini dokaz fotografija vozila ispred, a ne znate ko je upravljao vozilom, svaki advokat ce ti to pobit pred sudom za prekrsaje... advokati bukvalno mole i vuku ljude za rukav za takve predmete
    Znamo


    Inache

    One Ring to Rule them all...

Page 1329 of 1402 FirstFirst ... 32982912291279131913251326132713281329133013311332133313391379 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •