Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 165

Thread: I Opet Jadran

  1. #26
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito
    Pa istina je. Medjutim i kad svi pocnu u pg da pricaju kako su novljani svakakvi i dalje branim sugradjane i svoj grad
    U PG se ne misli na Novljane nego na one sto su kupovali licne karte od '93 a istovremeno se srali u grad i domacine

  2. #27
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Njivice, Budva je trajala dok je bilo para. Vjestacki napravljen klub koji je pokupovao sve jako. Nesta para, nesta uspjeha. Slicno je bilo i sa Becejem. Bez dobre klupske skole, rada sa mladima / Jadran ima dvotrecinsku bazu u svom kadru/ i, naravno, bez podrske titulara kluba, mrka kapa. Budva i Becej su bili ono: "igrala je samo jedno ljeto". U danasnjem vaterpolu ne predstavljaju nista. Becej se cak okoncao sa velikim aferama, finasijskim i moralnim. A i pisao sam o aktuelnim okolnostima i vaterpolu, ne o bivsim vremenima.
    Jadran je uspio da prevazidje titulara, a to je grad, da se osloni na Republiku i da postane samostalna sportska masinerija. A traje, jako dugo. Ubjedljivo nastariji klub " na ovim prostorima" / kako se kaze do daljnjega/ . On je pitanje gradske tradicije, jedan od rijetkih civilizacijskih argumenata koji se u Novom ostao. On je vise od sporta.
    Inace, Partizan je pao vecetras u Novom, u prvoj finalnoj utakmici sampionata. Sedam sest za Jadran. Gol razlike ucinice uzvratnu utakmicu u Beogradu zanimljivom, ali, igra se u tri dobijene. Jadran je bio prvi sampion SRCG, sva je prilika da ce biti i poslednji.
    Last edited by innominato2; 04-05-06 at 00:10.
    antiki fijamanti novi

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Nocas nesto jedva. Opustili se momci ili sto?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #29
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by innominato2
    Njivice, Budva je trajala dok je bilo para. Vjestacki napravljen klub koji je pokupovao sve jako. Nesta para, nesta uspjeha. Slicno je bilo i sa Becejem. Bez dobre klupske skole, rada sa mladima / Jadran ima dvotrecinsku bazu u svom kadru/ i, naravno, bez podrske titulara kluba, mrka kapa. Budva i Becej su bili ono: "igrala je samo jedno ljeto". U danasnjem vaterpolu ne predstavljaju nista. Becej se cak okoncao sa velikim aferama, finasijskim i moralnim. A i pisao sam o aktuelnim okolnostima i vaterpolu, ne o bivsim vremenima.
    Jadran je uspio da prevazidje titulara, a to je grad, da se osloni na Republiku i da postane samostalna sportska masinerija. A traje, jako dugo. Ubjedljivo nastariji klub " na ovim prostorima" / kako se kaze do daljnjega/ . On je pitanje gradske tradicije, jedan od rijetkih civilizacijskih argumenata koji se u Novom ostao. On je vise od sporta.
    Inace, Partizan je pao vecetras u Novom, u prvoj finalnoj utakmici sampionata. Sedam sest za Jadran. Gol razlike ucinice uzvratnu utakmicu u Beogradu zanimljivom, ali, igra se u tri dobijene. Jadran je bio prvi sampion SRCG, sva je prilika da ce biti i poslednji.
    Ali opet... Ne znaci da opet nece niknuti neki klub igrala je samo jedno ljeto.... i tako svake godine... samo sam htio da kazem da se uvijek moze pojaviti kome se najmanje nadas, iako je tradicija u nase ruke, sjetivsi se tih imenovanih klubova. Zasto sam to rekao... Pa da se Jadran ne da tako lako...
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    2:0 za Jadran. Sinoc na Banjici jos jedna pobjeda. Moram da pomenem sudjenje koje je po meni bilo na jako losem nivou. Za malo i utakmica da se prekine,ali na srecu,sve se zavrsilo s andjelima. Ocekujemo u Novome slavlje sledeci put. Momcima jos jednom,svaka cast!
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja samo da cesitam momcima jos jednu titulu. Najbolji su nema sta!
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Svak cast. Vise nego zasluzeno
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. #33
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zbog JADRANA je opet lijepo biti Novljanin. E da nam je vise JADRANA.
    antiki fijamanti novi

  9. #34
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    Odose Gak, Premush, Gojkovic... Ne znam za ove ostale al sad nemaju mnogo razloga da ostanu. Takodje sam chuo da Zlokovic i Jokic trebaju da se vrate u Jadran pa mi sad nista nije jasno.
    Cilj NE opravdava sredstva!

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zlokovic se ne vraca sigurno jos koju godinu jer je potpisao novi ugovor na cini mi se tri godine. Sto se tice Jokica,mislim da i njemu ugovor jos traje. Tako da to o vracanju nije tacno.Sto se tice odlazaka,ja cuh da ce da ostanu ako Jadran dovede jos 2-3 dobra igraca. Vidjecemo vec. Nadam se da cemo i dalje imati jaku ekipu!
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  11. #36
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    bg/budapest/hn
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a jb nam se, sledecih 100 godina dok je nezavisna drzava bicemo prvaci drzave, nema vishe zaebavanja oko partizana, bash ce nam biti interesantna liga...
    make way for the bad guy! http://www.cafe-hn.tk

  12. #37
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    bg/budapest/hn
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eo Pero dao otkaz za reprezentaciju danas, neznam shto mu e to trebalo kad valjda zajedno idemo na evropsko prvenstvo u septembru...
    make way for the bad guy! http://www.cafe-hn.tk

  13. #38
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Andro, obavijesti se prije nego sto postujes. Bio je dogovor da vaterpolo reperzentacija ostane na okupu do Olimpijade. I da je Pero vodi. Medjutim, vec dan poslije referenduma Aleksandar Sostar i jos neki / ne Manojlovic/ su krenuli u harangu da se reperezentacija podijeli. Slijedeci korak je bila povika da selektor reprezentacija ne moze da bude iz " odcijepljenje" Crne Gore. Dakle, igraci Jadrana i Primorca mogu, da bi se odrzao kvalitet reprezentacije, a Pero ne moze, jer je, zaboga, iz Cg. Da te podsjetim, Sostar, etnicki Slovenac, je nekakvi funkcioner u Kostunicinoj vladi, kao neki podsekretar za omladinu i sport, te su njegovi nastupi politicki teledirigovani. Zakuvava se, iskljucivo politicki, u Vaterpolo savezu / koji postoji sada virtuelno/ i sto je mogao Pero nego da batali jer tu od igre i reprezentacije vise nema nista.
    DAkle, Andro, ne postavljaj retorska pitanja ako nemas informaciju, ili, jos gore, ako imas namjeru nekakve provokacije, sto se iskreno nadam da nije tako.
    Ako je iko cist i castan u svemu ovome onda je to Pero Porobic.
    antiki fijamanti novi

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam veceras cula kako su njegovu ostavku svi odbili. Nisam cula citavu pricu,ali taj detalj jesam. Mislim da je sa njegove strane to bilo krajnje casno i posteno,a opet sa njihove,ako je to tacno,sto su njegovu ostavku odbili. Iskreno se nadam da ce "nasa" reprezentacija nastupati u septembru u punom sastavu i da ce nam osvjetlati obraz kao sto su to do sada uvjek i radili!
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  15. #40
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    office kitano
    Posts
    439
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Otisho i Janovic.U possilipo valjda.
    Nada poda me separar da amor de deux

  16. #41
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Premush se vratio u Jadran da pregovara o produzenju ugovora, chak razmishlja da uzme nashe drzavljasntvo kako bi mogao igrat za reprezentaciju CG jer ja ga je Rudic otjerao iz njhove rep.
    Cilj NE opravdava sredstva!

  17. #42
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma otice svi ca!igraci nece da igraju u nekoj mini ligi jer tako propadaju...a sa druge strane dobijaju ponude iz raznih ruskih klubova koji su spremni da izdvoje velike pare koje jadran ne moze...otice i shefik mislim da njega jos odje niko nije pomenuo(u igri su 2-3 kluba-tako bar on kaze)

  18. #43
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    bg/budapest/hn
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dje si stevo bate, sjecash se kako smo te ja i medo u basketu razbili na yachting.
    moro sam se javit chojeku
    make way for the bad guy! http://www.cafe-hn.tk

  19. #44
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha
    ma otice svi ca!igraci nece da igraju u nekoj mini ligi jer tako propadaju...a sa druge strane dobijaju ponude iz raznih ruskih klubova koji su spremni da izdvoje velike pare koje jadran ne moze...
    Prlainovic ide iako nema ispisnicu. Svasta. Cuh da Partizan ide na foru raspada drzave da dobije maloga iako nema pravo na to. Pominje se cak i preseljavanje cijele porodice u BG i njegovo igranje za Srbiju. Ima li tu istine ???


    Realno je ocekivati formiranje regionalne lige jer ni srpska , a ni CG liga nemaju smisla zasebno. Moguce bi bilo ukljuciti i hrvatske klubove.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  20. #45
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja sam cuo da ce poc andrija u partizan i da ce uzet srpsko drzavljanstvo...cak su se sirile priche da ce poc i leka ivovic i radovic al izgleda od toga nista...

  21. #46
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto je bilo nocas s Jadranom?
    Release Yourself

  22. #47
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nista...ispali su iz kupa len...

  23. #48
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Mlada ekipa veoma perspektivna...kakao vrijeme odmice igrace bolje...samo neznam ocemo li imati strpljena ad o5 prolazimo kroz to...
    No Signature

  24. #49
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a jbg cim ta mlada ekipa imalo stasa odma ce otic svi ca...nema perspektive u ovakvoj ligi...

  25. #50
    bucjko is offline Banned (oslobodio se nas odgore i posao kod njih )
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    HN-BG
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jadranu kup! banja...

Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. povratak u sorento
    By innominato2 in forum Primorski
    Replies: 74
    Last Post: 25-07-05, 13:24
  2. Replies: 2
    Last Post: 20-06-05, 14:01
  3. Vateropolo- Jadran
    By NesaBG in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 18-12-04, 01:24
  4. Opet cu Ban dobit
    By sljapko_neunistiv in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 03-11-04, 11:09
  5. S V A S T A R A
    By [azzo-kSv] in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 21-05-04, 14:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •