View Poll Results: Ko prolazi?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Brazil

    5 12.20%
  • Germany

    36 87.80%
Page 13 of 14 FirstFirst ... 391011121314 LastLast
Results 301 to 325 of 333

Thread: 1/2 Brazil - Germany

  1. #301
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    naravno, odbrana je bila toliko statična da je to bilo smiješno tj. žalosno gledat

    inače napomena za vas, imaju oni svojeg Džarovskog, i to više komada...
    She is only here to annoy herself!

  2. #302
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default



  3. #303
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,131
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    www.esbnyc.com/explore/tower-lights
    ili kako Ameri klizaju Njemcima.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #304
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Spominjete li vi to reč nameštanje, obraza vam?
    To je taj uticaj naših liga

    Aj stavi se u kožu bilo kog igrača Brazila, pa ne bi dozvolio ovu sramotu svesno ni da te posle kao nagrada čeka tvoje lično ostrvo sa armijom žena. Daj ne šalite se
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  5. #305
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ja sam samo cekao sinoc da ona rulja sa tribine sidje i ugazi igrace - i njemce i brazilce
    Kako ih pospremise..
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  6. #306
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Dođe ovaj topic do namještanja. Napuštam.

    Samo ću dodati još jedno ime, koliko god bilo smiješno, ali ocjene ove sezone su mu strašne: http://www.whoscored.com/Players/961...oberto-Firmino
    Last edited by Albatros; 09-07-14 at 07:32.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  7. #307
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vjerujte mi, poceo je Brazil normalnu utakmicu. I dobrokrenuli i bez Nejmara i bez straha. Ali ne mozes jednostavno tako kako su oni htjeli. Ne moze jednog Nermina da mijenja tamo neki Bernard iz Sahtjora od 1.66 m . Pa dje mu je Vilijan bio jebote, prekompletan igrac. I ne moze SIlvu da ti mijenja Luiz, koji nije sposoban ponekad da trci kako treba a ne da drzi svu odbranu na svojim ledjima. To se znalo da nece da lici na nista. Zato su i primili prvi gol, Miler se dosunja iz drugog plana sto mu je jedna od specijalnosti je li, jer su se oni vjerovatnos vi koncentrisali na Klosea. Nije ga slucajno Lev uveo da mu igra ovu tekmu a do sad nije zapinja. Trebalo mu je njegovo iskustvo i da odvlaci igrace. Nastavioje Brazil i posle 0-1 kao da nista nije bilo ali 0-2 ih je dotuklo. Znali su dobro da je to kraj i cim ti nemas vodju na terenu, ni u odbrani ni u napadu, takva se panika i nemoc uvukla u njih da im je noge svezala. A njemacka masina radi li radi. Rezutat 7 komada sa Njemcima koji su vise od pola vremena vracali loptu nazad da ne bi rizikovali da im uvale 12 golova pa da narod lincuje ove kukavce brazilske. Ionako vjerujem da je stopa kriminala sinoc u brazila bila rekordna u zadnjih iha ha godina.

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Brazil je, sa druge strane, izrotirao 40 igraca u zadnjih godinu dana i bukvalno, osima Maicona i Alvesa, nemaju nikog iz stare garde. Nemaju prepoznatljiv stil igre. Brazil iz 2010. je igrao totalno drugaciji fudbal. Ne moze se uspjesno preci sa sistema na sistem za 4 godine.
    Treba li da osvoji ekipa, u kojoj nema igraca, koji je napravio slalom na SP-u? ***** vam ja taj fudbal.
    Pazi oni su cak prije ovoga imali jedan koncept sa onim trenerom Menezesom koji je drasticno podmladio reprezentaciju. KOd njega su igrali Pato, Nejmar, Sandro, Ganso,Lukas, Leandro Damijao, Danilo, Romulo.
    Pa Skolari je prakticno prosle godine uletio jer ovaj nije nista izvuka iz reprezentacije.

    A sto se tice slaloma pa jedan Kedira na ovom prvenstvu zna da nanize 3 igraca a da ne pominjem ostale NJemce. Naravno ne tako efektno kao Mesi ali Njemci to rade na drugaciji nacin.
    Volim i ja to stoMesir adi ali to nije nikakva zamjerka NJemcima.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  8. #308
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,131
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Sta ocekivat od meca na kojem primis gol od Kedire.
    Forever young, i want to be forever young

  9. #309
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kedira je bio igrac utakmice i generalno uz Humelsa i Milera njihov najbolji igrac prvenstva. Naravno, Nojer je najbolji.

  10. #310
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,131
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    You just made my point. To je to, sta da radis kad ti cak i Kedira odigra onako, cemu da se nadas.
    A to da im je igrac prvenstva svaticu kao salu...
    Last edited by technus; 09-07-14 at 08:40.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #311
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Ovo je draž fudbala?
    Draž fudbala je kad cio tim, timskom igrom nadjača protivnika. A to što pojedinci iskaču talentom i ostalim stvarima to je druga stvar.
    I ne može bit' najgore prvenstvo. Kako najgore čovječe? Autsajder Čile? Zajebavaš se sigurno

    Makar je meni ovo, prejako prvenstvo. Baš zbog toga što nema više raspada od reprezentacija, đe znaš da možeš da im uvališ 3 komada i sa rezervnom postavom.
    Svi znaju da igraju..Alžir je prejaka repka, igraju lijep fudbal, Kosta Rika najorganizovanija - najviše ofsajda su napravili, tu su ludačka Kolumbija i Čile. USA koja je iznenadila sve žive.
    Nema tu lagano ćemo ove jadnike ono ono, nego bukvalno svaki meč maksimalno.
    Iran koji se jasno branio protiv Argentine, i da su imali sreće mogli su ladno da ih dobiju. Ko je gledao meč, znaće.
    Pa recimo da su Spanija, Holandija i Brazil igrali bolji fudbal nego sto sad igra ijedna reprezentacija, izuzev Njemacke. Pogotovo ovi prvi. Urugvaj isto tako.
    Kao sto rekoh, top reprezentacije u odnosu na proslo prvenstvo igraju losiji fudbal, odatle ovoliko neizvjesnih utakmica.
    Generalno, los fudbal se igra i ne lijep za oko. Svaka ekipa je varirala igrom do sad, izgledala divljacki u nekim momentima. Bez neke prepoznatljive uigranosti.
    Nidje akcije krstene. Jedino nije falilo dobrih golova, ali to je opet individualna klasa.

  12. #312
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Vjerujte mi, poceo je Brazil normalnu utakmicu. I dobrokrenuli i bez Nejmara i bez straha. Ali ne mozes jednostavno tako kako su oni htjeli. Ne moze jednog Nermina da mijenja tamo neki Bernard iz Sahtjora od 1.66 m . Pa dje mu je Vilijan bio jebote, prekompletan igrac. I ne moze SIlvu da ti mijenja Luiz, koji nije sposoban ponekad da trci kako treba a ne da drzi svu odbranu na svojim ledjima. To se znalo da nece da lici na nista. Zato su i primili prvi gol, Miler se dosunja iz drugog plana sto mu je jedna od specijalnosti je li, jer su se oni vjerovatnos vi koncentrisali na Klosea. Nije ga slucajno Lev uveo da mu igra ovu tekmu a do sad nije zapinja. Trebalo mu je njegovo iskustvo i da odvlaci igrace. Nastavioje Brazil i posle 0-1 kao da nista nije bilo ali 0-2 ih je dotuklo. Znali su dobro da je to kraj i cim ti nemas vodju na terenu, ni u odbrani ni u napadu, takva se panika i nemoc uvukla u njih da im je noge svezala. A njemacka masina radi li radi. Rezutat 7 komada sa Njemcima koji su vise od pola vremena vracali loptu nazad da ne bi rizikovali da im uvale 12 golova pa da narod lincuje ove kukavce brazilske. Ionako vjerujem da je stopa kriminala sinoc u brazila bila rekordna u zadnjih iha ha godina.



    Pazi oni su cak prije ovoga imali jedan koncept sa onim trenerom Menezesom koji je drasticno podmladio reprezentaciju. KOd njega su igrali Pato, Nejmar, Sandro, Ganso,Lukas, Leandro Damijao, Danilo, Romulo.
    Pa Skolari je prakticno prosle godine uletio jer ovaj nije nista izvuka iz reprezentacije.

    A sto se tice slaloma pa jedan Kedira na ovom prvenstvu zna da nanize 3 igraca a da ne pominjem ostale NJemce. Naravno ne tako efektno kao Mesi ali Njemci to rade na drugaciji nacin.
    Volim i ja to stoMesir adi ali to nije nikakva zamjerka NJemcima.
    Stvarno, koliko viceva i sprdnje je baceno na racun Kedire svih ovih godina. Gledam ga kako igra cijelo prvenstvo kao "pojacani" Yaya Toure. Momak jede kilometre. Sad ko je pametan, kupice njega.
    Izvini , Kedira, ako sam te ikad uvrijedio.

    Sto se tice Brazila...Igrali su mnogo ljepsi fudbal pod Menezesom, ali je odbrana bila diskutabilna ( poslije ovih 7, Skolarijeva je kao bolja) . Godinu dana prije svjetskog mjenjaju trenera i sistem i sve. Odjednom se prelazi sa Brazilskog leprsavog fudbala na Murinjov fudbal...Sve je uradjeno pogresno. Jedan trener je trebao da vodi ekipu 4-5 godina uoci svjetskog, da se stvori kontinuitet i prepoznatljiv stil igre, a ne skakati sa jedne filozofije na drugu svake dvije godine...
    Last edited by Sandor Kolar; 09-07-14 at 08:50.

  13. #313
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Brazil nije imao sanse na ovo prvenstvo, prvo sa postavkom Skolarija. drugo igranjem nekih igraca koji nicemu ne sluze.(Fred, Maikon npr) svaka cast njima ali nista pruzili nisu.
    trece, sredina nidje veze, nema nikog da poveze. jeste da su vec pred penziju ali njima je falio Kaka ili Ronaldinjo. nemaju igraca tog profila a prelako su ih se odrekli, vise bi im oni valjali nego po ostale ekipe.
    a onda Vilijan, Alaves i jos neki. dje su mu ti ljudi bili ??
    postavke brazila totalne pogresne i nikad gori Brazil u zivotu nisam gledao. nekad sam ih gledao kako igraju sa uzivanjem i volio tu ekipu. ovo prvenstvo je bilo mucenje gledati ih.
    zamislie brazil koji igra na snagu a ne na tehniku.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #314
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mmijo View Post
    ne bih da kvarim euforiju, ali dosta mi je tesko pala ova utakmica. nisam nesto moga gledat onaj narod kako place...
    Jes', i meni se srce cijepalo što ta viša srednja klasa puna bijelaca koja ima da plati kartu za polufinale svjetskog ne suši obraze na rezultat.

    Za mene ih nisu kadrirali dovoljno uopšte.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  15. #315
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Jes', i meni se srce cijepalo što ta viša srednja klasa puna bijelaca koja ima da plati kartu za polufinale svjetskog ne suši obraze na rezultat.

    Za mene ih nisu kadrirali dovoljno uopšte.
    Dzo odma dira neke socijalne teme. A nije da nijesi u pravu. Kakva im je drzava takav im je rezultat.

  16. #316
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,296
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Jes', i meni se srce cijepalo što ta viša srednja klasa puna bijelaca koja ima da plati kartu za polufinale svjetskog ne suši obraze na rezultat.

    Za mene ih nisu kadrirali dovoljno uopšte.
    hahaha, a nisi jedini ne boj se, uveliko se slavi ovaj poraz brazila, vise nego dobra igra i pobjeda njemaca.
    u sustini brazilci su sami krivi, bolje bi prosli da su brana milacica doveli za selektora, on bi makar ronaldinja zva .
    a vjeruj mi sinoc je i radnicka klasa plakala u brazil i oni sto leba nemaju.......
    067-572270

  17. #317
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    ja sam sad glasao za njemacku, ne znam je li kasno, broji li se moj glas?

  18. #318
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    AHAHAHAHAHA


  19. #319
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Dzo odma dira neke socijalne teme.
    Fudbal se uvijek kreće u nekom širem socijalnom okviru. Kao i sve u životu, jebiga.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  20. #320
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Sad je svim Jugoslovenima u srcu mnogo lakse
    totalno si u pravu, rezultat je idealan
    kao da smo ga mi narucili :joint:

    Oвa "сeдмицa" ниje нajвeћи брoj гoлoвa кoje je Брaзил примиo нa jeднoм мeчу.
    Зaузимa другo мeстo a нa првoм je пoрaз oд Краљевине Jугoслaвиje у Бeoгрaду 3. jунa 1934. кaдa je билo 8-4 зa нас.


    http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/Фудбал/1527691/Заборављена победа над Бразилом.html

    Last edited by cssr; 09-07-14 at 14:01. Reason: link

  21. #321
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  22. #322
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default


  23. #323
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Moze lock
    Slazem se.

  24. #324
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I posle reci da nisu velika nacija




    Prevod: Dragi Brazilci. Prvo želimo da vam se zahvalimo na gostoprimstvu koje nas je dočekalo svuda u Brazilu.
    Od 2006-e mi znamo kako je bolno izgubiti polufinale kod kuće. Želimo vam sve najbolje u budućnosti
    Last edited by Miss_Lucifer; 09-07-14 at 14:39.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  25. #325
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    I posle reci da nisu velika nacija




    Prevod: Dragi Brazilci. Prvo želimo da vam se zahvalimo na gostoprimstvu koje nas je dočekalo svuda u Brazilu.
    Od 2006-e mi znamo kako je bolno izgubiti polufinale kod kuće. Želimo vam sve najbolje u budućnosti
    Kuku tome, kome ovi zele sve najbolje u buducnosti. Posrali su se na njih dodatno.
    Ono, ponize te, a onda te kao tjese, a ovamo "kikikikikiki".

Page 13 of 14 FirstFirst ... 391011121314 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mijenjam panini Brazil
    By UltrasTito in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 25-05-14, 06:57
  2. Germany past v Germany present
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 26-06-12, 16:10
  3. Germany past v Germany present
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 26-06-12, 13:10
  4. Brazil
    By ThaHool in forum Putovanja
    Replies: 9
    Last Post: 30-10-11, 18:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •