Page 2 of 27 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 655

Thread: Kako vam prilaze?

  1. #26
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Прокупље
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    A ja sam ubijeđen da se ovakve sanjalice na kraju udaju za totalnu suprotnost od navedenog.Možda je predrasuda ali žene ne znaju šta žele, to je njihov ogromni problem.Danas jedno sjutra drugo.
    Ma bas je extra kad devojka zna sta trazi,a jos bolje kad to dobije.

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da nije mnogo bitno kako vam je neko prisao vec da li ste to zeljeli ili ne.Meni je moj suprug prisao u prodavnici potpuno spontano tada sam ga vidjela prvi put,nesto je bezveze rekao tako da ga nisam ni slusala ali bio mi je veoma sladak i simpatican.Nije vazno kako neko izgleda (osim da nema 100kg i da je celav) nego kako se ponasa. Izmedju mladost i iskustvo biram ovo drugo.
    "... Ne traži istinu ako ne znaš šta bi s njom..."

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi / Washington DC
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prekjuce kad sam se vracao sa posla metroom i sjedim kucam na tel umoran bezvoljan a preko puta mene djevojka isto valjda mrtva umorna to nam je zajednicko bilo taj dan,vadi telefon upisuje svoj broj telefona i okrece mi (svoj) telefon a tamo njeno ime i ispisan njen broj. poceli smo da pricamo tu upoznali se caskali i doslo vrijeme za izlazak poljubila me u obraz i sapnula "call me".Nije neko iskustvo ovamo ali totalno nepojmljivo za crnu goru.Toliko opustenosti i pozitive uprkos svemu i jednostavnosti prije svega.

  4. #29
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Прокупље
    Posts
    58
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mogu da kazem iz svog, zenskog ugla, sledece:

    1.Nije mi bitno gde ce mi neko prici (diskoteka, ulica, prodavnica, gradski...) cak nekako vise volim spontanija mesta
    2.Fizicki izgled moze biti presudan faktor dok sa odredjenom osobom ne razmenite par recenica (niko ne zeli da govori o bilo cemu, a da ga sagovornik uvek bledo gleda) ali meni je presudno da se u necijem drustvu osecam ugodno.
    3.Mislim da nikada ne bih mogla da prva pridjem decku, ali nikad ne reci nikad! Jednostavno, vise volim kada momci prilaze devojkama, sta cu kada sam tradicionalista!
    4.Volim kavaljere (kojih, nadam se, jos ima) one koji znaju sta i kako da kazu, a ne da prosipaju fraze a da pola od toga ne znaju sta znaci.
    5.Momci, ne zaboravite, zene se zaljubljuju slusajuci, tako da-pazite sta cete i u kojim prilikama reci!
    Volim one samouverene (ne preterano samouverene), koji se izrazavaju kao junaci romana iz 19.veka-suzdrzano, pomalo provokativno ali nenapadno, sa merom, nikako previse slatkorecivo, nikako dvosmisleno.

    Nadam se da nisam preterala!

  5. #30
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MarionM View Post
    Meni je ovo Potpuno nezrelo i klinacki se ponasate, spada u one stare izlizane fore, ali probaj kod neke devojke mozda i upali...
    Aaa izvini, zaboravio sam da treba da se izrazavam kao junak iz romana!

    Ti ne znas koliko me srce boli, kad ne mogu da ti kazem koliko te volim. Cesto sanjam da si pored mene ali kad se probudim dusa mi vene!
    Na tebe mislim svakog dana jer ti si moja ljubavna rana.
    Ja volim tebe, mozda cak i vise nego sebe, i znam da to tebi nije vazno, sto te volim toliko snazno.

    Djevojko iz Prokuplja dodji brzo u Crnu Goru da te vozim na motoru!
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dok sam bio slobodan ama jedna jedina mi nije prilazila (sem na ulicu da me pita dje je neka radnja i slicno), a cim sam s nekom djevojkom bio u vezi desavalo se da pridje po koja djevojka. Dal djevojke imaju urodjen neki instinkt da je neko zauzet pa bas takve spopadaju ne znam, al meni je to cudno. Kad nemam djevojku ni jedna kojoj pridjem ne ostvari dobru komunikaciju sa mnom, a kad imam djevojku meni pridju i pocinju razgovor.

    Najbolje mjesto za prilazak djevojci je na plazu. Posebno ako cita neku knjigu to vam ona potajno u sebi govori "pridji mi vidis da se smorih" i kao fora za prilazak uzmes loptu od nekog djeteta i iz sve snage u glavu je pogodis. Ako tu ne pane (onda je tvrdoglava i izbjegavajte takve) nece nidje. Onda pocnes da joj se izvinjavas i zovnes je na pice da se iskupis. Posle sve ide samo od sebe.

  7. #32
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    A možete je jednostavno pitati nešto tipa: Je li dobra ta knjiga koju čitaš?
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  8. #33
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    A ako je ubijes kamenom oce li onda pasti? Ja sam evo na plazu i gledam sad ni jedna ne cita knjigu. Osim neka stara ruskinja. Da li da joj prodjem mozda je fulirana kesa i onda castim DarkAngela 10 000€ za ideju o prilasku

  9. #34
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ili kazes: da te ne bih sad pucao loptom u glavu, posto je to standardna fora, mozemo li samo ovako da se upoznamo
    AJMO CRNA GORO !!!

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    A ako je ubijes kamenom oce li onda pasti? Ja sam evo na plazu i gledam sad ni jedna ne cita knjigu. Osim neka stara ruskinja. Da li da joj prodjem mozda je fulirana kesa i onda castim DarkAngela 10 000€ za ideju o prilasku

    Jos se mislis dal da joj pridjes? Do sad si je moga na pice pozvat

  11. #36
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    BezEbancije sad cu da vam pricam kako mi je prisla djevojka prije po' godine u gradski autobus. Znaci plakanje.
    Ja u bus sjedim sam u zadnje redove, autobus skoro prazan, mozda su bile 2,3 osobe u njega, kad ulazi korpulentna cura kod Pobjede. Mogla je da sjedne dje oce posto je prazan, ona gleda dje ce I dolazi do mene I pita me 'je li slobodno'? Glupo mi bi da kazem da nije, to nikome ne bih rekao, I rekoh jeste. Sjeda ona, ja cackam telefon, cacka I ona, I ja odjednom poceh da zijevam. kad djevojka izbaca: spava li ti se to. I tu poce standardna prica, dje studiram, ime... Zapamtih da je ona na Medicinski fakultet.
    Nismo 5 minuta pricali jer sam morao da izadjem na stanicu, I prije nego sto izadjoh trazi mi prezime zbog fejsbuka. A kad mi djevojke pomenu fb najezim se sav I nisam joj dao nego rekoh brojeve da razmijenimo. Ona tu meni isto kontru udarila, ali veli kad se drugi put vidimo dajem ti. Nikad se vise nismo vidjeli. A steta mogao sam joj dat fejsbuk, 99,8% je nimfomanka.
    Ona je jedina koja je prisla (sa ciljem a ne gluposti dje je radnja, koliko je sati itd) od kad sam postao punoljetan, a od 15-e do 18-e godine rijetko sam prilazio djevojkama, vecinom su one meni, a posle kad su "ofrknule" nece, nego ja moram da se cimam.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #37
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Nije svaka koja pridje takva ali ovu da vidis shvatio bi
    Last edited by Tripleta; 17-07-14 at 16:27.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. #38
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Nauka kaže da je prvih 5 sekundi najbitnije za ostavljanje impresije na drugu osobu, eto samo da znate.
    Treba dosta znoja da se prolije kako bi se prvi utisak promijenio.

  14. #39
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Nauka kaže da je prvih 5 sekundi najbitnije za ostavljanje impresije na drugu osobu, eto samo da znate.
    Treba dosta znoja da se prolije kako bi se prvi utisak promijenio.
    Nemoj se puno oslanjat na nauku kad su te stvari u pitanju.
    istrajan budi.

  15. #40
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,046
    Thanks Thanks Given 
    475
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Sinoc sam bio sa drugom i prolazile su neke dvije djevojke koje su dobacile "Cao profesore" i u smijeh, drug krenu da kaze nesto normalno kad one "Cao budalo" i opet u smijeh.. Stvarno sam morao da im udijelim komentar 'kao profesor' da se nisu promijenile od osnovne skole.
    But if you never try, you'll never know..

  16. #41
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    291
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prije par noci vozim biciklo po gradu kad kod M:tela neke 2 djevojke stoje i ja pored njih, kad jedna dobača "alo momak da nas neces prebacit do Hiltona". Ja se okrenuh i u neku pricu s njima i dadoh ovoj ljepsoj broj telefona, a ona odma trazi i facebook (tacno ću ga ugasit grebo ih facebook). Malo dopisivanja i sinoc bili na pice, cini mi se da je zanimljiva djevojka ne znam vidjecemo.

  17. #42
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    A možete je jednostavno pitati nešto tipa: Je li dobra ta knjiga koju čitaš?
    Ja kad jednoj rekoh da citam Dance with Dragons dobih odgovor tipa "Ada sta ce ti ti zmajevi nemas 12 godina".

    Vecinu i ne zanima da li i sta citas no se ova kao cudila zasto danas niko ne cita knjige vec se uglavnom zadovoljavaju filmovima a u knjigama je to mnogo bolje opisano.:hammer:

  18. #43
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ja kad jednoj rekoh da citam Dance with Dragons dobih odgovor tipa "Ada sta ce ti ti zmajevi nemas 12 godina".

    Vecinu i ne zanima da li i sta citas no se ova kao cudila zasto danas niko ne cita knjige vec se uglavnom zadovoljavaju filmovima a u knjigama je to mnogo bolje opisano.:hammer:
    Sad si me podsjetio na nešto. Pošto ja luda za Game of thrones serijom govorila sam svojoj rodici da mora početi gledati tu seriju, sad ona bila u jednom društvu i kaže kako bi da gleda tu seriju, momak koga tada nije poznavala, drug njenog druga joj se ponudi da joj da seriju, ima skinute sve epizode, kafa za davanje eksterne memorije, kafa za vraćanje, kafa radi kafe i oni se smuvaju. Najače je bilo kad počela da mi priča : Znaš ono kako si mi rekla da obavezno ...

    Raskinula je...

    Sad sam joj rekla da gleda True detective-a.

    Fora je i da jednostavnost isto funkcioniše. Nema pravila, zavisi od osobe naspram, kakva je.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  19. #44
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Barka na obali mora
    Posts
    1,103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Teorijski, studiozno, neumoljivo, logično, inspirativno, (ne)dostupno, konstantno golicajuće...
    Ako vas uspije nagovorit da pošaljete svoj mail... irate:

    http://thetaoofbadass.com/special/goldfish/
    Bolji od sebe.

  20. #45
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni ne prilaze, ali prilazim ja (prilazila sam, dok ne ulovih soma) nikad mi nije bio problem da pridjem i krenem u neku pricu sa momkom, moj rovacki jezik lako dodje do izrazaja. Ne vidim problem u tome ako djevojka pridje momku, naravno sa nekom smislenom i duhovitom pricom, nekim pitanjem koji zajtijeva i normalan odgovor. Pa, ako upali dobro je, ako ne upali, idemo dalje
    dva i dva su tri

  21. #46
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    i onda se pitaju zasto su same.

    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. #47
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ne prilazim, ne prilaze mi. Ponekad uleti neko spontatno poznanstvo ako se nacrta situacija. Nikad nijesam bio tip koji pikira plijen i krece u napad.
    To mi je totalno izvjestaceno i , cini mi se, ne izvlaci najbolje iz co'eka. U svakom slucaju, da nijesam u vezi, vjerovatno bih se i ja ponasao kao ''Predator''
    Merak mi je da sam okruzen lijepim zenama. Nekako je teze naci djevojku-druga-mangupa nego djevojku za one night stand.

  23. #48
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Sinoc u jednu diskoteku igraju neki momci, par stolova od njih neke djevojke i samo se gledaju al niko ne prilazi... Vidim da je velika filozofija pric i rec nesto normalno. Pocnes neku normalnu pricu, vidis imas li sanse ili ne. Ako nemas ides dalje jbg nije smak svijeta ako te djevojka odbije.

  24. #49
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za to treba imat cojones

    Sent from my Lenovo S650 using Tapatalk 2
    Renault

  25. #50
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    791
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A kakve su Podgoricanke, pridjoh nekoj na seadance pitah je najnormalnije za ime, tacno kao da sam joj ruku okinuo, bas sou hahahha

Page 2 of 27 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako dalje ka EU? Nacionalna disciplina i kako je steći?
    By Old Bone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 21-01-12, 14:04
  2. Kako Sta i Gde!
    By WhiTeTiGeRrrGrL in forum Primorski
    Replies: 4
    Last Post: 25-11-04, 15:42
  3. Kako?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 22
    Last Post: 30-06-04, 22:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •