View Poll Results: Ko prolazi?

Voters
39. You may not vote on this poll
  • Brazil

    14 35.90%
  • Colombia

    25 64.10%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 126 to 135 of 135

Thread: 1/4 Brazil - Colombia

  1. #126
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam rekao da je jedini, ima ih mnogo, al' je to njegovo simuliranje pocelo da bude odvratno. Moralo je da mu se obije o glavu.

    Sent from my HTC One mini using Tapatalk
    I don't get lucky. I make my own luck.

  2. #127
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    Hahahahhhaa...kolika skakavcina!
    :lolblue: :lolblue:


  3. #128
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,276
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Simuliranje je poodavno sastavni dio treninga, tako da kad bi postojala visa sila da to kazni vjerovatno bi samo djeca ostala da igraju fudbal. Ako ti ne volis Neimara nasladjuj se slobodno njegovom povredom, ne moras prizivat kosmicku pravdu u pomoc.
    Kad smo vec kod ovoga, nisam primijetio da je iko izbrojao kolutove onoga usljivoga Campbela (valjda se tako zove) protiv Grka, (koji su po ovom pitanju najpostenija reprezentacija na prvenstvu, bar sam ja stekao takav dojam) nego su vecinom balavili zadovoljni ispadanjem Grcke... Cini mi se da je kosmicka pravda debelo zakazala na toj utakmici.

    no odoh daleko off, prastajte.
    067-572270

  4. #129
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post
    Posle toliko puta kada je prilikom najmanjeg kontakta padao kao pokosen a nikad ni karton za simuliranje nije dobio neka kosmicka pravda je sto mu se ovo desilo sinoc. Ionako da ga Zuniga nije sinoc pokupio, Hummels bi to zavrsio.

    Sent from my HTC One mini using Tapatalk
    Kosmicka pravda bi bila kad bi ti sad pao niz stepenice.

    Neymar se baca onako da ne bi primao "kost u kost" udarce.
    On uoci svakog jaceg kontakta skoci , kako mu noge, prilikom primanja udarca, ne bi bile opterecene tezinom. Tako se cuva od povreda. Ne apsorbuje udarce tijelom, nego ta sila koju prima "izdusi" na onom njegovom saltu. To je umjetnost padanja, a ne foliranje. On da ne skoci, neko bi mu okinuo noge, jer igra prebrzo, na ivici, tako da ovi panjevi jedino mogu faulom da ga zaustave.

    Kosmicka pravda...Kakva je to izjava... ni da ti je krvnik. Ni da je Materaci.
    Last edited by Sandor Kolar; 05-07-14 at 20:58.

  5. #130
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čuš umjetnost padanja. Ne zajebavaj me, Sandore. Mora li i da vrišti i da se prenemaže, da bi ta sila "izdušila"? Ono što mu je Zuniga uradio je krvnički, ali se on ciganiše koliko iđe može.
    DICIOTTO

  6. #131
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ga volim, to je buducnost Barse ali "dobio je sta je trazio". Da ako se trgne malo. Nije ovo balet no fudbal.

  7. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako se pogleda posteno onaj sto ujeda nije neku veliku stetu nanio, a kakvu je kaznu dobio !!!!!! Zbog debila kao sto je Zuniga ne mogu se gledati majstori fudbala o kakvu je on kaznu zasluzio ???
    Ne razumijem da neko ko voli fudbal moze reći "zasluzio je, to mu trebalo.... " ima jedan sport dje se lome i krvi do koljana pa se bolje prebaciti na taj sport.

  8. #133
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,689
    Thanks Thanks Given 
    2,067
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    2,460 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Mora li i da vrišti i da se prenemaže, da bi ta sila "izdušila"?
    axaxaxaxaaaa, dosta je...
    Forever young, i want to be forever young

  9. #134
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Čuš umjetnost padanja. Ne zajebavaj me, Sandore. Mora li i da vrišti i da se prenemaže, da bi ta sila "izdušila"? Ono što mu je Zuniga uradio je krvnički, ali se on ciganiše koliko iđe može.
    On vristi i prenemaze se vise nego sto treba, ali kad zapliva, u 90% slucajeva je to zato sto neko oce da mu okine nogu. Ovih 10% je uticaj Busquetsa.

  10. #135
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne opravdavam Zunigu ali ga potpuno shvatam. I neka njega sad kazne kad je napravio jos goru stvar od Sukija. Neka ga kazne koliko zasluzuje.
    Ali Nejmar je dobio sto je trazio. I ja bih ga onako zveknuo sa velikim zadovoljstvom. Ne velim, nisam za namjerno prekidanje karijera i sl i meni bi bilokrivo da to napravim nekome ali u onom momentu bilo je ocekivano da mu se nesto onako desi.

    Alo bre, Nejmar pada ka od puske, samo onu noc je garantujem 10 puta se ispada i isprevrca onamo. To iritira, ona tetralnost i simuliranje. Evo ti sad prijatelju pa ces imat zasto da kukumaces.
    AL nije samo to. Ja u zivotu nisam vidio Brazil da onako bije nekoga. Ljudi moji kako su ih tukli. Kolumbijci nisu znali sto ih je snaslo.
    Onaj David Luiz. Tesko da ima sad neki igrac da mi je odvratan kao on,. A ne moze onaj da bude svjetski igrac trika nema.Ne moze, nije fudbal ragbi bre. AL nema veze nije to sad poenta. Poenta je da onaj tako zestoko bije da ce sebe nedje povrijedit kako udara. 7 je imao brutalnih startova onu noc, ni za jedan nije dobio karton. Pored onoliko startova sto sviranih sto ne, Brazilci nisu dobili nijedan karton za faul.30 i kusur faula su napravili i sigurno jos 15-20 nesviranih i samo su dobili karton kod penala( i to je faul, ali posebna situacija) i kad je SIlva ometa golmana Kolumbije. Znaci otpocetka im je pustena pregruba igra i masakrirali su ih.
    A tek Ćiagou śilva, kako onaj bije namazano. Zato i jeste stopercina jer je doktorira da bije kad niko ne vidi. Majkon, Paulinjo, Fernardinjo, Oskar, svi redom mlate.
    Ali OSkar, to je najkompletniji Brazilac. Koliko dobro igra naprijed na AMF isto toliko dobro krlja pozadi. Ubica decijeg lica.

    I kad tti toliko bijes krvnicki a nidje kartona, pola se faulova ne svira, a suprotnoj strani strani se duplo slabiji kontakti sviraju i svima je jasno da te sudija pusta d aih bijes jer jedino tako mozes da ih savladas, na cisti fudbal ne mozes. . . Pa ti je i to malonego ovaj tvoj najbolji spasitelj Nermin se ''da ga je sramota'' nevidjeno folira - Znaci posle svega toga KOlumbija treba da ti kaze: AJde vi ste Brazilci, svjetske velicine, domacini, prodjite vi ko nas jebe nama je i ovo dosta. Vjerovatno su to Brazilci zamisljali tako.

    E neces Neki no ti evo. Zlatila ti se ta desna Zuniga.

    A on sad snima emotivne snimke iz kolica a nista mu nije. Ne bi me cudilo da zaigra ako prodju u finale.Evos ad su 5 dana drvili da nece igrat protiv kolumbije a evo ti ga on pada i roni ka najbolji.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1/8 Finala Brazil - Chile
    By cardozo in forum SP 2014 Brazil
    Replies: 123
    Last Post: 01-07-14, 14:51
  2. 1/8 finala Colombia-Uruguay
    By cardozo in forum SP 2014 Brazil
    Replies: 65
    Last Post: 30-06-14, 03:37
  3. Mijenjam panini Brazil
    By UltrasTito in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 25-05-14, 07:57
  4. Brazil
    By ThaHool in forum Putovanja
    Replies: 9
    Last Post: 30-10-11, 19:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •