Page 838 of 1402 FirstFirst ... 3387387888288348358368378388398408418428488889381338 ... LastLast
Results 20,926 to 20,950 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #20926
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_del View Post
    https://www.cdm.me/ekonomija/vise-od...u-do-250-eura/

    A колико ови литара горива могу да купе? :grin: Е вива, е вива.
    Oni nemaju automobil i ne kupuju gorivo.

  2. #20927
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Али зато већински гласају ДПС. ;-)

  3. #20928
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    http://balkans.aljazeera.net/vijesti...anja-crnu-goru


    Prevod clanka od juce ..

    Sprda nam se region kako smo ga popusili

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  4. #20929
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,207
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,315
    Thanked in
    2,018 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ahhahahhahahahahahahhahahahahahahhahaha
    Đe je i što čini sad crna trojka, aka Glamour Noir, pitaju se Bred i Enđi
    The more things change, the more they stay the same.

  5. #20930
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    http://balkans.aljazeera.net/vijesti...anja-crnu-goru


    Prevod clanka od juce ..

    Sprda nam se region kako smo ga popusili

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Докле год Србија не направи аутопут до границе, овај наш дио има да "виси".

  6. #20931
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_del View Post
    Докле год Србија не направи аутопут до границе, овај наш дио има да "виси".
    Ma i kad ga napravi popusili smo ga... 50-90 miliona iz budzeta svake godine

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  7. #20932
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Osim akp kinezima ne treba dzabe prevoz od luke do EU granice. Ko zna...

    Sent from my ALP-L29 using Tapatalk

  8. #20933
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Osim akp kinezima ne treba dzabe prevoz od luke do EU granice. Ko zna...

    Sent from my ALP-L29 using Tapatalk
    Tesko... Vec su korijene pustili u Bugarskoj i Rumuniji.

    Ne bi im odgovaralo da 2 puta carine robu

    A mi svakako ovim tempom mozda udjemo u EU do 2045 tako da su dosli uzeli lovu i vidimo se

    Jos jedan kamen oko vrata vec namucenoj ekonomiji

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  9. #20934
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majstori majstori View Post
    Svrati do hrama za bozic,vaskrs..da vidis sta je jedinstvo..ako ne vjerujes dodji pa radi anketu "xristos vaskrse-za koga glasate"? Da bi se uvjerio da tu nema stranki i podjela,to je vjerni narod crne gore

    Dje sam ja to napisao da ne glasam,naravno da glasam i naravno ne ove tvoje poslodavce nego casne i postene crnogorce koji ne lupezaju i ne dijele narod.

    Koja je razlika izmedju tebe i dps botova znas li ijednu mimo one da vas finansiraju razliciti a opet mnogo slicni fasisti

    Eto ti ides do hrama da ti je sto bolje sasvim je dovoljan tvoj poziv pa da covjek zna sta je propustio sto ne ide tamo.

    U tvom prethodnom postu si napisao da ne ucestvujes na izbore, ja sam iz toga izvukao zakljucak da pokusavas da prikrijes da si mandino i pipunovo cedo, dalje sa tim koji kradu i dijele narod ne volim da imam posla, vecinom im dam ponudu da ih odbijem, tako da mi nijesu poslodavci.

    Razlika izmedju dps botova i mene je ta sto oni kao i ti pisu sto im se kaze, a ja pisem sto mislim i osjecam da treba da napisem, kad smo vec kod botova nesto mi pade na pamet da se crkva nije umijesala pa te moram upitati, jesi li ti Amfilohijev bot ili si obicni pravoslavni taliban ?

  10. #20935
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,804
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Sve je to napisano u onoj temi o autoputu mnogo prije nego je i počela izgradnja. Ono što bude trošio autoput (struja za rasvjetu, signalizaciju, naplatne kućice, operativne centre, voda za mokre čvorove, čišćenje od snijega, sitnog kamenja i ostali poslovi održavanja, plate zaposlenima, rate kredita,...) neće moći da se finansira iz sredstava koje prihoduje isti autoput (putarina i koncesije za npr. benzinsku stanicu ili restoran) jer prosto nema dovoljnog protoka vozila. Izgradnjom čitave dionice (ako i kad) se neće generisati dodatni protok saobraćaja.
    Dobro, nema nikakve direktne koristi od autoputa, no, ima li indirektne (ubrzani privredni razvoj npr.)? Sumnjam.
    Pitanje, zašto se onda radi autoput?
    Dva su razloga. Prvi je čisto politički i taj ne bih sada obrazlagao. Drugi je, kako samo ime kaže ,,prioritetna dionica", iz prosto razloga jer se onda može potopiti Morača (brane). Krak će se od Mateševa produžiti do Andrijevice i ... to je to za dogledno vreme. Približavanje sjevera i juga zemlje? Da, uz paprenu putarinu koju prosjecan stanovnik sjevera (a za njega se navodno gradi autoput) neće moći da plati.
    Last edited by wulfy; 17-07-18 at 15:48.

  11. #20936
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_del View Post
    Докле год Србија не направи аутопут до границе, овај наш дио има да "виси".
    Kako su nas inteligentno doveli u situaciju da Srbija moze da nas ucjenjuje

  12. #20937
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Sve je to napisano u onoj temi o autoputu mnogo prije nego je i počela izgradnja. Ono što bude trošio autoput (struja za rasvjetu, signalizaciju, naplatne kućice, operativne centre, voda za mokre čvorove, čišćenje od snijega, sitnog kamenje i ostali poslovi održavanja, plate zaposlenima, rate kredita,...) neće moći da se finansira iz sredstava koji pogoduje isti autoput (putarina i koncesije za npr. benzinsku stanicu ili restoran) jer prosto nema dovoljnog protoka vozila. Izgradnjom čitave dionice (ako i kad) se neće generisati dodatni protok saobraćaja.
    Dobro, nema nikakve direktne koristi od autoputa, no, ima li indirektne (ubrzani privredni razvoj npr.)? Sumnjam.
    Pitanje, zašto se onda radi autoput?
    Dva su razloga. Prvi je čisto politički i taj ne bih sada obrazlagao. Drugi je, kako samo ime kaže ,,prioritetna dionica", iz prosto razloga jer se onda može potopiti Morača (brane).
    Odavno tvrdim da je ovo sa branama razlog, sto ima investitor da placa izmjestanje potopljenog puta iz Platija, kad moze putem neke kombinacije da to prebaci na zajapurene glasace.

  13. #20938
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,804
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Kako su nas inteligentno doveli u situaciju da Srbija moze da nas ucjenjuje
    Tu će se realizovati tzv. ,,slovenački scenario". Šta je to?
    Da bi se Hrvatska povezala autoputem sa Italijom (Trst) potrebno je napraviti jedno dvadesetak kilometara autoputa kroz Sloveniju (Divača - Jelšane). Od tog autoputa Slovenija skoro da i nema neku korist pa ga ne gradi. Odnosno gradiće ga kada u njegovoj izgradnji bude učestvovala (finansijski) i Hrvatska.
    Srbiji južnije od Požege ne treba autoput (po raznim studijama, ako za dva sata vožnje možeš doći do autoputa smatra se da zemlja ima solidnu mrežu autoputeva) pa će ga raditi ako ... Mislim da je jasno šta je ,,slovenački scenario".

  14. #20939
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Tu će se realizovati tzv. ,,slovenački scenario". Šta je to?
    Da bi se Hrvatska povezala autoputem sa Italijom (Trst) potrebno je napraviti jedno dvadesetak kilometara autoputa kroz Sloveniju (Divača - Jelšane). Od tog autoputa Slovenija skoro da i nema neku korist pa ga ne gradi. Odnosno gradiće ga kada u njegovoj izgradnji bude učestvovala (finansijski) i Hrvatska.
    Srbiji južnije od Požege ne treba autoput (po raznim studijama, ako za dva sata vožnje možeš doći do autoputa smatra se da zemlja ima solidnu mrežu autoputeva) pa će ga raditi ako ... Mislim da je jasno šta je ,,slovenački scenario".


    Davno sam to gledao, Srbija treba da pravi petlju kod Pozege i da izgradi oko 100 km autoputa da nas autoput posluzi svrsi. Onda sam pomislio kako im treba luka i ovo im je prilika da traze suvlasnistvo i onda im ta investicija ima smisla, inace . . .

  15. #20940
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,342
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Mene samo nervira kako su se prodali, za potpredsednicko mjesto.
    Df sere po svima u Budvi i svi gutaju sve zbog pozicija.
    Da su otisli sa DPSom bila bi politička korupcija a ovako sve u redu.
    Pa nije po meni, dokle ce se prodavati ta poziciju , platu i sl.
    Hoce da smjene DPS a svi rade sto i on, popizdim na ove stvari.
    Crnogorska ga je ugasila i to nista sto nema, pisu danas o Draži a ovamo idu u koaliciju sa ljudima koji to organizuju.
    Moze li licemernije?


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ma isti su tako mi Muhovića, čuš potpredsjedničko mjesto, kakvi gabelji
    Last edited by Markys; 17-07-18 at 18:10.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  16. #20941
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Ma isti su tako mi Muhovića, čuš potpredsjedničko mjesto, kakvi gabelji
    Jos gori, za sitno se prodali

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #20942
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,804
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Kada je utvrđeno da postoji kvorum u Skupštini Opštine Budva u sali se (poslije skoro pola godine) pojavio i nezavisni odbornik Stevan Džaković. Inače da nije skupstina uspjela da zasjeda do 21 jula vlada bi pokrenula postupak prinudne uprave nad gradom. Četiri dana prije isteka roka je zasjedala skupština. Da danas nije bilo kvoruma onda bi se zakazala skupstina za četvrtak na kojoj bi na dnevnom redu bila jedna tačka: skraćenje mandata. No, ako i na toj skupštini ne bi bilo kvoruma onda ista ne može zasjedati tako da bi u subotu počeo postupak uvođenja prinudne uprave. Prevedeno, DPS bi na sljedeće izbore u Budvi startovao kao nosioc vlasti.

  18. #20943
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Milo mi je radi Purka,dosta su ga zajebavali po Budvi,tri put bankrotirao hotel đe je menađerisao,mjenjali se vlasnici od kusih do repatih.Sad on i Dikijeva ćerka malo da menađerišu u TO Budva
    Inače,budemo realnii SDP je imao 3 odbornika u PG pa je sad zero.
    Tako mlada partija Crnogorska a već SDP....

  19. #20944
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Evo Vijesti objavise prevod Reuters-a, u kom pise i ovo:
    "Opcija koju sada Vlada favorizuje je javno-privatno partnerstvo (JPP) u kojem bi spoljni partner izgradio i upravljao autoputem uz koncesiju od države na 30 godina kako bi povratio svoje ulaganje China Road and Bridge Corporation (CRBC), velika državna kineska kompanija koja gradi prioritetnu dionicu, potpisala je u martu sa Crnom Gorom Memorandum o razumijevanju (MOU) kako bi završila ostatak puta na osnovu JPP. Međutim, evropske zajmodavce brine da bi Crna Gora trebalo da ponudi skupe garancije za to, potencijalno produbljavajući finansijske probleme."

    Ne znam zasto evropske zajmodavce brine kako ce Crna Gora finansirati put? To je briga za kineske zajmodavce. Ako se zaista udje u JPP na 30 godina " u kojem bi spoljni partner izgradio i upravljao autoputem uz koncesiju od države na 30 godina kako bi povratio svoje ulaganje", rizik isplativosti je na kineskim zajmodavcima. Kakve skupe garancije? Ako udjes u rizik da gradis put koji je neisplativ, to je rizik za investitora. U principu je tako. E sad, uvijek postoji rizik da ce investitor traziti nesto od drzave. I tu je kvaka. Ne mislim da su problem garancije, jer garancije daje investitor zajmodavcu - u principu je tako. Veci rizik su subvencije, koje ce, pretpotstavljam, Kinezi traziti. Ne mislim da ce cijena koriscenja autoputa biti visoka, jer nije interes ni investitora ni drzave da se gradi autoput koji se nece koristiti. Zato su tu subvencije ("shadow tolls") koje placa - narod. Bojim se da su brane na Moraci dio onog sto ce Kinezi dobiti kao dio paketa.

    E sad, jedan aspekt koji se ne smije previdjeti jeste OBOR. To je ogroman i dugorocan projekat. Gledati sve kroz prizmu profitabilosti autoputa je kratkovido. Za Kineze, cak iako nesto ne bude profitabilno i nije neki problem. Ne treba izgubiti iz vida ni to da ovaj put gradi drzavna kompanija. Preko koje se vodi i drzavna politika. Trenutno sam u Kini i moj je utisak da Kinezi cesto ulaze u projekte koji su neisplativi. Ali, u ukupnom balansu, sve se to pokrije i ostaje ogroman novac. Posebno naglasavam faktor dugorocnosti, na koji Kinezi stavljaju veliki akcenat. Zato se ove analize o isplativosti autoputa, gledano iz aspekta dugorocnih interesa Kine, mogu okaciti macku o rep. Naravno, ostaje pitanje kako ce se Crna Gora tu snaci u rascijepu izmedju EU i Kine. Neke nedavne poruke koje salje nas "otac nacije" su znakovite, sto bi rekao Balsa Brkovic.

  20. #20945
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ahhahahhahahahahahahhahahahahahahhahaha

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Ovo isti oni koji prošle godine pisaše o ajkuli ljudožderu u Budvi ili oni sa naslovom " !!!!!!OGROMAN ZEMLJOTRES NA CRNOGORSKOM PRIMORJU !!!!!!!", a u fusnoti članka ₁₉₇₉
    Standardna pljuvačina sponzorisana od strane turističkih agencija.
    Inače nije neuobičajena praksa i sasvim moguće da se radi o milionima, ali dinara (kao ona ₁₉₇₉ fora) .
    Last edited by Rakun; 18-07-18 at 01:29.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #20946
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Djokashu niko centa dao nije da svadbu pravi na sred Sv.Stefana,to znam odlichno,da ne idemo dalje.
    ...

  22. #20947
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/svijet/tramp-l...to-rata-996995


    Hahahahahahahahhahahahahha


    Oooo majkoooooo moja

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  23. #20948
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    645 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Evo Vijesti objavise prevod Reuters-a, u kom pise i ovo:
    "Opcija koju sada Vlada favorizuje je javno-privatno partnerstvo (JPP) u kojem bi spoljni partner izgradio i upravljao autoputem uz koncesiju od države na 30 godina kako bi povratio svoje ulaganje China Road and Bridge Corporation (CRBC), velika državna kineska kompanija koja gradi prioritetnu dionicu, potpisala je u martu sa Crnom Gorom Memorandum o razumijevanju (MOU) kako bi završila ostatak puta na osnovu JPP. Međutim, evropske zajmodavce brine da bi Crna Gora trebalo da ponudi skupe garancije za to, potencijalno produbljavajući finansijske probleme."

    Ne znam zasto evropske zajmodavce brine kako ce Crna Gora finansirati put? To je briga za kineske zajmodavce. Ako se zaista udje u JPP na 30 godina " u kojem bi spoljni partner izgradio i upravljao autoputem uz koncesiju od države na 30 godina kako bi povratio svoje ulaganje", rizik isplativosti je na kineskim zajmodavcima. Kakve skupe garancije? Ako udjes u rizik da gradis put koji je neisplativ, to je rizik za investitora. U principu je tako. E sad, uvijek postoji rizik da ce investitor traziti nesto od drzave. I tu je kvaka. Ne mislim da su problem garancije, jer garancije daje investitor zajmodavcu - u principu je tako. Veci rizik su subvencije, koje ce, pretpotstavljam, Kinezi traziti. Ne mislim da ce cijena koriscenja autoputa biti visoka, jer nije interes ni investitora ni drzave da se gradi autoput koji se nece koristiti. Zato su tu subvencije ("shadow tolls") koje placa - narod. Bojim se da su brane na Moraci dio onog sto ce Kinezi dobiti kao dio paketa.

    E sad, jedan aspekt koji se ne smije previdjeti jeste OBOR. To je ogroman i dugorocan projekat. Gledati sve kroz prizmu profitabilosti autoputa je kratkovido. Za Kineze, cak iako nesto ne bude profitabilno i nije neki problem. Ne treba izgubiti iz vida ni to da ovaj put gradi drzavna kompanija. Preko koje se vodi i drzavna politika. Trenutno sam u Kini i moj je utisak da Kinezi cesto ulaze u projekte koji su neisplativi. Ali, u ukupnom balansu, sve se to pokrije i ostaje ogroman novac. Posebno naglasavam faktor dugorocnosti, na koji Kinezi stavljaju veliki akcenat. Zato se ove analize o isplativosti autoputa, gledano iz aspekta dugorocnih interesa Kine, mogu okaciti macku o rep. Naravno, ostaje pitanje kako ce se Crna Gora tu snaci u rascijepu izmedju EU i Kine. Neke nedavne poruke koje salje nas "otac nacije" su znakovite, sto bi rekao Balsa Brkovic.
    Mislim da bi bilo dobro da se udje sa Kinezima u posao JPP jer bi onda oni krenuli da rade i u Srbiji preostali dio od Pozege do granice,cime bi se brzo kompletirao cijeli auto put.

    Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

  24. #20949
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    http://www.vijesti.me/svijet/tramp-l...to-rata-996995


    Hahahahahahahahhahahahahha


    Oooo majkoooooo moja

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Nisam znao da smo tolika mudovišta da pokrenemo WW3
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #20950
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,817
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,038
    Thanked in
    1,803 Posts

    Default

    Коначно је завршен пут Цетиње-Његуши са све тунелом, и кажу да сада треба само 15мин да се стигне са Цетиња.Увјек сам волио тај крај и често сам ишао, али задњих година не.
    Имам два питања да ми неко одговори ако је скоро тамо био, да ли је што урађено са оном руином од мотела код Његошеве родне куће, и јесу ли започети радови на дионици Његуши-Иванова корита (преко Штировника)?


    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    http://www.vijesti.me/svijet/tramp-l...to-rata-996995


    Hahahahahahahahhahahahahha


    Oooo majkoooooo moja

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

    Знао сам да смо зајебани...али оволико!?!?
    Црногорце је одржало црногорско срце.

Page 838 of 1402 FirstFirst ... 3387387888288348358368378388398408418428488889381338 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •