View Poll Results: Ko osvaja?

Voters
115. You may not vote on this poll
  • Atalanta

    0 0%
  • Cagliari

    3 2.61%
  • Cesena

    2 1.74%
  • Chievo

    0 0%
  • Empoli

    2 1.74%
  • Fiorentina

    4 3.48%
  • Genoa

    0 0%
  • Verona

    0 0%
  • Inter

    16 13.91%
  • Juventus

    31 26.96%
  • Lazio

    8 6.96%
  • Milan

    16 13.91%
  • Napoli

    5 4.35%
  • Palermo

    0 0%
  • Parma

    6 5.22%
  • Roma

    16 13.91%
  • Sampdoria

    3 2.61%
  • Sassuolo

    3 2.61%
  • Torino

    0 0%
  • Udinese

    0 0%
Page 1 of 243 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 25 of 6065

Thread: Serie A - sezona 2014/2015

  1. #1
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default Serie A - sezona 2014/2015


  2. #2
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    inter gotovo da ima savrsen raspored na startu.
    od jacih samo fiore i napoli.
    jos nam napoli dolazi u goste...
    idealno bi bilo da se u ovu seriju teskih meceva (od dvanaestog kola) udje sa tog prvog mjesta, pa ko sta ponese posle!

  3. #3
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Pripremne utakmice su dobar pokazatelj kako ce otprilike ici sezona, a pomocu njih sam vidio da je Inter dosta motivisan, napaljeni su maksimalno, ekipa se dosta renovirala i ocekujem borbu za LS i da se osvoji LE.
    Vidic je bas opasan u skok igri, tu su 2 magarice on i Ranokija da bucaju golove iz prekida.

    Jedino me malo brine kako Ranokija moze da bude kapiten s obzirom na to kolika je kesa. Jos kad se zna da su prije kapiteni bili 2 legende svjetskog fudbala Bergomi i Zaneti, tako je njegova odgovornost jos veca, a mislim da on ne moze da se nosi sa tolikim pritiskom.
    Idealan je Juan Jesus za kapitena jer je prije svega dobar igrac, voli Inter i zna da se pobuni sto kapiteni treba da znaju. Ranjo mi je nekako sav smotan ali je Italijan i zato mu dadose kapitensku.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. #4
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U jednu utakmicu ti si vidio da je Inter motivisan i napaljen.. sad kad dodje u ligu Torino ce da ga pljasne !

  5. #5
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Sjećam se Ranierija na klupi Juventusa i svake pobjede u pripremnim mečevima
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  6. #6
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1,371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim da je bio prije par godina takodje na otvaranju sezone Lacio gostovao na San Siru, mislim da je bilo 2-2, a Lacio da je vodio na poluvremenu 0-2...il tako nesto!
    i mojim Milanistima s foruma da poželim srecu u predstojecoj sezoni, trebat ce nam
    Forza Milan!

  7. #7
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rai domenica 81 View Post
    mislim da je bio prije par godina takodje na otvaranju sezone Lacio gostovao na San Siru, mislim da je bilo 2-2, a Lacio da je vodio na poluvremenu 0-2...il tako nesto!
    i mojim Milanistima s foruma da poželim srecu u predstojecoj sezoni, trebat ce nam
    Forza Milan!
    Da, da Klose i Sise strijelci za Lazio, a ovamo Kasano i Robinjo (nisam siguran)...sad da se povede 0-2 i da se odrzi to

  8. #8
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NantecutBu2 View Post
    U jednu utakmicu ti si vidio da je Inter motivisan i napaljen.. )
    ne samo tu nego I kroz izjave, svi do jednoga ce zivot ostavit na teren. Svaki dan ih pratim na sve moguce nacine - treninzi, pripremne utakmice, izjave... A i Macari nije takav trener da mozes da mu se setas po terenu, to je jedino dobro kod njega.
    Jebote onaj Juan bi covjeka pojeo samo da ne primi gol. Nervni.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1,371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    Da, da Klose i Sise strijelci za Lazio, a ovamo Kasano i Robinjo (nisam siguran)...sad da se povede 0-2 i da se odrzi to
    kaka sastav računaš sa potencijalnim pojačanjima da će Lazio imati ove godine ?

  10. #10
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  11. #11
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rai domenica 81 View Post
    kaka sastav računaš sa potencijalnim pojačanjima da će Lazio imati ove godine ?
    A sto znam, sve zavisi oce li se dovest jos jedan stoper, a morace itekako...vec nedje napisah da se islo na tandem Astori-De Vrij, ali ako je vec moralo da bude ovako onda je dobro sto je holandjanin dosao.
    E sad se nadam da se niko nece prodat, a tu prije svega mislim na Kandrevu, jer je u strasnoj formi, i nas najbolji igrac. Iskreno, nemam pojma kakvu ce formaciju Pioli furat ove sezone, to ce se tek vidjet kad budu ove jace prijateljske utakmice, ali sigurno da ce imat dobru ekipu...
    Golmanima sam zadovoljan, iako mislim da ce Marketi branit, a Berisa se pokazao kao odlicna zamjena. Mislim da su Basta - De Vrij - (novi stoper) - Radu sigurno u prvoj postavi. Sto se tice sredine terena tu ce vec imati posla da izabere: Ledezma, Biglia, Onazi, Lulic, Parolo, Kandreva, Ederson, Gonzales, Mauri i Felipe Anderson (od njega ocekujem puno ove sezone, i siguran sam da ce zablistat) i napad: Keita, Klose i Djordjevic.

    Jedva cekam da pocne sezona, da vidim kako ce to izgledat.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    La Vecchia Signora, idemo po poker titula...
    Forever young, i want to be forever young

  13. #13
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    A sto znam, sve zavisi oce li se dovest jos jedan stoper, a morace itekako...vec nedje napisah da se islo na tandem Astori-De Vrij, ali ako je vec moralo da bude ovako onda je dobro sto je holandjanin dosao.
    E sad se nadam da se niko nece prodat, a tu prije svega mislim na Kandrevu, jer je u strasnoj formi, i nas najbolji igrac. Iskreno, nemam pojma kakvu ce formaciju Pioli furat ove sezone, to ce se tek vidjet kad budu ove jace prijateljske utakmice, ali sigurno da ce imat dobru ekipu...
    Golmanima sam zadovoljan, iako mislim da ce Marketi branit, a Berisa se pokazao kao odlicna zamjena. Mislim da su Basta - De Vrij - (novi stoper) - Radu sigurno u prvoj postavi. Sto se tice sredine terena tu ce vec imati posla da izabere: Ledezma, Biglia, Onazi, Lulic, Parolo, Kandreva, Ederson, Gonzales, Mauri i Felipe Anderson (od njega ocekujem puno ove sezone, i siguran sam da ce zablistat) i napad: Keita, Klose i Djordjevic.

    Jedva cekam da pocne sezona, da vidim kako ce to izgledat.
    ne izgleda lose ova postava - fali taj cb i zaista bi lotito i tare magare trebali da upru i dovedu jos jednog dobrog beka.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  14. #14
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ne izgleda lose ova postava - fali taj cb i zaista bi lotito i tare magare trebali da upru i dovedu jos jednog dobrog beka.
    Spominje se Markez sto je igrao za Barsu, ali on je bas prestar, mada tu ligu vazda moze pjeske igrat...Lukas Mendes iz Marseja se spominje kao ozbiljan kandidat za to mjesto, a moze se dovest za 5 miliona, ima 24 godine.
    Za sad sam zadovoljan ekipom, ali opet kazem samo da se ne prodaju ovi bitni igraci.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1,371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sezonu otvara Kijevo-Juve u subotu u 18.00, istog dana u 20.45 Roma-Fiorentina , sjutra dan, nedelja, u 18.00 Milan -Lazio u 20.45 Torino -Inter i ostali parovi.

  16. #16
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Off. Mančester Junajted - Inter , trenutno na ArenaSport 1.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    gledam sinoc inter manu.
    bezidejna igra intera naprijed totalno, a i kako nece kad su nam sredini igrali (veci dio utakmice) kuzmanovic panj, dzonatan cija je prirodna pozicija desni bek i krhin.
    ono sto me odusevilo je nacin na koji vidic komanduje tom odbranom. milina gledat covjeka definitivno. kamere su ga cesto fokusirale i vidis da stalno sugerise ranokiju, juanu i ostalim sto da rade i dje da se pozicioniraju.
    ako ga povrede zaobidju, inter se nece naprimat puno golova ove sezone sigurno.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ja sam od starta smatrao dovođenje Vidića dobrim, kad se uzmu u obzir svi paramteri (doveden kao slobodan igrač, oporavljen od povrede, još u OK godinama za štopera, ex-kapiten Mančestera i pravi lider). Osim što uliva sigurnost, od njega će Ranokija i Jesus imat dosta da nauče, posebno kako da se postave, da nabace malo iskustva itd.

    Ali naravno, dovođenje Vidića može imati i neke lošije strane, prvenstveno zbog godina (sklonost povredama), i činjenice da zatvara jedno mjesto za nekog mlađeg štopera (tipa Andreoli, ili čak Ranokija ili Jesus ako budu igrali sa dva štopera). Prosto nije ulaganje u budućnost. Ali dobro, hoće malo i Tohir da izmuze kravu.

    Inače, da mi je da više prodaju Herbika Kuzmanovića, gledat ga ne mogu. Tu su Taider i M'Villa, dovode Medela po svoj prilici, tako da je ta pozicija pokrivena (naravno, uopšte nisam zadovoljan kvalitetom tih igrača, al što je tu je). Naprijed stvari stoje bolje, al se pitam hoće li biti dovoljni Kovačić i Hernanes da drže čitave sezone sredinu. Mislim da bi bila greška prodati Guarina i Alvareza, no prosto Tohir ne želi da se otvara dodatno već na kontro neke prodaje želi dovesti napadača.

    Viđećemo. Stvari stoje malo bolje, tu je Vidić, Dodo dijeluje Ok kao alternativa na lijevom beku, ali škripe zadnji vezni i napad. Nedostaje jedan igrač klase, majstor, Ikardi je klasičan špic i još nije sazrio, a Palasio ne znam koliko više može. On evo godinu i po sam gura ekipu, a polako ulazi i u godine tako da.. sad kad su se navijači Intera otrijeznili i ne sanjaju više o Džeku, Jovetiću i Laveciju, možda bi se trebalo okrenut nekom igraču koji je realniji za dovođenje. Hoće li to biti Ćerći, Osvaldo, pojma nemam. Samo bez para nema ni dobrih igrača, talijanski posao (pozajmice i kupovine za kikiriki-kokice) slabo više đe prolazi.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Ja navijam za najglibaviju ekipu - ROMU! I to jos evo preko 10 god, ako se neko sjeca kad je Batistuta igrao, pa na sony (jedinicu naravno) sutnes sa 40m sa njim i pravo pod precku ! Dako te nesrece konacno krenu... Prvi mec im je sa Fiorentinom, prognoziram X kao kuca!

  20. #20
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Milan ima pakleni start, ne vidim kako to mogu s nafakom da izguraju..

    Sent from my GT-I8150 using Tapatalk 2
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  21. #21
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    Spominje se Markez sto je igrao za Barsu, ali on je bas prestar, mada tu ligu vazda moze pjeske igrat...Lukas Mendes iz Marseja se spominje kao ozbiljan kandidat za to mjesto, a moze se dovest za 5 miliona, ima 24 godine.
    Za sad sam zadovoljan ekipom, ali opet kazem samo da se ne prodaju ovi bitni igraci.
    ali ako dodje ron vlaar..auuuuu
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  22. #22
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Juventus-Cesena 0:0

    Jedino sto je bilo dobro je odlicno izdanje Coman-a.

    Ne ocekujem nista dobro od ove sezone...

  23. #23
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1,371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucianeddu View Post
    Juventus-Cesena 0:0

    Jedino sto je bilo dobro je odlicno izdanje Coman-a.

    Ne ocekujem nista dobro od ove sezone...
    polako, imate jos uvijek najjači igrački kadar...Roma je tu u blizini ovo ostali su jos uvijek daleko, kaskaju, s tim sto imate Alegrija koji je nakon Kontea teg na nogu...

  24. #24
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Ja ocekujem ove sezone da ce Milan napraviti veliki pomak u odnosu na prosle dvije godine, Inzagi je cini mi se prava odluka, a nemaju ni neko moranje ako se pogleda sastav.

    Konacno da se gigant malo digne na noge..

  25. #25
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,960
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Cisto sumnjam, nijesam jos prognoziirao jer bas ne znam sta da ocekujem, valjda dodje neko, ili bar da se oslobodimo budale Balotelija...

    Iskreno milo mi je da se i Juve prosipa, cisto da se ne pravi odma prevelika razlika na tabeli.
    Tu es mon héro!

Page 1 of 243 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 902
    Last Post: 11-06-15, 21:14
  2. Barclays Premier League - Sezona 2014/2015
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 3199
    Last Post: 05-06-15, 20:28
  3. Calcio Serie A, Sezona 2013/2014
    By _HokutoNoKen_ in forum Fudbal
    Replies: 7616
    Last Post: 19-05-14, 06:49
  4. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  5. Serie A sezona 2011/2012
    By Luximus in forum Fudbal
    Replies: 10485
    Last Post: 22-05-12, 09:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •