View Poll Results: Ko prolazi?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Brazil

    5 12.20%
  • Germany

    36 87.80%
Page 1 of 14 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 333

Thread: 1/2 Brazil - Germany

  1. #1
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default 1/2 Brazil - Germany

    I don't get lucky. I make my own luck.

  2. #2
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,415
    Thanks Thanks Given 
    5,159
    Thanks Thanks Received 
    3,701
    Thanked in
    1,474 Posts

    Default

    AJMO NJEMCI DOSTA JE BILO CIGANISANJA. FINALE NJEMACKA HOLANDIJA PA STO GOD OCE. I DA, KO NAVIJA ZA ARGENTINU OTPALA MU PISA

    Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

  3. #3
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    u inat kaemSe sam glasao za Brazil i navijacu za njih, a ne za ove svabe! Pa da napokon se dokaze koja je najbolja juzno americka reprezentacija, i ne samo juzno americka nego svetska!!!
    Uip uip!!!

    Vamos Argentina!!!

    Ko navijao za Njemacku magarac bio ! ;p

  4. #4
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,415
    Thanks Thanks Given 
    5,159
    Thanks Thanks Received 
    3,701
    Thanked in
    1,474 Posts

    Default

    Ko se lomi izmedju njemaca I argentinaca neka dobro razmisli jel bolje bit mago ili bez pise;-)

    Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

  5. #5
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,689
    Thanks Thanks Given 
    2,067
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    2,460 Posts

    Default

    Kome nik kaemSe otpa mu zenski polni organ.
    Forever young, i want to be forever young

  6. #6
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    AJMO NJEMCI DOSTA JE BILO CIGANISANJA. FINALE NJEMACKA HOLANDIJA PA STO GOD OCE. I DA, KO NAVIJA ZA ARGENTINU OTPALA MU PISA

    Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
    Tako je kume, Evropsko finale, gasi cigane i njihov fudbal.
    Fudbal pobjedjuje u sred Marakane, pa ko god oce.
    Mislim znam da ovo osvaja Holandija jer sve savrsno uklapa, ako se kojim slucajem desi suprotno nece mi bit krivo jer su to njemci na drugoj strani.

    Ovih dana obrazlozicu ove moje teorije. Samo da dodjem malo do daha...

    GASI

  7. #7
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zna se ko je favorit u ovom meču, bez obzira na odsustvo Nejmara i Silve.


    Mada, ako postoji tim koji može da se nosi sa pritiskom domaćeg terena, publike i pristrasnog sudije onda je to Nemačka.


    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    FINALE NJEMACKA HOLANDIJA PA STO GOD OCE

    Upravo.
    I da Holandija u ovakvom finalu osvoji, srce bi mi bilo na mjestu.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  8. #8
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,415
    Thanks Thanks Given 
    5,159
    Thanks Thanks Received 
    3,701
    Thanked in
    1,474 Posts

    Default

    Ja se ovo malo posalih nadam se da se nece niko uvrijedit. Mada generalno brazil da nije domacin sa ovim timom I igrom nikad polufinala vidio ne bi. Argentina takodje nista pokazala nije. Sa druge strane njemacka je odigrala 90% meceva odlicno I mislim da bi kosmicka pravda bila za sve ove poslednjih 10 godina lijepog fudbala sto prikazuju da osvoje. Holandjanima svaka cast I samom van galu jer ovaj tim holandije je mozda I najslabiji od kad sebe ali covjek ih je ujedinio I moguce da iznenade. Generalno tragedija bi bila makar za mene da posle ovako odlicnog prvenstva gledam finale brazil argentina.

    Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

  9. #9
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ne znam...Holandija mi nije previse iskusna. Imali su i boljih generacija pa nista. Stvarno, onaj De Vriij, kako li, je igrac mimo igraca.
    Njemacka je po svemu najbolja.
    Brazil je autsajder, ali nijesu Willian i Dante vjeverice.
    Fernandinjo - Willian je dokazan duo, tako da me nista ne bi zacudilo.
    Brazil ce sigurno biti drugaciji, u odnosu na prethodni dio prvenstva. Interesuje me kako ce Ramires, Willian, Fernandinjo i Oscar da se nose sa Njemcima. Ramires nece igrat, vjerovatno, ali njegova brzina bi bila od koristi.
    Bice utakmica kao Alzir-Njemacka: Sansa tamo, sansa 'vamo.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kucu na Njemacku.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  11. #11
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    finale Holandija-Njemacka.. i lale da ga ponovo ispuse u finalu


  12. #12
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Wilian vjerovatno preskace Njemce, povrijedio je kuk.

  13. #13
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Argentina ovo uzima a nadam se da ce njemci 4 bit.

  14. #14
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E pa ljudi moji kako mrzim Brazil. Nikad ih nisam volio s obzirom da simpatisem Argentinu ali su mi u zadnjih nekoliko godnia postali izzetno gadni. Jedino kad sam ih mozda simpatisao jeste kad sam bio bas mali pa sam gledao Romaria i Bebeta. To su bili pravi Brazilci. Tafarel, Kafu, Karlos, Cezar Sampajo, Ronaldo, Romario i Bebeto.

    Ovo danas je nidje veze. Ne pamtim da je u jednu reprezentaciju bilo zajedno toliko odvratnih igraca.
    Dani ALves mi je presmrdio vise, David Luiz pa ne psotoji odvratniji igrac trenutno. Onaj ne moze vrijedjet 50 milki nema sanse. Jos kad mi ga stave na zadnjeg veznog. A on nije fudbaler on je samo jedan nabrijani trkac. Vazda je bilo koljaca ali se znalo kako izgledaju i kakvi su i m pokreti. Kako su bili britki a ovaj brat faulira i protivnika i sbe. Zaustavi igraca i on sam pane na glavu. ma bjezi. Prevara u rangu sa Dijegom Kostom isto Brazilcem.
    Pa onaj Hulk guzeljan. A ne moze fuudbaler da izgleda onako. ono nije fudbaler ono je kecer. Samo ima bombu od suta a pogledajte mu preciznost. Kladio bih se da mu tek svaki sesti sut zavrsi u okvir.
    Nejmar, treba li da objasnjavam.
    Ramires, od kad se pojavio mrzim ga slicno kao Luiza. Jos U Benfiku mi se nije svidjao kao igrac a tek kad je poceo vise da se eksponira sa dolaskom u celzi.
    Luiz Gustavo sa brcicima, kakva nebitnoca od momka a ovome Skolariju glavni igrac maltene.
    Ernanesa mrzim, priznajem mu d anije los igrac ali je gadan da gadniji ne moze bit.

    Cu Zo i Bernard pa da sa njima osvoji svetsko, ma idite ljudi.

    Ne moze ovako pregadna ekipa da osvoji. Da ne igraju kuci ispali bi u osminu.

    SVatam ja da im je ****** u drzavu, da igraju kuci, da moraju kako znaju i umiju da osvoje. Znamo i ko je Skolari, nije on bas naivan. Znamo i da nema vise Kake, Ronaldinja, Rivalda, Romaria, ROnalda, Adriana. ali nisu bas ni svi ovi sto su tu sad, nisu ni oni svi Luizi i Ramiresi. Znaci SKolari igra tako da bi Murinjo moga da mu zavidi. Na svim planovima i taktickom i mentlanom i strategijskom i sto se tice igre, tako i ponasanja na terenu. Dobro vodi ovaj tim ali ima i obilatu pomoc sudija.

    Ali dosta nam je vise toga, ocemo fudbal a ne prenemaganje i kidanje protivnika. Zato ce ih Njemacka sprcnut preksjutra.

    Prepali su onu mrcenu Kolumbiju koja je sto se tice igre i tehnicki najbolja reprezentacija na turniru. Jedini su imali akcije, odigravanja, i smisljene napade da valja. Dok nisu ispali a vjerujem da je jos tako, imali su najboljeg strijelca i najboljeg asistenta. Nema veze sto su imali laksu grupu, nije ni taj Brazil ima neku pretesku grupu pa je na terenu dobio samo Kamerun i ovu Kolumbiju stoje istuka bukvalno. Hrvate je dobio uz pomoc sudija. Znaci od 5 utakmica ima je jednu cistu pobjedu, protiv vjerovatno posle Hondurasa najgore reprezentacije na prvenstvu.
    Kolumbiju je pojela utakmica. To je mlada reprezentacija koja nije uspjela da se izbori sa velicinom, samo po imenu, protivnika na drugojs trani. DOk su se stabilizovali oni su vec na prepad poveli iz jednog kiska odbrane i posle nisu mogli da nadoknade.To vam je kao ono mi sto nam prvo Englezi daju go pa ih mi posle stizemo u drugo poluvrijeme. Ustvari jesu nadoknadili oni ali ih je sudija ostetio za cist gol. Uz sve to tokom cijele utakmice trpjeli su strasne batine brazilaca. I opet su bili barabar.

    E sa Njemackom nema toga vise. Preiskusna je ono reprezentacija da bi im Brazilci prodavali one njihove pecke fore. A Brazil igra bez 2 najbolja igraca. Nejmara bi preboljeli lako a Ćiaga nikako nikako.
    Samo zamisljam situaciju dje David Luiz treba da komanduje odbranom. Ahaahhahaahah Miler ce da ga izoperise.

    Tako da je Brazilcima bilo dosta i navijam za jedno posteno evropsko finale na Marakani.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  15. #15
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    To su bili pravi Brazilci. Tafarel, Kafu, Karlos, Cezar Sampajo, Ronaldo, Romario i Bebeto.
    I Dunga! Ono je bila preteca Barsine tika-take. Predivno prvenstvo..


  16. #16
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    E pa ljudi moji kako mrzim Brazil. Nikad ih nisam volio s obzirom da simpatisem Argentinu ali su mi u zadnjih nekoliko godnia postali izzetno gadni. Jedino kad sam ih mozda simpatisao jeste kad sam bio bas mali pa sam gledao Romaria i Bebeta. To su bili pravi Brazilci. Tafarel, Kafu, Karlos, Cezar Sampajo, Ronaldo, Romario i Bebeto.

    Ovo danas je nidje veze. Ne pamtim da je u jednu reprezentaciju bilo zajedno toliko odvratnih igraca.
    Dani ALves mi je presmrdio vise, David Luiz pa ne psotoji odvratniji igrac trenutno. Onaj ne moze vrijedjet 50 milki nema sanse. Jos kad mi ga stave na zadnjeg veznog. A on nije fudbaler on je samo jedan nabrijani trkac. Vazda je bilo koljaca ali se znalo kako izgledaju i kakvi su i m pokreti. Kako su bili britki a ovaj brat faulira i protivnika i sbe. Zaustavi igraca i on sam pane na glavu. ma bjezi. Prevara u rangu sa Dijegom Kostom isto Brazilcem.
    Pa onaj Hulk guzeljan. A ne moze fuudbaler da izgleda onako. ono nije fudbaler ono je kecer. Samo ima bombu od suta a pogledajte mu preciznost. Kladio bih se da mu tek svaki sesti sut zavrsi u okvir.
    Nejmar, treba li da objasnjavam.
    Ramires, od kad se pojavio mrzim ga slicno kao Luiza. Jos U Benfiku mi se nije svidjao kao igrac a tek kad je poceo vise da se eksponira sa dolaskom u celzi.
    Luiz Gustavo sa brcicima, kakva nebitnoca od momka a ovome Skolariju glavni igrac maltene.
    Ernanesa mrzim, priznajem mu d anije los igrac ali je gadan da gadniji ne moze bit.

    Cu Zo i Bernard pa da sa njima osvoji svetsko, ma idite ljudi.

    Ne moze ovako pregadna ekipa da osvoji. Da ne igraju kuci ispali bi u osminu.

    SVatam ja da im je ****** u drzavu, da igraju kuci, da moraju kako znaju i umiju da osvoje. Znamo i ko je Skolari, nije on bas naivan. Znamo i da nema vise Kake, Ronaldinja, Rivalda, Romaria, ROnalda, Adriana. ali nisu bas ni svi ovi sto su tu sad, nisu ni oni svi Luizi i Ramiresi. Znaci SKolari igra tako da bi Murinjo moga da mu zavidi. Na svim planovima i taktickom i mentlanom i strategijskom i sto se tice igre, tako i ponasanja na terenu. Dobro vodi ovaj tim ali ima i obilatu pomoc sudija.

    Ali dosta nam je vise toga, ocemo fudbal a ne prenemaganje i kidanje protivnika. Zato ce ih Njemacka sprcnut preksjutra.

    Prepali su onu mrcenu Kolumbiju koja je sto se tice igre i tehnicki najbolja reprezentacija na turniru. Jedini su imali akcije, odigravanja, i smisljene napade da valja. Dok nisu ispali a vjerujem da je jos tako, imali su najboljeg strijelca i najboljeg asistenta. Nema veze sto su imali laksu grupu, nije ni taj Brazil ima neku pretesku grupu pa je na terenu dobio samo Kamerun i ovu Kolumbiju stoje istuka bukvalno. Hrvate je dobio uz pomoc sudija. Znaci od 5 utakmica ima je jednu cistu pobjedu, protiv vjerovatno posle Hondurasa najgore reprezentacije na prvenstvu.
    Kolumbiju je pojela utakmica. To je mlada reprezentacija koja nije uspjela da se izbori sa velicinom, samo po imenu, protivnika na drugojs trani. DOk su se stabilizovali oni su vec na prepad poveli iz jednog kiska odbrane i posle nisu mogli da nadoknade.To vam je kao ono mi sto nam prvo Englezi daju go pa ih mi posle stizemo u drugo poluvrijeme. Ustvari jesu nadoknadili oni ali ih je sudija ostetio za cist gol. Uz sve to tokom cijele utakmice trpjeli su strasne batine brazilaca. I opet su bili barabar.

    E sa Njemackom nema toga vise. Preiskusna je ono reprezentacija da bi im Brazilci prodavali one njihove pecke fore. A Brazil igra bez 2 najbolja igraca. Nejmara bi preboljeli lako a Ćiaga nikako nikako.
    Samo zamisljam situaciju dje David Luiz treba da komanduje odbranom. Ahaahhahaahah Miler ce da ga izoperise.

    Tako da je Brazilcima bilo dosta i navijam za jedno posteno evropsko finale na Marakani.
    Sta si sad sve rekao... Nego eto, racunacemo da je u pitanju neki hormonski disbalans.

    Koliko Brazilu sudije pomazu, dovoljno je reci da u najbitnijem mecu prvenstva igraju bez dva najbolja igraca.

    Odje se palamudi o gruboj igri Brazila i Neymarovoj sklonosti simulaciji.
    Taj Neymar je izubijan od strane Cileanskih fudbalera da je u pitanju bio njegov nastup protiv Kolumbije. Brazil igra grubo i simulira, a samo njihovi igraci zavrsavaju u bolnici. I to, gle slucajnosti, najbolji igrac.
    Treba neko da te slomi, jer ne moze drugacije da te zaustavi. Ma neka...
    Last edited by Sandor Kolar; 06-07-14 at 16:08.

  17. #17
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    Ne sprdaj se, preocigledno je bilo koliko su ih Brazilci krljali. Ja tradicionalno navijam za Argentinu, ali mi nikad nije bilo zao da osvoji tim koji je zaista bio najkvalitetniji. Kolumbija je prije meca sa Brazilom pokazala odlican fudbal, a tada.. bukvalno nisu mogli 3 pasa povezat a da ih neki koljac ne polomi. Ono je brutalno bilo, ali se nisam nervirao zbog toga toliko, jer sam ocekivao da ce Brazil poceti da zloupotrebljava svoje ime i ulogu domacina.. Vec su me najvise iznervirali upravo Kolumbijci! Jer nisu padali, nisu se prenemagali i raspadali na svaki kontakt, vec naprotiv, kukavci, grebu koliko mogu.. gledam igrac se slomi i on odmah ustaje, grebe, grabi naprijed.. Zalosno! A sudiji ka' kec na deset takav njihov duh, taman da im nista ne svira onda.. i zbog toga su ga ispusili.. Samo da su imali malo vise kvarnog Spansko-Italijanskog temperamenta, ona utakmica je mogla u potpuno drugom pravcu da krene. Jer, kazem, preeevise se tolerisalo Brazilu, faulovima je raskomadao svaku akciju Kolumbije...


  18. #18
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sandore batice, ti volis Brazil, ja ih mrzim, ali to sto su meni oni odvratni ostavimo po strani. Zato se i nalazi u zasebnom dijelu posta.

    Sto se tice objektivne analize, sve je jasno i argumentovano. Treba da pogledas tekmu jos jednom , nego ne bi ti ni tad pomoglo jer si se nesto ufatio Brazila ka da su ti iz kuce. Forsiras Nejmara samo jer ga svi napadaju.

    Brazilci su im hebali oca preksinoc. Sudija im je to dozvolio, da se ne ponavljam, jos im je ponistio regularan gol. Nema sto da pricamo dalje.

    Brazil realno nema pojma. Kad vidis kakvu ekipu imaju a kako igraju jasno je da su truba. Kolumbijci mogu da im predaju kako se igra fudbal.


    Taj Nejmar je izubijan jer je najbolji igrac i normalno da najvise idu na njega. Problem je sto ima 59 kg i preslab je da to izdrzi. Biju i Mesija i Robena i ostale.
    Sto sad, CIleanci ga tukli e daj sad da mi tucemo Kolumbijce. Sto Kolumbijce boli tuki sto je Medel tuka Nejmara? Nije ga Zuniga zveknuo jer nije moga da ga zaustavi no sto ga je Nejmar zajebava. To sto je Nejmar u bolnicu ne znaci da ovi nisu nagrdili Dzejmsa i co.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  19. #19
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Kazem da su svi isli da ga polome. Otkad je poceo Mundijal, nad njim se grubo igra. Kad Brazilci to urade James Rodriguezu, onda oni krljaju. Pa uvijek se ide grubo na najbolje igrace. Tako je to u modernom fudbalu. Svi tako igraju, pa i Brazil. Kad urugvajci i italijani igraju tako, onda je to njihov stil igre, a kad brazil igra tako, onda je to krljanje i nedopadljivo je, jer je brazil, coce, sinonim leprsavog fudbala.

  20. #20
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    Ne znam da li namjerno, ali ti opet previdjas cinjenicu da su Brazilci igrali grubo na SVAKU loptu, nebitno u cijim je nogama. Jednostavno nisu htjeli da dozvole da Kolumbijci povezu pasove, nego kolji..


  21. #21
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    Zbog toga mi je i milo sto ce odmah sad da se sudare sa Švabama.. ubijedjen sam da su sva njihova oruzja kojima raspolazu (narocito sad u odsustvu Neymara), isuvise nejaka da ugroze Njemce. A idealno bi bilo da ih prospu kao i Argentince na proslom...


  22. #22
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jedno je to sto svi idu na Nejmara zato sto je najbolji( i najodvratniji), mada ja ne primijetih to da se svi utrkuju ko ce prije da mu slomi nogu; a sasvim je drugo ono sto je Brazil, citava njihova ekipa, radila protiv Kolumbije, svakom njenom igracu.

    Jedno je: Konstantno fauliraj najboljeg igraca
    Drugo je: Bijte ih sto mozete u svaki duel, tolerisace sudija.

    A sto se tice Nejmara, da ga ja cuvam bio bih ga u svaki duel koliko mogu, ako ne ni zbog cega drugog, onda zato sto je kralj prevrtanja. Ne simulacije, zato sto on to otvoreno i predvidljivo radi, nego prenemaganja. Onim Kolumbijcima svaka cast koliko su ga trpjeli.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  23. #23
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Previse ste otpisali Brazil, bas pojma nemate.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,689
    Thanks Thanks Given 
    2,067
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    2,460 Posts

    Default

    Otpisa ih je Silva onim zutim kartonom.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #25
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam rekla da je Brazil i dalje favorit ovde. Ako uzmemo u obzir prednost domaćeg terena, navijače, dobar tim i bez ta 2 igrača koji je mnogo bolje adaptiran da klimu, statistiku međusobnih duela koja je debelo na Brazilskoj strani i već viđeni problem Nemaca pred kraj trke stvar je jasna

    Nemci će morati da daju i preko 100% svojih mogućnosti da izađu iz ove utakmice kao pobednici
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


Page 1 of 14 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mijenjam panini Brazil
    By UltrasTito in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 25-05-14, 07:57
  2. Germany past v Germany present
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 26-06-12, 17:10
  3. Germany past v Germany present
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 26-06-12, 14:10
  4. Brazil
    By ThaHool in forum Putovanja
    Replies: 9
    Last Post: 30-10-11, 19:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •