Page 26 of 55 FirstFirst ... 1622232425262728293036 ... LastLast
Results 626 to 650 of 1362

Thread: Registracija i tehnicki - problemi

  1. #626
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Sisevic?

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Smokva


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #627
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Svake godine do sad sam mijenjao mjesto dje registrujem, jer nikako nisam bio zadovoljan nacinom ophodjenja ljudi sto rade na liniji prema autu, a i ljudi iz kancelarije prema meni kao klijentu.
    Znaci dovedem auto, ona dvojica tamo mi ga kupusaju, ponasaju se kao da su ga oni kupili, (jedne godine mi je jedan ulupio haubu, jer umjesto da je pusti sa visine da se zatvori on je sa obje ruke uletio u nju i onda mi jos kaze nije do mene los je lim), cak mi se jedne desilo dok sam stajao ISPRED objekta i gledao sto mi cine sa autom da mi lik sa linije tehnickog kaze "ne mozes tu da stojis, nego moras da sjednes unutra", da na miru mogu da kupusaju.
    Ove godine prvi put dozivjeh prosvjetljenje, preporuci mi kolega novi tehnicki pregled koji se skoro otvorio (valjda su radili kao agencija do sad, pa tek sad otvorili svoj tehnicki).
    Par mojih utisaka i zapazanja:
    - Odlican prvi utisak mi je ostavio objekat tehnickog, izgleda fenomenalno, cisto, uredno.
    - Ulaz i docek od strane momka koji tu radi imao sam osjecaj da sam u Americi, nasmijan, kulturan, tacan (koliko shvatih u razgovoru sa njim u pitanju je porodicna firma, svi rade tu i maksimalno su tome posveceni)
    - Garnitura u cekaonici udobna, osjecao sam se kao doma, u pozadini pici radio S, lepoe
    - Sledeca vrhunska stvar, postoji prozor sa kojeg iz cekaonice gledas liniju i svoje auto, znaci odusevio sam se, vidi se da je misljeno na svaki detalj, ja sam malo bolestan oko auta i ne volim da mi iko cacka auto ako ga ja ne gledam.
    - Sledeca stvar koja mi se svidjela je sto na sjediste prije pocetka tehnickog stave zastitu (mislim da su u pitanju one specijalne kese koje se koriste po servisima u Rokspedu, Alijansu, itd), ne razmisljam dje je radnik sjedio prije mog auta i je li mu gooza prljava.
    - E onda ono najbitnije ponasanje ljudi sa trake prema autu, dva starija gospodina, profesionalni su, tacno se vidi ona stara skola (mada su i svjesni da ih cijelo vrijeme mozes gledati stoga se sigurno i dodatno vise trude), ne izivljavaju se prema autu, sve profi i potpuno korektno.
    - Sto se cijene tice zvao sam par tehnickih prije odlaska ovamo, svi su tu u maksimum razlike oko 5 eura. Ovi su mi bili 2 eura skuplji od najjeftinijeg, ali bi im i 10 dao nakon sto sto sam vidio nacin na koji rade
    - Finalni utisak, vidimo se ponovo sledece godine i nadam se da se nece iskvariti!

    Opalio sam par slika za forum, a i ujedno jer sam bio odusevljen objektom. Jedino ga ne slikah spolja, sramota me bijase da ne pomisle ljudi da sam dosao da im ideje kradem.
    Zaboravih ono najbitnije da kazem kako se zove tehnicki
    U pitanju je MTL CAR auto centar, nalazi se pored stadiona fk Podgorica u Donjoj Gorici, mada koliko shvatih imaju jos jednu kancelariju u Vampirici nedje, evo i linka sajta www.mtlcar.me

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  3. The Following User Says Thank You to RRR For This Useful Post:


  4. #628
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RRR View Post
    Svake godine do sad sam mijenjao mjesto dje registrujem, jer nikako nisam bio zadovoljan nacinom ophodjenja ljudi sto rade na liniji prema autu, a i ljudi iz kancelarije prema meni kao klijentu.
    Znaci dovedem auto, ona dvojica tamo mi ga kupusaju, ponasaju se kao da su ga oni kupili, (jedne godine mi je jedan ulupio haubu, jer umjesto da je pusti sa visine da se zatvori on je sa obje ruke uletio u nju i onda mi jos kaze nije do mene los je lim), cak mi se jedne desilo dok sam stajao ISPRED objekta i gledao sto mi cine sa autom da mi lik sa linije tehnickog kaze "ne mozes tu da stojis, nego moras da sjednes unutra", da na miru mogu da kupusaju.
    Ove godine prvi put dozivjeh prosvjetljenje, preporuci mi kolega novi tehnicki pregled koji se skoro otvorio (valjda su radili kao agencija do sad, pa tek sad otvorili svoj tehnicki).
    Par mojih utisaka i zapazanja:
    - Odlican prvi utisak mi je ostavio objekat tehnickog, izgleda fenomenalno, cisto, uredno.
    - Ulaz i docek od strane momka koji tu radi imao sam osjecaj da sam u Americi, nasmijan, kulturan, tacan (koliko shvatih u razgovoru sa njim u pitanju je porodicna firma, svi rade tu i maksimalno su tome posveceni)
    - Garnitura u cekaonici udobna, osjecao sam se kao doma, u pozadini pici radio S, lepoe
    - Sledeca vrhunska stvar, postoji prozor sa kojeg iz cekaonice gledas liniju i svoje auto, znaci odusevio sam se, vidi se da je misljeno na svaki detalj, ja sam malo bolestan oko auta i ne volim da mi iko cacka auto ako ga ja ne gledam.
    - Sledeca stvar koja mi se svidjela je sto na sjediste prije pocetka tehnickog stave zastitu (mislim da su u pitanju one specijalne kese koje se koriste po servisima u Rokspedu, Alijansu, itd), ne razmisljam dje je radnik sjedio prije mog auta i je li mu gooza prljava.
    - E onda ono najbitnije ponasanje ljudi sa trake prema autu, dva starija gospodina, profesionalni su, tacno se vidi ona stara skola (mada su i svjesni da ih cijelo vrijeme mozes gledati stoga se sigurno i dodatno vise trude), ne izivljavaju se prema autu, sve profi i potpuno korektno.
    - Sto se cijene tice zvao sam par tehnickih prije odlaska ovamo, svi su tu u maksimum razlike oko 5 eura. Ovi su mi bili 2 eura skuplji od najjeftinijeg, ali bi im i 10 dao nakon sto sto sam vidio nacin na koji rade
    - Finalni utisak, vidimo se ponovo sledece godine i nadam se da se nece iskvariti!

    Opalio sam par slika za forum, a i ujedno jer sam bio odusevljen objektom. Jedino ga ne slikah spolja, sramota me bijase da ne pomisle ljudi da sam dosao da im ideje kradem.
    Zaboravih ono najbitnije da kazem kako se zove tehnicki
    U pitanju je MTL CAR auto centar, nalazi se pored stadiona fk Podgorica u Donjoj Gorici, mada koliko shvatih imaju jos jednu kancelariju u Vampirici nedje, evo i linka sajta www.mtlcar.me

    I don't give a damn.
    da je pusti sa visine da se zatvori on je sa obje ruke uletio u nju i onda mi jos kaze nije do mene los je lim
    koje ti je ovo auto bilo ???

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  5. #629
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Napumpani View Post
    Par pitanja jer mi ide registracija uskoro:
    Đe je najpovoljnija registracija u Podgorici?
    Mogu li proć tehnički na 2 alu i 2 čelične felne iste dimenzije? Ili moraju bit iste sve 4?
    Pošto rekoste da se gledaju svijetla tablica, ima li kakve veze što su led svijetla na tablicu ili moram vraćat žute?
    Bješe li po zakonu minimum ljetnje gume 1,6mm zimske 4mm?
    Auto je vođen u servis trapovi su dobri,kočnice dobre, pločice imaju još dosta mesa (tako kaže mehaničar).
    Sve sijalice rade, podizači svi rade, šta još da provjerim?
    Drazen u Dahnu. F1

    Prskalice prednje,zadnje.
    Moras ja mislim sve iste felne da imas.
    Podizaci
    To ti je to..
    Mozda i ne moras led micati sa registracija..

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  6. #630
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    da je pusti sa visine da se zatvori on je sa obje ruke uletio u nju i onda mi jos kaze nije do mene los je lim
    koje ti je ovo auto bilo ???

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Ova potonja Dacia Sandero

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  7. #631
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,639
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Ja sam juce bio, promjenio tehnicki posle tacno 10godina(zbog cijene),ladno su gledali svaki detalj. Sijalice,metlice brisaca,sajlu, prvu pomoć (uzeo novu od komsije),bukvalno samo da me nisu pitali imas goriva u rezervoar.
    Naravno prosao.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  8. #632
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Ja sam juce bio, promjenio tehnicki posle tacno 10godina(zbog cijene),ladno su gledali svaki detalj. Sijalice,metlice brisaca,sajlu, prvu pomoć (uzeo novu od komsije),bukvalno samo da me nisu pitali imas goriva u rezervoar.
    Naravno prosao.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Ja se vodim nekim razmisljanjem da je bolje da sve ispregledaju i ako sto ne valja da se popravi, nego da mi zmure i pustaju me neispravnog medju ljude.
    Nikad ne znas kad ce ti zatrebati prva pomoc i sajla, itd. Losi brisaci zivota mogu da kostaju, isto tako neispravna signalizacija, da ne pominjem kocnice, gume i tome slicno.
    Samo me zanima kako ljudi koji drze tehnicke imaju hrabrosti da puste u saobracaj neispravne lamine od auta i kako to mup koji je postavio kamere u svakom tehnickom tolerise.
    Kratkorocno ti je pomogao, ali ne daj Boze sto da se desi jer te on pustio i ako su ti lose kocnice, posle bude ajoj meni, ajoj meni..


    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  9. #633
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Nije ni tehnički mjerilo...
    Prije par godina, auto full ispravno, nailazim na pružni prelaz, spuštena rampa voz nailazi, pritiskam polako kočnicu koja propada iz čista mira. Prije toga par raskrsnica regularno kočilo auto. Ja na ručnu i nekako se zaustavim. Prođem prelaz probam opet na pravinu, opet propada. Skrajnem auto pored vidim puklo crijevo od kočnice.
    Poenta priče: može on proć tehnički i ako zatežu i gledaju svaju sitnicu, ali auto se ne sprema za tehnički, nego se sprema za vozača da bi bio siguran na putu.

  10. The Following User Says Thank You to Bronx-PG For This Useful Post:


  11. #634
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,046
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Uh lijepo li je samo provjerit ima li vode u posudu za stakla i pravac na tehnicki :]

    Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
    But if you never try, you'll never know..

  12. The Following 3 Users Say Thank You to LUKA! For This Useful Post:


  13. #635
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,639
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RRR View Post
    Ja se vodim nekim razmisljanjem da je bolje da sve ispregledaju i ako sto ne valja da se popravi, nego da mi zmure i pustaju me neispravnog medju ljude.
    Nikad ne znas kad ce ti zatrebati prva pomoc i sajla, itd. Losi brisaci zivota mogu da kostaju, isto tako neispravna signalizacija, da ne pominjem kocnice, gume i tome slicno.
    Samo me zanima kako ljudi koji drze tehnicke imaju hrabrosti da puste u saobracaj neispravne lamine od auta i kako to mup koji je postavio kamere u svakom tehnickom tolerise.
    Kratkorocno ti je pomogao, ali ne daj Boze sto da se desi jer te on pustio i ako su ti lose kocnice, posle bude ajoj meni, ajoj meni..


    I don't give a damn.
    Potpisujem.
    Mada ja volim da brinem o autu,redovno idem na servis pregled i ako se ima novca mijenjaj sve sto ne valja. Kod mene ne moze da ne radi ni jedna cijalica.
    Mene je jedino potrebna veza kada registujem g2,jer pojaseve nema nazad(tako fabricki dosao) pa se oni prave pamet i kazu stavi ih.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:

    RRR

  15. #636
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    I ako prodjes full tehnicki ne znaci da ti auto siguran za voznju.Uveo bih da se auto provoza.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  16. #637
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,639
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    I ako prodjes full tehnicki ne znaci da ti auto siguran za voznju.Uveo bih da se auto provoza.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Ne slazem se. I dodje ti neki "napaljeni klinac" koji se zadesi na tehnickom da radi i slupa ti auto.
    Nema logike uopste

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  17. #638
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Ne slazem se. I dodje ti neki "napaljeni klinac" koji se zadesi na tehnickom da radi i slupa ti auto.
    Nema logike uopste

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    E cujes ti ovo..Jes ne znamdje si vidjeo da klinac radi na tehnicki kao prvo.Kao drugo vj ne bi klinac bio zaduzen za takve stvari nego neko iskusan itd..
    Evo meni je auto nesto na neravnine da kazem gickalo se.
    Padoh na tehnicki zbog prskalice i lufta u desni tocak.Podjem kupim jabucice,majstor namontira i kaze mi treba caure da zamijenim i lezaj.Ali podji da stignes na tehnicki pa iduce nedelje.Ok.
    Podjem,prodjem tehnicki.Auto i dalje gicka na neravnine,ali manje.Ali kad bih brzo vozio i po kisi ja vjerujem da bi moglo da me fino zaplijepi nedje za nesto. Toliko o tehnickom.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  18. #639
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,639
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    E cujes ti ovo..Jes ne znamdje si vidjeo da klinac radi na tehnicki kao prvo.Kao drugo vj ne bi klinac bio zaduzen za takve stvari nego neko iskusan itd..
    Evo meni je auto nesto na neravnine da kazem gickalo se.
    Padoh na tehnicki zbog prskalice i lufta u desni tocak.Podjem kupim jabucice,majstor namontira i kaze mi treba caure da zamijenim i lezaj.Ali podji da stignes na tehnicki pa iduce nedelje.Ok.
    Podjem,prodjem tehnicki.Auto i dalje gicka na neravnine,ali manje.Ali kad bih brzo vozio i po kisi ja vjerujem da bi moglo da me fino zaplijepi nedje za nesto. Toliko o tehnickom.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Druze,da vodis redovno auto na servis ne moze nikako da ti ima problema,pogotovo se vozi auto non stop.
    Drugo,da te interesuje svoje auto,provjerio dal sve radi i prskalice i takodje. Posao jedno kod majstora,a on ti je nasao jos caure i lezaj.
    To znaci da ti nije briga za auto.
    Ja vozim djecu i svaka dva mjeseca podjem do majstora da prekotrolise. To mu je 5min da digle na dizalicu.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  19. #640
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Druze,da vodis redovno auto na servis ne moze nikako da ti ima problema,pogotovo se vozi auto non stop.
    Drugo,da te interesuje svoje auto,provjerio dal sve radi i prskalice i takodje. Posao jedno kod majstora,a on ti je nasao jos caure i lezaj.
    To znaci da ti nije briga za auto.
    Ja vozim djecu i svaka dva mjeseca podjem do majstora da prekotrolise. To mu je 5min da digle na dizalicu.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Evo vidis koliko lupas..
    Prvo vozim vespu pa me auto i ne zanima,familiju nemam.

    Drugo,auto sam kupio i parkirao jer sam imao drugih auta kad mi zatreba tako da taj nisam ni vozio jer nije ni bio registrovan.
    Registrovao,posao na tehnicki,ispravio sto su trazili i ispravicu sto mi majstor kaze.
    Ja majstoru kljuceve od svakog auta koji mi pod guzicom dodje ostavim kljuceve i kazem zavrsi sto treba.
    Poenta price je i ako me ti odje napadas i prozivas.
    Da prolazak tehnickog pregleda i ako je kao detaljan,nije mjerilo nikakve sigurnosti na cesti.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  20. #641
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,639
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Evo vidis koliko lupas..
    Prvo vozim vespu pa me auto i ne zanima,familiju nemam.

    Drugo,auto sam kupio i parkirao jer sam imao drugih auta kad mi zatreba tako da taj nisam ni vozio jer nije ni bio registrovan.
    Registrovao,posao na tehnicki,ispravio sto su trazili i ispravicu sto mi majstor kaze.
    Ja majstoru kljuceve od svakog auta koji mi pod guzicom dodje ostavim kljuceve i kazem zavrsi sto treba.
    Poenta price je i ako me ti odje napadas i prozivas.
    Da prolazak tehnickog pregleda i ako je kao detaljan,nije mjerilo nikakve sigurnosti na cesti.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Hahahhaah
    Druze,sve je ok. Poyyy

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  21. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  22. #642
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Nije tehnicki mjerilo jer se na njemu samo osnovne stvari ispregledaju, mene samo kopka kako je nekom tesko da mu i te osnovne stvari budu pod konac ako se vec odlucio da vozi i da ima svoj auto, eto ako ne zbog sebe, barem zbog nekog drugog ko mu sjede u auto.
    Kad cujem pricu fatao sam vezu da prodjem tehnicki, kocnice mi ne valjaju, glava me zaboli.

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

  23. The Following User Says Thank You to RRR For This Useful Post:


  24. #643
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Nije problem ali rekoh da pitam odje..

    Da li neko zna sto je sve od dokumentacije potrebno strancu koji je kupio auto od lokalca i ima punomocje od njega da preuzme saobracajnu?

    Odradjen je tehnicki i sve to, trebalo bi da je saobracajna vec gotova.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  25. #644
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    Nije problem ali rekoh da pitam odje..

    Da li neko zna sto je sve od dokumentacije potrebno strancu koji je kupio auto od lokalca i ima punomocje od njega da preuzme saobracajnu?

    Odradjen je tehnicki i sve to, trebalo bi da je saobracajna vec gotova.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Nista onda ako ima punomoc.
    A odakle strancu pravo da vozi auto na nase table ? 0_o


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  26. #645
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Moj brat je stranac. Vozi auto na CG table, samo punomoć od notara i to je to. On podize saobracajnu, i sa tim autom je isao svuda po EU niko ga nije nikad nista pitao.

  27. #646
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Znaci treba mu samo to punomocje?
    Dje se podize, je li i dalje onamo kod palade?

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  28. #647
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Limenka čuvena. Kod Palade. Ako ima od notara punomoć može.
    Ako podižeš za oca/majku ne treba ni punomoć. Ja sam sa ličnom podizao ocu saobracajnu.

  29. #648
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Hvala!

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  30. #649
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    532
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Je li tehnicki pregled Vujacic-Company u Zeti?

    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
    Dobar si, a? Ščime se baviš?

  31. #650
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,098
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni55 View Post
    Je li tehnicki pregled Vujacic-Company u Zeti?

    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
    Jeste, posle kruznog za aerodrom nekih 700 metara sa desne strane.

    I don't give a damn.
    I am not i danger, I am the danger.

Page 26 of 55 FirstFirst ... 1622232425262728293036 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tehnicki pregled motoRcikla ?
    By Tattoo in forum Motociklizam
    Replies: 91
    Last Post: 19-05-15, 07:33
  2. Info Tehnicki pregled za motor od 49ccm
    By Konstatin in forum Vozila i oprema
    Replies: 10
    Last Post: 18-07-14, 16:07
  3. Tehnicki pregled i registracija
    By Sale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 55
    Last Post: 22-04-09, 23:37
  4. Tehnicki prevod sa njemackog
    By mmmm in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 31-08-04, 09:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •