Page 1 of 55 123451151 ... LastLast
Results 1 to 25 of 1360

Thread: Registracija i tehnicki - problemi

  1. #1
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default Registracija i tehnicki - problemi

    Ljudi, pokusava li ko da registruje auto ovih dana?
    Pozatvarali su masu firmi koje rade tehnicki jer navodno ne ispunjavaju sve tehnicke uslove.
    Takodje kod ovih sto su ostali da rade guzve nevidjene.
    Ima li ko da predlozi dje cu poc?

  2. #2
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Radulović na Stari Aerodrom. Moraš da zakažeš tehnički jer su prebukirani.

  3. #3
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ja jutros uradih tehnicki kod Rogosica na Zabjelo. Nema zakazivanja nego dodjes, dobijes redni broj i cekas da dodjes na red. Pocinju u 7 ujutro.
    Inace sve zivo provjeravaju i pregled traje 30-40min. Jednog ispred mene vratise jer mu nije bio dobar zadnji desni amortizer

  4. #4
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Sta je tu smijesno? Znas koliko je opasno kad je amortizer slab - onda i tocak slabo prijenja za podlogu, pa mozes mislit kako je taj kritican u krivine.

    Al najjace mi je sto sve preuzimamo od EU, a standard zivota ko u Afriku.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  5. #5
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako i treba

  6. #6
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Dolina bogova
    Posts
    784
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by JUAN View Post
    Tako i treba
    Tako i treba u sredjenu drzavu dje je sve ostalo ispravno.Pitanje je kome ovo treba na ovaj nacin.Pala prodaja auta ! Pa da se nesrecnome narodu uzme jos koji euro? Mozda je neko iz vlade usa u dil sa nabavljacima djelova? A mozda i nije no odlucila drzava da smanji broj nesreca .Ova drzava stabilna i uvjek okrenuta svojemu narodu?
    Ovo je ona klasika ne vjeruje sit gladnom pa kad vec ima ovoliko vozila moraju se ispostovat klanovi koji su ulozili u pobjedu (svoju evo rezultati). Strujica nam je poskupila moraju se vrcat po 40 ili 50e za licne sto davase. Sad je pitanje sto je sledece ? Prodaja vodovoda i komunalnih preduzeca ? Trazili smo? gledajte nastavak sa sledecim samarom .!

  7. #7
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogreshno si me shvatio ja sam reka tako treba ovome narodu neslanome a ne mene i tebe

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Problem sa tehnickim pregledima i mjestima obavljanja istog datira jos od sredine maja. Mene cudi da nije izbio bunt u Boki zbog toga, kad u maju u 3 opstine radila su mozda dva poligona za t.p. I to ne uvijek ista, niko nije znao kad ce da bude zatvaran - sem jednog. A taj jedan je radio od 7h do 20h. Ne smijem pominjat koji, ni ciji, ni pod kojim uslovima je taj isti objeka radio prosle godine . Cak se povela teorija zavjera da se svi u Boki zatvaraju samo da bi taj objekat radio.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  9. #9
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Registrovao, 25eur mi je skuplje ove godine, tehnicki zakazan za sledecu nedelju
    Moze li ko napisat sto sve gledaju na tehnicki kako bih se pripremio da me ne vrcu


    Ovo sve rade da bi neko dobio veliki posa.

  10. #10
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post
    Radulović na Stari Aerodrom. Moraš da zakažeš tehnički jer su prebukirani.
    Ja kod njih radim tehnicki evo par godina unazad. Ok su skroz!

    Sto se tice novih pravila kod tehnickog, preseravanje obicno. Ne radi mi maglenka desna, izvini, vidji zasto ti ne radi, mozda je samo sijelica, ali ne mozes proci tehnicki, napravi je pa dodji ponovo. Zaje*avas li se, a sto da mi auto nema maglenke?

    Toliko tih sitnica glupih ima.

    Podizaci stakla, ne radi jedan, sta ako je motor, motor od podizaca kod nekih auta zna da bude papreno skup, a skup jes kod svakih. I sad zato sto se jedan prozor ne otvara ne mozes proci tehnicki, jer to je od izuzetne vaznosti po bezbjednost saobracaja i ucesnika u njemu.

  11. #11
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Mene cudi da nije izbio bunt u Boki zbog toga
    E čuješ, kad nije izbio nikakav bunt zbog ovoga što se sa nama radi zadnjih 20 godina, a naročito zadnjih 5-6, ne vidim što bi izbio zbog običnog tehničkog pregleda - uradićemo isto kao i svaki put do sada, poklopićemo se ušima i čekati u redovima da nam udijele kao milostinju ono za šta papreno plaćamo!

  12. #12
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pregledaju trapove, cimaju točak da vide ima li lufta i sl, pregledaju sve sijalice, mjere jacinu sirene, stavljaju nešto na volan, ne znam ni ja sta je to - kao uglomjer neki, provjeravaju sve bravice na vrata, podizače stakla, pojaseve... sve živo

  13. #13
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    jedva čekam da mi takne sirenu na audog...zažaliće što ga je majka rađala, zvoniće do Gospođina dana...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,233
    Thanks Thanks Given 
    909
    Thanks Thanks Received 
    227
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Mene su vratili zbog prskalice stakala i navodno zbog pozicija kojs su u stvari radile ali on to nije primjetio jer se po danu prstenovi ne vide.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zanima me da li mogu proći tehnički oni koji su na Juga ili Golfa 2 i 3 stavili ksenone pa bije far nevezano da li su kratka ili duga?

  16. #16
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Ne smijem pominjat koji, ni ciji, ni pod kojim uslovima je taj isti objeka radio prosle godine .
    Sto ne smijes?? Ajde da otvoreno pricemo o nekim stvarima koje se u Boku rade. I da cujemo ko ih radi. Ja da znam u Kotor i Tivat, ako se ne varam jedino Jug u Kotor nisu zatvarali. Mada ni za njih nisam siguran. Sve ostale su zatvarali. Znam ljude koji su na Cetinje isli da registruju auto. Vjerovatno je taj o kome pricas u HN...

    Nego ajde malo da pricamo i o cijena na primorje.
    Mislim da je sramota koliko nas dolje deru. Tehnicki radio prosle sedmice u Jug u Kotor 45eura, a morao sam da zakazem 20dana unapred ! A cujem pricu da Tomicic u Radanovice, naplacuje 50-60 eura ! A drustvo iz PG mi kaze da se gore moze odraditi tehnicki max za 25eura....

    Inace i ja sam ove godine platio registraciju 25 eura vise nego prosle godine.


    Sto se tice kontrole, sve vam kontrolisu. Svaki detalj zagledaju... + ako ti nesto nadju da ne valja, daju ti 48 sati da popravis auto i da im se ponovo javis, inace ponovo moras tehnicki da radis i ponovo da ga platis.

  17. #17
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Najbolje da ga platite ponovo. Mene kad su vratili zbog zadnjih kocnica, odnosno rucne sto ne hvata podjednako na oba tocka i maglenke rekli su mi vidji da to zamijenis za 2 dana pa da dodjes i onda samo to da provjerimo da ne rade ponovo sve ispocetka. Ja sam im dosao posle nedelju dana, jbg, nisam imao para da mijenjam zadnje kocnice u tom trenutku dok nisam primio platu.Dosao sam i ponovo su mi radili tehnicki ispocetka. I naravno nisam platio. Zasto bih?

  18. #18
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Jel ovo zajebancija neka, jbt ne radi mi podizac zadnji, a 40eka je,aaaa
    Tu es mon héro!

  19. #19
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Najbolje da ga platite ponovo.
    Ja ti pricam pricu sto je ovdje po primorju pricaju ovi sto rade na tehnicke preglede. Ne znam kako je u PG. Mada evo kako vidim i nije neka guzva po PG. Dolje ovi iz Juga u Kotor su popunjeni do septembra..

  20. #20
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ljudi isplati vam se poci na sjever i odradit tehnicki bez problema
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  21. #21
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Imaju li ono zarubice u nk tehnicki?
    Tu es mon héro!

  22. #22
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imaju

  23. #23
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Problem sa tehnickim pregledima i mjestima obavljanja istog datira jos od sredine maja. Mene cudi da nije izbio bunt u Boki zbog toga, kad u maju u 3 opstine radila su mozda dva poligona za t.p. I to ne uvijek ista, niko nije znao kad ce da bude zatvaran - sem jednog. A taj jedan je radio od 7h do 20h. Ne smijem pominjat koji, ni ciji, ni pod kojim uslovima je taj isti objeka radio prosle godine . Cak se povela teorija zavjera da se svi u Boki zatvaraju samo da bi taj objekat radio.
    svi tehnicki pregledi su dobili listu zahtjeva koje su morali ispuniti jos prije sad vec godinu ipo dana i dat im je rok godinu dana da to sve zavrse....taj rok je bio do 6 januara kad se tek i pocelo pricati o poostravanju....u tih godinu dana nijedan tehnicki nije mrdnuo prstom da pripremi sto im se trazilo....naravno kad je krenula inspekcija pozatvarala ih je sve redom po boki ali bukvalno sve...pouzdano to znam jer radim blizu JAZ EXPRESSA na Jazu i oni su citave zime radili na sredjivanju tehnickog i papirologije i on jedini nije bio zatvoren...jedino ne mogu da rade tehnicki za motore jer im je naknadno receno da mora biti valjak za motor u posebnoj prostoriji...znaci nije se nista izdesavalo odjednom kao sto se prica vec su imali svi GODINU dana da prilagode sta treba i pomalo da pocnu da primjenjuju ovu malo stroziju kontrolu vozila...kazem MALO stroziju jer ne traze oni neku naucnu fantastiku vec jednostavno da je ispravno sve sto je fabrika napravila...e sad sto je kod nas normalno da umjesto da se napravi podizac stakla,zabode srafciger da ne spada staklo,to je vec druga prica...
    radno vrijeme je produzeno na 07-20 zbog vremena koje vozila moraju da provedu na tehnicki..mala auta 30 minuta a kamioni autobusi itd 50minuta pa bi samo 8 sati bilo vrlo malo vremena...a tako je pocelo i zakazivanje tehnickog jer je jednostavno malo vremena da se zavrsi vise auta na dan za razliku od prije kad su auta kroz tehnicki prolazila za 5 minuta.....

  24. #24
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post

    Sto se tice novih pravila kod tehnickog, preseravanje obicno. Ne radi mi maglenka desna, izvini, vidji zasto ti ne radi, mozda je samo sijelica, ali ne mozes proci tehnicki, napravi je pa dodji ponovo. Zaje*avas li se, a sto da mi auto nema maglenke?
    .
    axaxaxaxaxaxxaxa evo o ovome sam pricao kako ljudi razmisljaju axxaxaxaxaxa stvarno mislis da bi ti trazili da rade maglenke a da ih nema auto??????

  25. #25
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Zanima me da li mogu proći tehnički oni koji su na Juga ili Golfa 2 i 3 stavili ksenone pa bije far nevezano da li su kratka ili duga?
    ako tehnicki radi po pravilima ne mogu proci jer se kontrolise snop posebno kratkog i dugog i ako ne valja vracaju




    izvinjavam se sto sam sve pisao posebno tako mi je najlakse bilo

Page 1 of 55 123451151 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tehnicki pregled motoRcikla ?
    By Tattoo in forum Motociklizam
    Replies: 91
    Last Post: 19-05-15, 08:33
  2. Info Tehnicki pregled za motor od 49ccm
    By Konstatin in forum Vozila i oprema
    Replies: 10
    Last Post: 18-07-14, 17:07
  3. Tehnicki pregled i registracija
    By Sale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 55
    Last Post: 23-04-09, 00:37
  4. Tehnicki prevod sa njemackog
    By mmmm in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 31-08-04, 10:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •