Page 4 of 11 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 258

Thread: Studije primijenjenog racunarstva

  1. #76
    Silvester Guest

    Default

    Quote Originally Posted by db
    kakvog koda? što se to piše na ispit-te je toliko korisno?
    Cuh da se na samom ispitu koji traje max. 1,5h pisu djelovi Linux i Windows kernela - isto kao i na C smjeru

    Quote Originally Posted by db
    C smjer je završilo vrlo malo ljudi(prebrojaćeš ih na prste), a oni su se fino zaposlili-daleko od biroa.
    Milo mi je to cut

    Quote Originally Posted by db
    a za jednog (za ove ostale ne znam baš toliko baš toliko) slobodno možeš reći da je "književnik"
    Nadam se da si ti taj

    Quote Originally Posted by db
    ja kapiram razliku, no ti ne. malo razmisli što sam ja napisao:
    Code:
    pa nije baš-sa engleskim(bez književnosti) možeš da se sporazumijevaš, a sa onim što se tamo radi ne možeš da programiraš, nego ipak moraš i da napraviš par programčića.
    a što ti-pa će ti (nadam se) biti jasno.
    Interesantno... A ko te obavjestio da se tamo ne pravi par programcica?
    Ono sto tebi nije jasno je da su vazda postojali i postojace studenti koji rade i oni koji se svercuju.
    Ako su neki dosli do tebe na "spremanje", to ocigledno znaci da pripadaju
    "svercerskoj" grupi.
    E sad, ono sto ti ne kapiras, je da ti tvoji drugari nijesu "validan" uzorak

    Quote Originally Posted by db
    i "književnike" ne pravi majka priroda-to je samo izgovor za one kojima ne ide ili koji su loše upućeni, ili...
    naravno, nekome je lakše, a nekome teže da postane "književnik", ali to je već druga priča
    Fino je cut mlado momce kako umno zbori
    Kod tebe imamo ocigledan primjer umnog momka kojem je "bilo lakse da to postane".
    Koju si skolu pohadjao ?

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Silvester
    Nadam se da si ti taj
    ja nisam završio, a ne pričam o mom znanju, nego uopšteno.
    Quote Originally Posted by Silvester
    Interesantno... A ko te obavjestio da se tamo ne pravi par programcica?
    Ono sto tebi nije jasno je da su vazda postojali i postojace studenti koji rade i oni koji se svercuju.
    Ako su neki dosli do tebe na "spremanje", to ocigledno znaci da pripadaju
    "svercerskoj" grupi.
    E sad, ono sto ti ne kapiras, je da ti tvoji drugari nijesu "validan" uzorak
    ti ne kapiraš-ja sam ovih par pomenuo jer su JEDINI koji su do sad završili, tako da su najvalidniji (i jedini validni) uzorak kad je u pitanju priča o birou.
    naravno da postoje i oni koji "švercuju" i ne bih da pričamo o znanju LJUDI, nego o tome kakvi su ispiti i slično. a gotovo svi što su prošle godine bili na 4. godini su dosta naučili do tada.
    od programa se pravi-što od programa(ili makar samo funkcija) ti treba da radiš na ispit (na fakultet-ne kući), a što treba kući (ne moraš sve da navedeš-dovoljno je da staviš najteže od jednog, i najteže od drugog).i stavi što je OBAVEZNNO, a ne što je neko uzeo, a mogao je da ide i lakšim putem.
    tih nekoliko nisu došli kod mene "na spremanje", nego su me pitali da im pokažem neke stvari (naravno besplatno), ali ja kažem da kad su oni položili to sa finom ocjenom-o težini i korisnosti mi nemoj pričati.
    Quote Originally Posted by Silvester
    Cuh da se na samom ispitu koji traje max. 1,5h pisu djelovi Linux i Windows kernela - isto kao i na C smjeru
    kao prvo ispit ne traje sat ipo maksimalno, nego traje 2-3 sata.
    drugo-samo uporedi ispit iz programiranja 1/2 i vaše ispite za C jezik.

    za razliku od tebe-ja sam informisan i o drugoj strani, a ti se informiši i o drugoj strani, da bi bio realan. (imaš na sajtu koji je dao guest-pa predmete koje sam ja naveo (nažalost-oni su jedini koji su popunjeni))
    ....

  3. #78
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hvala na odgovorima.NIste mi odgovorili koliko traje ETF i na kojoj godini se djele smjerovi.

    Pozdrav.

  4. #79
    Silvester Guest

    Default

    @db:

    Vidim ja da si ti pametan djecko, ali posto imam pametnijeg posla,
    neka bude suprotno od one narodne da "pametniji popusta". Zato:

    /me off...

    Quote Originally Posted by db
    ja nisam završio, a ne pričam o mom znanju, nego uopšteno
    ...barem dok ne zavrsis

  5. #80
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    E pa Bozo, razlog upisivanja je vec druga stvar
    Ja rekoh, bih ja upisao nesto drugo sto me niteresuje, ali se nema novca.

    Jes, mene interesuje produkcija muzike, ali to prije svega (kao i za programiranje konkretno) zavisi od talenta i rada. I naravno vrste muzike kojom se covjek bavi.

    Hm. Ja nisam rekao da me ETF ne interesuje, stavise, ima dosta zanimljivih i upotrijebljivih stvari. Naravno, ima dosta i glupih stvari koje nisu potrebne, ali to ima svaki fakultet.

    budala = glupan
    glupan + x = pametan
    x= int IQ
    budala + x = pametan

    Ne, nikako se ne slaze ta logika
    -------------------------------------


    Evo, sad da odemo na drugi dio price o Stefanovoj srednjoj skoli. Onaj ko oce da upise neki od fakulteta dje se trazi znanje matematike neka slobodno zaobidje elektro skolu, jer gimnazijalci uce obimnije gradivo iz matematike. Naravno, i to je individualno.
    Mada, gledajuci dje si sad, a dje ces bit za 4 godine, ETF ce se najvjerovatnije placati, predmeti ce biti lagani ako nastave po Bolonjskoj deklaraciji, izbacice predmete tipa Fizika, Tehnicka mehanika, a i jos poneki.

    Znaci sve u svemu, tebi je potrebno da zavrsis kvalitetnu srednju skolu, a do fakulteta imas vremena, jer ce se mnogo toga promijeniti.

    ETF traje 3 godine, a smjerovi se biraju na cetvrtoj godini (tacnije to nije godina, vec valjda specijalizacija za odredjeni smjer, ali oni se jos uvijek dogovaraju kako ce i sto ce.)
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  6. #81
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    BR
    Posts
    1,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Thanks db, vjerujem da ce to bit pmf!!:P Mada uopste ne shvatam oko cega se prepirete na proslom topiku, koliko sam shvatio ako oces znanje upisi pmf , a ako oces diplomu i neko predznanje onda ETF or VRS, or something like that.
    Koliko sam primjetio i ti si na pmf-u pa da te pitam jel mnogo teska analitika i analiza kao sto mi je pricaoidrug koji je na 1. godini??!!

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa sad-ako oces da programiras onda PMF (C smjer)
    ako te zanimaju i detalji oko rada hardvera (nešto ćeš naučiti i na PMF-ali ipak ne detaljno kao na ETF), ali i programiranje (u naravno manjoj mjeri)-ETF
    VRS-samo ako ti je potrebna nekakva diploma na najlaksi nacin

    analiza i analiticka-pa zavisi koliko ti je predznanje. ja nisam imao nekih problema (iako sam iz elektrotehnicke-gdje bi trebalo da se manje uci matematika, i iako sam prva godina bio B smjer(zbog problema sa srpskim jezikom) na kojem bi trebalo da je to teže)
    mnoge je zezala algebra. mada sad je tamo bolonjska katastrofa (koja mene nije-niti oce zakaciti), tako da ne znam tačno kako je sad.

    na PMF (po meni) imas dva nedostatka>
    1. ne uci se mrezno programiranje (kao ni administracija-bar za sad, nego se uče neke druge stvari iz mreža). dok se na ETF mogu fino naučiti mreže (mada ne i mrežno programiranje-ako je vjerovati kolegama sa ETF-a)
    2. tek se na 3. i 4. godini ulazi u "primjenljivo programiranje" (XML,UML,PHP+MySQL+JS,oracle,baze,OOP,matlab,AI,.. .), ali daleko od toga da se na prve dvije godine ne uči programiranje (posebno na predmetima programiranje 1/2)-nego ti one više služe kao uvod i savladavanje algoritama koji ti kasnije koriste

    u svakom slučaju-imaš link pa pogledaj predmete koje sam spomenuo(pogledaj rokove i domaće-da bi otprilike znao što se traži(a tim i uči) na tim predmetima). ali predmete traži kroz meni-tabela nije dobra.
    imam ti i neke rokove iz baza podataka/naprednih baza podataka u elektronskom obliku, pa ću ti zakačiti ako te zanima.

    u prethodnom postu ne znam što da ti kažem-raspravljamo se da pomognemo kolegi koji je pitao što da upiše i taman kad sam pitao što se to od programa traži (za sve, a ne za one koji idu težim putem) da se uradi na času, a što kući-čovjek odustane od rasprave, tako da mi to zvuči kao prazna priča, ali možda je to samo moje mišljenje
    ....

  8. #83
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Bozo, jesi priveo djevojku kuci? Hehe.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shake
    Spomenuo si RAF (www.raf.edu.yu)... Stipendiju možeš da dobiješ jedino ako osvojiš neko od prva tri mjesta, u toku 3. ili 4. godine srednje škole iz informatike ili matematike na nekom od saveznih takmičenja. Bez toga, nema šanse, jer mislim da su uglavnom kolege koje upisuju RAF iz BG matematičke gimnazije, što dovoljno govori.

    Ja sam prezadovoljna fakultetom. 80% profosora već u prvom semestru je sa Matematičkog fakulteta iz Beograda... Ako hoćeš da budeš programer, od matematike ne možeš da pobjegneš. Jedino, što i sam kažeš 3000E je puno, ali isplati se.
    I ne misli da je lako jer je privatni fakultet, jer ćeš se zeznuti. Ima da se radi više nego što misliš, i mnogo je teže kako vrijeme odmiče. Kriterijum svake godine povećavaju, što će se vidjeti i pri upisu sljedeće školske godine.

    Prvu godinu treba pregurat sa 4 matematike i 3-4 programiranja ... poslije toga si avion...
    Ako te nešto interesuje slobodno se javi.

    p0z

    Shake
    Interesuje mene sto palis cojeka...
    Nisi lud kralju da upises ovo... na citav fax imas 3 djevojke od kojih za 2 nisam siguran sta su.. I imas milion likova koji zive za kompjuterom i pred automatom za kokakolu...

    Pozdrav za sandru vucevic

  10. #85
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    db:

    "pa sad-ako oces da programiras onda PMF (C smjer)
    ako te zanimaju i detalji oko rada hardvera (nešto ćeš naučiti i na PMF-ali ipak ne detaljno kao na ETF), ali i programiranje (u naravno manjoj mjeri)-ETF.."


    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAA!!!!

    A KAKVO TO CRNO PROGRAMIRANJE NA ETF-u????

    ono nesto malo NAJOSNOVNIJEG???
    ili mislis ono da dobijes projkat (koji inace ljudi tamo nisu sposobni uraditi) i koji svako od njih prepise negdje....


    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA~!!!

    PA ZNAS KAKO SAM SE ISMIJAO....!!!
    ja sam bio na etf-u...
    npr. mogu reci sa 1000% sigurnoscu:

    tamo sam radio matlab, ja garantujem da se na SPR radi 10 puta vise i komplikovanije u matlabu nego na ETF-u!!
    ali to sam rodjenim ocima vidio...!!!

    a o C++ projektima studenata sa etf-a da ne pricam...

    niko tamo nema pojma da programira...

    JA znam bar 20 - 30 ljudi koji su zavrsili ETF a NI JEDAN BUKVALNO ne zna ni jedan programski jezik!!!!

    niti imaju, cini mi se ni jedan predmet o racunarskom hardveru!!
    jedino sto znaju o hardveru je to kako se krecu elektroni kroz provodnik...

    prema tome, drugi put provjeri prije nego li nesto kazes...

  11. #86
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Hanover, mogao bi i ti provjeriti sto pricas.

    ili mislis ono da dobijes projkat (koji inace ljudi tamo nisu sposobni uraditi) i koji svako od njih prepise negdje....
    Projekata ima vise u toku studija. Konkretno projekti iz predmeta "teorija informacija i kodova (TIK)" su odradjeni vrhunski. Za date informacije koje je profesor dao, studenti su fenomenalno odradili projekte. To automatski vodi do toga da ljudi znaju sta rade.

    ja sam bio na etf-u...
    tamo sam radio matlab, ja garantujem da se na SPR radi 10 puta vise i komplikovanije u matlabu nego na ETF-u!!
    Matlab se na ETF-u radi iz vise predmeta koji nisu vezani za programiranje. Tu spadaju "Digitalna obrada signala", "Sistemi automatskog upravljanja", a ima ih jos. Konkretno, vecina programa za projekat iz TIK-a je bila uradjena u Matlabu.

    a o C++ projektima studenata sa etf-a da ne pricam...
    niko tamo nema pojma da programira...
    Trebam li ovo komentarisati? Treba. Jesi li ispitivao svakog od ljudi?

    JA znam bar 20 - 30 ljudi koji su zavrsili ETF a NI JEDAN BUKVALNO ne zna ni jedan programski jezik!!!!
    Pored smjera koji se zove "Racunari", postoje i smjerovi "Telekomunikacije", "Elektronika" i "Energetika". Nijedan od navedenih mi ovako po imenu ne lici na programerski smjer.

    niti imaju, cini mi se ni jedan predmet o racunarskom hardveru!!
    Do sada je bio jedan jedini, i to je bilo kod Radonjica iz "Osnova racunarstva 1". To kao da nije bio konkretan ispit o hardveru, vec je bio vezan za ispit. Da li ima na cetvrtoj godini ne znam.

    prema tome, drugi put provjeri prije nego li nesto kazes...
    Na ovo sam vec odgovorio.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hanover
    A KAKVO TO CRNO PROGRAMIRANJE NA ETF-u????
    znam par kolega sa ETF-a i oni su sasvim solidni programeri (ako nista drugo-bolji od onih sa VRS koje znam)-e sad gdje su to naucili ne znam, ali sustina je da svi koje (dovoljno da procijenim znanje) znam sa ETF-a znaju da programiraju bolje od bilo koga koga znam sa VRS (a znam sa VRS i boljih programera koji su svoje znanje istini za volju imali prije VRS) (i rekao sam u manjoj mjeri)

    a gledao sam i sto rade na programiranje (kako C, tako i C++)-to jest, gledao sam ispite, i oni su tamo PISALI PROGRAME, a ne ANALIZIRALI KOD kao na ispitima sa VRS (osim ako me je drug lagao i dao neke druge rokove sa ko zna kojeg fakulteta)

    o detaljima rada hardvera-nije samo provodnik i slichno-ima i arhitektura racunarskih sistema (koja ne vjerujem da je ista na VRS-jer bi onda vjerovatno drzali svi zajedno), ima i elektronika, vjerovatno i nesto kao digitalna elektronika,...
    e sad ako to nema na prvoj godini, to je druga stvar.

    Quote Originally Posted by hanover
    ja sam bio na etf-u...
    koliko dugo?


    ja da pitam ponovo (vezano isključivo za programiranje)-što je to najkorisnije (takođe i najteže) na VRS sto SVAKO MORA da uradi (a ne samo pojedinci) na času (ispit), a što kući (projekti)?
    ....

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......... ........

  14. #89
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Btw i u masinsku se moze svasta naucit samo ako hocete.
    She is only here to annoy herself!

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sudeći po ovim postovima, za koju godinu u Crnoj Gori ima da bude previše ovih novokomponovanih informatičara, programera, tj. nazovimo ih kako bilo. I ako pola od njih bude znalo za šta su dobili diplomu, biće dobro.

    Quote Originally Posted by Spale
    Interesuje mene sto palis cojeka...
    Nisi lud kralju da upises ovo... na citav fax imas 3 djevojke od kojih za 2 nisam siguran sta su.. I imas milion likova koji zive za kompjuterom i pred automatom za kokakolu...

    Pozdrav za sandru vucevic:grin:
    Spale, trebali smo i mi u PG, pa nema veze sto bi nas šestoro bilo za jednim računarom.
    Haha, ja sam ova treća je li :P.
    Slažem se za ove likove, ali ljudi znaju zašto su na faxu. I vjeruj mi, dok su takvi i ti ćeš više naučiti, nego se ne obrćeš na fax. Vidimo se 26.02. na predavanja. Idem doma ujutro.

    Stefan123, moj ti je savjet da upišeš Matematičku gimnaziju, nego me strah da ti još ne znaš što je informatika, tako da se ne zalećeš mnogo. Ali vjeruj mi, ako završiš Matematičku gimnaziju, ne boj se ni jednog tehničkog fakulteta, pogotovo ne informatike. Matematiku ne doživljavaj kao monotono vježbanje zadataka do besvjesti. Logiku koju razviješ kroz matematiku, će ti olakšati kad budeš programirao. Inače, programiranje ako hoćeš da naučiš moraćeš sam da posvetiš dosta vremena tome.
    Always smiling :-)

  16. #91
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Dobar si mu savjet dala, ova u PG je prelaka za zavrsit, narocito zadnje 2 godine
    She is only here to annoy herself!

  17. #92
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O Boze, opet se svadjaju

    Uh, dajte ljudi, cudi me da niko ne kapira u cemu je problem...

    Da su oni koji troshe energiju prepucavajuci se da li je bolji ETF ili VRS ili XXY sjeli i zajedno smislili nesto bolje, napisali neki mali project, obratili se Vladi, strancima, tj na bilo koji nacin ulozili energiju na poboljsanje crnogorske IT scene, ne bi imali ovo sto danas imamo... No dobro, takvi smo uvijek i bili, i u politici, i u zivotu, i u svemu...

    Da me neko pogresno ne shvati -- hvala svima onima koji su odgovorili na topic, ali mislim da ova prepucavanja ne vode nikuda... De gustibus non est disputandum! (Xex tu ja ispado mudar)

    Hajd

  18. #93
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    331
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shake
    Stefan123, moj ti je savjet da upišeš Matematičku gimnaziju, nego me strah da ti još ne znaš što je informatika, tako da se ne zalećeš mnogo. Ali vjeruj mi, ako završiš Matematičku gimnaziju, ne boj se ni jednog tehničkog fakulteta, pogotovo ne informatike. Matematiku ne doživljavaj kao monotono vježbanje zadataka do besvjesti. Logiku koju razviješ kroz matematiku, će ti olakšati kad budeš programirao. Inače, programiranje ako hoćeš da naučiš moraćeš sam da posvetiš dosta vremena tome.
    U PG nema vise matematicke ako misli ovdje.
    A ja sam bio prva 3 dana u matematickoj kad sam vidio kakvi su geekovi oko mene prebacio sam se odma.

  19. #94
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesam znala da nema. Eto, sve što valja i što je kvalitetno brzo se ugasi :mad: . Ma ne vjerujem da nema niđe u CG gimnazija prirodno-matematičkog smjera?
    Ja da sam gledala ko je oko mene na faxu nikada ga sigurno ne bih upisala. Ali, želja i volja su ipak najvažnije .
    Last edited by shake; 14-02-06 at 21:51.
    Always smiling :-)

  20. #95
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    331
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima prirodno-matematicki (ja sam na njemu) ali matematicka je nesto sasvim drugo. A na prirodno - mat. sto se programiranja tice imas informatiku samo 1. godinu i to kod onog Lacmana pomenutog na topicu ispod, s kojim smo se vise sprdali nego radili.
    Dok se na matematickoj to dosta ozbiljno radilo sve 4 godine.
    A drugo je fax ni ja tad necu gledat likove oko sebe, ali u srednjoj se mozes zajebavat a ne da se na odmorima sa 9 cetvorookih igram zanimljive analitike

  21. #96
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by WinterMage
    ... prepucavajuci se da li je bolji ETF ili VRS...
    Hahaha, a vala stvarno oko toga je potrebno prepucavanje :mrgreen: :mrgreen:
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. #97
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_M_W
    Dok se na matematickoj to dosta ozbiljno radilo sve 4 godine.
    Jes, iz prve ruke ti mogu potvrdit da je to ozbiljno kao ovaj smiley :lolblue:
    She is only here to annoy herself!

  23. #98
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_M_W
    Ima prirodno-matematicki (ja sam na njemu) ali matematicka je nesto sasvim drugo. A na prirodno - mat. sto se programiranja tice imas informatiku samo 1. godinu i to kod onog Lacmana pomenutog na topicu ispod, s kojim smo se vise sprdali nego radili.
    Dok se na matematickoj to dosta ozbiljno radilo sve 4 godine.
    A drugo je fax ni ja tad necu gledat likove oko sebe, ali u srednjoj se mozes zajebavat a ne da se na odmorima sa 9 cetvorookih igram zanimljive analitike
    Neka nemoj tako za lacmana, ima ljudi kojima je on bauk i dan danas, nijesu mogli da skapiraju algoritme id Pascal i Basic dan danas
    A na kompjutgerima se bas masdu radilo, to je spas
    Ja kad sam ucio imali su 386. Tek na kraju su dosli neki Penitum 2 cini mi se koje su radile jedno 10 dana ja mislim
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #99
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    331
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX
    Jes, iz prve ruke ti mogu potvrdit da je to ozbiljno kao ovaj smiley :lolblue:
    ne znam, meni je neki prof. Calasan (ili kako vec) djelovao dosta ozbiljno bar za ta 3 dana koliko sam bio tamo
    a ozbiljnije je od lacmana to je sigurno
    Last edited by B_M_W; 15-02-06 at 21:29.

  25. #100
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_M_W
    ne znam, meni je neki prof. Calasan (ili kako vec) djelovao dosta ozbiljno bar za ta 3 dana koliko sam bio tamo
    a ozbiljnije je od lacmana to je sigurno
    A pff ja sam u trecoj godini imao 5 kod njega a u cetvrtoj je bilo ako ides na takmicenje imaces 5 a ako neces 2, tako da mi je na kraju zakljucena dvojka :mrgreen:
    She is only here to annoy herself!

Page 4 of 11 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Studije, koncepti!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 12
    Last Post: 04-04-04, 07:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •