Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 58

Thread: Protest za vreme molitvenog doručka

  1. #1
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Post Protest za vreme molitvenog doručka

    Vašington -- Više od 1.000 Albanaca protestovalo je u Vašingtonu za vreme Molitvenog doručka protiv Vlade Crne Gore.

    Albanci, koje je predvodio bivši američki kongresmen i vođa Američko-albanske lige Džozef Diogardi, tvrde da vlada Crne Gore nije obezbedila dovoljna prava njihovoj manjinskoj zajednici. Albanci su ispred hotela Hilton, dočekali su negodovanjem dolazak šefa Misije Crne Gore u Vašingtonu Zoricu Marić-Đorđević, koja je u ime Vlade Crne Gore prisustvovala Molitvenom doručku, javili su crnogorski mediji.

    Predstavnici albanskih udruženja u SAD potom su se sastali sa kongresmenom Karlom Levinom iz Mičigena i predstavnicima Stejt Dipartmenta zaduženim za Balkan.

    "Demonstrirali smo zbog poteza Vlade Crne Gor,e koja nije omogućila jednaka prava manjinama. Očigledno da Vlada nije zainteresovana niti zabrinuta za našu situaciju", rekao je predsednik albanskog udruženja u SAD Velika Malesija Prenka Ivezaj.Izvršni direktor Grupe za promene Nebojša Medojević, jedan od učesnika Molitvenog doručka, izjavio je podgoričkom listu Dan da je podržao proteste Albanaca. "Demonstracije su održane isključivo protiv Vlade Crne Gore. Podržao sam njihove zahtjeve i poručio im da će u demokratskoj Crnoj Gori, integrisanoj u EU, svi njeni narodi i nacionalne manjine imati mnogo više prava nego danas", istakao je Medojević.
    Booka Shade - Mandarine EP - a1 Mandarine girl

    vodoravno: Luka u Italiju, pet slova

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A vala su vishe preko kurtsa i oni! Ja ne znam kud ce vishe jednakosti no shto je sad imaju nako da im pochenmo shupak lizat!
    A ono govedo *****vno ih je podrzha choche i on cje im donijet blagostanje - PIH!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko je uzeo medojevic za ovo para da mi je znat
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ако сада траже већа права, шта ће тражити у случају да се ЦГ отцепи од СиЦГ?

    То је оно што ја овде већ месецима говорим. Многи нестрпљиво чекају да се ЦГ отцепи од СиЦГ. Онда лешинари долазе да заврше посао.
    Главу дајем крајину не дајем ...

  5. #5
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahaha i tu je odma ovaj srpski dushebrizhnik!
    Tachno sam zna da ce s ovom prichom docj!
    AJj ne misli Homoljac_ snacemo se mi i bez tebe!
    Eto vama uzeshe Kosovo cijelo sa sve SiCG - tako da mi to ne ulijeva nikakav osjecaj sigurnosti - dodushe nisam ni zabrniut toliko - albanci u CG shto zhive su vecjinom "pitomi"...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki
    A vala su vishe preko kurtsa i oni! Ja ne znam kud ce vishe jednakosti no shto je sad imaju nako da im pochenmo shupak lizat!
    Haha! Kao da slusam komentare Srba u prethodnim decenijama.
    Sad bez zezancije, bice velikog njasra sa njima sjutra. Uvijek ce njima faliti paznje i nekih prava...

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes samo shto meni slichni prethodnih decenija nisu nishta govorli thus the outburst:A vala su vishe preko kurtsa i oni!
    A shto se toga tiche ne mislim da mozhe bit prevelikog sranja sa aLbancima shto su trenutno u CG mimo trazhenja nekih gradskih opshtina i tih tripova - osim ako ne dodje onaj shljam po kosovu shto je i ti ekstremi i njihovi ekstremiteti

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sthlm
    Vašington -- Više od 1.000 Albanaca protestovalo je u Vašingtonu za vreme Molitvenog doručka protiv Vlade Crne Gore.

    Albanci, koje je predvodio bivši američki kongresmen i vođa Američko-albanske lige Džozef Diogardi, tvrde da vlada Crne Gore nije obezbedila dovoljna prava njihovoj manjinskoj zajednici. Albanci su ispred hotela Hilton, dočekali su negodovanjem dolazak šefa Misije Crne Gore u Vašingtonu Zoricu Marić-Đorđević, koja je u ime Vlade Crne Gore prisustvovala Molitvenom doručku, javili su crnogorski mediji.

    Predstavnici albanskih udruženja u SAD potom su se sastali sa kongresmenom Karlom Levinom iz Mičigena i predstavnicima Stejt Dipartmenta zaduženim za Balkan.

    "Demonstrirali smo zbog poteza Vlade Crne Gor,e koja nije omogućila jednaka prava manjinama. Očigledno da Vlada nije zainteresovana niti zabrinuta za našu situaciju", rekao je predsednik albanskog udruženja u SAD Velika Malesija Prenka Ivezaj.Izvršni direktor Grupe za promene Nebojša Medojević, jedan od učesnika Molitvenog doručka, izjavio je podgoričkom listu Dan da je podržao proteste Albanaca. "Demonstracije su održane isključivo protiv Vlade Crne Gore. Podržao sam njihove zahtjeve i poručio im da će u demokratskoj Crnoj Gori, integrisanoj u EU, svi njeni narodi i nacionalne manjine imati mnogo više prava nego danas", istakao je Medojević.

    C.Gora i Vlada C.Gore su vise ucinjele za etnicke manjine no i jedna zemlja evrope kao i u okruzenju, ukoliko narod Albanski nije zadovoljan Crnom Gorom neka im je srecan ostanak u USA, i neka ostanu do kraja zivota, ostale manjine kao Abanske i Bosnjacke su sasvim zadovoljne primenom Vlade o manjinama u C.Gori.
    Izjavom Gospodina N.Medojevica, nebih se osvrtao posto je to samo politicka manipulacija, jer to je poznata cinjenica Gospodina Medojevica.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    433
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sthlm
    Albanci, koje je predvodio bivši američki kongresmen i vođa Američko-albanske lige Džozef Diogardi, tvrde da vlada Crne Gore nije obezbedila dovoljna prava njihovoj manjinskoj zajednici.

    "Gospodo Albanci u državi Crnoj Gori - dokazali ste po ko zna koji put da ste nečovječni, sebicni i samoživi. Vama je samo albanac drag. Crnogorski narod Vam po ko zna koji put daje šansu da postanete čovječniji, dokle više? mrdnite se"

    A gospodinu Medojeviću želim da poručim ako ikad bude čitao ovaj post da sam ovo i očekivao od njega a medju sledećim njegovim mudrim pohodima očekujem podršku za brakove homoseksualaca i lezbejki, samo da što više birača privuče, bljak. Jeftino, nije viteški. Do sad sam mislio da će biti nešto od njega, da će biti dobar političar, namjeravao sam ga glasati na sledećim izborima - sad vidim da nema ništa od toga, neću glasati nikog ... ustvari možda hoću - LETAČE lol
    Last edited by Hari Krisna; 03-02-06 at 15:53.

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,803
    Thanks Thanks Received 
    3,995
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    koliko je uzeo medojevic za ovo para da mi je znat
    A posto ima BMW X5 ja mislim da je sad red na jednoga Tourega
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    koliko je uzeo medojevic za ovo para da mi je znat
    Zavisi da li je obukao odijelo ili bio u farmerkama

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default iskreni vapaj sprskog rodoljuba

    eh crna goro crna...cujes li vapaj Obrenovica?Jugovica?cujes li kosovski bol??!?

    bez leba srpskoga ostacemo
    albanski robovi postacemo
    spasi nas Ziza
    ne daj da nas Bahrdi prekriza

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by DIDI
    koliko je uzeo medojevic za ovo para da mi je znat
    ne zna ni on
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by punisher
    "Gospodo Albanci u državi Crnoj Gori - dokazali ste po ko zna koji put da ste .......
    Kako ti izvuce dokaze o Albancima u državi Crnoj Gori po protestu koji se desio u nekoj drugoj državi? Nije valjda da smatras da je i Medojevic Albanac pa tako uopstavas.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Kako ti izvuce dokaze o Albancima u državi Crnoj Gori po protestu koji se desio u nekoj drugoj državi?
    Tacno! U skorijoj buducnosti ocekujemo da se crnogorski Albanci ograde od izjava njihovih americkih sunarodnika, jer ce se steci opsti utisak da su svi Albanci solidarni po ovom pitanju.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    koliko je uzeo medojevic za ovo para da mi je znat
    Od koga je dobio pare? Jel ka Slavko od Mila?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Tacno! U skorijoj buducnosti ocekujemo da se crnogorski Albanci ograde od izjava njihovih americkih sunarodnika, jer ce se steci opsti utisak da su svi Albanci solidarni po ovom pitanju.
    Kad bi i svi Albanci izasli i ogradili se od toga postoje oni koji bi u tome vidjeli neke zle namjere. Malo je bilo efekta i kad su se sami Albanci sprdali onom Djeljosaju pricana je ista prica i doradjivane iste teorije.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Kad bi i svi Albanci izasli i ogradili se od toga postoje oni koji bi u tome vidjeli neke zle namjere.
    Da smo zdravo, neka postoje... Poenta je da se u tom slucaju crnogorskim Albancima ne bi moglo prisiti da dijele misljenje Albanaca koji zive u Americi, te da je s toga ta njihova inicijativa neosnovana i osudjena na kratak vijek. Boris se za prava nekoga ko ne trazi ta prava. Svima je jasno da tvoje rijeci onda nemaju nikakvu tezinu i zdra'o djaci...

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A eto Medo je i kojekakva dokumenta odnio u USA o ruskoj mafiji u CG...Poceo je ka oni Vuksan iz SNP...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne vidim potrebu da se crnogorski albanci ograde od ovakvih izjava

    isto ka kad bi trazili da se britanci iz UK odrede prema neredima u australiji u kojima su ucestvovali britanci iz australije...

    cista glupost

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vidjecemo da li je cista glupost i da li ce predstavnici albanskog zivlja u Crnoj Gori ostati nijemi na ovakve proteste crnogorskih vlasti od strane njihovih sunarodnika iz Amerike...

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Vidjecemo da li je cista glupost i da li ce predstavnici albanskog zivlja u Crnoj Gori ostati nijemi na ovakve proteste crnogorskih vlasti od strane njihovih sunarodnika iz Amerike...
    ali nije mi jasno...zashto bi oni morali da reaguju na to shto rade njihovi sunarodnici u USA?

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Njih niko ne tjera na to, intruderu. Ali ako si predstavnik neke etnicke grupe, onda ces valjda imati tu moralnu odgovornost da svoj narod postedis toga da budu zrtve necijeg podmuklog scenarija (mozda upravo Medovog ).

    Mada, ja cisto sumnjam da to udruzenje Velika Malesija nema uskladjene stavove sa Dinosom, Bardijem i ostalima...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    treba li onda Vlada Srbije da se ogradi od psovki Vojislava Seselja upucenih hashkom sudu jer je on prije svega Srbin a onda predsjednik najjache partije u Srbiji koju bira ne mali broj gradjana?

    po tvojoj logici ja mogu reci da cisto sumnjam da Vojo I nema uskladjene stavove sa Vojom II

  25. #25
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Zelenika
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Normalno je da se manji narod unutar neke drzave osjeca ugrozenim od strane veceg.Crnogorci unutar SCG,albanci unutar CG.
    Poceli su prohtjevi da progresivno rastu,navikoh se ja na sapun i na zubnu pastu.

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Vreme je na srpskoj strani!
    By HIGHLANDER in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 26
    Last Post: 13-03-05, 20:37
  2. ZIVOT SVETOG VASILIJA OSTROSKOG CUDOTVORCA-SLAVA MU I MILOS
    By srpskagoracrnagora in forum Religija i filozofija
    Replies: 1
    Last Post: 28-02-05, 16:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •