Results 1 to 16 of 16

Thread: Bosanski musliman jedan od terorista u Madridu?

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Bosanski musliman jedan od terorista u Madridu?

    Jedan od osumnjičenih za nedavni teroristički napad u Madridu, Sanel Sjekirica, mogao bi da bude državljanin Bosne i Hercegovine, a tu mogućnost upravo proverava Ministarstvo bezbednosti BiH, potvrdio je sarajevskim medijima zamenik ministra bezbednosti Dragan Mektić. Kako je prenela štampa, u toku je "operativna obrada" podataka i za dva do tri dana biće poznati rezultati ove provere.
    (Tanjug)


    Ili je ovo, dragi moji i drage moje, joss jedan velikosrpski pokussaj da sabotira bossnjaccku demokratiju i njene korijene u Crnoj Gori...
    Ko tje to znati...

    Izvinite ssto pomenuh ovu vijest, ne bih da narussavam bratsko-jedinstvene odnose na ovom forumu. A i znam da vi, dragi moji dukljani (bili pravi Crnogorci, bossnjaci, bosanci, muslimani, ssiptari i ostali) zdussno osudjujete onaj ccin, makar i bosanski musliman uccestvovao u njemu. Ne morate tu osudu glasno izretji (a i netjete, vjerovatno), zamjeritje vam bratja muslimani iz Bosne...

    8)

  2. #2
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Podvala KOS-a, jos jedna u nizu.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sanel $ekirica, колико пута да вам понављам?
    Brzi Oct 14, 2004 10:50 am
    Pa imas sada veci izbor! SRBIJA ILI ALBANIJA, u C.Goru nema mjesta vise za Srbomrzce/ dosoje kraj.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Sutomore
    Posts
    209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Па, муђахедини су ратовали у Босни - мени је логично да ови узврате услугу па да мало раде за Ал Каиду! А можда је тај осумљачени невин!
    "Terrified, petrified, mortified.Stupified... by you"
    "There has to be a mathematical explanation for how bad that tie is"
    "Perhaps it is good to have a beautiful mind,
    but an even greater gift is to discover a beautiful heart"
    A Beautiful Mind

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od 7.000 stradalih Srba u Sarajevu, 3.000 ubijeno na Kazanima
    DOBOJ - Bivši sudija porotnik Višeg vojnog suda u Sarajevu i autor knjige u pripremi pod radnim naslovom "Sarajevska krvava bajka" Marko Mikerević tvrdi da je u Sarajevu u proteklom ratu stradalo oko 7.000 Srba, od kojih je samo na stratištu Kazani ubijeno oko 3.000.

    "Iz sarajevskih logora izmasakrirana tijela odvožena su na deponiju smeća iznad preduzeća 'Zrak' i tamo spaljivana", kaže Mikerević u svojoj knjizi u kojoj će, kako ističe, objaviti spisak njemu poznatih 13 bošnjačkih logora i imena 123 lica koja su naređivala ili direktno učestvovala u mučenjima i ubijanjima sarajevskih Srba.

    "Zločini koje je počinio Samir Bejktić, nekadašnji saradnik bivšeg komandanta 10. brdske brigade Armije BiH Mušana Topalovića Cace, a kome se sudi u Kantonalnom sudu u Sarajevu za ratni zločin protiv civila, dobro su mi poznati. On je učestvovao u ubistvu sarajevskih Srba, između ostalih, Duška Jovanovića kojem je na stratištu Kazani sabljom odsjekao glavu i nožem izvadio mozak", tvrdi Mikerević.

    Prema njegovim riječima, Jovanovića su zajedno sa Ergonom Nikolićem, vidljivo pretučene i krvave, u mjesto Boguševac, na lokalitet Kazani, doveli Bejktić, Nihad Hodžić, Sead Kadić, Samir Seferović i Mevludin Selak.

    "Odmah po dovođenju na lokalitet Kazani uveli su ih u zemunicu snajperskog voda gdje su ih nastavili udarati pomenuti Bejktić, Kadić, Ermin Hodžić, Sabahudin Žiga, Senad Hasić, Samir Ljubović, Melvudin Selak i Esad Raonić", kazao je Mikerević i objasnio da je Bejktić uzeo sablju dužine oko 90 centimetara, koju je Alija Izetbegović poklonio Caci, zario je Nikoliću u vrat, dok su Jovanovića noževima ubadali Ermin Hodžić, Kadić i Žiga.

    Mikerević, svjedok ratnih zlodjela počinjenih nad Srbima u Sarajevu, navodi da su izmasakrirana tijela dovukli do ivice provalije Kazani, gdje im je Bejktić sabljom odsjekao glave, a zatim nožem otvorio lobanju Jovanovića, izvadio mozak i dao ga psu da jede.



    po pisanju Bosnjaka-:

    http://www.usde.se/zaboravi/caco.htm


    K A Z A N I
    (KLANJE SRBA U SARAJEVU)
    ISTINA O ZLOCINIMA
    _____________________________________________
    Priredilii: Senad PECANIN i Vildana SELIMBEGOVIC



    Haski tribunal poceo je, doduse, stidljivo, da se interesuje za genocid nad Srbima u Sarajevu ali tek ce vreme pokazati da li su i koliko su haski krojaci pravde zainteresovani za njihovu sudbinu koje su muslimani, u reziji Izetbegovica, likvidirali na najmonstruozniji nacin.

    Izetbegovicevi saradnici optuzuju svog sefa za ratne zlocine nad Srbima u Sarajevu

    Zlocine nad sarajevskim Srbima u minulom ratu nisu izvrsili samo koljaci iz Desete brdske brigade kojom je komandovao zloglasni Musan Topalovic Caco, vec i pripadnici mnogih drugih jedinica i razularenih formacija, a za sve to je znao Alija Izetbegovic koji sada nevesto pere ruke - tvrdi vise bivsih i sadasnjih bliskih Izetbegovicevih saradnika kao i veci deo sarajevske stampe koja o tome ovih dana nasiroko pise. Kako pise sarajevski nedeljnik "Svijet" Caco je bio najveci Izetbegovicev mijenik, on je od Dede (tako je Caco zvao Aliju) direktno dobijao naredjenja i savesno ih izvrsavao.

    "Predsednik ga je (Cacu, naravno) u pocetku zvao "sine Musane", a on njega Dedo, pise dalje "Svijet" opisujuci u nastavku detaljno sta se dogadjalo onog dana kada je Caco likvidiran. Na dan kad se odvijala akcija u kojoj je Caco ubijen, kazu da je do kraja trazio da se cuje sa predsjednikom, a da su mu posljedne rijeci bile: "Sta ti je ovo trebalo, Dedo?"

    Ponovo se oglasio i bivsi komandant Glavnog staba Armije BiH Sefer Halilovic tvrdnjom:

    "Moram priznati da sam od samog starta znao za kontakte koje su pojedini komandanti imali sa Izetbegovicem, sto direktno, sto preko Bakira (Izetbegovicevog sina), sto preko Harisa Lukovca… Dakle, deo starjesina iz nekoliko manjih jedinica svoje su izvjestaje uglavnom slali samo predsjedniku i tvrdili su da iz kabineta dobijaju zadatke".

    Takodje, Halilovic je jos ranije optuzio Izetbegovica da je znao i za zlocine koje su muslimani izvrsili protiv hrvatskog civilnog stanovnistva na Grbavici i Uzdolu, kao i da je Izetbegovic stao u zastitu pocinioca tih zlocina. Sarajevski "Dani" kao i "Slobodna Bosna" tvrde da su ovi zlocini pocinjeni nad Srbika, i da je stradalo nekoliko hiljada neduznih srpskih civila. To je bila "najpoznatija javna tajna". Izetbegovic je u svakom trenutku znao sta se dogadja. "Postojao je plan o eliminisanju nemuslimanskog stanovnistva iz Sarajeva, a njegov idejni tvorac je visoki funkcioner SDA. Broj ubijenih nikada se nece saznati jer su jos 1993. tela ubijenih posipali kiselinom, neka spaljivali, a neka su ubacivali u velike vojnicke masine za pranje vesa i na taj nacin ih se resavali. Ali, najlakse je da se ode na sarajevska groblja i pogleda koliko ima nadgrobnih ploca na kojima pise N.N." - tvrde ova dva sarajevska nedeljnika, isticuci da je isto tako javna tajna da je i Caco ubijen po nalogu Izetbegovica, kako Caco ne bi dosao pred sud i "propevao" po cijem nalogu i u cijoj reziji su ovi zlocini izvrseni.

    Pocinjene zlocine na savest Izetbegovicu stavlja i bivsi sef Sluzbe drzavne bezbednosti u Sarajevu Munib Alibabic koji kaze da je znao za zlocine u Sarajevu pocinjene 1992. i 1993. godine. Kaze da ga je o tome, kao i najvisi drzavni vrh, informisao sef armijske bezbednosti Muslimovic. Medjutim, kada je o tome progovorio 1996. u jednom sarajevskom listu, Alibabica je ostro napao nedeljnik "Ljiljan" ciji glavni urednik je tada bio Izetbegovicev prijatelj sa robije Dzemaludin Latic. Oni koji su to pisali, odnosno koji su napadali Alibabica sto je sve to obelodanio, kasnije su se Alibabicu pravdali tvrdeci da su morali jer "tako je nalozeno iz predsednikovog kabineta". Medjutim, zakljucuje Alibabic, osim Izetbegovica o ovome imaju sta da kazu i clanovi bivseg predsednistva Ejub Ganic i Nijaz Durakovic, kao i Haris Silajdzic i Edhema Bicakcic koji su se tada mnogo pitali.

    Ponovo se ovim povodom oglasio i Mirko Pejanovic koji je, kao kaze, kao tadasnji clan Predsednistva BiH i predsednik Saveta za zastitu ustavnog poretka citavu stvar stavio na dnevni red jedne od sednica Saveta za koju je dozvolio da bude otvorena za javnost. "Mogu sada jos kazati da sam tada bio kritikovan od predsednika Izetbegovica i Ganica zasto sam bez sirih konsultacija ovu sednicu ucinio javnom", dodao je Pejanovic uz tvrdnju da je jos tada imao utisak da predsednik Izetbegovic nesto taktizira.

    Nijaz Durakovic koji je u oktobru 1993. Postao clan predsednistva BiH, takodje, tvrdi da su nadlezne drzavne institucije znale za brojne zlocine nad Srbima. On je ispricao jos kako je tada dao intervju jednom novinaru, Srbinu iz Zavidovica, koji je dan kasnije ubijen, zbog cega je on tada navodno, "bio revoltiran" i kasnije se "intersovao za taj slucaj". Ali, kako kaze, uvek su mu kada je pitao o tome odgovarali da je "istraga u toku", kao sto su odgovarali i Pejanovicu kada je trazio konkretne izvestaje o konkretnim slucjevima. Medjutim, morbidan je zakljucak Durakovica koji sada ponasanje tih istraznih organa opravdava njihovom "neazurnoscu" sto je, kako kaze, i danas problem mnogih institucija.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je neki mudzahedin sa Bliskog Istoka, ostao posle rata u Bosni, pa bio opet angazovan.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Perovicu,
    Ima li gdje da pise o Arkanovim zlochinima po BiH i Hrvatskoj.
    Da ne pominjemo ove ostale.
    Znachi...ratnih zlochinaca je bilo na obje strane.S' razlikom da ih je Srbija proizvodila.Znas li podatak da je Bulatovic pustio zatvorenike iz Spuza(ne znam tacan broj)da bi isli na ratiste.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odje je prica o muslimanima ne o Arkanu.. I ima li ijednog topika da nisi okrivio Crnogorce il' Srbe?

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MK_NL
    Perovicu,
    Ima li gdje da pise o Arkanovim zlochinima po BiH i Hrvatskoj.
    Da ne pominjemo ove ostale.
    Znachi...ratnih zlochinaca je bilo na obje strane.S' razlikom da ih je Srbija proizvodila.Znas li podatak da je Bulatovic pustio zatvorenike iz Spuza(ne znam tacan broj)da bi isli na ratiste.
    Cekaj , po tebi Srbija proizvodila Bosnjacke zlocince? Aj coece o cemu pricas?
    Jedan od optuzenih- Radovan Karadzic rodjen je u Crnoj Gori- kako je to Srbija proizvela?!?!?!
    Inace zatvorenici su pustani sa svih strana, kao i oni koji su bili u inostranstvu zbog poternica...to je svuda u svetu tako

    Ovde je rec o Bosni , Bosnjacima, Muslimanima- teroristima, zlocincima, a ne kako ih godinama zapadni mediji predstavljaju nevinim i jedinim zrtvama jugoslovenskog gradjanskog rata..


    Ja se slazem svaki zlocinac na sud...al to nije za ovu temu..


    Nego da te podsetim, kad su ameri pre 3 godine trazili da sarajevo isporuci 3- 4 clanova al kaide, behu nevidjene demonstracije u Sarajevo protiv toga, il si to zaboravio, samim tim ti to govori kakvi su bosnjaci, a evo i slike sa sportskih terena SCG
    navijac Sandzaka- sami se hvale ovakim slikama


    to mi dovoljno govori kako Bosnjacki narod razmislja u Bih I SCG

    [/img]

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Perovic
    Quote Originally Posted by MK_NL
    Perovicu,
    Ima li gdje da pise o Arkanovim zlochinima po BiH i Hrvatskoj.
    Da ne pominjemo ove ostale.
    Znachi...ratnih zlochinaca je bilo na obje strane.S' razlikom da ih je Srbija proizvodila.Znas li podatak da je Bulatovic pustio zatvorenike iz Spuza(ne znam tacan broj)da bi isli na ratiste.
    Cekaj , po tebi Srbija proizvodila Bosnjacke zlocince? Aj coece o cemu pricas?
    Jedan od optuzenih- Radovan Karadzic rodjen je u Crnoj Gori- kako je to Srbija proizvela?!?!?!
    Jeste.Iz Petnjice kod Savnika.Ima li to jos neko da ne zna :roll: :roll:
    No poznato je ko ih je postavljao i dijelio im funkcije.
    Quote Originally Posted by Perovic
    Inace zatvorenici su pustani sa svih strana, kao i oni koji su bili u inostranstvu zbog poternica...to je svuda u svetu tako
    E jel' obraza ti.A sto si ti upucen :!: :!: :!: Dje si to bio na skolovanje :?:
    Da u drzavama u kojima se vode ratovi i manje vise u drzavama koje ucestvuju u ratu.
    Posto ova nasa CG nikada nije priznala da je ucestvovala u ratu ovo ti pade u vodu.Isto vazi i za Srbiju.

    Quote Originally Posted by Perovic
    Ovde je rec o Bosni , Bosnjacima, Muslimanima- teroristima, zlocincima, a ne kako ih godinama zapadni mediji predstavljaju nevinim i jedinim zrtvama jugoslovenskog gradjanskog rata..
    Da.Radi se o jednoj osobi(ne znam je li dokazano da je umijesana u teroristicku akciju u Madridu)a ti odmah poche da bombardujes o ratnim zlochinima u BiH i to selektivno.



    Quote Originally Posted by Perovic
    Ja se slazem svaki zlocinac na sud...al to nije za ovu temu..
    Lazes i to dokazujes nachinom postiranja.


    Quote Originally Posted by Perovic
    Nego da te podsetim, kad su ameri pre 3 godine trazili da sarajevo isporuci 3- 4 clanova al kaide, behu nevidjene demonstracije u Sarajevo protiv toga, il si to zaboravio, samim tim ti to govori kakvi su bosnjaci, a evo i slike sa sportskih terena SCG
    navijac Sandzaka- sami se hvale ovakim slikama
    Budala ima na svakoj strani.Ti si ochigledan dokaz.
    Ako je ono sto uradi jedan covjek ili par njih tebio dovoljno da optuzis chitav narod evo navest cu ti primjer da su Srbi iz BiH(republike Srpske) isli u Iraq da ratuju.A da ne pricham sta su pojedinci iz srpskih redova radili po BiH,Hrvatskoj,Kosovu...
    Zato smanji malo dozivljaj optuzujuci chitav narod zbog jednog pojedinca.
    Ili budi realan pa to isto uradi i na svojoj strani.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Odje je prica o muslimanima ne o Arkanu.. I ima li ijednog topika da nisi okrivio Crnogorce il' Srbe?
    Potrcko,
    Samo one koji se prepoznaju.(a ti jesi)
    Uz one za koje se dokazano zna da su gamad.
    Ali ja opet pricham o pojedincima.A ne narodu i naciji.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slabo ti ide branjenje bosnjaka. Promijeni taktiku.
    Bosnjaci na celu sa vjerskim fantakom ce uvijek bit Americki poltroni i nista vise.
    Mudzahedina ima i bice ih, generalno su misevi.
    Stoke ima sa svih strana, sem sto su na tvojoj vecina.
    Poltroni kao i ti.
    Samo optuzujete i skrecete sa teme, prokomentarisi ako mozes ovoga mudzahedina i ostavi se nas.
    Nije topik o tome.

    Al' naravno ja znam da ti to ne mozes jer si poltron.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potrcko,
    Prochitaj sve sto sam napisao pa se javi.
    Inache takvim tupanderima ne pomaze ni prichati.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poltroni, poltroni, poltroni.. ~~~~~

    Поздрави газде

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda ako me vise uvredis- bices ono u pravu...sto veca uvreda valjda si vise u pravu...a nkmllklkmhk

    Nego tolko su ti smesni odgovori, da umres , a najjaci je da Al Kaida u Bosni ima jednog clana, po tvojoj prici- pa posle neko da ti poveruje ostalo....

    1. ko je delio funkcije Muslimanskim Zlocincima- Beograd- daj covece budi malo realan

    2.Ja sam malo mator i proputovao svet pa znam par stvari za razliku od tebe koj sve uci u skoli...

    3.Ne znam sto branis Muslimanske/bosnjacke zlocince, al imas pravo, ne vredjame dok god oni plate pocinjen genocid nad pravoslavnim stanovnistvom

    4.I na kraju vidim da volis sve zive da nazivas budalama i ostalim omalazavajucim imenima- E pa decko to vise govori o tebi i tvojoj kulturi


    I opet ako ne kapiras da ponovim nije ovaj topik namenjen za srpske zlocine zato o njima se i nepise...jel tesko to da ukapiras?

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Perovic
    Mozda ako me vise uvredis- bices ono u pravu...sto veca uvreda valjda si vise u pravu...a nkmllklkmhk
    Perovicu,
    Nije ti ovo prvi post.Znamo tvoju kulturu.Al' evo izvini za uvrede.


    Quote Originally Posted by Perovic
    Nego tolko su ti smesni odgovori, da umres , a najjaci je da Al Kaida u Bosni ima jednog clana, po tvojoj prici- pa posle neko da ti poveruje ostalo....
    Nijesam rekao da al Kaida ima jednog clana(ne znam ima li i jednog ili stotine) vec sam rekao da se radilo o jednoj osobi.
    A ne bih zelio da umres.Dje da te nosim na dusi.

    Quote Originally Posted by Perovic
    1. ko je delio funkcije Muslimanskim Zlocincima- Beograd- daj covece budi malo realan
    Znamo i ja i ti kome je Beograd dijelio funkcije.A sto je takvih i na druge strane bilo...

    Quote Originally Posted by Perovic
    2.Ja sam malo mator i proputovao svet pa znam par stvari za razliku od tebe koj sve uci u skoli...
    ne znam koliko godina imas.Ni koliko si putovao.Na zdravlje ti pa da jos putujes.
    No ima nas jos koji smo nesto vidjeli.I van skole.

    Quote Originally Posted by Perovic
    3.Ne znam sto branis Muslimanske/bosnjacke zlocince, al imas pravo, ne vredjame dok god oni plate pocinjen genocid nad pravoslavnim stanovnistvom
    grijesis.Ne branim ja muslimanske zlochince.Osudjujem sve zlochince.
    Bili oni Srbi,Crnogorci,Muslimani ,Albanci....
    E tu vas nema.Vi osudjujete samo ono tudje.Svoje NIKADA.
    A poznato ti je sta su nashi herojski rezervisti radili.


    Quote Originally Posted by Perovic
    4.I na kraju vidim da volis sve zive da nazivas budalama i ostalim omalazavajucim imenima- E pa decko to vise govori o tebi i tvojoj kulturi
    Bez obzira na tvoje prijasnje postove nijesam trebao.Moje izvinjenje.


    Quote Originally Posted by Perovic
    I opet ako ne kapiras da ponovim nije ovaj topik namenjen za srpske zlocine zato o njima se i nepise...jel tesko to da ukapiras?
    Jednaku vezu sa terorizmom u Madridu imaju Caca i Arkan.
    Pa ti shvati kako hoces
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •