Page 4 of 14 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 345

Thread: Diskus hernija

  1. #76
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ovaj mladi je bio nedje u Ameriku koliko sam cuo.

  2. #77
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    tko je Dr Radunović, koji je u Americi završio za kiropraktičara i došao ou fozioterapeutu čuvenom, Ljubu Radunoviću (koji je inače bio i zvanični fizioterapeut fudbalske reprezentacije Jugoslavije)
    Quote Originally Posted by Beton View Post
    ja ne znam kako su ostali prosli ali znam da se u mene posra prije 15 godina
    Tata je odličan fizioterapeut, i recimo Joveta e u novije vrijeme bio kod njega na rehabilitaciji nakon operacija ligamenata...inače sin je mladji čovjek i nije mogao da radi prije 15 godina

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    teško da je ovaj momak radio prije 15 godina obzirom da je sad neđe u tridesetim, vjerovatno mu misliš na oca
    Savo Radusinović se zove sin i on je kiropraktičar, vele dobar imate na youTub.u njegove klipove, tačno tako kako kažeš
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #78
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    @zvoncica
    Nikad pregled nije bio kod sava ispod 50e. Ja kad sam bio prije 2 god bio je 50e, a sad je 70 ili 80e.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  4. #79
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    teško da je ovaj momak radio prije 15 godina obzirom da je sad neđe u tridesetim, vjerovatno mu misliš na oca
    da na oca mislim upropastio mi je koljeno kad sam otisa na kliniku u pariz rekli su mi da je potpuno promasio i tad je dra sa cijenama

  5. #80
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    tko je Dr Radunović, koji je u Americi završio za kiropraktičara i došao ou fozioterapeutu čuvenom, Ljubu Radunoviću (koji je inače bio i zvanični fizioterapeut fudbalske reprezentacije Jugoslavije) Tata je odličan fizioterapeut, i recimo Joveta e u novije vrijeme bio kod njega na rehabilitaciji nakon operacija ligamenata...inače sin je mladji čovjek i nije mogao da radi prije 15 godina


    Savo Radusinović se zove sin i on je kiropraktičar, vele dobar imate na youTub.u njegove klipove, tačno tako kako kažeš
    to sto je bio fizioterapeut u reprezentaciju i sto je jovetic bio kod njega znaci nesto jel? mozda tebi meni ne nista mene zanima umije li da radi ili ne iz licnog iskustva sam vidio koliko zna

  6. #81
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    @zvoncica
    Nikad pregled nije bio kod sava ispod 50e. Ja kad sam bio prije 2 god bio je 50e, a sad je 70 ili 80e.
    rekla sam da smo mi bili kod Ljuba i da nam pregled nije naplaćan, ali ponavljam, nas je rehabilitaija mnogo koštala i jako je dugotrajna bila tako da je moguće da je taj prvi pregled prosto častio...kasnije, kad smo se baš upoznali jer smo mjesecima išli na tretmane je i Savo malo tretirao mog sina ali nije naplaćivao ništa mimo ovoga što smo inače plaćali, a to je 25 eura tretman od skoro dva sata a nakon mjesec dana 15 eura i u sklopu tog tretmana je i on pomagao svojim metodama....eto tako su nama bili fer a jeste bilo skupo i tad i sad, mi smo bili prije 4 godine, taman u ovo vrijeme mi se dijete povrijedilo

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    to sto je bio fizioterapeut u reprezentaciju i sto je jovetic bio kod njega znaci nesto jel? mozda tebi meni ne nista mene zanima umije li da radi ili ne iz licnog iskustva sam vidio koliko zna
    Znači naravno, jer reprezentacija Jugoslavije sigurno ne bira neznalice, a Joveta je imao para da ide đe oće pa je kod njega došao...ima svakako značaj, takođe, moje dijete je pokidalo ukrštene ligamente i prošlo bez operacije pa govorim iz našeg iskustva, evo ga danas borduje, skija, igrao je fudbal aktivno još dvije godine posle toga tako da se nemoj ljutit što ja ne mogu da podijelim tvoju razočaranost...Ako će ti biti lakše, čuveni dr Milankov iz Novog Sada je preporučio operaciju, naš Kezun je preporučio prvo malo pokušaja rehabilitacije jer nikad nije kasno za operaciju, a dr sa Banjice je bio uzdržan...m se odlučismo za pokušaj i uspjesmo...oprosti ako te to pogodilo...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #82
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    od slucaja do slucaja je to sve,neko nekome pomogne,a neko nekoga nagrdi....

  8. #83
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    Znači naravno, jer reprezentacija Jugoslavije sigurno ne bira neznalice, a Joveta je imao para da ide đe oće pa je kod njega došao...ima svakako značaj, takođe, moje dijete je pokidalo ukrštene ligamente i prošlo bez operacije pa govorim iz našeg iskustva, evo ga danas borduje, skija, igrao je fudbal aktivno još dvije godine posle toga tako da se nemoj ljutit što ja ne mogu da podijelim tvoju razočaranost...Ako će ti biti lakše, čuveni dr Milankov iz Novog Sada je preporučio operaciju, naš Kezun je preporučio prvo malo pokušaja rehabilitacije jer nikad nije kasno za operaciju, a dr sa Banjice je bio uzdržan...m se odlučismo za pokušaj i uspjesmo...oprosti ako te to pogodilo...
    posto si pametna pogledaj onda koliko su cesto bile povrede reprezentativaca za vrijeme priprema ja se ne ljutim samo ga ti dizes u nebesa ja sam u prvom postu rekao da ne znam kako je sa drugima ali da je mene nagrdio ali nista novo kad si ti u pitanju tako da razumijem takve kao ti ovo ,,oprosti ako te to pogodilo'' dovoljno govori o tebi i o tvojoj licnosti kad mislis da nekog moze da pogodi ako je nekom drugom uspjela terapija kod njega

  9. #84
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    od slucaja do slucaja je to sve,neko nekome pomogne,a neko nekoga nagrdi....
    naravno kap i svaki doktor....

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    posto si pametna pogledaj onda koliko su cesto bile povrede reprezentativaca za vrijeme priprema ja se ne ljutim samo ga ti dizes u nebesa ja sam u prvom postu rekao da ne znam kako je sa drugima ali da je mene nagrdio ali nista novo kad si ti u pitanju tako da razumijem takve kao ti ovo ,,oprosti ako te to pogodilo'' dovoljno govori o tebi i o tvojoj licnosti kad mislis da nekog moze da pogodi ako je nekom drugom uspjela terapija kod njega
    a oprosti o kojim pripremama pričaš i koje reprezentaije? Kakve to veze ima sa tim da ja dižem Ljuba Radunovića u nebesa jer je pomogao mome đetetu, pri tome sam po preporuci pošla kod njega, ne jednoga, no najmanje 5 ljudi koji se bave sportom u CG i sa kojima smo u to vrijeme imali kontakt zbog povrede.....znači svi su nas uputili potpuno nezavisno jedni od drugih na Ljuba....i to je bilo presudno...i zamoliću te da dozvoliš da imam pravo da ne vjerujem da si ti imao loše iskustvo sa Ljubom nego samo namjerno zato što sam ja rekla da je nas spasio ti si se uključio da oponiraš....jer ti mi ličiš na to, kad si ti u pitanju to me ne čudi
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #85
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Koliko ja znam Ljubo je bio veliki strucnjak ali kako kruze glasine valjda je s godinama izlapio
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  11. #86
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    naravno kap i svaki doktor....

    a oprosti o kojim pripremama pričaš i koje reprezentaije? Kakve to veze ima sa tim da ja dižem Ljuba Radunovića u nebesa jer je pomogao mome đetetu, pri tome sam po preporuci pošla kod njega, ne jednoga, no najmanje 5 ljudi koji se bave sportom u CG i sa kojima smo u to vrijeme imali kontakt zbog povrede.....znači svi su nas uputili potpuno nezavisno jedni od drugih na Ljuba....i to je bilo presudno...i zamoliću te da dozvoliš da imam pravo da ne vjerujem da si ti imao loše iskustvo sa Ljubom nego samo namjerno zato što sam ja rekla da je nas spasio ti si se uključio da oponiraš....jer ti mi ličiš na to, kad si ti u pitanju to me ne čudi
    jos jedan dokaz kakva si licnost i kakve komplekse imas kad mislis da neko tebe prati po forumu i gleda da ti oponira izvini ako budes vratila prethodnu stranicu vidjeces da nisam tvoj post komentarisa nebuloze koje ti pises ne citam i zamolicu te da dozovilis da primijetim da imas neke probleme sa svojim zivotom cim visis po forumu navece kad je vrijeme za spavanje i pises pismene zadatke mozda bi bilo razumljivo da si djevojka ali zena u godinama e da mogao bih i da pokazem papire pa da ti dokazem da sam ima posla sa doticnim ali ne bih jos vece komplekse da ti stvaram i da te nerviram jer previse si vezana za ovaj forum

  12. #87
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Koliko ja znam Ljubo je bio veliki strucnjak ali kako kruze glasine valjda je s godinama izlapio
    istina, to kažu, a realno jeste čovjek u godinama, i prije četiri godine on je samo određivao kakva terapija treba da bude a Savo i ekipa su sve ostalo radili...i itina je da je skup jako, kao što je istina da su mu kao fizioterapeutu odavali priznanje svi iz svijeta sporta. Sigurno da sa modernizacijom dolazi do promjena iapk je on čovjek dvadesetog vijeka

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    jos jedan dokaz kakva si licnost i kakve komplekse imas kad mislis da neko tebe prati po forumu i gleda da ti oponira izvini ako budes vratila prethodnu stranicu vidjeces da nisam tvoj post komentarisa nebuloze koje ti pises ne citam i zamolicu te da dozovilis da primijetim da imas neke probleme sa svojim zivotom cim visis po forumu navece kad je vrijeme za spavanje i pises pismene zadatke mozda bi bilo razumljivo da si djevojka ali zena u godinama e da mogao bih i da pokazem papire pa da ti dokazem da sam ima posla sa doticnim ali ne bih jos vece komplekse da ti stvaram i da te nerviram jer previse si vezana za ovaj forum
    što ću....ako predlažeš da skočim s mosta evo da te poslušam....moramo i mi neostvareni, stari, nešto da radimo....evo deset godina sam u penziju što ću?
    Nemo' mi pokazivat, ne vjerujem ti čak ni da imaš, a nemaš, Ljubov potpis....znam da ti to radiš namjerno, mene pratiš po forumu i izmišljaš...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #88
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    samo se mogu kupiti u njemackoj i austriji

  14. #89
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cao,

    ja sam ovde pronasla dosta dobrih informacija na temu diskus hernije, pogledajte i vi, pronaci cete neke odgovore.

    http://www.lekarinfo.com/gastroneter...oenterologija/

    srecno.


    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    istina, to kažu, a realno jeste čovjek u godinama, i prije četiri godine on je samo određivao kakva terapija treba da bude a Savo i ekipa su sve ostalo radili...i itina je da je skup jako, kao što je istina da su mu kao fizioterapeutu odavali priznanje svi iz svijeta sporta. Sigurno da sa modernizacijom dolazi do promjena iapk je on čovjek dvadesetog vijeka

    što ću....ako predlažeš da skočim s mosta evo da te poslušam....moramo i mi neostvareni, stari, nešto da radimo....evo deset godina sam u penziju što ću?
    Nemo' mi pokazivat, ne vjerujem ti čak ni da imaš, a nemaš, Ljubov potpis....znam da ti to radiš namjerno, mene pratiš po forumu i izmišljaš...

  15. #90
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majstori majstori View Post
    Skoro nevjerovatno da niko nije pomenuo dr pavla bajagica fizijatar fizioterapeut-zagoric podgorica,sto se regiona tice i hirurgije pomenute oblasti preporucujem pukovnika dr minica sa vma beograd..
    Pominjan je Dr. Bajagic. Izuzetno korektan i profesionalan, vele da je najbolji kod nas za akupunkturu.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,715
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Ja kolko cuh,od toga Bajagica treba bjezat,ako je iz spa medica-e
    Sto se tice fizijatara Dr Zeljana Karanikic KBC ili Dr Lidija Muratovic FENIX su moj izbor.

    A sto se tice terapeuta,Milic Raickovic,Raso Orovic.

    Ne znam casti mi sto se natezete odje,ka nema dovoljno muke u narod cim pisu odje.
    Ne postoji u CG ni regionu doktor koji je bog,a da nekoga nije nagrdio,ne sigurno namjerom.
    Last edited by Sidewinder; 30-03-18 at 14:22.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  17. #92
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Ja kolko cuh,od toga Bajagica treba bjezat,ako je iz spa medica-e
    Sto se tice fizijatara Dr Zeljana Karanikic KBC ili Dr Lidija Muratovic FENIX su moj izbor.

    A sto se tice terapeuta,Milic Raickovic,Raso Orovic.

    Ne znam casti mi sto se natezete odje,ka da i nema dovoljno muke u narod cim pisu odje.
    Ne postoji u CG ni regionu doktor koji je bog,a da nekoga nije nagrdio,ne sigurno namjerom.
    Ja mislim da radi u Spa sad Bajagic.
    A Karanikicka i Bokan su dobre u KBC rade.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  18. #93
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default Diskus Hernija

    Vec skoro 6-7 godina mucim muku sa doljnjim dijelom ledja. Par puta kad se ukocim bih isao na inekcije i popustalo bi.. do skoro.
    Skoro pola zime i cjelo proljece i ljeto me mucila ledja. I u avgust se bas upalilo. Nisam mogao jednu noc da ustanem iz kreveta.
    Podjem na MRI, diskus L5S1, i to ekstrurzija. Pa kako je iscurio, udara na isijadni nerv, a onda boli desna noga sve do palca... Nekako sam se sanirao da ne bole ledja, dok noga ponekad zaboli.. Neurolog me tjera da idem kod neurohirurga...
    Jel ko imao slicna iskustva?

    Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
    Last edited by Fidel Castro; 07-10-18 at 02:02.

  19. #94
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa podji kod neurohirurga vidji sto ce ti rec. Vidji tamo po Srbiji nekoga, Milic Vma... Trne li ti noga? Imas li smanjen osjecaj? Pada li ti stopalo? Je li ti se smanjila.misicna masa na toj nozi? Jesi li radio emng da vidis provodljivost i ostecenja nerava?
    Jesi li isao na fizikalne terapije? Ako nisi idi sto prije i ako mozes trazi Zeljanu Karanikic izuzetan fizijatar.
    Valjalo bi da uzimas b kompleks, magnezijum...
    Valjalo bi i da probas spinalnu dekompresiju skuplja je ali moze mnogo da pomogne.
    Ufati se rukama pa visi na vratilo i to je neka vrsta dekompresije ako nemas para za ovu po klinikama.
    Jesi li skoro radio MRI ide li se i dalje na konzilijum da ti odobri ili su ukinuli konzilijum?
    Last edited by DrvoShegach; 01-10-18 at 19:33.

  20. #95
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DrvoShegach View Post
    Pa podji kod neurohirurga vidji sto ce ti rec. Vidji tamo po Srbiji nekoga, Milic Vma... Trne li ti noga? Imas li smanjen osjecaj? Pada li ti stopalo? Je li ti se smanjila.misicna masa na toj nozi? Jesi li radio emng da vidis provodljivost i ostecenja nerava?
    Jesi li isao na fizikalne terapije? Ako nisi idi sto prije i ako mozes trazi Zeljanu Karanikic izuzetan fizijatar.
    Valjalo bi da uzimas b kompleks, magnezijum...
    Valjalo bi i da probas spinalnu dekompresiju skuplja je ali moze mnogo da pomogne.
    Ufati se rukama pa visi na vratilo i to je neka vrsta dekompresije ako nemas para za ovu po klinikama.
    Jesi li skoro radio MRI ide li se i dalje na konzilijum da ti odobri ili su ukinuli konzilijum?
    Radio sam MRI i EMNG (provodljivost zivaca i jacinu misica) i sve je uredno. MRI je pokazao da ima ekstruzija na L5S1 disku... Ne bole me ledja, isao sam kod fizioterapeuta jedno 15tak puta i sada dobro koracam. Nije mi padalo stopalo.
    Ne ide mi se kod neurohiruga jer znam da ce reci odmah operacija. Ali ajd, poci cu. Koji je dobar kod nas u CG?

    Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk

  21. #96
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kod nas u CG ni 1 nije dobar. S obzirom da nemas neuroloski deficit samo sibaj na fizikalne terapije: struje, magnet, ultrazvuk i sto je najbitnije kineziterapija. Dok god nemas vecih problema tipa pad stpala, il8 neuroloski deficit, ili ne daj boze da ne mozes kontrolisat mokracu ili stolicu, ne razmisljaj o operaciji.

  22. #97
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    930
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moj savjet svima koji imaju problema sa ledjima je da idu kod Setencica( ne znam je li doktor) u HN. Dvije osobe meni bliske u zadnjih 2 godine su imale ogromne probleme sa diskusom, predlagane operacije i cuda. Na srecu obojica su otisli kod ovoga lika u HN i bukvalno ih je preporodio.

  23. #98
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chelsea View Post
    Moj savjet svima koji imaju problema sa ledjima je da idu kod Setencica( ne znam je li doktor) u HN. Dvije osobe meni bliske u zadnjih 2 godine su imale ogromne probleme sa diskusom, predlagane operacije i cuda. Na srecu obojica su otisli kod ovoga lika u HN i bukvalno ih je preporodio.
    Ja znam par ljudi koje je njegova majka omrcila. Nada Setencic. Pisao sam iljadu puta pa mi je muka cukat vise.
    Za sina joj ne znam. Uglavnom kod tih ljudi se ide ono kad moras na operaciju pa ajd da probas. Nekima pomognu, neke nagrde jos vise.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  24. #99
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ja sam se opteretio na nekom poslu i otkad me je tada presjekla bol u dnu ledja do te mjere da nisam mogao uspravno da stojim, već sam rukama doticao tlo. Od tada, kad god opteretim ledja, dešava se isto. Ne baš odmah, ali kad osjetim tu bol, sjednem i odmorim neko vrijeme dok ne razmine. Kod doktora su mi snimili rendgenom i snimak je bio u redu. Poslali su me kod specijaliste neurologa, koja mi je prepisala fizikalnu terapiju, koja mi nije uopšte pomogla.

  25. #100
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Kakvi rendgen. Samo magnetna moze pokazat te promjene na meka tkiva ako ih ima. Moze i ct ali magnetna je bolja.
    Fizikalna bez kineziterapije nece mnogo pomoc. Istezaja i jacanje trbusnih i ledjnih misica i to je to.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

Page 4 of 14 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Hijatalna Hernija
    By chochek in forum Medicina
    Replies: 19
    Last Post: 25-08-17, 16:34
  2. Hijatus hernija
    By avdoher in forum Primorski
    Replies: 0
    Last Post: 10-01-13, 09:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •