View Poll Results: ko ide dalje ?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Netherlands

    31 75.61%
  • Mexico

    10 24.39%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 126 to 134 of 134

Thread: 1/8 Finala Netherlands-Mexico

  1. #126
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakva steta za mehikoo.. polufinale je cak bilo na tacni.... jbmliga.......
    moze li sad holandija napokon do kraja? ovakvi mecevi resavaju prvenstva, donose trofeje...

  2. #127
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Do finala ti ja garantujem da idu, jer ce Argentinu odraditi Van Gal bez igraca.

    Za finale ne znam, ako ne bude Brazil u suprotnoj strani, sve je moguce.

    Jedno je sigurno, poslije ovoga skupo ce prodat kozu, za mene su vec sampioni, iskreno 1/2 je za mene zadovoljavajuce.

    Finale ne bih moga gledat...

  3. #128
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Meksika niko nije nadigrao. Kamerun, Brazil, Hrvatska ni blizu, niti su Holanđani. Problem je što se ovdje sve posmatra isključivo navijački. Meksiko je igrao atraktivno, brzi pasovi na sredini, puno kretanja i probijanja po bokovima. U svakom trenutku kad napadaju tačno se zna šta hoće. Platili su cijenu zadovoljenja sa vođstvom, preveliku. Penal je bio suvišan. Igraču koji i sam priznaje da pada i kad ga ne fauliraju ne bih svirao penal pa i da mu nogu skrše. Mila je meni holandska škola fudbala, uvijek bila, ali ovo nije to. Koliko puta danas spora bezidejna igra, dodavanja zadnje linije i duga lopta na Van Persija. Roben je igrač koji pravi razliku u njihovu korist i dobro ga koriste. Ali ako je one man šou fudbalska ljepota, onda uživajte i navijajte

  4. #129
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam navijac, i to vatreni kad je Holandija u pitanju, priznajem. Opet trudim se da budem sto objektivniji mogu, mislim da su danas zasluzeno prosli jer su ubili Mexico u drugo poluvrijeme i to jurili rezultat. Sjetite se samo sta je Mexico radio hrvatima. Jednostavno su se danas upiskili u gace, to im se vidjelo kad su primili onaj gol, bas nisu znali dje udaraju. Sila je to pobro, rekoh ti je Holandija nikad u 1/8 nije ispala, niti moze ispasti koliko god Mexico bio zajeban, a bio je dosta.

    Ovo je dokaz koliko je Holandija superiorna, tim sa karakterom, reseta protivnike takticki ili kako ti volja, vodjstvo, preokret, sve im dodje isto. Sve pobjede do sad, dva juzno amerikanca su vec pala, jedan glatko, drugi malo teze ali opet zasluzeno. Igralo se kao u sred Mexica, na 40 stepeni, sve je bilo na strani Mexica, cak su i vodili ali opet su ugaseni.

  5. #130
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Meksika niko nije nadigrao. Kamerun, Brazil, Hrvatska ni blizu, niti su Holanđani. Problem je što se ovdje sve posmatra isključivo navijački. Meksiko je igrao atraktivno, brzi pasovi na sredini, puno kretanja i probijanja po bokovima. U svakom trenutku kad napadaju tačno se zna šta hoće. Platili su cijenu zadovoljenja sa vođstvom, preveliku. Penal je bio suvišan. Igraču koji i sam priznaje da pada i kad ga ne fauliraju ne bih svirao penal pa i da mu nogu skrše. Mila je meni holandska škola fudbala, uvijek bila, ali ovo nije to. Koliko puta danas spora bezidejna igra, dodavanja zadnje linije i duga lopta na Van Persija. Roben je igrač koji pravi razliku u njihovu korist i dobro ga koriste. Ali ako je one man šou fudbalska ljepota, onda uživajte i navijajte
    Upravo.

    Mislim da je sad već očigledno što Van Gaal radi, a to je pokušaj izvlačenja najboljeg iz reprezentacije koja nema toliko majstora ili iskustva u nekim fluidnijim sistemima. Mislio sam u prvoj fazi da će prije ili kasnije da proba da prebaci na 4-3-3 i da proba neku meljaru sa malo trčanja i dosta lopti kroz linije jer je nakon meča sa Španijom izjavio da bi promijenio sistem da je ostalo 1-0 na prvom poluvremenu jer je mislio da nema što da izgubi. Ali onda Blind na Persija i nije bilo potrebe.
    Nemam neku averziju prema svemu ovome, doduše, jer mi je zanimljivo gledat' ih ovakve. Nisam baš navikao, ali nije ni da su imali previše uspjeha sa 'njihovim' sistemom, sem ako se u uspjehe ne upisuje to finale koje bez greške izgubiš.

    Ovo je atipična Holandija, koja se nadigrava na totalno drugim poljima od onih koja su tipična za njih i mislim da bi mogli da guraju još dugo, naročito sa ovim žrijebom. Imaju dobar omjer vještine i discipline, kao i nešto sreće, što se i danas viđelo itekako.

    Ipak čekam noćna mora dan one odbrane. Danas je dosta škripalo između Vlaara i Cillesena ali zbog naivnosti Meksika i stalne želje da se trči ka aut - liniji u drugom poluvremenu očigledna slabost nije eksploatisana.

    I jebiga, morao bi reć' moje neke veće simpatije prema njima umiru sa Van Gaalom (koliko god poštovao sve to što radi i naročito ono što je radio) i osovinom De Jong - Sneijder - Van Persie. Mrtva trka za nadriblavora univerzuma.

    Kuyt danas igrač utakmice, doduše. Ubio se cijelih 90 minuta po onom paklu, bio odličan sa loptom.
    Oličenje nijemog heroja, anti - Ronaldo ako je ijedan ikad postojao. Bilo mi je milo zbog njega baš silno.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  6. #131
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Kad su ovo preživjeli, ozbiljan su kandidat za osvajanje. Možda najozbiljniji.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  7. #132
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    razbolio sam se od ove utakmice, zao mi je vise nego sto sam ocekivao da ce mi biti, do te mjere da mi se do 1/4 nista ni ne gleda. glupo je reci da je nezasluzeno prosla Holandija, ali nisu nista posebno igrali.

    pozdrav za Gioa, doktor je doktor, cak i kad ne napravi karijeru.

  8. #133
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,412
    Thanks Thanks Given 
    2,971
    Thanks Thanks Received 
    1,426
    Thanked in
    767 Posts

    Default

    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  9. #134
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zao mi ovog brata, na neki nacin.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: El.Gitaru Fender (mexico)
    By blues1988 in forum Ostali oglasi
    Replies: 13
    Last Post: 16-03-12, 20:35
  2. 1\8 finala Netherlands - Slovakia
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 23
    Last Post: 16-07-10, 02:04
  3. 1/2 finala Uruguay - Netherlands
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 93
    Last Post: 07-07-10, 18:32
  4. 1/4 finala Netherlands - Brazil
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 132
    Last Post: 04-07-10, 00:50
  5. 1/8 finala Argentina - Mexico
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 82
    Last Post: 28-06-10, 23:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •