View Poll Results: ko ide dalje ?

Voters
38. You may not vote on this poll
  • BRAZIL

    18 47.37%
  • CHILE

    20 52.63%
Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 101 to 124 of 124

Thread: 1/8 Finala Brazil - Chile

  1. #101
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Njegova noga kao da je sutnula 100 penala u finalu wc.Samopouzdanje 1000 hladnokrvnost 2000 a tek 21 godina Nermin.
    Last edited by PrijekiLijek; 28-06-14 at 21:22.

  2. #102
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Brazil nema klasicnog napadaca, da ima ovo bi bilo 3:1. Gol primljen iz katastrofalne greske, sve u svemu vise nego zasluzeno, vise suteva u okvir, vise suteva van okvira, vise mijesanja(Nejmar), bolje izvodjenje penala, bolji golman. Cile luzeri veliki, 100 godina ne mogu da dobiju Brazil na njegovom terenu, ostavite se fudbala i posvetite se zemljoradnji, ovo vam slabije ide.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  3. #103
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Kad neko kaze "penali su lutrija", e ako su lutrija, ti ako sutnes penal kako treba golman ne moze da brani.

  4. #104
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pih sto Neymar pogodi penal, steta sto ga niko ne slomi. Steta za Chile, samo uzasna odluka da Pinilla sutira momak je 5 minuta prije penala pogodio precku za prolaz, mora to psihicki da se odrazi. Nisu imali srece jbg, a ovoga Brazila ce oduvati naredni protivnik jer stvarno ne zasluzuju da igraju 1/4 SP.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  5. #105
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Skroz izjednacena utakmica... Bravo za Brazil.

    Idemo dalje...

  6. #106
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Gasi Brazil Kolumbiju ili Urugvaj lagano, prvi nemaju odbranu, drugi nemaju igru. Ovi bez igre do osam najboljih, samo ih moze zaustavit Holandija, Njemacka/Francuska/Argentina, ostali nemaju sto da traze. Nece biti kratkog pasa u sledecoj utakmici koji ce biti prekinut i odatle da padne gol. Brazil je to, izmislili ljudi fudbal, uce na svojim greskama. Mora Ramires da igra, kao i Vilijan.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  7. #107
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Kad je Jara promašio, svi došli da ga tješe. Puklo mi je srce u 100 komada :heart-borken:

  8. #108
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Francuska 1998. zlatnim golom izbacila Paragvaj, potom penalima Italiju, onda preokret protiv Hrvatske uz jedina dva gola u reprezentativnoj karijeri Turama i tek na kraju pokazali klasu protiv Brazila.

    Brazil 2002. raspalu Belgiju pobijedio sa 2:0, u cetvrtfinalu Engleze golom sa 300 metara Ronaldinja, strasan kiks morskog covjeka, i onda na suvi kvalitet Ronalda prvo Tursku 1:0 pa Njemacku 2:0. Nikad goru Njemacku igracki, Turska i Koreja stigli do polufinala, to je dovoljno reci. Gasi.

    Italija 2006. potpuno nadigrana od Australije, gol Totija u debeloj sudijskoj nadoknadi, u cetvrtfinalu pregazili zalutalu Ukrajinu, u polufinalu posle produzetaka maestralnom taktikom sacekali da Njemci izduvaju, u finalu gol Materacija, nista nisu radili 120 minuta, Materaci odradio jos jedan zadatak i onda maestro Groso donio titulu.

    Spnija 2010. sa najvecim smaranjem u istoriji igre dosla do titule, 1:0 Portugal, pa 1:0 Paragvaj, pa 1:0 Njemacku, pa 1:0 Holandiju u 117. Tako se titule osvajaju, tvrda igra, da ne primis gol je primarno. No dzaba prica, Brazil i SKolari nemaju pojma, Cile moralni pobjednik, svi gase Brazil.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  9. #109
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    ne mijenja cinjenicu da su imali ogromnu kolicinu srece...i da im nista nijesu mogli gotovo cijelu utakmicu...

  10. #110
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Ali Sancez, koliko je taj co'ek trcao, koliko oduzetih lopti, koliko faulova je nad njim napravljeno, i onda promasi penal na kraju.

  11. #111
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Treba da idu doma kad su seljaci. Ko još puca penale po sredini?
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  12. #112
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba da se igra dok neko ne pobjedi.

  13. #113
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Rookie, jos places sto je Brazil prosao?
    Evo, imaces priliku da navijas za Kolumbiju. Samo se nadam da Hulk tada nece igrat lijevo a Neymar centralno. Skolari je totalno izdusio. Uspio je co'ek i Oscara da ugasi. Brazil ne moze gore od ovoga.

  14. #114
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Placem jer su mi ugasili tiket, cigani, Kolumbija dp1, Brazil X-1 ali ni iz x-a.

    Kakvi cigani, imaju najbolji tim po imenima, domacini sampionata i igraju gore no Italija 90tih, a Brazil u pitanju.

    Opet i da nije tiketa, to je najmrznija reprezentacija, nikad ih nisam volio, naprotiv.

    Jedva cekam da ih neko ugasi.

  15. #115
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vala ste Cile digli precerano brate.

    Kako ne prodjose pa da onda uzviknem Fudbal je ziv!!!, ovako je fudbal na aparatima.

    Ako Brazil ovo osvoji sa ovakvom igrom onda treba fudbal da prestane da postoji jedno 5 godina. pa posle jovo nanovo.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  16. #116
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedva čekam duel Marija Jepesa u cvatu mladosti protiv Freda i Žoa, said no one ever.

    Ovaj Čile je imao jaja, Kolumbijci su ipak više 'igrački' potkovani, a to je već Brazilov teren, bojim se da se tu zna ko je jači.
    Mada su Urugvaj spakovali sa pola snage, nije da ih je briga za bilo šta drugo osim da pokažu to što umiju, pa što bude.

  17. #117
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Placem jer su mi ugasili tiket, cigani, Kolumbija dp1, Brazil X-1 ali ni iz x-a.

    Kakvi cigani, imaju najbolji tim po imenima, domacini sampionata i igraju gore no Italija 90tih, a Brazil u pitanju.

    Opet i da nije tiketa, to je najmrznija reprezentacija, nikad ih nisam volio, naprotiv.

    Jedva cekam da ih neko ugasi.
    Ao...Autosugestija je strasna stvar. Opusti se.

  18. #118
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    ajmo, dje je tema za 1/4? sad kad znamo par moramo nedje drvit' do petka.

    utakmicu sam gledao van moje, sto bi HR izvjesnih kompanija rekao, "komfort zone". dakle, udobnost i tisinu mog doma silom prilika sam zamijenio nekakvom kafancinom na moru i gledanjem u TV iz daljine. zbog toga moguce je da nisam sve ispratio kako treba, ali mislim da se pretjeruje sa hvalospjevima Chileu.

    sve sto su napravili sa loptom su poklonjeni gol, fenomenalna akcija iz drugog poluvremena kad su promijesali odbranu Brazila i precka na kraju. istina je da su presing radili odlicno i da su se borili i da su drzali loptu veci dio vremena (mada jalovo), ali na kraju nisu napravili nista zbog cega bi trebali da zale, osim penala je li. Brazil je njihov presing nekoliko puta preskocio izvanredno, a tako mora jer ko ima kapaciteta u onom sastavu da presing izigra brzim pasovima iz prve umjesto dugom loptom, i zamalo dao golove. konkretno, Neymar je u prvom poluvremnu tri puta izlijetao iza odbrane na neku dugu loptu, jednom je dugo cekao da sutne, drugi put je sutnuo prebrzo, a treci put je odlicno primio loptu, zagradio se i dao je Fredu koji je prebacio gol (nije bilo lako, ali opet). u drugom, Hulkov ponisteni gol je bio slican recept, lopta skoro s centra preko odbrane. sto da se radi, ovo nije jogo bonito jer taktika se prilagodjava sastavu i protivniku, a ne konceptu od kojeg oni pomalo i zaziru jos od 1982. kad sa najljepsom igrom vjerovatno ikad nisu osvojili.

    Alexis Sanchez je odigrao utakmicu koju uvijek igra i bio je personifikacija svoje reprezentacije na jucerasnjem mecu. sve je odlicno do trenutka kad treba zavrsiti posao, a onda se ili spetljas ili promasis penal ili nesto trece. svaka im cast, zrijeb je bio uzasan za njih kao i na proslom prvenstvu, i sigurno su bolji od vecine ekipa koje ce zavrsiti medju 8, ali tako mu je to.

  19. #119
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/sok-braz...-clanak-777013


    Izgleda Nejmar preskace Kolumbiju...

  20. #120
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Taman. Znači Oskar ide centralno. Gašenje.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  21. #121
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    E...ovo je mozda dobro za brazil, jer ako stavi Williana umjesto Neymara, a umjesto Gustava Ramiresa, Brazil bi sa Willianom, Oscarom, Ramiresom i Fernandinjom imao najeksplozivniju sredinu do sad. Kakva cetvorka za kontranapade. Kad Skolari provali da je to dobitna kombinacija + povratak Neymara, lagano do finala.
    Samo da oce mac Hulka i stavit Williana, na ustrb dubine bi dobili bolji protok lopte. To je ono sto im fali.

  22. #122
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potencijalno najboljeg strijelca prvenstva mijenja čovjek koji ne umije ni iz penala da pogodi gol od sedam metara.
    Nije da mi se ne sviđa kako će ovo da završi, idemo vojnici Marija Alberta Jepesa Dijasa.

  23. #123
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Navijao sam za Chile jer sam htio da vidim taj cuveni sok na Marakani ali avaj... Falo je malilo.
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  24. #124
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

Page 5 of 5 FirstFirst 12345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mijenjam panini Brazil
    By UltrasTito in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 25-05-14, 07:57
  2. Brazil
    By ThaHool in forum Putovanja
    Replies: 9
    Last Post: 30-10-11, 19:28
  3. 1/8 finala Brazil - Chile
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 27
    Last Post: 17-09-10, 08:26
  4. 1/4 finala Netherlands - Brazil
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 132
    Last Post: 04-07-10, 00:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •