Page 57 of 112 FirstFirst ... 74753545556575859606167107 ... LastLast
Results 1,401 to 1,425 of 2786

Thread: Republika Srbija - unutrašnja i spoljna politika

  1. #1401
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Pominjao sam mog rođaka koji se čitav život bavio poljoprivredom (iz sela Aleksa Šantić) da je batalio jer mu se ne isplati, zasad oko kuće da imaju što da jedu, a ari i ari zemlje neobrađeno.
    Ari i ari zemlje, veliš?
    Daj se ne zezaj.

    U Vojvodini "imati zemlje od koje se živi" znači desetine i desetine hektara.
    Arima se mere bašte.
    Može biti da se nadje zaparložena.

    Ali njivu veličine jutra ili hektara bogami nećeš naći neobradjenu.
    Ako nećeš ti da radiš to malo što imaš, uvek možeš dati pod arendu ovim krupnijim zemljoposednicima, koji bi i put uzorali da im se može.

    U Vojvodini je došlo do neminovnog ukrupnjavanja poseda poslednjih 15 godina. Nema tu više mnogo mesta za sitne paore, a investicijama u mehanizaciju sve je manje posla na zemlji, kao u vreme nekadašnjih velikih poljoprivrednih kombinata.
    Danas jedan čovek s ovim novijim traktorima , kombajnima i plugovima 1000 hektara sam obradi bez problema.

    To su svetski trendovi i zato ljudi svuda u svetu napuštaju sela i manje gradove i odlaze u veće. Ili odlaze van.

    Ako misliš da su vojvodjanska sela opustela, onda treba da vidiš slavonska u Hrvatskoj. Ono tamo je tek katastrofa od mrtvila i pustinje.
    Jer njima tamo ne trebaju madjarski pasoši za posao u EU.

    Ti pominješ Apatin, varošicu od 15000 ljudi. I kao, eto imaju samo pivaru...
    Pa dobro, ako kod vas nije takav mrak, kaži koji gradić te veličine u CG ima življu privrednu delatnost.

    Ali to je tako.

  2. #1402
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kakvo je to demokratsko pravo? u normalnoj državi bi onaj štand bio maknut za 2min, zločinac pritvoren. kako ćemo ovo da ima prilog đe neki debil potpisuje peticiju i navodi idiotske razloge za to? razumiješ li ti da on smatra da treba oslobodit ubicu premijera. čoeka koji je ubio jedinu normalnu osobu u Srbiji.

    evo, piše

    Dragan Vasiljković, poznatiji kao kapetan Dragan, osuđen je na 15 godina zatvora zbog ratnih zločina u Hrvatskoj. Proglašen je krivim za dve tačke optužnice - zlostavljanje zatvorenika na Kninskoj tvrđavi i napad na policijsku stanicu u Glini.

    moraš jače da se trudiš oko tog branjenja SNSa

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Pa ja ti rekoh da presude hrvatskih sudova nikog ne tangiraju u Srbiji i da taj čovek ovde može biti samo heroj.
    Mi se bogami nećemo posipati pepelom zbog hrvatske istine o ratu.
    To ostavljamo vama.

    A iskreno me zaboli milokliz što Kapetan Dragan misli da Zvezdan Jovanovic treba biti oslobođen i što skuplja potpise za to.

    Problem bi bio da to neko uzme za ozbiljno u razmatranje.

  3. #1403
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,345
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    pa dobro takvima kao ti su i Mladić i Karadžić heroji. pa što ne bi i ovaj. ne razumijem ovaj dio - nama?

    činjenica - ovo je sramota, i zbog štanda i peticije bi u normalnoj državi odgovarao. ali u Srbiji mnogima Đinđić nije valjao, a Slobo otac nacije bio

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #1404
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Ja ne mogu da zamislim mentalni sklop koji napada Đukanovića , a brani Vučića.
    Šizofrena cijepanja.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  5. #1405
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Gledam kao njegovo demokratsko pravo.
    Ne znam kojim zakonom bi mu se to moglo zabraniti.
    Eno i kod vas Montenegro International organizuje peticiju za davanje imena ulici teroristi i ubici Vladu Černozemskom.
    Šta kažu vlasti na to?

    Kapetan Dragan u Srbiji nema status zločinca.
    Nisam siguran ni da je u Hrvatskoj osuđen za neki ratni zločin. Nemam pojma.
    Ali kako god, ni pet para na presude hrvatskih sudova, kao i oni na srbijanske.
    Vlado Černozemski, Gavrilo Princip, Mihajlo Ristić, Nikola Novaković,... Koja je razlika? Nema je, osim ako se gleda nekim ideološki obojenim načarima. To su imena koja se mogu porediti (teroristi ili heroji, blah, atentatori).
    Dragan Vasiljević, Tomislav Merčep, Ratko Mladić, Radovan Karadžić, Marko Norac, ... to su osobe koje se mogu potediti i pripadaju najgorem ljudskom šlajmu (ratni zločinci).
    Kada ratni zločinac traži potpisivanje peticije za oslobađanje atentatora na javnom mjestu tu je nešto debelo kvarno. Od komunalne policije pa nadalje bilo je osnova da država djeluje, ali neće...

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  6. #1406
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Ari i ari zemlje, veliš?
    Daj se ne zezaj.

    U Vojvodini "imati zemlje od koje se živi" znači desetine i desetine hektara.
    Arima se mere bašte.
    Može biti da se nadje zaparložena.

    Ali njivu veličine jutra ili hektara bogami nećeš naći neobradjenu.
    Ako nećeš ti da radiš to malo što imaš, uvek možeš dati pod arendu ovim krupnijim zemljoposednicima, koji bi i put uzorali da im se može.

    U Vojvodini je došlo do neminovnog ukrupnjavanja poseda poslednjih 15 godina. Nema tu više mnogo mesta za sitne paore, a investicijama u mehanizaciju sve je manje posla na zemlji, kao u vreme nekadašnjih velikih poljoprivrednih kombinata.
    Danas jedan čovek s ovim novijim traktorima , kombajnima i plugovima 1000 hektara sam obradi bez problema.

    To su svetski trendovi i zato ljudi svuda u svetu napuštaju sela i manje gradove i odlaze u veće. Ili odlaze van.

    Ako misliš da su vojvodjanska sela opustela, onda treba da vidiš slavonska u Hrvatskoj. Ono tamo je tek katastrofa od mrtvila i pustinje.
    Jer njima tamo ne trebaju madjarski pasoši za posao u EU.

    Ti pominješ Apatin, varošicu od 15000 ljudi. I kao, eto imaju samo pivaru...
    Pa dobro, ako kod vas nije takav mrak, kaži koji gradić te veličine u CG ima življu privrednu delatnost.

    Ali to je tako.
    Moja greška što napisah ari, ali nema veze, ovaj moj rođak je nesposoban da se snađe u novonastalim uslovima. Da upotrebimo crnogorsku floskula ,,ko im je kriv što su gubitnici tranzicije".

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  7. #1407
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ja ne mogu da zamislim mentalni sklop koji napada Đukanovića , a brani Vučića.
    Šizofrena cijepanja.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Putin - Vučić - Đukanović, isti đavo samo druga zastava...

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  8. #1408
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa dobro takvima kao ti su i Mladić i Karadžić heroji. pa što ne bi i ovaj. ne razumijem ovaj dio - nama?

    činjenica - ovo je sramota, i zbog štanda i peticije bi u normalnoj državi odgovarao. ali u Srbiji mnogima Đinđić nije valjao, a Slobo otac nacije bio

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Smješno.
    Šta ti znaš o normalnim državama?

    Kapetan Dragan je za tebe građanin svijeta. I čovek od principa.

    Za tebe je Milo Djukanović bogotac kad polaže vjenac "hrvatskim braniteljima", a ignoriše grobove onih iz Crne Gore koje je on slao u rat. Koji slavi Oluju, a ignoriše pobijenu djecu iz Murina.

    I mi bismo trebali biti takvi, jel? Kao vi.

    Pa nismo jbga.

  9. #1409
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Vlado Černozemski, Gavrilo Princip, Mihajlo Ristić, Nikola Novaković,... Koja je razlika? Nema je, osim ako se gleda nekim ideološki obojenim načarima. To su imena koja se mogu porediti (teroristi ili heroji, blah, atentatori).
    Dragan Vasiljević, Tomislav Merčep, Ratko Mladić, Radovan Karadžić, Marko Norac, ... to su osobe koje se mogu potediti i pripadaju najgorem ljudskom šlajmu (ratni zločinci).
    Kada ratni zločinac traži potpisivanje peticije za oslobađanje atentatora na javnom mjestu tu je nešto debelo kvarno. Od komunalne policije pa nadalje bilo je osnova da država djeluje, ali neće...

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Po kom zakonu može odgovarati osoba koja pokreće takvu peticiju?

    Dragan Vasiljkovic je osuđen u Hrvatskoj bukvalno zato što je učestvovao u tom ratu.
    Nema nikakvih dokaza da je on odgovoran za neke zločine.
    Tako da ne ide baš da ga se trpa u isti kos sa Mercepom ili Norcem koji su lično ubijali civile.

    Ja ne ulazim u pravo Hrvatske da sudi kome misli da treba, ali njihova ratna istina koju nameću preko svojih sudova nas u Srbiji ne obavezuje ničim.

  10. #1410
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,345
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Smješno.
    Šta ti znaš o normalnim državama?

    Kapetan Dragan je za tebe građanin svijeta. I čovek od principa.

    Za tebe je Milo Djukanović bogotac kad polaže vjenac "hrvatskim braniteljima", a ignoriše grobove onih iz Crne Gore koje je on slao u rat. Koji slavi Oluju, a ignoriše pobijenu djecu iz Murina.

    I mi bismo trebali biti takvi, jel? Kao vi.

    Pa nismo jbga.
    kakvi mi, vi? ko pominje Đukanovića? đe sam ga ja to branio? nemoj da izmišljaš kad nemaš drugih argumenata.

    taj kapetan je zločinac. ka' Karadžić, Mladić, Slobo, Tuđman, Gotovina i ostatak. splačine koje su krive za sve što se dešavalo na Balkanu. oni su razlog što ođe nikad sreće neće biti. uništili su Balkan za sva vremena. Slobo je mlade momke slao u rat da ginu, a priča im da idu da brane srpstvo. isto je Tuđman radio, samo za svoje

    ko god brani takve zločince za mene je nula, prekrižena. ti izgleda nemaš problema sa najvećim monstrumom u Evropi od '45 na ovamo, Mladićem. ali zato sa Crnogorcima da. iz petnih žila braniš SNS i DF. i onda nekome kažeš da je zločinac čoek od principa

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #1411
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ja ne mogu da zamislim mentalni sklop koji napada Đukanovića , a brani Vučića.
    Šizofrena cijepanja.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    I obratno.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. #1412
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kakvi mi, vi? ko pominje Đukanovića? đe sam ga ja to branio? nemoj da izmišljaš kad nemaš drugih argumenata.

    taj kapetan je zločinac. ka' Karadžić, Mladić, Slobo, Tuđman, Gotovina i ostatak. splačine koje su krive za sve što se dešavalo na Balkanu. oni su razlog što ođe nikad sreće neće biti. uništili su Balkan za sva vremena. Slobo je mlade momke slao u rat da ginu, a priča im da idu da brane srpstvo. isto je Tuđman radio, samo za svoje

    ko god brani takve zločince za mene je nula, prekrižena. ti izgleda nemaš problema sa najvećim monstrumom u Evropi od '45 na ovamo, Mladićem. ali zato sa Crnogorcima da. iz petnih žila braniš SNS i DF. i onda nekome kažeš da je zločinac čoek od principa

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Dozvoli jednostavno da mene hrvatska ratna propaganda i njihovi sudovi ne interesuju.

    Ti se slobodno posipaj pepelom. Možeš i na proslavu Oluje otići da uveličaš spektakl.

  13. #1413
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,345
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    a jesu li splačine Mladić i Karadžić onda heroji za tebe? daj onda to da vidimo. i opet podmećeš Oluju. ja fino napisah gore da su ti koji su naredili tu sramotnu akciju i progon nedužnog naroda zločinci. meni su Slobo i Tuđman isti. tebi nisu, ovaj prvi ti je heroj. tako ti i SNS valja

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #1414
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    285 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    a jesu li splačine Mladić i Karadžić onda heroji za tebe? daj onda to da vidimo. i opet podmećeš Oluju. ja fino napisah gore da su ti koji su naredili tu sramotnu akciju i progon nedužnog naroda zločinci. meni su Slobo i Tuđman isti. tebi nisu, ovaj prvi ti je heroj. tako ti i SNS valja

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ja baš nigdje nisam napisao da je Slobo heroj.
    A ni za Mladića i Karadžica nisam to napisao.
    Nisam ni SNS baš toliko hvalio.
    Niti sam "sve crnogorsko" napadao.

    To su tvoje izmišljotine i jeftina podmetanja gospodine outline, za koje je teško naći zdravorazumsko objašnjenje.
    Jedino ako si fan Mila Djukanovića i DPS-a.

  15. #1415
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,345
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    sve je jasno kad ti je zločinac čoek od principa. tu si sve rekao o sebi

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. #1416
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Izbori na lokalu, Negotin danas

    https://twitter.com/BoraKonj/status/...PnZN3AegQ&s=09

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  17. #1417
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,345
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    laž. sad će da nam objasne to botine SNSa na forumu

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #1418
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,470
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    285 Posts

    Default

    Ne otvara mi twitter.
    Šta se desilo u Negotinu?
    Jel opet neko napada outlinea i sve crnogorsko?

  19. #1419
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Ma, čim nisi uz Djilasa, ti si Vučkov poltron, da ne pričamo o tome da si Slobin potrčko bio, iznosio Marku gajbice.
    Forever young, i want to be forever young

  20. #1420
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,345
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    ko je pomenuo Đilasa, uopšte? niko ne veli da je Đilas dobar, ali kad se upoređuje sa ovima je zlato. SNS uništava Srbiju. eto samo jedna emisija Kesića da se pogleda u vezi dešavanja gore i sve će biti jasno. medijska propaganda zvana - SNS je najbolji a svi ostali lopovi. još jednom da se kaže - SNS kao stranka na vlasti nije reagovala na činjenicu da je zločinac postavio štand i krenuo da prikuplja potpise da se oslobodi ubica Đinđića. nema potrebe dalje da idemo. @kimmi je ođe masu puta kačio što se radi gore, ali i dalje nekako ljudi brane SNS

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #1421
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Pa ako pljuješ opoziciju, ne znači nužno da si SNS, isto ka' odje što ti 24/7 pričaš kad napadaš vladu da to nužno ne znači da si za DPS.
    Što se tiče tih štandova, nisam full u toku, al npr. imaš u DE stranku AfD koja tvrdi da je obilježavanje Holokausta, parafraziram, nešto poput nacionalne sramote, pa im niko ne zabranjune političko djelovanje, ali demokratija jbg, druga je stvar štk ti demokratiju doživljavaš kao full slobodu za naše, a koncetracioni logor za njihove, to je već do tebe.
    Forever young, i want to be forever young

  22. #1422
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    I da ponovim, pošto vidim da je to odje nužno, ako nisi za DS ekipu, koja je popljačkala Srbiju i izmuzla je do posljednje kapi, ne znači nužno da si za psihopatu 8 njegovu kriminalnu organizaciju.
    Forever young, i want to be forever young

  23. #1423
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,345
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    nije stranka neka pokrenula potpisivanje peticije. no ratni zločinac. a stranka koja je vlast nije reagovala što se to desilo

    DS je bio loš, ali eo ispade da su gori od SNSa. ko je više unazadio i pokra Srbiju? DS ili SNS? da li je za vrijeme DSa bio ovoliki medijski mrak? eo @kimmi je postavio prilog o tome kojim televizijama se vjeruje. javni toaleti. jel bio skup podrške čoeku koji je optužen da je seksualno maltretirao žene? jel DS finansira stranku u drugoj, nezavisnoj državi da destabilizuje i radi protiv te iste države? možemo do śutra ovako. niko, nikad pa čak ni ratni zločinac Milošević nije urnisao Srbiju kao SNS.

    SNS toliko kritikuje DS a recimo Vesić je obavio transfer iz DSa u SNS. i to je Vesić čini mi se bio šef kabineta Đinđića. pa i Siniša Mali je bio u vladi nakon 5. oktobra. a tih primjera ima koliko oćeš.

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #1424
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Oa evo ja ne tvrdim, nit mo je na kraj pameti da kažem da je DS bio gori od SnS-a, a nit vidim da neko drugi to tvrdi, mada možda griješim, možda nisam obraćao dovoljno pažnju odje.
    Ali odje vlada takav narativ, da ako nisi za Djilasa i co., onda moraš biti za AV i njegovu sektu.
    I nikad na Balkan nije bio veći medijski mrak, čak ni za vrijeme ratnih 90-ih, nego što je sad u Srbiju, dje na nac. frenkvenciju da si pita ne možeš čuti nešto kontra SNS-a, ali to ne znači da su ovi drugi prihvatljiv izbor, u suprotonom izlasnost u Srbiji na Parlamentarnim izborima ne bi bila ispod 50% i ispod zakonskog minimuma.

    Sad, što se toga prvog tiče, još je gore to što komplet stranka negira Holokaust, nego jedna rantni očinac što poziva na oslobadjanje ubice Djindjića, ako misliš da nije tako, raspitaj se za mišljenje po EU, dje su npr. jednoj komunističkoj stranci zabranili izlazak za izbore (nzm tačno da li je to sprovedeno do kraja), a dje se stranci koja negira Holokaust evo 10 god regularno dozvoljava učestvovanje na istim, al jbg, oćemo zapadne vrijednosti i demokrariju, onda oni važe i za one koji tebi ili bilo kome drugom ne odgovaraju.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #1425
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,345
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    ima ođe par njih koji brane SNS. da imam pravo glasa u Srbiji realno bih glasa za Mariniku ako odluči da se kandiduje na predsjedničkim. opozicija je gora no što je kod nas bila, iako sam smatra da to nije moguće



    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 57 of 112 FirstFirst ... 74753545556575859606167107 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Republika Hrvatska - unutrašnja i vanjska politika
    By starwalker in forum Politika generalno
    Replies: 186
    Last Post: 09-03-24, 08:59
  2. Spoljna politika Crne Gore
    By Jal Cargo in forum Politika generalno
    Replies: 6
    Last Post: 05-03-20, 11:52
  3. Spoljna politika Crne Gore
    By Jal Cargo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 10-06-14, 13:20
  4. P: PSP 1000 - 90 eura. PS3 igre, cijene unutra
    By chatnick in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 28-08-11, 12:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •