View Poll Results: Moje mišljenje o McDonald's-u:

Voters
235. You may not vote on this poll
  • Potreban je glavnom gradu, ali cijene treba prilagoditi standardu stanovništva.

    70 29.79%
  • Potreban je glavnom gradu, cijene koje su na snazi u regionu smatram realnim.

    22 9.36%
  • Svejedno mi je, ali u slučaju da se nekada otvori bio bih povremen gost!

    56 23.83%
  • Svejedno mi je, ali u slučaju da se nekada otvori ne bih navraćao

    21 8.94%
  • U potpunosti nepotreban, zbog sumnjivog sastava hrane i visokih cijena.

    48 20.43%
  • U potpunosti nepotreban, prije svega zbog zaštite domaćih lanaca brze hrane.

    18 7.66%
Page 7 of 24 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 151 to 175 of 586

Thread: McDonald's u glavnom gradu, ANKETA

  1. #151
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,222
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svi koji su postovali ovdje imaju visak vremena. HEHEH

  2. #152
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Očigledno nisi upoznat sa tim da rezultate anketa CdM članova moraš suprotno tumačiti kako bi dobio pravilnu sliku.
    Kako to? Ne kapiram većinu ovih vaših internih fora. glasanje sam postavio i nadi da ću dobiti iskrene odgovore, a na kraju sam postao predmet sprdnje i omalovažavanja jer sam rekao da volim hranu iz Mekdonaldsa i ne smatram je smrtonosnom. Mada, tipično za naše "visokomoralno" društvo... na papiru...

  3. #153
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by davorp View Post
    Tenkovima nece, ali sankcijama raznim hoce.
    Bolje nam je onda ovako - privatna Crna Gora. Samo još da postanemo dosljedni i počnemo pljuvat po đedovima što ginuše u borbi protiv mnogo gorega od sankcija. Kakve budale.


    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Kako god, iz poll-a se može zaključiti da su glavni problem visoke cijene. Kao što se i pretpostavljalo svih ovih godina, to je glavna kočnica u otvaranju jednog ovakvog objekta i poboljšanju ponude glavnog grada.
    Što je lako korigovat niskim kvalitetom i državnim subvencijama.


    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Kako to?
    Tako što ti uzorak nije reprezentativan. Niti jedna anketa u istoriji ovoga foruma nije odgovarala realnosti.
    Last edited by RoNN|3; 01-07-14 at 14:15.

  4. #154
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    Kako god, iz poll-a se može zaključiti da su glavni problem visoke cijene. Apsolutna većina sa skoro 35% glasova smatra da bi McDonald's bio potreban glavnom gradu, ali po pristupačnim cijenama. Kao što se i pretpostavljalo svih ovih godina, to je glavna kočnica u otvaranju jednog ovakvog objekta i poboljšanju ponude glavnog grada.

    Quote Originally Posted by McDonald's View Post
    81 od 120 glasača je glasalo za jednu od prve tri opcije, koje se smatraju afirmativnim odgovorom. Matematički (statistički) 67,5% anketiranih odobrava otvaranje McDonald's-a sa određenom rezervom, bilo po pitanju cijene ili učestalosti konzumiranja te hrane. Dakle, apsolutna većina ne bi imala ništa protiv otvaranja Meka. Ne znam šta je nejasno.
    Мени је нејасно како је теби 35 посто апсолутна већина.
    Ако си часлав вешовић онда ми је јасно.
    Све.
    Заувијек.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  5. #155
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Loše sam se izrazio. 35% ljudi misli da je problem samo u cijenama, a 67.5% je glasalo jedan od prva tri odgovora (koji se u postavci ankete smatraju afirmativnim ili većinom afirmativnim). Uzorak je mali, ali niko nije očekivao 20 000 glasova na forumu...

  6. #156
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    U potpunosti nepotreban, zbog sumnjivog sastava hrane i visokih cijena.

    Sastav nije sumnjih,javna tajna. Genetski modifikovani otpad kojim truju narod sirom svijeta, najotrovnija hrana, a i ukus hrane je kao plastika. Domace je domace Kruna,Mimi, Trendino,Gurman

  7. #157
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,806
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,322
    Thanked in
    2,172 Posts

    Default

    Bogami, onda ti je slaba anketa. Ođe po forumu obično od 10-12 hiljada ljudi učestvuje. Ada pogledaj koliki je broj članova. Biće da anketa nije stimulativna. Uporedi sa anketom da li je ljepše obrezano ili neobrezano spolovilo. Ono, djelimično ima veze sa mcdonaldsom. Mislim, sunetka, meso i te stvari.
    Last edited by NHM; 01-07-14 at 14:26.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  8. #158
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Kao i za upotrebu alkohola i cigara,trebalo bi uvesti i zakonom zabranu za konzumiranje hrane iz Mc do 18 godine,samo pojacati kontrolu maksimalno,nije u redu da jadna djeca dobijaju rak od malih nogu,slabljenje metabolizma kada treba da je najjaci i td.

  9. #159
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Kao i za upotrebu alkohola i cigara,trebalo bi uvesti i zakonom zabranu za konzumiranje hrane iz Mc do 18 godine,samo pojacati kontrolu maksimalno,nije u redu da jadna djeca dobijaju rak od malih nogu,slabljenje metabolizma kada treba da je najjaci i td.
    Da li bi taj zakon vazio i za kupovinu druge hrane: Milka cokolade, Nestle, Mondelez, Coca Cola idr, ciji su proizvodi isto GMO i sadrze razne kancerogene aditive, ili samo za McDonald's?
    Davor

  10. #160
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Лош ти је примјер, не можеш поредити раштан са Меком
    Не ради се о томе волиш ли га ил не, него да ли је тај Мек Доналдс добар за тебе или не. Раштан сви знамо колико јесте добар а Мек ???
    И зашто се не бисмо успротивили да нам доводе амерички бренд , лидер генетски модификоване хране, да нам се нација трује???
    Уопште се не ради о Круни , Гурману итд. Причамо о Мек Доналдсу.
    Напише ли још неко да му требају сертификати да је Мек лош , ГАСИ ову тему
    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Ali zašto bi ti ili bilo ko drugi umjesto mene odlučivao što je dobro za mene a što nije? O tome se radi ođe. I radi se o kruni i gurmanu i drugima jer oni su fast food restorani isto ka' mek i možeš da ih porediš, ta hrana generalno nije zdrava uopšte pa se ubijaju od posla, zašto se nisi potrudio do sad da pokreneš neku akciju da se prvo oni zatvore? Jesi išao u subway da jedeš kad se otvorio ođe? Kako prolazi smeće od hrane i grickalica raznih po prodavnicama ako svi tako zdravo jedemo? Jesi li probao domaća jaja ili krompir i ono što prodaju u voli i tako te prodavnice? i ne samo tu nego i na pjacu đe toboš prodaju zdravo domaće ? Ja jesam i ogromna je razlika. Ovo što ti hoćeš i propagiraš zahtijeva da se zatvori svaka prodavnica i piljara u Crnu Goru jer bukvalno svaka prodaje smeće. Ako je gurman,kruna itd toliko dobar i ako toliko ljudi jede tamo otvaranje meka ođe ne bi trebalo nikakav problem da im napravi, zar ne ? Goodfellas se razbija od posla, a nema ništa bolju hranu a skup je namrtvo, ko tu jede? svi jedu salate, a ? Ja ne želim mek ođe jer volim Ameriku i hoću da prisvojim njihove običaje, n'o volim tu hranu i sama kao odrasla osoba znam kad i koliko ću da je jedem, ne mora niko umjesto mene da razmišlja, samo tražim da imam izbor. I što mi ne bi trebali ti sertifikati? Ako si ozbiljan čo'ek i ako želiš nešto da objasniš i dokažeš valjda moraš posjedovati neke dokaze? Niko ne kaže da je namrtvo zdrava hrana, ali ima nas mnogo koji ne vode 100% zdrave živote pa što ćemo sad? Što bi reka' Popaj bilo bi nenormalno zdravi da umremo
    Are you suggesting coconuts migrate?

  11. #161
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Oce li bit cg specijaliteta u Mc? Npr McSarma?

    I am so post-rock I shit sad birds.


  12. #162
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Hahah, to bi bilo dobro
    Are you suggesting coconuts migrate?

  13. #163
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Dobrodoša na forum Časlave Vešoviću.
    :lolblue::lolblue:

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Očigledno nisi upoznat sa tim da rezultate anketa CdM članova moraš suprotno tumačiti kako bi dobio pravilnu sliku.
    Pustite momka, ja nisam glasao iz sprdnje nego bi bas volio da se Mek otvori. Kako im je dobra hrana, pa sad bi posa do BG da bucam malo da mi moze bit..

    Trunka objasnila.

  14. #164
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poll je ionako nevalidan, nema najrelevantnije opcije.

    *) Nepotreban, da se ikad otvori, zapalio bih ga.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  15. #165
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Naravno, ne bi se svi hranili stalno tamo, ali i povremeni obrok tamo, ili čak samo piće, je dovoljan da se naruši zdravlje organizma.
    Dokle god ima ljudi koji ovako razmisljaju nece MCD nidje.
    Procitao sam prve dvije stranice rasprave i ljudi napadaju majku "kako mozes da dozovolis djeci da pogledaju MCD" i kao to da jedan zalogaj njihove kuhinje je "dovoljan da narusi zdravlje organizma"
    Uskogrudi ljudi koji su nam i uzeli MCD iz CG... Uskogrudi sa ovakvim razmisljanjem kao i oni sto su htjeli da se omaste na racun dolaska MCD.

    p.s

    glasao sam da treba da dodje i da cijene ostanu iste.... sto se mene tice neka ih dignu... u Njemackoj big mek meal je ja mislim 6 eura, tacno toliko i odje mora biti... jedan cent manje. CIjene ne treba da se prilagodjavaju SIROMASTVU stanovnista, stanovnistvo treba da se prilagodjava brendu MCD i da dolazi i da jede ako ce, ako nece... :*

  16. #166
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Tako je, hocu i ja platu kao u Njemackoj!!! A onda cu da bucam big mekova ka malo prase!!

  17. #167
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Feeleep View Post
    Dokle god ima ljudi koji ovako razmisljaju nece MCD nidje.
    Procitao sam prve dvije stranice rasprave i ljudi napadaju majku "kako mozes da dozovolis djeci da pogledaju MCD" i kao to da jedan zalogaj njihove kuhinje je "dovoljan da narusi zdravlje organizma"
    Uskogrudi ljudi koji su nam i uzeli MCD iz CG... Uskogrudi sa ovakvim razmisljanjem kao i oni sto su htjeli da se omaste na racun dolaska MCD.

    p.s

    glasao sam da treba da dodje i da cijene ostanu iste.... sto se mene tice neka ih dignu... u Njemackoj big mek meal je ja mislim 6 eura, tacno toliko i odje mora biti... jedan cent manje. CIjene ne treba da se prilagodjavaju SIROMASTVU stanovnista, stanovnistvo treba da se prilagodjava brendu MCD i da dolazi i da jede ako ce, ako nece... :*
    Све, све али аватар....
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  18. #168
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    ljudi odje bi McD radio sigurno i to bi redovi kilometarski bili... ali na zapadu u McD-u jedu siromasni slojevi drustva, dok ga bogati izbjegavaju jer znaju kakvo je smece hrana, a kod nas bi bilo obrnuto i odlazak u McD bi se shvatio kao statusni simbol za djecu bogatih uz pratnju fb cekiranja i selfija za instagram itd...
    zivljela kruna, trendino, gurman, mimi!
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  19. #169
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Feeleep View Post
    Dokle god ima ljudi koji ovako razmisljaju nece MCD nidje.
    Procitao sam prve dvije stranice rasprave i ljudi napadaju majku "kako mozes da dozovolis djeci da pogledaju MCD" i kao to da jedan zalogaj njihove kuhinje je "dovoljan da narusi zdravlje organizma"
    Uskogrudi ljudi koji su nam i uzeli MCD iz CG... Uskogrudi sa ovakvim razmisljanjem kao i oni sto su htjeli da se omaste na racun dolaska MCD.

    p.s

    glasao sam da treba da dodje i da cijene ostanu iste.... sto se mene tice neka ih dignu... u Njemackoj big mek meal je ja mislim 6 eura, tacno toliko i odje mora biti... jedan cent manje. CIjene ne treba da se prilagodjavaju SIROMASTVU stanovnista, stanovnistvo treba da se prilagodjava brendu MCD i da dolazi i da jede ako ce, ako nece... :*
    Taj rad!

    Jedva čekam da dođe neki vlasnik neke korporacije, da mu ga izgemblam i da mobilišem sestre, majku i curu da urade isto! Hvala svima što postoje! Đe neće doć' i Ким Кардашијан, da je obožavamo po Maslinama!
    Last edited by Čika Džo; 01-07-14 at 16:41.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  20. #170
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Poll je ionako nevalidan, nema najrelevantnije opcije.

    *) Nepotreban, da se ikad otvori, zapalio bih ga.
    Živio José Bové!

    Quote Originally Posted by TroonChica View Post
    Ali zašto bi ti ili bilo ko drugi umjesto mene odlučivao što je dobro za mene a što nije? O tome se radi ođe. ... Ja ne želim mek ođe jer volim Ameriku i hoću da prisvojim njihove običaje, n'o volim tu hranu i sama kao odrasla osoba znam kad i koliko ću da je jedem, ne mora niko umjesto mene da razmišlja, samo tražim da imam izbor.
    Zato što ti mi poslije plaćamo insulin, beta blokatore, bajpase itd. Mi plaćamo čišćenje okoline od McD smeća. Mi trpimo mentalnu torturu u vidu bilborda i raznih miomirisa kojima nas kade na željezničkim stanicama. Imamo li mi pravo na izbor?


    Quote Originally Posted by TroonChica View Post
    Ako je gurman, kruna itd toliko dobar i ako toliko ljudi jede tamo, otvaranje meka ođe ne bi trebalo nikakav problem da im napravi, zar ne?
    To jest, ali u nekom paralelnom univerzumu sa slobodnim tržištima.
    Last edited by RoNN|3; 01-07-14 at 16:47.

  21. #171
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    A kako podnosiš ove druge bilborde? Treba bilo koji vid reklame zabraniti ili samo ono što se tebi lično ne sviđa? Imaš pravo na izbor, da izabereš da nikad ne uđeš u mek, sem ako te radnici meka ne zarobe i natjeraju da pojedeš nešto. Tako evo svi funkcionišemo, pa probaj.
    Ja sam mislila da gurman zavisi od toga jedu li ljudi tamo, a pošto ih ima milion po gradu i pošto tvrdite da je ta hrana super i da biste prije tamo jeli ja zaključujem da će raditi sasvim dobro.

    Što se tiče ovog liječenja, ako ti ne odgovara taj sistem liječenja možeš probati nešto da promijeniš, evo imaćeš i podršku sudeći po postovima protiv meka sem , naravno, ako ne ostane sve na riječ kao što to obično biva s našim narodom.
    Last edited by TroonChica; 01-07-14 at 16:56.
    Are you suggesting coconuts migrate?

  22. #172
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Bem ti veca se dize prasina oko nekad moguceg otvaranja McD nego li oko ulaska u NATO. Za otvaranje McD treba da se raspise referendum ili na kraju da skupstina razmatra.

    Volim da citam ovaj topik.

  23. #173
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Treba zabraniti bilo koji vid bilo čega, ako se ljudi koje to dotiče tako dogovore.

    Aha, znači kada ti želiš birat kakvu ćeš hranu platit svojim novcem, "Đe je moja sloboda izbora?", a kada ja želim birat kakvu ću bolnicu ili željezničku stanicu platit svojim novcem, "Možeš probati nešto da promijeniš". Dosljedno. Da se zalažem za privatizaciju zdravstva, zaista mi ne pada na pamet. Pročitaj sa malo više pažnje što pišem.
    Last edited by RoNN|3; 01-07-14 at 17:46.

  24. #174
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Feeleep View Post
    Dokle god ima ljudi koji ovako razmisljaju nece MCD nidje.
    Procitao sam prve dvije stranice rasprave i ljudi napadaju majku "kako mozes da dozovolis djeci da pogledaju MCD" i kao to da jedan zalogaj njihove kuhinje je "dovoljan da narusi zdravlje organizma"
    Uskogrudi ljudi koji su nam i uzeli MCD iz CG... Uskogrudi sa ovakvim razmisljanjem kao i oni sto su htjeli da se omaste na racun dolaska MCD.

    p.s

    glasao sam da treba da dodje i da cijene ostanu iste.... sto se mene tice neka ih dignu... u Njemackoj big mek meal je ja mislim 6 eura, tacno toliko i odje mora biti... jedan cent manje. CIjene ne treba da se prilagodjavaju SIROMASTVU stanovnista, stanovnistvo treba da se prilagodjava brendu MCD i da dolazi i da jede ako ce, ako nece... :*
    Pošto su protivnici McD-a kvalifikovani kao velikosrbi, sad je dodata i uskogrudost. Euff.

    Još ćeš mi reći da bi volio tamo svaki dan da jedeš.

    Nikog nisam napadao, izražavao sam skromno mišljenje, savjet. Imam usko razmišljanje ako sam protiv otvaranja McD-a? Generalizuješ :*

  25. #175
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,831
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Prvo osiromaseni uranijum , pa haarp poplave i zemljotresi, a sad mcd? E nece da moze okupatori.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    f6

Page 7 of 24 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. McDonald`s u Podgorici [?]
    By Black_Pirate in forum Centralni
    Replies: 358
    Last Post: 20-07-13, 12:11
  2. Kako bi ocijenili nocni zivot u glavnom gradu?
    By Babel Fish in forum Centralni
    Replies: 116
    Last Post: 09-06-12, 18:15
  3. Pismo Glavnom Krivcu Za Sve
    By loken in forum Ekonomija
    Replies: 4
    Last Post: 15-12-10, 22:45
  4. McDonald's Fantasy Football
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 28-03-08, 17:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •