Page 4 of 113 FirstFirst 123456781454104 ... LastLast
Results 76 to 100 of 2811

Thread: Republika Srbija - unutrašnja i spoljna politika

  1. #76
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    evo jednog vrlo zanimljivog pogleda na sve, iako je teorija zavjere
    Nisam se mnogo unosio u ostale teorije zavjere, ali ova mi djeluje vrlo realno - naročito kad se uzme u obzir da je u fokusu svjetskih medija tuča na terenu u kju su se umiješali domaći navijači i linč albanskih igrača, a skandal sa letjelicom i reakcija fudbalera na hvatanje zastave se samo sporadično pominje kao glavni povod za incident (i tako što gotovo niko ne govori o zastavi Velike Albanije, već o albanskoj zastavi).
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  2. #77
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    jesi ti svjestan da je u teritoriju Velike Albanije ukljucen i znacajan komad Crne Gore?
    Pa upravo zbog toga kažem da mi treba da vodimo računa o našim državljanima Albancima, a to što se uči u albanskim školama treba manje da nas interesuje.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  3. #78
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Zašto se uvijek na ovakvim temama zapravo prvi Srbi nađu da ''brinu brige'' Crne Gore? E pa ljudi moji, ovo je fenomen... Ka' oni odjednom zabrinuti...ajmeeee...
    ja sam Srbin, on je Srbin, svi okolo su Srrrrbiii... buuuuuuuu!


  4. #79
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    jesi ti svjestan da je u teritoriju Velike Albanije ukljucen i znacajan komad Crne Gore?
    Isto kao što je u teritoriju velike Srbije uključena cijela. A čini mi se da u Crnoj Gori ima mnogo više onih koji sanjaju ovaj drugi san.
    Kako god, vakcina protiv i jednih i drugih je jedino NATO članstvo, na stranu sve loše što mislio o njemu. Stvar oko toga ne može biti jednostavnija

  5. #80
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    ja sam Srbin, on je Srbin, svi okolo su Srrrrbiii... buuuuuuuu!
    Ti jesi baka i ja nemam problema sa tim. Nego je problem sto si do jice kakio po Crnoj Gori...a sada se kao zabrinuo za istu... Nemoj baka...nismo ludi.

  6. #81
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Previse ima teorija, vjerujem da su to ipak uradili ljudi gusteri ili u najgorem slucaju masoni uz saradnju vatikana.
    Posle dolaska pape u Tiranu, masonska loza je donirala 83 milijarde americkih dolara,kod koga su te pare i za sta se spremaju ne znam, ali znam da se ne spremaju ni za sta dobro, da li se sprema rat bogate albanije protiv cijelog balkana radi ostvarivanja svog samoubilackog cilja velike Albanije ili ne, ne znam samo znam da ce neka muka da bude i to velika

  7. #82
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Ti jesi baka i ja nemam problema sa tim.
    slaga si i jedno i drugo, sto dovoljno govori o tvojoj paranoji. Srrrrbiiii... haha


  8. #83
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Posle dolaska pape u Tiranu, masonska loza je donirala 83 milijarde americkih dolara,kod koga su te pare i za sta se spremaju ne znam, ali znam da se ne spremaju ni za sta dobro, da li se sprema rat bogate albanije protiv cijelog balkana radi ostvarivanja svog samoubilackog cilja velike Albanije ili ne, ne znam samo znam da ce neka muka da bude i to velika
    Đe si pročitao ti to? Samo mi, molim te, nemoj reći da je to bilo na portalima srbin.info, ili vaseljenska.com, jer ćeš me razočarati i kao kladioničar, i kao komunista.

  9. #84
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Đe si pročitao ti to? Samo mi, molim te, nemoj reći da je to bilo na portalima srbin.info, ili vaseljenska.com, jer ćeš me razočarati i kao kladioničar, i kao komunista.
    Info from the first hand

  10. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    ja misliim da je ipak bilo 830 milijardi, malo je 83
    She is only here to annoy herself!

  11. #86
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Jest. Šta je to za masonsku ložionu.
    A i ljudi reptili su donirali dronove Albancima.
    Biće ovoga još

  12. #87
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Biguljan mi poslao privatnu, sve ok.

    Nego, dajte da se ovim ljudima u Crnoj Gori stvore odlični uslovi za život, pa da svako bude ponosan što živi u Crnoj Gori, pa da svako poželi da bude Crnogorac... A ove radikalce iz bilo koje kaste ćemo lako...

    Što je veća kriza, više je radikalaca... Nisam ja to izmislio, nego je to tako oduvijek.

    Da se malo ugledamo na Švajcarsku... Ima li čovjeka na kugli zemaljskoj ko ne bi poželio njihov pasoš? Taj model nama treba, a to se ne postiže odnosom ''Idi u Aziju, Srbiju, Tursku...''; Zavisno kako se koji radikalac iz koje kaste aktivira...

  13. #88
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,782
    Thanks Thanks Given 
    667
    Thanks Thanks Received 
    2,994
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Ne razumijem što bi mi trebalo da se bavimo Albancima iz Albanije? Mi treba da obratimo pažnju na ove naše, pa ćemo lako za Albaniju i njihov obrazovni sistem.
    Погледај ту мапу поново.Ако неспремни дочекамо те догађаје неће нас спасит ни то да сви ЦГ Албанци буду на страни ЦГ.
    Морамо улагати у Војску и морамо јачати економију и политички положај земље.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  14. #89
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Морамо улагати у Војску и морамо јачати економију и политички положај земље.
    Sve je to super, samo ne znam od kojih para. Integracije su jedino rješenje.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  15. #90
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,285
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Sve je to super, samo ne znam od kojih para. Integracije su jedino rješenje.
    Resenje je sve samo ne Evropa i ne NATO, pare su u Rusiji i Kini ,USA duguje toliko para Kini da u narednih 100 godina ne moze da vrati, Rusija svakim danom dokazuje da su jedina vojna sila koja jos uz sebe ima Kinu, tako da je resenje Rusija i Kina jer su tamo pare. Slovenija od kada je usla u EU pred bankrotom je, zato narod zeli da se iskljuce iz EU

  16. #91
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,782
    Thanks Thanks Given 
    667
    Thanks Thanks Received 
    2,994
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Sve je to super, samo ne znam od kojih para. Integracije su jedino rješenje.
    О томе и говорим кад кажем јачање политичког положаја земље, али не смијемо запоставити ни сопствене капацитете.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  17. #92
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ovo sa dronom i zastavom je za rubriku vjerovali ili ne. Cio region se o jadu zabavio od jedne utakmice i loše šale. Te navodio dron brat premijera Albanije, te nije, te ulijeću huligani u prenos pa vrijeđaju premijera, te zbog štrajka advokata ne mogu da privode osumnjičene... Dva dana prije dolaska Putina u Beograd beogradska policija ne može da spriječi da lete dronovi iznad stadiona, valjda se svi zagledali da gledaju onako dobru utakmicu. Ministar policije traži da svi osude vrijeđanje premijera u toku prenosa, a ne vidi svoje propuste i krivicu za sve ovo... Svaka čast publici koja je mirno sve ono podnijela. Svako čudo za tri dana, valjda će i ovo.

  18. #93
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    uf kako prdoh dobro ��

  19. #94
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  20. #95
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    oće to od kupusa

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Resenje je sve samo ne Evropa i ne NATO, pare su u Rusiji i Kini ,USA duguje toliko para Kini da u narednih 100 godina ne moze da vrati, Rusija svakim danom dokazuje da su jedina vojna sila koja jos uz sebe ima Kinu, tako da je resenje Rusija i Kina jer su tamo pare. Slovenija od kada je usla u EU pred bankrotom je, zato narod zeli da se iskljuce iz EU
    eee i što ćeš reć americi ako nas napane tomahavcima "mrš vrnite prvo pare Kini pa nas onda gađite"?!
    She is only here to annoy herself!

  21. #96
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    eee i što ćeš reć americi ako nas napane tomahavcima "mrš vrnite prvo pare Kini pa nas onda gađite"?!
    nema potrebe ista da prica kad imamo vise nego dovoljno domacih "patriota" koji ce da aplaudiraju bombama i da velicaju "Milosrdnog andjela", cestite i humane motive iza tih bombi itd itd...


  22. #97
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    930
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Zašto se uvijek na ovakvim temama zapravo prvi Srbi nađu da ''brinu brige'' Crne Gore? E pa ljudi moji, ovo je fenomen... Ka' oni odjednom zabrinuti...ajmeeee...
    Pouceni iskustvom nasih sunarodnika sa Kosova i Metohije normalno je da se brinemo."Koga jednom zmija ujede i gustera se boji".

  23. #98
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    naravno, svi smo Srbi sto se gadimo onog cina od sinoc, i ovi Grci sto su se pobunili protiv one albanske provokacije su zapravo Srbi..

  24. #99
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    generalno problem cg je sto u odredjenim djelovima zive samo albanci,muslimani i tome drzava treba da stane na kraj
    nije problem u tome sto odredjene manjine naseljavaju odredjena podrucja, sve dok POSTUJU drzavu u kojoj zive. nije problem sto je ulcinj pun albanaca, oni tu citav zivot zive. problem je u tome sto se ulice i skole u ulcinju zovu po albanskim junacima, herojima. problem je sto oni odredjuju vlast u pojedinim opstinama. nista licno, samo nijedna normalna drzava ne bi dopustila to na svojoj teritoriji. mozda necija vlast bi, ali narod sigurno ne.
    talas koji ne mozete zaustaviti


    ​1389

  25. #100
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    naravno, svi smo Srbi sto se gadimo onog cina od sinoc, i ovi Grci sto su se pobunili protiv one albanske provokacije su zapravo Srbi..
    Ne nego ste svi licemjeri što se užasavate zastavom, a ni ne pomenete prethodno ponašanje i fašističke provokacije desetina hiljada na stadionu.
    U ovom slučaju, Srbi se namjerili na sebi ravne kada su u pitanju te stvari.
    I šta je problem zastava, kao da se ne zna za projekat velike Albanije pa nam je zastava otkrila nešto novo pa ajde da se užasavamo. Po čemu je to sad strašnije od još bolje poznatog projekta velike Srbije?
    Po tome što niste Srbi?

Page 4 of 113 FirstFirst 123456781454104 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Republika Hrvatska - unutrašnja i vanjska politika
    By starwalker in forum Politika generalno
    Replies: 187
    Last Post: 04-04-24, 08:42
  2. Spoljna politika Crne Gore
    By Jal Cargo in forum Politika generalno
    Replies: 6
    Last Post: 05-03-20, 10:52
  3. Spoljna politika Crne Gore
    By Jal Cargo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 10-06-14, 12:20
  4. P: PSP 1000 - 90 eura. PS3 igre, cijene unutra
    By chatnick in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 28-08-11, 11:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •