Page 837 of 1402 FirstFirst ... 3377377878278338348358368378388398408418478879371337 ... LastLast
Results 20,901 to 20,925 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #20901
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majstori majstori View Post
    To nije crkva susjedne drzave to je mitropolija crnogorsko primorska koja okuplja vjerni crnogorski narod oko vjere u Boga
    Mogao bi prije upuštanja u bilo kakvu diskusiju oko crkve da naučiš osnovne pojmove, poput toga šta u većini slučajeva predstavlja izraz "mitropolija"


    Kad si već toliki obožavalac MPC kao (jednog od sastavnih djelova SPC) sljedeći put kad budeš išao u crkvu molim te poljubi ikone svetaca mučenika Mace, Joanikija i Šiljka (kako mu se prezime potrefilo sa omiljenom razbibrigom)
    Last edited by Rakun; 17-07-18 at 00:55.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #20902
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majstori majstori View Post
    Da ti ne smeta i da nijesi ostrascen pisao bi istinu ne vrijedjajuci niciju religiju i crkvu
    To nije crkva susjedne drzave to je mitropolija crnogorsko primorska koja okuplja vjerni crnogorski narod oko vjere u Boga
    Kpj je tesko bilo da prihvati da je slobodoumni narod nakon rata poceo da velica "gerilski pokret' pa je pocela politika 'pucaj rat je zavrsen' pa su ga naravno prvo ocrnili nepravedno i bez ijednog dokaza optuzili i strijeljali da mu se groba ne zna jer su naravno znali njegovu velicinu i uticaj u narodu da bi potom krenuli sa ubistvima zvjerstvima i progonom svakog ko ne misli kao oni-i ko je tu fasista

    Dje sam ja pisao neistinu i vrijedjao neciju religiju i crkvu ?
    Ako nosi pridjev crnogorska uopste ne znaci da je crnogorska, ona i njeni poglavar do skoro nijesu priznavali crnogorski narod i ona okuplja oko vjere u Boga dio crnogorskog naroda koji se izjasnjavaju da su Srbi i ne samo oko vjere u Boga, vec i oko drugih stvari kojima se crkva ne bavi inace.
    KPJ da je radila to sto ti kazes vi kao takvi danas ne bi postojali, bili bi bioloski istrijebljeni, sto bi vi svakako ucinjeli da ste dobili rat, onako vam je oslobodila drzavu i pruzila vam sve blagodeti socijalistickog drzavnog uredjenja. No ocigledno je ona stara izreka zlatna kad ste se najeli prevrnuli ste korito, zajedno sa dijelom hrvatskog naroda koji kao i vi ima potrebu da bude tudji sluga i bastini fasisticke metode, evo sad ste konacno dobili ono za cim ste zudjeli i ne znam sto gubite vrijeme odje po forumu, sto ne uzivate u blagodetima tesko stecene slobode od socijalistickog jarma.

  3. #20903
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Okle si ti izronio druže...

  4. #20904
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Okle si ti izronio druže...
    Iz neke pecine, ocigledno.

  5. #20905
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    U vezi autoputa, mislim da se napravila velika greska ulaskom u megalomanski projekat koji ne moze biti ekonomski isplativ, a pitanje je koliko ce stvarno doprinijeti razvoju sjevera Crne Gore. Lise Mateseva, jer je za Matesevo ovo stvarno odlicno. A i meni ce bit banja kad budem isao na Komove

    Nego, procitah da su Kinezi spremni da zavrse ostatak autoputa na bazi PPP. To bi bilo dobro. Pa nek oni upravljaju njime kolko godj oce. Samo nek ga zavrse.

  6. #20906
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/drustvo/namjera-da-...-z-crnoj-gori/
    Rece Crnogorska prije nego potpise koaliciju sa istima

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #20907
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    E ako razumijem narod koji se pali na te budalaštine
    Kad god se čičica aktivira muti se nešto
    Last edited by Markys; 17-07-18 at 06:29.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  8. #20908
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majstori majstori View Post
    Potrefih ja koja ti cinjenica najvise smeta..ne dio crnogorskog naroda koji se izjasnjava kao srbin vec upecatljiva vecina crnogorskog naroda kojoj nijeste uspjeli da nametnete podjele i sistem hapsi brata ako nije za partiju.
    Svjestan si da vam jos deset pinkova pobjeda analitika antena m cdm-ova ne moze pomoci da odrzite podjele koje ste stvorili da bi pokrali drzavu i napunili dzepove,brat ce opet uz brata,sin uz oca s i ti ces imat neku ulogu sigurno..mozda cetvrtkom samo

    Nista ti nijesi potrefio, sve sami pucnji u prazno, a dodatno se lose snalazis u vremenu i prostoru, o kojem dijelu naroda govoris da mu nijesu podjele nametnute i da brata ne hapsi, zar ne vidis da su podjele imperativ postojanja, zar ne vidis da se buducnost djece prodaje za partiju ?!
    Svjestan sam vase brige za ovaj narod i za ovu drzavu i znas pomalo me jeza hvata, no Bogu fala pa evo svake izbore samo propadate u vase civilizacijske bezdane te ste sve manji i manji, ili izumirete ili se poneko otrijezni od velikodrzavnih opijuma, no nebitno, svodjenje vas na pravu mjeru, svodi i boljezivecu koaliciju na mjeru manjine.

  9. #20909
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Evo je DPS preuzeo RTCG pa kao proizvod imamo da sinoć gledam snimak naše reprezentacije na drugom a snimak utakmice reprezentacije Srbije na prvom programu !!! Nije da je to nešto toliko bitno ali se vidi da onaj koji pravi programsku šemu vodi računa na koji način će efikasno obavljati svoju funkciju !!! Lijepo je bilo imat državu kad se švercovalo sve i svašta a sad kad je to pravni okvir koji u dobroj mjeri kontroliše EU nešto bi najbolje bilo da se vratimo pod skute Srbije pa sa Marovićem pišemo stihove ispijajući jutarnju kafu u nekom Beogradskom lokalu
    deuscroix

  10. #20910
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    http://www.vijesti.me/vijesti/budvan...u-vlast-996824
    Sto mislis o ovome?

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Noz u ledja DPS-u... Chak se i paraziti poput Purka boje da stanu na stranu DPs u budvi jer znaju sta ce to proizvesti


    http://www.bankar.me/2018/07/17/vise...u-do-250-eura/

    Veli prosjecna plata 512 eur hahahahahhahaahahha


    Hnjuhnuuhnjuhnjuhnju

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  11. #20911
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Noz u ledja DPS-u... Chak se i paraziti poput Purka boje da stanu na stranu DPs u budvi jer znaju sta ce to proizvesti


    http://www.bankar.me/2018/07/17/vise...u-do-250-eura/

    Veli prosjecna plata 512 eur hahahahahhahaahahha


    Hnjuhnuuhnjuhnjuhnju

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Mene samo nervira kako su se prodali, za potpredsednicko mjesto.
    Df sere po svima u Budvi i svi gutaju sve zbog pozicija.
    Da su otisli sa DPSom bila bi politička korupcija a ovako sve u redu.
    Pa nije po meni, dokle ce se prodavati ta poziciju , platu i sl.
    Hoce da smjene DPS a svi rade sto i on, popizdim na ove stvari.
    Crnogorska ga je ugasila i to nista sto nema, pisu danas o Draži a ovamo idu u koaliciju sa ljudima koji to organizuju.
    Moze li licemernije?


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #20912
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Mene samo nervira kako su se prodali, za potpredsednicko mjesto.

    Moze li licemernije?


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Moze. Da su otisli sa DPsom

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  13. #20913
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Moze. Da su otisli sa DPsom

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    A da su otisli na izbore pa da se ne prodaju ni jednima ni drugima???
    Jel po tebi ovo korupcija, prodaja glasa i sl.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #20914
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    A da su otisli na izbore pa da se ne prodaju ni jednima ni drugima???
    Jel po tebi ovo korupcija, prodaja glasa i sl.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Politička korupcija je da su podržali DPS jer su povjerenje naroda dobili na priči kako je vlast OKG ( po sopstvenom prizanju ) uništila metropolu turizma !!! Sve smo bliži danu kad će se DPS i DF ujedinit jer prosto postaje neizdrživa situacija dje su im ruke vezane da rade ono što najbolje znaju a to su podjele ...
    deuscroix

  15. #20915
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kupili su ih zbog opstanka na vlast, to je citava prica.
    Uradili su isto sto i DPS sa Pozitivnom, ama bas nikakve razlike nema.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #20916
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Kupili su ih zbog opstanka na vlast, to je citava prica.
    Uradili su isto sto i DPS sa Pozitivnom, ama bas nikakve razlike nema.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    To je tvoj stav iako su stvari drugačije !!! Crnogorska se prosto morala dogovorit jer sve i da su pošli na nove izbore opet bi se morali dogovorit sa istom opozicijom ukoliko ne žele ili da blokiraju rad lokalnog parlamenta ili da idu u koaliciju sa organizovanom kriminalnom grupom !!! To nikako nije situacija kao Pozitivna ni po jednom aspektu !!!
    deuscroix

  17. #20917
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    To je tvoj stav iako su stvari drugačije !!! Crnogorska se prosto morala dogovorit jer sve i da su pošli na nove izbore opet bi se morali dogovorit sa istom opozicijom ukoliko ne žele ili da blokiraju rad lokalnog parlamenta ili da idu u koaliciju sa organizovanom kriminalnom grupom !!! To nikako nije situacija kao Pozitivna ni po jednom aspektu !!!
    Zasto se nisu dogovorili odmah poslije izbora, ili sto im nije to vlast nudila prije.
    Trebali su ici na izbore , pa se onda dogovarat.
    Nije to moj stav, to su cinjenice. Ovako je Pozitivna spasavala DPS, koja je razlika.
    Ovi su uzeli mjesto potpredsjednika da bi ovi dalje vladali.
    Da budem precizan spasavali Carevića

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  18. #20918
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    FUN FACT - Agencija Reuters juče je objavila priču o finansijskoj neisplativosti crnogorskog autoputa. Mi smo se ovom temom bavili još prije 4 i po godine (dakle, prije 2000 dana i noći, alo), krajem 2013. godine (vrijeme leti, napisano ostaje).**🧜*♂️

    Zanimljivo je da je u analizi Reuters navedeno da studija izvodljivosti nije dostupna. Iako nije u cjelosti dostupna, njeni djelovi koji su ustvari najvažniji zaključci su javno dostupni na sajtu www.autoput.me.️🧢

    Hajde da ih citiramo.

    1. "Prosječni dnevni, odnosno godišnji saobraćaj na postojećim putevima od Bara do granice sa Srbijom na pojedinim dionicama kreće se od 5,1 do 8,3 hiljade vozila sa izraženim sezonskim godišnjim intenzitetom koji dostiže i do 20 hiljada vozila." Eto zvaničnog, krunskog dokaza da autoputem neće prolaziti dovoljan broj automobila kako bi se projekat finansirao samo od naplate putarine. 🦇

    Pa kako će se finansirati otplata kredita i cijeli projekat?

    2. "Finansijska analiza pokazala je djelimičnu opravdanost gradnje autoputa. Država će, kako dodaje, morati da subvencioniše koncesionara između 20 i 30 miliona godišnje, a očekuje se da bi se jedan značajan dio dobiti koji se ostvaruje od korišćenja tunela Sozina mogao usmjeriti za pokrivanje tih troškova." Eto i zvanične tvrdnje da ćemo morati plaćati nekoliko desetina miliona eura godišnje (a mi mislimo i oko 90 miliona eura godišnje kada se u potpunosti završi autoput) plus dobit od tunela Sozina koja iznosi 1,5 miliona eura.🤷*♂️🧞*♂️*♀️

    Nemojte poslije da vam nismo na vrijeme rekli neke stvari.**♀️🧙*♂️🧝*♀️

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  19. #20919
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    FUN FACT - Agencija Reuters juče je objavila priču o finansijskoj neisplativosti crnogorskog autoputa. Mi smo se ovom temom bavili još prije 4 i po godine (dakle, prije 2000 dana i noći, alo), krajem 2013. godine (vrijeme leti, napisano ostaje).**隆*♂️

    Zanimljivo je da je u analizi Reuters navedeno da studija izvodljivosti nije dostupna. Iako nije u cjelosti dostupna, njeni djelovi koji su ustvari najvažniji zaključci su javno dostupni na sajtu www.autoput.me.️梨

    Hajde da ih citiramo.

    1. "Prosječni dnevni, odnosno godišnji saobraćaj na postojećim putevima od Bara do granice sa Srbijom na pojedinim dionicama kreće se od 5,1 do 8,3 hiljade vozila sa izraženim sezonskim godišnjim intenzitetom koji dostiže i do 20 hiljada vozila." Eto zvaničnog, krunskog dokaza da autoputem neće prolaziti dovoljan broj automobila kako bi se projekat finansirao samo od naplate putarine. 驪

    Pa kako će se finansirati otplata kredita i cijeli projekat?

    2. "Finansijska analiza pokazala je djelimičnu opravdanost gradnje autoputa. Država će, kako dodaje, morati da subvencioniše koncesionara između 20 i 30 miliona godišnje, a očekuje se da bi se jedan značajan dio dobiti koji se ostvaruje od korišćenja tunela Sozina mogao usmjeriti za pokrivanje tih troškova." Eto i zvanične tvrdnje da ćemo morati plaćati nekoliko desetina miliona eura godišnje (a mi mislimo i oko 90 miliona eura godišnje kada se u potpunosti završi autoput) plus dobit od tunela Sozina koja iznosi 1,5 miliona eura.路*♂️吏*♂️*♀️

    Nemojte poslije da vam nismo na vrijeme rekli neke stvari.**♀️慄*♂️利*♀️

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Ada svako zna da će taj autoput morat naša praunučad otplaćivat, ne treba mi ni rojters ni mojters za to. Mene interesuje oće li se povećat što protok saobraćaja (što ne bih volio jer sam lokalpatriota) i oće li se manje ginut (što isto sumnjam...).
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  20. #20920
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Koliko goriva moze da se kupi za prosjecnu platu u evropi (uzeto je da je plata 512eur HAHAHAHA )

    One Ring to Rule them all...

  21. #20921
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Pa jesmo li ekološka država ili nismo, što se manje goriva troši manje se zagađuje vazduh.

  22. #20922
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,956
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Ukrajina, Moldavija, Albanija, Makedonija i Srbija su onda vise ekoloske nego mi...

  23. #20923
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/ekonomija/vise-od...u-do-250-eura/

    A колико ови литара горива могу да купе? :grin: Е вива, е вива.

  24. #20924
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ahhahahhahahahahahahhahahahahahahhahaha

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  25. #20925
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majstori majstori View Post
    Jasno pise 'onaj narod koji nije prihvatio nametnute podjele' nezavisno od toga kako se izjasnjava

    Ako je tako u tvoju familiju ne mora da znaci da je kod svakog,nijesmo svi od istoga materijala

    Kojom to formulom ovi sto i ne ucestvuju na izbore odrzavaju boljezivjecu koaliciju na vlasti prije vas pajovica djurovica jasavica..

    Xexexe sto se tice mog vremena i prostora xexexw apsolutno dominiram i to uz prisustvo mnogo mnogo pametnijih kadrova nego sto su placeni sendvicari poput tebe koji nemogu ni prosto prosirenu recenicu analizirat a kamo li da 'usitnjavaju opoziciono glasacko tijelo' sto vifim da je tvoj radni zadatak

    E vidis recimo samo je jedan narod jedinstven u CG, u kojoj god partiji se nalazio on zlo misli i zlo radi Crnoj Gori, dobar dio njih se trenutno izjasnjavaju kao Crnogorci i ordiniraju u dps-u.
    Konacno i ti da nesto potrefis, nijesmo svi od istog materijala, apsolutno si u pravu, a ovaj dio za moju familiju si totalno promasio, vidis recimo moja familija je bila na udaru srpskog dps-a jer smo Crnogorci, a bila na udaru crnogorskog dps-a jer ne bolujemo od kolektivne amnezije.
    Uopste ne koristim formule, zar treba nekom formula da shvati da postojanje takvih opravdava odbranu drzave koju je dps do tancina razradio i nemoj da se zanosis da neko odje i sumnja da ti ne izlazis na izbore, cim otvoris usta jasno je kao dan da si mandicevo i pipunovo cedo. Ja recimo izlazim na izbore da listic ucinim nevazecim, inace ozbiljno se kanim da pocnem da glasam dps jer ga ovaj narod zasluzuje, ako se za to odlucim to necu kriti uopste.
    Da, sto se tice vremena i prostora apsolutno si dominantan, ali ti je vrijeme nedje oko 1943. godine, a prostor ti je pecina ili zemunica u nekoj vukojebini, prisutni mnogo pametniji kadrovi su sumske zivotinje, ali se boje jer ocigledno posjedujes vasu kamu i primarni si predator. Ovo o sendvicarima i botovima necu ni komentarisati, odje ih imas nekoliko i zasluzili su moje gadjenje i prezir i uglavnom rade za racun boljezivece koalicije.

Page 837 of 1402 FirstFirst ... 3377377878278338348358368378388398408418478879371337 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •