Thread: Iz raznih novina III

  1. #28951
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,906
    Thanks Thanks Received 
    4,187
    Thanked in
    2,119 Posts

    Default

    Izvini, nisi ti Lepetanac je. Đe ja pomenuh Mandića, vojvode itd. Pa ti odmah nakači da je moj vojvoda. I dalje nisi odgovorio.
    Nego da ne mračimo. Nebitno.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  2. #28952
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Iz raznih novina III

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Druze , tema je iz raznih novina i ja sam prenio vijest iz "raznih novina".
    Poslije sto se naslo par vas da branite kukavog Mandića i vozača mu.
    Sto je vama normalno da lik presjece kolonu pjesaka autom i iste provocira.
    E to vec nije do mene nego do vas , da ako ga odbranite vise.
    Nekako su ti iz DF u sve te nacionalističke afere , bice sasvim slučajno .

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    A ne branm ja nikoga. Nego ne znam zasto se ponasate ovako naivno. Ako ovakve stvari pocnu da se tolerisu od strane bilo koga i to na ovako “visokom nivou”, sta ocekujete od kojekakvih likova kojih je puna CG i sa jedne i sa druge strane.
    Mozda su meni jos uvijek zive 90te kada je independista mozda bilo 8-9%. I kada su oni nazivani izdajnicima, dje je vecina htjela da ih lincuje jer ih je po istom maniru vlast zvala izdajnicima i pacovima koje treba iskorijeniti. I onda je policija stajala da govori da bi pametno bilo da se ode i ne provocira. I onda se to zvalo pobjedom pravne drzave i pravilnim radom institucija.
    Tebi se zaslugom politicara ogranicava kretanje i druga strana je naostrena da ti glavu otvori, policija je kao tampon, ali svi rade svoj posao kako treba.
    Ako mi tada nije bilo normalno, nije ni danas jer bih pljunuo na sve to tada.
    Ako je tada bilo nenormalno jer je bilo upereno protiv tebe ne mogu pljunuti na sva svoja ubjedjenja kada se radi ista stvar drugima.
    Na taj nacin potvrdjujem da je DPS tada imao pravo jer su ti ljudi bili deeeebela manjina i da su tako trebali da se ponasaju.
    To je ono dje cemo se se ja i ti uvijek razilaziti u misljenju
    Last edited by Hell Raiser; 31-05-19 at 10:08.

  3. #28953
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Mi Srbi (DF) cemo morat jednog dana da udjemo u koaliciju sa DPSom. Mi smo najugrozeniji narod na svijetu, a mi konkretno Srbi iz Crne Gore, najougrozeniji od najugrozenijih. Ugrozeniji cak od Srba u NDH (Irinej).
    Probali smo sve nacine da se odupremo asimilaciji, egzodusu, genocidu, tiraniji, ali ne ide! Ostalo je jedino da pokusamo da udjemo u pakt sa djavolom i na taj nacin spasimo sebe tiranije. Ta tiranija sigurno nece ni tad prestati, bice jos i jaca! Ali cemo imati vise mehanizama da se odbranimo! Mi to i nismo htjeli, nego nas eto sjetovahu Dacic i Tomislav Nikolic, a oni su ipak neko i nesto u nasoj etnickoj matici Srbiji. A mi mozda i ne bi. Mi bismo i dalje ostali opozicionari, i kad bi usli u vlast, jos i veci jer bismo kao dio sistema raskrinkali sami sistem!
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  4. #28954
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A ne branm ja nikoga. Nego ne znam zasto se ponasate ovako naivno. Ako ovakve stvari pocnu da se tolerisu od strane bilo koga i to na ovako “visokom nivou”, sta ocekujete od kojekakvih likova kojih je puna CG i sa jedne i sa druge strane.
    Mozda su meni jos uvijek zive 90te kada je independista mozda bilo 8-9%. I kada su oni nazivani izdajnicima, dje je vecina htjela da ih lincuje jer ih je po istom maniru vlast zvala izdajnicima i pacovima koje treba iskorijeniti. I onda je policija stajala da govori da bi pametno bilo da se ode i ne provocira. I onda se to zvalo pobjedom pravne drzave i pravilnim radom institucija.
    Tebi se zaslugom politicara ogranicava kretanje, policija je kao tampon, ali svi rade svoj posao kako treba.
    Ako mi tada nije bilo normalno, nije ni danas jer bih pljunuo na sve to tada.
    Ako je tada bilo nenormalno jer je bilo upereno protiv tebe ne mogu pljunuti na sva svoja ubjedjenja kada se radi ista stvar drugima.
    Na taj nacin potvrdjujem da je DPS tada imao pravo jer su ti kjudi bili deeeebela manjina i da su tako trebali da se ponasaju.
    To je ono dje cemo se se ja i ti uvijek razilaziti u misljenju
    Ajde mi odgovori konkretno, jel tebi normalno da vozac presjece navijacku grupu kolima izadje iz kola i pokaze im srednji prst. Da ne idemo dalje.
    Uzmi u obzir da su navijači u pitanju a ne turisti iz Kine. Mada i ovi drugi da su, i tu bi neko reagovao. Samo bi ga slikali prije toga

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #28955
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja samo zamisljam scenu dje Nimanbegu sjece kolonu Varvara izlazi iz kola i siri orla rukama.
    Čaka bi ga na pivo poveo pretpostavljam.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #28956
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ajde mi odgovori konkretno, jel tebi normalno da vozac presjece navijacku grupu kolima izadje iz kola i pokaze im srednji prst. Da ne idemo dalje.
    Uzmi u obzir da su navijači u pitanju a ne turisti iz Kine. Mada i ovi drugi da su, i tu bi neko reagovao. Samo bi ga slikali prije toga

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Nije mi normalno. Mada je meni slabo sta normalno u CG. Nije mi normalan ni Cadjenovic ni navijaci sa CT. Pata pata koliko imaju u glavi i jedni i drugi.
    Ali mi nije ni normalno da ih policija ne privede. Sve. Njega za nasilnicku voznju i ugrozavanje sigurnosti. Njih za napad i ugrozavanje sigurnosti.
    I definitivno mi nije normalno da svoju nesposobnost kao jednog od stubova sigurnosti gradjana pravdas saopstenjem “sve ne to u redu jer je digao tri prsta”.
    Nije u redu tu apsulutno nista. Ali da se ne bi svi ponasali kao zivotinje iz pecine, tu su organi reda.
    E oni ne rade svoj posao kako treba, jer ih je strah da ce ostati bez posla u ovakvim situacijama, jer ne znaju sta treba da rade(a vec sam napisao sta su mogli lagano)
    E to je porazno

  7. #28957
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nije mi normalno. Mada je meni slabo sta normalno u CG. Nije mi normalan ni Cadjenovic ni navijaci sa CT. Pata pata koliko imaju u glavi i jedni i drugi.
    Ali mi nije ni normalno da ih policija ne privede. Sve. Njega za nasilnicku voznju i ugrozavanje sigurnosti. Njih za napad i ugrozavanje sigurnosti.
    I definitivno mi nije normalno da svoju nesposobnost kao jednog od stubova sigurnosti gradjana pravdas saopstenjem “sve ne to u redu jer je digao tri prsta”.
    Nije u redu tu apsulutno nista. Ali da se ne bi svi ponasali kao zivotinje iz pecine, tu su organi reda.
    E oni ne rade svoj posao kako treba, jer ih je strah da ce ostati bez posla u ovakvim situacijama, jer ne znaju sta treba da rade(a vec sam napisao sta su mogli lagano)
    E to je porazno
    Nidje nisam rekao sve je to u redu jer je ovaj digao tri prsta.
    Sad vec izmisljas, i ako vec tako nesto tvrdis kvotuj tu recenicu.
    Reakciju policije nisam komentarisao u ni jednom momentu, samo reakciju navijaca. I sasvim je normalno da ce navijaci reagovati na bilo koju provokaciju. Ti forsiras tri prsta, ja ti govorim da je sve jedno sta je gestikulirao tri ili jedan prsta.
    Provocirao je
    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Last edited by lepetanac; 31-05-19 at 10:27.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #28958
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Iz raznih novina III

    Ja ne forsiram nista. Samo ne mogu ni da lincujem covjeka jer se ne slazem sa njim. Niti mogu da opravdam da drugi zele da ga lincuju jer se ne slazu sa njim.
    Ako ti mozes da opravdas ponasanje drugih i to fizicki napad jer “provocira” ja ne mogu. Ako je odgovor na svaku provokaciju fizicko razracunavanje, onda smo mi u vecem glibu nego sto to zelimo da priznamo.
    Porazno je sto mi navijamo za jedne ili druge i ne vidimo koliko je moralno potonuce ovog naroda.
    Apsulutno je nenormalno ovo sto se dogodilo i iskreno me zeludac boli da se gomila avetinja razracunava na ulici dok policija i online publika navija okolo

  9. #28959
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Hell pricamo o navijcima ne o turistima , sta misliš kako bi reagovali bilo dje u svijetu?

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #28960
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Iz raznih novina III

    Shvatam tvoj stav i postujem ga. Ali se jednostavno ne mogu da slozim sa tim kao vecina na online platformama u CG. Ako smo danima pricali o mucnim scenama iz Pionira, ako smo ih nazivali primitivnim zivotinjama, ako smo to uzimali kao dokaz nase moralne velicine.....
    Onda je opravdavanje ovoga cisto licemjerstvo i dokaz da je Mandic u pravu kada kaze da su ugrozeni. Jer nema nikoga da kaze pa dobro nisu trebali. Ovakve stvari u principu dovode do ovoga gdje se nalazimo, a to je bas sunovrat bilo kakve civilizacije. Nije vise ni moralne i drustvene norme u pitanju. Mi smo se vratili u srednji vijek kada se macem razracunavalo sa neistomisljenicima.
    Nije upuceno tebi vec samo pokusavam da ti priblizim sta meni smeta kod ovakvih vijesti

  11. #28961
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ne gledamo iz iste perspektive, ti gledaš to iz ugla jer je Mandić Srbin i krenuli su na njega jer je to i jer je digao tri prsta.
    Moj ugao je da su oni samo reagovali na njegovu provokaciju i da bi isto reagovali i da je bilo NN lice.
    Da je on samo stajao u kolima i da su krenuli na njega zbog politike, nacionalnosti ili bilo čega drugog slozio bi se sa tobom .


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #28962
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,906
    Thanks Thanks Received 
    4,187
    Thanked in
    2,119 Posts

    Default

    Hahaha, Ali ne kapiraš cijelo vrijeme da je nebitno je li Mandić ili NN lice već reakcija i saopštenje policije. Mada kod mene i reakcija naroda. Ali dobro. Takvi smo.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  13. #28963
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Iz raznih novina III

    Opet da ponovim. Ako pomislim da je ovo u redu, onda je i u redu da te neko gadja kamenjem, pljuje i prijeti 90tih. Onda je komsija koji je grebao auto zbog naljepnice sa krstas barjakom u pravu i trebao je to da radi. Jer smo mi provocirali. I dodje policija i pravi se mutava i pita a zasto mi ne skinemo to sa auta, bilo bi nam lakse 100%
    A to od mene neces cuti nikad

  14. #28964
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Opet da ponovim i zavrsavam na ovu temu.
    Ti to gledas da su ga napali jer je Srbin , a ja jer je uletio u navijace , presjekao im put i provocirao.
    Ako uporedjujes vec auto i naljepnicu.
    Imas dvije situacije, auto parkirano sa naljepnicom pored puta.
    Ili se neko se zaleti namjerno kolima u tebe dok setas sa porodicom, sa istom tom naljepnicom.
    Ja znam dje bi reagovao pa nek bi mi poslije toga neko rekao da sam nacionalista i sovinista jer lik ima naljepnicu na kola.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #28965
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    FUN FACT - Prema podacima Poreske uprave, u martu 2019. godine, plate su obracunate za 110.878 zaposlena dok su u julu 2018. godine plate obracunate za 180.934 zaposlena.

    Dakle, pad zaposlenih kojima su obracunate plate od jula 2018. do marta 2019. iznosi nestvarnih 70.056?!

    Ovaj broj pokazuje baš svu problematiku statistike na trzistu rada.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  16. #28966
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    O cemu pricate ljudi, to su klosarcine navijacke. Ja sam cekao dok prodje kolona, doduse i ja sam presjekao kolonu i nastavio dalje jer mi se ukazala prilika, jedno vozilo je malo sporije islo. Nego, dok sam cekao da prodje kolona psovase jedan smrad na sav glas, i to nas koji smo cekali uredno. Da mi ga je bilo dofatit grkljan bi mu iscupa pa neka me ostali rasade.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  17. #28967
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    FUN FACT - Prema podacima Poreske uprave, u martu 2019. godine, plate su obracunate za 110.878 zaposlena dok su u julu 2018. godine plate obracunate za 180.934 zaposlena.

    Dakle, pad zaposlenih kojima su obracunate plate od jula 2018. do marta 2019. iznosi nestvarnih 70.056?!

    Ovaj broj pokazuje baš svu problematiku statistike na trzistu rada.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Ovo stvarno zvuci nestvarno. Mislim da na prvi pogled izgleda da je nestalo 70k radnih mjesta. Vjerovatno ih je nestalo do 20k, dok za ostale vjerovatno nije predat OOPD obrazac, sto je takodje porazno. Toliko ljudi koji su zaposleni nemaju pojma da ih poslodavci ne osiguravaju, a Poreska uprava zmiri na sve to.
    I onda kako se gomila dug do 700 miliona.
    Jer ste nesposobni?

  18. #28968
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,306
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,625
    Thanked in
    2,435 Posts

    Default

    To ti je statistika.. Mozes da se igras sa njom kako oces, pogotovo kad brojke predstavljas ovcama...

    Da predstavimo nasu zemlju kao najprosperitetniju u ekonomskom smislu? Aj da uzmemo jedini podatak koji nam je veci od Norveske (rast BDP-a) a izostavicemo sve druge stvari koje daju preciznu sliku u kakvim smo govnima...

    Da predstavimo mali racun za struju? U statistiku cemo ubacit' sve stanove, apartmane itd. koji su prazni tokom veceg dijela godine i gdje je potrosnja 0 eura...

    Da predstavimo povecanje prosjecne plate iz mjeseca u mjesec? Samo cemo smanjit' broj zaposljenih, makar na papiru...

    Toeto.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #28969
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Tako je monsi .

    Ali hajde da pricamo o Mandicu i srbima dok nas jashu

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  20. #28970
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Jel realno da u zvanicnim podacima je prosjecna bruto zarada 645 a neto 515?

    Kako je to moguce, zar ne bi trebala da je prosjecna neto nesto iznad 430€, ako je prosjecna bruto 645??

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  21. #28971
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Mi kao da živimo u nekom parodičnom univerzumu...

    Evo samo da uzmemo na primjer 2 fb stranice, Fidelity-a i KOD-a... Bukvalno svaki dan izbace nešto za šta bi u bilo kojoj, iole sređenoj, zemlji, pala vlast ili bar kakav ministar... Potpuno smo oguglali na krađu, korupciju, ubistva... Toliko je afera prošlo, toliko milijardi pokradeno, da prosječnom čoeku više ne dolazi do mozga da to ne valja...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  22. #28972
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Vjerovatno postoje pretplate tj. nisu predati IOPPD obrasci.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  23. #28973
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Iz raznih novina III

    https://www.vijesti.me/kolumne/dps-o...nske-crne-gore

    Otprilike kako i ja vidim gradjansku neposlusnost uz napomenu “ja sam za DPS....”

    Generalno objašnjenje za fenomen pomenutih protestâ posmatran kao cjelina - dakle uzimajući u obzir slučajeve svih mjestâ u kojima se javio - objašnjenje koje se samo sobom nameće može se sublimirati poznatom narodnom izrekom “zaigrala mečka i pred njihovim vratima”. Naime, tek kad pipci crnogorske vlasti dođu do nekog entiteta koji je, bilo emocionalno bilo ličnim interesom, vezan za određenu grupu ljudi - sa namjerom da taj entitet otuđe od tih ljudi - tek tada ta grupa ljudi reaguje otporom i buntom. I kad uvide da otimačina - ili na planu konkretnog ličnog interesa, ili na emocionalnom planu - ugrožava i njih same, tada i glasači i simpatizeri DPS-a spremno izlaze na proteste. Motivacija za bunt, dakle, apsolutno je jasna i nedvosmislena. Sada, međutim, dolazimo do suštinskog pitanja: da li ovi protesti znače i neku vrstu buđenja građanske svijesti u Crnoj Gori? U kontekstu ovog pitanja svoj puni značaj dobija ono javno priznanje koje smo čuli od nekolicine buntovnikâ da su glasali za DPS (a to isto priznanje svakako bismo čuli i od mnogo većeg broja njih da su imali prilike izaći pred kamere). Što zapravo znači ovo javno priznanje glasanja za DPS? Da li je u pitanju određeni vid građanske hrabrosti i odgovornosti koje se ispoljavaju u tome da se javno prizna izborna greška? Ni govora. Naprotiv: to je kajanje unaprijed. To je pokajnička poruka kmetova Gospodaru: poruka kojom mu oni šalju molbu, kojom mu se izvinjavaju i koja se može interpretirati sljedećim riječima: ”Glasali smo za Tebe i Tvoju partiju, a što smo dočekali od Tebe? Zašto nam ovo radiš? Ukloni ovu mehanizaciju s naših pragovâ i mi ćemo i u budućnosti biti Tvoji odani glasači i poslušnici. To je ono što zaista želimo svim srcem”. Možda ovo djeluje (pre)oštro, ali to je sublimacija koja (nažalost) u potpunosti opisuje mentalni sklop ovih ljudi.

  24. #28974
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    https://fosmedia.me/mobile/infos/dru...-stajala-djeca

    Kadar SD-a

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  25. #28975
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,306
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,625
    Thanked in
    2,435 Posts

    Default

    Na pjesackom. Dijete u kolicima.

    Za otvaranje glave na licu mjesta.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 1159 of 1402 FirstFirst ... 159659105911091149115511561157115811591160116111621163116912091259 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •